ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

IV

Скликання:

VII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

30.11.2017/34

Дата реєстрації:

29.01.2018

Проголосовано:

30.01.2018 10:54:57

Автор:

Бова Ю.А.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

  • Підтримали
    22
  • Не підтримали
    0
  • Утримались
    0
  • Не голосували
    0
  • Відсутні
    5

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 30.11.2017/34



У К Р А Ї Н А





                               Тростянецька міська рада                   ПРОЕКТ



4 сесія  7 скликання



                           


Р І Ш Е Н Н Я


 

від ___.01.2018 року                              

м. Тростянець                                 №

 

Про звіт виконавчого комітету, виконавчого апарату

та комунальних підприємств міської ради

по виконанню програми соціально-економічного

розвитку міста за 2017 рік

 

Заслухавши доповідь міського голови Бови Ю.А. про роботу виконкому, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню програми соціально-економічного розвитку громади за 2017 рік, міська рада відмічає, що робота виконкому міської ради впродовж даного періоду була направлена на вирішення питань життєдіяльності міста, підготовці його роботи в осінньо-зимовий період, ремонту та утримання житлового  фонду, шляхово-мостового господарства, систем водопостачання та водовідведення, будівництва об’єктів благоустрою, соціального захисту населення, дотримання правопорядку та законності на території міста, утримання на належному рівні дошкільних навчальних закладів, розвитку культури та збереження культурної спадщини, участь у реалізації проектів загальнонаціонального рівня, підвищення ролі громадських організацій міста у його житті.

Враховуючи вищезазначене, та відповідно до п. 9, 22 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 
міська рада вирішила:

 

1. Доповідь міського голови Бови Ю.А. по виконанню програми соціально-економічного розвитку міста за 2017 рік взяти до відома. Додається

 

2. Звіт по виконанню програми соціально-економічного розвитку міста за 2017 рік оприлюднити.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Бову Ю.А.

 

 

Міський голова                                                Ю.А. Бова

 



Додаток 1

до рішення 4 сесії 7 скликання  

Тростянецької міської ради

№ _____ від 30.01.2018 року



 

 



ДОВІДКА

про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню Програми соціально-економічного розвитку міста за 2017 рік



 

        Тростянецька міська рада та її виконавчий комітет, протягом 2017 року доклали максимум зусиль для того, аби територіальна громада міста Тростянець якнайменше відчула загострення негараздів, як політичних, так і економічних та соціальних. В умовах світової фінансової кризи, завдяки щоденній копіткій роботі по виконанню міського бюджету та плану соціально-економічного розвитку міста, протягом року наряду із забезпеченням необхідного рівня життєдіяльності міста, а саме: своєчасного надання житлово-комунальних послуг населення, впорядкуванням житлового фонду міської ради, належного утримання доріг та тротуарів, забезпечення належного санітарного стану та покращення благоустрою в місті, виплатою заробітної плати бюджетним організаціям, які утримує міська рада, тощо. У 2017 році міській раді вдалося також багато зробити у напрямку культурного та  соціального розвитку міста.

Головною подією року стало прийняття на сесії міської ради рішення про добровільне об’єднання територіальних громад. Об’єднатись в ОТГ з центром у Тростянці виявили бажання мешканці двох сільських рад – це села Кам’янка, Кам’янецьке, Зарічне та Лучка.

Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» у новоствореній Тростянецькій міській ОТГ з’являється коло нових повноважень, в наслідок чого в підпорядкування Тростянецької міської ради перейшла значна кількість установ та закладів, якими до 31.12.2017 року управляла Тростянецька районна рада та Тростяецька РДА.

Так, з 01.01.2018 року Тростянецька міська рада опікується наступними закладами: 5 міських шкіл (спеціалізовані школи  № 1, 2, 3, 5 та загально-освітня школа І-ІІІ ступенів №4), Смородинський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», Кам’янська  ЗОШ  І-ІІІ ступенів, Кам’янський  дитячий садок «Дубравушка», КПНЗ «Палац дітей та юнацтва», Дитячо-юнацька спортивна школа - Барса, Спортивний клуб «Надія», Кам’янський та Лучанський сільські клуби, КЗ «Тростянецький краєзнавчий музей», КЗ «Тростянецька дитяча музична школа», КЗ «Тростянецька центральна районна бібліотека», КУ «Тростянецький трудовий архів», КЗ «Тростянецька центральна районна лікарня».

Окрім того, в 2018 році планується функціонування таких закладів, управлінь, відділів та підприємств:  «Центр надання адміністративних послуг», «Територіальний центр соціального  обслуговування», КП ТМР «Телерадіокомпанія Тростянець», КП ТМР «Тростянецьке комунальне лісове господарство», Фінансове управління, відділ культури, туризму, молоді та спорту, КЗ «Спортивний клуб «Академія спорту».

На протязі 2017 року багато було зроблено міською радою для розвитку культури в місті.

         На високому рівні проводилися міські культурні заходи.

        Наприкінці травня місто з честю прийняло гостей V-го ювілейного Міжнародного фестивалю класичної музики  «ЧайковськийFest». Участь у заході взяли київський колектив Jazz City Band, Інеса Іваницька, гурт з сум Jazz fusion band «Араміс», оркестр Харківської обласної філармонії, скрипачка Лідія Футорська. Захід відбувся під зоряним небом у Круглому дворі, цього року збільшивши кількість відвідувачів. Тож, фестиваль не лише не зупиняється на досягнутому, а й продовжує свій розвиток, додаючи місту культурно-туристичної привабливості.

Тростянецьке літо – фестивальне літо. Протягом двох червневих днів місто вкотре поринуло у епоху середньовіччя. На восьмий фестиваль історичної реконструкції «Стара Фортеця: Подорож крізь сторіччя» цього року приїхала рекордна кількість учасників - 180 представників українських клубів, а також рицарі з Молдови, Білорусі та Франції. Вони змагались у  номінаціях 21 на 21, 12 на 12, 5 на 5,  в індивідуальних та професійних боях.

Видовища фестивалю додали ярмарок, різноманітні майстер - класи та розваги, а ще - артисти театру історичного танцю «Алентрада», арт-театру «Козацький гарт», а також театри вогню з Києва та Дніпра, музичні гурти з Сум, Полтави і республіки Білорусь.

В серпні місто приймало гостей на 5-му ювілейному фестивалі «Схід Рок».

Сотні поціновувачів якісної музики приїхали у Тростянець з різних куточків України, аби разом із тростянчанами розділити свято зустрічі з найпопулярнішими українськими, й не тільки, виконавцями.

На головній сцені «Схід Року 2017» виступили  українські гурти «Антитіла», «Воплі Відоплясова», «O.Torvald», «Сергій Бабкін», «Ріаnобой» та інші. Серед гостей із закордону – запальні й веселі італійці – «Le Basour». Загалом за два дні фесту на двох сценах виступило 20 гуртів. Уперше на фестивалі можна було не лише насолодитись рок музикою, а й назавжди поєднати свої серця: в рамках проекту «Шлюб за добу».

Місто протягом 2017 року стало ще привабливішим для туристів, про що свідчить їхня кількість: за рік Тростянець відвідала кількість туристів, яка є вищою за кількість населення міста.

 У вересні Тростянець відсвяткував 357-му річницю заснування міста Тростянець із дитячою розважальною програмою та святковим тортом, спортивною та музичною програмою, урочистою ходою та святковою концертною програмою. Під час вечірньої частини відбулось вручення відзнак почесним громадянам міста «За вклад у розвиток м. Тростянець». Почесну нагороду отримали:  Володимир Перебийніс, завідувач хірургічним відділенням Тростянецької ЦРЛ, Олександр Артюх, призер Міжнародних турнірів з панкратіону та самбо, тренер міського СК «Самбіст» та Юрій Бова, Тростянецький міський голова з 2005 року, який за цей час зробив неоціненний вклад у розбудову та розвиток рідного міста. Вдруге проведено конкурс краси «Міс Тростянець-2017», виступ кавер-групи «DANCE BAND». Яскравим завершенням свята став виступ екс-солістки гурту «ВІА ГРА» Надії Мейхер та святковий феєрверк. Розділити свято з тростянчанами приїздили почесні гості з Польщі та Чехії.

Восени місто гостинно зустрічало учасників X-го ювілейного міжнародного пленеру художників «Мальовнича Тростянеччина». Цього року на нього запросили кращих учасників минулих пленерів. 18 майстрів пензля за кілька натхненних тижнів у Тростянці написали разом більше 100 робіт. Їх традиційно виставили на розсуд тростянчан у залі Палацу Голіцина – в День художника України. Картини зі знайомими краєвидами рідного краю можна було придбати додому, частину робіт художники взяли собі на згадку про пленер, та аби поділитись тростянецькою красою на виставках своїх робіт в інших містах, решта – залишились у Тростянці, аби стати яскравим доповненням до існуючої колекції картинної галереї.

Значна увага приділялася і збереженню, відновленню та популяризації пам’яток історії та архітектури, шляхом проведення поточних ремонтних робіт, проведення на базі пам’яток культурно – мистецьких заходів, урочистих шлюбних обрядів, обслуговування екскурсійних груп. Завершено ремонт кімнати                          П.І. Чайковського, кімнати Л.Є. Кеніга. Ведеться робота по наповненню цих нових екскурсійних маршрутів, триває пошук експонатів. Кімнату П.І. Чайковського та кімнату-продовження картинної галереї вже відвідують екскурсійні групи.

У серпні до чисельної кількості туристів, які цього року відвідали Тростянець, додалась незвична гостя – наше місто вперше для себе відкрила пра-пра-правнучка Леопольда Єгоровича Кеніга, без участі якого важко уявити появу на карті міста Тростянець у сучасному розвиненому стані – Себілла Страк-Зіммерман.

Не минуло й кількох тижнів, як жінка, вражена прагненням Тростянця, його керівництва й мешканців розвиватись у стилі європейських міст. Повернувшись додому у Німеччину, повідомила про своє бажання допомогти Тростянцю фінансово. На підтвердження своїх прагнень вона виділила 10 тисяч євро (приблизно 300 тис грн.) на ремонт кімнати-музею Л.Є. Кеніга у палаці Голіцина.

Планується, що цю кімнату буде відкрито наступного року на другому поверсі  будівлі. Її обладнають у стилі робочого кабінету. Не виключено, що на відкриття музею особисто завітає й Себілла.

Ще один подарунок жінка зробила тростянчанам восени. У листопаді пані Себілла передала понад 300 примірників книг.

Ще одним почесним гостем міста цього року став 92-річний харків’янин Володимир Міллер, безпосередній учасник визволення Тростянця від окупації німецько-фашистськими загарбниками. 

Володимир Львович розказав тростянчанам про те, як важко, шляхом смертей бойових товаришів, давалось звільнення Тростянця у далекому 1943 році.

Сивочолий герой порадів, побачивши, як зруйноване війною місто, у 2017 році перетворилось на місто-сад. «Вашому місту квітнути!» - сказав на завершення зустрічі В.Л.Міллер.

У 2017 році  розпочала свій шлях реалізація амбітного багатообіцяючого проекту для молоді – створення Центру дозвілля та культури дітей і молоді. Депутати міськради підтримали його рішенням про придбання занедбаної будівлі їдальні підприємства «Електропобутприлад».

У її приміщенні протягом року було проведено кілька толок, на даний момент будівлю законсервовано, вона чекає слушної миті, коли на реалізацію проекту буде достатньо коштів.

Відмітимо, що даний проект подано на участь у ряді державних та міжнародних конкурсів, які можуть профінансувати його у майбутньому. Тож, в разі перемоги, Тростянець отримає ще одну відремонтовану будівлю, а діти та молодь – можливість проводити дозвілля набагато цікавіше та змістовніше, ніж зараз.

Багато міською радою було зроблено у напрямку спорту.

У травні на Тростянеччину повернувся футбол: ФК «Тростянець» розпочав боротьбу у новому сезоні в Першості області. За звання кращої команди першості змагалось 10 кращих команд Сумщини.

Протягом сезону тростянецька команда до кінця трималась у трійці лідерів, у кожному матчі гравці ФК «Тростянець» грали до останньої хвилини. Однак кілька прикрих поразок наприкінці сезону зробили свою справу: тростянчани закінчили сезон на 5-му місці турнірної таблиці. Спорт вкотре довів, що у ньому не буває без поразок.

Натомість, проаналізувавши власні помилки, вже зараз налаштовуються на те, аби вже навесні 2018 року знову вийти на поле та дати бій суперникам. На повернення команди у гру з нетерпінням очікують і вболівальники, яких за останні роки у команди значно побільшало.

До речі, стадіон ім. В.П. Куца, на якому грає домашні матчі ФК «Тростянець», за рік теж істотно змінився: відремонтовано адміністративну будівлю та роздягальні, душові та туалетні кімнати. Окрему уваги приділили відновленню газону та трибун. З того часу на нашому стадіоні залюбки проводить матчі не лише наша головна футбольна команда, а й команди з Охтирки.

Проведено ще один вдалий літній фест - «Нескучний Велофест». Він закривав другий місяць фестивального літа. Його учасниками стали понад 80 спортсменів: любителів, професіоналів та майстрів експериментального велосипедного спорту, а ще – більше 20 дітей. Ця кількість стала вдвічі більшою, ніж минулого року.

«Нескучний Велофест» настільки сподобався учасникам, що організатори, радіючи, бо їхні зусилля високо оцінили, вже розмірковують, аби наступного року велотрасу у Нескучному включити в один з етапів Всеукраїнських змагань.

 Глядачам фестиваль запам’ятався не лише видовищними заїздами спортсменів велосипедистів, а ще й неперевершеним вечірнім дійством – битвою трьох вогняних театрів з Києва та Харкова.

У червні Тростянець відвідали представники федерації біатлону Сумщини, аби ознайомитись з локацією, на якій колись функціонувала спортивна база. У часи СРСР у Нескучному тренувалась збірна Радянського Союзу, пізніше її було зруйновано, і до 2017 року про її існування нагадували хіба що чисельні спогади тростянчан та фотографії з сімейних архівів. Нарешті з’явився шанс на те, аби повернути біатлону славу на Тростянеччину.

Тростянецькій міській раді у питанні повернення біатлону у Тростянець активно допомогли Федерація біатлону, сумські біатлоністи Олена Петрова та Сергій Сєднєв, а також Валерій Козир і багато небайдужих людей, які повірили в ідею та доклали максимум зусиль у її реалізації.

За короткий термін було розчищено та підготовлено трасу, обладнано стрільбище. Вже всередині серпня урочище Нескучне гордо приймало учасників перших змагань з біатлону серед молоді.

Тоді у Тростянець на Всеукраїнські змагання з літнього біатлону серед юнаків та дівчат завітали більше 100 юних спортсменів, тренери, судді, спортивні діячі зі всієї України.

13 серпня 2017 року було відкрито нову сторінку в історії нашого міста – відбувся не лише старт перших після років перерви змагань, а й зроблено вагомий крок назустріч відродженню славетної спортивної бази «Нескучне».

Спортсменам у Тростянці сподобалось, організатори, взявши це до уваги, вирішили йти далі. З того часу у Нескучному зроблено лижну трасу, аби вона відповідала сучасним вимогам.

Аби додати досвіду в організації змагань у цьому виді спорту, наприкінці жовтня у Тростянці провели Відкриту першість Сумщини з біатлону. Далі, залишилось чекати зовсім мало: на лютий 2018 року заплановано провести перші змагання з зимового біатлону.

Протягом року продовжувалася робота у напрямку благоустрою міста.

Десять новеньких ігрових дитячих майданчиків  встановлено в 2017 році в різних мікрорайонах міста. 

На подвір’ї  СШ № 5 встановлено майданчик для street-workout та спортивні тренажери вартістю – 195,0 тис. грн. Це  подарунок від міської ради  за перемогу в  конкурсі «Краща школа».

Продовжується реалізація «Проекту розвитку парку імені                              П.І. Чайковського».

Побудовано роллердром площею -  492 м2. Нова відпочинкова зона  у міському парку  поповнилася трьома альтанками з дерев’яного зрубу та гойдалками. Відтак, маємо шість альтанок. Біля них облаштовані квітники та газони, де  висаджено біля 100 декоративних рослин 17 видів.

Для спортивного дозвілля встановлено дитячий ігровий комплекс «Ранчо-2»,  додатковий стіл для настільного тенісу, розпочато будівництво волейбольного майданчику.

Озеленення міста у 2017 році почалося з висаджування громадського саду у парку ім. П.І. Чайковського. Більше 300 саджанців було придбано за кошти міської ради. Вишні, черешні, груші, аличу, абрикоси, персики та яблуні було висаджено  на території  площею близько 1 Га.

Ще більше 500 дерев пізніше було висаджено на вулицях Тростянця в ході загальнодержавної екологічної акції «За чисте довкілля»: 280 придбано за кошти міського бюджету, 300 дерев подарувало ДП «Лісгосп».

На додачу до фруктових та декоративних дерев у місті протягом року було висаджено ще й алею дерев-велетнів – павлоній. 20 саджанців рідкісних дерев надав киянин Роман Плавицький, який перед тим бував у Тростянці. Йому сподобався наш міський парк і він вирішив допомогти у його розвитку таким своєрідним чином.

Зелені велетні не лише радуватимуть своїм виглядом, адже за 5 років можуть вирости від 10 до 25 метрів  у висоту, а й сприятимуть очищенню повітря. Павлонії крім іншого відомі й тим, що їхнє листя вбирає з повітря шкідливі речовини.

Тож, повітря у парку за кілька років має стати ще чистішим. Не випадково їх посадили на території парку, що межує з дитячим садком «Калинка» та поблизу відпочинкової та спортивної зон парку.

Протягом року проводився ремонт доріг. Загальна площа відремонтованих доріг за 2017 рік склала 7198,2 м2 . Загальна вартість робіт 2098,524 тис. грн.

Площа побудованих тротуарів склала - 1282,9 м2. Загальна вартість робіт 636,195 тис. грн.

Проведено благоустрій 6 автобусних зупинок з облаштуванням тротуарною плиткою площею 86,78 м2 на суму 38,748 тис. грн.

         2017 рік запам’ятається й подією у продовженні будівництва 90-квартирного будинку по вул. Б.Хмельницького. Забудовником виступає Сумське ТОВ «ВБМ Інвестор Групп», яке викупило недобудову за 2 млн. 200 тис. грн.

У планах поетапне виконання робіт – першочергово (орієнтовно навесні 2018 року) буде здано перші 30 квартир. Частину з них, за кошти міського та районного бюджету, буде придбано для молодих спеціалістів медиків.

Цього року тростянчани отримали можливість споживати якісну воду. Було завершено будівництво водопровідної мережі протяжністю більше 2 км, яка дозволила подавати воду з артезіанської свердловини 100-метрової глибини. Завдяки цьому джерельна вода з урочища Нескучне стала потрапляти у домівки тростянчан не лише Нескучанського мікрорайону: новий водогін закільцювали з центральними водомережами.

Аби не допустити підвищення ціни за проїзд для громадян міста до єдиного на той час соціального автобуса додалось два нових: сучасних, містких, з системою підігріву салону. Пасажири пільгових категорій отримали можливість користуватись громадським транспортом безкоштовно у трьох соціальних автобусах.

Надалі у планах міськради – щороку збільшувати кількість соціальних автобусів, аби вони обслуговували населення не лише на міських маршрутах, а й сполучаючи Тростянець з селами Тростянецької ОТГ.

Важливою подією року стало, що Юрій Бова, міський голова Тростянця, став лауреатом конкурсу - XXI загальнонаціональної програми "Людина Року" за підсумками 2016 року. 25 березня у Національній опері України відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів XXI загальнонаціональної програми «Людина року-2016». 

До того ж повідомляємо, що Тростянецький міський голова зайняв почесне 3 місце у рейтингу «Мер-інноватор 2017», організованого Міжнародним самітом мерів (проектом WNISEF) та виданням «Українська Правда», що проходив у листопаді 2017 – січня 2018 року.

         Про те, що 2017 рік для Тростянця є успішним – довели й події останніх днів листопада. Місто вкотре перемогло у Всеукраїнському конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування». Цього року – у номінації «Практики розвитку регіонів та громад, засновані на власних стратегіях та ресурсах».

    Також, хочеться відзначити, що у 2017 році завдяки  спільним зусиллям Тростянецької міської ради, її виконавчого комітету, міських комунальних служб, колективів підприємств у місті відбулися численні толоки, в результаті яких  місто ставало світлішим, чистішим, благоустроєним, впорядковувалися наші міські парки, узбережжя річок, урочище «Нескучне».

        Отже, можна зробити висновок, що Тростянецькою міською радою та її виконавчим комітетом була проведена велика та копітка робота по виконанню програми соціально-економічного розвитку міста Тростянець за 2017 рік.

 

           Проведення сесій міської ради та засідань виконавчого комітету

 

Основною формою роботи Тростянецької міської ради та її виконавчого комітету  є проведення сесій міської ради та засідань виконкому. Міська рада та міськвиконком працювали згідно із затвердженими  планами роботи на 2017 рік.

Так, за 2017 рік було проведено 19 сесій міської ради та 21 пленарне засідання, на яких прийнято 352 рішення до об’єднання територіальної громади та 171 рішення після об’єднання.

Проведенню сесій міської ради передують засідання депутатських постійних комісій, які  проводилися  згідно планів роботи комісій.

За 2017 рік  проведено  74 засідання постійних комісій міської ради, із них:

Земельної                    - 16

Гуманітарної              - 13

Бюджетної                                     - 17

Комунальної               - 15

Мандатної                    - 13

         Засідання виконавчого комітету Тростянецької міської ради проводилися щомісячно, згідно Регламенту роботи виконкому та  плану його роботи  на 2017 рік.

За звітний період було проведено 32 чергових та позачергових засідань виконкому, прийнято 481 рішення виконавчого комітету до об’єднання та 51 рішення після об’єднання.

На виконання плану соціально-економічного розвитку міста за 2017 рік було видано 129 розпоряджень міського голови з основної діяльності апарату міської ради. Також, міським головою проведено 25 нарад із працівниками апарату міської ради, 27 - із керівниками підвідомчих підприємств, 93 – інші наради проведені міським головою із приватними підприємцями, керівниками  підприємств міста, представниками районних служб, тощо.

        

Проведення Громадських слухань та звіту міського голови

 

Ефективність діяльності органів місцевої влади  значною мірою залежить від конструктивної її співпраці із громадськістю. Таке партнерство й забезпечення участі широких верств населення в процесі прийняття управлінських рішень є однією із основних передумов досягнення сталого розвитку територіальної громади. Особлива роль у цьому процесі належить громадським організаціям, головам вуличних комітетів, окремим соціальним групам населення міста.

У лютому місяці 2017 року відбувся Звіт міського голови Бови Ю.А. перед громадою міста Тростянець «Про організацію та проведення звіту міського голови про роботу в 2016 році та публічного представлення інформації про виконання міського бюджету за 2016 рік».

У червні місяці 2017 року проведено громадські слухання в місті Тростянець Сумської області щодо обговорення проекту плану зонування території (зонінгу) міста Тростянець Сумської області.

Відповідно до розпорядження міського голови  №62 від 29.06.2017 року  проведено громадські слухання в місті Тростянець Сумської області  про обговорення проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

15 жовтня 2017 року відбувся звіт міського голови Бови Ю.А. щодо результів діяльності на посаді впродовж за 12 років та планів на майбутнє Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади.

 

 

Органи самоорганізації населення.

Діяльність голів вуличних комітетів

 

Голови вуличних комітетів – представники територіальної громади, один із основних механізмів місцевої демократії, одна із основ місцевого самоврядування.

У місті Тростянець станом на 01.01.2018 року головами вуличних та будинкових комітетів працює 219 осіб. Міськвиконком працює із ними із різних питань у тісній взаємодії.

         За 2017 рік головами вуличних комітетів видано 680 довідок, а саме: 242 довідки про наявність у громадян міста пічного опалення з метою отримання субсидії на тверде паливо, 4 - про наявність особистого підсобного господарства, 434  довідки - з місця проживання.

З метою профілактики та запобігання проявам злочинності на території міста протягом 2017 року головами вуличних комітетів міста та депутатами міської ради було видано 57 характеристик громадянам міста для подання до органів суду, міліції, кримінально-виконавчої служби, а також до райвійськкомату, характеристик для вступу до вузів, які були завірені секретарем міської ради та керуючою справами виконкому.

Протягом 2017 року Тростянецькою міською радою спільно із ГО «Голос громади» продовжувалася практика Активізації участі громадян м. Тростянець Сумської області у місцевому розвитку через створення квартальних комітетів та дієвої системи громадського моніторингу.

 В грудні місяці 2016 року рішенням міської ради № 489 «Про міський бюджет на 2017 рік» виділено 900 тис. грн.  в частині благоустрою для 7 квартальних комітетів з можливістю їх направлення на конкретні потреби. 



Протягом грудня 2016 року та січня  2017 року були проведені збори  щодо звіту про виконані роботи за рахунок міського бюджету у 2016 році на благоустрій міста в межах визначених кварталів та погодження переліку видатків міського бюджету на благоустрій міста в межах визначених кварталів у 2017 році.



У вересні 2017 року були проведені збори  в 7 квартальних комітетах щодо звіту про виконані роботи за рахунок міського бюджету у 2017 році.


            Після створення Тростянецької ОТГ до 7-ми міських квартальних комітетів додалось ще два. Їх було сформовано із 4 – х сіл, які  увійшли до ОТГ – Кам’янка, Кам’янецьке, Зарічне та Лучка. У грудні місяці проведені збори у цих квартальних комітетах, де були складені і затверджені шляхом голосування план робіт по благоустрою території на 2018 рік.

           З метою залучення мешканців міста Тростянець до прийняття рішень про міський бюджет Тростянецька міська рада спільно із Тростянецькою районною організацією «Голос громади» реалізувала локальну ініціативу «Розроблення та впровадження власної моделі Громадського бюджету у м. Тростянець Сумської області», відібраної в результаті конкурсу, що був оголошений Фондом «Освіта для демократії» (Варшава, Польща), ВОМГО «Наше Поділля», Мережа «Громадські Ініціативи України» та Товариство Лева (Львів) в рамках  проекту «Сильні місцеві громади – ключ до успіху реформи місцевого самоврядування», котрий реалізується за підтримки Фонду міжнародної солідарності (SolidarityFund.PL) та співфінансується у рамках Польсько-канадської програми підтримки демократії, яка є програмою Фонду міжнародної солідарності, фінансованою урядами Канади та Польщі (у рамках Програми польської співпраці для розвитку Міністерства закордонних справ РП). У всіх квартальних комітетах було проведено обговорення проекту і, після врахування всіх пропозицій та зауважень, 12.10.2016 року рішенням 15 сесії 7 скликання №391 було затверджене «Положення про громадський бюджет міста Тростянець».

Також у рамках проекту було проведено інформаційну кампанію щодо впровадження громадського бюджету у м. Тростянець (створено оригінальний логотип, виготовлено та розповсюджено серед мешканців міста флаєри та плакати, була проведена прес-конференція у Сумському прес-клубі, створено матеріали у друкованих ЗМІ та виготовлені відеоматеріали). Крім цього, було виготовлено буклети із текстом Положення та розповсюджено серед депутатів міської ради, членів виконавчого комітету та керівництва органів самоорганізації населення. Все це дало можливість залучити до бюджету участі більш широке коло громадськості.

Таким чином прийняття та опрацювання пропозицій до громадського бюджету на 2017 рік здійснювався на підставі «Положення про громадський бюджет міста Тростянець», завдяки чому даний процес став більш регламентованим та чітким.

Також  у  2017 році Громадська організація «Голос громади Тростянеччини» при фінансовій підтримці Фонду Східна Європа та Тростянецької міської ради оголосила конкурс в межах проекту «Активізація самоорганізації громадян

м. Тростянець у вирішенні актуальних питань місцевого розвитку через використання інтерактивної платформи «Відкрите місто» для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні  шляхом  активізації самоорганізації населення. 

          Мета конкурсу – підтримати ініціативи  самоорганізованих груп населення, в тому числі будинкових, вуличних та квартальних комітетів з метою забезпечення їхньої активної участі у демократичних змінах та підвищення якості життя в громаді м. Тростянець.

          Рішенням виконавчого комітету № 52 від 14.02.2017 року було вирішено провести  конкурс міні-ініціатив «Підтримка громадських ініціативних груп по активізації самоорганізації  мешканців міста Тростянець» у лютому-березні 2017 року та затверджено Положення про конкурс міні-ініціатив «Підтримка громадських ініціативних груп по активізації самоорганізації  мешканців міста Тростянець».

  В рамках конкурсу від мешканців міста на розгляд засідання  журі конкурсу міні-ініціатив було подано 13 проектів, із яких для реалізації обрано 7 у різних мікрорайонах міста.

  Протягом квітня-червня всі 7 ініціатив були реалізованими за участю ініціативних груп, активістів та працівників комунальних підприємств міської ради, а саме:

  • ініціатива «Діти-наше майбутнє» по встановленню дитячого ігрового обладнання біля вулиць Супруна, Радіщева, пров. Шевченка;

  • ініціатива по встановленню дитячого майданчику по вул. Підлісна;

  • ініціатива по встановленню дитячого майданчику у дворі багатоквартирного будинку по вул. Машинобудівна, 16а;

  • ініціатива по встановленнюдитячого майданчику по вул. Комунальна;

  • ініціатива «Облаштування майданчику для дозвілля дітлахів по

    вул. Благовіщенська, 16»;

  • ініціатива по встановленню дитячого ігрового обладнання на пров.Братському;

  • ініціатива «Нове обладнання – нові можливості для розвитку спорту», направлена на підтримання занять фізичною культурою та спортом та передбачала придбання спортивного інвентарю та обладнання для учасників спортивного клубу «Самбіст».


         Інформація про локації всіх міні-ініціатив та стан їх виконання була розміщена на веб-платформі «Відкрите місто». Крім цього у соціальній мережі Fb був створений аккаунт, де постійно розміщувалась інформація про хід реалізації проекту як друкована, та і відеоматеріали.

          Для реалізації міні-ініціатив використані наступні джерела фінансування:

  • кошти, надані в рамках проекту ФондомЧ.С.Мотта (США) через Фонд Східна Європи –

  • кошти, надані в рамках проекту Тростянецькою міською радою із міського бюджету –


Загалом 140 тис. грн. витрачено на реалізацію 7 міні-ініціатив грантових коштів та ще 15,7 тис. грн. - власних внесків ініціативних груп населення.

Поза конкурсом реалізована ініціатива по озелененню майданчиків по мікрорайону «Першотравневий», на що було витрачено 2,41 тис. грн. бюджетних коштів, на які придбано та висаджено фруктові дерева та декоративні насадження.

За результатами реалізації проекту був проведений «круглий стіл», на якому підведені підсумки проекту, нагороджені найактивніші учасники конкурсу міні-ініціатив та їх реалізації.

 

Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків

 

На виконання пріоритетного напрямку у розвитку житлово-комунального господарства міста Тростянецькою міською радою ведеться  відповідна робота по удосконаленню та підвищенню якості обслуговування житлового фонду, розроблено заходи, що передбачали додаткове створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

На даний час створено і діє 4 об’єднання співвласників багатоквартирних будинків:

     1. 90-квартирний будинок по вул. Л.Татаренка, 77 «Тростянчанка» - із 2002 року.

     2. 90-квартирний будинок по вул. Відродження, 2а «Єдність»     - із 2002 року.

     3. 90-квартирний будинок по вул. Відродження, 5 «Колос» - із 2002 року.

     4. 24-квартирний будинок по вул. Б. Хмельницького, 24 «Дружба-2» - із 2007 року.

 

 

 

 

         Діяльність загального відділу апарату міської ради.

Робота із соціально незахищеними верствами населення.

 

         З метою покращення матеріального стану незахищених верст населення міста та забезпечення їх соціального захисту,  за   2017 рік  проведено обстеження матеріально - побутових умов  77 громадян міста згідно заяв, що надійшли до виконкому міської ради та надана матеріальна допомога  77 особам на суму 59500 грн.

               

на поховання –                                                   23 чол. на суму 9200 грн.;

працюючі –                                                        9 чол. на суму 9800грн.;

пенсіонери -                                                       20 чол. на суму  14400 грн.;

безробітні -                                                                  7 чол. на суму  4500 грн.;

діти війни -                                                             3 чол. на суму  2500 грн.;

інваліди 1 групи                                                     5 чол. на суму 5000 грн.;

учасники   БД                                                         1 чол.  на суму 1000 грн.;

багатодітні родини                                                 2 чол. на суму 6900 грн.;

ліквідатори ЧАЕС                                                  6 чол.  на суму 5000 грн.;

по догляду за дитиною інвалідом                        1 чол. на суму 1200 грн.

Всього за 2017 рік   –  59500 грн.

 

Кадрова робота в апараті міської ради

 

Кадрова робота в апараті міської ради ведеться якісно і на належному рівні, згідно із чинним законодавством України. 

         Слід відмітити, що розстановка та комплектація кадрів у апараті міської ради проводиться тільки конкурсною комісією на заміщення вакантних посад на основі конкурсного відбору. За  2017 рік  було проведено 6  засідань  конкурсної комісії. До роботи приступили:

Тітарєва Тетяна Олегівна – провідний спеціаліст, державний  реєстратор юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців;

Свинаренко Денис Сергійович – спеціаліст 1 категорії із комп’ютерно – технічного забезпечення;

Жогло Тетяна Валеріївна – спеціаліст 1 категорії з управління проектами та міжнародної діяльності;

Хрістосова – Нечвоглод Олена Володимирівна - начальник відділу правового забезпечення;

Бова  Вячеслав Віталійович – спеціаліст 1 категорії з питань благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та озеленення.

Відповідно до ст. 13 Закону України «Про службу в органах  місцевого самоврядування», Закону України «Про запобігання корупції» до 1 квітня 2017 року шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного  агентства з питань запобігання корупції  посадовими особами апарату міської ради були подані декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» проводиться перевірка осіб, які претендують на зайняття посад в органах місцевого самоврядування.

На офіційному сайті Тростянецької міської ради існує рубрика «Очищення влади», де розміщена законодавча база, нормативно - правові акти Тростянецької міської ради щодо проведення перевірки у міській раді, розміщений реєстр осіб, щодо яких здійснюється перевірка передбачена Законом України «Про очищення влади».

Апарат міської ради постійно підвищує свою професійну кваліфікацію дуже важливим фактором у покращенні кадрової політики є те, що працівники апарату міської ради  беруть участь у навчальних семінарах, тренінгах, круглих столах, зустрічах.

 

Участь працівників апарату міської ради, депутатів міської ради у навчальних семінарах за 2017 рік

 

















































































































































































































































































































































































































































































































з/п
Дата Назва заходу, місто проведення ПІБ спеціаліст, який взяв участь
1. 14.01.2017 р. м. Богухвала (Республіка Польща),  обмін досвідом у рамках існуючої співпраці, стратегічного партнерства Польщі та України Бова Ю.А.- міський голова;

Заяц Ю.М.- заступник міського голови;

Сорока Д.Ю.- спеціаліст 1 категорії з питань транспорту, зв’язку  та енергетичного менеджменту.
2. 23.01.2017 р. м. Київ,  для участі  семінарі на тему: «Економічний розвиток регіонів: стратегія та інструменти залучення інвестицій та підвищення  експортного потенціалу» Бова Ю.А. – міський голова.
3. 23.01.2016 р. м. Київ, учать у звітно - виборних зборах уповноважених представників місцевого самоврядування - членів АМУ Бова Ю.А. – міський голова.
4. 25.01.2017 р. по

26.01.2017 р.
м. Київ, участь у презентації дослідження та дискусії про стан розвитку відкритих даних українських міст Куц І.В.- спеціаліст 1 категорії  з комп’ютерно- технічного забезпечення
5. 07.02.2017 р. по

11.02.2017 р.
м. Яремче, участь ХІІ Міжнародній науково- практичній конференції «Ресурсозбереження та якісне водо- забезпечення – стратегічний напрямок розвитку ВКГ України» Бова Ю.А.- міський голова;

Заяц Ю.М.- заступник міського голови.
6. 15.02.2017 р. м. Київ, прес - центр ПАТ «Сьогодні - Мультимедія» Бова Ю.А.- міський голова.

 
7. 22.02.2017 р. м. Київ, участь  у роботі Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово - комунального господарства у розгляді питання «Про встановлення величин питомої вартості нестандартного приєднання електроустановок  до електричних мереж  на 2017 рік» Бова Ю.А. – міський голова.
8. 27.02.2017 р. по

28.02.2017 р.
м. Київ, участь у конференції «Аутсорсінг для місцевого економічного розвитку» Злепко В.А.- начальник відділу економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності
9. 02.03.2017 р.

по

03.03.2017 р.
м. Київ, участь у тренінгу з електронної демократії та електронного  врядування  для подальшого використання  алгоритмів впровадження  таких  інструментів на місцевому рівні Куц І.В. – начальник відділу  інформаційного та комп’ютерного забезпечення
10. 02.03.2017 р.

 
м. Суми,  участь у практикумі на тему: «Практичне застосування антикорупційного законодавства. Електронна система декларування доходів» Біловол А.Л.- керуюча справами виконкому
11. 14.03.2017 р. м. Суми, участь у практикумі на тему: «Практичне застосування антикорупційного законодавства. Електронна система декларування доходів» Шацька А.І.- секретар міської ради
12. 21.03.2017 р. по

22.03.2017 р.
м. Дніпро, участь у конференції  на тему: «Зміни відбулися: Підвищення стандартів життя за допомогою енергоефективності у соціальній інфраструктурі» Заяц Ю.М. – заступник міського голови;

Сорока Д.Ю.- спеціаліст 1 категорії з питань транспорту, зв’язку  та енергетичного менеджменту.
13. 20.03.2017 р. м. Київ, участь   у засіданні Ради регіонального розвитку» Бова Ю.А.- міський голова;

 
14. 23.03.2017 р. м. Суми, для отримання ЕЦП Сумцов Є.С.- начальник відділу  з питань державної реєстрації, державний реєстратор;

Тітарєва Т.О.- провідний спеціаліст, державний реєстратор юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців
15. 26.03.2017 р. по 29.03.2017 р. м. Краків (Республіка Польща) участь у ІІІ Європейському конгресі місцевого самоврядування Бова Ю.А.- міський голова
16. 06.04.2017 р. м. Суми, участь у колегії на тему: «Про зміни в містобудівному законодавстві» Бер А.М.- спеціаліст 1 категорії з питань будівництва, містобудування та архітектури
17. 20.04.2017 р. м. Суми, участь у навчанні на тему: «Правове забезпечення діяльності місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування» Івах Г.А.- спеціаліст 1 категорії з правових питань  та квартирного обліку
18. 18.04.2017 р. по 21.04.2017 р. м. Хмельницький,  участь у семінарі на теми: «Можливості фінансування енергоефективності для ОМС», «Законодавчі зміни в сфері енергоефективності. Енергетична стратегія України до 2035 року», «Стратегічне планування в сфері енергоефективності та залучення інвестицій. Практичні  поради на прикладі  інвестиційних проектів учасників семінару» Сорока Д.М.- спеціаліст 1 категорії  з питань транспорту, зв’язку та енергетичного менеджменту
19. 23.04.2017 р. по

28.04.2017 р.
Латвійська Республіка участь представників  органів місцевого самоврядування - переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування у 2016 році» Бова Ю.А.- міський голова
20. 24.04.2017 р. м. Київ,участь  у конференції з приводу початку в Україні проекту «Мери за Економічне Зростання» Заяц Ю.М.- заступник міського голови
21. 11.05.2017 р. м. Суми, участь  у семінарі з суб’єктами державної реєстрації Сумської області» Сумцов Є.С.- начальник відділу з питань державної реєстрації, державний реєстратор
22. 17.05.2017 р. м. Лиман, участь у семінарі на тему: «Безпека громадян - відповідальність місцевої влади» Заяц Ю.М.- заступник міського голови
23. 25.05.2017 р. м. Суми, участь у семінарі «Ініформаційно- комп’ютерні технології в управлінський діяльності» Шило С.О.- спеціаліст 1 категорії з питань публічних закупівель та договірної роботи
24. 26.05.2017 р. м. Суми, участь у семінарі «Інформаційно- комп’ютерні технології в управлінський діяльності» Шило С.О.- спеціаліст 1 категорії з питань публічних закупівель та договірної роботи;

Бєльска А.М. - спеціаліст 1 категорії  з організації діловодства та контролю за виконанням розпорядчих документів
25. 25.05.2017 р. по 29.05.2017 р. м. Кожухов (Республіка Польща) для подальшої співпраці між містами Бова Ю.А.- міський голова; Заяц Ю.М. – заступник міського голови;

Заяц О.Ю.- заступник міського голови;

Біловол А.Л.- керуюча справами виконкому.
26. 02.06.2017 р. по 05.06.2017р. м. Богухвала (Республіка Польща) для подальшої співпраці між містами Бова Ю.А.- міський голова; Заяц Ю.М. – заступник міського голови;

Заяц О.Ю.- заступник міського голови;

Біловол А.Л.- керуюча справами виконкому.
27. 31.05.2017 р. по

13.06. 2017 р.
Сполученні Штати Америки для участі по програмі «Відкрий світ» Синявін М.В.- начальник відділу містобудування, архітектури,будівництва,комунального господарства  та бдагоустрою
28. 31.05.2017 р. м. Київ, участь у 19 Міжнародній виставці енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлювання енергетики,сантехніки та басейнів «Аква Терм Київ 2017» Сорока Д.М.- спеціаліст 1 категорії  з питань транспорту, зв’язку та енергетичного менеджменту
29. 31.05.2017 р. м. Лубни, участь  у Всеукраїнському «Форумі малих міст, селищ та об’єднанних територіальних громад України», де презентувалися нові проекти фінансової та технічної підтримки від фондів програм Європейського Союзу Злепко В.А.- начальник відділу економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності
30. 14.06.2017 р. м. Олександрія, участь у засіданні Правління  Асоціації на тему: «Сталі та розумні міста України» Бова Ю.А.- міський голова
31. 15.06.2017р. м. Суми, участь у навчальному семінарі на тему:  «Про зміни в законодавстві України з питань містобудівної діяльності» Бер А.М. – спеціаліст 1 категорії  з питань будівництва,містобудування та архітектури
32. 19.06.2017 р. по

21.06 2017 р.
м. Славутич,  участь у 11 Міжнародній конференції АЕМУ «Угода та енергоефективність будівель: вчора, сьогодні, завтра» Заяц Ю.М.- заступник міського голови
33. 19.06.2017 р. по 21.06.2017 р. м. Івано – Франківськ, участь у кущовому семінарі  з обміну досвідом «Кращі практики місцевого самоврядування у сфері стимулювання економічної активності, створення робочих місць» Злепко В.А. - начальник відділу економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності
34. 19.06.2017 р. по

20.06.2017 р.
м. Суми, участь у навчальному семінарі «Особливості формування і використання місцевих бюджетів» Пустовойтова В.А.- начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності
35. 20.06.2017 р. м. Суми, участь  у вручені сертифікату про приєднання до Ініціативи ЕС «Мери  за економічне зростання» Бова Ю.А.- міський голова
36. 22.06.2017р. м. Київ, участь у Загальних зборах Асоціації відкритих міст України Бова Ю.А.- міський голова
37. 30.06.2017 р. м. Київ, участь у Урочистому заході  на честь 25-річчя АМУ Бова Ю.А.- міський голова
38. 05.07.2017 р. м. Суми, участь у тренінгу для розпорядників, одержувачів бюджетних коштів щодо забезпечення якісної та ефективної роботи на Єдиному веб- порталі використання публічних  коштів Шило С.О.- спеціаліст 1 категорії з питань публічних  купівель та договірної роботи
39. 06.07.2017 р. по

08.07.2017 р.
м. Суми, участь у тренінгу з ознайомленням  основами стратегічного розвитку громади, проектного циклу та менеджменту проектів, ознайомлення з особливостями написання проектів для отримання інфраструктурної субвенції та для подачі  у Державний Фонд Регіонального Розвитку Злепко В.А.- начальник відділу економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності;

Жогло Т.В.- спеціаліст 1 категорії з управління проектами та міжнародної

діяльності.
40. 18.07.2017 р. м. Мерефа, участь у навчальному візиті на тему: «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» Заяц Ю.М.- заступник міського голови;

Заяц О.Ю.- заступник міського голови;

Новак Н.Л.- начальник відділу освіти Тростянецької міської ради.
41. 20 .07.2017 р. м. Київ, участь у навчальній сесії  з місцевого економічного розвитку Бова Ю.А.- міський голова
42. 28.07.2017 р. по

29 .07.2017р.
м. Київ, участь у ХІІ Щорічній конференції малих міст на тему: «Економічний розвиток громад. Виклики та перспективи» Бова Ю.А.- міський голова
43. 13.08.2017 р. по

18 .08.2017 р.
м. Богухвала, з метою вивчення досвіду роботи органів місцевого  самоврядування Республіки Польща,   в рамках існуючої співпраці Бова Ю.А.- міський голова;

Жогло Т.В.- спеціаліст 1 категорії з управління проектами та міжнародної

діяльності.
44. 18.08.2017 р. по

24.08.2017 р.
м. Одеса, участь у четвертому модулі Школи жіночого політичного лобі Шевлякова Н.А.- методист КЗ ТМР КДК «Тростянецький», депутат міської ради
45. 17.08.2017 р. м. Суми,  участь у засіданні практикуму на тему: «Застосування містобудівного законодавства. Організація виконання повноважень у сфері архбудконтролю» Бер А.М.- спеціаліст 1 категорії з питань будівництва, містобудування та архітектури
46. 30.08.2017 р. по 31.08.2017р. м. Київ, участь  у робочій групі на тему: «Яка  платформа е- сервісів потрібна місцевим громадам» Куц І.В. – начальник відділу  інформаційного та комп’ютерного забезпечення
47. 14.092017 р. м. Суми, участь у практикумі  на тему: «Організація діяльності органів місцевого самоврядування ОТГ» Ракітіна Г.П.- провідний спеціаліст по роботі зі службовою кореспонденцією та зверненнями громадян
48. 14.09.2017 р. по

18 09.2017 р.
м. Київ,  участь у спеціальній програмі Ялтинської Європейської Стратегії - конференція високого рівня з практичним впливом Синявін М.В. – начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва, комунального господарства та благоустрою
49. 19.09.2017 р. по

21.09.2017 р.
м. Чернігів, участь у міжнародній конференції «Сприяючи енергоефективності в Україні: кращий досвід з Словаччини» Сорока Д.М.- головний спеціаліст  з питань транспорту, зв’язку та енергетичного менеджменту
50. 20.09.2017 р. м. Київ, участь у «Всеукраїнській нараді  з питань проблем питної води» Бова Ю.А.- міський голова;

Заяц Ю.М.- заступник міського голови.
51. 25.09.2017 р.  по

29.05.2017 р.
м. Берлін, м. Дрезден участь у освітньо - інформаційній поїздці на теми: Сталий розвиток, європейська енергетична безпека,  децентралізація  енергопостачання, утилізація та переробка сміття, робота  комунальних підприємств, енергоефективність та інновації, конкуренція на ринку енергетики, а також досвід перебудови німецьких міст після закриття атомних та вугільних  електростанцій, фінансування альтернативної енергетики Бова Ю.А.- міський голова

 
52. 03.10.2017 р.

по

07.10.2017 р.
м. Ужгород, участь у тренінгу для енергоменеджерів Сорока Д.М.- провідний спеціаліст з питань транспорту, зв’язку  та енергетичного менеджменту
53. 04.10.2017 р. м. Суми, для участі у семінарі  щодо розбудови мережі ЦНАП у Сумській області Біловол А.Л.- керуюча справами виконкому
54. 06.10.2017 р. м. Київ, участь у Київському міжнародному економічному форумі Бова Ю.А.- міський голова
55. 11.10.2017 р.

по

14.10.2017 р.
м. Богухвала,  з метою вивчення досвіду роботи органів місцевого  самоврядування Республіки Польща,   в рамках існуючої співпраці Бова Ю.А.- міський голова
56. 10.10.2017 р. по

13.10.2017 р.
м. Суми, участь у тренінгу з наступними питання: можливості фінансування для розвитку громад, стратегічне планування у розвитку місцевих громад та розвиток соціального підприємництва, інші можливості для розвитку територіальних громад Жогло Т.В.- спеціаліст 1 категорії  з управління проектами та міжнародної діяльності
57. 19.10.2017 р. по

20.10.2010 р.
м. Лубни, участь у конференції в рамках проекту «Організація співпраці малих міст України, громадського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки» Сорока Д.М.- провідний спеціаліст з питань транспорту, зв’язку та енергетичного менеджменту
58. 19.10.2017 р.

по

20.10.2018 р.
м. Київ, участь у семінарі за програмою «децентралізація і територіальна консолідація в Україні» Біловол А.Л.- керуюча справами виконкому
59. 24.10.2017 р.

по

25.10.2017 р.
м. Суми, тренінг на тему: «Підвищення спроможності ОТГ щодо впровадження енергоефективності та покращення надання консультаційних послуг з енергоефективності» Сорока Д.М.- провідний спеціаліст з питань транспорту, зв’язку та енергетичного менеджменту
60. 25.10.2017 р. по

26.10.2017 р.
м. Суми,  участь у семінарі на тему: «Соціально - правовий захист дітей - сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування» Заяц О.Ю.- заступник міського голови
61. 26.10.2017 р.

по

28.10.2017 р.
м. Київ, участь у навчальній сесії з місцевого економічного розвитку для громадської організації «Клуб Мерів» Злепко В.А. – начальник відділу економічного розвитку, залучення інвестицій  та міжнародної діяльності
62. 31.10.2017 р. м. Київ,  участь у запуску першого етапу проекту ДПП, в рамках якого передбачені презентації пілотних ініціатив головами територіальних громад та підписання меморандумів із Програмою ««U-LEAD з Європою» Бова Ю.А.- міський голова;

Злепко В.А. – начальник відділу економічного розвитку, залучення інвестицій  та міжнародної діяльності
63. 02.11.2017 р.

по

03.11.2017 р.
м. Київ, участь у практичній конференції «Енергоефективність у малих містах. Виклики та рішення» Бова Ю.А.- міський голова;

Заяц Ю.М.- заступник міського голови;

Сорока Д.М.- провідний спеціаліст з питань транспорту, зв’язку та енергетичного менеджменту
64. 03.11.2017 р. м. Київ, участь у форумі на теми: «Безпечне місто, безпечні дороги, транспорт та ІКТ міста» Синявін М.В.- начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва,комунального господарства  та благоустрою;

Бер А.М. -  провідний спеціаліст з питань  будівництва, містобудування та архітектури
65. 06.11.2017 р.

по

08.11.2017 р.
м. Київ,  участь  у навчальному семінарі  на тему: «Практичні аспекти реалізації проектів державно - приватного партнерства на регіональному  і місцевому рівнях» Заяц Ю.М.- заступник міського голови;

Синявін М.В.- начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва, комунального господарства  та благоустрою;

Злепко В.А. – начальник відділу економічного розвитку, залучення інвестицій  та міжнародної діяльності;

Жогло Т.В.- спеціаліст 1 категорії  з управління проектами та міжнародної діяльності;

Хрістосова - Нечвоглод О.В. - начальник відділу правового забезпечення
66. 07.11.2017 р.

по

08.11.2017 р.
м. Київ, участь у щорічній конференції на тему: «Енергоефективність та відновлювані джерела енергії: сьогодення та перспективи» Сорока Д.М.- провідний спеціаліст з питань транспорту, зв’язку та енергетичного менеджменту
67. 08.11.2017 р. м. Суми, участь у засіданні колегії управління містобудування  та архітектури Сумської ОДА, де розглядаються питання  щодо приведення до вимог чинного законодавства містобудівної документації Бер А.М. -  провідний спеціаліст з питань  будівництва, містобудування та архітектури
68. 14.11.2017 р. м. Київ,  участь у Загальних зборах уповноважених представників місцевого самоврядування - членів асоціації міст України Бова Ю.А.- міський голова
69. 21.11.2017 р.

по

22.11.2017 р.
м. Київ, участь у семінарі на теми: «Енергоефективність ЖКГ», «Всеукраїнський інвестиційний  проект електрогенеруючого домобудування «OptimaHouse» Синявін М.В.- начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва,комунального господарства  та благоустрою

 
70. 22.11.2017 р.

по

23.11.2017 р.
м. Київ,  участь у Другій сесії Школи місцевого самоврядування DESPRO 2017 Бова Ю.А.- міський голова
71. 24.11.2017 р. м. Чернігов, участь у регіональному Форумі Інвестиції&Децентралізація» під девізом «інвестиційна спроможність громад – запорука успіху» Бова Ю.А.- міський голова
72. 26.11.2017 р.

по

29.11.2017 р.

 
м. Київ,  участь у тренінгу з питань сталого енергопланування  та розробки проектів муніципалітетами, що організовуються Регіональним екологічним центром для Центральної і Східної Європи в рамках проекту LINK( «Місцеви  ініціативи для сталої України») Сорока Д.М.- провідний спеціаліст з питань транспорту, зв’язку та енергетичного менеджменту;

Жогло Т.В.- спеціаліст 1 категорії  з управління проектами та міжнародної діяльності;

 
73. 22.11.2017 р.

по

24.11.2017 р.

 
смт. Козин, участь у семінарі – тренінгу із застосуванням інструментів управління людськими ресурсами в органах місцевого самоврядування Біловол А.Л.- керуюча справами виконкому
74. 28.11.2017 р.

по

29.11.2017 р.
м. Київ, участь у Міжнародному саміті мерів «Клуб мерів» Бова Ю.А.- міський голова
75. 30.11.2017 р. м. Київ,  участь у підсумковій конференції конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» Бова Ю.А.- міський голова
76. 03.12.2017 р. м. Київ, участь у Загальних зборах Асоціації об’єднаних територіальних громад Бова Ю.А.- міський голова
77. 04.12.2017 р. м Київ, участь у ІІ Форумі об’єднаних територіальних громад Бова Ю.А.- міський голова
78. 05.12.2017 р.

по

06.12.2017 р.
м.Біла Церква, участь у бізнес – платформі «Біла Церква Інвестиційна» Синявін М.В. – заступник міського голови;

Злепко В.А- заступник міського голови
79. 12.12.2017 р. м. Суми, участь у засіданні практикумі на тему: «Практичні аспекти реалізації законодавства у сфері публічних закупівель. Система ProZZorro» Шило С.О.- спеціаліст 1 категорії  з питань публічних закупівель  та договірної роботи;

Івах Г.А.- спеціаліст 1 категорії з правових питань та квартирного обліку
80. 14.12.2017 р.

по

15.12.2017 р.
м Київ, участь  у зустрічі регіональних партнерів проекту «Відкрите місто» Куц І.В.- начальник відділу інформаційно - технічного забезпечення
81. 16.12.2017 р.

по

19.12.2017 р.
м. Чернівці, участь у форумі е-демократії «Цифровий розвиток міст: сьогодення та майбутнє» Куц І.В.- начальник відділу інформаційно - технічного забезпечення

 

 

Розгляд звернень громадян та

надання адміністративних послуг

за 2017 рік

 

У Тростянецькій міській раді робота зі зверненнями громадян проводиться у порядку, визначеному Конституцією України, Законом України «Про звернення громадян» та іншими нормативно-правовими актами, що регламентують роботу зі зверненнями громадян.

        До міської ради за 2017 рік надійшло заяв щодо надання адміністративних послуг - 14705, із них задоволено - 14075. Залишились на контролі - 420 звернень. Кількість відмов у наданні адміністративних послуг – 210.

За 2017 рік Тростянецькою міською радою отримано та розглянуто 2699 усних та письмових звернень, що у порівнянні з відповідним періодом  2016 року (2825) на 126 звернень менше.

За 12 місяців 2017 року повторних звернень та неодноразових заяв не було.

Звернення до міської ради надходять, як безпосередньо від заявників, так і  від депутатів міської та районної рад. Таких звернень надійшло – 62, (в минулому році за відповідний період – 65).

Можливість визначити найгостріші проблеми, що порушують громадяни у своїх заявах, дає статистичний аналіз змісту звернень, який готується щомісяця до 15 числа. Аналіз за 2017 рік показав наступне:

- з питань аграрної політики  надійшло 730 звернень, що становить  27,04% від загальної кількості. За минулий рік – 633 звернення (22,4%), що на 4,6% більше, ніж за відповідний період минулого року;

- з питань комунального та дорожнього господарства – 62, що становить 2,2%  у минулому році 174 (6,1%), менше на 3,9% проти відповідного періоду минулого року;

- соціального захисту населення – 84 ( 3,1%), що на  0,9% менше проти минулого року 115 (4,0%);

- з житлових питань – 64 (2,3%), на 0,9% більше відповідного періоду 2016 року 42 (1,4%);

- захисту прав споживачів – 16 (0,5%), проти відповідного періоду минулого року 14 (0,5%);

- транспорту та зв’язку – 9 (0,3%), за відповідний період 2016 року 19 (0,7%).

Колективних звернень за 2017 рік надійшло 69 (2,5%) (за 12 місяців 2016 року – 60 (2,1%), що на 0,4 % більше, ніж за відповідний період минулого року.

Як і в минулому році найгострішими залишаються питання продажу та оренди землі, благоустрою прибудинкових територій, ремонти під’їздів, ремонти дорожнього полотна, освітлення вулиць, ремонти шахтних колодязів.

Не менш гострою проблемою, з якою звертаються заявники, це отримання житла, кімнати в гуртожитку та поліпшення житлових умов.

Якщо мешканці міста звертаються з питанням, що не належить до компетенції міської ради, то їм надається роз’яснення щодо шляхів вирішення їх питань, а в разі необхідності, відправляються запити та клопотання до відповідних служб.

Особлива увага розгляду звернень громадян приділяється мало захищеним верствам населення.

За 12 місяців 2017 року до міської ради звернулись наступні категорії населення:

  • учасники війни – 0, за відповідний період минулого року


           14 (0,5%);


  • діти війни – 12 (0,4%), за 12 місяців2016 року – 14 (0,5%);

  • інваліди ВВВ – 0, за2016 рік – 0;

  • інваліди війни – 0, за відповідний період 2016 року – 3;

  • учасники бойових дій та члени сімей загиблих у війні – 11 (0,4%), у відповідному періоді мунулого року – 43 (0,5%);

  • інваліди загального захворювання – 6 (0,2 %), за 12 місяців 2016 року – 5 (0,2%);

  • інваліди ІІ групи – 0, за відповідний період 2016 року – 8 (0,5%);

  • інваліди ІІІ групи – 0, за відповідний період2016 року – 5(0,2%);

  • одинокі матері- 6 (0,2%), за 12 місяців 2016 року – 59 (2,1%);

  • матері - героїні – 0,   2015 року – 4 (0,1%);

  • багатодітні сім’ї – 14 (0,5%), у минулому 2016 року  – 30 (1,3%);

  • особи, що потерпіливід Чорнобильськоїкатастрофи- 0, за відповідний період 2016 року – 10 (0,4%);

  • учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС- 2 (0,07%), за відповідний період 2016 року – 4 (0,1%);

  • інші категорії – 2647 (98,0%), за  2016 р. – 2624 звернень громадян (95%).


 

У розрізі питань щодо задоволення та вирішення проблем мешканців міста, аналіз показав наступне:

- задоволено 1877 заяв (69,5% ), за відповідний період 2016 року – 1399 (49,5%), що на   20% більше ніж у минулому році;

- дано роз’яснення по 402 заявах (14,8%), в минулому році – 180 (6,4%), на   8,4% більше, ніж в минулому році;

- взято на контроль 420 (15,5%), за 2016 рік 1246 (44,1%) проти минулого року (-28,6% ).

Якщо питання, підняті у заявах громадян, не вирішуються належним чином, заявники мають змогу потрапити на особистий прийом до міського голови, його заступників, секретаря міської ради та керуючої справами виконкому.

За звітний період міським головою його заступниками, секретарем міської ради та керуючої справами виконкому було прийнято 445 осіб, що на 27 осіб, менше ніж за відповідний період минулого року. На прийомі кожному заявнику надавалась допомога, аргументовані відповіді та роз’яснення.

За 2017 рік видано довідок різного характеру – 12671, за відповідний період 2016 року – 12098 (+573).

За 2017  рік  було видано 665 довідок - характеристик  для Тростянецького ВП ГУНП в Сумській області та актів обстеження місця проживання для УПФУ у Тростянецькому районі.

 

Розвиток партнерства та міжнародної діяльності

 

Міська Програма розвитку партнерства та міжнародної діяльності в місті Тростянець на 2017-2020 роки була затверджена рішенням Тростянецької міської ради 7 скликання за № 482 від 23.12.2016 року на засіданні 17 сесії.

Дана Програма направлена на:

  • розвиток партнерських відносин, а також пошук нових іноземних партнерів: органів місцевого самоврядування закордонних міст, громадських об’єднань, закладів науки та освіти, підприємств та організацій для впровадження спільних проектів, спрямованих на обмін управлінським досвідом та покращення життєвого рівня населення міста Тростянець;

  • організація прийому у місті Тростянець представників офіційних закордонних делегацій;

  • робота у спільних проектах з органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями інших міст України та іноземних держав.


В рамках даної програми протягом  2017 року були здійснені зокрема поїздки у міста-партнери до Республіки Польща.

З 14.01.2017 року до 17.01.2017 року офіційна делегація з міста Тростянець на чолі із міським головою Бовою Ю.А., до складу якої увійшли заступники міського голови, спеціаліст з питань транспорту, зв’язку та енергетичного менеджменту, представники дошкільних навчальних закладів.

Візитерам з Тростянця вдалося побувати також у культурно-дозвіллєвому комплексі, дитячих садочках, школі, бібліотеці, будинку для пристарілих громадян, де представники міста Богухвала поділилася своїм позитивним досвідом. Було також обговорено подальшу співпрацю в економічній, соціально-культурній сферах та інше.

Крім візитів до партнерських громад в рамках програми відбулися й поїздки, направлені на вивчення досвіду, підвищення інвестиційного потенціалу міста. 

З 26 березня 2017 року по  29 березня 2017 року міський голова  взяв участь у ІІІ Європейському конгресі місцевого самоврядування у м. Краків.

          З 25 травня 2017 року по 29 травня 2017 року в рамках програми розвитку партнерства та міжнародної діяльності офіційна делегація міста Тростянець відвідала місто Кожухув (Республіка Польща) з метою святкування Дня міста

та місто Богухвала (Республіка Польща) з 02 червня 2017 року по 05 червня 2017 року.

В серпні місяці делегація з м. Тростянець взяла  участь у святі «Дожинки»

м. Богухвала (Польща).

До того ж на сьогодні обговорюється питання з містом Богухвала (Польща),  м. Бистриця над Перштейнем (Чехія),  щодо спільної реалізації проектів, а саме:

  • участь у конкурсі "Підтримка проектів європейської співпраці 2018 року".


Його проводить Виконавча агенція з питань освіти, аудіовізуалізації та культури Європейської Комісії та пов'язана з розвитком культурного сектора та встановлення дружнього спілкування культурними установами України та Європейського Союзу. Загальна сума гранту - до 200 000 євро.

Відповідно до умови реалізації програми цього конкурсу, вона повинна складатися з трьох партнерів з різних країн.

Основні учасники цього конкурсу: Польща, місто Богухвала; Україна,           м. Тростянець та Чехія, м. Бистриця над Перштейнем.

В рамках реалізації проекту планується обмін досвідом у сфері національної культури, включаючи традиції, національну кухню, народні костюми, хореографічні та вокальні вистави аматорських виступів. Також передбачені екскурсії до шкіл, бібліотек, лікарень та інших закладів.

  • участь у конкурсі "Культурний міст".


Цей конкурс стосується вдосконалення співпраці між країнами та реалізації Британської Ради у партнерстві з Національним інститутом культури Європейського Союзу (EUNIC). Загальна сума гранту - до 10 000 євро. Відповідно до умови реалізації програми цього конкурсу, вона повинна складатися з двох партнерів з двох різних країн.

   Головні учасники цього конкурсу: Україна, місто Тростянець та Польща, місто Богухвала.

   В рамках реалізації проекту буде передбачено:

   1. Проведення пленеру художників у терміни двох тижнів. Виконання цієї події передбачено у місті Богухвала та у місті Тростянець. Для реалізації цієї події пропонується провести культурний обмін 5-6 художників.

   2. Відвідування національного свята у місті Богухвала щодо збирання урожаю делегацією з України, а також планується проведення аналогічного свята і у нашому місті.

 

Діяльність відділу правового забезпечення

 

Відділ правового забезпечення апарату Тростянецької міської ради в своїй діяльності керується Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», іншими Законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями міського голови, рішеннями виконавчого комітету та міської ради.

Відділ правового забезпечення складається з трьох осіб – начальника відділу, спеціаліста І категорії (з правових питань і квартирного обліку) та спеціаліста І категорії (з правових питань).

Основним завданням відділу є організація правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог актів законодавства, інших нормативних документів ради, а також її керівниками та працівниками під час виконання покладених на них завдань та повноважень. Відділом проводиться аналіз відповідності вимогам чинного законодавства проектів рішень, розпоряджень, та інших документів правового характеру, що вносяться на розгляд комісій ради, правовий аналіз проектів рішень виконкому та сесії міської ради, проектів розпоряджень міського голови, надається практична допомога щодо усунення виявлених порушень. Відділом постійно надається методична та практична допомога по застосуванню законодавства комунальним підприємствами, установами, закладами міської ради, клубним закладам міської ради, розглядаються загальні юридичні питання спеціалістів апарату міської ради, ДНЗ та інших закладів, що виникають в процесі роботи.

За 12 місяців 2017 року відділом правового забезпечення взято участь у 124 судових засіданнях перших, апеляційних та касаційних інстанціях з цивільного, адміністративного, господарського, судочинства, а саме:

Січень –   12,

Лютий –   16,

Березень – 9,

Квітень –   7,

Травень –  7,

Червень –  6,

Липень –   6,

Серпень – 13,

Вересень – 2,

Жовтень – 14,

Листопад –16,

Грудень – 16.

Серед них:

  • справи про встановлення додаткового строку на прийняття спадщини;

  • про визнання права власності на нерухоме майно;

  • про визнання права на продовження приватизації земельної ділянки;

  • про встановлення факту родинних відносин;

  • про визнання спадщини відумерлою;

  • про зобов’язання укласти договір та ін.


Відділ правового забезпечення бере участь в роботі адміністративної комісії та комісії з конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності.

Відділ розробляє та бере учать у підготовці цивільних та господарських договорів. Візує та перевіряє договори перед укладанням на дотримання вимог діючого законодавства. Готує повний пакет документів для підписання договорів, які мають нотаріальне посвідчення.

Протягом 12 місяців 2017 року відділом розглянуто 133 заяви від громадян та підприємців на які їм надані мотивовані відповіді.

Відділом надаються консультації щодо надання відпусток працівникам, призначення та звільнення з роботи, порядок прийняття та скасування регуляторних актів. Спеціалістом  з правових питань і квартирного обліку здійснюється представництво інтересів дітей в суді, які потребують  опіки та піклування. Готуються всі необхідні документи.

Продовжується робота із безхазяйним майном та відумерлою спадщиною.

З метою оперативнішої та ефективнішої роботи ведеться співпраця з органами державної влади, прокуратури, поліції, підприємствами та організаціями.

 

Квартирний облік

 

Відділом правового забезпечення постійно ведеться робота з квартирного обліку громадян.

Так станом на 01.01.2018 року в міськвиконкомі знаходиться на квартирному обліку 507 сімей, із них по списках:

  • в загальних списках – 332 сім’ї;

  • в списках першочергового отримання житла – 75 сімей;

  • в списках позачергового отримання житла – 25 сімей;

  • в списках житлово - будівельного кооперативу – 75 сімей.


Підсумовуючи, можна сказати, що відділ правового забезпечення в своїй роботі керується чинним законодавством, підзаконними актами та іншими нормативними документами. План роботи відділу за 2017 рік виконано в повному обсязі.

 

Діяльність відділу з питань державної реєстрації

 

Згідно штатного розпису відділ з питань державної реєстрації апарату Тростянецької міської ради складається з чотирьох осіб:

1) начальник відділу, державний реєстратор;

2) державний реєстратор речових прав на нерухоме майно;

3) державний реєстратор юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців;

4) державний реєстратор з питань реєстрації місця проживання та ведення реєстру;

5) державний реєстратор з питань реєстрації місця проживання та ведення реєстру.

Державні реєстратори речових прав на нерухоме майно здійснюють роботу по наданню населенню зазначених нижче послуг:

- державна реєстрація права власності на нерухоме майно;

- державна реєстрація іншого речового права на нерухоме майно

(право  користування (сервітут);  право користування земельною  ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис); право забудови земельної ділянки (суперфіцій); право господарського   відання; право оперативного  управління; право постійного користування та право оренди (суборенди) земельної  ділянки); 

- державна реєстрація обтяження речового права на нерухоме майно;

- внесення змін до запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;

- скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень;

- взяття на облік безхазяйного нерухомого майна;

  - надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме     майно.

За період з 01 січня по 31 грудня 2017 року відділом з питань державної реєстрації у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно надано 4763 адміністративні послуги, за результатами яких 423,7 тис. грн. надійшло до міського бюджету.

710 адміністративних послуг надано без стягнення адміністративного збору відповідно до ст. 34 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Разом з тим, за результатами надання громадянам інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно до Державного бюджету стягнуто 880 грн. (36 послуг).

З 06 вересня 2017 року з метою оптимізації, спрощення та забезпечення прозорості надання адміністративних послуг Центр надання адміністративних послуг Тростянецької РДА за погодженням з Тростянецькою міською радою наділений функціями прийняття та видачі результатів надання адміністративних послуг з державної реєстрації іншого речового права у Державному реєстрі прав (у тому числі внесення змін до записів у Державному реєстрі прав) та надання інформації з Державного реєстру прав у вигляді інформаційних довідок.

07.03.2017 року було заповнено вакантну посаду державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців. 23.03.2017 року працівником отримано доступ до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та здійснюється робота по наданню населенню зазначених нижче послуг:

- державна реєстрація фізичної особи, яка має намір стати підприємцем;

- державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті злиття, приєднання, поділу, або перетворення;

- державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її ліквідації;

- державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу – підприємця, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців;

- державна реєстрація змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі;

- державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи;

- державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу юридичної особи;

- державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за її рішенням;

- державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця у разі її смерті;

- державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи;

- державна реєстрація юридичної особи;

- державна реєстрація рішення про припинення юридичної особи, прийнятого її засновниками або відповідним органом юридичної особи, а у випадках, передбачених законом, - відповідним державним органом та  рішення про виділ юридичної особи.

Всього з 01 січня 2017 року по 31 грудня 2017 року у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців надано 410 адміністративних послуг. На вимогу ст. 36 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» до Державного бюджету стягнуто плату у розмірі 24,1 тис. грн.

У зв’язку зі створенням Тростянецької міської ОТГ адміністративний збір за державну реєстрацію змін до відомостей про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців з 21 листопада 2017 року справляється до міського бюджету. Так, до місцевого бюджету за результатами надання зазначених послуг надійшло коштів у сумі 1,6 тис. грн.

258 адміністративних послуг надано без стягнення адміністративного збору відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань».

 

Державним реєстратором з питань реєстрації місця проживання та ведення реєстру в період з 01 січня 2017 по 31 грудня 2017 року населенню надано 3397 послуг, а саме:

  • здійснено реєстрацію/зняття з місця реєстрації громадян за 872 заявами;

  • складено 626 довідок про реєстрацію місця проживання особи;

  • складено 20 протоколів про адміністративне правопорушення;

  • надано 913 відповідей на запити стосовно надання інформації щодо місця реєстрації громадян;

  • прийнято 966 звернень громадян щодо зміни назви вулиці.


          За результатами наданих послуг до міського бюджету надійшло коштів на суму 16266,41 грн.

В червні зроблено поточний ремонт приміщень відділу. Було пофарбовано стіни, вікна, двері, металеві решітки на дверях та вікнах, встановлено плінтуси. Придбано та встановлено стійку для прийому громадян, а також додатково придбано шафу-картотеку для зберігання карток реєстрації місця проживання мешканців міста.

На виконання завдань плану соціального розвитку на 2017 рік покращено та оптимізовано взаємодію з Центром надання адміністративних послуг Тростянецької РДА. Налагоджено роботу з формування та передачі реєстраційних справ до архіву при Тростянецькій РДА.

 

ГУМАНІТАРНА СФЕРА ДІЯЛЬНОСТІ

 

Соціальне партнерство

 

На виконання рішень 54 сесії 6 скликання Тростянецької міської ради № 90 від 26.05.2015 року «Про затвердження Положення «Про міський конкурс соціальних проектів та програм неприбуткових організацій та створення конкурсної комісії» в новій редакції», 17 сесії 7 скликання № 485 від 23 грудня 2016 року «Про визначення пріоритетних напрямів соціальних проблем для вирішення у 2017 році», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в рамках конкурсу соціальних проектів», були визначені  такі напрями соціальних проблем:

  • охорона здоров’я та профілактика захворювань;

  • соціальна підтримка та адаптація інвалідів, безробітних,


малозабезпечених, багатодітних сімей та осіб похилого віку;


  • молодіжна політика;

  • розвиток місцевої ініціативи та місцевого самоврядування;

  • громадянська освіта, аматорська культура та спорт;

  • підвищення інформування громадськості та розвиток демократичних ЗМІ;

  • охорона довкілля;


-         збереження культурної спадщини;


  • розвиток туризму та посилення промоції міста.


Рішенням 19 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради №76 від 01.03.2017 року «Про фінансування соціальних проектів, що відібрано на конкурсній основі до реалізації в 2017 році» було погоджено фінансування соціальних проектів, що були відібрані в результаті конкурсу (БФ «Доброта», ГО «Спорт Тростянеччини» та ГО «Голос громади Тростянеччини»), в обсязі 479966,2 грн.

Рішеннями 2 сесії  7 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради № 109, №110, №111 та №112 від 22.12.2017 року було погоджено фінансування соціальних проектів в 2018 році, що були відібрані в результаті конкурсу (БФ «Доброта», ГО «Спорт Тростянеччини», ГО «Сила і честь» та ГО «Голос громади Тростянеччини»), в обсязі 580 278,20 грн.

 

Дошкільна освіта

 

В місті станом на 01.01.2018 року працює 5 закладів дошкільної освіти: два заклади – «Казка» та «Ромашка» мають статус ясла-садок, три  заклади  – «Калинка», «Білочка», «Веселка» – дитячий садок.  Функціонувало 27 груп («Казка» - 10 груп,  «Ромашка» - 7 груп, «Калинка» - 5 груп, «Білочка» - 3 групи, «Веселка» - 2 групи), із яких 3 - раннього віку, 24 - середнього та старшого дошкільного віку.

 За результатами проведеного  в серпні 2017 року обліку дітей від 0 до 6 років в місті  проживає 1243 дитини  дошкільного віку із них – 68 дітей до року, які не підлягають охопленню, 112 дітей  пішли до школи та охоплені початковою освітою. Дошкільною освітою охоплено 1018 дітей, із них 810 відвідують заклади дошкільної освіти, 208 дітей охоплені соціально - педагогічним патронатом та консультаційними групами «Разом з мамою».

 У 2017 році  охоплення дошкільною освітою склало 98%, що в порівнянні з минулим роком на 1,6% більше. Діти старшого дошкільного віку охоплені на 100%.

Аналіз відвідування дітей закладів дошкільної освіти в середньому за  2017 рік показав наступні результати:

- ДНЗ «Казка» - 77%; 

- ДНЗ «Білочка» - 75,2%; 

- ДНЗ «Ромашка» - 75,4%;

- ДНЗ «Веселка» - 76,2%;

- ДНЗ «Калинка» - 77%.

          Середній показник відвідування дітей у 2017 році склав 76%.  В порівнянні з минулим роком цей показник зріс на 2 %.

Два роки поспіль плата за харчування в дошкільних групах становила 18 грн.     в середніх та старших групах, в групах раннього віку - 16 грн.  Крім того в меню включено мед, який діти отримують безкоштовно. У 2017 році відкачано 207 кг. меду з пасіки, яка перебуває на балансі дитячого садочка «Калинка». Цієї кількості меду вистачає на цілий рік для всіх вихованців закладів дошкільної освіти міста. Батьківська плата складає 60% від вартості харчування. Рішенням виконавчого комітету Тростянецької міської ради  встановлено пільги в розмірі 100% від батьківської плати для дітей із малозабезпечених сімей; дітям учасників антитерористичної операції; дітям – інвалідам;  50% від батьківської плати дітям з сімей,  які мають трьох і більше дітей. Протягом  2017  року  пільгою на 100% користувалось 38 дітей, пільгою на 50% - 34 дитини.

  Виконання норм харчування по місту за 2017 рік в середньому становила  96 %, що є найвищим показником в області протягом останніх двох років.

         Відповідно до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради від 08.06.2017 року № 220  «Про проведення оздоровлення вихованців та режим роботи дошкільних навчальних закладів міста Тростянець протягом літа 2017 року» з червня заклади були переведені на санаторний режим, збільшена вартість харчування для придбання свіжих овочів, фруктів і соків у розмірі 10 % від вартості харчування за рахунок бюджетних коштів.    Протягом періоду оздоровлено  580 дітей (74%), в минулому році - 560.

 Для покращення матеріально-технічної бази   закладів дошкільної освіти  протягом 2017 року  за бюджетні кошти проведено поточний ремонт цоколя в дитячому садочку "Білочка" (використано 36,315 тис. грн.), ремонт музичної зали в дитячому садочку «Веселка». Вартість робіт - 95 тис. грн. Проведено утеплення зовнішніх стін та коридорів дитячого садочка «Калинка» площею 183,5 м2  на суму 140 тис. грн. бюджетних кошів. Встановлено  32 теплозберігаючих вікна та 5 дверей  на суму 155 тис. грн. Також проведено частковий ремонт теплопостачання в дитячих садочках «Казка» на загальну суму близько 40 тис. грн., та «Калинка» - 3 тис. грн.

Дані заходи дозволили не тільки  естетично оформити заклади де перебувають діти, а  мають енергозберігаючий ефект, після проведення таких  заходів температура повітря в холодну пору року в приміщенні підвищується на 2-4 градуси.

Проведено роботи по заготівлі та зберіганню дров для опалювального періоду з метою заощадження бюджетних коштів та зменшення використання газу. Станом на 01.12.2017 року заклади дошкільної освіти 100% забезпечені дровами. Слід відмітити економію бюджетних коштів по дитячому садочку «Веселка» після введення в дію твердопаливного котла, що становить майже 50% від витрат на газове опалення (оплата газу – 83 тис.грн., 48 тис.грн. - придбання дров).   Придбано генератор для  безперебійної роботи котельні у дитячому садочку «Веселка» (10 800 грн.) на випадок відключення електроенергії.

Протягом 2017 року виключно за кошти міського бюджету було закуплено миючі, дезінфікуючі, медикаменти та інші засоби особистої гігієни дошкільників на загальну суму 39 060 грн., що 100 % забезпечило потребу садочків у даному вигляді товарів. Також придбано постільної білизни, м’якого інвентарю і посуду на 119 тис. грн.

На ремонти електроплит, поклейку шпалер, фарбування, придбання лінолеуму, будівельних матеріалів, комплектуючих та іншого обладнання в тому числі і для медичних кабінетів,  з міського бюджету виділено 105 тис. грн. Придбано  5 нових сміттєвих баків на суму 15 тис. грн.

Протягом літа пофарбовано всі ігрові та спортивні майданчики, проведено косметичні ремонти приміщень та групових кімнат.

З метою забезпечення охорони закладів дошкільної освіти в березні 2017 року встановлено сигналізацію, на що використано 120 тис. грн. Вартість цих  послуг в місяць складає 2500 тис. грн.

Всього витрачено близько 564 272 тис. грн. бюджетних коштів на придбання матеріалів та ремонтні роботи -393 666 тис. грн.

            Слід відмітити якість участі педагогічних працівників у методичних заходах обласного та Всеукраїнського рівнів. Протягом 2017 року Департаментом освіти і науки Сумської ОДА було проведено 6 методичних заходів, в яких брали участь педагогічні працівники дитячих садочків міста і вибороли 5 призових місць:

  • Всеукраїнський фестиваль «Джерело батьківських знань» - ІІІ місце (дитячий садочок «Казка»);

  • обласний фестиваль «Гармонія руху» - ІІ місце (дитячий садок «Калинка»);

  • конкурс кращих методичних розробок: - переможці 2 авторські програми – дидактичний посібник «Мій дивокрай», (дитячий садок «Ромашка», вихователь Тарасенко Ольга); авторська програма з фізичної культури за технологією Миколи Єфіменко (дитячий садок «Калинка», інструктор з фізичного виховання Соляник Ольга);

  • мультимедійний дидактичний посібник «Я люблю Тростянець», розроблений творчою групою педагогів закладів дошкільної освіти міста – ІІ місце;

  • друкації в педагогічній пресі Всеукраїнського рівня.


Крім того, педагоги дитячих садочків постійно підвищують свою професійну майстерність через пошук нових форм і методів роботи з дітьми, впроваджують сучасні інформаційні технології, активно використовують в освітньому процесі інтерактивну дошку. Жодне свято, заняття, розваги, театралізовані виступи не відбуваються без допомоги інтерактивної дошки. У січні 2017 року через систему «ProZorro» було придбано 2 мультимедійних комплекси в заклади дошкільної освіти «Веселка» та «Білочка» за кошти обласного бюджету (121 тис. грн.).

         У 2017 році започаткована співпраця вихователів та вчителів початкових класів, в плані реалізації завдань програми «Чепурик – захисник довкілля». З цією метою після відповідної  підготовчої роботи колективи закладів дошкільної   і  початкової освіти стали учасниками міської екологічної естафети «Чепурик – захисник довкілля», провели зональні зустрічі на базі садочків, фінальна зустріч відбулась на Європейському майданчику. За результатами проведеної протягом року естафети став дидактичний електронний посібник з екологічно – краєзнавчої роботи «Я люблю Тростянець», у збірку якого увійшли найкращі роботи учнів початкової школи та дітей старшого дошкільного віку, батьків та педагогів міста.

         Другий рік поспіль заклади співпрацюють із дитячою бібліотекою, дитячою музичною школою. Протягом року вихованці садочків відвідали «Музей шоколаду», картинну галерею в Палаці Голіцина, здійснили екскурсії до меморіалу «Недоспівана пісня», міського парку

ім. П.І. Чайковського.

 01.01.2018 року мережа закладів освіти Тростянецької ОТГ  значно розширилась: до 5 закладів дошкільної освіти додалися - 6 закладів загальної середньої освіти; Кам’янська школа; Кам’янський дитячий садок «Дубравушка»; дитячо-юнацька спортивна школа; Палац дітей та юнацтва.

 

молодіжна політика

 

     Діяльність дитячої дорадчої ради (ДДР) при міському голові була відновлена у 2016 році із числа активної учнівської молоді (лідери шкільного самоврядування), як дорадчий орган міської влади. Оновлений склад ДДР затверджено розпорядженням міського голови №15 від 15 лютого 2017 року. На даний час триває процес оновлення складу ДДР.

     У звітний період двічі на місяць із членами ДДР відбувалися зустрічі, під час яких обговорювалися пропозиції до місцевих програм та бачення молоддю розвитку міста,  плани діяльності ДДР,  участь у молодіжних акціях та проектах. Систематично проводилися покази кіно в «Цукрозаводському клубі», святкові дискотеки в Районному будинку культури та міському парку ім. П.І. Чайковського.

     У 2017 році вдруге проходив конкурс «Краща школа», який є унікальним по своєму формату. Конкурс складався з 11 етапів, серед яких складання квіткових композицій «Осіння рапсодія», презентація ідей «Як я бачу розвиток свого міста», Кубок мера з КВК, спартакіада, спортивний захід «Тато, мама, я – спортивна сім’я», участь у толоках, перемоги в олімпіадах та благоустрій території школи. В результаті реалізації даного конкурсу в 2017 році переможці вже отримали спортивний майданчик на території школи, фінансування заохочення педагогів, благоустрій території та поїздку за кордон для обміну досвідом.

У вересні поточного року вже відбулись 3 етапи другого конкурсу «Краща школа» - конкурс квіткових композицій «Осіння рапсодія», Спартакіада «Спортивне п’ятиборство» та конкурс ідей «Як я бачу розвиток свого міста». В конкурсі в 2017 році до навчальних закладів, які приймали участь у конкурсі, додався Смородинський НВК.

За ініціативою Дитячої дорадчої ради при міському голові 6 квітня 2017 року відбувся квест «Я знаю своє місто» серед учнів міських шкіл. Виконуючи завдання гри, учасники знаходили, як давно існуючі пам’ятники архітектури, так і нещодавно збудований «Європейський майданчик» в міському парку. Крім того, молодь ознайомилась із особливостями діяльності міської ради та виконавчого комітету. Учасники дізнались цікаву інформацію в дитячій музичній школі, відвідали відділення поліції. По завершенню заходу команди чекало чаювання та жваве обговорення всіх етапів. 

   24 червня 2017 року за ініціативою Тростянецької ФРІ відбувся кінофестиваль "Відкрита ніч. Дубль 20", який зібрав шанувальників короткометражного українського кіно в міському парку ім. П.І. Чайковського.

 

Спорт

 

         Визначна подія відбулась 12-14 серпня 2017 року в житті нашого міста і області - Всеукраїнські змагання з літнього біатлону серед юнаків і дівчат. Після 25-річної перерви біатлон повернувся на тростянецьку землю. Більше сотні юних обдарованих спортсменів з п'яти областей України підкорювали біатлонні траси Нескучного. Мальовнича краса Нескучанського лісу та його озер приємно вразила і спортсменів, і тренерів.

         8-10 вересня 2017 року під час святкування Дня міста відбулись Чемпіонат України з жонглювання гирею та Всеукраїнський турнір з гирьового спорту «Кубок мера», в якому взяли участь більше 50 спортсменів із різних куточків України.

         За підсумками реалізації соціального  проекту «Спортивна громада – запорука розвитку міста», поданий Громадською організацією «Спорт Тростянеччини», футбольний клуб «Тростянець» забезпечено комплектом форми, транспортним перевезенням та іншим. На домашні матчі нашої команди збираються сотні тростянчан.

10 вересня 2017 року в рамках святкування Дня міста на оновленому стадіоні імені В.П. Куца відбувся яскравий захід - «Свято спорту». На початку заходу відбувся «Парад чемпіонів», участь в якому взяли багаторазові чемпіони змагань різних рівнів з ДЮСШ «Барса», СК «Надія», ГО «Самбіст» та ПДтаЮ. У цих закладах виховується спортивна гордість Тростянеччини. На «Святі спорту» наші кращі спортсмени продемонстрували свої навички та вміння під час показових виступів.

         Вперше до Тростянця прибула футбольна команда «Легенди футболу», до складу якої входять відомі на всю країну й за її межами футболісти – в минулому - учасники престижних клубів, ветерани спорту. Відбувся матч між ФК «Легенди футболу» і ФК «Тростянець», в перерві під час лотереї було розіграно безліч подарунків серед вболівальників. Після матчу ветерани футболу охоче ділилися автографами, фотографувалися з гостями спортивного свята.

         Зважаючи на високий рівень організації Всеукраїнських змагань з біатлону, Федерація біатлону України звернулась із пропозицією організації в Тростянці Відкритої першості Сумської області з літнього біатлону, ці змагання серед юнаків і дівчат на високому рівні пройшли 21-22 жовтня 2017 року на території урочища Нескучне. В змаганнях взяли участь більше 60 спортсменів із Сумської та Харківської областей.

     В 2018 році заплановано розвиток футболу, створення футбольних команд «Тростянець-1», «Тростянець-2» та «Тростянець-3» для змагань в різних першостях). Заплановано продовження робіт по реконструкції стадіону ім. В. Куца загальною вартістю близько 5 млн. грн., що дасть можливість комфортних умов для гравців та глядачів змагань.

 

Культура

 

         У підпорядкуванні Тростянецької міської ради у 2017 році перебували наступні  клубні заклади:

-    «Культурно-дозвіллєвий комплекс «Тростянецький»;

  • Міський клуб «Ветеран»;

  • «Цукрозаводський клуб»;

  • «Радомлянський клуб»;

  • «Смородинський клуб»;


-    «Гаївський клуб» (наразі не працює).

 

Клубний заклад Тростянецької міської ради

«Культурно-дозвіллєвий комплекс «Тростянецький»

 

«Культурно-дозвіллєвим комплексом «Тростянецький» за звітний період було проведено певний обсяг роботи згідно напрямків діяльності, таких як:

  • проведення екскурсій;

  • забезпечення технічного обладнання під час проведення концертів клубу «Ветеран», Цукрозаводського клубу, Смородинського клубу, святкування новорічних та державних свят;

  • проведення та створення фан-зони на території фортеці Круглий Двір під час футбольних матчів;

  • сприяння у проведенні круглих столів, громадських слухань, конференцій, семінарів тощо;

  • проведення міських свят;

  • організація урочистих шлюбних обрядів;

  • реалізація сувенірної продукції;

  • участь у проведенні міського футболу на стадіоні ім.Куца;

  • організація роботи катка та прокат ковзанів на спортивному майданчику;

  • користування спортмайданчиком (антивандальні тренажери);

  • прокат катамаранів.


 

     Клубним закладом за звітній період придбано:

  • сувенірної продукції на суму74246,00 грн.;

  • стенд для спортивного майданчикуна суму 455,00 грн.;

  • банера до Дня міста на суму 17747,00 грн.;

  • жилети страхувальні та рятувальний круг на суму 3180,00 грн.;

  • ліхтарі- підсвічники на суму 3000,00 грн.;

  • комплект кабелів для музичної апаратури на суму 3716,00 грн.;

  • мольберти на суму 3300,00 грн.;

  • стенди на суму 5840,00 грн.;

  • термопод на суму 3300,00 грн.;

  • торшер на суму 5500,00 грн.;

  • антична ваза на суму 2000,00 грн.;

  • костюми робочі на суму 1590,00 грн.;

  • зарядний пристрій для акумуляторів на суму 810,00 грн.;

  • надувний Санта-Клаус на суму 1950,00 грн.;

  • новорічна фігура олень на суму 1250,00 грн.;

  • рамки для картин пленеру художників 2017 року на суму 62550,00 грн.


 

 «Культурно-дозвіллєвим комплексом «Тростянецький» у звітному періоді було проведено 49 святкових заходів, а саме:






















































































































































































































































































































№ п/п Дата проведення Найменування заходу На суму, грн.
1. 01.01.2017 р. Участь у проведенні новорічного свята -
2. 19.01.2017 р. Забезпечення озвучення у проведенні заходу Чину великого освячення води на криничках в урочищі Нескучному -
3. 20.01.2017 р. Участь у проведенні Дня Соборності України -
4. 21.01.2017 р. Проведення концерту класичної музики за участю лауреата Міжнародних конкурсів (фортепіано) Олега Полянського 3455 грн.
5. 15.02.2017 р. Участь у відзначенні в місті Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 28-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан -
6. 17.02.2017 р. Участь у проведенні КВК серед шкіл міста в рамках конкурсу «Краща школа» -
7. 20.02.2017 р. Проведення заходу з нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні -
8. 24.02.2017 р. Проведення безкоштовного концерту учнів та викладачів Тростянецької районної  дитячої музичної школи «Ніч в музеї» та безкоштовної екскурсії для всіх бажаючих в експозицію «Музей шоколаду» -
9. 25.02.2017 р. Участь у проведенні свята «Тростянецька масляна» -
10. 04.03.2017 р. Проведення концерту класичної музики за участю лауреатів Міжнародних конкурсів (скрипка Юлія Ван, фортепіано Денис Яворський) 3415 грн.
11. 11.03.2017 р. Участь у проведенні сімейного заходу «Тато, мама, я - спортивна сім’я» -
12. 14.03.2017 р. Участь у проведенні семінару для ДНЗ міста -
13. 16.03.2017 р. Проведення урочистого нагородження  з нагоди відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення -
14. 24.03.2017 р. Участь у проведенні творчого звіту міської громади «Дні сіл та міста в районі» в рамках XXX районного фестивалю самодіяльного мистецтва «Весняний заспів Тростянеччини» -
15. 06.04.2017 р. Участь у проведенні Квесту «Я знаю своє місто» -
16. 26.04.2017 р. Участь у відзначенні 31-ї річниці Чорнобильської катастрофи -
17. 30.04.2017 р. Участь у проведенні спартакіади серед міських шкіл «Спортивне п’ятиборство», баскетбол -
18. 30.04.2017 р. Проведення концерту, присвяченого Міжнародному Дню Джазу (за участю джазового квартету Володимира Прихожая) 2890 грн.
19. 02.05.2017 р. Участь у проведенні фестивалю серед любителів спінінгової ловлі
20. 13.05.2017 р. Участь у проведенні спартакіади серед міських шкіл «Спортивне п’ятиборство» (волейбол, шахи, футбол, настільний теніс) -
21. 20.05.2017 р. Проведення Міжнародного фестивалю класичної музики «Чайковський Fest» -
22. 03.06.2017 р. Участь у святкуванні Дня Європи та Дня захисту дітей -
23. 12.06.2017 р. Участь у проведенні заходу щодо вшанування бійця АТО -
24. 24-25.06.2017 р. Участь у проведенні фестивалю історичної реконструкції «Стара Фортеця. Подорож крізь століття» -
25. 24.06.2017 р. Участь у проведенні ювілейного 20-го кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 20» -
26. 28.06.2017 р. Участь у відзначенні Дня Конституції України -
27. 06.07.2017 р. Участь у проведенні свята Івана Купала -
28. 22-23.07.2017 р. Участь у проведенні фестивалю «Нескучний Вело Fest» -
29. 11.08.2017 р. Проведення тематичної дискотеки для членів Дитячої дорадчої ради -
30. 12-14.08.2017 р. Участь у проведенні всеукраїнських змагань з літнього біатлону -
31. 19.08.2017 р. Участь у проведенні мітингу з нагоди відзначення 74-ї річниці визволення міста -
32. 23.08.2017 р. Участь у проведенні урочистого мітингу з нагоди відзначення Дня Державного Прапора -
33. 24.08.2017 р. Участь у проведенні урочистостей з нагоди відзначення Дня Незалежності України -
34. 25-26.08.2017 р. Участь у проведенні фестивалю «Схід-рок» -
35. 01.09.2017 р. Озвучення свята «Першого дзвоника» у ЗОШ №4 -
36. 02.09.02017 р. Участь у проведенні Дня села Смородино -
37. 03.09.2017 р. Участь у проведенні Великої Української Ходи -
38. 09-10.09.2017 р. Участь у проведенні святкових заходів з нагоди відзначення 357-ї річниці заснування міста Тростянець 59 159
39. 16.09.2017 р. Проведення авторського концерту класичної музики композитора НСКУ Антона Кармазіна -
40. 24.09.2017 р. Відкриття художнього пленеру «Мальовнича Тростянеччина -2017» -
41. 28.09.2017 р. Участь у проведенні Дня дошкілля -
42. 30.09.2017 р. Проведення музично-літературного концерту присвяченого пам’яті Володимира Висоцького за участю Ігора Мєдвєдєва (м. Тростянець) та Володимира Рот-Сєрова (м. Суми) -
43. 14.10.2017 р. Проведення концерту класичної музики за участю лауреатів Міжнародних конкурсів (Деніс Яворський, Девід Тобін) 5080
44. 31.10.2017 р. Проведення концерту класичної музики за участю камерного ансамблю Praht-Ensemble

 
-
45. 25.11.2017 р. Проведення концерту класичної музики за участю лауреатів Міжнародних конкурсів (Олег Полянський) 4520
46. 06.12.2017 р. Участь у проведенні Дня місцевого самоврядування -
47. 14.12.2017 р. Участь у проведенні заходів з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії ЧАЕС -
48. 22.12.2017 р. Проведення концерту класичної музики за участю лауреата республіканського конкурсу -
49. 24.12.2017 р. Проведення дитячої інтерактивної розважальної новорічної вистави для дітей учасників АТО та вимушених переселенців -
50. 31.10.2017 р. Проведення концерту класичної музики за участю камерного ансамблю Praht-Ensemble

 
-



 

Сувенірної продукції за 2017 рік продано на суму 82923,00 грн., що в порівнянні з минулим роком більше на 60%, що спричинено більшою кількістю туристів та збільшенням асортименту продукції.

Аналізуючи обсяги реалізації сувенірної продукції (малюнок 1, 2), необхідно відмітити, що даний показник сезонний і залежить від проведених в місті фестивалів та святкових заходів.



Малюнок 1. Реалізація сувенірної продукції за 2016 - 2017 р.р.

 



 

Малюнок 2. Обсяг реалізації сувенірної продукції, 2016-2017 р.р.

 

 

 

Перелік додаткових послуг, що надаються «Культурно-дозвіллєвим комплексом «Тростянецький»:

 






























































Кількість та сума, грн.,

за 2016-2017 рр.
2016 рік 2017 рік
Оренда приміщення та садиби Л.Є.Кеніга для проведення урочисто-шлюбних обрядів Місцеві та районні жителі 18х150=2700,00 11х150=1650,00

3х200=600
Мешканці інших міст 7х250=1750,00 6х250=2000,00

7х300=2100,00
Відеозйомка в приміщенні головного будинку садиби Л.Є.Кеніга 35х50=1750,00 55х50=2750,00

43х100=4300,00

1х200=200,00
Фотографування в приміщенні головного будинку садиби Л.Є.Кеніга для дорослих 265х8=2120,00 346х8=2768,00

163х20=3260,00
Фотографування в приміщенні головного будинку садиби Л.Є.Кеніга для дітей 44х4=176,00 46х4=184,00

32х10=320,00
Додаткові послуги 5х50=250,00 2х50=100,00

4х100=400,00
Використання приміщення та обладнання для проведення заходів неполітичного та некомерційного призначення 9х100=900,00 10х100=1000,00

8х200=1600,00
Використання приміщення та обладнання для проведення заходів політичного та агітаційного характеру - 2х500=1000
Всього від додаткових послуг 9446,00 24232,00



         Сума доходу від додаткових послуг в порівнянні з минулим роком збільшилась на 14786,00 грн. в зв’язку з  популярністю КЗ ТМР КДК «Тростянецький», як туристичного об’єкта, розширення спектру послуг, їх  якістю, а також за рахунок зміни тарифів.

 

Порівняльний загальний аналіз відвідування головного будинку садиби Л.Є. Кеніга та експозиції «Музей шоколаду» в звітному періоді:

 


















































































































Вид послуги Категорії осіб Кількість та сума, грн., за 2016 рік Кількість та сума, грн., за 2017 рік
Індивідуальне відвідування садиби Л.Є.Кеніга з оглядом експозицій Дорослі 1786х8=14288,00 1598х8=12784,00

1462х20=29240,00
Діти 1545х4=6180,00 1708х4=6832,00

1270х10=12700,00
Пенсіонери 94х4=376,00 350х4=1400,00

80х10=800,00
Безоплатні: Дорослі 54 114
Діти 375 463
Пенсіонери - -
Відвідування експозиції «Музей шоколаду» Дорослі 2550х15=38250,00 2916х15=43740,00

2111х20=42220,00
Діти 2459х8=19672,00 2223х8=17784,00

1632х10=16320,00
Пенсіонери 126х8=1008,00 367х8=2936,00

115х10=1150,00
Безоплатні: Дорослі - 129
Діти 563 900
Пенсіонери - -
Відвідування пам’ятки архітектури «Круглий двір» Дорослі - 817х10=8170,00
Діти - 1181х5=5905,00
Пенсіонери - 33х5=165,00
Безоплатні: Дорослі - -
Діти - -
Пенсіонери - -
Загальна кількість осіб 9552 осіб 19469 осіб
Всього на суму 79774, 00 грн.

 
202146,00 грн.

 



 

В порівнянні з минулим роком кількість туристів по КЗ ТМР КДК «Тростянецький» збільшилась на 9917 туриста, на загальну суму 122402,00 грн. Збільшення відвідування  зумовлено  тим, що в липні місяці було розширено експозицію садиби Л.Є Кеніга. На другому поверсі було відкрито дві ексозиційних кімнати присвячені композитору П.І. Чайковському це  збільшило  кількість відвідувачів з різних міст України. Також з серпня місяця поточного року  були перегляуті тарифи на відвідування садиби Л.Є.Кеніга та експозиції «Музей шоколаду» і виділено окремо відвідування пам’ятки архітектури «Круглий двір».

 

 

ДИНАМІКА

відвідування картинної галереї та Круглого Двору за 2017 рік

 ДИНАМІКА

відвідування Круглого Двору за 2017 рік

 



ДИНАМІКА

відвідування експозиції «Музей шоколаду» за 2017 рік



 

Тенісний корт за 2017 рік відвідало 60 чол., при цьому  було реалізовано 30 квитків на суму 900,00 грн., що на 164 чол. менше ніж в минулому році, в зв”язку з несприятливими погодніми умовами та закриттям майданчику для великого тенісу на ремонт.



ПОРІВНЯЛЬНА ДИНАМІКА

користування спортмайданчиком (теніс)

у парку  ім. П.І. Чайковського помісячно за 2016-2017 р.р.

 

 

На спортивному майданчику у парку ім. П.І.Чайковського послуга прокат чоловічих, жіночих та дитячих ковзанів за I квартал 2017 року складала 2091 рази на суму 31365,00 грн., що в порівнянні з минулим роком менше на 1104 рази, в зв’язку з нестабільністю погодних умов.

За звітний період 2017 року КЗ ТМР КДК «Тростянецький» було поліпшено якість надання послуг по прокату ковзанів, а саме: закуплено сучасний апарат для сушки ковзанів, всі ковзани відремонтовано та наточено.

 

ПОРІВНЯЛЬНА ДИНАМІКА

прокату ковзанів на спортивному майданчику

у парку  ім. П.І. Чайковського за I квартал 2016-2017 р.р.

 



    З червня місяця КЗ ТМР КДК «Тростянецький» в парку ім. П.І. Чайковського надається послуга з прокату катамаранів. За чотири місяці даною послугою  скористалось 270 осіб на суму 4050,00 грн.

     Також проводились заняття на антивандальних тренажерах.

 

 

Клубний заклад Тростянецької міської ради

«Міський клуб «Ветеран»

 

         Комунальний заклад Тростянецької міської ради міський клуб «Ветеран» має задовільну матеріально - технічну базу, а саме музичні інструменти, аудіотехніку, більярдний стіл, набори настільних ігор, два комплекти сценічних костюмів для хору, костюми для жіночого ансамблю.

В клубному закладі Тростянецької міської ради «Міський клуб «Ветеран» працює 5 колективів художньої самодіяльності: народний хор «Ветеран» - 20 осіб, чоловічій ансамбль – 8 осіб, жіночий ансамбль – 12 осіб, соло – вокальний гурток – 18 осіб, фольклорний ансамбль – 11 осіб.

                   В закладі, згідно плану, проводяться культурно-масові заходи, заняття та репетиції відбуваються щотижня.

У звітному періоді колективом міського клубу було проведено  34 тематичних заходи:

























































































































































































пп
Назва та зміст заходу Дата проведення
1. Вечір відпочинку для учасників хору «Добрим людям на здоров’я» 12 січня
2. Концерт «Ой радуйся, земле» 20 січня
3. Зустріч у «Салоні поважних дам» 27 січня
4. Концерт «А я люблю, як в юності» 19 лютого
5. Вечір вшанування чоловіків хору «Ви – найкращі» 23 лютого
6. Шахово-шашковий турнір 15-24 лютого
7. Участь у Тростянецькій масляній 25 лютого
8. Концерт до 8 Березня у Радомлянському клубі 4 березня
9. Вечір відпочинку для жінок хору «Життя, як пісня» 6 березня
10. Концерт «Букет з пісень для жінки» 6 березня
11. Участь у концерті до Дня працівників ЖКГ 17 березня
12. Районний фестиваль «Весняний заспів Тростянеччини» 24 березня
13. Концерт  української жартівливої пісні та гумору «Квітневі  жарти»                                                                               4 квітня
14. Участь у мітингу, приуроченому до річниці Чорнобильської трагедії 26 квітня
15. Участь у заключному концерті фестивалю «Весняний заспів»  27 квітня
16. Зустріч з юними аматорами ПДтаЮ «Святкові вітання» 4 травня
17. Участь у проведенні ювілейного пленуму районної організації  ветеранів ВВ війни «30 років разом». Концерт                                      5 травня

 
18. Концерт до Дня Перемоги «Свято зі сльозами на очах»   5 травня
19. Концерт до Дня Перемоги у Білківському СБК       8 травня
20. Концерт до Дня Перемоги у Микитівському клубі   8 травня
21. Участь хору в урочисто-траурному мітингу до Дня Перемоги  на  меморіалі «Недоспівана пісня» 9 травня
22. Розважальна програма для учасників хору «Кольорове літо»  до Дня Трійці. 4 червня
23. Вечір пам’яті учасника хору П. С. Сороки  26 червня
24. Участь у міському святі Івана Купала 6 липня
25. Виступ на мітингу до Дня визволення Тростянця 19 серпня
26. Виступ на мітингу до Дня Прапору України 23 серпня
27. Участь у концерті до Дня Незалежності України 24 серпня
28. Концерт до Дня міста «Осінні зустрічі» 9 вересня
29. Участь у концерті до Дня працівників дошкільної освіти 28 вересня
30. Концерт «Літа на зиму повернули» для літніх людей 29 вересня
31. Концерт «Козацька слава не вмира» 14 жовтня
32. Шахово-шашковий турнір на першість міста 18 листопада
33. Участь у мітингу з вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС 14 грудня
34.  Новорічний вечір відпочинку «Новорічна казка» 29 грудня

 

         За звітній період виготовлено костюми для жіночої групи хору на суму 19 992 грн. Проводиться  систематична робота по організації дозвілля літніх людей: ведеться перегляд телепрограм, є  більярд, настільні ігри, підключено Інтернет. Проведено перевірку та ремонт освітлення глядацької зали клубу.

 

Клубний заклад Тростянецької міської ради

«Цукрозаводський клуб»

 

В клубному закладі функціонують колективи художньої самодіяльності та 6 гуртків, а саме: крою та шиття, декоративно-ужиткового мистецтва, драматичний, сольного співу, з тенісу, комп’ютерний, хореографічний.

Гуртки відвідують, як діти, так і дорослі. Гурток крою та шиття – 15 дітей, 6 дорослих; гурток декоративно - ужиткового мистецтва – 28 дітей; гурток драматичний – 10 дітей, 7 дорослих; гурток сольного співу – 5 дітей; гурток з тенісу – 26 дітей, 6 дорослих; гурток комп’ютерний – 12 дітей; вокальний ансамбль – 14 осіб; жіночий ансамбль – 8 осіб; хореографічний гурток – 6 дітей.

У звітному періоді колективом клубного закладу було проведено  64 тематичних заходів:

 













































































































































































































































































































































Назва заходу Дата
1. Святковий концерт «Від Різдва до Водохреща» 17.01.2017 р.
2. Навчальний тренінг за участі Сумської обласної шкільної ліги КВН 21.01.2017 р.
3. Засідання клубу «Ліра» 26.01.2017 р.
4. Вечір відпочинку в клубі «Берегиня» «Зимові зустрічі» 04.02.2017 р. 
5. Участь у КВК серед шкіл, «Кубок міського голови» 17.02.2017 р.
6. Вечір теплого кіно фільм «Змішані» 24.02.2017 р.
7. Участь у святі «Тростянецька Масляна» 25.02.2017 р.
8. Конкурс-виставка котів 01.03.2017 р.
9. Навчання ведучих 02.03.2017 р.
10. «Вечір теплого кіно» разом  ДДР фільм «La la lend» 04.03.2017 р.
11. Концерт  до Міжнародного жіночого дня  «Квіти до 8 березня» 06.03.2017 р. 
 

12.
Участь у змаганні «Мама, тато, я - спортивна сім’я» 11.03.2017 р.
13. Участь у святі ЖКХ (гумористи: Вчорашня О.Б. Резніченко П.П.) 17.03.2017 р. 
14. Творчий звіт міської громади у рамках XXX районного фестивалю самодіяльного  мистецтва «Весняний заспів» (гумористи: Вчорашня Ольга Борисівна, Резніченко Поліна Петрівна. Вокальний ансамбль «Цукрозаводського клубу») 24.03.2017 р.
15. Участь у акції по збору коштів онкохворим дітям «До Світлого Дня – світлі вчинки!» 24.03.2017 р.
16. «Вечір теплого кіно» мультфільм «Секрети домашніх тварин» 31.03.2017 р. 
17. Участь  V-му районному фестивалі-конкурсі гумору «Тростянеччина сміється» 31.03.2017 р. 
18. «Вечір теплого кіно» разом  ДДР 01.04.2017 р. 
19. Участь в конкурсі міні-ініціатив «Підтримка громадських ініціативних груп по активізації самоорганізації мешканців міста Тростянець»  Проект  «Зона коворкінг – затишок для дітей та підлітків» 07.04.2017 р. 
20. Спортивне змагання до свята Благовіщення 07.04.2017 р.
21. Виставка робіт прикладного мистецтва «Пасхальні атрибути» 14.04.2017 р. 
22. Вечір відпочинку у клубі «Берегиня» «Довгоочікувана зустріч» з майстер-класом від Світенко І.Я. 19.04.2017 р. 

 
23. Участь у підготовці виставки до обласного звіту 26.04.2017 р. 
24. Святковий концерт до дня перемоги 06.05.2017 р. 
25. День матері «Для тебе, моя ненько» виставка 16.05.2017 р. 
26. «Вечір теплого кіно»  Приховані фігури 19.05.2017 р. 
27. Участь у фестивалі «Чайковський фест» 20.05.2017 р. 
28. Перше засідання дискусійного клубу «Самотнє серце» тематика 80-х  років. 27.05.2017 р. 
29. Виставка робіт Сукачової  Марини та Дарини 30.05.2017 р. 
30. Підготовка до змагання з настільного тенісу 31.05.2017 р. 
31. Перегляд  мультфільму «Атлантида»  ЗОШ №2,  2 клас 31.05.2017 р. 
32. Похід до лісу з дітьми 31.05.2017 р. 
33. Участь у проведенні свята у спортивному клубі «Самбіст» 01.06.2017 р.
34. Малюнок на асфальті на тему «Добро» 02.06.2017 р. 
35. Фінал турніру з настільного тенісу серед міських клубів з нагоди святкування Дня Європи та Дня захисту дітей в місті Тростянець 03.06.2017 р.
36. Концерт до Дня Святої Трійці «Трійця святками йде» 03.06.2017 р. 
37. Похід до лісу на кашу з Цукрозаводським  ансамблем з нагоди  Міжнародного дня домогосподарки та домохазяїна 08.06.2017 р. 
38. Перегляд  фільму «Сам удома» ЗОШ №2,  2 клас 09.06.2017 р. 
39. Конкурс малюнку на асфальті до Міжнародного дня друзів 09.06.2017 р. 
38. Перегляд  фільму «Проблемне дитя»  ЗОШ №2,  2 клас 13.06.2017 р. 
40. Перегляд  фільму «В гості до Робінсонів»  ЗОШ №2,  2-4 клас 14.06.2017 р. 
41. Перегляд  фільму «Малафісента» ЗОШ №2, 2-4 клас 15.06.2017 р. 
42. «Вечір теплого кіно» «Життя та мета собаки» 16.06.2017 р. 
43. Друге засідання дискусійного клубу «Самотнє серце» 17.06.2017 р. 
44. Участь у проведенні заходу «Стара фортеця. Подорож крізь століття» 24-25.06.2017 р. 
45. Участь у проведенні кастингу «Міс Тростянець» 24-25.06.2017 р. 
46. Випускний ЗОШ №2 27.06.2017 р. 
47. Участь у святі «Івана купала» 06.07.2017 р.
48. Третє засідання дискусійного клубу «Самотнє серце» 22.07.2017 р.
49. Виставка робіт крою та шиття 29.07.2017 р.
50. Міні-турнір з настольного тенісу 12.08.2017 р.
51. Четверте засідання дискусійного клубу «Самотнє серце» 22.08.2017 р.
52. Участь у святі «День Державного Прапора України» 23.08.2017 р.
53. Участь у концерті до Дня Незалежності України 24.08.2017 р.
54. Участь у фестивалі «Схід-рок» 27-28.08.2017 р.
55. Виставка робіт гуртка декоративно-прикладного мистецтва 05.09.2017 р.
56. Участь у святі «День міста Тростянець» 09.09.2017 р.
57. Осінній міні-турнір з настільного тенісу 13.09.2017 р.
58. П’яте засідання дискусійного клубу «Самотнє серце» 19.09.2017 р.
59. Дитяча дискотека для гуртківців клубу 23.09.2017 р.
60. Перегляд мультфільмів «Тачки» 30.09.2017 р.
61. Концерт «День Покрови» 13.10.2017 р.
62. «Ура! Канікули» Співпраця із СШ №2 22.10.2017 р.
63. Концерт в Цукрозаводському клубі 10.11.2017 р.
64. Дитячий ранок для гуртківців «Чарівний ліхтар» 30.12.2017 р.

Заняття та репетиції відбуваються згідно графіків роботи.

           



Клубний заклад Тростянецької міської ради

«Радомлянський клуб»

 

         В клубі працює 4 гуртка, заняття яких проводяться щотижня. Кількість осіб, що відвідують гуртки – 20. Заняття театрального гуртка проводяться в середу, заняття шашково-шахового гуртка – щочетверга, заняття з настільного тенісу – щоп’ятниці, заняття гуртка «Умілі руки» - по суботах.

         У звітному  періоді  було проведено 31 захід, а саме:

 



































































































































































Назва заходу Дата проведення
1. Змагання з настільного  тенісу 06.01.2017 р.
2. Вечір відпочинку для молоді. Конкурсно-розважальна програма 14.01.2017 р.
3. Змагання із шахів 16.02.2017 р.
4. Вечір відпочинку для молоді: конкурсна-ігрова програма «Любов з першого погляду» 12.02.2017 р.
5. Концерт клубу «Ветеран»,

вечір відпочинку для молоді
04.03.2017 р.
6. Шашкове змагання 23.03.2017 р.
7. День гумору «Шкільна сміхопанорама» 01.04.2017 р.
8. Вечір відпочинку 01.04.2017 р.
9. Змагання з настільного тенісу 21.04.2017 р.
10. Концертна програма Смородинського клубу 07.05.2017 р.
11. Вечір відпочинку 07.05.2017 р.
12. Змагання шашково-шахове 27.05.2017 р.
13. Концерт Цукрозаводського клубу «Трійця святками йде». 04.06.2017 р.
14. Вечір відпочинку молоді 04.06.2017 р.
15. Змагання з настільного тенісу 17.06.2017 р.
16. Шашково-шахове змагання 05.07.2017 р.
17. Участь у міському святі, яке проводилось в урочищі Нескучному присвячене дню Івана Купала 06.07. 2017 р.
18. Конкурсно-розважальна програма для дітей «Іду шукати папороть» 07.07. 2017 р.
19. Вечір відпочинку 07.07.2017 р. 
20. Змагання з настільного тенісу 14.07.2017 р.
21. Конкурсно-розважальна програма «Свято сім'ї». 12.08.2017 р.
22. Вечір відпочинку 12.08.2017 р.
23. Змагання з настільного тенісу 18.08.2017 р.
24. Участь  в міському святі «День міста» 09.09.2017 р.
25. Змагання шашко-шахове 21.09.2017 р.
26. Вечір відпочинку «Танцюй з нами» 23.09.2017 р.
27. Вечір відпочинку «Тим кому за…». «Струни душі». 30.09.2017 р.
28. Дитяча лялькова вистава «Солом’яний бичок» 29.10.2017 р.
29. Вечір відпочинку 05.11.2017 р.
30. Дитячий ранок «В подорож за дідом Морозом» 30.12.2017 р.
31. Вечір відпочинку 30.12.2017 р.

Кожної п’ятниці, суботи та неділі проводяться молодіжні дискотеки.

         У 2017 році капітально відремонтовано покрівлю будівлі клубу на суму 125 тис грн., придбано музичну апаратуру на суму 34,6 тис. грн. На 2018 рік заплановано зробити внутрішній ремонт приміщень.

 

                         Клубний заклад Тростянецької міської ради

«Смородинський клуб»

 

         В клубному закладі  функціонують вокальний ансамбль та 5 гуртків, а саме: гурток декоративно – прикладного мистецтва – 19 чол., гурток сольного співу – 9 чол., гурток художнього читання – 5 чол., вокальний ансамбль – 12 чол., драматичний – 7 чол. Заняття та репетиції проводяться згідно графіків роботи.

         В 2017 році в клубному закладі було проведено 55 тематичних та розважальних заходів:

 



























































































































































































































































































    №                    Назва заходу         Дата




Новорічний вечір «Щедрівочка щедрувала, до нас в гості завітала» 06.01.2017 р.




Конкурсно-розважальний вечір до дня студента «Зимова казка» 25.01.2017 р.




Вечір відпочинку до Дня Закоханих «Мелодія двох сердець» 12.02.2017 р.




Шахово – шашковий турнір 5-9 класи 22.02.2017 р. 




Участь у концертній програмі на міському святі «Тростянецька Масляна» 25.02.2017 р.




Навчання ведучих 2 рази на місяць 02.03.2017 р.




Концерт до Міжнародного жіночого дня 8 Березня «Вам, дорогі жінки» 05.03.2017 р.




До дня народження Т. Шевченка літературна композиція «Печаль і радість любові» (жінки в житті і творчості  Т. Г. Шевченка ). Учні 7-9 класів 09.03.2017 р.




Участь у акції по збору коштів «Від серця до серця» для дітей з вадами зору 09.03.2017 р.  -09.04.2017 р.




Творчий звіт міської громади у рамках  ХХХ районного фестивалю самодіяльного мистецтва «Весняний заспів» 24.03.2017 р.




Участь у V-му районному фестивалі-конкурсі гумору «Тростянеччина сміється» 31.03.2017 р.




Участь у районному фестивалі «Тростянеччина сміється» 31.03.2017 р.

 




Шахово-шашковий турнір серед школярів 07.04.2017 р.




Вечір відпочинку для людей похилого віку «Христос народився» 15.04.2017 р.




Мітинг до Дня Чорнобильської АС. Участь у урочистій ході 26.04.2017 р.




Вечір відпочинку для молоді «Весна іде - красу несе» 28.04.2017 р.




Похід в ліс гуртківців. Збирання декоративних дерев, сухоцвіту для поробок 03.05.2017 р.




Концерт до 9 Травня «Перемога, свята Перемога» 06.05.2017 р.




Виїзд з концертною програмою «Перемога, свята перемога» в Радомлянський клуб 07.05.2017 р.




Участь у урочистій ході до меморіалу вічного вогню 08.05.2017 р.




Мітинг до Дня Перемоги. Участь у святковій ході 09.05.2017 р.




Тенісний турнір. Змагання школярів літнього табору 13.05.2017 р.




Участь у V Міжнародному фестивалі  класичної музики «Чайковський FEST” 20.05.2017 р.




Підготовка дітей до конкурсу «Пісенне літо» 24.05.2017 р.




Вечір відпочинку для молоді «Ура, канікули» 27.05.2017 р.




Екскурсія гуртківців до музею шоколаду 31.05.2017 р




День захисту дітей. Похід кружківців до парку

ім. П.І. Чайковського
01.06.2017 р.




Трійця. Вечір-відпочинку для молоді 03.06.2017 р.




Змагання з баскетболу. Учні літнього табору 09.06.2017 р.




Участь у фестивалі «Стара Фортеця. Подорож крізь століття» 25.06.2017 р.




Вечір відпочинку для молоді «Райдужне літо» 01.07.2017 р.




Участь у концертній програмі 06.07.2017 р.




Театралізоване свято «Ой, на Івана тай на Купала дівчина папороть збирала» 07.07.2017 р.




Виставка робіт гуртка декоративно -прикладного мистецтва «Таланти Смородино» 14.07.2017 р.




Участь у фестивалі «Нескучний Вело FEST» 22-23.07.2017 р.




Змагання з настільного футболу 27.07.2017 р.




Дитяча, розважальна програма «Свято літа» 04.08.2017 р.




Вечір відпочинку для молоді «Серпневі зустрічі з друзями» 09.08.2017 р.




Похід гуртківців у парк ім. П.І. Чайковського. Змагання з бадмінтону 16.08.2017 р.




День визволення міста. Участь у святі. 19.08.2017 р.




День Прапора. Святкова хода до меморіалу. Участь у святі. 23.08.2017 р.




День Незалежності. Участь у святі. 24.08.2017 р.




Участь у музичному фестивалі «Схід-рок» 26.08-27.08.2017 р.




День мікрорайону Смородине.

«Моя Смородина - перлина Тростянця»
02.09.2017 р.




День міста. Участь у концертній програмі. 09.09.2017 р.




«Спорт збирає друзів»- зустріч з майстром спорту Савченко В.Г. 14.09.2017 р.




Тематичний вечір «Пам’ять людська завжди жива» 15.09.2017 р.




День дошкільних заходів. Участь у святі. 22.09.2017 р.




Змагання з тенісу серед учнів школи молодших класів 29.09.2017 р.




День села. Виїзд з концертною програмою

«Моє рідне село» в с. Микитівка
30.09.2017 р.




Молодіжна дискотека Згідно графіка роботи клубу




Концертна програма до Дня св. Миколая за участю аматорського Цукрозаводського колективу 23.12.2017 р.




Дитячий ранок «Новорічні дива» 29.12.2017 р.




Молодіжна святкова новорічна дискотека 30.12.2017 р.




Караоке-вечір, для людей «Кому за…». Пісні молодості Згідно графіка роботи клубу

 

У звітному періоді в приміщенні клубного закладу проведено поточний ремонт на загальну суму - 13378 грн., придбано сценічні костюми для учасників жіночого ансамблю «Зорецвіт» загальною вартістю 25 440 грн.

Кожної п’ятниці, суботи та неділі проводяться молодіжні дискотеки, робота гуртків ведеться згідно графіку.

 

 «Гаївський клуб»

 

        Даний клуб не функціонує, оскільки приміщення клубу потребує капітального ремонту.

 

Святкові заходи

 

      Впродовж 2017 року Тростянецькою міською радою було  проведено низку святкових заходів, а саме:

  • Розпорядженням міського голови№1від 11.01.2017 р. «Про проведення Чину великого освячення води на криничках в урочищі Нескучному», відповідно до якого було організовано та проведено Чин великого освячення води на криничках з нагоди проведення свята Хрещення води 19 січня 2017 р.

  • Розпорядженням міського голови№ 2 від 11.01.2017 р. були затверджені заходи«Про відзначення Дня Соборності України в 2017 році». Згідно цього розпорядження було організовано покладання квітів до погруддя Т.Г.Шевченка урочистою делегацією з числа представників органів місцевого самоврядування, органів місцевої влади, представників громадських організацій20.01.2017 р.

  • Рішенням виконавчого комітету №20 від 18.01.2017 р. було вирішено провести 18 лютого 2017 року святкову молодіжну дискотеку до Дня закоханих в Районному будинку культури.

  • Рішенням виконавчого комітету №35 від 30.01.2017 р. було вирішено провести концерт класичної музики за участю лауреата міжнародних конкурсів Олега Полянського в головному будинку Л.Є. Кеніга.

  • Рішенням виконавчого комітету №36 від 30.01.2017 р. було вирішено провести Кубок міського голови з КВК серед учнів міських шкіл.

  • Розпорядженням міського голови№ 11 від 06.02.2017 р. були затверджені заходи «Про відзначення в місті Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 27-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан». Згідно цього рішення було організовано покладання квітів до пам’ятного знаку воїнам-афганцям за участю представників органів місцевого самоврядування тапредставників громадських організацій 15 лютого 2017 р.

  • Рішенням виконавчого комітету №54  від 14.02.2017 р. було вирішено провести свято «Тростянецька масляна» та затверджено проведення традиційного народного святкування проводів зими, участь у якому взяли самодіяльні колективи міста і району та підприємства торгівлі.

  • Рішенням виконавчого комітету №54  від 14.02.2017 р. «Про заходи з нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» було затверджено заходи,  згідно яких було організовано мітинг та  покладання квітів до погруддя Т.Г.Шевченка урочистою делегацією з числа представників органів місцевого самоврядування, органів місцевої влади, представників громадських організацій, підприємств та установ міста.

  • Розпорядженням міського голови№ 17 від 20.02.2017 р. передбачалося проведення безкоштовного концерту учнів та викладачів Тростянецької районної дитячої музичної школи «Ніч в музеї» та безкоштовної екскурсії в експозицію «Музей шоколаду».

  • Рішенням №81 від 28.02.2017 року були затверджені заходи з відзначення 203-ї річниці з дня народження видатного українського поета Т.Г.Шевченка. Згідно цього рішення було організовано покладання квітів до погруддя Т.Г. Шевченка урочистою делегацією з числа представників органів місцевого самоврядування, органів місцевої влади, представників громадських організацій.

  • Рішенням №82 від 28.02.2017 року були затверджені заходи по вшануванню жінок бюджетних установ, дошкільних навчальних закладів міста, комунальних підприємств, голів вуличних комітетів, апарату міської ради тощо.

  • Рішенням №83 від 28.02.2017 року «Про проведення концерту класичної музики за участю лауреатів міжнародних конкурсів Дениса Яворовського та Юлії Ван» було проведено концерт класичної музики 4 березня 2017 року в приміщенні КЗ ТМР КДК «Тростянецький».

  • Рішенням №85 від 28.02.2017 року було вирішено провести сімейний захід «Тато, мама, я – спортивна сім’я» в рамках міського конкурсу «Краща школа» в спортивному залі «Локомотив».

  • Розпорядженням міського голови№24від 16.03.2017 р.

  • Розпорядженням міського голови№25від 16.03.2017 р. «Про творчий звіт міської громади «Дні сіл та міста в районі» в рамках ХХХ районного фестивалю самодіяльного мистецтва «Весняний заспів Тростянеччини», було затверджено план заходів щодо проведення творчого звіту міської громади 24 березня 2017 року в приміщенні КЗ ТМР «Цукрозаводський клуб» за участі самодіяльних колективів міста та організація презентації виставки декоративно – ужиткового мистецтва.

  • Рішенням №109 від 22.03.2017 року було затверджено попердній кошторис на організацію та проведення Міжнародного фестивалю класичної музики «Чайковський Fest» в місті Тросятнець в 2017 році.

  • Рішенням №110 від 22.03.2017 року «Про проведення квесту для учнів «Я знаю своє місто» було вирішено провести захід для учнів старших класів – квест 6 квітня 2017 року із залученням державних установ міста Тростянець.

  • Рішенням №111 від 22.03.2017 року «Про проведення спартакіади серед міських шкіл «Спортивне п’ятиборство» було вирішено провести спартакіаду із п’яти видів спорту (футбол, волейбол, баскетбол, настільний теніс та шахи) в рамках міського конкурсу «Краща школа» 22-23 квітня 2017 року.

  • Рішенням виконавчого комітету № 137 від 04.04.2017 року «Про проведення міжнародного фестивалю класичної музики «Чайковський Fest» у 2017 році» в місті проведено фестиваль класичної музики «Чайковський Fest».

  • Рішенням виконавчого комітету № 138 від 04.04.2017 року проведено урочисто-траурний мітинг із покладанням квітів з нагоди31-ї річниці Чорнобильської катастрофи.

  • Рішенням виконавчого комітету № 142 від 14.04.2017 року проведено відкриття баскетбольного сезону за участю баскетбольної команди СумДУ (вища ліга) в міському парку.

  • Рішенням виконавчого комітету №143 від 14.04.2017 року проведеноконцерт, присвячений Міжнародному Дню Джазу за участю джазового квартету Володимира Прихожая.

  • Рішенням виконавчого комітету № 144 від 14.04.2017 року було затверджено комплекс заходів у місті Тростянець 8 і 9 травня 2017 року, присвячених Дню пам'яті та примирення і 72-й річниці Перемоги над нацизмом у

  • Розпорядженням міського голови № 31 від 21.04.2017 року проведено фестиваль серед любителів спінінгової ловлі в урочищі Нескучному.

  • Рішенням виконавчого комітету № 185 від 17.05.2017 року було проведено святкування Дня Європи та Дня захисту дітей в місті Тростянець в 2017 році.

  • Розпорядженням міського голови №42 від 25.05.2017 року проведено в місті Тростянець культурно-спортивний захід у формі велозаїзду.

  • Рішенням виконавчого комітету № 213 від 08.06.2017 року було визначено план заходів щодо проведення фестивалю історичної реконструкції «Стара фортеця. Подорож крізь століття» у 2017 році.

  • Рішенням виконавчого комітету № 238 від 21.06.2017 року визначено порядок відзначення Дня Конституції в 2017 році.

  • Рішенням виконавчого комітету № 240 від 21.06.2017 року проведено ювілейний 20-ий кінофестиваль «Відкрита Ніч. Дубль 20»

  • Рішенням виконавчого комітету № 242 від 21.06.2017 року відзначено Дня скорботи і пам’яті жертв війни в Україні в 2017 році.

  • Розпорядженням міського голови № 60 від 23.06.2017 року відзначено свято Івана Купала в урочищі Нескучне із розважальною програмою та святковою дискотекою.

  • Рішенням виконавчого комітету № 272 від 14.07.2017 року проведено в місті Тростянець велосипедні змагання «Нескучний ВелоFEST» 22-23 липня 2017 року.

  • Рішенням виконавчого комітету № 292 від 19.07.2017 року проведено Всеукраїнські змагання з літнього біатлону серед юнаків та дівчат 12-14 серпня 2017 року.

  • Рішенням виконавчого комітету №307 від 31.07.2017 року було прийнято рішення про проведення 5 ювілейний музичний фестиваль «Схід-рок» у 2017 році.

  • Рішенням виконавчого комітету №308 від 31.07.2017 року відзначено 74-ту річницю визволення м. Тростянець від німецько-фашистських загарбників.

  • Розпорядженням міського голови №73 від 23.08.2017 року відзначено День мікрорайону (колишнього села) Смородине в місті Тростянець 02.09.2017 року.

  • Рішенням виконавчого комітету №393 від 19.09.2017 року розпочавсяХ живописний пленер «Мальовнича Тростянеччина-2017» в місті Тростянець, який об’єднав учасників усіх попередніх пленерів у Тростянці.

  • Розпорядженням міського голови № 81 від 25.09.2017 року відзначено кращих працівників дошкільних навчальних закладів міста Тростянець з нагоди Дня Дошкілля 28 вересня 2017 року.

  • Розпорядженням міського голови № 82 від 25.09.2017 року нагороджено грамотами працівників освіти до Дня вчителя.

  • Розпорядженням міського голови № 84 від 25.09.2017 року проведено творчий вечір пам’яті автора та виконавця В.С. Висоцького.

  • Рішенням виконавчого комітету № 410 від 03.10.2017 року проведено концерт класичної музики за участю камерного ансамблю лауреатів міжнародних конкурсів Дениса Яворовського та Девіда Тобін.

  • Розпорядженням міського голови № 94 від 17.10.2017 року відзначено День Захисника України, нагороджено грамотами виконавчого комітету найкращих військовослужбовців.

  • Рішенням виконавчого комітету № 444 від 27.10.2017 року проведено вшанування жертв голодомору та політичних репресій в Україні.

  • Рішенням виконавчого комітету № 445 від 27.10.2017 року відзначено «Halloween» в місті Тростянець з проведенням молодіжної дискотеки та святкової програми.

  • Рішенням виконавчого комітету № 446 від 27.10.2017 року проведено урочистий мітинг з нагоди святкування Дня Гідності та Свободи.

  • Рішенням виконавчого комітету № 447 від 27.10.2017 року проведено концерт класичної музики за участю камерного ансамблю Pracht-Ensemble.

  • Розпорядженням міського голови № 101 від 01.11.2017 року проведено урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

  • Розпорядженням міського голови № 104 від 17.11.2017 року проведено концерту класичної музики за участю лауреата міжнародних конкурсів Олега Полянського.

  • Розпорядженням міського голови № 106 від 01.12.2017 року відзначено День людей з інвалідністю.

  • Розпорядженням міського голови № 107 від 01.12.2017 року проведено заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера та Дня збройних сил України.

  • Розпорядженням міського голови № 108 від 01.12.2017 року відзначено День місцевого самоврядування в місті Тростянець.

  • Розпорядженням міського голови № 112 від 05.12.2017 року

  • Рішенням виконавчого комітету № 14 від 12.12.2017 року проведено благодійний концерт класичної музики за участю камерного оркестру старовинної та сучасної музики ренесанс.

  • Рішенням виконавчого комітету № 15 від 12.12.2017 року вирішено провести новорічні свята у Тростянці, включаючи дитячу дискотеку та святковий концерт в новорічну ніч.


 

Розвиток туризму

 

Одним із основних пріоритетів  економічного розвитку міста Тростянець є розвиток відпочинкового туризму.

«Культурно-дозвіллєвий комплекс «Тростянецький» за звітний період прийняв 19469 туристів, що на 49 % більше, ніж за минулий рік.

    Розроблено та виготовлено 54 найменування сувенірної  та промоційної продукції: книги, кружки, полікерамічні та акрилові магніти, футболки, ручки, вимпели та прапорці з фотографіями, або символікою міста та інше. Від реалізації сувенірної продукції в звітному періоді 2017 року отримано 82923,00 грн., що на 63% більше, ніж за минулий рік.

Проведено великий обсяг робiт по інформуванню про туристичний потенціал міста та культурно-мистецькі заходи через ЗМІ, відзняті відео та телесюжети ГО «Голос Громади», (м. Тростянець), каналами телебачення – «Відікон» (м. Суми). Також, інформація щодо туристичної привабливості міста подається у друкованих власних виданнях буклетах та флаєрах.

Особливу роль в цьому напрямку відіграють фестивальні заходи. В 2017 році Тростянецька міська рада проводить низку фестивалів, метою яких є привернути увагу до Тростянеччини, як до туристичного центру, відродження культурних традицій, привернення уваги до історії країни, виховання патріотизму у підростаючого покоління, що сприятиме  загальному культурному розвитку та побудові громадського суспільства. У 2017 році проведено чотири фестивалі.

Так, в травні було проведено фестиваль класичної музики «Чайковський Fest», в червні  - фестиваль історичної реконструкції «Стара фортеця. Подорож крізь століття», в липні - «Нескучний велофест» - велосипедні змагання по пересічній місцевості із крос-кантрі, а в серпні - молодіжний музичний фестиваль «Схід-рок».

   20 травня 2017 року відбулась знакова подія – п’ятий ювілейний Міжнародний фестиваль класичної музики «Чайковський Fest» в форматі open-air. Вдруге на ювілейному фестивалі "Чайковський – FEST" виступив знаменитий симфонічний оркестр Харьківської філармонії під керівництвом маестро Юрія Янка. Хедлайнерами цьогорічного фестивалю став проект «E.L.L.А» з джазовим тріо "Kyiv City Band" на чолі з яскравою Інесою Іваницькою.

     В 2017 році фестиваль класичної музики «Чайковський Fest» відвідало 599 чоловік, що в 3 рази більше, ніж у попередньому році (у 2016 році - 200 чол.), сувенірної продукції продано на 20 835 грн. більше, ніж у минулому році.

В звітному періоді відбувся Міжнародний фестиваль історичної реконструкції «Стара фортеця. Подорож крізь століття». Цьогорічний фестиваль був наймасовішим, як по кількості клубів-учасників, так і по кількості лицарів у залізних обладунках (понад 180). У лицарських боях взяли участь бійці з України, Молдови, Білорусії і Франції. Цей захід не має аналогів у всій північно-східній Україні. Програма фестивалю передбачала захоплюючі середньовічні бої, ярмарок ремісників, концертну програму, майстер-класи та стародавню кухню.

Фестиваль історичної реконструкції відвідало 3473 особи, що в порівнянні з минулим роком менше на 735 чол. Зменшення туристів відбулося тому, що тривалість минулорічного фестивалю складали три дні.

Сувенірної продукції в дні Фестивалю продано на суму 9557,00 грн., що в порівнянні з минулим роком більше на 6590 грн., завдяки збільшенню асортименту сувенірів. Орендної плати за розміщення суб’єктів торгівлі зібрано 79140 грн., що на 24610 грн. більше, що зумовлено збільшенням вартості орендної плати та збільшенням суб’єктів торгівлі.

22-23 липня 2017 року проведено велосипедні змагання «Нескучний ВелоFEST» по пересічній місцевості із крос-кантрі. Цей спортивний фестиваль зібрав прихильників активного відпочинку із Києва, Сум, Полтави, Харкова та Тростянця. На фестиваль приїхали ті, хто сповідує ідеологію, що велосипед – це не просто засіб пересування, а стиль здорового та успішного життя. В 2017 році особливий акцент було зроблено на екстремальні види велосипедного спорту: BMX, стрибки на велосипедах у воду та стрибки з трампліна. В перший день фестивалю відбулась неперевершена битва вогняних шоу, яка завершилась драйвовою дискотекою.

Під час проведення фестивалю «Нескучний ВелоFest» сувенірної продукції продано на суму 308,00 грн.

         Яскравим завершенням фестивального літа Тростянця став п’ятий ювілейний міжнародний фестиваль «Схід Рок», який проходив 25-26 серпня на «великій сцені» - в стінах унікальної архітектурної пам’ятки «Круглий двір», та на «малій сцені» - в наметовому містечку в дендропарку Нескучне. Близько двадцяти виконавців, а це – відомі вітчизняні гурти та наші закордонні гості з Італії, Данії відпрацювали на повну потужність, даруючи якісну «живу» рок-музику багаточисельним її прихильникам, котрі прибули на «Схід Рок» з різних міст і містечок України.

         Серед хедлайнерів фестивалю – «Антитіла» і «Воплі Відоплясова»,

 

«О. Torvald» і «Bahroma». Вперше прибули на «Схід Рок» Сергій Бабкін та Дмитро Шуров «Pianoбой».

Як навколо, так і в середині Круглого двору функціонували торгові точки, що давали можливість гостям придбати ексклюзивну сувенірну продукцію, не відриваючись від фестивальних заходів. Мала сцена знаходилася в наметовому містечку. Щороку тут виступають молоді виконавці, які проходять на фестиваль шляхом відбору. Наметове містечко, як і Мала сцена, функціонувала безкоштовно.

Під час проведення молодіжного фестивалю «Схід-рок» відвідало картинну галерею та експозицію «Музей шоколаду» - 256 чол. Сувенірної продукції в дні Фестивалю продано на суму 1953,00 грн. В порівнянні з минулим роком кількість відвідувачів майже не змінилась.

            У вересні Тростянець долучився до Всеукраїнської акції єднання «Велика українська хода» на честь Героїв Майдану та учасників АТО, заради миру на українській землі та єднання українців. Понад шістсот прапорів з усіх куточків України, з військових частин, бригад, батальйонів були розвішені в сквері напроти Круглого Двору. На кожному прапорі - слова вдячності від людей нашим захисникам, побажання миру і добра рідній Батьківщині. Від міста до міста єднаються прапори, щоб силою чистих помислів, віри і молитви зупинити в Україні війну. Молодь, сімейні пари з дітьми, люди старшого віку проходжувалися вздовж прапорів, читали патріотичні написи й залишали власні на нашому, тростянецькому прапорі України.

         9 вересня 2017 року Тростянець відсвяткував 357-му річницю заснування міста Тростянець із дитячою розважальною програмою та святковим тортом, спортивною та музичною програмою, урочистою ходою та святковою концертною програмою. Під час вечірньої частини відбулось вручення відзнак почесним громадянам міста, конкурс краси «Міс Тростянець-2017», виступ кавер-групи «DANCE BAND». Яскравим завершенням свята став виступ екс-солістки гурту «ВІА ГРА» Надії Мейхер та святковий феєрверк.

         Під час святкування Дня міста екскурсійними послугами скористались 262 особи на суму 5010 грн. Сувенірної продукції продано на суму 2708 грн.

Приймаючи до уваги визначне історичне минуле м. Тростянець, його давні мистецькі традиції, наявність пам’яток архітектури і садово-паркового мистецтва, унікальної природи та з метою створення умов для розвитку культури, сприяння відродженню осередків традиційної народної творчості, національно-культурних традицій населення, художніх промислів і ремесел з 24 вересня по 8 жовтня 2017 року було проведено X живописний пленер «Мальовнича Тростянеччина». Результатом роботи пленеру стали 38 живописних полотен, які митці залишили місту у подарунок.

Значна увага приділяється збереженню, відновленню та популяризації пам’яток історії та архітектури, шляхом проведення поточних ремонтних робіт, проведення на базі пам’яток культурно – мистецьких заходів, урочистих шлюбних обрядів, обслуговування екскурсійних груп. Завершено ремонт кімнати                          П.І. Чайковського, кімнати Л.Є. Кеніга. Ведеться робота по наповненню цих нових екскурсійних маршрутів, триває пошук експонатів. Кімнату П.І. Чайковського та кімнату-продовження картинної галереї вже відвідують екскурсійні групи.

З метою сприяння  розвитку відпочинкового туризму в місті ініціюється  формування туристичного простору високої привабливості шляхом розроблення та впровадження конкурентоспроможного туристичного продукту на основі наявних туристичних та рекреаційних ресурсів, визначаються  земельні ділянки  для створення відповідної туристичної інфраструктури, у тому числі для будівництва готелів, мотелів, парків розваг із залученням інвестиційних проектів. Одним із таких заходів стала розробка проекту розвитку парку П.І. Чайковського. В основу концепції розвитку парку покладено не лише поліпшення його благоустрою, а і створення додаткових атракцій, місць для відпочинку та занять спортом, цікавих в архітектурному плані куточків.

Наразі розробляється програма розвитку туризму на 2018-2022 роки з врахуванням нових об’єктів та територій, що перейшли до Тростянецької ОТГ. Адже Зарічненська та Кам’янська сільські ради мають чудову зону відпочинку на березі річки Ворскла. Зелений туризм на Тростянеччині має всі шанси стати одним із провідних напрямків у туристичній сфері Східної України. На території села Зарічне розташований Тростянецько-Ворсклянський національний парк та насипні скіфські кургани, які є історичною пам’яткою та охороняються державою. Все це дає нові можливості розвитку зеленого та сільського туризму на території Зарічненської та Кам’янської сільських громад.

 

Відділ економічного розвитку, залучення інвестицій

та міжнародної діяльності

 

Відповідно до функцій та обов’язків, визначених Положенням про відділ, у звітному періоді спеціалістами відділу проводилась робота з виконання рішень Тростянецької міської ради, її виконавчого комітету, розпоряджень, доручень міського голови та його заступників з питань, які віднесені до компетенції відділу.

До затвердження сесією міської ради був підготовлений звіт про виконання міського бюджету за 2016 рік.

В питаннях формування на 2017 рік міського бюджету, враховуючи зміни, які були внесені до податкового та бюджетного законодавства України, одним із основних напрямків роботи відділу у звітному періоді  2017 року було приведення рішень міської ради з питань оподаткування у відповідність до вимог Податкового кодексу України з урахуванням внесених до нього змін.

Так, у звітному періоді відділом було підготовлено та внесені на розгляд і затверджено сесією Тростянецької міської ради 5 проектів рішень міської ради з питань оподаткування, а саме:

– Положення про справляння плати за землю на території  м. Тростянець з 01.02.2017 року;

– Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з 01.02.2017 року;

– Положення про збір за місця для паркування транспортних засобів з 01.02.2017 року;

– Положення про транспортний збір з 01.02.2017 року;

– Положення про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, а також справляння єдиного податку з 01.02.2017 року.

         В звітному періоді відділом проводилась робота із забезпечення на території міста чіткої та прозорої тарифної політики щодо надання населенню міста, іншим споживачам житлово-комунальних та інших послуг. Так, відділом були проведені перевірки розрахунків та надані пропозиції щодо затвердження в установленому порядку наступних тарифів:

  • тарифи на проживання та послуги, які надає ДП «Елегія» та ДП «Готель «Тростянець»;

  • тарифи на послуги із вивезення рідких побутових відходів, які надаються КП ТМР «Тростянецькомунсервіс»;

  • тарифів на послуги із вивезення та розміщення шламу від очищення вод стічних неспецифічних промислових для інших споживачів, які надаються КП ТМР «Тростянецькомунсервіс»;

  • тарифи на відшкодування експлуатаційних витрат, пов’язаних з наданням послуг з утримання будинків і споруд, що надаються КП «Тростянецьке ЖЕУ»;

  • тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території, які надаються КП «Тростянецьке ЖЕУ»;

  • тарифи по наданню ритуальних послуг, що надаються КП «Міська ритуальна служба»;

  • тарифи на послуги, що надаються КП «Тростянецький ринок» та КП «Ринок Європейський»;

  • тарифи на послуги з централізованого опалення, які надаються КП ТМР «Тростянецьке ЖЕУ»;

  • тарифи на перевезення в міських сполученнях.


Поряд з вищезазначеними задачами і функціями відділу однією із основних функцій відділу є здійснення контролю за виконанням міського бюджету.

При затвердженому показнику надходжень за 12 місяців 2017  року в сумі 38402,2 тис. грн. фактично до загального фонду міського бюджету надійшло коштів в сумі 38234,9 тис. грн., що складає 99,6 %  до затвердженого показника. При цьому по власних доходах міського бюджету (без офіційних трансфертів) доходна частина загального фонду міського бюджету виконана на 99,8%, або на 6136,8 тис. грн. більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

По спеціальному фонду міського бюджету за звітний період надійшло коштів у сумі  5320,1 тис. грн., що складає 82,8 % від запланованих надходжень на рік.  

Загалом за 12 місяців 2017 року доходи міського бюджету склали 43555,0 тис. грн. Даний показник більше на 9550,6 тис. грн. в порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Так, рівень доходної частини міського бюджету в 2017 році вдалося збільшити завдяки проведеній роботі відділу економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності по контролю за повнотою стягнення акцизного податку та плати за землю, які є основними наповнювачами міського бюджету.

            З метою збільшення надходжень від сплати акцизного податку проводився щомісячний аналіз сплати даного податку в розрізі окремих підакцизних товарів та суб’єктів господарювання, що здійснюють їх реалізацію. По суб’єктах господарювання, що сплачують акцизний податок не в повному обсязі, направлялись звернення в Охтирську ОДПІ щодо проведення перевірок їхньої діяльності. Окрім того, спеціалістами відділу в 2017 році проводилась постійна роз’яснювальна робота серед населення та через ЗМІ, щодо необхідності отримання фіскальних чеків при купівлі підакцизних товарів, що в свою чергу унеможливлює тіньову діяльність суб’єктів господарювання при реалізації підакцизних товарів.   

Даний комплекс заходів проведений відділом дав змогу за 12 місяців 2017 року отримати надходження по акцизному податку в сумі 5417,51 тис. грн., що складає 95,7% від запланованих надходжень, або на 1338,51 тис. грн. більше, ніж у минулому році.

 

Динаміка надходжень акцизного податку за                                                            12 місяців 2015-2017 років, тис. грн.

 

 

Враховуючи, що основним наповнювачем міського бюджету все ж таки є плата за землю, то одним з ключових напрямків діяльності відділу була робота по узаконенню користування земельними ділянками, на яких фактично здійснюється господарська діяльність, контролю за своєчасністю та повнотою сплати плати за землю в зв’язку зі зміною розмірів орендної плати (% від нормативної грошової оцінки землі) згідно рішення 18 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 24.01.2017 року № 11 «Про затвердження Положення про справляння плати за землю на території м. Тростянець з 01.02.2017 року».

Так, за 12 місяців 2017 року було підготовлено, підписано та зареєстровано у відділі з питань державної реєстрації:

-        29 договорів оренди землі;

-        10 угод про розірвання договорів оренд;

-        10 угод щодо зміни розміру орендної плати за землю.

         Окрім того, направлено звернення до Охтирської місцевої прокуратури щодо вжиття заходів по стягненню плати за землю з 5 суб’єктів господарювання, що використовують земельні ділянки без правовстановлюючих документів.  

         Також в результаті проведеної роботи була стягнута заборгованість по орендній платі за землю по вул. Благовіщенська, 56 з ТОВ «Тростянецький електрозавод» в розмірі 343,7 тис. грн., по  вул. Шевченка, 142а  з ПП «Компанія «Надєжда»» в розмірі 35,25 тис. грн., вул.  Кеніга, 1 з ТОВ "Тростянецький машинобудівний завод" в розмірі 270,0 тис. грн.

         Також в 2017 році спеціалістами відділу була проведена робота  по стягненню земельного податку з фізичних та юридичних осіб, шляхом розповсюдження відповідних повідомлень про сплату земельного податку та стягнення земельного податку з суб’єктів господарювання, які виготовляють землевпорядну документацію (з гр. Сторожева В.М., гр. Авраменко О.А.,

гр. Березіна О.М.,ПП «Пласкета», ТОВ ВКФ "Ванга плюс", ТДВ "МІНаз"), як результат до міського бюджету додатково надійшло 129 тис. грн. земельного податку.   

Таким чином за 12 місяців 2017 року надходження по платі за землю склали  10245,6  тис. грн., що складає 104,5 % від запланованих надходжень, або  102,1% від минулорічних надходжень, в розрізі ж можна побачити наступні цифри:

  • надходження від сплати земельного податку юридичними особами склали –1909,6 тис. грн., що складає 98,9% від запланованих надходжень, або ж 106,7 % від минулого року;




  • надходження від сплати орендної плати юридичними особами–7278,8 тис. грн., що складає 107,3 % від запланованих надходжень, або ж 130,3% від минулого року;

  • надходження від сплати земельного податку фізичними особами –259,9 тис. грн., що складає87,2% від запланованих надходжень, або ж 76,04 % від минулого року;

  • надходження від сплати орендної плати фізичними особами –797,3 тис. грн., що складає 100,1% від запланованих надходжень, або ж 98,04% від минулого року.


 

Динаміка надходження коштів до міського бюджету по платі за землю  за  2006-2017 рр., тис. грн.

 



 

     Окрім питання наповнення міського бюджету, відділ економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності  в 2017 році значну увагу приділяв залученню інвестицій, як основного напрямку розвитку міста.

     Так, в 2017 році  Тростянецька міська рада виготовила землевпорядну документацію на три земельних ділянки по вул. Набережна загальною площею 9,08 га та передала їх в оренду  ТОВ «Глобал Грін Енерджі»  для розміщення на них сонячних електростанцій. Як результат, вже в 2017 році міський бюджет отримав за оренду цих земельних ділянок 120,9 тис. грн.  В 2018 році заплановно початок будівництва сонячної електростанції загальною потужністю 5,8 МВт. Сума проекту  складає понад 8 млн. євро і як результат буде створено 30 нових робочих місць, що в свою чергу також сприятиме збільшенню надходжень до бюджетів всіх рівнів. Окрім того, в 2018 році інвесторам заплановано передати ще 14 га землі для розмішення сонячних або вітрових  електростанцій, наразі вже розпочато виготовлення відповідної землевпорядної документації.

 

Схема розміщення земельних ділянок

під розміщення сонячних електростанцій



    

     Крім зазначеного реалізованого інвестиційного проекту, міською радою ще в  2016 році  було розроблено окремий презентаційний пакет документів щодо створення виробничих потужностей на території колишнього деревообробного комбінату. Для цих цілей сформовані дві земельні ділянки загальною площею 10,1881 га для промислового використання, а саме: земельна ділянка кадастровий номер 5925010100:00:002:0152 площею 4,2571 га та земельна ділянки кадастровий номер 5925010100:00:002:0151 площею 5,931 га.

     Саме перша частина цього інвестиційного проекту була реалізована в 2017 році щляхом продажу незакінченого будівництвом нежитлове приміщення готовністю 47%, загальною площею 2510,9 м2,  вартістю  335950,0 грн.  ТОВ «Лімік Енерджи Солюшнс»  і як результат, передача в оренду  земельної ділянки кадастровий номер 5925010100:00:002:0152 площею 4,2571 га,   на якій розміщено дане майно. На цій території ТОВ «Лімік Енерджи Солюшнс» в 2018 році планує розмістити енергогенеруюче підприємство.

     Другим етапом реалізації цього проекту, буде пошук в 2018 році інвесторів на земельну ділянку кадастровий номер 5925010100:00:002:0151, площею 5,931 га,   на якій розміщені нежитлові будівлі, загальною площею 212, 7 м2 (будівля очисних споруд, площею 159,7 м2, нежитлова будівля площею 53,0 м2, споруди № 1, № 2, № 3), вартістю 53460,00 грн.

 

Схема розташування земельних ділянок по вул. Благовіщенська, 98/2



 

Також в 2017 році відділом була продовжена робота по розвитку промислового парку «Тростянець». Так, були завершені роботи по будівництву інженерних мереж водопостачання та водовідведення до промислового парку «Тростянець». Загальна вартість будівництва склала 3288315 грн. Фінансування даних робіт проводилось за рахунок Державного фонду регіонального розвитку (90%) з залученням співфінансування з місцевого бюджету Тростянецької міської ради на рівні 10 % вартості проекту. Окрім того,  проводилась робота по   промоції промислового парку «Тростянець» на різноманітних заходах обласного, загальнодержавного та міжнародного рівня.



Схема розміщення земельних ділянок, які входять до

промислового парку «Тростянець»

 



 

 

Робота відділу містобудування,

архітектури, будівництва, комунального

господарства та благоустрою

 

Відділ містобудування, архітектури, будівництва, комунального господарства та благоустрою міста здійснює свою діяльність, згідно розроблених начальником відділу та затверджених міським головою планів роботи на рік, квартал, місяць.

Відділ організовує періодичне обстеження об’єктів житлово-комунального  господарства з метою встановлення їх технічного стану, веде їхній облік. Організовує прийняття відомчого житла та інших об’єктів житлово-комунального господарства на баланс міської ради. Бере участь в розгляді планів забудови міста і видає по них пропозиції. В установленому порядку виконує приймання виконаних робіт по благоустрою території міста, будівництву, капремонту і реконструкції об’єктів житлово-комунального господарства. Здійснює контроль за дотриманням містобудівного законодавства та відповідних нормативних актів, забезпечує контроль за станом навколишнього природного середовища.

Також відділ здійснює проектування будівництва нових об’єктів та  реконструкцію. З цією метою співпрацює з проектними інститутами. Займається видачею будівельних паспортів, містобудівних умов та обмежень, дозволів на встановлення тимчасових споруд та контролює виконання земельних робіт.

 

Будівництво

 

Одним із головних пріоритетів в роботі Тростянецької міської ради є покращення благоустрою міста, належне утримання житлово-комунального господарства, будівництво нових та капітальний ремонт і реконструкція існуючих об’єктів інфраструктури.

Завдяки затвердженому в 2016 році новому Генеральному плану міста Тростянець, видано 17 містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки. Окрім того видано 48 будівельних паспортів забудови земельної ділянки та 4 паспорта прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

Затверджено План зонування території (зонінг) м. Тростянець Сумської області рішенням 24 сесії 7 скликання № 171 від 23.06.2017 року. План зонування розроблявся на основі Генерального плану з метою визначення умов та обмежень використання території для містобудівних потреб у межах визначених зон. Завдяки зонінгу визначені види використання території, об’єктів нерухомості та містобудівний регламент, який визначає види супутнього, переважного та допустимого використання території для кожної територіальної підзони, окрім того розроблена схема червоних ліній.

Протягом 2017 року були проведені наступні роботи.

Виготовлено проектно-кошторисну документацію:

- «Будівництво футбольного поля зі штучним покриттям по вулиці Шевченка, 3а в місті Тростянець Сумської області», кошторисною вартістю 1435,018 тис. грн., фінансування передбачається за рахунок міського та обласного бюджету в рівних частинах;

- «Нове будівництво мережі вуличного освітлення по вул. Зоряна, Куца, Остапа Вишні, Академіка Погребняка, Лісна в місті Тростянець Сумської області», кошторисною вартістю 2049,054 тис. грн.;

- «Реконструкція мережі вуличного освітлення по вул. Комунальна, Грабовського, Тімірязєва,  Л. Українки, Луніна в м. Тростянець Сумської області», кошторисною вартістю 407,502 тис. грн.;

- «Нове будівництво автомобільної дороги комунального значення по            с. Кам'янка Тростянецького району Сумської області (від вул. Садова до ПК 19+11)», кошторисною вартістю 12648,914 тис. грн.;

- «Нове будівництво автомобільної дороги комунального значення по            м. Тростянець Сумської області (від вул. Підлісна до ПК5+32)», кошторисною вартістю 4260,281 тис. грн.

Замовлено виготовлення проектно-кошторисної документації:

- «Реконструкція мережі вуличного освітлення по вул. Чорногірська, Чорновола, Пролетарська, З. Лучко, Жовтнева, пров. Жовтневий в м. Тростянець Сумської області»;

- «Реконструкція мережі вуличного освітлення по вул. Залізнична, Славгородська, Шевченка, Будівельна, Гришина, Нахімова, Коцюбинського, Кутузова, пров. Славгородський, Луніна, Кутузова в м. Тростянець Сумської області»;

- «Реконструкція мережі вуличного освітлення по вул. Ватутіна, 1 Травня, Садова, Мічуріна, Разіна, Гришина, пров. 1 Травня, Разіна, Пугачова, Тихий в       м. Тростянець Сумської області»;

- «Реконструкція мережі вуличного освітлення по вул. Островського, Грушевського, Гагаріна, Чайковського, Л. Толстого, Маяковського в м. Тростянець Сумської області»;

- «Реконструкція мережі вуличного освітлення по вул. Докучаєва, Кошового, Дачна, Сосновий бір, Героїв Крут, І. Ярмош, пров. Сосновий в м. Тростянець Сумської області».



Замовлено коригування проектно-кошторисної документації:

- «Капітальне будівництво водопроводу по вул. Пролетарська, Енгельса, Комінтерна, Жовтнева, З. Лучко, пров. Горний, Пролетарський, Жовтневий, в             м. Тростянець Сумської області – І-а черга»;

- «Нове будівництво вхідної групи до парку імені П.І. Чайковського з боку вулиці Л.Татаренка в місті Тростянець Сумської області».

Проведено коригування проектно-кошторисної документації:

- «Реконструкція системи водовідведення з центральної частини                         м. Тростянець. Напірний колектор господарчо-побутової каналізації», кошторисною вартістю 2446,961 тис. грн.;

- «Капітальний ремонт дороги по вулицях Центральна та Лугова в с. Лучка Тростянецького району Сумської області», кошторисною вартістю 2141,421 тис. грн.

Підготовлено для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році, наступні проекти:

- капітальне будівництво водопроводу по вул. К.Маркса, Озерянка, Півненка, Дімітрова, Олімпійська, пров. Півненка, Дімітрова, Островського в м. Тростянець Сумської області, загальна кошторисна вартість 1782,623 тис. грн.;

- капітальне будівництво дороги по вул. Славгородська в м. Тростянець Сумської області, загальна кошторисна вартість 3003,843 тис. грн.;

- реконструкція котельні по вул. Шевченка, 11 в м. Тростянець Сумської області загальна кошторисна вартість 826,032 тис. грн.;

- придбання комбінованої дорожньої машини для підвищення якості надання комунальних послуг жителям міста Тростянець Сумської області, вартістю 1880,0 тис. грн.;

- придбання муловсмоктувального вакуумного автомобілю для підвищення якості надання житлово-комунальних послуг жителям міста Тростянець Сумської області, вартістю 2150,0 тис. грн.

Всього подано проектів на суму 9642,138 тис. грн.

Завершено будівництво інженерних мереж водопостачання та водовідведення (до промислового парку «Тростянець»), вартість виконаних в 2017 році робіт становить 92,521 тис. грн. Загальна вартість виконаних робіт 3288,315 тис. грн.

Проведено ремонт доріг:

- реконструкція вул. Пам’яті, загальною площею 231,0 м2 на суму 137,263 тис. грн.;

- реконструкція вул. Набережна, загальною площею 1496,4 м2 на суму 303,795 тис. грн.;

- поточний ремонт вул. Набережна, загальною площею 141,80 м2 на суму 99,727 тис. грн.;

- поточний ремонт вул. К.Скрябіна, Миру, Б.Хмельницького, Заводська, Кеніга та інші, загальною площею 575 м2 на суму 194,834 тис. грн.;

- поточний ремонт вул. Луніна, Гришина, загальною площею 295,5 м2 на суму 99,883 тис. грн.;

- поточний ремонт вул. Пам’яті, загальною площею 221 м2 на суму 79,898 тис. грн.;

- поточний ремонт площі 40-ї Армії, загальною площею 151,7 м2 на суму 49,924 тис. грн.;

- поточний ремонт вул. Зарічна, загальною площею 563 м2 на суму 194,997 тис. грн.;

- поточний ремонт вул. Б.Хмельницького, Підлісна, загальною площею 743 м2 на суму 189,897 тис. грн.;

- поточний ремонт вул. Гаївська, загальною площею 1059 м2 на суму 189,059 тис. грн.

- поточний ремонт вул. Лісна, загальною площею 138 м2 на суму 49,945 тис. грн.;

- поточний ремонт вул. Благовіщенська, Вознесенська, загальною площею 138,8 м2 на суму 44,216 тис. грн.;

- поточний ремонт заїзду на вул. Озерянка з вул. К.Скрябіна, загальною площею 52,5 м2 на суму 20,897 тис. грн.;

- поточний ремонт вул. Трикутна, загальною площею 155,3 м2 на суму 49,957 тис. грн.;

- поточний ремонт заїзду до будинку по вул. Благовіщенська, 16, загальною площею 36,2 м2 на суму 7,498 тис. грн.;

- поточний ремонт з’їздів з вул. Шевченка, загальною площею 157 м2 на суму 59,742 тис. грн.;

- поточний ремонт внутрішньодворової дороги по вул. Машинобудівна, 16, загальною площею 421 м2 на суму 142,033 тис. грн.;

- поточний ремонт дороги по вул. Ломоносова, загальною площею 622 м2 на суму 184,959 тис. грн.

Загальна площа відремонтованих доріг склала 7198,2 м2 .

Загальна вартість робіт 2098,524 тис. грн.

Побудовано тротуари:

- по вул. Благовіщенська (будинок побуту), загальною площею 117,0 м2 на суму 40,810 тис. грн.;

- садиба головного будинка Л.Є. Кеніга (біля альтанки), загальною площею 81 м2 на суму 29,107 тис. грн. 

- по вул. Миру, загальною площею 516,7 м2 на суму 332,372 тис. грн.;

- в парку ім. П.І. Чайковського (біля баскетбольного майданчику), загальною площею 369,9 м2 на суму 147,851 тис. грн.;

- в парку ім. П.І. Чайковського (біля роллердрому), загальною площею 198,3 м2 на суму 86,055 тис. грн.;

Загальна площа побудованих тротуарів склала 1282,9 м2.

Загальна вартість робіт 636,195 тис. грн.

Облаштовано стоянку по вул. Заводська, 1, загальною площею 172,5 м2 на суму 66,681 тис. грн.

Побудовано підпірну стіну по вулиці Л. Татаренка, вздовж ДНЗ «Калинка», облаштовано сходи, вартість виконаних робіт становить 92,974 тис. грн.

Проведено капітальний ремонт криничок в урочищі «Нескучне» на суму 27,392 тис. грн.

Проведено розмітку центральних доріг міста, вартість виконаних робіт становить 79,402 тис. грн.

Побудовано мережі вуличного освітлення шляхопроводу по вулицях Благовіщенська - Шевченка, вартістю 328,706 тис. грн.

Проведено благоустрій 6 автобусних зупинок з облаштуванням тротуарною плиткою по вулицях: Шевченка (3 шт.), Гаївська, Сосновий бір, Благовіщенська площею 86,78 м2 на суму 38,748 тис. грн.

Встановлено регулятор тиску по вулиці Кузьми Скрябіна, тепер мешканці міста можуть користуватись якісною водою з нового водозабору, що розташований на мікрорайоні «Нескучне».

Встановлено дитяче та спортивне обладнання на 10 дитячих майданчиках міста: Гай, вул. Франка, площа Шухляєва, пров. Братський, вул. Супруна,

вул. Благовіщенська, 16, вул. Підлісна, вул. Машинобудівна, 16,                                  вул. Благовіщенська, 53, вул. Комунальна. Розроблено схеми благоустрою дитячих майданчиків.

Проведено попередню оплату за будівництво футбольного поля зі штучним покриттям по вулиці Шевченка, 3а, в розмірі 1411,555 тис. грн. (713,383 тис. грн. з міського бюджету; 698,172 тис. грн. з державного бюджету), роботи будуть виконані в 2018 році, при настанні сприятливих погодних умов.

В парку садиби Л. Кеніга встановлено 2 декоративних лебедя, вартістю 9,000 тис. грн.

Продовжується реалізація «Проекту розвитку парку імені                            П.І. Чайковського».

Побудовано роллердром вартістю 274,496 тис. грн. Площа покриття складає 492 м2.

Встановлено 3 дерев’яні альтанки на кам’яних фундаментах на суму 184,800 тис. грн.

Встановлено 3 кованих комплекти столів з лавками в альтанках на суму 50,880 тис. грн.

Облаштовано сходи та плитку в альтанках на суму 13,073 тис. грн.

Облаштовано доріжки навколо альтанок на суму 19,781 тис. грн.

Встановлено 3 дерев’яні гойдалки на суму 39,000 тис. грн.

Встановлено 3 дерев’яні скульптури на суму 30,180 тис. грн.

Встановлено дитячий ігровий комплекс «Ранчо-2» вартістю 48,982 тис. грн.

Встановлено лавку-метелик вартістю 10,000 тис. грн.

Встановлено додатковий стіл для настільного тенісу.

Розпочато будівництво волейбольного майданчику, закінчення робіт та введення його в експлуатацію планується в 2018 році.

 

Земельні питання

 

        Одним з головних питань місцевого розвитку є вирішення згідно з діючим законодавством питань управління земельними ресурсами.

Спеціалістом – землевпорядником апарату міської ради за 2017 рік було підготовлено на розгляд сесії міської ради 293 проекти рішень з наступних питань:

        -  про надання дозволу на розробку проектів із землеустрою  щодо відведення земельної ділянки;

         - про затвердження проектів із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок.  

- про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок;

- про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок;

        - про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки;

        - про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки;  

        - про продовження терміну оренди земельної ділянки;

        - про внесення змін до рішення міської ради;

        - про передачу у власність земельні ділянки;

        - про передачу в оренду земельні ділянки;

        - про скасування рішень міської ради.

          Також, за 2017 рік спеціалістом - землевпорядником міської ради видано громадянам міста 147 довідок про форму власності даної земельної ділянки до нотаріальної контори.                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

       За звітний період було розглянуто 340 звернень юридичних та фізичних осіб на які було надано відповідь. Землевпорядником апарату міської ради щоденно надавалися громадянам міста консультації стосовно земельних питань.

 

                     Захист прав споживачів, торгівля та підприємництво

        

       За 2017 рік до Тростянецької міської ради надійшло 19 звернень громадян про порушення законодавства щодо захисту прав споживачів (6 заяв, порушення вимог ст.8 «Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості» Закону України «Про захист прав споживачів», 4 заяви - порушення вимог ст.7 «Гарантійні зобов’язання» Закону України «Про захист прав споживачів», 1 заява – порушення вимог ст.10 «Права споживача у разі порушення умов договору про виконання робіт (надання послуг)», 3 заяви щодо порушення вимог ст.17 «Права споживача у сфері торговельного та інших видів обслуговування», 2 заяви щодо порушення вимог ст.9 «Права споживача при придбанні товару належної якості» та 3 заяви щодо порушення ст.21 «Порушення прав споживача»). 17 зверненнь були розглянуті згідно вимог Закону України «Про звернення громадян», 2 звернення залишаються на контролі.

        

Робота адміністративної комісії

 

За 2017 рік було проведено 16 засідань адміністративної комісії при виконавчому комітеті Тростянецької міської ради, на яких розглянуто 25 справ про порушення законодавства України про адміністративні правопорушення, із них:

- 8 адміністративних матеріали, які надійшли з ВП ГУНП у Сумській області;

- 9 адміністративних матеріалів, які надійшли від спеціалістів Тростянецької міської ради;

- 8 адміністративних матеріалів, які надійшли від інших посадових осіб, уповноважених на складання протоколів про адміністративні правопорушення.

 

          ст. 152 КУпАП  «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» – 14 чол., із яких:

2 чол. – накладено адміністративне стягнення у формі усного зауваження;

2 чол. – накладено адміністративне стягнення у вигляді попередження;

1 чол. - справу закрито у зв’язку із закінченням строку накладення адміністративного стягнення;

9 чол. – накладено штраф в розмірі  – 4267 грн.:

         4267 грн. – сплачено.

 

         ст.175-1 КУпАП «Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях» – 3 чол., із яких:

1 чол. – справу закрито у зв’язку із закінченням строку накладення адміністративного стягнення;

1 чол. - накладено адміністративне стягнення у вигляді попередження;

1 чол. – накладено штраф в розмірі 170 грн.:

170 грн. - направлено до Державної виконавчої служби.

 

         ч.1 ст.182 КУпАП «Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях» – 2 чол., із яких:

2 чол. – накладено адміністративне стягнення у вигляді попередження;

 

          ст. 183 КУпАП  «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб» - 4 чол., із яких:

       1 чол. – справу закрито у зв’язку із закінченням строку накладення адміністративного стягнення;

       1 чол. - накладено адміністративне стягнення у вигляді попередження;       

       2 чол. – накладено штраф в розмірі 121 грн., із них:

51 грн. – сплачено;

70 грн. – на виконанні в Державній виконавчій службі.

        ст. 212 -1  КУпАП «Повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасна реєстрація народження дитини» - 2 чол.,  із них:

1 чол. – накладено адміністративне стягнення у вигляді попередження;

1 чол.– накладено адміністративне стягнення у формі усного попередження.

 

Всього за 2017 рік:

  • акладено штрафу                                                                    - 4558 грн.

  • плачено                                                                                      - 4388 грн.

  • аправлено до ДВС про примусове виконання                       - 170 грн.


 

Благоустрій міста, озеленення,

охорона навколишнього середовища

 

Охорона навколишнього природного середовища, раціональне використання природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки життєдіяльності населення – невід’ємна частина економічного та соціального розвитку міста. З цією метою в місті постійно проводиться робота, спрямована на збереження та відновлення паркових зон, скверів, квітників та алей, охорону річок та ставків, захист від негативного впливу, зумовленого забрудненням навколишнього середовища, раціональне використання природних ресурсів. Згідно ст.19 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» та з метою поліпшення екологічної ситуації за 12 місяців 2017 року ДП «Екосервіс» уклало 40 договорів з бюджетними установами, з підприємствами та організаціями - 182, на захоронення ТПВ – 65 договорів. Всього користуються послугами по збиранню та захороненню ТПВ - 287 установ. Згідно рішення № 262 від 16.10.2008 року «Про затвердження «Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку, тиші в громадських місцях м. Тростянець» в новій редакції» було укладено договори на вивезення твердих побутових відходів з приватного сектора міста. На даний час кількість охоплених централізованим вивезенням побутових відходів вулиць та провулків міста становить 166 шт. Силами підприємств: ДП «Екосервіс», КП «Чисте місто», КП «Тростянецьке ЖЕУ» та КП «Міська ритуальна служба» проводяться роботи по санітарному очищенню міста, вивезенню сміття з цвинтарів, знешкодження несанкціонованих сміттєзвалищ та інше. Загалом, за 12 місяців 2017 року кількість вивезених та утилізованих твердих побутових відходів становить близько 32654,51 м3. Також по місту ліквідовано 19 стихійних сміттєзвалищ.

З метою покращення санітарного стану, збереження безпеки людей, будівель, ліній електромереж та транспорту проведено видалення 114 дерев. Для проведення земельних робіт по спорудженню газопроводів, водопроводів та телефонізації, громадянам та організаціям надано 50 дозволів на порушення об’єктів благоустрою. Розглянуто та вирішено 64 звернень громадян з питань санітарного стану міста, видалення дерев. Надано відповідь на 45 листів про надання інформації підприємствам, установам та організаціям. За ініціативи Тростянецької міської ради проведено 18 толок по наведенню належного санітарного стану в урочищі «Нескучне», озелененню міста, благоустрою зон дозвілля на водоймах міста.

 

 «Інспекція з благоустрою

м. Тростянець Сумської області»

 

За  період роботи (з 01.09.2017 року по 31.12.2017 року) відділом «Інспекція з благоустрою м. Тростянець Сумської області» проведена робота:


  • складено протоколів (ст.152,153,154)-9;

  • відпрацьовано та надано відповіді наскарги громадян – 15.


На постійній основі (кожної середи):




 Станом на 31.12.2017 року заключено договорів на загальну суму – 3054,21 грн.

          Проводяться рейди - обстеження вулиць нашого міста щодо дотримання власниками приватних садиб елементарних вимог благоустрою. В результаті проведення рейдів було виявлено цілий ряд негараздів в цьому питанні. Особлива увага  приділяється  порядку на прибудинкових територіях, а саме - недопущення розміщення на них будівельних матеріалів, складування сіна, соломи, накопичення сміття, розповсюдження бур’янів, особливо карантинних.

         Проводяться рейди по стихійним сміттєзвалищам, ярам та лісосмугам,  де було затримано три правопорушника, які притягнуті до адміністративної відповідальності (вул. Чорногірська, вул. Комунальна,  дамба);

 Співпраця з головами вуличних комітетів з виконання та дотримання Правил благоустрою території (вулиць, провулків, прибудинкових територій багатоповерхових будинків). Проводилася роз’яснювальна робота серед населення, суб’єктів підприємницької діяльності, підприємств, установ, організацій.

         Здійснюється формування  реєстру  закріплених меж територій міста за підприємствами, підприємцями, установами, організаціями, незалежно від їх форм власності.

 

Комунальне підприємство

«Тростянецьке житлово-експлуатаційне управління»

 

На балансі комунального підприємства «Тростянецьке житлово-експлуатаційне управління» станом на 01.01.2018 року знаходиться 221 будинок балансовою вартістю 163545932 грн., із них: 96 будинків (4 групи капітальності) розірвали договір на обслуговування; 125 будинків є абонентами підприємства, які налічують 2122 квартири загальною площею 96,0 тис. м2, а саме:

- 56 будинків 1-2 групи капітальності, площею      79,1 тис. м2;

- 32 будинки 3-ї групи капітальності площею           8,7 тис м2;

- 37 будинків 4-ї групи капітальності площею          8,2 тис м2.

    В цих будинках обладнано водопроводом 2117 квартир, системою каналізації - 1803 квартири. Всі квартири переведені на індивідуальну систему опалення. Загальна довжина водопроводів складає 18,1 км, із них замінено на пластикові 7,1352 км. Система каналізації - 17,3 км, із них замінено на пластикові 1,319 км. Загальна площа м’яких покрівель складає 20,3 тис. м2, капітально відремонтовано 17,1 тис. м2, площа шиферних покрівель 25,2 тис м2, замінено шиферних покрівель 9,2 тис. м2.

В житловому фонді, що перебуває в комунальній власності міста, проживає близько 7 тис. чоловік.

За   2017 рік комунальним підприємством «ТЖЕУ» разом із дочірніми підприємствами одержано 11195,4 тис. грн. надходжень (квартирна плата, теплопостачання, орендна плата, капітальний ремонт та інше). 

Витрати склали  10944,4 тис. грн.

За сукупним показником разом із дочірніми підприємствами одержано 251,0 тис. грн. прибутку.

Комунальне підприємство «Тростянецьке житлово-експлуатаційне управління» має в своєму складі такі підрозділи: ДП «Будинкоуправління» та

ДП «Ремсервіс», які виконують роботи по капітальному ремонту житлового фонду, ремонту дитячих садків, благоустрою міста,  а також заявки населення по заміні та влаштуванню нових інженерних мереж в квартирах, а також ДП «Комунжитло» та ДП «Елегія».

ДП «Комунжитло» виконує поточне утримання та поточний ремонт гуртожитку по вул. Заводська, 1.

ДП «Елегія» виконує роботи по утриманню кімнат поліпшеного проживання за адресою вул. Заводська, 1.

 

Структура підприємства

 
 

КП «ТЖЕУ»


«Будинкоуправління»,«Ремсервіс»

 

 

 

 


ДП «Комунжитло»


ДП«Елегія»

 

 


Капітальний

ремонт  будівель благоустрій

міста та інші ремонтні роботи.


Утримання кімнат поліпшеного проживання

вул. Заводська,1


Обслуговування та поточний ремонт гуртожитку

вул. Заводська,1


Обслуговування та поточний ремонт житлового фонду



Динаміка зміни кількісного складу по КП «ТЖЕУ»

 

























































2012 р. 2013 р. 2014 р. 2015 р. 2016 р. 2017 р.
Середньооблікова чисельність, чоловік 30 28 56 58 58 60
Із них: по утриманню будинків 30 28 30 30 30 14
Із них: по теплопостачанню

(в сезон)
- - 26 28 28 30
Із них охорона 4 4 4 4 4 4
Із них ІТР 10 10 12 12 12 12



 

         КП «ТЖЕУ» створено 02.02.2006 року. Підприємство виконує роботи по утриманню, поточному  ремонту житлового фонду. З вересня місяця 2015 року роботи по опаленню бюджетних установ міста. Кількість працюючих на підприємстві 60 чоловіка, із них - 30 на обслуговуванні котелень (в опалювальний період). Середня заробітна плата складає 3977,0 грн. Заборгованість по заробітній платі відсутня.

Виконуючи рішення сесії міської ради № 289 від 04.08.2014 року «Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Тростянець зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району об’єктів теплопостачання та затвердження актів приймання-передачі», у вересні 2014 року прийняли на баланс підприємства три котельні, серед яких котельня по вул. Л.Татаренка,1б, Комарова, 25, Шевченка, 11, та рішення № 268 від 14.07.2016 року "Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Тростянець зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району об’єктів теплопостачання та затвердження актів приймання-передачі», у липні 2016 року прийняли на баланс підприємства  приміщення котельні по вулицям: Л. Татаренка, 1б, 5б,  Благовіщенська 3,  Відродження України, 5,  та  теплогенераторну  з обладнанням  по вул. Благовіщенська 13.

За  2017 рік котельнями підприємства реалізовано 3281,4 Гкал теплової енергії, отримано доходу на суму 5173,54 тис. грн., прибуток склав 223,2 тис. грн.

Опалювальний  сезон  2017-2018 рр. розпочато вчасно:

- з травня 2017 року проводиться  завезення  дров  по котельнях, станом на 01.10.2017 р. завезено дров 1638,2 м3, що складає 40,85%  від потреби дров на опалювальний сезон (потреба на сезон дров 4009,8 м3). Завчасна заготовка дров  дала можливість використовувати сухі дрова для вироблення Гкал та надання  якісних послуг з теплопостачання;

- проведено ТО котельного обладнання;

- перевірено тиск теплової мережі;

- проведено навчання робітників та ІТР;

- проведено державну повірку лічильників газу, манометрів, сигналізаторів загазованості та іншого обладнання;

- проведено  пуско-налагоджувальні роботи.

 

Інформація щодо заготівлі та плану використання дров на

опалювальний період 2017-2018 роки

 

































Адреса План використання дров

2017 – 2018 р.р.
Завезено дров станом на 01.01.2018 р.
вул. Л. Татаренка 1 б 1369,8 м3 896,1 м3
вул. Комарова 25 908 м3 280 м3
вул. Шевченка 11 в 582 м3 587,1 м3
вул. Відродження 5 1150 м3 228 м3
Всього: 4009,8 м3 1991,2 м3

 

Залишок дров на зберіганні клубів та відділу освіти:

  • «Цукрозаводський клуб» – 133,4 м3.


Всього  133,4 м3.

         При проведенні толок та спиленні аварійних дерев по місту було завезено дров від ДП «Зеленбуд-2» 45 м3, що дало економію підприємству приблизно на суму 24400,0 грн.

 

Виробничі показники по КП «ТЖЕУ» за 12 місяців 2014-2017 років

 


























































План 2014 р.                                      тис. грн. Факт

2014 р.

тис. грн.
План 2015 р.                                      тис. грн. Факт

2015 р.

тис. грн.
План 2016 р.                                      тис. грн. Факт

2016 р.

тис. грн.
План 2017р.

тис. грн
Факт

2017р

тис. грн
Доходи 1174,0 1173,5 2101,7 2101,7 3345,0 5438,6 8904,7 8416,2
Витрати 1151,0 1200,3 1956,7 2404,4 3194,0 5181,1 7950,8 8080,3
Прибуток 23,0 - 145,0 - 151,0 257,5 953,9 335,9
Збиток - -26,8 - 302,7 - - - -

 

 

 

        За  12 місяців  2017 року КП «ТЖЕУ» отримало прибуток 335,9 тис. грн.

      Загальна дебіторська заборгованість по підприємству КП «ТЖЕУ» станом на 01.01.2018 року склала 604,6 тис. грн., у тому числі заборгованість населення по сплаті квартирної плати – 211,6 тис. грн., пільги та субсидії – 231,3 тис. грн., надання послуг по опаленню населення – 26,2 тис. грн, по опаленню  інші споживачі – 110,0 тис. грн., інша заборгованість -25,5 тис. грн.

     Дебіторська заборгованість станом на 01.01.2017 року складала 409,7 тис. грн., у тому числі заборгованість населення по сплаті квартирної плати складає 233,11 тис. грн., пільги та субсидії – 144,3 тис. грн., надання послуг по опаленню населення – 4,9 тис. грн.

     З наведеного порівняння видно, що дебіторська заборгованість станом на 01.01.2018 року на 194,9 тис. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року, збільшення дебіторської заборгованості виникло за рахунок заборгованості пільг та  субсидії на квартирну плату.

     Кредиторська заборгованість  по КП «ТЖЕУ» станом  на 01.01.2018 року складає 255,3 тис. грн., в т.ч за природний газ 167,0 тис грн. станом  на 01.01.2017 року складала 222,4 тис. грн., що на 32,9 тис. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року за рахунок покупки дров для котелень.

       Дії в напрямку зменшення заборгованості населення за спожиті послуги.

Підприємством систематично проводиться робота з боржниками, а саме:

- надійшло  з Державної виконавчої служби 120 гривень;

- рознесено  700  попереджень боржникам;

- проведено особисті роз’яснення з 55 абонентами;

- укладено 2 угоди щодо погашення заборгованості;

- проведено 3 зібрання з мешканцями будинків, які є абонентами  підприємства;

- оплачено  добровільно після судових засідань 19880,0 гривень.

                                             

Показники оплати населенням квартирної плати

 
















































































































































































 

 

Місяць
2015 р. 2016 р. 2017 р.
Нарахов.

 
Перерах.

 
%

опл.
Нарахов.

 
Перерах.

 
%

опл.
Нарахов.

 
Перерах.

 
%

опл.
Січень 125995 119263 94,7 194082 144203 74 198846 213398 107
Лютий 125755 124845 99,3 193539 202468 105 281310 197530 70
Березень 125983 127015 100,8 194028 179095 93 285854 376649 132
Квітень 125751 126063 100 193459 188258 98 289745 251422 87
Травень 125780 101410 80 193585 129071 67 289385 123510 43
Червень 125568 122296 97 195791 185992 95 280595 208367 74
Липень 126656 131168 104 194773 216123 111 289143 402528 140
Серпень 126516 158588 125 197276 183602 93 288242 279244 97
Вересень 126515 135622 107 196628 192061 98 287946 38633 132
Жовтень 128256 147905 115 198370 205395 103 289160 305634 105,6
Листопад 128378 141421 110 197033 224361 114 289385 305935 105,7
Грудень 129105 139626 108 198033 230741 117 289385 305634 105,6
Всього: 1134519 1146270 103 1753161 2281370 96 3358996 3008484 99,9



 Виконання робіт по поточному ремонту житлового фонду за  12місяців 2017 р.

         Підприємством забезпечено безперебійне надання послуг по утриманню внутрішньо – будинкових систем водопостачання, електропостачання, водовідведення. Також КП «ТЖЕУ» основну увагу приділяє поточному ремонту житлового фонду в межах  запланованих робіт  в тарифах на квартирну плату.

        За 12 місяців 2017 року виконано 1850 заявок населення по заміні  електроламп, автоматичних вимикачів, датчиків руху, прочищенню каналізації, ремонту водопроводів.

       Проведено ремонт і часткова заміна каналізації та водопроводів в житлових будинках.

Частково замінено та відремонтовано водопроводи  32,0 м.п. за адресами: вул. Миру 19, 23, 30; вул. Л. Татаренка 5а, 7а, 75; вул. Сосновий бір 9, 23;

вул. Відродження 4а, 6а; вул. Кеніга 7, 36; вул. Ломоносова 1а;

вул. Благовіщенська  52б, 52а, 52в, 36; вул. Б. Хмельницкого 15, 31;                     вул. Будівельна 3, 4, 8; вул. Гришина 11; вул. Машинобудівна 16, 16а, 10.

     Поточний ремонт електромережі.

     Проведені роботи  по встановленню запірних  пристосувань на РП  житлових будинків Л. Татаренка 3, 3а, 5а, 7а, 9а, 11а, 75; вул. Машинобудівна  16, 16а, 20; вул. Нескучанська 9, 52; вул. Покровська 2а; вул. Шевченка 120;

вул. Благовіщенська 16, 88.

     Проводилась профілактична робота по електромережі в будинках по

вул. Л. Татаренка 3, 9а, 7а, 11; вул. Машинобудівна 20, 16, 16а;                               вул. Шевченка 120 б; вул. Благовіщенська 36; вул. Миру 3 та інші.

     Проведені ремонтні роботи по освітленню приміщень гуртожитку по

вул. Заводська 1 та ремонт електромережі у приміщенні відділу освіти міської ради по вул. Миру 2.

   Проведено профілактичні роботи по котельнях вул. Відродження України 5а; вул. Л. Татаренка 1б; вул. Комарова 25 а саме: заміна підшипників в електродвигунах, очищення від пилу та бруду обладнання.

  Прочищення каналізації:

     вул. Сосновий бір 21, 23, вул. Шевченка 120, 120б,  вул. Л. Татаренка 1а, 9а, 75, 3, 3а, 5а, 7а, 11а; вул. Покровська 2а; вул. Благовіщенська 53, 52в, 22;

вул. Машинобудівна 16, 16а, 10, 12, 19; вул. Заводська 2а; вул. Ломоносова 1а;

вул. Набережна 35, 10; вул. Будівельна 4, 8; вул. Гришина 11;                                      вул. Б. Хмельницького 15, 31, 33; вул. Кеніга 42а; вул. Л.Татаренка 1а, 3, 3а, 5а, 7а, 9а, 75; вул. Відродження 4а, 6а.

       В зимово-весняний період були проведені роботи по прибиранню снігу та бурульок з покрівель будинків, розігрівання водостічних труб будинків за адресами: вул. Благовіщенська 22, 36, вул. Миру 13, 15, 17, 23, 25, 28, 28а, 30 та інші.

Поточний ремонт дверей:

вул. Сосновий бір 14, 21, вул. Л. Татаренка 1а, 11а, 3а, 5а, 75; вул. Покровська 2а; вул. Благовіщенська 52в, 36; вул. Миру 15, 21, 30, 17; вул. Будівельна 3, 8;

вул. Гришина 11; вул. Машинобудівна 6, 16, 16а, 15, 20; вул. Шевченка 7, 7б;

вул. Ломоносова 1а; вул. Енергетиків 8, 4; вул. Кеніга 42а, 36, 7.

Ремонт покрівлі:

вул. Миру 19, 3,  23, 25; вул. Будівельна 3; вул. Л. Татаренка 3а, 5а, 7а, 9а;

вул. Машинобудівна 16, 20; вул. Благовіщенська 52а, 9, 53, 55;                                                               вул. Сосновий бір  21; вул. Б. Хмельницького 31, 37; вул. Шевченко 7.

Ремонт навісів над входом до під’їзду:

вул. Миру 28б, 28а, 23, вул. Л. Татаренка 1а, 11а, вул. Кеніга 38.

Частковий ремонт відмостки:

вул. Сосновий бір  21, вул. Л. Татаренка 1а, 3а, вул. Машинобудівна 10, 19.

Ремонт цоколю:

вул. Миру 17, 19, 21, 23, 25, 28, 28а, 28б, 30, вул. Л. Татаренка 1а, 3.

Скління  вікон:

вул. Покровська 2а, вул. Шевченка 7, вул. Л.Татаренка 7а, 9а, 1а, 5а,                        вул. Сосновий бір 23, вул. Відродження 4а, 6а.

Благоустрій прибудинкових територій:

встановлення  лавок та огорожі біля будинків вул. Л.Татаренка 1а, 3, 7а.

Вивезено сміття з прибудинкових територій по вул. Л. Татаренка, вул. Миру,

вул. Заводська, вул. Машинобудівна, вул. Кеніга, вул. Відродження,

вул. Благовіщенська, вул. Ломоносова вул. Покровська, вул. Енергетиків.

 

Динаміка виконання основних видів робіт по КП «Тростянецьке ЖЕУ»

по поточному утриманню житлового фонду за 12 місяців 2014-2017 років



































































Проведені роботи 2014 р.

 
2015 р.

 
2016 р.

 
2017 р.

 
Ремонт під'їздів, шт. 17 17 27 21
Ремонт покрівель, кількість будинків 17 20 24 32
м. кв. 54 64,3 33 78
Заміна водопроводів, квартир 14 18 38 100
метрів   погонних 32,2 33,0 23 40
Заміна  каналізації, квартир 21 22 28 31
метрів погонних 30,5 34,3 42 40
Виконання заявок населення 1263 1335 1303 1850

 

 

Ремонт під’їздів за 12 місяців 2017 року

 






























































Адреса Кількість під’їздів
1 вул. Сосновий бір, 23 1
2 вул. Шевченко, 7 3
3 вул. Л. Татаренка,  7а 2
4 вул. Л. Татаренка, 9а 2
5 вул. Покровська, 2а 2
6 вул. Миру, 25 1
7 вул. Миру, 23 1
8 вул. Миру, 13 2
9 вул. Б.Хмельницького, 15 3
10 вул. Відроження, 6а 4
Всього: 21

 

Динаміка кількості будинків,

оснащених енергозберігаючим обладнанням

Станом на 01.10. 2017 року  88 будинків в м. Тростянець оснащено освітлювальним обладнанням. У 2017 році  встановлено  енергозберігаюче  освітлення у будинку  по вул. Благовіщенська, 53  та у будинку по

вул. Б. Хмельницького 37.

 

 

Динаміка встановлення енергозберігаючих

світильників по житловому фонду за 2009-2017 роки



Динаміка кількості будинків, оснащених енергозберігаючим обладнанням за 2009-2017 роки



Економія витрат по електроенергії

місць загального користування житлового фонду

 



 

              Умовна економія на одному ліхтарі 524,6 кВт  за  12 місяців 2017 року складає:

1001 шт. х 524,6 кВт = 525125 кВт год.* 1,4 = 735175 грн.

Витрати електричної енергії на освітлення

місць загального користування (кВт*год.)

Порівняння фактичних (за звітами в «Енергозбут») витрат електричної енергії на внутрішньо - будинкові потреби за  2013-2017 роки, кВт*год.

 
































































































































 № Розрахунковий період  2013 рік 2014

рік
2015

рік
2016

рік
2017

рік
1. Січень 9790 9914 9983 11085 16328
2. Лютий 10300 10121 10347 12197 15417
3. Березень 8476 8498 9358 12637 14528
4 Квітень 8921 8274 12495 15880 10391
5. Травень 7771 7057 9943 15749 6864
6. Червень 6365 6599 8083 7519 7589
7 Липень 5994 6534 6380 6350 5959
8 Серпень 6492 6336 6580 5935 6394
9 Вересень 6964 7232 6727 7446 5856
10 Жовтень 6096 8198 7531 6872 6909
11 Листопад 9172 8977 9711 8052 9506
12 Грудень 9383 9463 12723 12064 9687
Всього: 95724 97203 109861 121786 115428



Збільшення споживання електричної енергії  виникло за рахунок  збільшення освітлення місць загального користування та за проханням мешканців житлового фонду на  освітлення підвальних приміщень для комфортного їх користування.

                 

Виробничі показники по «ДП Будинкоуправління-2»

за 12 місяців 2014-2017 року

































































Показники 2014 р.

тис. грн.
2015 р.

тис. грн.
2016р.

тис. грн.
2017 р.

тис. грн.
план факт план факт план факт план факт
Доходи 639,0 639,2 625,0 571,2 941,0 940,3 1520,0 1515,2
Витрати 622,0 624,2 600,0 549,4 920,0 919,9 1474,0 1491,2
Прибуток 17,0 15,0 25,0 21,8 21,0 20,4 46,0 24,0
Збиток - - - - - - - -

 

         За 12 місяців  2017 року ДП «Ремсервіс-2» отримало прибуток в розмірі 24,0 тис. грн.

 

Виконані роботи згідно плану соціально-економічного розвитку

на 2017 рік

 




























































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































№ п/ч Адреса будинку Перелік робіт Місяць Освоєно коштів, грн.
Ремонт  покрівель
1. вул. Машинобудівна, 10 ремонт покрівлі 303м2 червень 75750,0
2. вул. Благовіщенська, 52 ремонт покрівлі

465м2
червень 298319,71
3. вул. Миру 25 ремонт покрівлі

333м2
липень 79930,0
4. вул. Шевченка, 7 ремонт покрівлі

330м2
грудень 100211,66
Всього: ремонт покрівель

1431 м2
554211,37
Ремонт стадіону ім. Куца
1. Поточний ремонт  адміністративної будівлі спортивного клубу "Надія" ремонт приміщення лютий 18771,28
2. Поточний ремонт  адміністративної будівлі спортивного клубу "Надія" ремонт приміщення березень 26899,59
 

3.
Поточний ремонт  адміністративної будівлі спортивного клубу "Надія" ремонт приміщення березень 16493,82
Поточний ремонт  адміністративної будівлі спортивного клубу "Надія" ремонт приміщення червень 197794,5
4. Поточний ремонт  адміністративної будівлі спортивного клубу "Надія" ремонт приміщення серпень 75181,56
5. Поточний ремонт  адміністративної будівлі спортивного клубу "Надія" ремонт приміщення серпень 28853,77
6 Поточний ремонт  адміністративної будівлі спортивного клубу "Надія" ремонт приміщення грудень 11556, 24
Всього: 375550,76
Відділ освіти  міської ради
1. вул. Миру, 2 (відділ освіти міськради) поточний ремонт лютий 28611,77
2. вул. Миру, 2 (відділ освіти міськради) поточний ремонт березень 55301,79
3. вул. Миру, 2 (відділ освіти міськради) поточний ремонт квітень 63000,0
4. вул. Миру, 2 (відділ освіти міськради) поточний ремонт травень 16288,11
5. вул. Миру, 2 (відділ освіти міськради) поточний ремонт серпень 11017,47
Всього: 174219,14
Міська рада
1. вул. Миру 6 поточний ремонт приміщення міськради квітень 9981,91
2. вул. Миру, 6 каб. №№11,12 поточний ремонт приміщення міськради травень 12531,06
3. вул. Миру 6 поточний ремонт приміщення міськради вересень 35556,21
4. вул. Миру 6 поточний ремонт приміщення міськради вересень 6432,77
5. вул. Миру, 6 поточний ремонт приміщення міськради вересень 9985,30
Всього: 74487,25
Заміна дверей
1. вул. Л. Татаренка, 3, 11а,              вул. Б. Хмельницкого, 15,        вул. Миру 23, вул. Сосновий бір, 23, вул. Шкільна, 9б заміна дверей

(10 шт.)
36368,0
2. вул. Шевченка, 7,3 п.

вул. Л.Татаренка 7а 2п.
заміна дверей (2шт) 6921,0
3. вул. Б.Хмельницького, 33,1п. заміна двері 4212,0
4. вул. Л.Татаренка, 1а, 3п. заміна двері 3188,0
5. вул. Благовіщенська, 88 заміна двері 3358,0
Всього 15 шт. 54047,0
Заміна вікон
1. вул. Л.Татаренка, 9а кв.51 заміна вікна (1шт) 3904,0
Ремонт фронтону
1. вул. Благовіщенська 16 ремонт фронтону 11108,87
Влаштування пандусу
1. вул. Благовіщенська, 48 влаштування пандусу 4174,44
Ремонт електромережі
1. вул. Благовіщенська, 9 поточний ремонт

електромережі
травень 8180,0
2. «Цукрозаводський клуб» поточний ремонт

електромережі
червень 853,0
3. вул. Благовіщенська, 53 поточний ремонт

електромережі
липень 14829,44
4. вул. Б.Хмельницького, 37 поточний ремонт

електромережі
листопад 5750,0
5. вул. Л.Татаренка, 3, 5, 7, 11 поточний ремонт

електромережі
листопад 3300,0
Всього: 32912,44
Ремонт відмостки
1. вул. Благовіщенська, 36 капремонт відмостки липень 19372,92
2. вул. Благовіщенська, 53 капремонт відмостки серпень 21325,10
3. вул. Набережна, 10а капремонт відмостки серпень 52117,10
4. вул. Машинобудівна,  17 капремонт відмостки серпень 36449,89
5. вул. Енергетиків, 8 капремонт відмостки жовтень 19755,86
Всього: 149020,87
Ремонт каналізації
1. вул. Машинобудівна, 16а, 20 капремонт каналізації 

25 м.п
квітень 5591,0
2. вул. Л. Татаренка, 5а капремонт каналізації 

16 м.п
липень 1664,0
3. вул. Миру, 19 капремонт каналізації 

40,8 м.п
липень 8829,0
4. вул. Л.Татаренка, 9а 25,6 м.п листопад 4017,0
Всього: замінено каналізації

107,4 м.п
20101,0
Ремонт водопроводів
1. вул. Благовіщенська, 52 б 37 м.п. червень 3604,0
2. вул. Заводська, 2а 26,2 м.п липень 5701,0
3. вул. Л.Татаренка, 3 20м.п листопад 1301,0
4. вул. Заводська, 2а 26,2м.п листопад 5701,0
Всього: замінено водопроводів

83,2 м.п.
10606,0
Благоустрій міста
1. Круглий двір (зовнішня частина) поточний ремонт червень 55578,03
2. Круглий двір (внутрішня частина) поточний ремонт червень 17940,14
3. Благоустрій пам’ятників, меморіалів поточний ремонт червень 12860,11
4. Поточний ремонт  будинку

Л.Є. Кеніга
поточний ремонт липень 12687,18
5.  МАФ «Тростянець» поточний ремонт серпень 2415,85
6. МАФ «Тростянець» поточний ремонт грудень 5691,29
Всього: 107172,60
Зупинки
1. вул. Б. Хмельницького

вул. Нескучанська

вул. Зарічна

вул. Смородянська
встановлення зупинок (4 шт.) липень 38213,92
Пісочниці
1. Квартальний комітет «Смородине» встановлення пісочниці (1шт.) серпень 1300,0
2. Квартальний комітет «Деповський» встановлення пісочниці (1шт.) серпень 1292,76
3. Квартальний комітет «Першотравневий» встановлення пісочниці (1шт.) серпень 1232,91
4. Квартальний комітет «Центральний» встановлення пісочниці (1шт.) серпень 1211,88
5. Квартальний комітет «Шевченківський» встановлення пісочниці (2 шт.) серпень 2536,17
6. Житловий фонд КП «ТЖЕУ»

(вул. Л. Татаренк, 1а, 3а, 5а,

пров. Шкільний, 9б,

вул. Заводська, 2а,

вул. Сосновий бір, 14,

вул. Відродження, 4)
встановлення пісочниці (7 шт.) серпень 8656,02
7. Площа Шухляєва встановлення пісочниці (1шт.) серпень 1250,72
Всього: 17480,46
Розмітка доріг
1. Послуги по нанесенню дорожньої розмітки серпень 3718,07
Всього: 160893,76
Ремонт центрального ринку
1. Ремонт молочного павільйону поточний ремонт червень 228232,6
Всього: 228232,6
Інші ремонтні роботи
1. Виготовлення будиночку лютий 26107,3
2. Виготовлення столу березень 1751,22
3. вул. Заводська, 1(готель) поточний ремонт березень 5081,79
4. Поточний ремонт

КЗ «Смородинського клубу»
вересень 13300,78
5. Послуги по монтажу та встановленню мішеней вересень 24301,44
6. вул. Заводська, 1(готель) жовтень 48001,18
7. вул. Заводська, 1(готель) грудень 40953,28
8. Виготовлення кабінок жовтень 2160,0
9. КЗ «Цукрозаводський клуб» жовтень 312,0
10. Встановлення відеокамери грудень 410,36
11. Виготовлення  шлагбауму грудень 4577,82
12. ДНЗ «Казка» ремонт каналізації грудень 826,0
Всього: 167783,17
Загалом: 2069460,89

 

Динаміка виконання основних видів робіт по капітальному

                                             ремонту житлового фонду

 



















































































Вид робіт 2013 р.

 
2014 р.

 
 

2015 р.

 
 

2016 р.

 
 

2017 р.

 
Заміна водопроводів на пластикові, квартир 170 65 66 127         126
м. погонних 285,2 172 225 95 83,2
Капітальний ремонт покрівель, кількість будинків,  шт. 6 5 14 4 4
м. кв. 2586 3532 6176 1924 1431
в т. ч. єврорубероїдом 2586 810 0 0 -
Заміна дверей на металеві 2 13 9 15 15
Заміна каналізаційної  мережі, квартир 137 232 248 174 135
м. погонних 50,5 244,1 252 230,1 107,4
Ремонт тамбурів 2 4 - 1 -

 

Динаміка виконання робіт по капітальному ремонту та благоустрою

міста за 12 місяців 2013- 2017 р.р. (тис. грн.)




































Проведені роботи 2013 р.

 
2014 р.

 
2015 р.

 
2016 р.

 
2017 р.

 
Капітальний ремонт житлового фонду,

тис. грн.
471,0 506,71 771,6 890,6 855,2
Благоустрій міста,

тис. грн.
153,3 289,0 181,8 241,6 193,1
Інші ремонтні роботи,

тис. грн.
4,8 109,09 22,0     189,9 1021,2

 

Дочірнє підприємство

 «Комунжитло»

 

Кількість жилих кімнат – 68 шт., загальною площею 1059,2 м2.               Кількість проживаючих в гуртожитку - 117 осіб. Кімнати повністю заселені.  Серед проживаючих:  сироти дитинства - 10 осіб; пенсіонери - 6 осіб; одинокі матері - 24 особи; учасники бойових дій АТО – 5 осіб.                                                      

Кількість працюючих на підприємстві – 7 чоловік. Середня заробітна плата складає 2598,43 грн. (неповний робочий день). Заборгованість по заробітній платі відсутня. 

Показники діяльності підприємства

 










































Показники 2016 рік (тис. грн.) 2017 рік (тис. грн.)
План факт План Факт
Доходи 177,0 176,9 399,0 398,5
Витрати 174,0 174,3 393,9 405,9
Прибуток 3,0 2,6 5,1
Збиток 7,4

       Зменшення прибутку виникло за рахунок   нарахування єдиного соціального внеску до мінімальної заробітної плати  вахтерів, при фактичному відпрацюванні не повної робочої норми годин  вахтерів.                                                                                                            

       Загальна дебіторська заборгованість по підприємству на 01.01.2018 року складає  89,8 тис.грн.:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

  • заборгованість населення по гуртожитку  - 28,5 тис. грн.;

  • заборгованість по пільгам і субсидії – 49,9 тис. грн..

  • ДП «Елегія - 2» - 11,4 тис., грн. що на 3,5 тис. грн. більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року.


 




















2016 рік 2017 рік
загальна населення загальна населення
 86,3 тис. грн 54,0 тис. грн  89,8 тис. грн 28,5 тис. грн.

         Загальна кредиторська заборгованість по підприємству  на 01.01.2018 року  складає  26,3  тис. грн.:                                                                                                          - перерахування обласним профспілкам – 1,0 тис. грн.;                                                  - КП «ТЖЕУ» (опалення) – 11,2 тис. грн.,                                                                                  - КП «ТКС»  (постачання води)  – 14,1 тис.грн., що на 9,4 тис. грн. більше  в порівнянні з відповідним періодом минулого року. 












2016 рік 2017 рік
16,9 тис.грн.   26,3 тис. грн.

 

                                                      Динаміка

заборгованості населення за воду та водовідведення (тис. грн.)

 




































































Місяці 2016 рік 2017 рік
Січень 20,0 7,3
Лютий 22,7 15,3
Березень 2,0 18,0
Квітень - 23,8
Травень - 27,2
Червень - 29,2
Липень - 32,6
Серпень - 35,0
Вересень - 30,0
Жовтень - 15,0
Листопад - 14,4
Грудень - 14,1

Заборгованість населення за воду та водовідведення зросла за рахунок підвищення  тарифу на вказану комунальну послугу.

 

  Динаміка                                                                                                                      заборгованості населення за житлово – комунальні послуги (тис. грн.)

 




































































Місяці 2016 рік 2017 рік
Січень 69,9 53,3
Лютий 70,1 63,8
Березень 66,3 60,9
Квітень 60,9 58,5
Травень 66,5 61,6
Червень 62,4 69,0
Липень 62,0 58,6
Серпень 61,1 59,1
Вересень 61,7 30,7
Жовтень 62,4 32,4
Листопад 67,2 31,0
Грудень 54,0 28,5

    Шлях вирішення проблем дебіторської та кредиторської                             заборгованості:

• проведення бесід з боржниками по питанню своєчасної оплати за житлово-комунальні послуги;                                                                                                             • надання інформаційної та практичної  допомоги в оформленні пільг та  субсидій – 65 особам;

      • погашення заборгованості за житлово-комунальні послуги через суд та                                                                                виконавчу службу (стягнуто виконавчою службою  2050,69 грн. )                                                                                       Виконані роботи в 2017 році                                                                                                                         За власні кошти:                                                                                                                    - заміна електричних ламп:


  • енергозберігаючих: 25 шт. на суму 769,00 грн.;




  • звичайних: 117 шт. на суму 702,00 грн .За бюджетні кошти:                                                                                                                        -   заміна газових плит на кухнях II - IV  поверхів гуртожитку в кількості                          7 шт. на суму 23030,00 грн.


 

 

                                             Дочірнє підприємство

                                                         «Елегія»

 

         Основним видом економічної діяльності підприємства є надання послуг на проживання в кімнатах відпочинку.

За даними виробничих показників за 2017 рік підприємство отримало збиток у сумі 101,5 тис.грн.  Збитковість обумовлена низькою завантаженістю номерів та високою ціною за опалення.

Кількість працюючих на підприємстві 6 чоловік, середня заробітна плата складає 3550,00 грн.

Заборгованість по заробітній платі станом на 01.01.2018  року відсутня.

За звітний період підприємством надано 4031 ліжко-місце на суму 575,3 тис. грн. Наповнюваність номерів за 2017 рік склала 13,6%  проти 17,9 % у звітному періоді минулого року.

Підприємство має в наявності:

  • 4 номери «Євро» - вартість проживання складає 540 грн. 00 коп.;

  • 10 номерів „Прайм”- вартість проживання складає 160 грн. 00 коп.;

  • 11 номерів „Стандарт”- вартість проживання складає 140 грн. 00 коп.;

  • 5 номерів „Економічний”- вартість проживання складає 45 грн. 00 коп;

  • 1 номер «Сімейний» - вартість проживання складає 435,00 грн.00 коп;

  • 1 номер «Прайм поліпшений» - вартість проживання складає 435,00 грн.00 коп.


Всього в наявності підприємство має 32 номери на 79 ліжко - місць.

 

Виробничі показники по ДП «Елегія»

за  2017 рік













































п.н.
Дохід від надання послуг

 
Сума доходу

тис. грн.
1. Кімнати по договору найму 139,4
2. Готель 575,3
3. Тренажерний зал (абонемент 179 шт.) 13,3
4. Спортклуб «Самбіст» 6,3
5. Послуги   прання 2,6
6. Управління виконавчо-кримінальних покарань 7,2
Разом: 744,1

   

За 2017 рік виконано роботи:

  за бюджетні кошти:


  • ремонт водогону душових кімнат I - III поверху на суму 5081грн.79 коп;

  • капітальний ремонт кімнати № 43 «Прайм поліпшений» на суму – 48001,18 грн.;

  • придбання меблів для кімнати № 43 на суму – 10900,00 грн.


Загальна сума витрат склала – 63982 грн. 97 коп.

  за власні кошти:

 

 

І поверх

-    облаштування прально – сушильної кімнати на суму – 1745,95 грн.;

  • облаштування укосів на маршових сходах I - IV поверхів на суму – 1487,60 грн.;

  • утеплення водогінної труби на вході спортклубу «Самбіст» на суму – 483,75 грн.;

  • облаштування підвальних приміщень будівлі,заміна крану водогінної труби (колишня насосна) на суму – 372,30 грн.;

  • облаштування водостоку на вході у приміщення та заміна тротуарних бордюр на суму – 1590,00 грн.

  • заміна пластикової дверної коробки тапластикового навісу над центральними вхідними дверима на суму – 3990,75 грн.;

  • заміна склопакету вікна у кімнаті № 9на суму – 960,00 грн.;

  • облаштування цоколя фасаду будівлі на суму -1815,00 грн.;

  • поточний ремонт сантехніки у душових та вмивальнях, ремонт мебліву кімнатах відпочинку на суму – 2811,00 грн.;

  • установка пластикових вікон у підвальному приміщенні – 460,00 грн.;

  • монтаж електропроводки в підвальному приміщенні – 538,00 грн.;

  • заміна кабелю на 2-му поверсі – 150,00 грн..


IV поверх


  • облаштування цементної стяжкипідлоги в кількості 42,5 кв. м в кімнатахна суму 1184грн.08 коп.

  • демонтаж штукатурки в 8-ми кімнатахна суму 2444 грн. 80 коп.

  • прокладання електромережі в 3-х кімнатах, туалетах, вмивальні, душовій на суму 3249грн. 00 коп.


V поверх

     -   утеплення вікон (оббивання плівкою, обклеювання папером для вікон) – 390,00 грн.

Загальна сума витрат склала - 23672 грн. 23 коп.

  Дебіторська заборгованість станом на 01.01.2018 року складає 13,1 тис., в т.ч. заборгованість населення – 8,6 тис. грн.

Кредиторська заборгованість по ДП «Елегія» станом на 01.01.2018 р.

складає 103,3 тис. грн.

 

Комунальне підприємство

«Тростянецькомунсервіс»

 

Комунальне підприємство «Тростянецькомунсервіс» та його дочірні               підприємства «Екосервіс», «Готель Тростянець», «Зеленбуд-2» в місті Тростянець здійснюють надання житлово-комунальних послуг, забезпечують місто водопостачанням, здійснюють водовідведення, надають послуги по вивезенню та утилізації твердих і рідких  побутових відходів, виконують роботи по благоустрою міста.

На балансі комунального підприємства «Тростянецькомунсервіс»  знаходиться 8 водозаборів, 16 артезіанських свердловин, із яких 10, станом на сьогодні працює.

Підприємство обслуговує 7 каналізаційно-насосних станцій, центральні очисні споруди, встановлена потужність яких 2,8 тис.м³ на добу та очисні споруди на вис. Веселе зі  встановленою потужністю 1,3 тис.м³ на добу.

Підприємство обслуговує 34,4 км водопровідних мереж та 9,7 км  каналізаційних мереж.

            На 01.01.2018 року в КП “Тростянецькомунсервіс“ функціонують наступні підрозділи: водопостачання, водовідведення, саночищення – вивезення рідких побутових відходів, вуличне освітлення, автомобільні послуги та інші послуги.

Станом на 01.01.2018 року на підприємстві зареєстровано 4688 абонентів, в т.ч. населення – 4510.

Забезпечено приладами обліку споживання води 3903 абонентів, що становить 88,6% від загальної кількості зареєстрованих абонентів - водокористувачів.

Протягом звітного періоду  було встановлено 68 приладів обліку холодної води.

Знос основних виробничих засобів станом на 01.01.2018 року складає 49,8 %, в тому числі водопровідних мереж – 54,5 %, каналізаційних – 62,5 %.

Тростянецька міська рада постійно сприяє впровадженню заходів, що спрямовані на енергозбереження та безперебійне забезпечення населення централізованим водопостачанням та водовідведенням.

Впродовж звітного періоду за кошти місцевого бюджету було здійснено:

  • капітальний ремонт каналізаційно-насосної станції по вул. Відродження із заміною труби самоплинного колектору на глибині 5 метрів на суму 246,0 тис. грн.;

  • капітальний ремонт каналізаційної мережі шляхомпрочищення каналізаційних колекторів каналопромивальною машиною та гідродинамічною установкою високого тиску на базі спецавтомобіля для очищення трубопроводів. Роботи проведені по вулицях Благовіщенській, Відродження, Комарова, Ломоносова, Набережна, Л.Татаренка, Б.Хмельницького та Енергетиків протяжністю 2211 метрів та проведено прочищення каналізаційних оглядових колодязів по вул. Б.Хмельницького та Миру. Вартість зазначених робіт – 233,7тис. грн.;

  • придбання насосного обладнання на суму 237,3 тис. грн.;

  • капітальний ремонтнасосного обладнання на суму 41,6 тис. грн.;

  • придбано 2 нових автобуси на суму 2198,8 тис. грн.;

  • здійснено капітальний ремонт приміщення по вул. Миру, 2Д на суму 491,9 тис.грн.


         За кошти обласного бюджету було придбано муловсмоктувальний автомобіль вартістю 2087,0 тис.грн.

 

                            Фонд споживання КП «Тростянецькомунсервіс»

 



































2013 р. 2014 р. 2015 р. 2016 р. 2017 р.
Фонд оплати праці штатних працівників (тис. грн.) 1391,3 1510,0 1699,1 2117,1 3434,7
Середньооблікова чисельність штатних працівників (чол.) 72 73 69 70 74
Середньомісячна заробітна плата одного штатного працюючого (грн.) 1610,3 1723,7 2052,1 2520,4 3867,9

 



Очікувані показники

КП «Тростянецькомунсервіс»

по підрозділах

































































































Доходи,

 тис. грн.
Витрати,

тис. грн.
Прибуток / збиток,

тис. грн.
2016 рік 2017 рік Відх. 2017     від 2016,  % 2016 рік 2017 рік Відх. 2017     від 2016,  % 2016 рік 2017 рік
Водомережа 1594,0 2426,3 +52,2 2082,6 2481,9 +19,2 -488,6 -55,6
Водовідведення 2907,0 3989,7 +37,2 3060,6 4017,2 +31,3 -153,6 -27,5
Саночищення 269,5 457,0 +69,6 295,3 478,7 +62,1 -25,8 -21,7
Інші послуги 28,8 55,1 +91,3 6,1 7,1 +16,4 22,7 48,0
Вуличне освітлення 326,2 595,1 +82,4 325,5 593,2 +82,2 0,7 1,9
Автомобільні перевезення 292,9 550,9 +88,1 411,7 927,3 +125,2 -118,8 -376,4
Всього: 6181,4 8074,1 +30,6 6181,8 8505,4 +37,6 -763,4 -431,3

 

Впродовж звітного періоду комунальним підприємством  «Тростянецькомунсервіс» надано комунальних послуг та виконано робіт на суму 6181,8тис. грн., вартість яких складає 8505,4 тис. грн.

Сума збитку  становить 431,3 тис. грн. (за відповідний період минулого року збиток – 763,4 тис. грн.).

Збиткова діяльність пояснюється зростанням вартості складових собівартості послуг, а саме: підвищення вартості запасних частин, комплектуючих, матеріалів та паливно-мастильних матеріалів, а також недостатніми обсягами надання послуг споживачам.

За звітний період соціальними автобусами перевезено 73,7 тис. пасажирів, із яких 42,4 тис. осіб – пільговики. Сума компенсації з місцевого бюджету за перевезення пільгових категорій громадян склала 185,7 тис. грн.

В доходах підприємства найбільшу питому вагу займають доходи, отримані від надання комунальних послуг населенню. Саме тому рівень оплати послуг населенням є надзвичайно важливим фактором в діяльності підприємства для забезпечення стабільності його роботи.

 

Оплата населенням наданих послуг з водопостачання та водовідведення

КП ТМР „Тростянецькомунсервіс” протягом 2015 – 2017 р.р.

















































































































































































Місяць 2015 рік 2016 рік 2017 рік
Нарах. Оплач. %

оплати
Нарах. Оплач. %

оплати
Нарах. Оплач. %

оплати
січень 130 179 122 861 97,9 87 089 92 420 95,5 91 269 70 767 116,2
лютий 120 476 135 005 103,7 76 670 85 407 98,1 106 064 87 841 96,2
березень 131 556 124 461 103,3 81 037 85 251 111,2 69 215 96 800 91,3
квітень 121 089 124 052 94,3 79 012 80 372 99,2 85 838 74 028 107,0
травень 128 009 121 901 100,7 104 488 80 057 101,3 124 854 80 932 94,3
червень 179 966 122 370 95,6 106 138 99 901 95,6 156 088 112 634 90,2
липень 176 829 170 878 94,9 110 837 107 071 100,9 169 688 187 233 120,0
серпень 164 426 173 878 98,3 114 201 109 537 98,8 179 416 176 384 103,9
вересень 155 694 172 497 104,9 118 715 115 992 101,6 157 848 184 689 102,9
жовтень 131 335 162 817 104,6 94 605 114 850 96,7 146 085 173 889 110,2
листопад 111 533 133 562 101,7 77 709 91 552 96,8 112 228 150 351 102,9
грудень 96 747 114 638 102,8 60 912 74 088 95,3 107 320 115 994 103,4
Всього: 1 647 839 1 678 920 101,9 1 147 248 1 136 498 99,1 1 459 505 1 511 542 103,6

 

Впродовж 2017 року середній показник з оплати наданих послуг населенням склав 103,6%.

Підприємством постійно вживаються різноманітні заходи по стягненню заборгованості за спожиті послуги та проводиться робота  з боржниками.

За звітний період вручено позовних заяв 60 боржникам.

 

Водопостачання.

Аналіз показників витрат електроенергії по водопостачанню

 
































12 місяців 2016 р. Кількість поривів 12 місяців 2017 р. Кількість поривів
Піднято води тис. м3 297,2  

126

 
330,3  

81
Реалізовано води, тис. м3 210,4 217,7
Витрати електроенергії на 1м3 реалізованої води 1,13 1,12
Витрати електроенергії на 1м3 піднятої води 0,80 0,74

 

Впродовж звітного періоду КП «ТКС» було піднято 330,3 тис.м3води.       Реалізовано води за цей період – 217,7 тис.м3. Втрати води  за звітний період складають  112,6 тис.м3, або 34,1%.

Причиною втрат є пориви, кількість яких за звітний період – 81 та нераціональне використання питної води споживачами, що не мають засобів обліку споживання води. Підприємством вживаються різноманітні заходи щодо виявлення порушників, які нераціонально використовують воду, а саме проводиться подвірний обхід споживачів послуг. Крім того, ведеться роз’яснювальна робота щодо необхідності встановлення лічильників для облікового водокористування.

Таким чином, основним завданням КП «Тростянецькомунсервіс» є якісне та своєчасне водопостачання споживачів з максимальною економією коштів, недопущення розкрадання води через споживання без обліку.

З метою зменшення втрат води та поліпшення її якості протягом 2017 року працівниками підрозділу водопостачання проводилися наступні роботи:

 

  • проведено заміну глибинних насосів на водозаборі по вул. Фурманова; повул. Разіна (свердловина № 1 та № 2); по вул. Л.Татаренка (свердловина №3) та по вул. Шевченка, 120;

  • здійснено заміну 202 метрів аварійних дільниць водомережі:




  • вул. Сосновий бір, 10 – 5 м (Ø32мм);

  • вул. Кеніга, 24 – 4 м (Ø32мм);

  • вул. Миру, 15 – 25 м (Ø40мм);

  • вул. Миру, 17 – 2 м (Ø25мм);

  • вул. Кошового, 1 – 4 м (Ø50мм);

  • водозабір Шевченка, 120 – 6 м (Ø50мм);

  • вул. Л. Татаренка, 3 – 6 м (Ø50мм);

  • вул. Сосновий бір, 8 – 6 м (Ø50мм);

  • вул. Вознесенська, 6 – 4 м (Ø100мм);

  • вул. Вознесенська, 31 – 60 м (Ø32мм);

  • водозабір по вул. Л. Татаренка – 80 м (Ø110мм);




  • проведено заміну засувки по вул. Миру, 1(Ø100): на водозаборі по вул. Л.Татаренка (Ø100) та вул. Фурманова (Ø100);

  • відремонтовано засувки по вул. Миру, 1 (Ø100 та Ø150), 15 та 17 (Ø50);

  • очищено 4 водопровідних колодязів від засмічення (землі та побутового сміття);

  • ліквідовано 81 порив водомережі;

  • відремонтовано 7 колодязів по вул. Луніна, 9; вул. Миру, 15; вул. Кошового, 1; вул. Сосновий бір, 14; вул. 1-го Травня, 97; пров. Разіна, 3/1; на водозаборі по вул. Л. Татаренка;

  • встановлені люки в кількості 14 штук на оглядові колодязі повул. Вознесенська, 22, 45, 52, 82; вул. Заводська, 60; вул. Кеніга, 12; вул. Машинобудівна, 4/1; вул. Миру,1, 15; вул. Нескучанська, 22; вул. Л.Татаренка,7; пров. Пугачова,8;

  • замінено пожежний гідрант по вул. Б.Хмельницького, 37 та по вул. Відродження, 2;

  • виявлено та ліквідовано три незаконні врізки в централізовану мережу водопостачання по вул. Вознесенська, 48, Сосновий бір, 10 та Шевченка, 120;

  • виявлено незаконну врізку в централізовану мережу водовідведення по вул. Вознесенська, 12;

  • здійснено підключення до центральної мережі водопостачання 10-ти нових абонентів;

  • встановлено та опломбовано 68 лічильників холодної води та проведенопереопломбування 116 лічильників;

  • виконані роботи по благоустрою ділянок водомережі в місцях усунення аварійних витоків по вул. Благовіщенська, 36; вул. Садова, 5; вул. Сосновий бір, 8/3 та на водозаборі по вул. Л.Татаренка;

  • проведено ремонт покрівлі приміщення майстерні – складу бази по вул. Шевченка, 120.


 

Водовідведення

 

         Підрозділ «Водовідведення» займається обслуговуванням 2-х очисних споруд та 7-ми каналізаційних насосних станцій.

          Впродовж  звітного періоду прийнято та очищено стоків  – 212,3 тис.м3, в т.ч. від:

- населення – 102,4 тис.м3;

- бюджетних установ – 11,2 тис.м3

- інших  споживачів – 98,7 тис.м3, в т.ч. ПрАТ «Монделіс Україна» – 82,5 тис.м3.

         За аналогічний період минулого року було прийнято та очищено

210,1 тис.м3 стоків.

         За 2017 рік споживання електроенергії по об’єктам дільниці «Водовідведення» в порівнянні з відповідним періодом минулого року зменшилося на 49,4 тис.кВт/год.(сума економії – 120,3 тис. грн.). Зазначена економія виникла завдяки впровадженню енергозберігаючих заходів.  

         За звітний період працівниками підрозділу водовідведення виконано наступні роботи:

 

1. Очисні споруди


  • демонтаж компресорів 23 ВФ на ремонт;

  • ремонт компресора 25 ВФ, його монтаж та підключення для подачі повітря;

  • ремонт насоса типу СД-18а із заміною підшипників, втулки, кріплення;

  • ремонт ерліфтів І та ІІ лінії біоочищення з заміною та фарбуванням труб;

  • бетонування блоків І лінії з метою усунення течії стоків;

  • електрозварювальні роботи по ремонту розподільчої коробки;

  • збирання жирових відходів;

  • ремонтні роботи приміщень очисних споруд.


2. КНС – 1 (вул. Відродження)


  • капітальний ремонт каналізаційно-насосної станції із заміною частини центрального самоплинного колектора з виконанням наступних робіт: виготовлення та встановлення дерев’яних щитів на стінах траншеї; розробка грунту в траншеї та котловані; перевезення грунту; цілодобове відкачування грунтових вод; заміна труби самоплинного колектора на глибині 5 метрів діаметром 326 мм, протяжністю 17 метрів та її приєднання до існуючої каналізаційної мережі;


  • виготовлення і встановлення оглядового вікна діаметром 108 мм на насос


№ 1 для очищення робочого колеса;


  • виготовлення та встановлення уловлювача перед приймальним резервуаром;

  • ремонт шибера з заміною кріплення;

  • ремонт засувки (Ø150);

  • облаштування каналізаційного колодязя до приймального резервуару (встановлення бетонного кільця, його бетонування, цегляна кладка, виготовлення та встановлення кришки);

  • встановлення насоса типу «Гном» для відкачування стоків приймального резервуара;

  • ремонт дренажного насоса типу СМ № 1 (заміна підшипників, заміна труби діаметром 59, виготовлення та заміна рами під насос);

  • ремонт корпуса насоса № 2;

  • капітальний ремонт насоса № 3 та № 4;

  • ремонт труби відкачування дренажних вод;

  • змащення підшипників насоса типу СМ № 1, 2.


3. КНС – 2 (вул. Миру)


  • прочищення каналізаційних оглядових колодязів із застосуванням гідродинамічноїустановки високого тиску на базі спецавтомобіля;

  • очищення приймального резервуару від жирових відходів;

  • змащення підшипників насоса типу СД 18а;

  • збирання жирових відходів приймального резервуара;

  • проведення ремонтних робіт приміщення КНС (цегляна кладка стіни).


4. КНС – 3 (вул. Набережна)


  • заміна та ремонт засувки Ø100;




  • змащення підшипників насоса типу СД 18а;

  • промивання каналізації самоплинного колектора;

  • ремонт решіток приймального резервуару;

  • проведення ремонтних робіт приміщення КНС.


5. КНС – 4 (вул. Шкільна)


  • очищення робочого колеса від сторонніх предметів;

  • змащення підшипників насоса типу СД 18а;

  • виготовлення та встановлення уловлювача перед приймальним резервуаром.


6. КНС – 5 (вул. Благовіщенська)


  • очищення робочого колеса від сторонніх предметів;

  • змащення підшипників насоса № 1 та № 2;

  • заміна манжетів муфти з'єднання;

  • виготовлення та встановлення уловлювача перед приймальним резервуаром.


7. КНС – 6 (ДНЗ «Білочка»)


  • ремонт напірного колектора машинного відділення (заміна труби та відводів);

  • очищення клапану самоплинного колектора приймального резервуара;

  • змащення підшипників насоса типу СД 18а;

  • ремонт кришки приймального резервуару;

  • виготовлення лійки із заміною крану на насосі № 1.


8. КНС – 7 (Насіннєвий завод)


  • прочищення каналізаційних оглядових колодязів із застосуванням гідродинамічної установки високого тиску на базі спецавтомобіля;

  • ремонт засувки приймального резервуара (Ø100);

  • встановлення насоса «Гном» для відкачування стічних вод з приймального резервуара.


9. Каналізація


  • прочищення каналізаційних колекторів каналопромивальною машиноюта гідродинамічною установкою високого тиску на базі спецавтомобіля для очищення трубопроводів по вулицях Благовіщенській, Відродження, Комарова, Ломоносова, Л. Татаренка, Набережна, Енергетиків та


Б. Хмельницького протяжністю 2211 метрів;


  • усунення поривів напірного колектора по вул. Кеніга (школа № 2) та повул. Нескучанська;

  • проведено ремонт каналізаційних колодязів по вул. Миру, 15; вул. Набережна, 10 та вул. Енергетиків;

  • пробивання, промивання, очищення каналізаційної мережі по

    вул. Благовіщенська, 52, 52а, 52б, 53, ЕПП; вул. Будівельна, 4, 6, 8;                      вул. Б.Хмельницького, 15, 22, 31, 33, 53; вул. Відродження, 2а–6а;

    вул. Енергетиків (дамба); вул. Кеніга, 32, 34, 36, 38, 40; вул. Комарова (ДНЗ «Казка»); вул. Ломоносова,1а; вул. Л.Татаренка, 1а, 3, 3а, 5а, 7а, 9а, 75, 77;

    вул. Машинобудівна, 6, 16, 16а, 19, 20; вул. Миру, 12,13, 15, 17, 19, 25, 28, 30; вул. Набережна,10а, дамба; вул. Радянська, 2а.


 

Комунальне підприємство

«Енерголюкс»

 

Комунальне підприємство  «Енерголюкс» створено 1 липня 2014 року, займається  технічним  обслуговуванням  та  утриманням  в  належному  стані систем вуличного освітлення міста, виконує функції по технічному обслуговуванню та ремонту електрогосподарства комунального підприємства «Тростянецькомунсервіс».

Підприємством за 2017 рік надано послуг на суму 914,3 тис. грн., вартість наданих послуг склала 913,4 тис. грн. Прибуток складає  0,9 тис. грн.

Станом на 01.01.2018 року прострочена заборгованість з оплати праці  відсутня.

Прострочена заборгованість по податках станом на 01.01.2018 року відсутня.

За 12 місяців 2017 року фонд споживання підприємства складає 223,8 тис. грн. На підприємстві працює 4 чоловіки та 4 чоловіки за сумісництвом. Середньомісячна  заробітна плата склала 4522 грн. 

Дебіторська заборгованість складає 3,2 тис. грн., кредиторська – 6,9 тис. грн.                                                    

На балансі підприємства знаходяться повітряні ліхтарні лінії електропередач, розташовані по вулицях: Благовіщенська, Відродження, Миру, Кузьми Скрябіна, Зарічна, Руднєва, Баумана, Підлісна, Вознесенська, Луніна, 8-го Березня, Володимира Великого, Локомотивна, Ювілейна, Кеніга, Машинобудівна, Гаївська, Супруна, Шевченка, Л. Татаренка, Б. Хмельницького, Вишнева, лінія електропередач до Круглого двору, а також обладнання декоративного підсвічення Альтанки, садиби Л. Кеніга, Круглого двору. Світлофорні об’єкти на перехресті вулиць Благовіщенська – Набережна – Олексія Братушко та вулиць Вознесенська – Грушевського – Л.Татаренка.

За 2017 рік до підприємства надійшло 25 заяв, 16 з яких виконані, 9 залишаються на контролі.

Виконувалися заяви громадян, які надійшли через он-лайн платформу «Відкрите Місто». З початку року громадянами міста було подано 36 заяв, 35 – виконано, 1 заява лишається на контролі.

Низькі температури зовнішнього середовища у зимовий період року заважають нормальній роботі гідравлічної системи навісного обладнання автовежі, тому були певні затримки у виконанні запланованих робіт. Але з підвищенням температури підприємство знову вийшло на нормальний рівень виконання робіт.

За рахунок наявності автомобіля вчасно та оперативно виявляються і усуваються можливі несправності, системи вуличного освітлення працюють справно та стабільно. Про що свідчить мала кількість заяв громадян, які надходять до підприємства.

Так, станом на 29.12.2017 року були проведені наступні роботи:

1. Встановлено 105 ліхтарів за адресами:

вул. Шкільна на повороті, 36, - 2 шт.; вул. Руднєва, 30, 35 - 2 шт.; вул. Миру 28а біля гаражів – 3 шт.; пров. 1 Травня, 27 - 1 шт.; вул. Смородянська, 103 – 1 шт.; вул. І. Ярмош, 1 - 1 шт.; вул. Зелена, 21 – 1 шт.; вул. Катерини Левадної – 1 шт.; вул. Будівельна, 4 – 1 шт.; вул. Герцена, 13 – 1 шт. та за іншими адресами.

    2. Замінено 179 ламп  вуличного освітлення за такими адресами:

вул. Чкалова, 58 – 1 шт.; вул. Короленка, 46 – 1 шт.; вул. Гурського, 5 – 1 шт.;

вул. І. Ярмош, 9А – 1 шт.; вул.  Глінки, 10 – 1 шт.; пров. Коцюбинського, 1 – 1 шт.; вул. Шкільна, 30 – 1 шт.; вул. Радомлянська, 42 – 1 шт.; вул. Пролетарська, 68 – 1 шт.; пров. Шевченка, 32 – 1 шт.; вул. Лермонтова, 39 – 1 шт.; вул. Грушевського, 80 – 1 шт.; вул. Мічуріна, 37 – 1 шт.; вул. Локомотивна, 9 – 1 шт. та за іншими адресами.

  1. Встановлено 24 фотореле за такими адресами:


вул. Глінки, 10 – 1 шт.; вул. Пролетарська, 88 – 1 шт.; вул. Озерянка, 59, 71 – 2 шт.;  пров. Луговий, 2А – 1 шт.; вул. Смородянська, 19, 98 – 2 шт.; вул. Жовтнева, 51, 174 – 2 шт.; вул. Шкільна, 9Б – 1 шт.


  1. Виконано ремонт щитової вуличного освітлення на підстанції повулицях: Локомотивна, Кузьми Скрябіна, Миру, Благовіщенська, Руднєва.

  2. Виконувався ремонт світильників центральних доріг.

  3. Приємно відзначити, що компанія «Глобал Грін Енерджі», в рамках пропозиції, безкоштовно надала для тестування 4 світлодіодних вуличних ліхтаря, які працюють від сонячних батарей. Два з них знаходилися по вулиці Кеніга, один - на санполі, один - по вулиці Миру (вхід напроти пам'ятника

    ім. П. І. Чайковському). Також цією компанією надавалися керовані світлодіодні ліхтарі зі змінною споживаною потужністю.

  4. У парку ім. Чайковського встановлено 8 шт. традиційних паркових світиьників – 5 шт. біля баскетбольної площадки, 3 шт. біля новозбудованих альтанок.

  5. Виконувався ремонт підсвічення пам’яток архітектури. Замінено 16 кольорових світильників на Круглому Дворі та встановлено 4 контролери для керування ними. Відремонтовано 6 кольорових світильників для підсвічування палацу Голіцина.

  6. Значна робота виконувалася по зрізуванню дерев. Так, нашим підприємством надавалася автовежа ДП «Зеленбуд» для ліквідації аварійних дерев та підрізці дерев. Було виконано 90 заяв громадян по вулицях: Вознесенська, Кеніга, Озерянка, Грабовського та інші.

  7. Забезпечено електропостачання та чергування під час проведеннясвята Нового року, Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 26-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан, святкування Дня Перемоги, фестивалів «Стара фортеця», «Велофест», біатлону, фестивалю «Схід Рок», Дня Міста.

  8. За рахунок бюджету міста для комунального підприємства Тростянецької міської ради «Енерголюкс» було придбано:


- інструмент для бандажної стрічки;

- драбину;

- комплект літніх шин до легкового автомобіля Fiat Doblo;

- новий двигун Д-240 для автовежі.

Допомога міської ради дала підприємству, по-перше, розширений спектр виконання робіт, по-друге, зникла необхідність у різних домовленостях та підлаштуваннях до робіт інших підприємств для запозичення такого інструменту, по-третє зберегла здатність підприємства виконувати свої прямі обов’язки.

 

Дочірнє підприємство

«Готель Тростянець»

 

        ДП «Готель Тростянець» надає в місті готельні послуги.

На підприємстві працює 5 осіб. Середньомісячна заробітна плата за звітний період склала  3374,28 грн.

       Всього в наявності підприємство має 9 номерів на 17 ліжко-місць. Завантаженість номерів за  2017 року  склала 22,3 %.

 

Динаміка надання ліжко-місць за 2015-2017 р.р.

 



   

      За звітний період  підприємством надано 1363 ліжко-місць.

       За 2017 рік ДП «Готель Тростянець», за результатами фінансової діяльності, отримало дохід в сумі  – 439,9 тис. грн.,  витрати склали  452,4 тис. грн. Збиток становить 12,5 тис. грн.

       Збиток виник у зв’язку з низьким відсотком завантаженості номерів.

       Доходи від основного виду діяльності, отримані підприємством від надання ліжко-місць, представлені в наступній таблиці:

 























Клас номера Ліжко-місця, кількість Доходи, тис. грн.
Стандарт          599   (43,9%)             92,6   (32 %)  
Поліпшені          764   (56,1%)         196,4  (68 %)
Всього:              1363             289,0

 

        Також за звітний період підприємство  отримало доходів у сумі 136,7 тис. грн. від надання приміщень в оренду, відшкодування комунальних послуг та інших послуг.

       Станом на 01.01.2018 року підприємство не має заборгованості з оплати праці та заборгованості по податках і зборах.

       Загальна дебіторська заборгованість станом на 01.01.2018 року  складає  10,3 тис. грн., в т.ч. орендна плата – 4,2 тис. грн.

          Кредиторська заборгованість складає 13,0 тис. грн., із них 12,9 - за опалення.   

          Протягом звітного періоду для забезпечення комфортних умов проживаючих  здійснено оновлення матеріальної бази на загальну суму 20,8 тис. грн., із них 14,8 тис. грн. - кошти місцевого бюджету. За які придбано та проведено:

        - капітальний ремонт ( вхідної групи ) опалювальної системи; (5,8 т.грн.)

        - придбано набір меблів в кімнату № 5, (9 тис. грн.);

         - придбано: ковдри – 4 шт., постільна білизна 8 комплектів, тюль, штори, рушники - 4 шт., вішалка, дзеркало - 4 шт (6,0 тис. грн.).

           Для того, щоб привабити більшу кількість проживаючих, і відповідно отримати більше доходів, головним завданням  підприємства є продовження проведення ремонтних робіт в кімнатах та будівлі готелю та доведення його послуг до вимог сучасних стандартів.

 

Комунальне підприємство

«Чисте місто»

 

Комунальне підприємство Тростянецької міської ради «Чисте місто»  має підрозділи: благоустрій і ремонтна дільниця.

Балансова вартість основних фондів підприємства становить 5453727 грн. із них: тротуари – 1644745 грн., містки – 405023 грн.,  колодязі – 290 штук на суму 129308 грн.,  дерев на суму 109106 грн.  та інші – 3165545 грн.

Для забезпечення якісного виконання робіт підприємство орендує один автотранспортний засіб в КП  ТМР  «Тростянецькомунсервіс».

Загальна  кількість працюючих - 19 чоловік.

Окрім працюючих згідно штатного розкладу, на підприємстві з березня 2017 року на громадських роботах працює 10 осіб з Тростянецького РЦЗ.

 У звітному періоді проводилось роботи з утримання зелених насаджень та вулично-дорожньої мережі, спилення аварійних дерев, розпилювання дров, благоустрій місць відпочинку, проводилось чищення мереж ливневої каналізації та надавались інші послуги.

  За 2017 рік було надано послуг на суму 2075,9 тис. грн., вартість наданих послуг становить  2069,6 тис. грн.      

Прибуток підприємства склав 6,3 тис. грн.

Станом на 01.01.2018 року прострочена заборгованість з оплати праці  та податках відсутня.

За 2017 рік фонд споживання складає  970,1 тис. грн.

Середня  заробітна плата по підприємству становить  4730 грн.

Дебіторська заборгованість 0,6 тис.грн., кредиторська – 16,3 тис. грн.   

За звітний період надійшло від населення 161 заява з питань ремонту колодязів, виділення відер, тросу, цепків,  спилення  дерев та інше.

Виконано 103 заяв, залишаються на контролі  58 заяв.

Також виконувались роботи по заявах, які надійшли через он-лайн платформу «Відкрите місто»: надійшло 27 звернень, із них виконано 20, на контролі залишилось 7 заяв.                                                                                                                         

За  2017 рік зпиляно 114 дерев  на суму 87,3 тис. грн. по вулицях: Чехова, Вознесенська, Кеніга, Озерянка, Грабовського, Комунальна, Благовіщенська,      Б. Хмельницького, Франка, Глінки, парк П.І.Чайковського, Зарічна, Шевченка, Енергетиків, Набережна.

В результаті спилення дерев було отримано  111,0 с/м дров, з яких  81,3 с/м було завезено у КП «ТЖЕУ»; 21,2 с/м  у КП  «Тростянецькомунсервіс» та  8,5 с/м  у ДП «Екосервіс».

Проведено розпилення дров у клубних закладах: «Цукрозаводський клуб», «Радомлянський клуб», «Смородинський клуб» та КДК «Тростянецький»   на суму  27,5 тис. грн.

        Проведено поточний ремонт  та встановлено огорожу по вулиці Миру, Благовіщенська та навколо дитячих майданчиків вул. Братська, площа Шухляєва, вул. Комунальна, Франка на суму 62,2 тис. грн.

       Були виконані роботи по відлову бродячих тварин - 15 голів на суму 10,7 тис. грн.

У звітному періоді проводились роботи по  благоустріою місць відпочинку  в урочищі «Нескучне», на водоймі озера Красне,  надано послуг на суму  115,5 тис. грн. 

 Протягом звітного періоду  утримувалися  в  належному стані  парки, дороги, тротуари, проводилося чищення пішохідних доріжок від снігу пилу та їх посипання піщано-сольовою сумішшю. Надано послуг на суму 960,7 тис. грн. 

Також надавалися послуги по проведенню святкових заходів на суму 37,6 тис. грн.

Встановлено 10 дитячих майданчиків на суму 127,5 тис. грн., а також проводився поточний ремонт майданчиків, що експлуатуються.

За звітний період було влаштовано дерев'яні надбудови на 7-х шахтних колодязях  по вулиці К.Скрябіна, Боєва, Нескучанська надано послуг на суму 42,1 тис. грн.

Надавались послуги по озелененню міста, по догляду  за зеленими та декоративними насадженнями на суму 313,4 тис. грн. Було висаджено квіти: петуній в кількості 8705, бегоній - 768, бархатців - 320, газаній - 180, чорнобривців - 1100, сальвій - 1400, агератуму – 1100, крокусів -  960 шт. та 260 кущів троянд.

      Загальна кількість висаджених по місту квітів становить 14,6 тис. шт. на суму 78,6 тис.грн.

Висаджено дерев по місту та на прибудинковій території (по вул. Л. Татаренко, 5а, 7а, 9а, 11 - висаджено 24 дерева, із них: клен червоний; клен гостролистий; сакура дрібно пильчаста; слива розпечірена; гортензія волотиста)  всього за відповідний період по місту висаджено 957 дерев на суму  75,7тис. грн. (в т.ч.  фруктових дерев - 355шт., кущів смородини і малини -  350 шт. на суму 18,8 тис. грн.).

Були проведені ремонтні роботи лавочок, фарбування лавочок, встановлено паркан по вул. Миру 25, фарбувалися дерев’яні скульптури в парку ім. П.І. Чайковського. Загальна сума витрачених коштів складає – 81,2 тис. грн.

Виконувались роботи по поточному ремонту шахтних колодязів в кількості 29 шт. по вулицях: Козацька, Радомлянська, Енергетиків, Підлісна, Шевченко, Машинобудівна, Ювілейна, Смородянська, Славгородська, Герцена, Гетьмана Калнишевського, Мічуріна, Гайдара, Дімітрова, Вознесенська, пров. Затишний та інші,  видано: 92 відра; 325 метрів тросу; 25 метрів цепків, надано послуг на суму 143,4 тис. грн. та було влаштовано 2 шахтних колодязя по вулиці Підлісна,78, л. Татаренко, 3а на суму 20,9 тис.грн..

Впродовж року виконувались роботи по чищенню шахтних колодязів по вулицях: Боєва, Нескучанська, Кузьми Скрябіна, Гурського, Абрикосова, Козацька, Короленка, Супруна, Павлова, Шевченко, Глінки, Садова, Мічуріна, 1 Травня, Надаржинського, Залізнична, Комунальна, Смородянська, Зелена, Франка, Підлісна, Радомлянська, всього - 29 колодязів на суму 38,1 тис. грн.

 

Встановлено 50 дорожніх знаків по вулицях: Комарова, Кеніга, Гришина, Жовтнева, Шевченко, Миру, Вознесенська, Л.Татаренка, площа 40-ї Армії, Гаєвська, Нескучанська  на суму 24,1 тис. грн.

Проводились роботи по чищенню канав по вулицях: Машинобудівна, Шевченко, Енергетиків на суму 6,5 тис. грн.

 

Дочірнє підприємство

«Екосервіс»

 

Дочірнє підприємство «Екосервіс» КП Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс» визначено виконавцем послуг по збиранню та захороненню твердих побутових відходів по м. Тростянець.

На підприємстві  діють  підрозділи:

- санітарне очищення (збирання та захоронення твердих побутових  відходів);

-  шляхова дільниця (надання автопослуг з благоустрою міста).

Для надання послуг  задіяно  8 одиниць транспортних засобів та 3 причепи, а саме: 3 сміттєвоза; трактори:  ЮМЗ - 6; Т- 40 ; МТЗ – 82.1; автонавантажувач Т – 150 К; ЗІЛ - 130 КДМ;  причепи 2ПТС - 4  – 3 одиниці.

За кошти міського бюджету у червні місяці 2017 року придбано новий трактор МТЗ 82.1 та причіп з наставними бортами. Сума витрачених коштів становить  655 тис. грн. Для ефективного використання  трактора МТЗ – 82.1 в зимовий період, за кошти підприємства придбано відвал для чищення снігу,  вартістю 18,0 тис. грн.

Чотири одиниці транспорту: сміттєвоз; бульдозер Т – 150; грейдер

ДЗ – 143; трактор Т – 40 знаходяться в неробочому стані та потребують капітального ремонту.

Чисельність працюючих на підприємстві складає  - 26 чол., в т.ч. 1 чол. сумісник.

Фонд заробітної плати  за 2017 рік  становить – 1217,4 тис. грн.

Середньомісячна заробітна плата одного працюючого за звітний період склала – 3901,90 грн. (за 2016 рік цей показник становив  - 2402,60 грн.). Збільшення відбулось за рахунок підвищення мінімальної заробітної плати  з 01.01.2017 р. до 3,2 тис. грн.

Підприємством   за 2017  рік  отримано доходів – 2877,5 тис. грн. Загальні витрати за звітний період склали – 2918,8 тис. грн.,  в т.ч. сплачено податку на прибуток 1,9 тис. грн.

Підприємство спрацювало зі збитком  41,3 тис. грн. (за 2016 рік  підприємство мало прибуток у сумі  – 4,4 тис. грн.).

Збиток виник у зв‘язку з постійним зростанням цін на пальне, з початку року ціна на бензин збільшилась на 20,5%, на дизпаливо - на 22,6 % проти цін, закладених в тарифах. Техніка застаріла  постійно потребує ремонту. Проводилась заміна шин на тракторах та  тракторних причепах, сміттєвозах – всього 7 шин на суму - 15,1 тис. грн.;  заміна акумуляторів – 3 шт. на суму 6,6 тис. грн.;  заміна двигуна на сміттєвозі ГАЗ-53 вартістю 11,8 тис. грн. (мінялися 3 шт.); гідроциліндрів на суму – 14,7 тис. грн.;  проведено заміну 2-х крил на тракторі Т - 150 К на суму 3,9 тис. грн.  На всі ці комплектуючі та запчастини загалом витрачено 52,1 тис. грн.  Для роботи трактора МТЗ-82.1 в зимовий період придбано відвал за 18,0 тис грн. та скребок – 2,6 тис. грн.

Також для виробничих потреб було придбано зварювальний  інвертор – 1,7 тис. грн.; системний блок за 5,6 тис. грн.; та  принтер багатофункціональний  за 4,5 тис. грн.

Надані послуги по дільницях:

- шляхова дільниця та благоустрій – 553,7 тис. грн.; (за 2016 рік – 742,7тис.грн., що менше на 25,4% від попереднього року,)

- санітарне очищення  – 2190,1 тис. грн. (за 2016 рік – 1572,6 тис. грн.) збільшення обсягу послуг відбулося  на   39,3 %;

- інші доходи склали – 133,7 тис. грн.

         Дебіторська заборгованість  станом на 01.01.2018 р. становить -

196,1 тис. грн.  Загальна сума поточної дебіторської  заборгованості по підприємству утворилася  за рахунок  несплати за послуги  підприємствами – 31,3 тис. грн.,  та внаслідок неперерахування управлінням соціального захисту населення - за пільги і субсидії 164,8 тис. грн.

         Кредиторська заборгованість за роботи і послуги на 01.01.2018 року становить – 94,0 тис. грн., в т.ч.:

-    КП  «ТКС»  -   55,6 тис. грн.;

-  «Надєжда – Рітейл» – 25,9 тис. грн. (за паливо-мастильні матеріали);

-    Інші -  12,5 тис. грн.

На 01.01. 2017 року  цей показник складав – 85,0 тис. грн.

Прострочена заборгованість по податках станом на 01.01.2018 року відсутня.

Заборгованість по заробітній платі відсутня.

Послугою централізованого вивезення твердих побутових відходів станом на 01.01.2018 року користуються 12631 чол., (це 4628 абонентів в багатоквартирному житловому фонді та 8003 абонента у приватному секторі), що становить 60,8 % від загальної кількості проживаючих у місті.

Послуга з вивезення сміття надається  на 166 - ти   вулицям міста, що становить майже 88 % від загальної кількості вулиць, їх по місту Тростянець налічується 186. З вересня цього року підприємство почало надавати послуги по вивезенню сміття жителям виселку  Рупине.  Укладено 23 договори (всіх житлових будинків 30), залучено 55 споживачів. Обслуговування проводиться щонеділі по четвергам. До того ж надаються послуги по вивезенню сміття і в мікрорайоні Смородине. Ведеться робота з жителями віддалених вулиць: Зоряна, Куца, Погребняка  з питання вивезення сміття.

 

Послугами по збиранню та захороненню ТПВ користуються 287 установ, підприємств та організацій, а саме:

-   бюджетні установи уклали - 40 договорів;

-  інші споживачі (підприємства та організації) - 182 договори;

-  захоронення ТПВ (самовивезення) -  65 договорів.

В розрізі  всіх категорій споживачів за  2016 - 2017 року  було зібрано та захоронено твердих побутових відходів по місту:

 













































Категорія споживача Обсяг ТПВ (м3) за

2016 року
Питома вага в (%) Обсяг ТПВ (м3) за

2017 року
Питома вага в (%)
Населення 20212,496 61,8 20541,57 62,9
Бюджетні установи  

4539,178
 

13,9
 

4602,754
 

14,1
Інші споживачі 2591,592 7,9 2637,667 8,1
Захоронення (самовивезення)  

5347,145
 

16,4
 

4872,519
 

14,9
Всього: 32690,41 100 % 32654,51 100%

 

     Всього підприємством   за   2017 рік  зібрано та захоронено – 32,7 тис. м3 твердих побутових відходів, що аналогічно показникам   минулого року -  32,7 тис. м3.

По населенню обсяги збирання ТПВ зросли на 1,6 % за рахунок збільшення норм накопичення сміття в багатоквартирних будинках, на 1,8 %  по іншим споживачам за рахунок заключення нових договорів. Але зменшено обсяги захоронення ТПВ (самовивезення) на 8,9 % за рахунок зменшення вивезення ТПВ  від  ТОВ «ТД «Ельдорадо» на 1576 м3 по відношенню до обсягів 2016 року, та ФОП  Линник на 134 м3.

Від запровадженого роздільного збору ТПВ підприємством за  2017 рік отримано кошти у сумі 1393,6 грн. Здано  1248,0 кг скла та 416,0 кг ПЕТ пляшок  і пластику. Проведено вивезення гілок для переробки, згідно договору з ТОВ «НВП Техноліт» на суму 1240,00 грн.

 

 

 

За   2017 рік  ДП «Екосервіс» виконані наступні роботи.

 

1. Проводилось вивезення сміття по замовленню міської ради з парку

ім. П.І. Чайковського, парку  Благовіщенський, вул. Благовіщенська,  урочища «Нескучне»,  з території садиби Л.Є.Кеніга, пл. 40-ї Армії, вул. Миру, вул. Кеніга,  вул. Набережна, вул. Вознесенська. Вивезено 3677,6 м3 твердих відходів на суму  -  336,3 тис. грн.

2. Проводилося чищення доріг міста від снігу на загальну суму – 45,1 тис. грн. та проводилося грейдування доріг на суму 13,3 тис. грн.

3. Посипано доріг піщано-сольовою сумішшю на суму – 91,8 тис. грн. Підсипались підйоми по вулицях Набережній, Нескучанській, Заводській, Пам’яті, Луніна та центральні вулиці міста: Миру, Кеніга, К.Скрябіна, Л.Татаренка, Набережна, Гришина, Б.Хмельницького, Сосновий бір.

      4. Проведено підсипку доріг щебенем та іншими будівельними відходами надано транспортних послуг на суму – 27,9 тис. грн.

          Підсипано 916,3 м3 щебеню. Підсипались вулиці квартальних комітетів а саме:

  • По квартальному комітету «Вознесенський» -Чкалова, Л.Толстого, Короленка, Лермонтова, Зарічна, Чайковського, Грушевського, Вознесенська, М. Рибалка, Братська, Абрикосова, Козацька, провулки: Лучанський, Братський. Загалом завезено 171,7 м3 щебеню.

  • По квартальному комітету «Цукрозаводський» - Космонавтів, Володимира Великого, Калинова, Механізаторів, Боєва, Катерини Левадної, Кузьми Скрябіна, Чорногірська, Чорновола, Пролетарська, Жовтнева, Гайдара, Набережна, провулок Космонавтів, Гайдара та дорога що єднає вулиці: Зоряна, Погребняка, Куца.


Загалом завезено – 207,5м3 щебеню.


  • По квартальному комітету «Центральний» - Л. Татаренка, Арсенія Мельника, Миру, Покровська,Благовіщенська, Островського.


Загалом завезено 126,4 м3 щебеню.


  • По квартальному комітету «Першотравневий» - Мічуріна, 1 Травня, Садова, провулки 1Травня, Тихий, Набережний,виселок Веселий.


Загалом завезено – 72,8 м3 щебеню.


  • По квартальному комітету «Шевченківський» - Супруна, Шевченка, Єсеніна, Пушкіна, Радіщева, Павлова, Молодіжна, Радомлянська, Пантелеймона Куліша, Суворова,Глінки, Сосновий бір, провулки Пантелеймона Куліша, Радомлянський, Шевченка, Пушкіна,


 Загалом завезено – 207,6 м3 щебеню.


  • По квартальному комітету «Деповський» - Кутузова, Коцюбинського, Тімірязєва, Гетьмана Калнишевського, Нахімова, Славгородська, Герцена, провулки: Славгородський, Гетьмана Калнишевського, Луніна, Коцюбинського.


Загалом завезено – 95,1 м3 щебеню.


  • По квартальному комітету «Смородинський» - Зелена, Смородинська.


Загалом завезено – 35,2 м3 щебеню.

         5. Проведено ліквідацію стихійних сміттєзвалищ по вулицях: Некрасова, Островського, Відродження, Вознесенська, Л. Татаренка, Благовіщенська, 46, Заводська – Ломоносова (в районі гуртожитку), по трасі Тростянець – Станова.

Загалом вивезено  сміття  на суму – 42,9 тис. грн.

          6. Надавались послуги по благоустрою парку ім. П.І. Чайковського на суму 9,4 тис. грн.  Проводилось планування території, корчування пеньків.

          7. Надавались послуги по встановленню дитячих майданчиків на суму 200,4 тис. грн.

          8. Надавались послуги по обслуговуванню наметового містечка на свято Івана Купала та фестиваль  «Схід- Рок» на суму 3,2 тис. грн.

          9. По обслуговуванню вулично - дорожньої мережі надано послуг на суму 18,7 тис. грн. Проводилось вивезення битого  асфальтного покриття та щебеню по вул. Миру.

          10. Придбано та встановлено «лежачі поліцейські» по вулицях: Л.Татаренка, Миру, Гришина, Відродження на суму 42,3 тис. грн.  Виконано поточний ремонт елементів примусового зменшення швидкості на суму 1,9 тис. грн. по вулицях: Кеніга (біля школи   № 2), Кузьми Скрябіна (біля військкомату), Миру, Гришина.

          11. Виконувались роботи по благоустрою урочища Нескучне на суму 33,8 тис. грн.

          12. Встановлено опори та підключено сонячні елементи для освітлення  міського полігону  ТПВ,  витрачено коштів у сумі 1,6 тис. грн.

Встановлено шлагбаум на суму 5,5 тис.грн.

          13. Проводились роботи по впорядкуванню території міського полігону ТПВ розгортання сміття, планування території на суму 83,8 тис. грн.

          14. Надавались транспортні послуги Смородинському та Цукрозаводському клубам  на суму 2,0 тис. грн., на поточний ремонт колодязів на суму 0,4 тис. грн.

          15. На благоустрій місць відпочинку водоймища Червоне надано послуг на суму 0,6 тис. грн.

          16. На проведення спортивних заходів фестивалю «Нескучний  Велофест» надано транспортних послуг на суму 0,8 тис. грн., на проведення змагань з літнього біатлону на суму 1,3 тис. грн.

         Загальна сума виконаних робіт становить – 963,0 тис.  грн.

 

Комунальне підприємство

„Тростянецький ринок ”

 

          12.02.2016 року рішенням Тростянецької районної ради 7 скликання 6 сесії «Про передачу зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району до комунальної власності територіальної громади                м. Тростянець КП «Тростянецький ринок» було передано зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району до комунальної власності територіальної громади м. Тростянець комунальне підприємство «Тростянецький ринок».

КП Тростянецької міської ради «Тростянецький ринок» займається здачею в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

                За 2017 рік підприємство отримало дохід від надання послуг в сумі 886,4 тис. грн., а саме:

- від основного виду діяльності в сумі  834,2 тис. грн.;

- від безоплатно одержаних активів в сумі 12,2 тис.грн.;

- від відшкодування витрат за електроенергію в сумі – 40,0 тис. грн.

         Витрати підприємства за 2017 рік  відповідно 884,9 тис. грн.

         По результатам роботи за 2017 рік підприємство отримало  прибуток  в сумі 1,5 тис. грн.

 

Надходження коштів від послуг, які надаються

КП ТМР "Тростянецький ринок"

за  2016 - 2017 р.р.

 



 

Станом на 01.01.2018 року поточна заборгованість з оплати праці становить 16,6 тис. грн. (заробітна плата за грудень 2017 р.).

        Заборгованість по податках станом на 01.01.2018 року відсутня.

        Дебіторська  заборгованість за товари, роботи  складає  8,6  тис. грн.

        На підприємстві працює  12 осіб, середньомісячна заробітна плата за  2017 рік склала -  3473,40 грн. 

        Впродовж звітного періоду здійснювався  благоустрій сільськогосподарського майданчика (підсипка майданчика щебенем) 10,5 тис. грн.      

         Виконані  роботи по утепленню: додатково добудовано тамбури в м’ясний та молочний павільйони. Сума витрачених коштів становить 5,0 тис. грн.

        За бюджетні кошти міської ради проведено  капітальний  ремонту молочного павільйону на суму 228,2 тис. грн., а саме: утеплення стін та стелі, укладено керамічну плитку на стіни, встановлено водонагрівач, замінено умивальник, вхідні двері. Придбано два  критих стола довжиною 15 та 6 метрів на суму 73,9 тис. грн.

        Проведено фарбування огорожі, встановлено турнікети.

        За кошти підприємства, проведено ремонт по утепленню стелі та заміни вікна в приміщенні  ветлабораторії, роботи виконані на суму 13,5 тис. грн.

 

Дочірнє підприємство

«Ринок Європейський»

 

          23.12.2016  року рішенням Тростянецької міської ради 7 скликання 17 сесії «Про погодження створення дочірнього підприємства «Ринок Європейський» комунального підприємства Тростянецької міської ради Тростянецький ринок» було створено дочірнє підприємство «Ринок Європейський».

         ДП «Ринок Європейський» КП ТМР «Тростянецький ринок» (єдиний майновий комплекс), який розташований за адресою; 42600, Сумська обл.,

м. Тростянець, вул. Вознесенська, 3  ЄДРПОУ 41079611.

ДП «Ринок Європейський» КП ТМР «Тростянецький ринок» займається здачею в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

                Підприємством за 2017 рік було надано послуг на суму 666,9 тис. грн., а саме орендна плата – 341,4 тис. грн., кошти отримані від відшкодування електроенергії в сумі – 291,5 тис.грн. та дохід від безоплатно отриманих основних засобів в сумі 34,0 тис. грн.

 Відповідно  витрати підприємства за 2017 рік – 666,7 тис. грн.

 По результатам роботи за 2017 року підприємство отримало прибуток в сумі -  0,2 тис. грн.

         Заборгованість по податках станом на 01.01.2018 року відсутня.

         На підприємстві працює 4 особи, середньомісячна заробітна плата за   2017 рік склала – 3470,00 грн.

Заборгованість по заробітній платі відсутня.

Протягом  2017 року  на підприємстві було проведено капітальний ремонт старої будівлі на території ринку. В результаті проведених робіт було зроблено теплий туалет та приміщення для адміністрації ринку, а саме:

  • утеплення будівлі пінопластом та декоративною штукатуркою;

  • відремонтовані фронтони будівлі та зашиті профлистом;

  • зроблено новий навіс на вході в будівлю;

  • змонтований металевий паркан та металеві ворота;

  • проведена вода та водовідведення.


          На капітальний ремонт будівлі було використано коштів з міського бюджету  - 136,9 тис. грн.

     

          Комунальне підприємство 

         «Міська ритуальна служба»

 

Метою діяльності підприємства є організація поховань та надання пов’язаних з ними послуг. Працюючих на підприємстві, згідно штатного розкладу, 6 чоловік.

         Основним завданням КП „Міська ритуальна служба” є:

  • утримання в чистоті міських кладовищ (№ 1 по вул. Пам’яті, № 2 по вул. Луніна, № 3 по вул. Радомлянській, № 4 по вул. Смородянській).


         На утримання в належному стані кладовищ комунальному підприємству „Міська ритуальна служба” Тростянецькою міською радою   були виділені кошти в сумі 373,2 тис. грн., згідно кошторису витрат.

Оформлено договорів-замовлень на поховання від населення – 305 шт., на суму – 8,4 тис. грн.

         Працівниками ритуальної служби прибрано та упорядковано 120 шт. могил за індивідуальними договорами - замовленнями на суму 6,0 тис. грн.

         Залишок коштів на початок звітного періоду – 0,2 тис. грн.

Загальна сума  склала: 387,8 тис. грн.

        Вказані кошти було витрачено на:

  • заробітну плату з нарахуваннями 315,4 тис. грн.;

  • загально-цехові та загальновиробничі витрати тис. грн.


        Разом: 385,6 тис. грн.

        Прибуток на підприємстві на кінець звітного періоду складає –  2,2 тис. грн.

        Середньомісячна  заробітна  плата за  2017 рік  склала -  2,9 тис. грн. 

        Заборгованість по податках та заробітній платі відсутня.

        Всього  проведено 308 поховань.

 

        Послуги на поховання надавали:

ПП «Коррунд» -  251 поховання                 Кладовище № 1  –  192 поховань;

ПП «Арсенова» - 23 поховань                     Кладовище № 2  –   94  поховань;

ПП «Баранюк» -  19  поховань                     Кладовище № 3  –    8     поховань;

РС «Вічна пам’ять» - 15 поховань               Кладовище № 4  –    14    поховань.

 

В зимовий період було розчищено від снігу заїзди на всі міські кладовища (транспортні послуги надавало ДП «Екосервіс»); проводилося підсипання доріжок на території кладовищ піщано-сольовою сумішшю; вивезено сміття 369 м.куб. (транспортні послуги надавало ДП «Екосервіс» КП «Тростянецькомунсервіс», КП «Тростянецьке ЖЕУ», приватне підприємство «Коррунд»); проводилося спилювання сухих аварійних дерев на міських кладовищах, вирубувалася поросль на всіх міських кладовищах; прибиралися покинуті могили, проводився покіс трави; до поминальної неділі на всі міські кладовища завезено пісок 60 тонн; придбано контейнерів для сміття 2 шт. (кладовище №2).

 

За звітний період виконано наступні роботи:

  • впорядковано могили воїнів АТО;

  • впорядковано могили героїв Радянського Союзу;

  • пофарбовано контейнери для сміття, пам’ятники та знаки жертвам Голодомору (роботи проведені за рахунок КП «Міська ритуальна служба» та спонсорської допомоги (фарба): ПП «Баранюк» та ПП «Етуаль», РС «Вічна пам’ять);

  • побілено стелу для прощання, бордюри, туалети;

  • пофарбовано ворота та шлагбаум на трьох заїздах центрального кладовища;

  • придбано та встановлено два контейнера для сміття.


 

Показники роботи комунального підприємства

«Міська ритуальна служба»

протягом  2017 року в порівнянні з 2016 роком

 

























































Основні види робіт 2016 рік 2017 рік
1. Вивезення сміття:

  - вивезення сміття ФОП «Коррунд». спонсорська допомога:

  -    ДП «Екосервіс»;

  -    КП «Тростянецькомунсервіс»;

  -    КП «Тростянецьке ЖЕУ».                                                    
291 м. куб.

 

122 м.куб.

     133 м.куб.

18 м.куб.

18 м.куб.
369 м. куб.

 

106 м.куб.

227 м.куб.

24 м.куб.

12  м.куб.
2. Спилювання аварійних дерев:

  • кладовище № 1;

  • кладовище № 2;

  • кладовище № 3;

  • кладовище № 4.


 

 

 

 

 
 

9

2

-

-
3. Косіння трави 9,3 га 12,3 га
4. Прибирання індивідуальних могил:

  • кладовище № 1;

  • кладовище № 2;

  • кладовище № 3;

  • кладовище № 4.


56 шт.

43

7

2

4
120 шт.

81

29

-

10
5. Завезення піску на всі міські кладовища 60 т. 60 т.
6. Придбання контейнерів для сміття 2 шт. 2 шт.
7. Поховання безрідних 1чол. 1чол.
8. Всього поховань: 358 308

 

 

Комунальне підприємство

 «Бюро технічної інвентаризації»

 

КП Тростянецької міської ради «Бюро технічної інвентаризації»

займається обліком нерухомого майна та наданням послуг по технічній інвентаризації фізичним і юридичним особам незалежно від форми їх власності.

                Підприємством   за  2017 рік  було  надано послуг   на суму

177,1  тис. грн., витрати підприємства за відповідний період -  172,6  тис. грн.,  по результатам роботи  за  2017  рік  підприємство отримало прибуток в сумі 4,5 тис. грн.

        Станом  на 01.01.2018 року  заборгованість  з  оплати  праці  відсутня.

        Кредиторська  та дебіторська  заборгованість   станом   на  01.01.2018 - відсутні.

На    підприємстві  працює    3  особи,  середньомісячна  заробітна  плата за  2017 рік  склала -  4,5 тис. грн. 

За 2017 рік сплачено внесків до пенсійного фонду у сумі  24,9  тис. грн., податок на доходи громадян утриманий із заробітної плати у сумі – 20,3 тис. грн.

         Витрати підприємства за  2017 рік складають 172,6 тис. грн., із них:

- заробітна плата   -   113,3  тис. грн.;

- єдиний соціальний внесок – 24,9 тис. грн.;

- придбання матеріалів – 6,5 тис. грн.;

- послуги зв’язку – 1,7 тис. грн.;

- плата за оренду приміщення – 13,1 тис. грн.;

- електроенергія -  1,9 тис. грн.;

- опалення – 7,2 тис. грн.;

- комунальні платежі (водопостачання, технічне обслуговування газових мереж) -  1,9 тис. грн.;

- касове обслуговування та відсотки за користування кредитом –2,1 тис. грн.

           За 2017 рік  до підприємства надійшло 302 заяви,  із яких всі виконані.

Населенню видано:

  • , в кількості 208 шт. на суму – 11,4 тис. грн.;

  • довідок про відсутність забудов, в кількості  22 шт. на суму- 6,6тис. грн.



Технічних паспортів для проведення приватизації квартир, в кількості 3 шт. на суму – 1,1 тис. грн.

 

 

 

 

Міський голова                                                                   Ю.А. Бова