ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XV

Скликання:

VII

Вид:

За основу

Номер:

19.12.2018/11

Дата реєстрації:

18.12.2018

Проголосовано:

19.12.2018 11:41:04

Автор:

Лобода С.П.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

  • Підтримали
    20
  • Не підтримали
    0
  • Утримались
    0
  • Не голосували
    1
  • Відсутні
    6

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 19.12.2018/11



                                У К Р А Ї Н А                    Проект

 



Тростянецька міська рада     

15 сесія 7 скликання

(третє пленарне засідання)

 

Р І Ш Е Н Н Я


 

від 19.12.2018 року                                                                                             

м. Тростянець                                № ______


 

Про затвердження Програми розвитку

комунального некомерційного підприємства

«Тростянецький центр первинної медичної допомоги»

Тростянецької міської ради на 2019 -2021 роки

 

         Відповідно до Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення», рішення 9 (позачергової) сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 06.04.2018 року №401 «Про утворення комунального некомерційного підприємства «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради та затвердження його Статуту», керуючись п.22 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 
міська рада вирішила:

 

         1.Затвердити Програму розвитку комунального некомерційного підприємства «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради на 2019 -2021 роки (далі - Програма), що додається.



         2. Під час формування проектів міського бюджету передбачати асигнування на реалізацію Програми в межах загального обсягу видатків на галузь на відповідні роки, а також за рахунок інших джерел, не заборонених чинним законодавством.



         3. Дане рішення направити до фінансового управління Тростянецької міської ради, комунальне некомерційне підприємство «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради.



         4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молодіжної політики та спорту Тростянецької міської ради.
Міський голова                             Ю.А. Бова

 

 
«ЗАТВЕРДЖЕНО»

рішенням 15 сесії 7 скликання

(третє пленарне засідання)

Тростянецької міської ради

від 19.12.2018 року №______

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Програма

розвитку комунального некомерційного підприємства

«Тростянецький центр первинної медичної допомоги»

Тростянецької міської ради

на 2019 - 2021 роки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
2018 рік

 

 

 

ПАСПОРТ

програми  розвитку комунального некомерційного підприємства «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради на 2019-2021 роки»












































         1   Розробник  програми КНП«Тростянецький ЦПМД» ТМР
2 Дата, номер  і  назва  розпорядчого  документа  органу  виконавчої  влади  про  розроблення  програми Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 307 «Програми Кабінету Міністрів України та Стратегії сталого розвитку» Україна -2020, щодо стимулювання розвитку первинної медико – санітарної допомоги , наказ УОЗ ОДА від 17.10.2018 №787-ОД «Про затвердження плану заходів управління охорони здоров'я Сумської обласної державної адміністрації з реалізації Стратегії державної політики з питань здорового та активного довголіття населення області на період до 2022 року», розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 22.05.2018 № 311-ОД «Про затвердження Плану спроможних мереж надання первинної медичної допомоги Сумської області».
3 Підстава для розробки програми Продовження програмно – цільового забезпечення розвитку системи охорони здоров’я в регіоні з урахуванням досягнутого в результаті виконання попередніх програм, з метою реалізації державної політики у сфері охорони здоров’я щодо задоволення потреб населення Тростянецької ОТГ у первинній медичній допомозі
4 Відповідальний  виконавець  програми КНП «Тростянецький ЦПМД»ТМР   
5 Учасники  програми КНП«Тростянецький ЦПМД»ТМР з структурними  підрозділами,  Тростянецька   міська рада,  громадські організації
6 Термін   реалізації  програми 2019-2021 роки

 
7 Перелік бюджетів, які  беруть  участь  у  виконанні  програми Місцеві бюджети,   інші  джерела фінансування не заборонені  чинним законодавством.
8 Загальний  обсяг  фінансових  ресурсів, необхідних  для  реалізації  програми, всього:

2019р.

2010р.

2021р.

 
 

 

16581,65

6303,45

5337,55

4940,65

 

 

Загальна частина

         Погіршення стану здоров’я населення, високі показники смертності осіб працездатного віку, зменшення середньої тривалості життя, нерівність у доступності медичної допомоги призводять до об’єктивного збільшення потреби у медичній допомозі, яку існуюча система охорони здоров’я задовольнити не в змозі в повному обсязі.

         За рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я, підготовленими на основі кращого світового досвіду, лише розвиток та вдосконалення  первинної (медичної)  медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини дасть змогу істотно вплинути на поліпшення демографічної ситуації, досягнути справедливого розподілу і раціонального використання бюджетних коштів.

         У більшості держав світу на частку первинної (медичної) медико-санітарної допомоги припадає до 90 відсотків загального обсягу медичних послуг, а питома вага чисельності лікарів загальної практики-сімейної медицини серед лікарів галузі охорони здоров’я становить 30-50 відсотків.

         Первинна (медична) медико-санітарна допомога на засадах загальної практики сімейної медицини є на сьогодні основою  амбулаторної допомоги, тому  розвиток та вдосконалення  первинної(медичної) медико-санітарної допомоги  є єдинним  шляхом покращення діяльності системи охорони здоров’я.

         Протягом багатьох років на утримання закладів охорони здоров’я, що надають первинну (медичну)медико-санітарну допомогу, витрачалося лише 10 відсотків коштів, виділених з державного бюджету для охорони здоров’я, що, незважаючи на низький рівень матеріально-технічного забезпечення зазначених закладів, є вкрай недостатньо.

         Не застосовуються принципи комплексності та наступності у наданні медичної допомоги. Не приділяється достатня увага профілактиці захворювань та диспансеризації населення. Це призводить до несвоєчасного виявлення хвороб та їх ускладнень, а отже, до збільшення потреби населення у спеціалізованій та високоспеціалізованій медичній допомозі.

Враховуючи вище викладене, є нагальна потреба у створенні  Програми «Розвиток  первинної   медичної допомоги на засадах сімейної в Тростянецькій міській раді на 2019-2021 роки» з розширеним спектром заходів, що стосуються покращення медичного обслуговування як дорослого, так і дитячого населення на первинному рівні, збереження здоров’я населення Тростянецької ОТГ, попередження захворюваності, зниження смертності та інвалідності.

         Затвердження даної Програми дасть можливість реалізувати впровадження програмно - цільового методу фінансування та залучити додаткові кошти із міського бюджету та інших джерел, не заборонених законодавством для вирішення проблемних питань первинної медичної допомоги

Мета програми

         Метою  програми розвитку первинної медичної допомоги на засадах сімейної медицини Тростянецької міської ради є забезпечення зниження рівня захворюваності, інвалідності та смертності населення шляхом формування і налагодження ефективного функціонування системи надання населенню доступної і високоякісної первинної медичної допомоги на засадах сімейної медицини.

 

Шляхи та способи розв’язання проблеми

         Для розв’язання  проблеми  необхідно:

- удосконалити нормативно-правову та науково-методичну базу, зокрема з питань діяльності структурних підрозділів КНП «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради.

- продовжити роботу із вдосконалення мережі структурних підрозділів  у міській та сільській місцевості шляхом реорганізації і перепрофілювання діючих закладів охорони здоров’я, забезпечення матеріально-технічного оснащення цих підрозділів;

- забезпечити постійну доступність населення до первинної медичної допомоги; розробити дієві алгоритми діяльності структурних підрозділів; маршрути руху пацієнтів; стандартні операційні процедури при виникненні невідкладних станів;

- провести перегляд табелів оснащення структурних підрозділів КНП «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради з поступовим забезпеченням їх медичним сучасним енергоефективним обладнанням та спеціалізованими автотранспортними засобами згідно рекомендованих нормативів.

- впровадити в діяльність КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР стандарти первинної медичної допомоги та критерії оцінки її діяльності;

- удосконалити систему рейтингових показників, що характеризують якість роботи медичних працівників та порядок їх систематизації, що в подальшому буде використано для впровадження місцевих матеріальних стимулів для медичних працівників;

- впровадити в діяльність КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР електронну систему ведення медичної документації, створення електронного реєстру пацієнтів, збору та обробки статистичної інформації;

- сприяти розвитку міжнародного співробітництва та партнерства з метою вивчення та запровадження в діяльність КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР кращого світового досвіду організації первинної медичної  допомоги  на засадах сімейної медицини;

- провести реконструкцію приміщення КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР для забезпечення зручності перебування медичного персоналу, вільного доступу та зручності пацієнтів, досягнення енергоефективності функціонування будівлі;

- інформувати громадськість про доцільність змін у діяльності  охорони здоров’я;

- розробити і впровадити механізм участі громадськості в управлінні закладом охорони здоров’я;

- вказані заходи допоможуть в проведенні державної акредитації КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР яка має бути проведена через два роки діяльності закладу після його створення.

 

Правові аспекти

Програма розвитку первинної медичної допомоги на засадах сімейної медицини  Тростянецької міської ради на 2019-2021 роки (далі - програма ) розроблена КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР на виконання Закону України від 07.07.2011 року №3611- VI «Про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров’я щодо удосконалення надання медичної допомоги», ст. 307 «Програми Кабінету Міністрів України та Стратегії сталого розвитку»  Україна – 2020» щодо стимулювання розвитку первинної медико-санітарної допомоги,  Постанови КМУ від 17.08.1998 р. №1303 (із змінами), згідно Постанови КМУ №180 від 16.03.2017«Про  впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного  лікування окремих груп населення  та за певними категоріями захворювань», Наказу Міністерства охорони здоров’я України №1150 від 27.12.2013року «Про затвердження Примірного табеля матеріально-технічного оснащення Центру первинної медичної (медико-санітарної допомоги) та його підрозділів» та з метою реалізації державної політики у сфері охорони здоров’я щодо задоволення потреб населення Тростянецької ОТГ у первинній медичній допомозі, Методичних рекомендацій робочої групи Міністерства охорони здоров’я України з питань реформування медичної галузі в умовах децентралізації.

 

Фінансове забезпечення Програми

         Забезпечення виконання цієї Програми здійснюється в межах видатків, передбачених у Державному бюджеті України та місцевих бюджетах, а також за рахунок коштів інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Необхідний обсяг фінансування Програми з міського бюджету визначатиметься щороку, виходячи з конкретних завдань та наявності коштів на підставі затвердженого табеля оснащення ФАПів, амбулаторій та КНП «Тростянецький центр первинної медичної допомоги»Тростянецької міської ради, а також затвердженого кошторису доходів та видатків. Для забезпечення реалізації заходів Програми передбачається в установленому законодавством порядку залучення благодійних внесків, гуманітарної допомоги, грантових та інвестиційних коштів неурядових громадських організацій.

 

                       Шляхи та способи виконання Програми

Оптимальним шляхами розв’язання проблем визначених Програмою є :

  • Зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я, а саме продовження капітальних та поточних ремонтів закладів первинної ланки;

  • Оснащення структурних підрозділів КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР  медичним обладнанням та інструментарієм відповідно до табеля оснащення (придбання електрокардіографів з дистанційною передачею електрокардіограм, та інше).

  • Забезпечення амбулаторій сімейної медицини санітарним автотранспортом (легкові автомобілі) та їх ремонтів, а також фельдшерсько-акушерських пунктів  (велосипедом, скутером).

  • Покращення ситуації із кадрового забезпечення.

  • Удосконалення системи профілактичних заходів, диспансерного нагляду за хворими, проведення якісних профілактичних оглядів дитячого та дорослого населення.

  • Покращення фінансового забезпечення первинної ланки галузі охорони здоров’я, в т.ч. шляхом залучення позабюджетних коштів та із різних джерел фінансування не заборонених чинним законодавством.

  • Покращення забезпечення пільгових категорій населення лікарськими засобами.

  • Покращення інформаційно-технологічного забезпечення структурних підрозділів.


 

Очікувані результати виконання Програми:

         Виконання основних положень зазначеної Програми дасть змогу:

- підвищити ефективність роботи закладу охорони здоров’я з метою подолання несприятливих демографічних тенденцій;

- сформувати доступну та дієву систему надання населенню висококваліфікованої медичної допомоги на засадах сімейної медицини;

- створити умови для реалізації принципу організації та координації лікарем загальної практики – сімейним лікарем надання пацієнтам спеціалізованої та стаціонарної медичної допомоги.

- створити умови для створення належних фінансових, професійних, соціально-побутових умов для залучення молодих спеціалістів з медичною освітою.

 

         Механізм управління та здійснення контролю за

 виконанням Програми

Реалізація заходів, передбачених Програмою, покладається на КНП «Тростянецький ЦПСД» ТМР

Контроль за реалізацією заходів, передбачених Програмою, здійснюватимуть органи виконавчої влади та місцевого само­врядування з наданням відповідної інформації.

КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР щороку звітуватиме перед Тростянецькою міською радою про хід виконання Програми.

 

 Прикінцеві положення

Програма визначає мету, завдання і шляхи розвитку первинної медичної допомоги Тростянецької територіальної громади на 2019-2021 роки, враховуючи стратегічні завдання та прогнозовані обсяги фінансового забезпечення.

Програма має відкритий характер і може  доповнюватись (змінюватись) в установленому чинним законодавством порядку в залежності від потреб поточного моменту (прийняття нових нормативних актів, затвердження та доповнення регіональних медичних програм, змінних фінансово – господарських можливостей громади).

         Програма розрахована на 3 роки, має 2 завдання, які направлені на виконання заходів програми адаптованих до рівня потреб та можливостей Тростянецької ОТГ, реалізація програми буде здійснюватись шляхом співпраці медичних закладів первинного рівня та органів місцевого самоврядування у визначених напрямках діяльності (підпрограм).

 

Завдання №1. Забезпечення надання населенню первинної медичної допомоги за місцем проживання.

Напрямки (заходи) виконання:

1. Кадрове забезпечення.

2. Серцево-судинні та судинно-мозкові захворювання, пропаганда здорового способу життя.

3. Протидія захворюванню на туберкульоз.

4. Профілактика інфекційних захворювань.

5. Профілактика, діагностика та лікування цукрового та нецукрового діабету.

6.Профілактика, діагностика та лікування онкологічних хвороб.

7. Лікування пільгових категорій  населення.

8. Місцеві стимули.

 

Завдання №2. Поліпшення матеріально – технічної бази структурних підрозділів  КНП«Тростянецький ЦПМД» ТМР


  1. Проведення капітальних та поточних ремонтів структурних підрозділів КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР

  2. Розвиток інформаційних технологій.

  3. Придбання медичного обладнання, інструментарію, санітарного автотранспорту.


 

Реалізація прикінцевих положень

 

Завдання №1. Забезпечення надання населенню первинної медичної допомоги за місцем проживання

                        Захід № 1 «Кадрове забезпечення»

 Забезпеченість лікарями ЗПСМ на 10 000 населення –6,5%. Забезпеченість середніми медичними працівниками – 21,18 %.

Щорічно забезпечується професійна підготовка кадрів (курси підвищення кваліфікації, семінари, конференції).

Захід №2 «Серцево-судинні та судинно-мозкові захворювання, пропаганда  здорового способу життя»

      Хвороби системи кровообігу в загальній захворюваності дорослого населення займають 73 %. Серед них 1 місце належить артеріальній гіпертензії (далі АГ)  - 42,7 %, на 2 місці ішемічна хвороба серця (ІХС) – 21,7 %.

       Особливої уваги заслуговує той факт, що 60% пацієнтів з АГ – це особи працездатного віку, корекція артеріального тиску у яких, зводить до мінімуму ускладнення АГ.

       Близько двох третин дорослого населення має ризик розвитку артеріальної гіпертонії: спадковість, психоемоційні навантаження, паління, незбалансоване харчування (надмірне вживання солі, насичених жирів), зловживання алкоголем, зайва маса тіла і малорухливий спосіб життя,           АГ, нелікована тривалий час, безповоротно змінює судини серця, головного мозку, нирок, сітківку ока, впливаючи на функції цих органів – у 3-4 рази частіше розвивається ішемічна хвороба серця і в 7 разів частіше – порушення мозкового кровообігу.

Аналіз загальної смертності населення свідчить, що 71 % становить смертність від хвороб системи кровообігу, що  зумовлено в основному двома причинами: ішемічною хворобою серця (ІХС) і цереброваскулярними захворюваннями (ЦВЗ).

 Щорічно зростає кількість ускладнень АГ, в т. ч. інфарктів та інсультів.

      Виконання даного заходу дасть змогу:

- зменшити кількість ускладнення АГ , таких як інфаркти та інсульти;

-  покращити ранню діагностику інфарктів та інсультів;

- знизити  інвалідність та передчасну смертність від АГ та ІХС;

- забезпечити населення гіпотензивними лікарськими засобами на пільгових умовах.

 

Захід № 3 «Протидія захворюванню на туберкульоз»

В Тростянецькій ОТГ продовжує спостерігатись напружена ситуація з туберкульозу. Незважаючи на щорічне зменшення реєстрації нових випадків туберкульозу, більша половина із них складають відкриті форми туберкульозу, виявлені у занедбаному стані.

         Особливу небезпеку становить мультирезистентний туберкульоз,  який є невиліковним через відсутність достатньої кількості лікарських засобів та не чутливість до нього мікобактерії туберкульозу. Як правило, така форма поєднана з ВІЛ – інфекцією.

          Головною метою прийняття даного заходу є раннє виявлення туберкульозу, своєчасна ізоляція і стаціонарне лікування хворих, а також  адекватне контрольоване амбулаторне лікування, здійснення заходів з попередження розвитку даної соціальної хвороби, проведення заходів в тубвогнищах.

Захід № 4 «Профілактика інфекційних захворювань»

            Інфекційні хвороби до цього часу є однією з основних причин інвалідності та смертності в усьому світі. Окремі з інфекційних хвороб, такі як краснуха та вірусний гепатит В, грип викликають  більшість вроджених аномалій та вад розвитку плоду.  Епідемія грипу Н1 N1(Каліфорнія) за останні роки викликає велику кількість ускладнень, таких як  важкі пневмонії, що іноді приводять до блискавичних смертельних випадків.

         Епідемією ХХІ сторіччя вважається ВІЛ – інфекція та СНІД. Питання протидії ВІЛ-інфекції/ СНІДу є одним із пріоритетних напрямів державної політики у сфері охорони здоров'я і соціального розвитку. Для позитивного вирішення питання профілактики та лікування ВІЛ-інфекції необхідно забезпечити населення якісними та доступними послугами з діагностики, насамперед представникам груп підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ, послуг з лікування, догляду і підтримки осіб та сімей, які живуть з ВІЛ.

          В Україні законодавством передбачено 10 обов’язкових щеплень проти керованої групи інфекції. Досягнення  достатнього прошарку імунізованих осіб гарантує  відсутність циркуляції збудника на території Тростянецької ОТГ.

       Метою прийняття даного заходу є забезпечення епідемічного благополуччя населення територіальної громади, району шляхом проведення імунізації, направленої на зниження рівня захворюваності на інфекції, які керуються засобами специфічної  профілактики, а також забезпечення профілактики, діагностики і лікування грипу, ГРВІ та ВІЛ-інфекції.

Захід № 5  «Цукровий та нецукровий діабети»

          Цукровий діабет є неінфекційною епідемією XXI століття. Щороку в  межах громади виявляється близько 20 нових випадків цукрового діабету. За статистикою на кожного виявленого хворого є 10 незареєстрованих, які і не здогадуються про наявну хворобу. Станом на 01.11.2018 р на диспансерному обліку перебуває 960 осіб хворих на цукровий діабет, в тому 19 осіб з  цукровим діабетом 1-го типу. Зареєстровано 8 дітей хворих на цукровий діабет, із яких 3 дітей користується інсуліновими помпами.

         Враховуючи, що цукровий діабет є причиною враження судин серця, нирок, кінцівок, очей і викликає такі ускладнення як інфаркти, інсульти, сліпоту, гангрену, ниркову недостатність, рання діагностика та адекватне лікування є вкрай актуальним та важливим.

         Метою заходу є забезпечення ранньої діагностики цукрового діабету та його ускладнень, проведення профілактики цукрового діабету 2 типу, забезпечення хворих на цукровий діабет таблетованими цукрознижуючими  препаратами  за пільговими рецептами сімейних лікарів.

         Забезпечення хворих на нецукровий діабет ліками за пільговими рецептами сімейних лікарів здійснюється  при відсутності централізованої поставки лікарських засобів.

Захід № 6 «Профілактика, діагностика та лікування онкологічних хвороб»

       Злоякісні новоутворення є однією з найнебезпечніших медико-біологічних і соціально – економічних проблем.  Щороку виявляється близько 100  первинних випадків онкологічних захворювань. Протягом життя кожен 3-й чоловік та кожна 5 жінка може захворіти на рак. Рак за причиною смерті  поступається лише серцево-судинним захворюванням, причому кожен 3-й померлий від раку – особа працездатного віку.

        Разом з тим, є велика кількість хвороб, так званих передраків,  своєчасне виявлення і лікування яких, може значно знизити і попередити онкохвороби. Цитологічний скринінг жіночого населення  може звести до мінімуму виникнення раку шийки матки.

       Метою прийняття заходу являється здійснення заходів з профілактики та раннього виявлення онкологічних і передракових захворювань, зменшення кількості інвалідів внаслідок онкохвороб, продовження тривалості та якості  життя онкологічних хворих.

Захід № 7 «Лікування пільгових категорій  населення»

          Постанова КМУ від 17.08.1998 № 1303  «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань», постанова КМУ від 26.08.2015 року №759 «Про внесення змін до Постанови КМУ від 17.07.1998 року № 1303 та наказ МОЗУ від 20.04.2014 р. №241 « Про організацію забезпечення інвалідів і дітей – інвалідів технічними та іншими засобами», Постанови КМУ від 31.03.2015 року №160 «Про затвердження Порядку забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворюваннями лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного лікування», передбачають пільгове лікування визначених категорій хворих. Забезпечення пільговими медикаментами для амбулаторного лікування регулює Постанова КМУ №180 від 16.03.2017 року, із змінами затвердженими Постановою КМУ №547 від 4.07.2017 року , яка затверджує «Національний перелік лікарських засобів, які дозволено закуповувати закладам охорони здоров’я за кошти місцевого або державного бюджету».

Перелік пільгових категорій жителів територіальної громади, які отримували амбулаторне лікування протягом попередніх років за пільговими рецептами сімейних лікарів первинної ланки:

    Пільговики по категоріях:

1. Групи населення, у разі амбулаторного лікування яких лікарські засоби за рецептами лікарів відпускаються безоплатно:

1) незалежно від розміру середньомісячного сукупного доходу їх сім’ї:

діти віком до трьох років;

учасники бойових дій та інваліди війни відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи і віднесені до категорій 1 та 2 відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»;

неповнолітні діти померлих громадян, віднесених до категорій 1 та 2, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»;

дівчата-підлітки і жінки з протипоказаннями вагітності, а також жінки, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (засоби контрацепції - гормональні препарати);

пенсіонери, які отримують пенсію за віком або у зв’язку з втратою годувальника (крім осіб, які отримують пенсію на дітей у зв’язку з втратою годувальника), якщо зазначені особи одержують пенсію в розмірі, що не перевищує мінімальний розмір пенсії;

інваліди, які отримують пенсію за віком, по інвалідності або у зв’язку з втратою годувальника (крім осіб, які отримують пенсію на дітей у зв’язку з втратою годувальника), якщо зазначені особи одержують пенсію в розмірі, що не перевищує мінімальний розмір пенсії, відповідно д о Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»;

інваліди та особи, які отримують державну соціальну допомогу, призначену замість пенсії, відповідно до Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»;

діти-інваліди відповідно до Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»;

ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, ветерани податкової міліції, ветерани державної пожежної охорони, ветерани Державної кримінально-виконавчої служби, ветерани служби цивільного захисту, ветерани Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації відповідно до Закону України «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист»;

2) якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу:

діти з багатодітних сімей відповідно до Закону України «Про охорону дитинства»;

особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи і віднесені до категорії 3 відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»;

учасники війни, особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, а також особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

жертви нацистських переслідувань відповідно до Закону України «Про жертви нацистських переслідувань»;

дружини (чоловіки) померлих жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, відповідно до Закону України «Про жертви нацистських переслідувань»;

особи, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, відповідно до Закону України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні»;

неповнолітні діти померлих громадян з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесених до категорії 3, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»;

особи, які працювали з моменту аварії на Чорнобильській АЕС до 1 липня 1986 р. не менше 14 календарних днів або не менше трьох місяців протягом 1986-1987 років за межами зони відчуження на роботах з особливо шкідливими умовами праці (за радіаційним фактором), пов’язаними з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи, що виконувалися за урядовими завданнями.

2. Групи населення, в разі амбулаторного лікування яких лікарські засоби за рецептами лікарів відпускаються з оплатою 50 відсотків їх вартості:

діти віком від трьох до шести років;

інваліди I і II груп відповідно до Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»;

депортовані особи, які досягли пенсійного віку або є інвалідами, відповідно до Закону України «Про відновлення прав осіб, депортованих за національною ознакою»;

реабілітовані особи, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами, відповідно до Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні»;

почесні донори України відповідно до Закону України «Про донорство крові та її компонентів» і громадяни України, нагороджені нагрудним знаком «Почесний донор СРСР», відповідно до постанови Верховної Ради України від 23 червня 1995 р. № 240/95-ВР «Про введення в дію Закону України “Про донорство крові та її компонентів»”.

 

Пільговики по захворюваннях:

Онкологічні захворювання

Гематологічні захворювання

Діабет (цукровий і нецукровий)

Ревматизм

Ревматоїдний артрит

Пухирчатка

Системний гострий вовчак

Системні, хронічні, тяжкі захворювання шкіри

Сифіліс

Лепра

Туберкульоз

Аддісонова хвороба

Гепатоцеребральна дистрофія

Фенілкетонурія

Шизофренія та епілепсія

Психічні захворювання (інвалідам I та II груп, а також хворим, які працюють в лікувально-виробничих майстернях психоневрологічних і психіатричних закладів)

Стан після операції протезування клапанів серця

Гостра переміжна порфірія

Муковісцидоз

Тяжкі форми бруцельозу

Дизентерія

Гіпофізарний нанізм

Стан після пересадки органів і тканин

Бронхіальна астма

Хвороба Бехтерєва

Міостенія

Міопатія

Мозочкова атаксія Марі

Хвороба Паркінсона

Інфаркт міокарду (перші шість місяців)

Дитячий церебральний параліч

СНІД, ВІЧ-інфекція

Післяопераційний гіпотиреоз, у тому числі з приводу раку щитовидної залози

Гіпопаратиреоз

Вроджена дисфункція кори наднирників

 

           У зв’язку з хронічним недофінансуванням галузі охорони здоров’я на виконання вищевказаних Постанов виділяється з держбюджету від 15 до 30% від потреби. Метою заходу є забезпечення визначеної категорії хворих амбулаторним лікуванням на пільгових умовах максимально від можливостей місцевого бюджету.

Захід № 8 «Місцеві стимули»

З метою покращення доступності надання медичної допомоги, забезпечення своєчасного обслуговування викликів та надання послуг з невідкладної допомоги виникає необхідність забезпечення сімейних лікарів індивідуальним санітарним автотранспортом, а середній медичний персонал ( сімейних медсестер та фельдшерів) – велосипедами, скутерами

        Метою заходу є мотивація роботи працівників первинної ланки, покращення якості та доступності медичних послуг,  кадрового забезпечення структурних підрозділів КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР шляхом введення додаткових місцевих стимулів за якість надання медичної допомоги. 

 

Завдання №2. Поліпшення матеріально – технічної бази структурних підрозділів КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР

Захід № 1 «Проведення капітальних та поточних ремонтів структурних підрозділівКНП «Тростянецький ЦПМД»ТМР

         Капітального ремонту  потребує приміщення ЦПМСД та АЗПСМ №1 , поточного ремонту потребує АЗПСМ с.Кам'янка, ФП с.Кам'янецьке та ФП с.Зарічне.

Захід 2. «Розвиток інформаційних технологій»

          Ефективне інформаційне забезпечення медицини є однією з важливих передумов її якості на всіх етапах від первинного огляду в амбулаторії до спеціалізованої допомоги в профільних закладах з наданням телемедичних консультацій.

      Необхідно створити єдиний інформаційний простір охорони здоров’я, для чого має бути забезпечено достатній розвиток МІС усіх рівнів, які мають бути взаємопов’язані і взаємосумісні.  Автоматизованим робочим місцем має бути забезпечений кожний сімейний лікар і медична сестра, кожний ФП.

 

 Заходи, передбачені Програмою, дозволять:

- реалізувати створення загальної інформаційно-аналітичної медичної системи інтегрованого збору та обробки інформаційних потоків задекларованих напрямів, обмін статистичними даними для отримання

-достовірної інформації на всіх рівнях охорони здоров'я, тощо; 

- підготовку закладів охорони здоров'я до страхової медицини, шляхом впровадження ліцензованих програмних продуктів, розробка яких спрямована на інформатизацію елементів лікувально-діагностичних процесів, уніфікацію системи збору та обробки інформації про кожного пацієнта первинної ланки;

- підвищити ефективність планування в системі охорони здоров'я Тростянецької ОТГ, району шляхом моніторингу медичного забезпечення населення окремих територіальних одиниць та конкретних закладів, у тому числі підвищення рівня контролю за використанням фінансових та матеріальних ресурсів закладів охорони здоров'я  Тростянецької ОТГ, району.

- створити локальну інформаційну сітку з метою подальшого формування реєстрів пацієнтів та заключених контрактів «лікар – пацієнт».

 

Захід 3 «Придбання медичного обладнання, інструментарію, санітарного автотранспорту»

        Забезпечення структурних КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР медичним обладнанням, автомобілями, інструментарієм перебуває на рівні 56% від затвердженого табеля оснащення. Крім цього більша половина медичного обладнання та санітарного автотранспорту підлягає оновленню, а існуюче обладнання - проведенню щорічної повірки і поточних ремонтів з метою якісних параметрів роботи.

           Згідно нормативних документів санітарним автомобілем повинен забезпечуватись кожний сімейний лікар, а кожен ФАП та ФП скутером чи велосипедом, а також в КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР має бути санітарний автомобіль з ношами для транспортування хворих.

          Мета даного заходу покращення забезпечення структурних підрозділів закладу сучасним медичним обладнанням, інструментарієм та  санітарним автотранспортом у відповідності до табеля оснащення, що дасть можливість покращити якість та доступність кваліфікованої медичної допомоги первинного рівня до населення територіальної громади.

Завдання та заходи

Програми розвитку комунального некомерційного підприємства «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради

на 2019-2021 роки

 
















































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































№ п/п Перелік заходів Термін виконання заходу Виконавці Джерела фінансування Орієнтовані обсяги фінансування

 (тис. грн.)
Очікуваний результат
Всього 2019 2020 2021  
1. Забезпечення надання населенню первинної медичної допомоги за місцем проживання.
1.1 Кадрове забезпечення. 2019-2021   Місцеві бюджети, інші джерела 76,0 24,0 28,0 24,0 Покращення якісного своєчасного кваліфікованого надання медичних послуг первинного рівня населенню об’єднаної територіальної громади

 
1.1.1 Підвищення професійної підготовки медичних працівників (курси підвищення кваліфікації, семінари, конференції) 2019-2021 Адміністрація

КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР
Місцеві бюджети, інші джерела 76,0 24,0 28,0 24,0
1.2 Серцево-судинні та судинно-мозкові захворювання, пропаганда здорового способу життя. 2019-2021   Місцеві бюджети, інші джерела 181,4 60,8 60,8 59,8  
1.2.1 Пропаганда здорового способу життя, як профілактика серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань. 2019-2021 Медичні працівники КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР

 
Місцеві бюджети, інші джерела 8,0 3,0 3,0 2,0 Покращення поінформованості населення щодо профілактики серцево-судинних захворювань.
1.2.2 Формування реєстру хворих на серцево-судинні захворювання, в т. ч. осіб, що підлягають коронарокардіографії та його програмне забезпечення. 2019-2021 Медичні працівники КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР

 
Місцеві бюджети, інші джерела 1,5 0,5 0,5 0,5 Покращення обліку диспансерних хворих, контроль своєчасного обстеження та лікування.
1.2.4 Забезпечення дистанційної передачі електрокардіограм:

- придбанняЕКГ плівки
2019-2021

 
Медичні працівники КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР

 

 
Місцеві бюджети, інші джерела 6,0 2,0 2,0 2,0 Покращення діагностики серцево-судинної патології.
1.2.5 - Придбання та підключення   ЕКГ апаратів (Юкард – 100) до дистанційної передачі. (АЗПСМ с.Кам`янка та інші) 2019-2021 Місцеві бюджети, інші джерела 135,0 45,0 45,0 45,0
1.2.6 Забезпечення безкоштовними контрацептивами осіб з важкою екстрагенітальною патологією, в тому числі серцево-судинною. 2019-2021 Місцеві бюджети, інші джерела 8,4 2,8 2,8 2,8 Планування сім’ї, як заходи попередження інвалідності та смертності у осіб з важкою екстрагенітальною патологією
1.2.7 Забезпечити вагітних, роділь, породіль препаратами заліза з метою лікування анемії. 2019-2021 Місцеві бюджети, інші джерела 22,5 7,5 7,5 7,5 Попередження розвитку анемії у новонароджених.
1.3 Протидія захворюванню на туберкульоз. 2019-2021   Місцеві бюджети, інші джерела 359,82 119,94 119,94 119,94  
1.3.1 Забезпечення структурних підрозділів КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР одноразовими контейнерами для збору та доставки мокротиння в лабораторію 2019-2021 КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР, міська рада Місцеві бюджети, інші джерела 5,94 1,98 1,98 1,98 Покращення ранньої діагностики туберкульозу шляхом обстеження мокротиння  осіб із груп ризику та флюорографічного обстеження підлягаючих контингентів.

 

Проведення діагностики туберкульозу у дитячого населення
1.3.2 Забезпечення бланками направлень для мікроскопічного обстеження мокротиння. 2019-2021 Місцеві бюджети, інші джерела 0,09 0,03 0,03 0,03
1.3.3 Забезпечити структурні підрозділи КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР  необхідною кількістю туберкуліну для своєчасного проведення туберкулінодіагностики дитячого населення. 2019-2021 Місцеві бюджети, інші джерела 321,0 107,0 107,0 107,0
1.3.4 Забезпечити дотримання вимог інфекційного контролю щодо туберкульозу вструктурних підрозділах КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР:

- придбання бактерицидних ламп для ДОТ-кабінетів;

- забезпечення медичних працівників первинної ланки індивідуальними засобами захисту населення (респіратори, маски, рукавички)
2019-2021

 

 
Місцеві бюджети, інші джерела 5,85 1,95 1,95 1,95 Попередження інфікування медичних працівників при роботі з хворими на туберкульоз.
1.3.5 Придбання деззасобів для ДОТ-кабінетів та роботи в тубвогнищах. 2019-2021 Місцеві бюджети, інші джерела 23,94 7,98 7,98 7,98 Проведення профілактичних заходів з метою попередження інфікування.
1.3.6 Проведення санітарно-просвітницької роботи. 2019-2021 Медичні працівники КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР Місцеві бюджети, інші джерела 1,5 0,5 0,5 0,5 Підвищення обізнаності населення щодо захворюваності на туберкульоз.
1.3.7 Проведення щорічних навчань фахівців, що беруть участь у проведенні туберкулінодіагностики. 2019-2021 Адміністрація КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР Місцеві бюджети, інші джерела 1,5 0,5 0,5 0,5 Підвищення рівня кваліфікації медичних працівників.
1.4 Профілактика інфекційних захворювань. 2019-2021   Місцеві бюджети, інші джерела 650,4 210,8 216,6 223,0  

Профілактика грипу та ГРВІ у осіб підвищеного ризику.
1.4.1 Забезпечення щорічного проведення передсезонної імунопрофілактики грипу та ГРВІ в групах ризику з охопленням підлягаючих контингентів 2019-2021 Медичні працівники КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР

 
Місцеві бюджети, інші джерела 450,0 150,0 150,0 150,0
1.4.2 Забезпечення роботи кабінетів щеплень: придбання одноразових шприців, рукавичок,  деззасобів. 2019-2021 Медичні працівники КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР

 
Місцеві бюджети, інші джерела 83,6 25,3 27,8 30,5
1.4.3 Проведення щорічних навчань фахівців, що беруть участь у проведенні імунопрофілактики. 2019-2021 Адміністрація КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР, Місцеві бюджети, інші джерела 3,0 1,0 1,0 1,0 Підвищення кваліфікації медичного персоналу.

Підвищення обізнаності населення в питаннях збереження та зміцнення здоров’я, профілактики та ранньої діагностики хвороб.
1.4.4 Проведення санітарно-просвітницької роботи серед населення району з питань імунопрофілактики. 2019-2021 Медичні працівники КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР

 

 

 

 

 

 
Місцеві бюджети, інші джерела 1,5 0,5 0,5 0,5
1.4.5 Обстеження осіб із груп ризику інфікування ВІЛ- інфекцією (придбання тест-смужок). 2019-2021 Медичні працівники КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР

 
Місцеві бюджети, інші джерела 59,6 18,0 19,8 21,8 Забезпечення ранньої діагностики ВІЛ-інфекції.
1.4.6 Забезпечення захисту медичних працівників закладу від інфікування ВІЛ-інфекцією. 2019-2021 Адміністрація КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР

 
Місцеві бюджети, інші джерела 3,0 1,0 1,0 1,0 Попередження захворюваності медичного персоналу.
1.4.7 Здійснення заходів з профілактики передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини шляхом забезпечення адаптованими  молочними сумішами для дітей першого року життя, народжених ВІЛ-інфікованими матерями. 2019-2021 КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР,

 міська рада
Місцеві бюджети, інші джерела 49,7 15,0 16,5 18,2 Профілактика ВІЛ-інфекції у новонароджених дітей від ВІЛ-інфікованих матерів.
1.5 Цукровий та нецукровий діабети. 2019-2021   Місцеві бюджети, інші джерела 114,93 38,31 38,31 38,31  
1.5.1 Створення реєстру хворих на цукровий діабет ІІ типу та його програмне  забезпечення. 2019-2021 Медичні працівники КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР,

КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР,

 міська рада
Місцеві бюджети, інші джерела 1,5 0,5 0,5 0,5 Забезпечення 100% огляду хворих на цукровий діабет.

Забезпечення ранньої діагностики цукрового діабету у населення .
1.5.2 Забезпечення структурних підрозділів КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР   глюкометрами  для діагностики  цукрового діабету. 2019-2021 Місцеві бюджети, інші джерела 2,43 0,81 0,81 0,81
1.5.3 Забезпечення структурних підрозділів КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР  тест – смужками для ранньої  діагностики цукрового  діабету. 2019-2021 Місцеві бюджети, інші джерела 90,0 30,0 30,0 30,0
1.5.4 Забезпечення хворих на нецукровий діабет ліками за пільговими рецептами сімейних лікарів здійснюється  при відсутності централізованої поставки лікарських засобів. 2019-2021 Місцеві бюджети, інші джерела 21,0 7,0 7,0 7,0
1.6 Онкологія. 2019-2021   Місцеві бюджети, інші джерела 538,0 163,5 178,8 195,7  
1.6.1 Забезпечення ранньої діагностики раку шийки матки, молочної  залози,

- забезпечення одноразовими пакетами для огляду жінок із багатодітних та малозабезпечених сімей;

- забезпечення оглядових кабінетів бланками направлень на цитологічне обстеження
2019-2021  

КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР, міська рада
Місцеві бюджети, інші джерела 30,0 10,0 10,0 10,0 Покращення ранньої діагностики онкологічних захворювань.
1.6.2 Забезпечення онкохворих знеболюючими  лікарськими препаратами , в т.ч. які містять наркотичні  речовини. 2019-2021 Місцеві бюджети, інші джерела 508,0 153,5 168,8 185,7 Покращення якості життя та досягнення ефективного знеболення пацієнтів у термінальній стадії.
1.7 Лікування  пільгових  категорій  населення 2019-2021   Місцеві бюджети, інші джерела 4020,3 1340,1 1340,1 1340,1  
1.7.2 Забезпечення інвалідів та дітей-інвалідів виробами медичного призначення (підгузники, калоприймачі, сечоприймачі та інше) 2019-2021 КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР, міська рада Місцеві бюджети, інші джерела 48,6 16,2 16,2 16,2 Покращення тривалості та якості життя населення, забезпечення якісного медикаментозного лікування пільгових категорій населення, забезпечення безкоштовного надання невідкладної медичної допомоги.
1.7.3 Забезпечення хворих на орфанні захворювання, рідкісні ендокринні хвороби. 2019-2021 КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР, міська рада Місцеві бюджети, інші джерела 2992,5 997,5 997,5 997,5
1.7.4 Забезпечення ліками хворих, що перенесли трансплантацію нирок 2019-2021 КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР, міська рада Місцеві бюджети, інші джерела 961,2 320,4 320,4 320,4
1.7.5 Забезпечення ліками хворих, що перенесли операцію на серці (заміна клапану) 2019-2021 КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР, міська рада Місцеві бюджети, інші джерела 18,0 6,0 6,0 6,0
1.8 Місцеві стимули 2019-2021

 
  Місцеві бюджети, інші джерела 1500,0 500,0 500,0 500,0  
1.8.1 Забезпечення житлом медичних працівників КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР, залучення до співпраці «Фонду сприяння будівництву та інвестиціям» 2019-2021

 
КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР, міська рада Місцеві бюджети, інші джерела 1500,0 500,0 500,0 500,0  

Мотивація сімейного лікаря до роботи в сільській місцевості.
1.17.2 Вирішення питання забезпечення медичних працівників земельними ділянками під забудову та ведення домашнього господарства відповідно до потреби. 2019-2021   Не потребує фінансування.
2. Поліпшення матеріально – технічної бази структурних підрозділів КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР.
2.1 Проведення капітальних та поточних ремонтів структурних підрозділів КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР 2019-2021   Місцеві бюджети, інші джерела 1440,0 1400,0 35,0 5,0 Поліпшення надання якісної первинної медичної допомоги
2.1.1 Приміщення АЗПСМ №1 2019-2021 КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР»,

міська рада, с/г підприємства організацій зони обслуговування
Місцеві бюджети, інші джерела 945,0 945,0 0,0 0,0
АЗПСМ с. Кам`янка 2019-2021 Місцеві бюджети, інші джерела 65,0 65,0 0,0 0,0
ФП с. Кам`янецьке 2019-2021 Місцеві бюджети, інші джерела 150,0 150,0 0,0 0,0
ФП с.Зарічне 2019-2021 Місцеві бюджети, інші джерела 25,0 25,0 0,0 0,0
2.1.2 Заміна ламп розжарювання на енергозберігаючі лампи. 2019-2021 КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР»,

міська рада, с/г підприємства організацій зони обслуговування
Місцеві бюджети, інші джерела 15,0 5,0 5,0 5,0 Забезпечення підвищення енергоефективності та економії коштів на оплату електроенергії та опалення
2.1.3 Заміна вікон та вхідних дверей на енергозберігаючі у всіх закладах, які цього потребують. 2019-2021 Місцеві бюджети, інші джерела 240,0 210,0 30,0 0,0
2.2 Розвиток інформаційних технологій. 2019-2021   Місцеві бюджети, інші джерела 437,6 175,6 141,0 121,0  
2.2.1 Придбання комп’ютерних комплексів для забезпечення медичних працівників автоматизованими робочими місцями (3 одиниць).

 
2019-2021 КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР, міська рада Місцеві бюджети, інші джерела 60,0 60,0 0,0 0,0 Забезпечення комп’ютерною технікою автоматизованих робочих місць згідно табеля оснащення.
2.2.2 Придбання комп’ютерних програм та їх обслуговування. 2019-2021 Місцеві бюджети, інші джерела 357,6 115,6 121,0 121,0
2.2.3 Підключення до швидкісної мережі ІНТЕРНЕТ усіх ФП, ФАП, АЗПСМ у сільській місцевості 2019-2021 Місцеві бюджети, інші джерела 20,0 0,0 20,0 0,0
2.3 Придбання медичного обладнання, інструментарію, санітарного автотранспорту, відповідно до табелю оснащення 2019-2021  

 

 

 
Місцеві бюджети, інші джерела 852,6 272,6 290,0 290,0  

 

 

 

 

Забезпечення якісного, повного лабораторного обстеження населення з метою своєчасного виявлення хвороб та попередження ускладнень
2.3.1 Придбання  інструментарію для амбулаторій Центру відповідно до табеля оснащення. 2019-2021 КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР, міська рада Місцеві бюджети, інші джерела 732,6 232,6 250,0 250,0
2.3.2 Проведення поточних ремонтів та повірки  функціонуючого медичного обладнання. 2019-2021 КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР, міська рада Місцеві бюджети, інші джерела 120,0 40,0 40,0 40,0
2.3.3

 

 
Передбачити кошти для забезпечення структурних підрозділів КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР» медикаментами , перев’язувальним матеріалом, виробами медичного призначення та інше, що фінансується згідно КЕКВ 2220 «Медикаменти та перев’язувальні матеріали», в т.ч.: 2019-2021 КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР, міська рада   3712,1 1153,5 1483,6 1075,0  

Забезпечення своєчасного надання

прикріпленому

населенню невідкладної медичної допомоги, обслуговування викликів.


  • лікарські засоби для надання невідкладної допомоги


Місцеві бюджети, інші джерела 76,1 23,0 25,3 27,8


  • витратні матеріали та вироби медичного призначення


Місцеві бюджети, інші джерела 191,7 57,9 63,7 70,1


  • дезінфекційні засоби


Місцеві бюджети, інші джерела 65,0 19,5 21,5 24,0
2.3.4

 
Придбання  мотоциклів та мопедів для медпрацівників ФАПів та амбулаторій з метою своєчасного обслуговування викликів ( 4 одиниці) 2019-2021 КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР,

міська рада, с/г підприємствта організацій
Місцеві бюджети, інші джерела 100,0

 
100,0 0,0 0,0
2.3.5 Придбання відео-комплексів для демонстрації освітніх відеоматеріалів з метою проведення  якісної санітарно – освітньої  роботи  в  амбулаторіях. 2019-2021  

КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР,

міська рада, с/г підприємстві та організацій
Місцеві бюджети, інші джерела 20,0 0,0 20,0 0,0 Підвищення обізнаності населення в питаннях збереження та зміцнення здоров’я, профілактики та ранньої діагностики хвороб.
2.3.6 Оплата послуг забезпечення функціонування наявних комп’ютерних програм (медичних, кадрових, фінансових) 2019-2021 Місцеві бюджети, інші джерела 371,1 123,7 123,7 123,7  

Забезпечення якісного кваліфікованого надання медичних послуг, покращення умов медичного обслуговування пацієнтів.
2.3.7

  • заміна застарілих меблів у ФАПах,ФП та амбулаторіях.


2019-2021 Місцеві бюджети, інші джерела 45,0 15,0 15,0 15,0
2.3.8 Оснащення структурних підрозділів КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР санітарним автотранспортом відповідно до табеля оснащення. ( 4 одиниці)



 

 
Місцеві бюджети, інші джерела 1600,0 400,0 800,0 400,0 Забезпечення своєчасного надання невідкладної медичної допомоги, обслуговування викликів, забезпечення виїздів вузьких спеціалістів в села .
2.3.9 Проведення капітальних та поточних ремонтів наявного автотранспорту. 2019-2021 Місцеві бюджети, інші джерела 480,0 160,0 160,0 160,0
2.3.10 Забезпечення санітарних автомобілів паливно-мастильними матеріалами. 2019-2021 Місцеві бюджети, інші джерела 763,2 254,4 254,4 254,4
3. Створення належних умов для функціонування медичного закладу  
3.1 Оплата енергоносіїв 2019-2021   Місцеві бюджети, інші джерела

 
 

2698,5
 

844,3
 

905,4
 

948,8
 

 

Забезпечення належного функціювання Тростянецько-го центру первинної медичної допомоги та його структурних підрозділів
 
3.1.1 Оплата водопостачання та водовідведення

 
2019-2021 КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР, міська рада  

Місцеві бюджети, інші джерела

 
 

171,4
 

 

53,1
 

57,5
 

 

60,8
 
3.1.2

 
Оплата електроенергії 2019-2021 КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР, міська рада Місцеві бюджети, інші джерела  

583,2
 

176,2
 

193,8
 

213,2
 
3.1.3

 
Оплата природного газу 2019-2021 КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР, міська рада Місцеві бюджети, інші джерела  

1780,9
 

564,5
 

599,5
 

616,9
 
3.1.4 Оплата інших енергоносіїв 2019-2021 КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР, міська рада Місцеві бюджети, інші джерела  

163,0
 

50,5
 

54,6
 

57,9
 
Загальний обсяг ресурсів Місцеві бюджети, інші джерела

 
16581,65 6303,45 5337,55 4940,65    

 

Головний лікар КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР                                                                 С.П. Лобода