ОПИС ДОКУМЕНТУ
Автор: | |
---|---|
Статус: | Прийнятий вцілому |
Дата: | 19.02.2021 |
ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 25.02.2021/1
Про затвердження звіту
про виконання бюджету Тростянецької
міської об’єднаної територіальної громади
за 2020 рік
У К Р А Ї Н А
Тростянецька міська рада
7 сесія 8 скликання
Р І Ш Е Н Н Я
від 25.02.2021 року
м. Тростянець № _____
Про затвердження звіту
про виконання бюджету Тростянецької
міської об’єднаної територіальної громади
за 2020 рік
Відповідно до п. 23 ч. 1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,
міська рада вирішила:
1. Затвердити звіт про виконання бюджету Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади за 2020 рік:
- по доходах в сумі 191 155 753 гривень, у тому числі :
спеціальний фонд – 12 617 549 гривень ( додаток 1);
- по видаткахв сумі – 189 590 119 гривень, у тому числі :
спеціальний фонд – 39 538 948 гривень ( додаток 2).
2. Дане рішення оприлюднити в ЗМІ та на сайті Тростянецької міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Бову Ю.А.
Міський голова Юрій БОВА
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
про виконання бюджету Тростянецької міської
об’єднаної територіальної громади
за 2020 рік
Згідно звіту по виконанню бюджету по Тростянецької міської ОТГ за січень-грудень 2020 року, наданий Управлінням Державної казначейської служби України у Тростянецькому районі Сумської області бюджет Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади затверджено в загальній сумі 184 970,6 тис. гривень, із них загальний фонд – 178 739,4 тис. гривень та спеціальний фонд – 6 231,2 тис. гривень.
При затверджених показниках надходжень на 2020 рік у сумі 178739,4 тис. гривень фактично до загального фонду бюджету Тростянецької міської ОТГ надійшло коштів у сумі 178 538,2 тис. гривень, що складає 99,9 % до затверджених показників доходів з урахуванням офіційних трансфертів. По власних доходах бюджету ОТГ (без офіційних трансфертів) дохідна частина загального фонду бюджету виконана на 100,6%, при запланованих показниках – 119 627,3 тис. гривень фактично до бюджету надійшло - 120 343,7 тис. гривень, приріст становить 7,2%.
Податкові надходження в звітному періоді виконані на 100,6%, тобто при запланованих показниках 118 295,3 тис. гривень. фактично надійшло 119 010,9 тис. гривень.
Основним джерелом наповнення дохідної частини загального фонду бюджету ОТГ є податок з доходів фізичних осіб. За 2020 рік мобілізовано податку до бюджету ОТГ в сумі 82 307,1 тис. гривень, що становить 100,4% планових призначень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року фактичні надходження податку на доходи з фізичних осіб збільшились на 5 058,6 тис. гривень, або на 6,5% за рахунок підвищення рівня заробітної плати та зростання надходжень за паї.
Основними бюджетоутворюючими платниками податку з доходів фізичних осіб є: ПАТ «Монделіс Україна», ДП «Тростянецьке лісове господарство», ПрАТ «Якобз Дау Егбертс Україна» та підприємства Південної Залізниці, від яких за 12 місяців 2020 року надійшло 42 815,7 тис. гривень відповідно:
- ПАТ «Монделіс Україна» -18 525,5 тис. гривень, або на 1366,8 тис. гривень більше ніж за минулий рік;
- підприємства Південної Залізниці -13 588,5 тис. гривень, або на 1255,1 тис. гривень менше (за рахунок переведення працівників на 4-х денний робочий тиждень на період карантину);
- ПрАТ «Якобз Дау Егбертс Україна» - 6 772,1 тис. гривень, або на 1249,7 тис. гривень більше;
- ДП «Тростянецьке лісове господарство» -3 929,6 тис. гривень, що на 230,2 тис. гривень менше, за рахунок зменшення працівникам заохочувальних виплат.
Надходження по рентній платі за спеціальне використання лісових ресурсів виконано на 100,0 %, надійшло 1 767,1 тис. гривень, та на 925,1 тис. гривень більше ніж за 2019 рік.
За 12 місяців 2020 року рентної плати за користування надрами надійшло 8,0 тис. гривень, плановий показник виконано на 100,0 %.
Надходження по акцизному податку (пальне) виконано на 100,0%, тобто при плані 4 350,0 тис. гривень фактично надійшло 4 351,9 тис. гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року фактичні надходження даного податку зросли на 231,7 тис. гривень.
Надходження по акцизному податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів у 2020 році склали 2 731,9 тис. гривень., що становить 101,2% плану. У порівнянні з минулим роком надходження акцизного податку від роздрібної торгівлі збільшились на 600,3 тис. гривень, приріст досягнуто 28,2%. Перевиконання та зростання надходжень зумовлено підвищенням ціни на тютюнові вироби та за рахунок нового платника акцизного податку ТОВ «Юр-Енерджи» («Продуктова хатка»), від якого надійшло 293,9 тис. гривень.
Податку на нерухоме майно при затверджених показниках 1 448,0 тис. гривень фактично надійшло 1 450,5 тис. гривень, або 100,2 % до запланованого рівня. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження по податку на нерухоме майно збільшились на 115,5 тис. гривень, або на 8,6%, у зв’язку із збільшенням мінімальної заробітної плати та погашення податкового боргу за минулі роки.
Плати за землю при плані 13 901,5 тис. гривень фактично надійшло 13 974,0 тис. гривень, або 100,5 % до запланованого рівня. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження по платі за землю зменшилися на 609,2 тис. гривень, або на 4,2%, через застосування норм Законів України від 17.03.2020 року №533-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» та від 30.03.2020 року №540-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)». А саме: за результатами подання юридичними та фізичними особами уточнюючих декларацій на зменшення нарахувань у квітні-травні 2020 року на загальну суму 1300,0 тис. гривень.
Рішенням сесії Тростянецької міської ради № 256 від 30.01.2018 року надано пільгу зі сплати земельного податку комунальним підприємствам Тростянецької міської ради, сума пільги за 2020 рік склала 1 005,3 тис. гривень. З них:
- КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 82,9 тис. гривень,
- КП ТМР «Тростянецьке житлово-експлуатаційне управління» - 402,2 тис. гривень,
- КП ТМР «Тростянецький ринок» - 313,4 тис. гривень,
- КП ТМР «Міська ритуальна служба» - 128,8 тис. гривень,
- ДП «Готель Тростянець» КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 2,0 тис. гривень,
- ДП «Ринок Європейський» КП ТМР «Тростянецький ринок» - 76,0 тис. гривень.
Єдиного податку до бюджету надійшло в сумі 12 294,1 тис гривень, що становить 102,0% планових призначень та у порівнянні з минулим роком надходження зросли на 1 715,6 тис. гривень, або на 16,2%.
В тому числі:
- по єдиному податку з юридичних осіб планові показники виконано на 101,4%, фактично надійшло 2 367,9 тис. гривень при затвердженому показнику 2 335,0 тис. гривень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 51,2% або на 801,7 тис. гривень. Таке збільшення надходжень пояснюється додатковим надходженням коштів у 2020 році від сплати єдиного податку новоствореними підприємствами на загальну суму 990,9 тис. гривень, від яких за січень-грудень 2020 року надійшло до бюджету Тростянецької міської ОТГ відповідно:
- ТОВ "Паритет-Люкс"- 397,7 тис. гривень,
- ТОВ "АВ-Будсервіс" – 304,5 тис. гривень,
- ТОВ "СМ-Інвестбуд" – 288,7 тис. гривень.
- по єдиному податку з сільськогосподарських товаровиробників виконання склало 101,9%, фактично надійшло коштів у сумі 356,8 тис. гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження єдиного податку зменшились на 92,8 тис. гривень, у зв’язку із зменшенням середньообласної нормативно-грошової оцінки землі. А також у зв’язку із зменшенням надходжень у порівнянні з відповідним періодом минулого року від ТОВ АФ «Семереньки» (податок за ІV квартал 2019 року був сплачений авансом у ІV кварталі 2019 року, а не в січні 2020 року).
Неподаткові надходження в звітному періоді виконані на 100,1%, фактично надійшло 1 307,6 тис. гривень при запланованих показниках 1306,7 тис. гривень.
Адміністративні збори та платежі заплановано на звітний період у сумі 1 007,7 тис. грн., фактичні надходження склали 1 004,1 тис. гривень або 99,7%. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зменшились на 190,5 тис. гривень, за рахунок зменшенням кількості наданих адміністративних послуг у зв’язку з карантинними заходами.
Державного мита при плані 33,5 тис. гривень, фактично надійшло 34,1 тис. гривень, або 101,8% плану. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зменшилися на 14,1 тис. гривень.
Інші надходження виконані на 100,9%, тобто при плані 271,0 тис. гривень фактично надійшло 273,3 тис. гривень.
Джерелами інших надходжень є:
- повернення в доход бюджету за минулі роки – 201,8 тис. гривень;
- повернення в доход бюджету грошової застави, відповідно Виборчого кодексу України – 55,1 тис. гривень;
- плата за участь у аукціоні – 13,8 тис. гривень;
- відшкодування втрат за лікування потерпілого від злочину – 2,6 тис. гривень.
Офіційних трансфертів у 2020 році до бюджету Тростянецької міської ОТГ по загальному фонду отримано субвенцій з державного бюджету у сумі 49 887,7 тис. гривень, всього не використаних - 6 360,6 тис. гривень, з них: повернутих до обласного бюджету в сумі 517,6 тис. гривень та залишок на рахунку освітньої субвенції склав в сумі 5843,0 тис. гривень.
- освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам – 38399,5 тис. гривень, залишок коштів на 01.01.2021 року склав 5 843,0 тис. гривень, які будуть спрямовані на оновлення навчальної та матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти;
- медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам - 3982,2 тис. гривень;
- субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 1 318,9 тис. гривень, залишок невикористаних коштів та повернутих до державного бюджету - 1,1 тис. гривень (обсяг не використаних та повернутих коштів склав за рахунок з проведенням тендерних процедур сума зменшилася від запланованої);
- субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції – 1 011,6 тис. гривень, залишок невикористаних коштів та повернутих до обласного бюджету – 224,8 тис. гривень (залишок коштів по заробітній платі педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру);
- субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 119,8 тис. гривень, повернуто до обласного бюджету 49,8 тис. гривень;
- субвенція з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 829,6 тис. гривень;
- субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров`я за рахунок коштів медичної субвенції – 2 416,3 тис. гривень;
- субвенція з місцевого бюджету на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету– 1 269,0 тис. гривень, повернуто невикористаної субвенції в сумі 242,0 тис. гривень;
- субвенція з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров`я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 540,8 тис. гривень;
Також, отримано дотації з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету – 659,4 тис. гривень.
Субвенція з місцевого бюджету на утримання об`єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об`єктів спільного користування склала в сумі 90,9 тис. гривень.
Доходна частина спеціального фонду, з урахуванням трансфертів склала в сумі 12 617,5 тис. гривень при затверджених показниках 6 231,2 тис. гривень. По власних доходах бюджету ОТГ (без офіційних трансфертів) дохідна частина спеціального фонду бюджету виконана на 214,7 %, або в сумі 12 517,5 тис. гривень. У порівнянні з минулим роком надходження зросли на 4 947,3 тис. гривень, або на 65,4%.
Екологічного податку надійшло в сумі 107,8 тис. гривень, що становить 100,3 % запланованого надходження екологічного податку на рік але на 14,0 тис. гривень менше ніж за 2019 рік.
Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища склали в сумі 111,6 тис. гривень, або 101,5% планових призначень від КП ТМР «Тростянецькомунсервіс», відповідно прийнятого рішення Господарського суду Сумської області (справа № 920/5/17). У порівнянні з 2019 роком надходження зросли на 21,4 тис. гривень.
Надходження до бюджету розвитку за 2020 рік склали в сумі 2 474,3 тис. гривень, з них:
- надходження від відчуження майна склали в сумі 97,9 тис. гривень;
- кошти від пайової участі склали в сумі 4,3 тис. гривень, які надійшли від 4 фізичних осіб, згідно договорів.
В 2020 році до бюджету Тростянецької міської ОТГ по спеціальному фонду отримано субвенцій з бюджету Боромлянської сільської об’єднаної територіальної громади у сумі 100,0 тис. гривень на співфінансування придбання автомобіля медичної допомоги для КНП «Тростянецька міська лікарня».
Видатки та заборгованість
Виходячи зі статусу Тростянецької міської ОТГ бюджет за витратами сформований із застосовуванням програмно-цільового методу.
В бюджеті визначено 4 головних розпорядника коштів:
- Міська рада (01);
- Відділ освіти Тростянецької міської ради (06);
- Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради (10);
- Фінансове управління Тростянецької міської ради (37).
При фінансуванні головних розпорядників коштів бюджету Тростянецької міської ОТГ у 2020 році в першочерговому порядку фінансувались видатки по захищених статтях витрат.
Обсяг видатків загального фонду спрямовано на:
державне управління – 16182,9 тис. гривень;
освіта – 69576,3 тис. гривень;
охорона здоров’я – 18229,6 тис. гривень;
соціальний захист та соціальне забезпечення – 3811,1 тис. гривень;
культура – 7406,3 тис. гривень;
фізична культура і спорт – 10525,9 тис. гривень;
інші видатки – 24778,3 тис. гривень;
трансферти – 809,8 тис. гривень.
0100 Державне управління
Видатки на державне управління (міська рада, ЦНАП, КУ «Трудовий архів», апарат відділу освіти, апарат відділу культури, молоді та спорту та фінансове управління) по загальному фонду затверджені в сумі 16474,6 тис. гривень, фактично виконано за звітний період 16182,9 тис. гривень, що становить 98 % до річних призначень. З них на заробітну плату з нарахуваннями направлено 13911,8 тис. гривень. Видатки на оплату комунальних послуг та енергоносіїв склали 672,3 тис. гривень.
По спеціальному фонду затверджено розписом з урахуванням змін у сумі 324,4 тис. гривень, фактично виконано за звітний період 2654,8 тис. гривень, що становить 818% до річних призначень, у тому числі плата за послуги, що надаються бюджетними установами у сумі 0,4 тис. гривень та інші джерела власних надходжень бюджетних установ у сумі 2330,0 тис. гривень.
Кредиторська заборгованість відсутня на кінець звітного періоду 2020 року. Дебіторська заборгованість на кінець звітного періоду по загальному фонду становить 26,5 тис. гривень.
1000 Освіта
Видатки на освіту по загальному фонду затверджені в сумі 75830,6 тис. гривень, фактично виконано за звітний період 69576,3 тис. гривень, що становить 92% до річних призначень. З них на заробітну плату з нарахуваннями направлено 58422,5 тис. гривень. Видатки на оплату комунальних послуг та енергоносіїв склали 5503,0 тис. гривень.
По спеціальному фонду затверджено розписом з урахуванням змін у сумі 6753,8 тис. гривень, фактично виконано за звітний період 8807,8 тис. гривень, що становить 130,4 % до річних призначень, у тому числі плата за послуги, що надаються бюджетними установами у сумі 2465,9 тис. гривень та інші джерела власних надходжень бюджетних установ у сумі 1859,2 тис. гривень
Кредиторська заборгованість на кінець звітного періоду 2020 року відсутня.
Дебіторська заборгованість на кінець звітного періоду відсутня.
Надання дошкільної освіти
Видатки на дошкільну освіту по загальному фонду склали 14176,9 тис. гривень при запланованих 14267,0 тис. гривень що складає 99,4 % до річних призначень. З них на оплату праці з нарахуваннями направлено 10684,9 тис. гривень. Видатки на оплату за комунальні послуги та енергоносії складають 1748,4 тис. гривень. На харчування дітей в дошкільних закладах витрачено коштів у сумі 734,9 тис. гривень. Середня вартість харчування за 1 день складає 25,00 грн.
По спеціальному фонду затверджено розписом з урахуванням змін у сумі 1213,2 тис. гривень, фактично виконано за звітний період 1056,6 тис. гривень, що становить 87,1 % до річних призначень, у тому числі плата за послуги, що надаються бюджетними установами у сумі 888,6 тис. гривень та інші джерела власних надходжень сумі 54,8 тис. грн.
Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами
Видатки на загальну середню освіту по загальному фонду склали 44403,2 тис. гривень при запланованих 50326,9 тис. гривень що складає 88,2 % до річних призначень. З них на оплату праці з нарахуваннями направлено 37728,9 тис. гривень. Видатки на оплату за комунальні послуги та енергоносії складають 3316,4 тис. гривень. На харчування учнів шкіл витрачено коштів у сумі 453,0 тис. грн. Середня вартість харчування за 1 день складає 11,40 грн.
По спеціальному фонду затверджено розписом з урахуванням змін у сумі 5336,4 тис. гривень, фактично виконано за звітний період 7389,3 тис. гривень, що становить 138,5 % до річних призначень, у тому числі плата за послуги, що надаються бюджетними установами у сумі 1404,8 тис. гривень та інші джерела власних надходжень сумі 1641,1 тис. гривень.
Надання позашкільної освіти позашкільними навчальними заклади освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми
Видатки на позашкільну освіту по загальному фонду склали 4973,2 тис. гривень при запланованих 4978,4 тис. гривень, що складає 99,9 % до річних призначень. З них на оплату праці з нарахуваннями направлено 4481,4 тис. гривень. Видатки на оплату за комунальні послуги та енергоносії складають 209,9 тис. гривень.
По спеціальному фонду затверджено розписом з урахуванням змін у сумі 20,2 тис. гривень, фактично виконано за звітний період 39,7 тис. гривень, що становить 196,5 % до річних призначень, у тому числі плата за послуги 17,8 тис. гривень та інші джерела власних надходжень сумі 1,8 тис. гривень.
Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)
Видатки на утримання музичної школи по загальному фонду склали 2668,1 тис. гривень при запланованих 2668,2 тис. гривень, що складає 100,0 % до річних призначень. З них на оплату праці з нарахуваннями направлено 2455,4 тис. гривень. Видатки на оплату за комунальні послуги та енергоносії складають 152,8 тис. гривень.
По спеціальному фонду затверджено розписом з урахуванням змін у сумі 167,9 тис. гривень, фактично виконано за звітний період 144,6 тис. гривень, що становить 86,1 % до річних призначень, у тому числі плата за послуги, що надаються бюджетними установами у сумі 144,6 тис. гривень.
Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів
Видатки по загальному фонду склали 563,4 тис. гривень при запланованих 563,4 тис. гривень що складає 100 % до річних призначень. З них на оплату праці з нарахуваннями направлено 549,2 тис. гривень.
Видатки по спеціальному фонду, проведені за рахунок коштів, отриманих з інших джерел власних надходжень фактично виконано за звітний період 161,5 тис. гривень, що становить 100 % .
Інші програми, заклади та заходи у сфері освіти
Видатки по загальному фонду склали 1533,8 тис. гривень при запланованих 1544,1 тис. гривень, що складає 99,3 % до річних призначень. З них на оплату праці з нарахуваннями направлено 1354,8 тис. гривень. Видатки на оплату за комунальні послуги та енергоносії складають 0,7 тис. гривень, в тому числі:
Централізоване ведення бухгалтерського обліку по загальному фонду видатки склали 1393,4 тис. гривень при запланованих 1402,7 тис. гривень, що складає 99,3 %. З них на оплату праці з нарахуваннями направлено 1297,3 тис. гривень. Видатки на оплату за комунальні послуги та енергоносії складають 0,7 тис. гривень.
По спеціальному фонду затверджено розписом з урахуванням змін у сумі 16,0 тис. гривень, фактично виконано за звітний період 16,0 тис. гривень, що становить 100 % до річних призначень.
Центр професійного розвитку педагогічних працівників по загальному фонду видатки склали 58,5 тис. гривень при запланованих 59,4 тис. гривень, що складає 98,5 %. З них на оплату праці з нарахуваннями направлено 57,5 тис. гривень.
На заходи по освітнім програмам витрачено коштів в сумі 15,0 тис. гривень на виплати одноразової грошової винагороди Тростянецької міської ради обдарованим учням.
Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсного центру
Видатки по загальному фонду склали 1255,5 тис. гривень при запланованих 1475,3 тис. гривень, що складає 84,6 %. З них на оплату праці з нарахуваннями направлено 1167,8 тис. гривень. Видатки на оплату за комунальні послуги та енергоносії складають 74,8 тис. гривень.
2000 Охорона здоров’я
Видатки на охорону здоров‘я по загальному фонду затверджені в сумі 18300,1 тис. гривень, фактично виконано за звітний період 18229,6 тис. гривень, що становить 99,6% до річних призначень. З них на заробітну плату з нарахуваннями направлено 9076,1 тис. гривень. Видатки на оплату комунальних послуг та енергоносіїв склали 2901,2 тис. гривень.
По спеціальному фонду затверджено розписом з урахуванням змін у сумі 3866,3 тис. гривень, фактично виконано за звітний період 3326,1 тис. гривень, що становить 86 % до річних призначень.
Кредиторська заборгованість на кінець звітного періоду 2020 року відсутня.
Дебіторська заборгованість на кінець звітного періоду відсутня.
Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
У 2020 році продовжено реалізацію заходів реформи фінансування системи охорони здоров’я відповідно до Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення». КНП «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради долучилося до програми медичних гарантій згідно договору № 0577-Е420-Р000 від 27.03.2020 року «Про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій» з 1 квітня 2020 року. Даним договором передбачено 7 пакетів (спеціальних умов надання медичних послуг). Фінансування Національної служби здоров’я України розпочалося з 10.04.2020 року.
Видатки на утримання вторинної медичної допомоги по загальному фонду склали 14608,2 тис. гривень при запланованих 14643,7 тис. гривень, що складає 99,7 % до річних призначень. З них на оплату праці з нарахуваннями направлено 7983,4 тис. гривень. Видатки на оплату за комунальні послуги та енергоносії складають 2629,6 тис. гривень. На харчування хворих витрачено коштів у сумі 452,1 тис. гривень.
По спеціальному фонду затверджено розписом з урахуванням змін у сумі 3866,3 тис. гривень, фактично виконано за звітний період 3326,1 тис. гривень, що становить 86 % до річних призначень.
Первинна медична допомога населенню
В структуру Комунального некомерційного підприємства «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» увійшли 7 амбулаторій загальної практики сімейної медицини, 18 фельдшерських пунктів.
В «другу хвилю» укладено договір з НСЗУ від 15.08.2018 року і КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР з 01.10.2018 р. розпочало фінансування за принципом «гроші ходять за пацієнтом».
Видатки на утримання первинної медичної допомоги по загальному фонду склали 2483,7 тис. гривень при запланованих 2483,7 тис. гривень, що складає 100 % до річних призначень. З них на оплату праці з нарахуваннями направлено 1092,7 тис. гривень. Видатки на оплату за комунальні послуги та енергоносії складають 271,6 тис. гривень.
Програми і централізовані заходи у галузі охорони здоров‘я
Видатки по централізованим заходам з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет склали 1137,7 тис. гривень при запланованих 1172,6 тис. гривень, що складає 97 % до річних призначень, виписано рецептів на лікування 128 чоловік.
3000 Соціальний захист та соціальне забезпечення
Видатки на соціальний захист по загальному фонду затверджені в сумі 3875,8 тис. гривень, фактично виконано за звітний період 3811,1 тис. гривень, що становить 98,3% до річних призначень. З них на заробітну плату з нарахуваннями направлено 1990,7 тис. гривень. Видатки на оплату комунальних послуг та енергоносіїв склали 35,5 тис. гривень.
По спеціальному фонду фактично виконано за звітний період 131,4 тис. гривень, в тому числі плата за послуги, що надаються бюджетними установами у сумі 45,3 тис. гривень та інші джерела власних надходжень у сумі 86,1 тис. гривень.
Кредиторська заборгованість на кінець звітного періоду 2020 року відсутня.
Дебіторська заборгованість на кінець звітного періоду відсутня.
Компенсаційні виплати за пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян склали 1020,0 тис. гривень, що складає 100 % до річних призначень. Кількість перевезених громадян складає 119700 чоловік.
Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю. Видатки на утримання Територіального центру соціального обслуговування Тростянецької міської ради затверджені в сумі 2074,6 тис. гривень, фактично виконано за звітний період 2055,4 тис. гривень, що становить 99, % до річних призначень. З них на заробітну плату з нарахуваннями направлено 1990,7 тис. гривень. Видатки на оплату комунальних послуг та енергоносіїв склали 35,5 тис. гривень.
По спеціальному фонду фактично виконано за звітний період 131,4 тис. гривень, в тому числі плата за послуги, що надаються бюджетними установами у сумі 45,3 тис. гривень та інші джерела власних надходжень у сумі 86,1 тис. гривень.
Інші видатки на соціальний захист населення склали 666,8 тис. грн. при планову показнику 681,2 тис. грн. виконання склало 97,9 %. Кредиторська заборгованість на кінець звітного періоду 2020 року відсутня.
Надано адресну матеріальну допомогу жителям Тростянецької ОТГ, які опинились в складних життєвих обставинах та не в змозі самостійно їх подолати у сумі 147,0 тис. гривень. Таку допомогу отримали 146 осіб. Дана матеріальна допомога виділялась на поховання 28 особам в сумі 28,0 тис. гривень. На іншу нецільову матеріальну допомогу ( на лікування) кошти виділялись 95 особам на загальну суму 119,0 тис. гривень.
Також проводилось фінансування соціальних проектів, що відібрано на конкурсній основі у 2020 році, загалом профінансовано проекти на суму 455,3 тис. гривень.
Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги. Видатки по даному напряму затверджені в сумі 100,0 тис. гривень, фактично виконано за звітний період 68,8 тис. гривень, що становить 68,8 % до річних призначень. Надано компенсаційні виплати фізичним особам, які здійснюють догляд на непрофесійній основі за 2 особами з інвалідністю І групи на суму 6,0 тис. гривень, за 6 особами - громадянами похилого віку на суму 56,7 тис. гривень, за 2 хворими, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги на суму 6,1 тис. гривень.
4000 Культура і мистецтво
Видатки по закладам культури по загальному фонду затверджені в сумі 7407,4 тис. гривень, фактично виконано за звітний період 7406,3 тис. гривень, що становить 99,9 % до річних призначень. З них на заробітну плату з нарахуваннями направлено 4109,9 тис. гривень. Видатки на оплату комунальних послуг та енергоносіїв склали 466,5 тис. гривень.
По спеціальному фонду затверджено розписом з урахуванням змін у сумі 2391,9 тис. гривень, фактично виконано за звітний період 4402,1 тис. гривень, що становить 193,4 % до річних призначень, у тому числі плата за послуги, що надаються бюджетними установами у сумі 598,5 тис. гривень та інші джерела власних надходжень у сумі 2271,7 тис. гривень.
Кредиторська заборгованість на кінець звітного періоду 2020 року відсутня.
Дебіторська заборгованість на кінець звітного періоду складає 13,8 тис. гривень.
Забезпечення діяльності бібліотек
Видатки бібліотек по загальному фонду склали 1865,3 тис. гривень при запланованих 1865,4 тис. гривень, що складає 99,9 % до річних призначень. З них на оплату праці з нарахуваннями бібліотечним працівникам направлено 1310,7 тис. гривень. Видатки на оплату за комунальні послуги та енергоносії складають 195,8 тис. гривень.
По спеціальному фонду затверджено розписом з урахуванням змін у сумі 524,9 тис. гривень, фактично виконано за звітний період 716,9 тис. гривень, що становить 136,6 % до річних призначень, у тому числі плата за послуги, що надаються бюджетними установами у сумі 20,4 тис. гривень та інші джерела власних надходжень сумі 22,7 тис. гривень.
Дебіторська заборгованість на кінець звітного періоду складає 13,8 тис. гривень.
Забезпечення діяльності музеїв і виставок
Видатки на музей по загальному фонду склали 1119,2 тис. гривень при запланованих 1119,2 тис. гривень, що складає 100,0 % до річних призначень. З них на оплату праці з нарахуваннями музейним працівникам направлено 930,7 тис. гривень. Видатки на оплату за комунальні послуги та енергоносії складають 111,0 тис. гривень.
По спеціальному фонду затверджено розписом з урахуванням змін у сумі 700,0 тис. гривень, фактично виконано за звітний період 647,8 тис. гривень, що становить 92,5 % , у тому числі плата за послуги, що надаються бюджетними установами у сумі 572,7 тис. гривень та інші джерела власних надходжень сумі 75,1 тис. гривень.
Забезпечення діяльності клубних закладів
Видатки на клубні заклади по загальному фонду склали 2149,1 тис. гривень при запланованих 2149,3 тис. гривень, що складає 99,9 % до річних призначень. З них на оплату праці з нарахуваннями клубним працівникам направлено 1270,3 тис. гривень. Видатки на оплату за комунальні послуги та енергоносії складають 159,7 тис. гривень.
По спеціальному фонду затверджено розпис з урахуванням змін у сумі 1018,0 тис. гривень, фактично виконано за звітний період 3018,3 тис. гривень, що становить 296,5 % до річних призначень, у тому числі плата за послуги, що надаються бюджетними установами у сумі 5,4 тис. гривень та інші надходження 1995,0 тис. гривень.
Інші заклади та заходи в галузі культура
Видатки по загальному фонду склали 2272,7 тис. гривень при запланованих 2273,5 тис. гривень, що складає 99,9 % до річних призначень. В тому числі:
Утримання централізованої бухгалтерії відділу культури видатки склали 628,7 тис. гривень, що складає 100,0 % до річних призначень. З них на оплату праці з нарахуваннями працівникам бухгалтерії направлено 598,2 тис. гривень.
Святкові та мистецькі заходи видатки склали 1644,0 тис. гривень, при запланованих 1644,7 тис. гривень, що складає 99,6 % до річних призначень. По спеціальному фонду затверджено розписом з урахуванням змін у сумі 49,0 тис. гривень, фактично виконано за звітний період 49,0 тис. гривень, що становить 100 % до річних призначень.
5000 Фізична культура і спорт
Видатки по закладам фізичної культури і спорту по загальному фонду затверджені в сумі 10534,5 тис. гривень, фактично виконано за звітний період 10525,9 тис. гривень, що становить 99,9% до річних призначень. З них на заробітну плату з нарахуваннями направлено 6736,0 тис. гривень. Видатки на оплату комунальних послуг та енергоносіїв склали 361,9 тис. гривень.
По спеціальному фонду затверджено розписом з урахуванням змін у сумі 1327,0 тис. гривень, фактично виконано за звітний період 1584,9 тис. гривень, що становить 119,4% до річних призначень, у тому числі плата за послуги, що надаються бюджетними установами у сумі 344,2 тис. гривень та інші джерела власних надходжень у сумі 13,9 тис. гривень.
Кредиторська заборгованість на кінець звітного періоду 2020 року відсутня.
Дебіторська заборгованість на кінець звітного періоду складає 13,8 тис. гривень.
Утримання та навчально-тренувальна робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Видатки на Комунальний заклад Тростянецької міської ради «Тростянецька дитячо-юнацька спортивна школа» по загальному фонду склали 1257,7 тис. гривень при запланованих 1258,5 тис. гривень що складає 99,9 % до річних призначень. З них на оплату праці з нарахуваннями працівникам направлено 964,8 тис. гривень. Видатки на оплату за комунальні послуги та енергоносії складають 114,3 тис. гривень.
Підтримка спорту вищих досягнень та організацій, які здійснюють фізкультурно-спортивну діяльність в регіоні
Видатки на Комунальний заклад Тростянецької міської ради «Спортивний клуб «Академія спорту» по загальному фонду склали 9268,3 тис. гривень при запланованих 9275,6 тис. гривень, що складає 99,9 % до річних призначень. З них на оплату праці з нарахуваннями працівникам направлено 5771,3 тис. гривень. Видатки на оплату за комунальні послуги та енергоносії складають 247,6 тис. гривень.
По спеціальному фонду затверджено розписом з урахуванням змін у сумі 887,9 тис. гривень, фактично виконано за звітний період 1146,0 тис. гривень, що становить 129,1% до річних призначень, у тому числі плата за послуги, що надаються бюджетними установами у сумі 344,2 тис. гривень. та інші джерела власних надходжень у сумі 13,9 тис. гривень.
Будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту по спеціальному фонду затверджено розписом з урахуванням змін у сумі 439,1 тис. гривень, фактично виконано за звітний період 438,9 тис. гривень, що становить 99,9% до річних призначень.
6000 Житлово-комунальне господарство
По галузі «Житлово-комунальне господарство» бюджету Тростянецької міської ОТГ по загальному фонду у звітному періоді при затверджених показниках у сумі 16699,3 тис. гривень фактично профінансовано 16575,2 тис. гривень, що складає 99,3 % до затвердженого показника.
По спеціальному фонду затверджено розписом з урахуванням змін у сумі 3681,7 тис. гривень, фактично виконано за звітний період 4068,2 тис. гривень, що становить 110,5% до річних призначень, у тому числі інші джерела власних надходжень у сумі 399,0 тис. гривень.
Кредиторська та дебіторська заборгованість на кінець звітного періоду 2020 року відсутня.
Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду
Видатки по капітальному ремонту житлового фонду по спеціальному фонду склали 974,4 тис. гривень при запланованих 987,0 тис. гривень, що складає 98,7 % до річних призначень, у тому числі інші джерела власних надходжень у сумі 98,4 тис. гривень.
За рахунок профінансованих коштів капітально відремонтовано у багатоквартирному житловому фонді покрівлі, водопроводи, каналізаційні та електричні мережі, відмостки, ганки, водостоки та інше на умовах співфінансування від загальної кошторисної вартості - 30 % мешканці будинків та 70 % за рахунок бюджету, також проводився капітальний ремонт гуртожитку в якому проживають незахищені верстви населення та виконувалися інші непередбачувані роботи по житловому фонду.
Забезпечення діяльності водопровідно-каналізаційного господарства
Видатки по загальному фонду склали 147,3 тис. гривень, що складає 100,0 % до річних призначень.
Забезпечення збору та вивезення сміття і відходів.
Видатки по загальному фонду склали 493,5 тис. гривень, при затверджених 500,0 тис. гривень, що складає 98,7 % до річних призначень.
Забезпечення функціонування підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги
Видатки по загальному фонду затверджені у сумі 4162,3 тис. гривень, фактично профінансовано на суму 4155,2 тис. гривень, що складає 99,8 % до річних призначень. За рахунок профінансованих коштів надано фінансову підтримку на поповнення обігових коштів комунальним та дочірнім підприємствам Тростянецької міської ради.
Організація благоустрою населених пунктів
Видатки по благоустрою міста та сіл по загальному фонду склали 11732,7 тис. гривень при запланованих кошторисних призначеннях у сумі 11842,6 тис. гривень, що складає 99,1 % до річних призначень. Видатки на оплату за комунальні послуги та енергоносії складають 918,8 тис. гривень.
По спеціальному фонду затверджено розписом з урахуванням змін у сумі 2793,2 тис. гривень, фактично виконано за звітний період 2793,2 тис. гривень, що становить 100,0% до річних призначень.
Інша діяльність у сфері житлово-комунального господарства
Видатки по загальному фонду склали 46,5 тис. гривень при запланованих кошторисних призначеннях з урахуванням змін у сумі 47,0 тис. гривень, що складає 98,9 % до річних призначень.
По спеціальному фонду фактично виконано за звітний період 300,5 тис. гривень (інші джерела власних надходжень).
7000 Економічна діяльність
По загальному фонду у звітному періоді при затверджених показниках у сумі 4424,9 тис. гривень фактично виконано 4296,2 тис. гривень, що складає 97,1 % до затвердженого показника.
По спеціальному фонду затверджено розписом з урахуванням змін у сумі 23797,5 тис. гривень, фактично виконано за звітний період 14198,6 тис. гривень, що становить 59,7% до річних призначень.
Кредиторська та дебіторська заборгованість на кінець звітного періоду 2020 року відсутня.
Здійснення заходів із землеустрою
На «Здійснення заходів із землеустрою» по загальному фонду у звітному періоді використано фінансового ресурсу на загальну суму 213,3 тис. гривень, що складає 94,5 % до затверджених на цей період кошторисних призначень - 225,7 тис. гривень.
Будівництво та регіональний розвиток
По спеціальному фонду затверджено розписом з урахуванням змін у сумі 6514,9 тис. гривень, фактично виконано за звітний період 6064,2 тис. гривень, що становить 93,1 % до річних призначень.
Транспорт та транспортна інфраструктура, дорожнє господарство
На поточний ремонт доріг у звітному періоді використано фінансового ресурсу по загальному фонду на загальну суму 3397,0 тис. гривень при запланованому розписі у сумі 3512,2 тис. грн, що складає 96,7 % до річного показника.
По спеціальному фонду затверджено кошторисні призначення з урахуванням змін у сумі 64,5 тис. гривень, фактично виконано за звітний період 64,5 тис. гривень, що становить 100% до річних призначень.
Інші програми та заходи, пов‘язані з економічною діяльністю
У звітному періоді використано фінансового ресурсу по загальному фонду на загальну суму 685,9 тис. гривень при запланованому розписі у сумі 686,9 тис. гривень, що складає 99,8 % до річного показника.
По спеціальному фонду затверджено розпис з урахуванням змін у сумі 17218,1 тис. гривень, фактично виконано за звітний період 8070,0 тис. гривень, що становить 46,9 % до річних призначень.
Проведено заходів з енергозбереження по загальному фонду на суму 280,4 тис. гривень при затверджених кошторисних призначеннях 280,4 тис. гривень, що складає 100 % до річного показника. По спеціальному фонду затверджено кошторисні призначення з урахуванням змін у сумі 13899,7 тис. гривень, фактично виконано за звітний період 4760,6 тис. гривень, що становить 34,2% до річних призначень.
Проведено експертної грошової оцінки земельних ділянок на суму 12,1 тис. гривень при затверджених показниках 12,1 тис. гривень, що становить 100 % до річних призначень.
Поповнено статутний капітал комунальним та дочірнім підприємствам Тростянецької міської ради у сумі 3297,3 тис. гривень.
Членські внески до асоціації органів місцевого самоврядування склали 34,2 тис. гривень.
Інші заходи, пов‘язані з економічною діяльністю
На реалізацією міської програми «Програма розвитку партнерства та міжнародної діяльності в місті Тростянець на 2017-2020 роки» основними завданнями є: розвиток партнерських відносин, а також пошук нових іноземних партнерів, організація прийому у місті представників офіційних закордонних делегацій, робота у спільних проектах з органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями інших міст України та іноземних держав» використано коштів у сумі 69,3 тис. гривень.
На виготовлення безконтактних смарткарток здійснено видатків на суму 7,8 тис. гривень та проведено послуги з технічного переоснащення забезпечення валідаторів для функціонування смарткарток у сумі 22,2 тис. гривень.
8000 Інша діяльність
По загальному фонду у звітному періоді при затверджених показниках у сумі 2653,1 тис. гривень, фактично виконано 2619,4 тис. гривень, що складає 98,7 % до затвердженого показника.
По спеціальному фонду затверджено розписом з урахуванням змін у сумі 489,4 тис. гривень, фактично виконано за звітний період 335,1 тис. гривень, що становить 68,5 % до річних призначень, в тому числі інші джерела власних надходжень сумі 51,5 тис. гривень.
Кредиторська заборгованість на кінець звітного періоду 2020 року відсутня.
Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха
По загальному фонду у звітному періоді при затверджених показниках у сумі 350,0 тис. гривень, фактично виконано 316,7 тис. гривень, що складає 90,5 % до затвердженого показника.
Видатки по спеціальному фонду, проведені за рахунок коштів, отриманих з інших джерел власних надходжень фактично виконано за звітний період 51,5 тис. гривень, що становить 100 % .
Забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони
По місцевій пожежній охороні по загальному фонду видатки затверджено у сумі 406,0 тис. гривень. У звітному періоді використано фінансового ресурсу на загальну суму 405,6 тис. гривень, що складає 99,9 % до річних призначень. З них на оплату праці з нарахуваннями працівникам направлено 365,4 тис. гривень. Видатки на оплату за комунальні послуги та енергоносії складають 7,2 тис. гривень.
Охорона навколишнього природного середовища
На утримання в чистоті міського сміттєзвалища та утилізацію відходів по спеціальному фонду видатки затверджено у сумі 489,4 тис. гривень, у звітному періоді використано фінансового ресурсу на загальну суму 283,6 тис. гривень, що складає 83,2 % до річних призначень.
Засоби масової інформації
По «Фінансовій підтримці засобів масової інформації» з метою забезпечення стабільної роботи Комунального підприємства Тростянецької міської ради «Телерадіокомпанія «Тростянець» за звітний період 2020 року надано фінансової підтримки комунальному підприємству на поточні видатки у сумі 1850,1 тис. гривень, що складає 100 % до затвердженого показника.
Обслуговування місцевого боргу
На обслуговування місцевого боргу по загальному фонду видатки затверджено у сумі 47,0 тис. гривень, у звітному періоді використано фінансового ресурсу на загальну суму 47,0 тис. гривень, що складає 100 % до річних призначень.
9100 Дотації з місцевого бюджету
До Державного бюджету на протязі 2020 року вилучено коштів «Реверсна дотація» у сумі 1287,4 тис. гривень.
9700 Субвенції з місцевого бюджету іншим місцевим бюджетам на здійснення програм та заходів за рахунок коштів місцевих бюджетів
По загальному фонду у звітному періоді при затверджених показниках у сумі 849,8 тис. гривень фактично виконано 809,8 тис. гривень, що складає 95,3 % до затвердженого показника.
До районного бюджету Тростянецького району передано міжбюджетний трансферт по загальному фонду у сумі 759,8 тис. гривень та до обласного бюджету м. Суми передано міжбюджетний трансферт по загальному фонду у сумі 50,0 тис. гривень.
Фінансування
На 01 січня 2020 року вільні залишки коштів на рахунку загального фонду склали 3182,5 тис. гривень і станом на 01 січня 2021 року склали 7606,8 тис. гривень.
Протягом 2020 року всього направлено коштів вільного залишку по загальному фонду у сумі 3111,5 тис. гривень, в тому числі:
- кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку – 2735,4 тис. гривень (87,9 %);
- інші видатки – 287,4 тис. гривень (9,2%);
- на оплату праці з нарахуваннями працівникам бюджетних установ – 88,7 тис. гривень (2,9 %).
Оборотно-касова готівка, затверджена в бюджеті на 2020 рік у сумі 5,0 тис. гривень.
Станом на 01 січня 2021 року вільний залишок коштів по загальному фонду склав 7606,8 тис. гривень, в тому числі залишки освітньої субвенції 5843,0 тис. гривень.
На 01 січня 2020 року залишки коштів по спеціальному фонду склали 403,5 тис. гривень, в тому числі бюджет розвитку 134,3 тис. гривень. На 01 січня 2021 року залишок складає 221,1 тис. гривень, в тому числі бюджет розвитку 12,4 тис. гривень.
У 2020 році передавалися кошти, із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) у сумі 22793,7 тис. гривень при затверджених розписом на звітний період з урахуванням змін у сумі 23513,5 тис. гривень, відсоток виконання складає 96,9 %.
Кредитування
Протягом 2020 року бюджет Тростянецької ОТГ в управлінні Державної казначейської служби не отримував короткотермінові позики для покриття касового розриву.
Тимчасово вільні кошти місцевого бюджету на вкладні (депозитні) рахунки на протязі 2020 року в установах банків не розміщувались.
Кредиторська заборгованість станом на 01.01.2021 року відсутня.
Начальник фінансового управління
Тростянецької міської ради Альона КАЛІНІЧЕНКО
Додаток № 1 | ||||||||||||||||
до рішення | ||||||||||||||||
від | ||||||||||||||||
Доходи бюджету Тростянецької міської об‘єднаної територіальної громади за 2020 рік | ||||||||||||||||
(грн.) | ||||||||||||||||
Найменування доходів місцевого бюджету | Фактично надійшло за 2019 рік | Затверджено з урахуванням змін на 2020 рік | Фактично надійшло за 2020 рік | Відхилення фактичних доходів за 2020 р. до фактичних доходів за 2019 р. | Відсоток виконання до затверджених показників | |||||||||||
Загальний фонд | Спеціальний фонд | Разом | Загальний фонд | Спеціальний фонд | Разом | Загальний фонд | Спеціальний фонд | Разом | Загальний фонд | Спеціальний фонд | Разом | Загальний фонд | Спеціальний фонд | Разом | ||
10000000 | Податкові надходження | 110 972 561 | 121 774 | 111 094 335 | 118 295 446 | 107 400 | 118 402 846 | ########### | 107 759 | 119 118 691 | 107,2 | 88,5 | 107,2 | 100,6 | 100,3 | 100,6 |
11000000 | Податки на доходи,податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості |
77 301 566 | 77 301 566 | 81 965 146 | 81 965 146 | 82 327 122 | 82 327 122 | 106,5 | #ДЕЛ/0! | 106,5 | 100,4 | #ДЕЛ/0! | 100,4 | |||
11010000 | Податок та збір на доходи фізичних осіб | 77 248 548 | 77 248 548 | 81 945 146 | 81 945 146 | 82 307 137 | 82 307 137 | 106,5 | #ДЕЛ/0! | 106,5 | 100,4 | #ДЕЛ/0! | 100,4 | |||
11010100 | Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати | 73 902 926 | 73 902 926 | 77 810 146 | 77 810 146 | 78 080 020 | 78 080 020 | 105,7 | #ДЕЛ/0! | 105,7 | 100,3 | #ДЕЛ/0! | 100,3 | |||
11010200 | Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами | 1 870 554 | 1 870 554 | 1 894 500 | 1 894 500 | 1 898 081 | 1 898 081 | 101,5 | #ДЕЛ/0! | 101,5 | 100,2 | #ДЕЛ/0! | 100,2 | |||
11010400 | Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата | 1 147 801 | 1 147 801 | 1 650 500 | 1 650 500 | 1 773 439 | 1 773 439 | 154,5 | #ДЕЛ/0! | 154,5 | 107,4 | #ДЕЛ/0! | 107,4 | |||
11010500 | Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування | 327 267 | 327 267 | 590 000 | 590 000 | 555 597 | 555 597 | 169,8 | #ДЕЛ/0! | 169,8 | 94,2 | #ДЕЛ/0! | 94,2 | |||
11020000 | Податок на прибуток підприемств | 53 018 | 53 018 | 20 000 | 20 000 | 19 985 | 19 985 | 37,7 | #ДЕЛ/0! | 37,7 | 99,9 | #ДЕЛ/0! | 99,9 | |||
13000000 | Рентна плата та плата за використання інших природних ресурсів | 850 487 | 850 487 | 1 775 100 | 1 775 100 | 1 775 113 | 1 775 113 | 208,7 | #ДЕЛ/0! | 208,7 | 100,0 | #ДЕЛ/0! | 100,0 | |||
13010000 | Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів | 841 982 | 841 982 | 1 767 100 | 1 767 100 | 1 767 107 | 1 767 107 | 209,9 | #ДЕЛ/0! | 209,9 | 100,0 | #ДЕЛ/0! | 100,0 | |||
13010100 | Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування | 590 593 | 590 593 | 1 032 500 | 1 032 500 | 1 032 501 | 1 032 501 | 174,8 | #ДЕЛ/0! | 174,8 | 100,0 | #ДЕЛ/0! | 100,0 | |||
13010200 | Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів (крім рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування) | 251 389 | 251 389 | 734 600 | 734 600 | 734 606 | 734 606 | 292,2 | #ДЕЛ/0! | 292,2 | 100,0 | #ДЕЛ/0! | 100,0 | |||
13030000 | Рентна плата за користування надрами | 8 505 | 0 | 8 505 | 8 000 | 0 | 8 000 | 8 006 | 0 | 8 006 | 94,1 | #ДЕЛ/0! | 94,1 | 100,1 | #ДЕЛ/0! | 100,1 |
13030100 | Рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення | 8 505 | 8 505 | 8 000 | 8 000 | 8 006 | 8 006 | 94,1 | #ДЕЛ/0! | 94,1 | 100,1 | #ДЕЛ/0! | 100,1 | |||
14000000 | Внутрішні податки на товари та послуги | 6 251 742 | 6 251 742 | 7 050 000 | 7 050 000 | 7 083 816 | 7 083 816 | 113,3 | #ДЕЛ/0! | 113,3 | 100,5 | #ДЕЛ/0! | 100,5 | |||
14020000 | Акцизний податок з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) | 807 233 | 807 233 | 900 000 | 900 000 | 968 523 | 968 523 | 120,0 | #ДЕЛ/0! | 120,0 | 107,6 | #ДЕЛ/0! | 107,6 | |||
14021900 | Пальне | 807 233 | 807 233 | 900 000 | 900 000 | 968 523 | 968 523 | 120,0 | #ДЕЛ/0! | 120,0 | 107,6 | #ДЕЛ/0! | 107,6 | |||
14030000 | Акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції) | 3 312 922 | 3 312 922 | 3 450 000 | 3 450 000 | 3 383 358 | 3 383 358 | 102,1 | #ДЕЛ/0! | 102,1 | 98,1 | #ДЕЛ/0! | 98,1 | |||
14031900 | Пальне | 3 312 922 | 3 312 922 | 3 450 000 | 3 450 000 | 3 383 358 | 3 383 358 | 102,1 | #ДЕЛ/0! | 102,1 | 98,1 | #ДЕЛ/0! | 98,1 | |||
14040000 | Акцизний податок з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів | 2 131 587 | 2 131 587 | 2 700 000 | 2 700 000 | 2 731 935 | 2 731 935 | 128,2 | #ДЕЛ/0! | 128,2 | 101,2 | #ДЕЛ/0! | 101,2 | |||
18000000 | Місцеві податки | 26 568 766 | 26 568 766 | 27 505 200 | 27 505 200 | 27 824 880 | 27 824 880 | 104,7 | #ДЕЛ/0! | 104,7 | 101,2 | #ДЕЛ/0! | 101,2 | |||
18010000 | Податок на майно | 15 962 003 | 15 962 003 | 15 427 200 | 15 427 200 | 15 502 248 | 15 502 248 | 97,1 | #ДЕЛ/0! | 97,1 | 100,5 | #ДЕЛ/0! | 100,5 | |||
18010100 | Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об`єктів житлової нерухомості | 9 519 | 9 519 | 10 200 | 10 200 | 10 076 | 10 076 | 105,8 | #ДЕЛ/0! | 105,8 | 98,8 | #ДЕЛ/0! | 98,8 | |||
18010200 | Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об`єктів житлової нерухомості | 73 644 | 73 644 | 83 300 | 83 300 | 90 098 | 90 098 | 122,3 | #ДЕЛ/0! | 122,3 | 108,2 | #ДЕЛ/0! | 108,2 | |||
18010300 | Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об`єктів нежитлової нерухомості | 620 844 | 620 844 | 719 500 | 719 500 | 718 546 | 718 546 | 115,7 | #ДЕЛ/0! | 115,7 | 99,9 | #ДЕЛ/0! | 99,9 | |||
18010400 | Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об`єктів нежитлової нерухомості | 631 051 | 631 051 | 635 000 | 635 000 | 631 806 | 631 806 | 100,1 | #ДЕЛ/0! | 100,1 | 99,5 | #ДЕЛ/0! | 99,5 | |||
Всього податок на нерухоме майно | 1 335 058 | 1 335 058 | 1 448 000 | 1 448 000 | 1 450 525 | 1 450 525 | 108,6 | #ДЕЛ/0! | 108,6 | 100,2 | #ДЕЛ/0! | 100,2 | ||||
18010500 | Земельний податок з юридичних осіб | 4 583 476 | 4 583 476 | 4 415 000 | 4 415 000 | 4 428 704 | 4 428 704 | 96,6 | #ДЕЛ/0! | 96,6 | 100,3 | #ДЕЛ/0! | 100,3 | |||
18010600 | Орендна плата з юридичних осіб | 7 796 177 | 7 796 177 | 7 291 500 | 7 291 500 | 7 280 766 | 7 280 766 | 93,4 | #ДЕЛ/0! | 93,4 | 99,9 | #ДЕЛ/0! | 99,9 | |||
18010700 | Земельний податок з фізичних осіб | 375 299 | 375 299 | 400 000 | 400 000 | 406 242 | 406 242 | 108,2 | #ДЕЛ/0! | 108,2 | 101,6 | #ДЕЛ/0! | 101,6 | |||
18010900 | Орендна плата з фізичних осіб | 1 828 244 | 1 828 244 | 1 795 000 | 1 795 000 | 1 858 248 | 1 858 248 | 101,6 | #ДЕЛ/0! | 101,6 | 103,5 | #ДЕЛ/0! | 103,5 | |||
Всього плата за землю | 14 583 195 | 14 583 195 | 13 901 500 | 13 901 500 | 13 973 960 | 13 973 960 | 95,8 | #ДЕЛ/0! | 95,8 | 100,5 | #ДЕЛ/0! | 100,5 | ||||
18011000 | Транспортний податок з фізичних осіб | 12 500 | 12 500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 0,0 | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | |||||
18011100 | Транспортний податок з юридичних осіб | 31 250 | 31 250 | 77 700 | 77 700 | 77 763 | 77 763 | 248,8 | #ДЕЛ/0! | 248,8 | 100,1 | #ДЕЛ/0! | 100,1 | |||
18030000 | Туристичний збір | 28 298 | 28 298 | 28 000 | 28 000 | 28 572 | 28 572 | 101,0 | #ДЕЛ/0! | 101,0 | 102,0 | #ДЕЛ/0! | 102,0 | |||
18030100 | Туристичний збір, сплачений юридичними особами | 28 298 | 28 298 | 28 000 | 28 000 | 28 572 | 28 572 | 101,0 | #ДЕЛ/0! | 101,0 | 102,0 | #ДЕЛ/0! | 102,0 | |||
18050000 | Єдиний податок | 10 578 465 | 10 578 465 | 12 050 000 | 12 050 000 | 12 294 060 | 12 294 060 | 116,2 | #ДЕЛ/0! | 116,2 | 102,0 | #ДЕЛ/0! | 102,0 | |||
18050300 | Єдиний податок з юридичних осіб | 1 566 248 | 1 566 248 | 2 335 000 | 2 335 000 | 2 367 909 | 2 367 909 | 151,2 | #ДЕЛ/0! | 151,2 | 101,4 | #ДЕЛ/0! | 101,4 | |||
18050400 | Єдиний податок з фізичних осіб | 8 562 662 | 8 562 662 | 9 365 000 | 9 365 000 | 9 569 376 | 9 569 376 | 111,8 | #ДЕЛ/0! | 111,8 | 102,2 | #ДЕЛ/0! | 102,2 | |||
Всього єдиний податок (фіз. ос. та юр.ос.) | 10 128 910 | 10 128 910 | 11 700 000 | 11 700 000 | 11 937 285 | 11 937 285 | 117,9 | #ДЕЛ/0! | 117,9 | 102,0 | #ДЕЛ/0! | 102,0 | ||||
18050500 | Єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків | 449 555 | 449 555 | 350 000 | 350 000 | 356 775 | 356 775 | 79,4 | #ДЕЛ/0! | 79,4 | 101,9 | #ДЕЛ/0! | 101,9 | |||
19010000 | Екологічний податок | 121 774 | 121 774 | 107 400 | 107 400 | 107 759 | 107 759 | #ДЕЛ/0! | 88,5 | 88,5 | #ДЕЛ/0! | 100,3 | 100,3 | |||
19010100 | Надходження від викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення | 50 276 | 50 276 | 34 000 | 34 000 | 34 329 | 34 329 | #ДЕЛ/0! | 68,3 | 68,3 | #ДЕЛ/0! | 101,0 | 101,0 | |||
19010200 | Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об`єкти | 6 610 | 6 610 | 5 400 | 5 400 | 5 432 | 5 432 | #ДЕЛ/0! | 82,2 | 82,2 | #ДЕЛ/0! | 100,6 | 100,6 | |||
19010300 | Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об`єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини | 64 889 | 64 889 | 68 000 | 68 000 | 67 998 | 67 998 | #ДЕЛ/0! | 104,8 | 104,8 | #ДЕЛ/0! | 100,0 | 100,0 | |||
20000000 | Неподаткові надходження | 1 286 261 | 7 095 979 | 8 382 240 | 1 306 700 | 3 215 000 | 4 521 700 | 1 307 558 | 9 939 786 | 11 247 345 | 101,7 | 140,1 | 134,2 | 100,1 | 309,2 | 248,7 |
21000000 | Доходи від власності та підприємницької діяльності | 60 954 | 0 | 60 954 | 28 000 | 2 800 | 30 800 | 30 096 | 2 898 | 32 994 | 49,4 | #ДЕЛ/0! | 54,1 | 107,5 | 103,5 | 107,1 |
21080000 | Інші надходження | 60 954 | 0 | 60 954 | 28 000 | 2 800 | 30 800 | 30 096 | 2 898 | 32 994 | 49,4 | #ДЕЛ/0! | 54,1 | 107,5 | 103,5 | 107,1 |
21081100 | Адміністративні штрафи та інші санкції | 36 718 | 36 718 | 8 000 | 8 000 | 10 096 | 10 096 | 27,5 | #ДЕЛ/0! | 27,5 | 126,2 | #ДЕЛ/0! | 126,2 | |||
21081500 | Адміністративні штрафи та штрафні санкції за порушення законодавства у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів | 24 236 | 24 236 | 20 000 | 20 000 | 20 000 | 20 000 | 82,5 | #ДЕЛ/0! | 82,5 | 100,0 | #ДЕЛ/0! | 100,0 | |||
21110000 | Надходження коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва | 2 800 | 2 800 | 2 898 | 2 898 | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | 103,5 | 103,5 | |||||
22000000 | Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської діяльності | 1 194 632 | 0 | 1 194 632 | 1 007 700 | 0 | 1 007 700 | 1 004 127 | 0 | 1 004 127 | 84,1 | #ДЕЛ/0! | 84,1 | 99,6 | #ДЕЛ/0! | 99,6 |
22010000 | Плата за надання адмінністративних послуг | 1 129 077 | 1 129 077 | 956 000 | 0 | 956 000 | 950 204 | 950 204 | 84,2 | #ДЕЛ/0! | 84,2 | 99,4 | #ДЕЛ/0! | 99,4 | ||
22010300 | Адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань | 65 034 | 65 034 | 66 000 | 66 000 | 39 320 | 39 320 | 60,5 | #ДЕЛ/0! | 60,5 | 59,6 | #ДЕЛ/0! | 59,6 | |||
22012500 | Плата за надання інших адміністративних послуг | 691 523 | 691 523 | 520 000 | 520 000 | 529 864 | 529 864 | 76,6 | #ДЕЛ/0! | 76,6 | 101,9 | #ДЕЛ/0! | 101,9 | |||
22012600 | Адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень | 365 560 | 365 560 | 370 000 | 370 000 | 381 020 | 381 020 | 104,2 | #ДЕЛ/0! | 104,2 | 103,0 | #ДЕЛ/0! | 103,0 | |||
22012900 | Плата за скорочення термінів надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, а також плата за надання інших платних посл | 6 960 | 6 960 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | #ДЕЛ/0! | 0,0 | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | |||
22080000 | Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим держмайном | 17 332 | 17 332 | 18 200 | 18 200 | 19 839 | 19 839 | 114,5 | #ДЕЛ/0! | 114,5 | 109,0 | #ДЕЛ/0! | 109,0 | |||
22080400 | Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності | 17 332 | 17 332 | 18 200 | 18 200 | 19 839 | 19 839 | 114,5 | #ДЕЛ/0! | 114,5 | 109,0 | #ДЕЛ/0! | 109,0 | |||
22090000 | Державне мито | 48 223 | 0 | 48 223 | 33 500 | 0 | 33 500 | 34 085 | 0 | 34 085 | 70,7 | #ДЕЛ/0! | 70,7 | 101,7 | #ДЕЛ/0! | 101,7 |
22090100 | Державне мито, що сплачується за місцем розгляду та оформлення документів, у тому числі за оформлення документів на спадщину і дарування | 43 412 | 43 412 | 28 000 | 28 000 | 28 270 | 28 270 | 65,1 | #ДЕЛ/0! | 65,1 | 101,0 | #ДЕЛ/0! | 101,0 | |||
22090200 | Державне мито, не віднесене до інших категорій | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 9 | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | |||
22090400 | Державне мито, пов'язане з видачею та оформленням закордонних паспортів (посвідок) та паспортів громадян України | 4 811 | 4 811 | 5 500 | 5 500 | 5 806 | 5 806 | 120,7 | #ДЕЛ/0! | 120,7 | 105,6 | #ДЕЛ/0! | 105,6 | |||
24000000 | Інші неподаткові надходження | 30 675 | 227 134 | 257 809 | 271 000 | 114 300 | 385 300 | 273 335 | 115 909 | 389 244 | 891,1 | 51,0 | 151,0 | 100,9 | 101,4 | 101,0 |
24060000 | Інші надходження | 30 675 | 227 134 | 257 809 | 271 000 | 110 000 | 381 000 | 273 335 | 111 641 | 384 976 | 891,1 | 49,2 | 149,3 | 100,9 | 101,5 | 101,0 |
24060300 | Інші надходження | 30 675 | 30 675 | 271 000 | 271 000 | 273 335 | 273 335 | 891,1 | #ДЕЛ/0! | 891,1 | 100,9 | #ДЕЛ/0! | 100,9 | |||
24062100 | Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності | 0 | 90 291 | 90 291 | 110 000 | 110 000 | 111 641 | 111 641 | #ДЕЛ/0! | 123,6 | 123,6 | #ДЕЛ/0! | 101,5 | 101,5 | ||
24170000 | Надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту | 0 | 136 843 | 136 843 | 4 300 | 4 300 | 4 268 | 4 268 | #ДЕЛ/0! | 3,1 | 3,1 | #ДЕЛ/0! | 99,3 | 99,3 | ||
25000000 | Власні надходження бюджетних установ | 6 868 845 | 6 868 845 | 3 097 900 | 3 097 900 | 9 820 979 | 9 820 979 | #ДЕЛ/0! | 143,0 | 143,0 | #ДЕЛ/0! | 317,0 | 317,0 | |||
25010000 | Надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно із законодавством | 3 379 514 | 3 379 514 | 3 097 900 | 3 097 900 | 2 809 639 | 2 809 639 | #ДЕЛ/0! | 83,1 | 83,1 | #ДЕЛ/0! | 90,7 | 90,7 | |||
25020000 | Інші джерела власних надходжень бюджетних установ | 3 489 331 | 3 489 331 | 0 | 0 | 7 011 340 | 7 011 340 | #ДЕЛ/0! | 200,9 | 200,9 | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | |||
30000000 | Доходи від операцій з капіталом | 0 | 352 538 | 352 538 | 25 200 | 2 508 795 | 2 533 995 | 25 200 | 2 470 004 | 2 495 204 | #ДЕЛ/0! | 700,6 | 707,8 | 100,0 | 98,5 | 98,5 |
31010200 | Кошти від реалізації безхазяйного майна, знахідок, спадкового майна, майна, одержаного територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування, а також валютні цінності і грошові кошти, власники яких невідомі | 0 | 0 | 25 200 | 25 200 | 25 200 | 25 200 | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | 100,0 | #ДЕЛ/0! | 100,0 | |||
31030000 | Кошти від відчуження майна, що належить Автономній Республіці Крим та майна, що перебуває в комунальній власності | 0 | 0 | 98 000 | 98 000 | 97 948 | 97 948 | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | 99,9 | 99,9 | |||
33010100 | Кошти від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у державній або комунальній власності, та земельних ділянок, які знаходяться на території Автономної Республіки Крим | 352 538 | 352 538 | 2 410 795 | 2 410 795 | 2 372 057 | 2 372 057 | #ДЕЛ/0! | 672,9 | 672,9 | #ДЕЛ/0! | 98,4 | 98,4 | |||
Разом доходів | 112 258 822 | 7 570 291 | 119 829 113 | 119 627 346 | 5 831 195 | 125 458 541 | ########### | 12 517 549 | 132 861 239 | 107,2 | 165,4 | 110,9 | 100,6 | 214,7 | 105,9 | |
40000000 | Офіційні трансферти | 78 833 214 | 3 404 031 | 82 237 245 | 59 112 049 | 400 000 | 59 512 049 | 58 194 514 | 100 000 | 58 294 514 | 73,8 | 2,9 | 70,9 | 98,4 | 25,0 | 98,0 |
41000000 | Від органів державного управління | 78 833 214 | 3 404 031 | 82 237 245 | 59 112 049 | 400 000 | 59 512 049 | 58 194 514 | 100 000 | 57 753 731 | 73,8 | 2,9 | 70,2 | 98,4 | 25,0 | 97,0 |
41030000 | Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам | 52 135 973 | 0 | 52 135 973 | 43 700 600 | 0 | 43 700 600 | 43 700 600 | 0 | 43 700 600 | 83,8 | #ДЕЛ/0! | 83,8 | 100,0 | #ДЕЛ/0! | 100,0 |
41033200 | Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад | 1 165 400 | 1 165 400 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | #ДЕЛ/0! | 0,0 | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | |||
41033900 | Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам | 31 876 800 | 31 876 800 | 38 399 500 | 0 | 38 399 500 | 38 399 500 | 0 | 38 399 500 | 120,5 | #ДЕЛ/0! | 120,5 | 100,0 | #ДЕЛ/0! | 100,0 | |
41034200 | Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам | 14 862 200 | 14 862 200 | 3 982 200 | 3 982 200 | 3 982 200 | 3 982 200 | 26,8 | #ДЕЛ/0! | 26,8 | 100,0 | #ДЕЛ/0! | 100,0 | |||
41034500 | Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій | 4 231 573 | 4 231 573 | 1 318 900 | 1 318 900 | 1 318 900 | 1 318 900 | 31,2 | #ДЕЛ/0! | 31,2 | 100,0 | #ДЕЛ/0! | 100,0 | |||
41040000 | Дотації з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам | 5 890 141 | 0 | 5 890 141 | 659 400 | 0 | 659 400 | 659 400 | 0 | 659 400 | 11,2 | #ДЕЛ/0! | 11,2 | 100,0 | #ДЕЛ/0! | 100,0 |
41040200 | Дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету | 5 290 141 | 5 290 141 | 659 400 | 659 400 | 659 400 | 659 400 | 12,5 | #ДЕЛ/0! | 12,5 | 100,0 | #ДЕЛ/0! | 100,0 | |||
41040400 | Інші дотації з місцевого бюджету | 600 000 | 600 000 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | #ДЕЛ/0! | 0,0 | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | ||||
41050000 | Субвенції з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам | 20 807 100 | 3 404 031 | 24 211 131 | 14 752 049 | 400 000 | 15 152 049 | 13 834 514 | 100 000 | 13 393 731 | 66,5 | 2,9 | 55,3 | 93,8 | 25,0 | 88,4 |
41051000 | Субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції | 776 006 | 776 006 | 1 236 370 | 1 236 370 | 1 011 592 | 1 011 592 | 130,4 | #ДЕЛ/0! | 130,4 | 81,8 | #ДЕЛ/0! | 81,8 | |||
41051100 | Субвенція з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду | 426 053 | 426 053 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | #ДЕЛ/0! | 0,0 | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | |||
41051200 | Субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету | 40 134 | 40 134 | 169 600 | 169 600 | 119 834 | 119 834 | 298,6 | #ДЕЛ/0! | 298,6 | 70,7 | #ДЕЛ/0! | 70,7 | |||
41051400 | Субвенція з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти `Нова українська школа` за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету | 441 043 | 441 043 | 829 599 | 829 599 | 829 599 | 829 599 | 188,1 | #ДЕЛ/0! | 188,1 | 100,0 | #ДЕЛ/0! | 100,0 | |||
41051500 | Субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров`я за рахунок коштів медичної субвенції | 12 605 400 | 12 605 400 | 2 416 280 | 2 416 280 | 2 416 280 | 2 416 280 | 19,2 | #ДЕЛ/0! | 19,2 | 100,0 | #ДЕЛ/0! | 100,0 | |||
41051600 | Субвенція з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів медичної субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду | 508 901 | 508 901 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | #ДЕЛ/0! | 0,0 | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | |||
41052000 | Субвенція з місцевого бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету | 133 580 | 133 580 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | #ДЕЛ/0! | 0,0 | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | |||
41052200 | Субвенція з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості, за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету |
98 954 | 98 954 | 0 | 0 | |||||||||||
41052600 | Субвенція з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок відповідної субвенц | 0 | 2 457 031 | 2 457 031 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | #ДЕЛ/0! | 0,0 | 0,0 | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | |
41053000 | Субвенція з місцевого бюджету на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету | 0 | 0 | 0 | 1 511 000 | 1 511 000 | 1 269 028 | 1 269 028 | #ДЕЛ/0! | 84,0 | 84,0 | |||||
41053300 | Субвенція з місцевого бюджету на утримання об`єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об`єктів спільного користування | 65 011 | 0 | 65 011 | 90 863 | 90 863 | 90 863 | 90 863 | 139,8 | #ДЕЛ/0! | 139,8 | 100,0 | #ДЕЛ/0! | 100,0 | ||
41053900 | Інші субвенції з місцевого бюджету | 4 392 030 | 448 000 | 4 840 030 | 7 957 554 | 400 000 | 8 357 554 | 7 556 535 | 100 000 | 7 656 535 | 172,1 | 22,3 | 158,2 | 95,0 | 25,0 | 91,6 |
41054000 | Субвенції з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості, за рахунок залишку коштів відповідної субвенції з державного бюджету, що утворився на початок бюджетного періоду) | 499 000 | 499 000 | 0 | 0 | 0 | #ДЕЛ/0! | 0,0 | 0,0 | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | ||||
41054300 | Субвенція з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету | 570 000 | 570 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | #ДЕЛ/0! | 0,0 | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | |||
41054500 | Субвенція з місцевого бюджету на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету |
749 987 | 749 987 | 0 | 0 | |||||||||||
41055000 | Субвенція з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров`я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету | 0 | 540 783 | 540 783 | 540 783 | 540 783 | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | 100,0 | 100,0 | ||||||
РАЗОМ ДОХОДІВ | 191 092 036 | 10 974 322 | 202 066 358 | 178 739 395 | 6 231 195 | 184 970 590 | 178 538 204 | 12 617 549 | 191 155 753 | 93,4 | 115,0 | 94,6 | 99,9 | 202,5 | 103,3 |
Додаток № 2 | |||||||||||||||||
до рішення | |||||||||||||||||
від 2019 року | |||||||||||||||||
Видатки бюджету Тростянецької міської об‘єднаної територіальної громади за 2020 рік | |||||||||||||||||
(грн.) | |||||||||||||||||
Найменування видатків місцевого бюджету | Код ФКВКБ | Код ТПКВКМБ | Касові видатки за 2019 рік | Затверджено з урахуванням змін на 2020 рік | Профінансовано за 2020 рік | Відхилення фактичних видатків за 2020 рік до фактичних видатків за 2019 рік | Відсоток виконання до затверджених показників | ||||||||||
Загальний | Спеціальний | Разом | Загальний | Спеціальний | Разом | Загальний | Спеціальний | Разом | Загальний | Спеціальний | Разом | Загальний | Спеціальний | Разом | |||
фонд | фонд | фонд | фонд | фонд | фонд | фонд | фонд | фонд | фонд | ||||||||
Державне управлiння | 0100 | 12 232 357 | 1 509 191 | 13 741 548 | 16 474 577 | 324 432 | 16 799 009 | 16 182 922 | 2 654 773 | 17 568 668 | 132,3 | 175,9 | 127,9 | 98,2 | 818,3 | 104,6 | |
Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад | 0111 | 0150 | 9 358 042 | 1 476 352 | 10 834 394 | 12 301 346 | 324 432 | 12 625 778 | 12 278 849 | 2 654 773 | 14 933 621 | 131,2 | 179,8 | 137,8 | 99,8 | 818,3 | 118,3 |
Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об’єднаних територіальних громадах | 0111 | 0160 | 2 360 260 | 32 839 | 2 393 099 | 2 115 278 | 2 115 278 | 2 110 778 | 2 110 778 | 89,4 | 0,0 | 88,2 | 99,8 | #ДЕЛ/0! | 99,8 | ||
Інша діяльність у сфері державного управління | 0133 | 0180 | 514 055 | 514 055 | 546 953 | 546 953 | 524 268 | 524 268 | 102,0 | #ДЕЛ/0! | 102,0 | 95,9 | #ДЕЛ/0! | 95,9 | |||
Проведення місцевих виборів | 0160 | 0191 | 1 511 000 | 1 511 000 | 1 269 028 | 1 269 028 | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | 84,0 | 84,0 | |||||||
Освiта | 1000 | 65 749 708 | 9 810 875 | 75 560 583 | 75 830 580 | 6 753 765 | 82 584 345 | 69 576 348 | 8 807 820 | 78 384 168 | 105,8 | 89,8 | 103,7 | 91,8 | 130,4 | 94,9 | |
Надання дошкільної освіти | 0910 | 1010 | 14 671 753 | 1 054 213 | 15 725 966 | 14 267 020 | 1 213 248 | 15 480 268 | 14 176 908 | 1 056 618 | 15 233 526 | 96,6 | 100,2 | 96,9 | 99,4 | 87,1 | 98,4 |
Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т. ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами | 0921 | 1020 | 41 019 126 | 7 259 493 | 48 278 619 | 50 326 916 | 5 336 417 | 55 663 333 | 44 403 197 | 7 389 341 | 51 792 539 | 108,2 | 101,8 | 107,3 | 88,2 | 138,5 | 93,0 |
Забезпечення належних умов для виховання та розвитку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках, у тому числі сімейного типу, прийомних сім’ях, сім’ях патронатного вихователя | 0910 | 1060 | 3 620 | 3 620 | 7 240 | 7 240 | 7 240 | 7 240 | 200,0 | #ДЕЛ/0! | 200,0 | 100,0 | #ДЕЛ/0! | 100,0 | |||
Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми | 0960 | 1090 | 4 264 352 | 45 745 | 4 310 098 | 4 978 425 | 20 200 | 4 998 625 | 4 973 180 | 39 683 | 5 012 864 | 116,6 | 86,7 | 116,3 | 99,9 | 196,5 | 100,3 |
Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими) | 0960 | 1100 | 2 353 917 | 235 698 | 2 589 615 | 2 668 164 | 167 900 | 2 836 064 | 2 668 136 | 144 634 | 2 812 770 | 113,3 | 61,4 | 108,6 | 100,0 | 86,1 | 99,2 |
Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів | 0990 | 1150 | 923 143 | 546 | 923 689 | 563 408 | 563 408 | 563 407 | 161 543 | 724 950 | 61,0 | 29 597,5 | 78,5 | 100,0 | #ДЕЛ/0! | 128,7 | |
Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти | 0990 | 1161 | 1 246 876 | 0 | 1 246 876 | 1 462 117 | 16 000 | 1 478 117 | 1 451 836 | 16 000 | 1 467 836 | 116,4 | #ДЕЛ/0! | 117,7 | 99,3 | 100,0 | 99,3 |
Інші програми та заходи у сфері освіти | 0990 | 1162 | 100 159 | 100 159 | 81 945 | 81 945 | 81 945 | 81 945 | 81,8 | #ДЕЛ/0! | 81,8 | 100,0 | #ДЕЛ/0! | 100,0 | |||
Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів | 0990 | 1170 | 1 166 761 | 1 215 181 | 2 381 942 | 1 475 345 | 1 475 345 | 1 250 498 | 1 250 498 | 107,2 | 0,0 | 52,5 | 84,8 | #ДЕЛ/0! | 84,8 | ||
Охорона здоров’я | 2000 | 41 552 989 | 1 942 191 | 43 495 180 | 18 300 074 | 3 866 324 | 22 166 398 | 18 229 617 | 3 326 072 | 21 555 689 | 43,9 | 171,3 | 49,6 | 99,6 | 86,0 | 97,2 | |
Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню | 0731 | 2010 | 38 376 090 | 1 542 827 | 39 918 917 | 14 643 716 | 3 866 324 | 18 510 040 | 14 608 178 | 3 326 072 | 17 934 250 | 38,1 | 215,6 | 44,9 | 99,8 | 86,0 | 96,9 |
Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги | 0726 | 2111 | 2 359 991 | 399 364 | 2 759 355 | 2 483 742 | 2 483 742 | 2 483 742 | 2 483 742 | 105,2 | 0,0 | 90,0 | 100,0 | #ДЕЛ/0! | 100,0 | ||
Централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет | 0763 | 2144 | 683 327 | 683 327 | 1 172 616 | 1 172 616 | 1 137 697 | 1 137 697 | 166,5 | #ДЕЛ/0! | 166,5 | 97,0 | #ДЕЛ/0! | 97,0 | |||
Відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань | 0763 | 2146 | 133 580 | 133 580 | 0 | 0 | 0,0 | #ДЕЛ/0! | 0,0 | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | ###### | |||||
Соціальний захист та соціальне забезпечення | 3000 | 3 199 592 | 71 120 | 3 270 712 | 3 875 778 | 0 | 3 875 778 | 3 811 050 | 131 378 | 3 942 428 | 119,1 | 184,7 | 120,5 | 98,3 | #ДЕЛ/0! | 101,7 | |
Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян | 1070 | 3033 | 885 140 | 885 140 | 1 020 000 | 1 020 000 | 1 019 999 | 1 019 999 | 115,2 | #ДЕЛ/0! | 115,2 | 100,0 | #ДЕЛ/0! | 100,0 | |||
Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю | 1020 | 3104 | 1 440 413 | 71 120 | 1 511 532 | 2 074 578 | 2 074 578 | 2 055 420 | 131 378 | 2 186 797 | 142,7 | 184,7 | 144,7 | 99,1 | #ДЕЛ/0! | 105,4 | |
Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) | 1040 | 3140 | 342 370 | 342 370 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | #ДЕЛ/0! | 0,0 | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | ###### | ||||
Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідінстю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги | 1010 | 3160 | 100 000 | 100 000 | 68 805 | 68 805 | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | 68,8 | 68,8 | |||||||
Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення | 1090 | 3242 | 531 669 | 531 669 | 681 200 | 681 200 | 666 827 | 666 827 | 125,4 | #ДЕЛ/0! | 125,4 | 97,9 | #ДЕЛ/0! | 97,9 | |||
Культура i мистецтво | 4000 | 6 675 811 | 2 487 649 | 9 163 460 | 7 407 413 | 2 291 910 | 9 699 323 | 7 406 329 | 4 432 086 | 11 838 415 | 110,9 | 178,2 | 129,2 | 100,0 | 193,4 | 122,1 | |
Забезпечення діяльності бібліотек | 0824 | 4030 | 1 631 029 | 1 411 162 | 3 042 192 | 1 865 389 | 524 889 | 2 390 278 | 1 865 288 | 716 940 | 2 582 228 | 114,4 | 50,8 | 84,9 | 100,0 | 136,6 | 108,0 |
Забезпечення діяльності музеїв i виставок | 0824 | 4040 | 795 466 | 710 858 | 1 506 324 | 1 119 246 | 700 000 | 1 819 246 | 1 119 203 | 647 797 | 1 766 999 | 140,7 | 91,1 | 117,3 | 100,0 | 92,5 | 97,1 |
Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів | 0828 | 4060 | 1 553 884 | 343 929 | 1 897 813 | 2 149 290 | 1 018 021 | 3 167 311 | 2 149 107 | 3 018 349 | 5 167 457 | 138,3 | 877,6 | 272,3 | 100,0 | 296,5 | 163,1 |
Забезпечення діяльності інших закладів в галузі культури і мистецтва | 0829 | 4081 | 503 197 | 503 197 | 628 768 | 628 768 | 628 746 | 628 746 | 125,0 | #ДЕЛ/0! | 125,0 | 100,0 | #ДЕЛ/0! | 100,0 | |||
Інші заходи в галузі культури і мистецтва | 0829 | 4082 | 2 192 235 | 21 700 | 2 213 935 | 1 644 720 | 49 000 | 1 693 720 | 1 643 985 | 49 000 | 1 692 985 | 75,0 | 225,8 | 76,5 | 100,0 | 100,0 | 100,0 |
Фiзична культура i спорт | 5000 | 7 021 147 | 1 975 646 | 7 947 167 | 10 534 502 | 1 327 002 | 11 861 504 | 10 525 941 | 1 584 885 | 12 110 826 | 149,9 | 80,2 | 152,4 | 99,9 | 119,4 | 102,1 | |
Утримання та навчально-тренувальна робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл | 0810 | 5031 | 1 256 957 | 198 000 | 1 454 957 | 1 258 508 | 1 258 508 | 1 257 688 | 1 257 688 | 100,1 | 0,0 | 86,4 | 99,9 | #ДЕЛ/0! | 99,9 | ||
Будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту | 0810 | 5045 | 1 049 626 | 439 074 | 439 074 | 438 889 | 438 889 | #ДЕЛ/0! | 41,8 | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | 100,0 | 100,0 | ||||
Підтримка спорту вищих досягнень та організацій, які здійснюють фізкультурно-спортивну діяльність в регіоні | 0810 | 5062 | 5 764 190 | 728 020 | 6 492 210 | 9 275 994 | 887 928 | 10 163 922 | 9 268 253 | 1 145 996 | 10 414 249 | 160,8 | 157,4 | 160,4 | 99,9 | 129,1 | 102,5 |
Житлово-комунальне господарство | 6000 | 12 989 413 | 1 765 615 | 14 355 029 | 16 699 262 | 3 681 735 | 20 380 997 | 16 575 220 | 4 068 164 | 20 643 384 | 127,6 | 230,4 | 143,8 | 99,3 | 110,5 | 101,3 | |
Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду | 0610 | 6011 | 220 834 | 220 834 | 888 540 | 888 540 | 974 433 | 974 433 | #ДЕЛ/0! | 441,3 | 441,3 | #ДЕЛ/0! | 109,7 | 109,7 | |||
Забезпечення діяльності водопровідно-каналізаційного господарства | 0620 | 6013 | 64 000 | 4 921 | 68 921 | 147 343 | 147 343 | 147 343 | 147 343 | 230,2 | 0,0 | 213,8 | 100,0 | #ДЕЛ/0! | 100,0 | ||
Забезпечення збору та вивезення сміття і відходів | 0620 | 6014 | 500 000 | 500 000 | 493 497 | 493 497 | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | 98,7 | #ДЕЛ/0! | 98,7 | |||||
Забезпечення функціонування підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги | 0620 | 6020 | 1 830 300 | 1 830 300 | 4 162 308 | 4 162 308 | 4 155 185 | 4 155 185 | 227,0 | #ДЕЛ/0! | 227,0 | 99,8 | #ДЕЛ/0! | 99,8 | |||
Організація благоустрою населених пунктів | 0620 | 6030 | 11 061 273 | 1 104 686 | 12 165 959 | 11 842 611 | 2 793 195 | 14 635 806 | 11 732 713 | 2 793 191 | 14 525 904 | 106,1 | 252,8 | 119,4 | 99,1 | 100,0 | 99,2 |
Інша діяльність щодо забезпечення житлом громадян | 0610 | 6086 | 400 000 | 0 | 0 | 0 | #ДЕЛ/0! | 0,0 | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | ###### | |||||
Інша діяльність у сфері житлово-комунального господарства | 0640 | 6090 | 33 841 | 35 174 | 69 015 | 47 000 | 47 000 | 46 481 | 300 540 | 347 021 | 137,4 | 854,4 | 502,8 | 98,9 | #ДЕЛ/0! | 738,3 | |
Економічна діяльність | 7000 | 4 263 242 | 21 505 082 | 25 768 324 | 4 424 868 | 23 797 461 | 28 222 329 | 4 296 171 | 14 198 627 | 18 494 798 | 100,8 | 66,0 | 71,8 | 97,1 | 59,7 | 65,5 | |
Здійснення заходів із землеустрою | 0421 | 7130 | 84 279 | 19 980 | 104 259 | 225 700 | 225 700 | 213 260 | 213 260 | 253,0 | 0,0 | 204,5 | 94,5 | #ДЕЛ/0! | 94,5 | ||
Газифікація населених пунктів | 0432 | 7220 | 1 567 | 1 567 | 0 | 0 | 0 | #ДЕЛ/0! | 0,0 | 0,0 | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | ###### | ||||
Будівництво об'єктів житлово-комунального господарства | 0443 | 7310 | 990 120 | 990 120 | 1 383 689 | 1 383 689 | 1 383 688 | 1 383 688 | #ДЕЛ/0! | 139,7 | 139,7 | #ДЕЛ/0! | 100,0 | 100,0 | |||
Будівництво установ та закладів культури | 0443 | 7324 | 486 553 | 486 553 | 452 706 | 452 706 | 2 000 | 2 000 | #ДЕЛ/0! | 0,4 | 0,4 | #ДЕЛ/0! | 0,4 | 0,4 | |||
Будівництво споруд, установ та закладів фізичної культури і спорту | 0443 | 7325 | 2 370 419 | 2 370 419 | 1 119 360 | 1 119 360 | 1 119 360 | 1 119 360 | #ДЕЛ/0! | 47,2 | 47,2 | #ДЕЛ/0! | 100,0 | 100,0 | |||
Проектування, реставрація та охорона пам‘яток архітектури | 0443 | 7340 | 184 596 | 184 596 | 184 595 | 184 595 | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | 100,0 | 100,0 | |||||
Розроблення схем планування та забудови територій (містобудівної документації) | 0443 | 7350 | 211 561 | 102 804 | 314 365 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | ###### | |||
Співфінансування інвестиційних проектів, що реалізуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку | 0490 | 7361 | 1 129 935 | 1 129 935 | 1 955 611 | 1 955 611 | 1 955 610 | 1 955 610 | #ДЕЛ/0! | 173,1 | 173,1 | #ДЕЛ/0! | 100,0 | 100,0 | |||
Виконання інвестиційних проектів в рамках формування структури ОТГ | 0490 | 7362 | 1 167 191 | 1 167 191 | 0 | 0,0 | |||||||||||
Виконання інвестиційних проектів в рамках здійснення заходів щодо соціално-економічного розвитку окремих територій | 0490 | 7363 | 4 231 573 | 4 231 573 | 1 418 900 | 1 418 900 | 1 418 900 | 1 418 900 | 33,5 | 100,0 | |||||||
Виконання інвестиційних проектів в рамках реалізації заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров"я у сільській місцевості | 0490 | 7367 | 608 949 | 608 949 | |||||||||||||
Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій | 0490 | 7370 | 1 500 000 | 1 500 000 | 0 | 0 | 0 | #ДЕЛ/0! | 0,0 | 0,0 | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | ###### | ||||
Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету | 0456 | 7461 | 3 698 086 | 3 698 086 | 3 512 221 | 64 484 | 3 576 705 | 3 397 049 | 64 484 | 3 461 533 | 91,9 | #ДЕЛ/0! | 93,6 | 96,7 | 100,0 | 96,8 | |
Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок субвенції з державного бюджету | 0456 | 7462 | 2 457 031 | 2 457 031 | |||||||||||||
Заходи з енергозбереження | 0470 | 7640 | 96 600 | 1 199 485 | 1 296 085 | 280 400 | 13 899 667 | 14 180 067 | 280 400 | 4 760 624 | 5 041 024 | 290,3 | 396,9 | 388,9 | 100,0 | 34,2 | 35,6 |
Проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки чи права на неї | 0490 | 7650 | 7 309 | 7 309 | 12 095 | 12 095 | 12 095 | 12 095 | #ДЕЛ/0! | 165,5 | 165,5 | #ДЕЛ/0! | 100,0 | 100,0 | |||
Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання | 0490 | 7670 | 5 232 166 | 5 232 166 | 3 306 353 | 3 306 353 | 3 297 271 | 3 297 271 | #ДЕЛ/0! | 63,0 | 63,0 | #ДЕЛ/0! | 99,7 | 99,7 | |||
Членські внески до асоціацій органів місцевого самоврядування | 0490 | 7680 | 34 889 | 34 889 | 34 217 | 34 217 | 34 216 | 34 216 | 98,1 | #ДЕЛ/0! | 98,1 | 100,0 | #ДЕЛ/0! | 100,0 | |||
Інші заходи, пов'язані з економічною діяльністю | 0490 | 7693 | 137 827 | 137 827 | 372 330 | 372 330 | 371 246 | 371 246 | 269,4 | #ДЕЛ/0! | 269,4 | 99,7 | #ДЕЛ/0! | 99,7 | |||
Інша діяльність | 8000 | 2 017 656 | 98 895 | 2 116 551 | 2 653 101 | 489 393 | 3 142 494 | 2 619 427 | 335 143 | 2 954 571 | 129,8 | 338,9 | 139,6 | 98,7 | 68,5 | 94,0 | |
Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха | 0320 | 8110 | 350 000 | 350 000 | 316 702 | 51 512 | 368 214 | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | 90,5 | #ДЕЛ/0! | 105,2 | ||||
Забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони | 0320 | 8130 | 472 856 | 472 856 | 406 010 | 406 010 | 405 639 | 405 639 | 85,8 | #ДЕЛ/0! | 85,8 | 99,9 | #ДЕЛ/0! | 99,9 | |||
Охорона та раціональне використання природних ресурсів | 0511 | 8311 | 0 | 148 200 | 148 200 | 0 | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | 0,0 | 0,0 | |||||
Утилізація відходів | 0512 | 8312 | 98 895 | 98 895 | 341 193 | 341 193 | 283 631 | 283 631 | #ДЕЛ/0! | 286,8 | 286,8 | #ДЕЛ/0! | 83,1 | 83,1 | |||
Фінансова підтримка засобів масової інформації | 0830 | 8410 | 1 544 800 | 1 544 800 | 1 850 060 | 1 850 060 | 1 850 055 | 1 850 055 | 119,8 | #ДЕЛ/0! | 119,8 | 100,0 | #ДЕЛ/0! | 100,0 | |||
Обслуговування місцевого боргу | 0170 | 8600 | 47 031 | 47 031 | 47 031 | 47 031 | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | #ДЕЛ/0! | 100,0 | #ДЕЛ/0! | 100,0 | |||||
Міжбюджетні трансферти | 9000 | 3 087 014 | 1 648 445 | 4 735 459 | 2 137 183 | 0 | 2 137 183 | 2 097 173 | 0 | 2 097 173 | 67,9 | 44,3 | 98,1 | #ДЕЛ/0! | 98,1 | ||
Реверсна дотація | 0180 | 9110 | 1 807 800 | 1 807 800 | 1 287 400 | 1 287 400 | 1 287 400 | 1 287 400 | 71,2 | #ДЕЛ/0! | 71,2 | 100,0 | #ДЕЛ/0! | 100,0 | |||
Інші субвенції з місцевого бюджету | 0180 | 9770 | 1 279 214 | 1 648 445 | 2 927 659 | 849 783 | 0 | 849 783 | 809 773 | 809 773 | 63,3 | 0,0 | 27,7 | 95,3 | #ДЕЛ/0! | 95,3 | |
Всього | 158 788 929 | 42 814 709 | 200 154 012 | 158 337 338 | 42 532 022 | 200 869 360 | 151 320 198 | 39 538 948 | 189 590 119 | 95,3 | 92,3 | 94,7 | 95,6 | 93,0 | 94,4 | ||
Міський голова | Юрій БОВА |