ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

IV

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

24.12.2020/11

Дата реєстрації:

23.12.2020

Проголосовано:

24.12.2020 14:18:41

Автор:

Бова Ю.А.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

  • Підтримали
    25
  • Не підтримали
    0
  • Утримались
    0
  • Не голосували
    1
  • Відсутні
    1

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 24.12.2020/11



У К Р А Ї Н А

 

                Тростянецька міська рада   ПРОЄКТ

4 сесія 8 скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я


 

від 24 грудня 2020 року

м. Тростянець                               №

                                                      

Про Програму економічного і соціального розвитку

Тростянецької міської територіальної

громади на 2021-2023 роки

 

         Розглянувши і обговоривши Програму економічного і соціального розвитку Тростянецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки, згідно п. 22 ч. 1 ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 
міська рада  вирішила:

 

1. Затвердити Програму економічного і соціального розвитку Тростянецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

 

2. Виконання Програми економічного і соціального розвитку Тростянецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки покласти на виконавчий комітет, апарат та комунальні підприємства міської ради.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Бову Ю.А.

 

Міський голова    Юрій БОВА



Trostianets_Vel-Herb                                                                          на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 

 

 

 

 

ПРОГРАМА<br />

економічного і соціального розвиткуТростянецької міської ТГ на 2021 - 2023 роки



 

 

 



 

 

 

 

 














ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА – 2020

 





Надпись:
















































































































ВСТУП                                                                                                                                                                                                   3
 
1.

1.1.

 

2.

 
ХАРАКТЕРИСТИКА ГРОМАДИ

Сучасний стан та географічне розташування Тростянецької міської ТГ

 

ОЦІНКА ТЕНДЕНЦІЙ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ТГ ЗА 2020 РІК
5

5

 

 

7

 

 
 
3. ФІНАНСОВИЙ СТАН ГРОМАДИ    119
3.1. Податково - бюджетна політика    119
3.2. Розвиток підприємництва та регуляторна політика    120
 

4.

4.1.

 

5.

6.
 

МЕХАНІЗМИ РЕГУЛЮВАННЯ

Управління комунальним майном та земельні відносини

 

ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

РОЗВИТОК РЕАЛЬНОГО СЕКТОРУ ЕКОНОМІКИ
 

   122

   122

 

   125

   132
6.1. Промисловість     132
6.2. Енергоефективність та енергозбереження     133
6.3.

6.4.

7.

7.1.
Транспорт і зв’язок

Споживчий ринок

СОЦІАЛЬНИЙ ТА ГУМАНІТАРНИЙ РОЗВИТОК

Зайнятість населення та ринок праці
    133

    135

    137

    137
7.2. Доходи населення     138
7.3. Соціальний захист населення     140
7.4. Охорона здоров’я     143
7.5.

7.6.

7.7.

 

8.

 

 

9
Освіта

Культура, молодіжна політика та туризм

Фізична культура та спорт

 

РЕГІОНАЛЬНИЙ РОЗВИТОК, МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРА, ПРОЕКТНА ДІЯЛЬНІСТЬ

 

ЖИТЛОВО – КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО ТА БЛАГОУСТРІЙ
    146

    149

156

 

   159

 

   160
 

10.
 

РОБОТА ЗІ ЗВЕРНЕННЯМ ГРОМАДЯН. ПРОЗОРІСТЬ ТА ВІДКРИТІСТЬ РАДИ
 

171
 

11.

 

12

 
 

СПРИЯННЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЮ ЗАКОННОСТІ ТА ПРАВОПОРЯДКУ

 

МОНІТОРИНГ ТА ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО – ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ТГ НА 2021 РІК
 

178

 

 

    179
     
ДОДАТКИ    
1. Заходи щодо реалізації Програми економічного і соціального розвитку Тростянецької міської ТГ на 2021 -  2023 роки  
2. Інформація про діяльність комунальних підприємств за 2020 рік  
3.

4.

 
Показники доходної частини бюджету Тростянецької міської ТГ на 2021 рік

Перелік міських цільових (комплексних) програм по галузях, фінансування яких у 2020-2023 році здійснюватиметься за рахунок коштів міського бюджету та інших джерел фінансування
 

 



Надпись:                                                                                                                  

Програма соціально-економічного розвитку Тростянецької міської ТГ на 2021 - 2023 роки (далі – Програма) розроблена з метою аналізу соціально-економічної ситуації в ТГ за попередній рік, визначення зовнішніх і внутрішніх чинників, які стримують розвиток регіону та шляхів їх подолання, а також напрямків розвитку громади на наступні роки.

Метою Програми є низка заходів, спрямованих на зростання добробуту і підвищення якості життя населення за рахунок збільшення обсягів виробництва промислової продукції, нарощування експортного потенціалу, створення привабливого інвестиційного клімату, продовження реформування житлово - комунального сектору міста, забезпечення на інноваційно - інвестиційній основі позитивних структурних зрушень в економіці, підвищення її конкурентоспроможності як основи для збалансованого зростання стандартів та показників соціально - економічного розвитку.

Програма базується на аналізі досягнутих показників Тростянецької міської ТГ, комплексі прогнозів і визначає головну мету, пріоритети та завдання соціально – економічного та культурного розвитку Тростянецької міської ТГ на 2021 - 2023 роки, досягнення яких передбачається за рахунок реалізації заходів державної, регіональної та місцевої політики через застосування економічних та організаційно - правових важелів, що має забезпечити у прогнозному періоді утвердження закладених основ для сталого зростання.

        Методичною основою розроблення Програми є Закон України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України» від 23.03.2000 р. №1602 - III (Із змінами, внесеними згідно із Законами №4731-VI (4731-17) від 17.05.2012, ВВР, 2013, №15, ст. 98, №5463 - VI (5463-17) від 16.10.2012, ВВР, 2014, №4, ст.61).

          Програма враховує також вимоги Конституції України та:

  • Законів України:


а) «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державні цільові програми», «Про стимулювання розвитку регіонів», «Про інвестиційну діяльність», «Про режим іноземного інвестування», «Про зовнішньоекономічну діяльність», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»;


  • Постанов Кабінету Міністрів України:


б) від 26.04.2003 р. (із змінами) №621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету».

Програма розроблена на основі пропозицій міського голови, депутатського корпусу, управлінь та відділів виконавчих органів Тростянецької міської ради, громади, підприємств, установ і організацій ТГ та з використанням аналітичних матеріалів і статистичних даних про розвиток міста за 2020 рік, а також прогнозних тенденцій на 2021 - 2023 роки. Відповідно до результатів та тенденцій розвитку, наявних проблем та впливу очікуваних змін зовнішньополітичної і зовнішньоекономічної ситуації на економіку міста визначено пріоритети соціально-економічного розвитку. Показники Програми на 2021 - 2023 роки ґрунтуються на оцінці реального стану економіки міста та аналізу поточної соціально-економічної ситуації.

Реалізація програми зробить можливим створення сприятливих умов для підвищення ділової активності суб’єктів господарювання, збільшення бюджетних надходжень та доходів населення, розвитку соціальної інфраструктури, вирішення екологічних проблем міста.

 

 

З метою забезпечення оптимального балансу інтересів влади, найманих працівників та власників, а також громадськості. Цілі досягатимуться, а заходи, визначені Програмою,

реалізовуватимуться шляхом тісної співпраці органів влади, роботодавців та громадських організацій міста.

Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, власних коштів підприємств, установ і організацій, розташованих на території міста та селищ, коштів інвесторів, відповідно до укладених інвестиційних угод, а також інших джерел, не заборонених законодавством.

Відповідальні за виконання заходів Програми – структурні підрозділи виконавчого комітету, самостійні управління і відділи Тростянецької міської ради, комунальні підприємства, установи та заклади.

Враховуючи результати аналізу динаміки та тенденцій соціально-економічного розвитку ТГ, а також оцінку ресурсного, в тому числі фінансового, потенціалу, в Програмі сформульовані ключові проблеми, що постають перед міською владою, визначені цілі та пріоритети розвитку Тростянецької міської ТГ у 2021 - 2023 роках, шляхи та механізми їх реалізації. Заходи, з реалізації Програми у 2021 - 2023 роках відповідають показникам місцевого бюджету на плановий бюджетний період та виконуватимуться у чіткій кореляції з бюджетом на відповідний період, оскільки формування бюджету здійснюється за програмно-цільовим методом.

У процесі виконання Програма може уточнюватися. Зміни і доповнення до Програми затверджуються Тростянецькою міською радою за поданням виконавчого комітету. Звітування про виконання Програми здійснюватиметься щоквартально.

Термін реалізації програми – 2021 - 2023 роки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Надпись:                                       <br />
<br />

1.1. Сучасний стан та географічне розташування Тростянецької міської ОТГ

 

Тростянецька міська ОТГ з центром у м. Тростянець розташована в 60 км від обласного центру м. Суми.

 



 

            Загальна площа в адміністративних межах Тростянецької міської ОТГ 15 579,03 га, в розрізі маємо наступні цифри:






























































Категорії земель Площі земель Тростянецької міської ОТГ Всього по Тростянецькій міській ОТГ
м. Тростянець Кам‘янський старостинський округ Зарічненський старостинський округ
Загальна площа, з них: 3 020,11 7 715,3 4 843,62 15 579,03


  • забудовані землі, га


1 529,17 148,5349 116,1793 1 793,8842


  • землі загального користування (вулиці, площі), га


663,29 38,6122 33,2679 735,1701


  • землі промислових підприємств, га


216,22 - 4,3447 220,5647


  • землі транспорту, зв’язку, га


48,04 46,6666 44,2639 138,9705


  • землі комерційного використання, га


23,44 0,6361 0,3675 24,4436


  • землі під водою (річки, струмки, озера, ставки), га


76,0 83,7 51,8 211,5

       

 

 

 

 

 



 

 

            Через територію громади проходить автодорога Глухів - Харків та залізнична магістраль Ворожба - Суми - Харків. Залізнична станція Смородине є одним зі значних залізничних вузлів Сумської області.

Тростянецька міська ОТГ розташована в районі лісостепу на терасах річок Ворскла, Боромля, Радомля та Люджа, в результаті чого фактично володіє оздоровчими та рекреаційними ресурсами. Для громади характерним є долинно - балочний та яро - балочний рельєф, з яким пов’язаний полого - хвилястий характер поверхні.

            До місцевих мінерально - сировинних ресурсів належать поклади глини, річкового піску та значні запаси мінеральних вод.

Тростянецький район в свою чергу межує з Краснопільським, Охтирським, Велико-Писарівським, Лебединським та Сумським районами Сумської області.

 

 

 

 

 



 

Надпись:           Робота виконавчих органів міської ради, установ, підприємств та організацій громади всіх сфер діяльності була направлена на виконання пріоритетних завдань соціально економічного розвитку, забезпечення першочергових потреб мешканців  громади.

Безумовно, центром Тростянецької міської ТГ є м. Тростянець, тому повноцінний розвиток громади буде залежати в першу чергу від розвитку міста, так як на його території розміщено ряд промислових підприємств, які мають стійку тенденцію до нарощування виробничих потужностей. Позитивні тенденції розвитку промислових підприємств прямо впливають на постійне збільшення дохідної частини бюджету за рахунок сплати ПДФО до міського бюджету, і як результат є можливість на належному рівні утримувати, як територію громади, так і комунальні заклади, що знаходяться в підпорядкуванні міста.

При затверджених показниках надходжень на 9 місяців 2020 року в сумі  139075,89 тис. грн. фактично до загального фонду бюджету Тростянецької міської ТГ надійшло коштів у сумі 130654,09 тис. грн., що складає 93,94 % до затверджених показників.

По власних доходах загального фонду (без офіційних трансфертів) бюджет ТГ виконано у сумі 87598,09 тис. грн. або 92,14 % до затвердженого плану на 9 місяців 2020 року (95065,82 тис. грн.) та на 67% - до затверджених показників з урахуванням змін на відповідний рік (130842,1 тис. грн.). У порівнянні з відповідним періодом минулого року приріст становить 5,2 або 4290,59 тис. гривень.

Податкові надходження звітного періоду виконані на 92,14%, фактично надійшло 86579,1 тис. грн. при запланованих показниках 93960,12 тис. гривень. Відповідно до річного показнику (129200,6 тис. грн.) фактичні надходження склали 67%. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року приріст становить 5,2 %, або 4286,4 тис. гривень.

Бюджетоутворюючим джерелом наповнення дохідної частини загального фонду бюджету ТГ є податок з доходів фізичних осіб. Надходжень вказаного податку було заплановано на січень-вересень 2020 року – 65006,77 тис. гривень. Фактично надійшло 59356,76 тис. грн. Плановий показник виконано на 92,14% - до плану на 9 місяців 2020 року та на 65,4 % - до річного плану. Приріст надходжень у порівнянні з аналогічним періодом минулого року становить 2401,16 тис. грн. або4,2 %.

По спеціальному фонду міського бюджету за звітний період надійшло коштів у сумі 3345,61 тис. грн., що складає 59,1 % запланованих надходжень на рік. 

            Обсяг фінансування видатків по загальному фонду міського бюджету за 9 місяців 2019 року склав 108735,3 тис. грн., відсоток виконання до уточнених призначень за звітний період склав 69,8%.

Обсяг видатків спеціального фонду за 9 місяців 2019 року склав 23039,8 тис. грн відсоток виконання до річних призначень склав 43,9%.

 

РОЗВИТОК ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА РЕГУЛЯТОРНА ПОЛІТИКА

 

Станом на 01.10.2020 року в Тростянецькій міській ОТГ нараховується платників податків в сфері середнього та малого бізнесу 1423 суб’єкта господарювання, юридичних осіб – 560, фізичних осіб - 863.

Надходження єдиного податку до бюджету від малих підприємств та фізичних осіб-підприємців станом на 01.10.2020 року склали  9116,02 тис. грн. (з юридичних осіб – 1 178,09 тис. грн., з фізичних осіб-підприємців – 7135,54 тис. грн., з сільськогосподарських товаровиробників – 192,39 тис. гривень). У порівнянні з відповідним періодом минулого року приріст становить 14,8% або  1 177,62  тис. гривень.

Станом на 01.10.20120 року у загальному реєстрі діючих регуляторних актів Тростянецької міської ради та її виконавчого комітету, розміщених на офіційному сайті Тростянецької міської ради у розділі «Регуляторна політика», налічується 5 діючих регуляторних актів.

Відповідно до вимог статті 7 «Планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів» Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» на 2020 рік були затверджені Плани діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Тростянецької міської ради та її виконавчих органів.

 

УПРАВЛІННЯ ОБ’ЄКТАМИ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ

 

Станом на 01.10.2020 року в переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності Тростянецької міської ОТГ налічується 1 368 об’єктів орієнтовною площею       340,5 тис. кв. м. Фактично передано в орендне користування 2,038 тис. кв. м (37 договорів), з них 1,017 тис. кв. м. (11 договорів) укладено з бюджетними установами, що сплачують орендну плату в розмірі 1 грн. на рік.

За звітний період до бюджету ОТГ від оренди комунального майна надійшло 6,967 тис. грн., що складає 65,8% планового завдання на рік.

У звітному періоді укладено 2 договори купівлі-продажу на суму 68,142 тис. грн., з них: 1 об’єкт комунальної власності шляхом викупу та 1 об’єкт шляхом продажу на аукціоні.

Станом на 01.10.2020 року заборгованість за об’єкти приватизації відсутня.

Станом на 01.10.2020 року кількість договорів оренди земельних ділянок становить 228. Протягом 9 місяців 2018 року внесено 56 змін до діючих договорів та укладено 26 нових договорів. Від продажу землі до бюджету Тростянецької міської ОТГ надійшло 685,69 тис. грн., що становить 51,9% планового завдання на рік.

Плати за землю до бюджету міста надійшло 10 272,39 тис. грн., що складає 96,9%  планового завдання на рік., з них орендної плати за земельні ділянки згідно з діючими договорами оренди надійшло 7 243,4 тис. грн., земельного податку – 3 028,96 тис. грн.

З метою збільшення надходжень від плати за землю протягом 9 місяців 2018 року велась претензійно-позовна робота в частині земельних відносин. На розгляді в судах з початку року перебуває 9 позовів з них:

- 7 позовів щодо визнання спадщини відумерлою, з яких 1 позов задоволено і земельна ділянка 0,32 га перейшла у власність до Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади, 6 позовів на розгляді на загальну площу 1,42 га (завершення судових справ планується до кінця 2019 року);



 

- 2 позови щодо стягнення збитків за користування комунальними земельними ділянками, з яких 1 позов задоволено за користування земельною ділянкою площею 1,2364 га

 

 

на суму 50,1 тис. грн., 1 позов на розгляді в судовій інстанції, за користування земельною ділянкою 1,67 га на суму 384,9 тис. грн.

Також, проводилася робота щодо збільшення розмірів орендної плати, перегляду та вжиття в установленому чинним законодавством порядку заходів щодо приведення чинних договорів оренди землі у відповідність з вимогами ст. 288 ПК України та залучення суб’єктів господарювання – землекористувачів, що не мають зареєстрованого у відповідності до чинного законодавства права користування земельними ділянками, до укладання договорів оренди землі.

Одним з головних питань місцевого розвитку є вирішення відповідно законодавства питань управління земельними ресурсами. В зв’язку з тим, що комунальна власність міста майже вся приватизована, особливого значення набуває саме раціональне управління земельними ресурсами міської ради, оскільки саме від надходжень від сплати за землю користувачами залежить рівень благоустрою та утримання комунального господарства Тростянецької міської ОТГ. Всі земельні питання, пов’язані з наданням земельних ділянок в користування (оренду), вилучення, продаж, вирішуються тільки на пленарних засіданнях сесій міської ради.

Вирішення поточних питань щодо контролю за використанням земель, своєчасної сплати орендної плати та земельного податку проводиться відділом комунальної власності і земельних відносин апарату Тростянецької міської ради. Окрім того, була розроблена технічна документація із нормативної грошової оцінки земель залізничного транспорту на території Кам`янського старостинського округу, що збільшило надходження до бюджету на 1,6 млн. гривень. Ще одним напрямком ефективного використання земельних ресурсів є продаж земель несільськогосподарського призначення. Якщо в місті досить часто користувачі земель виявляють бажання придбати земельні ділянки під свої об’єкти, то на території приєднаних сіл така практика відсутня, хоча доходи від продажу землі є значними та відповідно прямо вливають на будівництво нових необхідних громадам об’єктів.

 

ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

 

На території Тростянецької міської ОТГ функціонує два підприємства з іноземними інвестиціями – шоколадна фабрика ПрАТ «Монделіс Україна» та ПрАТ «Якобс Дау Егбертс Україна». По ПрАТ «Монделіс Україна» у 2014-2019 роках впроваджувалося три проекти по залученню інвестицій: «Збільшення потужностей», «Запуск нових продуктів», «Техніка безпеки, пожежна безпека, екологічна безпека та покращення якості продукції». У результаті впровадження вищеназваних проектів планувалося налагодження нових видів продукції, заміна застарілого обладнання та встановлення нового, підвищення рівня техніки безпеки на підприємстві та охорони навколишнього середовища. З початку 2018 року фактично освоєно 37 184,0 тис. гривень.

Окрім того, ТОВ «Лімік», яке ще в 2015 році придбало частину будівель машинобудівного заводу та розмістивши на цій території котельню, що забезпечує тепловою енергією шоколадну фабрику, в 2018-2019 роках модернізувало дану котельню встановши сучасний економічний котел на щипі – вартість інвестицій складає близько 1 млн. дол.

«Глобал Грін Енерджі Солар І» отримало дозвіл на будівництво сонячної електростанції загальною потужністю 5,8 МВт (на орендованій земельній ділянці



 

площею 9,086 га). Сума проекту складає понад 13 млн. дол. На самій електростанції буде створено близько 30 нових робочих місць, а місто отримає енергетичну незалежність. Відповідно домовленостей інвестор вже зареєстрував юридичну особу в м. Тростянець, щоб в

подальшому сплачувати податки від діяльності підприємства з виробництва сонячної електроенергії до міського та обласного бюджетів.

Слід звернути увагу, що розпочато реалізацію двох амбітних інвестиційних проектів на території колишнього деревообробного комбінату.

Так, ТОВ «Лімік Енерджи Солюшнс» отримало в оренду земельну ділянку загальною площею 4,2571 га, на якій планує розмістити енергогенеруюче підприємство. А ТОВ «Універсальний зерновий комплекс», яке в березні 2018 року придбало у міської ради колишні очисні споруди, автоматично отримало в оренду  земельну ділянку площею 5,931 га. На даній території заплановано будівництво комплексу по прийому та відвантаженню зернових культур. Заготівельна потужність комплексу на І етапі становитиме  6 тис. тон.

ТОВ «Кононівський елеватор», яке придбало в 2018 році виробничі потужності ТОВ «Локнянського-БСР» - колишнє заготзерно, розпочало проектування будівництва нових  силосних корпусів (на 39 тис. тон) для зберігання зернових культур, що збільшить складські потужності до 66 тис. тон.

З метою створення сприятливого інвестиційного середовища для залучення іноземних інвестицій в економіку Тростянецької міської ОТГ створено промисловий парк «Тростянець», який внесено до Реєстру індустріальних (промислових) парків. У 2019 році була продовжена робота по пошуку інвесторів на територію промислового парку «Тростянець», загальна площа якого становить 39,95 га. Враховуючи, що концепцією промислового парку передбачено створення промислового кластеру ПрАТ «Монделіс Україна», то територія промпарку на сьогодні є однією з найпривабливіших  в Сумській області, а розвиток промислових парків є пріоритетним напрямком розвиту економіки як Сумської області, так і України в цілому.

 

ЕНЕРГОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

 

З метою ощадного використання бюджетних коштів, зменшення споживання енергоносіїв, збереження довкілля Тростянецька міська рада активно займається питанням енергозбереження на території громади.

В рамках проекту  «Енергоефективність у громадах II», для реалізації «Механізму підтримки послуг з підвищення енергоефективності в громадських будівлях», залучено грантові кошти у розмірі 258 000 грн. (співфінансування громади склало 148 000 грн.). Наразі вже проведено комплексне енергетичне обстеження громадських будівель та системи теплопостачання Тростянецької міської ОТГ і отримано технічний звіт з переліком необхідних для впровадження енергоефективних заходів.

У співпраці з міжнародною фінансовою корпорацією NEFСO розпочато комплексну термомодернізацію будівлі стаціонару КНП «Тростянецька міська лікарня». Початку реалізації даного проекту передували наступні етапи: виготовлено проектно кошторисної документації, проходження державної експертизи, проведення тендерної процедури на виконання даного виду робіт та укладання договору з переможцем конкурсу.

Було прийнято участь у конкурсі «Energy management Star». За результатами конкурсу Тростянецька міська рада отримала грант у розмірі 250 евро на озеленення території громади.

Енергоефективні заходи за 9 місяців 2020 року:

Для безперебійної та безпечної роботи системи опалення КЗ «Цукрозаводський клуб» в котельні закладу встановлення теплоакамулятор.

Вартість обладнання з виконання монтажних робіт - 38 400 грн.        

 

Замінено вікон: - 101 шт. на 519 600 грн.;

Замінено світильників: - 541 шт. на 281 200 грн.

 

ПРОМИСЛОВІСТЬ

 

Виробництво промислової продукції Тростянецької міської ОТГ представлено 7-ма підприємствами, які внесені в основне коло статистичного обстеження, а саме:

  • ПрАТ «Монделіс Україна»,

  • ТОВ «Якобс Дау Егбертс Україна»,

  • ТОВ «Тростянецький машинобудівний завод»,

  • ТОВ «Тростянецький електрозавод»,

  • ТОВ «Дека-хліб»,

  • ПрАТ «Хлібозавод «Залізничник»»,

  • ТОВ ВТФ «Тростянецька цегла».


За січень-вересень 2019 року промисловістю Тростянецької міської ОТГ в цілому вироблено продукції на суму 3 963 448 тис. гривень, або 96,8% до річного плану.

У структурі промислового виробництва у звітному періоді 2019 року провідною галуззю залишається харчова промисловість – 99,85%, у тому числі: 99,81% - продукція ПрАТ «Монделіс Україна», 0,04% - виробництво хлібобулочних виробів ТОВ «Дека-хліб» та

 

 

ПрАТ «Хлібозавод «Залізничник»; 0,15% - виробництво продукції машинобудівної галузі ТОВ «Тростянецький машинобудівний завод» та  ТОВ «Тростянецький електрозавод».

За січень-вересень 2019 року по ПрАТ «Монделіс Україна» спостерігається зростання обсягів виробництва. У порівнянні з відповідним періодом минулого року обсяги збільшились на 824 952 тис. гривень, або на 26,3%.

По ТОВ «Дека-хліб» за аналогічний період відбулося збільшення обсягів виробництва у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 607 тис. гривень або 32,5%.

У ТОВ «Тростянецький машинобудівний завод» обсяги виробництва продукції зменшились на 583 тис. гривень та становлять 89,8% (у розрахунку до показника 2018 року). 

Загальний обсяг реалізованої промислової продукції (робіт, послуг) у січні-серпні 2019 року збільшився на 63,9% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і склав 4 851 904,1 тис. гривень.

У розрахунку на одну особу обсяг реалізованої промислової продукції склав 184 948,57 гривень, що на 40205,12 гривень (або ж на 27,8%) більше до відповідного показника минулого року.

 

РОЗВИТОК ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ’ЯЗКУ

 

Автомобільний пасажирський транспорт – важлива складова частина виробничої інфраструктури м.Тростянець та громади в цілому, яка забезпечує життєдіяльність всієї території у виробничій і невиробничій сферах. Ефективне функціонування автомобільного транспорту є необхідною умовою розвитку економіки, покращення умов рівня життя та соціального добробуту громади.

Головними завданнями міської ради у галузі транспорту – є створення сприятливих умов діяльності на ринку пасажирських автоперевезень, сприяння ефективній діяльності автомобільного транспорту, покращення якості надання послуг з перевезення пасажирів.

 

За перше півріччя 2020року в галузі транспорту та зв’язку 


  1. Проводилось коригування транспортних схем руху автобусних маршрутів загального користування по Тростянецькій ОТГ.

  2. Визначені місця розташування електронних табло на зупинках.

  3. Проведене обстеження та визначені місця зупинок громадського транспорту.

  4. Проведена робота по моніторингу кількості проведених пасажирів громадським транспортом по Тростянецькій ОТГ

  5. Проводиться робота по оформленню та видачі карток мешканця Тростянця.

  6. Проводився розгляд скарг по порушенням перевізниками.

  7. Розроблена та затверджена рішенням виконавчого комітету «Картка мешканця Тростянецької ОТГ»(ШКІЛЬНА).


 

СПОЖИВЧИЙ РИНОК

 

На сьогодні у Тростянецькій міській ОТГ працює 2 ринки (Комунальне підприємство

«Тростянецький ринок» та дочірнє підприємство «Ринок Європейський»), загальна торговельна площа яких становить близько 3 076,23 м2, за спеціалізацією - змішані, на яких облаштовано 658 торгових місць. З метою забезпечення дотримання вимог чинного санітарного законодавства у сфері торговельного обслуговування населення на ринках ТГ при реалізації продовольчих та непродовольчих товарів, недопущення розповсюдження гострих кишкових інфекційних захворювань серед населення міста напередодні літнього періоду керівниками ринків проведено комплекс заходів по приведенню стану території ринків у відповідність до санітарних норм і правил. З метою підтримки місцевих товаровиробників та забезпечення мешканців ТГ продовольчими товарами за доступними цінами, протягом звітного періоду підприємці та товаровиробники міста залучалися до участі у ярмарках, фестивалях та інших святкових заходах.

КП Тростянецької міської ради «Тростянецький ринок» займається здачею в оренду й експлуатацією власного чи орендованого нерухомого майна. За 9 місяців 2020 року підприємство отримало дохід від надання послуг в сумі 531,2 тис. грн., а саме:

- з основного виду діяльності в сумі 488,7 тис. грн.;

- від відшкодування витрат за електроенергію в сумі – 16,7 тис. грн.;

- інші доходи - 25,8 тис. грн. (фінансова підтримка від засновника).

Витрати підприємства за 9 місяців 2020 року склали 641,8 тис. грн.

По результатам роботи за 9 місяців 2020 року підприємство отримало збиток у сумі 110,6 тис. грн., який пояснюється зменшенням доходів від наданих послуг в порівнянні з відповідним періодом минулого року на 132,9 тис. грн. в зв'язку з призупиненням діяльності через карантинні обмеження.

Станом на 01.10.2020 року поточна заборгованість з оплати праці становить 13,3 тис. грн. (заробітна плата за червень 2020 року). Заборгованість по податках станом на 01.10.2020 року відсутня. Дебіторська заборгованість за товари, роботи складає 4,7 тис. грн. На підприємстві працює 8 осіб, середньомісячна заробітна плата за 9 місяців 2020 року склала – 5 163,77 грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

Надходження коштів від послуг, які надаються

КП ТМР «Тростянецький ринок» за січень - вересень 2019 - 2020 рр.

 



 

 

ДП «Ринок Європейський» КП ТМР «Тростянецький ринок» займається здачею в оренду й експлуатацією власного чи орендованого нерухомого майна. Підприємством за 9 місяців 2020 року було надано послуг на суму 639,1 тис. грн., а саме:

- орендна плата – 292,6 тис. грн.;

- кошти отримані від відшкодування електроенергії в сумі – 341,2 тис. грн.;

- дохід від безоплатно отриманих основних засобів в сумі 5,3 тис. грн.          Відповідно витрати підприємства за 9 місяців 2020 року – 638,5 тис. грн. По результатам роботи за 9 місяців 2020 року підприємство отримало прибуток в сумі – 0,6 тис. грн. На підприємстві працює 4 особи, середньомісячна заробітна плата за 2020 рік склала – 5 273,63 грн. Заборгованість по заробітній платі відсутня. Заборгованість по податках станом на 01.10.2020 року відсутня.

 

РЕГІОНАЛЬНИЙ РОЗВИТОК, МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРА, ПРОЕКТНА ДІЯЛЬНІСТЬ

 

Одним із головних пріоритетів в роботі Тростянецької міської ради є будівництво нових, капітальний ремонт та реконструкція існуючих об’єктів інфраструктури, залучення позабюджетних коштів шляхом подачі заявок на участь у грантових конкурсах, що реалізуються національними та міжнародними донорами.

До основних завдань відділу містобудування та архітектури віднесено: забезпечення реалізації засад державної регіональної політики у сфері містобудування та архітектури на території громади; організація розроблення, забезпечення затвердження в установленому порядку містобудівної документації; замовлення в проектних інститутах проектно-кошторисних документацій на будівництво, реставрацію, реконструкцію та капітальний ремонт об’єктів комунальної власності та контроль при їх виготовленні; підготовка та видача містобудівних умов та обмежень для проектування об’єктів будівництва, будівельних паспортів забудови земельних ділянок, оформлення паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

За 9 місяців 2020 року відділом проведено наступну роботу.

Надано вихідні дані для проектування та будівництва:


  • 16 наказів відділу містобудування та архітектури апарату Тростянецької міської ради;

  • 14 містобудівних умов та обмежень для проектування об’єктів будівництва;

  • 35 будівельних паспортів забудови земельної ділянки.


Замовлено виготовлення проектно-кошторисної документації:

- «Будівництво артезіанської свердловини по вулиці Академіка Погребняка в місті Тростянець Сумської області»;

- «Реконструкція очисних споруд по вул. Набережна в м. Тростянець Сумської»;

- «Реконструкція освітлення стадіону ім. Куца по вул. Кеніга в місті Тростянець Сумської області»;

Виготовлено проектно-кошторисну документацію:

- «Будівництво багатофункціонального спортивно-оздоровчого комплексу за межами населених пунктів в адміністративних межах Тростянецької ОТГ» (передпроектні пропозиції адміністративних будівель, та житлових корпусів);

 

 

 

 

 

 









 

- «Будівництво мережі електропостачання по вул. Кеніга в м. Тростянець Сумської області», попередня вартість 2 376,448 тис. грн.;

Виготовлено та передано для проведення експертизи проектно-кошторисну документацію:

 

 

 

 

- «Реставрація комплексної пам’ятки архітектури національного значення «Садиба Л.Є. Кеніга» (охор. №№1546;1547) в м. Тростянець Сумської області», попередня кошторисна вартість 150 356,705 тис. грн.;

 



 

3

 

- «Будівництво спортивно-оздоровчого комплексу по вул. Кеніга в м. Тростянець Сумської області («Н2О-Maxi»)», попередня кошторисна вартість 263 448,943 тис. грн.;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C5

 

- «Капітальний ремонт каналізаційної мережі по вул. Відродження в місті Тростянець Сумської області», попередня кошторисна вартість 2 439,539 тис. грн.;

Виготовлено та затверджено проектно-кошторисну документацію:

- «Будівництво інженерних мереж електрозабезпечення до КНС промислового парку «Тростянець» в м.Тростянець Сумської області», кошторисною вартістю 1 137,242 тис. грн.;

- «Реконструкція дороги від вул. Набережна до промислового парку  «Тростянець» в м.Тростянець Сумської області», кошторисною вартістю 11 123,333 тис. грн.;

- «Будівництво водопроводу по вул. Пушкіна та вул. Герцена в місті Тростянець Сумської області», кошторисною вартістю 2 879,159 тис. грн.;

- «Будівництво каналізаційної мережі центральної частини міста (вул. Благовіщенська, вул. Богдана Хмельницького) в м.Тростянець Сумської області», кошторисною вартістю           1 637,524 тис. грн.

Будівництво:

Виконано «Реконструкцію водопроводу по вул. Нескучанська та вул. Гурського в        м. Тростянець Сумської області», вартість будівельних робіт 1 066,161 тис. грн., проводяться пуско-налагоджувальні роботи, запуск системи буде виконано в листопаді 2020 року;

Продовжується «Реконструкція стадіону ім. Куца по вул. Кеніга в м. Тростянець Сумської області», виконано роботи по облаштуванню футбольного поля з покриттям зі штучної трави розміром 40*20 метрів, встановлено огорожі всіх полів, облаштовано систему водовідведення з бігових доріжок, облаштовані фундаменти під опори освітлення тренувальних полів. Роботи повинні бути завершені до кінця 2020 року.

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

DJI_0017

 

Завершено роботи по будівництву мультифункціонального майданчику по вулиці Підлісна, 128, загальна вартість будівельних робіт 1 428,372 тис. грн., облаштовано покриття поля, встановлена огорожа, баскетбольні стійки, футбольні ворота, сітка для гри в волейбол та теніс, захисні сітки, нанесена розмітка. Готуються документи для введення об’єкту в експлуатацію.

 

 

 

 

 

0-02-0a-0ff6304bddee3f37e82302379103b573b03b385ea4932b43e201e7440028cf04_a1265621

 

Розпочаті роботи по «Капітальному ремонту з комплексною термомодернізацією будівлі стаціонару КНП «Тростянецька міська лікарня». Фінансування передбачається за рахунок кредитних коштів міжнародної фінансової корпорації NEFСO, а також міського бюджету, вартість будівельних робіт складає 8 034,128 тис. грн. Завдяки проведеному тендеру вдалось зекономити 5 890,693 тис. грн., які тепер можна використати на додаткові роботи.

 



 

 

 

 

 

DJI_0007

 

ПРОЕКТНА ДІЯЛЬНІСТЬ

 

Основними завданням відділу проектної діяльності та міжнародного співробітництва є здійснення діяльності, пов’язаної із залученням додаткових позабюджетних ресурсів на вирішення місцевих проблем, реалізація політики у сфері співробітництва населених пунктів ради із іноземними містами-партнерами, міжнародними організаціями, іноземними суб’єктами господарювання.

Протягом 9 місяців 2020 року відділом проектної діяльності та міжнародного співробітництва апарату Тростянецької міської ради було подано 38 проектних заявок на отримання міжнародної технічної допомоги на загальну суму 108 234 183,16 грн., з яких 87 570 623,16 грн. очікуване фінансування від міжнародних фондів, а 20 663 560,00 грн. співфінансування з бюджету Тростянецької міської ради.

Отримали перемогу 8 проектних заявок на суму 13 075 464 грн., а саме:

1. «11 х 11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів» сума гранту від Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) складає 352 000 грн.

2. «Польський досвід у галузі професійно-технічної освіти: Уроки для України» сума грантових коштів, що виділенні Міністерством молоді та спорту складає  220 621 грн.

3. «Проект ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES), навчання для мешканців багатоповерхівок та голів ОСББ. Нематеріальна допомога.

4. «Культурно-історична спадщина – як основа розвитку сталих дружніх українсько-литовських відносин» кошти виділенні Міністерством молоді та спорту в сумі 202 645 грн.

 

 

5. «Придбання автомобіля для підвозу лікаря з метою покращення надання медичних послуг КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР, кошти надані Міністерством регіонального розвитку в якості Субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ в сумі 459 400 грн., сиівфінансування ТМР складає 20 300грн.

6. «Закупівля транспортного засобу спеціального призначення (трактор з причепом та поворотним відвалом) для підвищення якості надання комунальних послуг ДП «Екосервіс» КП ТКС ТМР»  кошти надані Міністерством регіонального розвитку в якості Субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ в сумі 706 000грн.

7. «Розвиток соціальної згуртованності в Україні шляхом посилення регіонального та місцевого соціального захисту внутрішньо переміщенних осіб, ветеранів та інших осіб, які постраждали від конфлікту» менторська нематеріальна допомога від Stabilization Support Services.

8. «Реконструкція стадіону ім. Куца по вул. Кеніга в м. Тростянець, Сумської області» кошти надані Міністерством регіонального розвитку в сумі 11 134 798 грн., софінансування з боку ТМР складає 3 828 985 грн.

На розгляді грантових комісій міжнародних фондів знаходяться 13 проектних заявок на загальну суму 41 047 810,16 грн., із яких 37 174 397,16 грн. сума коштів, яку планується залучити від донорських організацій, а частка співфінасування з бюджету Тростянецької міської ОТГ складає 3 873 413,00 грн.

Відмову отримали 17 проектних заявок  на суму 50 261 624,00 грн.

Продовжується робота по реалізації проектів:

  •  державно-приватного партнерства, щодо будівництва об'єктів торгівлі поблизу вхідної групи до міського парку (Проект «Розвиток інфраструктури міста Тростянець шляхом розміщення об’єктів торгівлі та будівництва вхідної групи до міського парку ім. П.І. Чайковського» (організований Програмою «U-LEAD з Європою»);

  • «Сучасний ХАБ заради підтримки розвитку малого бізнесу»;


«Реконструкція комплексної пам’ятки архітектури національного значення «Садиба Л.Є.Кеніга»

 

ЗАЙНЯТІСТЬ НАСЕЛЕННЯ ТА РИНОК ПРАЦІ

 

Ринок праці зменшується і трансформується до невпізнання. Люди стикнулися з раптовою невизначеністю та потенційним фінансовим крахом, втрачаючи роботу через карантин, що впроваджений для боротьби з пандемією COVID-19.

 Згідно даних державної служби зайнятості, по всій країні за березень 2020 року безробітних стало більше на 89 тисяч. Це тільки ті, хто прийшов і зареєструвався на біржі праці.

В січні – вересні 2020 року послугами служби зайнятості скористалось  784 безробітних, працевлаштовано  1504 особи, що на 420 осіб (53,8%) менше ніж за аналогічний період 2019 року.

Брали участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру 77 безробітних.

На кінець вересня 2020 року кількість зареєстрованих безробітних, які мають статус безробітного та отримують послуги протягом періоду становила 777 осіб, що на 0,9%  менше, ніж на кінець вересня 2020 року (784 особи).

З початку 2020 року в громады створено 5 робочих місць, в малому бізнесі (зареєстровано 56 фізичних осіб, як суб’єкти підприємницької діяльності, укладено 27 трудових договорів між підприємцями та найманими працівниками).

Питання легалізації тіньової зайнятості та прихованої заробітної плати з початку року розглянуто на засіданнях комісії, спільно з представниками Головного управління ДПС у Сумській області (Тростянецьке відділення), управління Пенсійного фонду України Сумської області в Тростянецькому районі, управління соціального захисту населення, спеціаліста 1 категорії з контролю за дотриманням законодавства про працю та зайнятість населення апарату Тростянецької міської ради, профспілок. Заслуховувались суб’єкти господарювання, де середній розмір заробітної плати був менше мінімальної заробітної плати та відбулося зменшення чисельності штатних працівників, з’ясовувались причини такої ситуації та заходи по її покращенню.

Враховуючи, що одними із основних джерел наповнення бюджету об’єднаної територіальної громади є податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) та єдиний податок, відділом проводилась робота з фізичними особами - підприємцями та юридичними особами, які зареєстровані в інших регіонах України, але використовують найману працю місцевих жителів та з тими суб’єктами господарювання, які здійснюють свою діяльність в незаконний спосіб.

Протягом 9 місяців 2020 року проведено 21 відвідування ФОП та юридичних осіб діяльність яких здійснюється у сферах торгівлі та організації харчування, будівництва. Метою відвідувань є інформаційно - роз’яснювальна робота, щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці найманих працівників.

Також, проведено обстеження по 3 суб’єктам господарської діяльності (вид діяльності «лісопильне та стругальне виробництво»). За результатами проведення даних заходів 2 суб’єкти господарювання добровільно оформили 16 працівників відповідно до чинного законодавства, а саме: ФОП Романчук О. І. - 2 найманих працівника, ФОП  Романчук В. І. – 14 найманих працівників, таким чином надходження ПДФО до бюджету  складуть приблизно 81,6 тис. грн. за рік.

Відповідно доручення Прем’єр-міністра України від 25.05.2020 №20930/1/1-20, проведено 2 інспекційних відвідування з питання додержання трудового законодавства під час нарахування та виплати заробітної плати медичним та іншим працівникам, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2.

Також, спільно з фахівцями Тростянецької районної філії Сумського  обласного центру зайнятості, проведено 7 семінарів з фізичними особами-підприємцями, керівниками підприємств, організацій та установ усіх форм власності та господарювання темами яких були:

  • «Нові «зменшені» штрафи»;

  • «Строки давності для перевірок Держпраці та застосування штрафів»;

  • «Основні законодавчі аспекти легальної зайнятості. Відповідальність за порушення трудового законодавства»;

  • «Ведення первинної облікової документації ФОП»;

  • «Порядок вивільнення працівників»;



-«Підстави для надання відпустки без збереження заробітної плати під час карантину,її тривалість»;




  • «Ризики нелегальної трудової міграції».


Проведено 12 зустрічей з безробітними особами, з питань офіційного працевлаштування та детінізації заробітної плати.

На сайті Тростянецької міської ради опубліковувались матеріали щодо:

- розмірів штрафів за порушення трудового законодавства з 01.01.2020 року;

- розмірів штрафів за порушення трудового законодавства з 01.02.2020 року; 

 - правильність оформлення найманих працівників фізичними особами-підприємцями;

- особливості укладання строкових трудових договорів;

- доплата за інтенсивність праці, розмір та умови встановлення;

- невчасно повідомили працівника про зменшення його заробітної плати, які наслідки.

Слід зазначити, що в березні, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2», по всій території України було запроваджено суворий карантинний режим для стримування темпів поширення вірусу та його швидкого подолання. Враховуючи обмежувальні заходи у рамках карантину, тимчасово призупинено проведення відвідувань суб’єктів господарювання Тростянецької міської ОТГ інформаційного характеру та прийняття рішень щодо здійснення інспекційних відвідувань в частині виявлення неоформлених трудових відносин відповідно до Порядку здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про працю, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 року №823. 

У рамках діючого карантину продовжується надання консультації суб’єктам господарювання дистанційно, враховуючи обмежувальні заходи, запроваджені з метою уникнення інфікування коронавірусною інфекцією, питань (самі актуальні):

  • надання відпустки без збереження заробітної плати в умовах карантину;

  • звільнення найманих працівників під час карантину;

  • особливості оплати на період простою;

  • чи можливо отримати компенсацію від держави;

  • податкові аспекти оплати праці під час простою.


Таким чином, весь комплекс заходів щодо повноти надходжень ПДФО дав можливість за 9 місяців 2020 року отримати 59 356,76 тис. грн., що становить 91,31% від запланованих надходжень, або на 2 401,16 тис. грн. більше ніж в 2019 році.

 

ДОХОДИ НАСЕЛЕННЯ

 

За січень - вересень 2020 року середній розмір заробітної плати працівників підприємств, установ, організацій склав 9 697,20 грн., що на 16,07 %  більше ніж за січень - вересень 2019 року

Фонд оплати праці штатних працівників за 9 місяців 2020 року склав 523,3 тис. грн.. Середньооблікова кількість працівників підприємств, установ, організацій за І-ІІІ квартали 2020 року становила 5 996  особи, що на 12,2 %  менше порівняно з І- ІІІ кварталами 2019 року.

Підвищення заробітної плати - це не лише стимул для розвитку вітчизняної економіки, а й формування у суспільства відчуття захищеності та впевненості у майбутньому. Рівень життя працівників, а також їх родин залежить у першу чергу від рівня оплати праці, саме заробітна плата повинна бути головною складовою доходів населення, підґрунтям життєдіяльності працівників та їх сімей.

Протягом січня - вересня 2020 року, за статистичними даними, заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях Тростянецького району відсутня.

 

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ТА СОЦІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

 

За 9 місяців 2020 року 6 991 сімей міста охоплено системою соціального захисту з питань надання різних видів державної соціальної допомоги. Житлову субсидію отримують  5 934 сім’ї міста. З початку року субсидії призначено на загальну суму 36,9 млн. грн. Середній розмір субсидії становив 622,78 гривень, 1 057 сімей міста отримують інші види державної соціальної допомоги (допомога сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, допомога інвалідам з дитинства та дітям інвалідам, тощо), видатки на надання яких з початку

року склали 28,8 тис. гривень. Заборгованість із виплати усіх видів соціальної допомоги відсутня. 4 988 пільговиків різних категорій перебувають на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги. Користуються пільгами 5 544 пільговика, з них 3 578 осіб без урахування доходів (інваліди війни, учасники бойових дій, «чорнобильці» 1 та 2 категорій, ветерани військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, сім’ї загиблих), 1 966 осіб - з урахуванням доходів, але дохід не перевищує 2 240 гривень. На обліку в комунальній установі «Територіального центру соціального обслуговування Тростянецької міської ради знаходиться 211 осіб.

            Головними напрямками діяльності територіального центру є надання соціальних послуг одиноким, одиноко проживаючим громадянам та особам з інвалідністю, які проживають на території Тростянецької ОТГ, перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

В структурі територіального центру соціального обслуговування діє відділення соціальної допомоги вдома. На обслуговуванні в установі знаходиться 211 осіб похилого віку. Із загальної кількості обслуговуваних - 173 одиноких та 38 одиноко проживаючих громадян. Соціальні послуги надаються  на безоплатній та платній основах.

Тринадцять соціальних робітників надають одиноким непрацездатним громадянам систематичну допомогу в купівлі продуктів харчування, доставці медикаментів, приготування їжі, прибиранні житла, тощо. Робітником з комплексного обслуговування 162 одиноким  пристарілим проведено ремонтні роботи по впорядкуванню житлових приміщень та присадибних ділянок.

Ведеться робота по оформленню документів для призначення житлової субсидії одиноким пристарілим громадянам, які знаходяться на обслуговуванні в територіальному центрі соціального обслуговування.     

          При територіальному центрі функціонує центр обліку бездомних осіб,  діє «Банк одягу», який забезпечує одягом та взуттям бувшого у вжитку малозабезпечених та бездомних громадян. Функціонує пункт прокату технічних засобів реабілітації для інвалідів та хворих людей.

            З метою стовідсоткового охоплення соціальним обслуговуванням громадян, які опинились в складних життєвих обставинах, а також  зважаючи на основні організаційні та правові засади надання соціальних послуг, необхідно розширити перелік надання послуг, потребуючим малозабезпеченим громадянам, а саме:

  • соціальний супровід;

  • надання натуральної допомоги (пошиття та ремонт одягу, перукарські послуги, прання білизни та одягу тощо).


 

Квартирний облік

 

Приватизація квартир державного житлового фонду проводиться з 1993 року. За цей час приватизовано 1912 квартир, у тому числі в 2018 році 3 квартири (див. графік).

З метою визначення правових, організаційних та соціальних засад державної політики щодо забезпечення конституційного права соціально-незахищених верств населення України на отримання житла у 2007 році прийнято Закон України «Про житловий фонд Соціального призначення».

 У відповідності до прийнятого Закону в 2007 році  рішенням міської ради  була прийнята загальноміська Програма «Соціальне житло».

 

Загальноміською Програмою «Соціальне житло» було визначено, що під поняттям «Соціальне житло» - розуміються будинки, житло у будинках всіх форм власності із житлового фонду соціального призначення.

 

 

На підставі прийнятої Програми, рішенням виконавчого комітету № 264 від 16.10.2008 року гуртожитку по вул. Заводська, 1 було надано статус соціального житла, що передбачає соціальний захист громадян при умові, що таке житло є єдиним місцем їх проживання.

Відповідно до чинного житлового законодавства виконавчий комітет щорічно проводить перереєстрацію громадян, що перебувають у черзі на отримання житла, під час якої перевіряються їх облікові дані.

Оновлені списки станом на 1 січня кожного року оприлюднюються на спеціально обладнаних стендах у приміщенні міської ради.

Станом на 01.01.2019  року в міськвиконкомі знаходиться на квартирному обліку  511 сімей, із них по списках:

  • в загальних списках – 334 сім’ї;

  • в списках першочергового отримання житла – 75 сімей;

  • в списках позачергового отримання житла – 26 сімей;

  • в списках житлово- будівельного кооперативу – 76 сімей.


Із них по категоріях:


  • учасники бойових дій в Афганістані – 6 чол.;

  • військовослужбовці, звільнені в запас, або у відставку – 1 чол.;

  • учасники ліквідації на ЧАЕС – 7 сімей;

  • учасники АТО – 18;

  • інваліди війни – 3;

  • багатодітні сім’ї – 20.


 

ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

є провідною галуззю, оскільки забезпечує життєдіяльність міста.

Одним із головних пріоритетів в роботі Тростянецької міської ради є покращення благоустрою міста, належне утримання житлово - комунального господарства, будівництво нових, капітальний ремонт та реконструкція існуючих об’єктів інфраструктури.

За 9 місяців 2020 року проведено поточний, дрібний та середній ремонти доріг по м. Тростянець. По поточному - дрібному ремонту доріг було укладено 215 тон асфальтобетону та виконано робіт на загальну суму 1 214 707,5 грн. і було заасфальтовано 2152,5 м2 покриття. По поточному середньому ремонту виконано робіт на 5 071 000 грн. та заасфальтовано 6 666 м². Загальні обсяги робіт по ремонту доріг складають 8 818,5 м² заасфальтованого покриття на загальну суму 6 285 707,5 грн.

 














































































































































































Об’єкт Сума коштів, грн. Відремонтована площа, м²
1. Поточний дрібний ремонт дороги по вул. Трикутна, пл. 40-ї армії, Машинобудівна, Лісна 19 998,22 36,6
2. вул. Луніна 4 997,21 9,36
3. вул. Набережна, Татаренка, Нескучанська 99 999,44 190,3
4. вул. Кеніга 49 999,84 93,4
5. Поточний дрібний ремонт дороги по вул. Відродження, Комарова, Енергетиків 9 995,45 18,73
6. вул. Миру 20 000,00 35
7. вул. Пам’яті 59 994,34 109,93
8. вул. Заводська, Нескучанська    
9. вул. Шкільна 19 998,29 37,3
10. вул. Набережна, Татаренка    
11. Поточний дрібний ремонт дороги по вул. Пролетарська 69 817,96 121
12. вул. Богдана Хмельницького, Лісна 132 997,00 225,25
13. Поточний дрібний ремонт дороги по

вул, Чоргогірська
101 783,69 205
14. Поточний дрібний ремонт дороги по

вул, Чорновола
90 190,18 140
15. Поточний дрібний ремонт дороги по вул. Братська, Абрикосова з’їзд на вул. Пам’яті 139 999,42 240,3
16. Поточний ремонт заїздів на кладовище 156 131,96 278
17. Поточний ремонт вул. Скрябіна 39 999,80 75,3
18.  Поточний середній ремонт по вул. Жовтнева від вул. Скрябіна 700 000,00 1532
19. Поточний середній ремонт по вул. Заводська 246 000,00 816
20. Поточний середній ремонт внутрішньо- дворової дороги по вул. Покровська, 2а 193 000,00 433
21. Поточний середній ремонт дороги  між селами Кам’янка – Кам’ְянецьке 3 000 000 2100
22. Поточний дрібний ремонт по вул. Вокзальна (каменський квартальний комітет) 48 999,97 82
23. Поточний дрібний ремонт по вул. Центральна (каменський квартальний комітет) 48 999,48 82,5
24. Поточний ремонт перехрестя вул. Пам’яті з вул. Володимира Великого 31 807,25 54
25. Поточний середній ремонт внутрішньо дворової території по вул. Відродження 4а,  5а, з виїздом на 8-ме березня 732 000 1300
26. Поточний середній ремонт дороги по вул. жовтнева 200 000 450
27. Поточний ремонт заїзду по вул. Благовіщенська, 36 49 999,75 120
                 Всього                                                                         6 285 707,5                8818,5

 

         Проведені тендерні процедури та визначена підрядна організація, яка буде виконувати роботи по поточному середньому ремонту доріг по м. Тростянець (вул. Кеніга).

            Проведено влаштування дорожньої розмітки на загальну суму 80,0 тис. грн.

Проведено ремонти та збудовано тротуарів на загальну суму 1 381 397,67 грн. де було укладено 1 812,4 м²  плитки, а саме:                         

-    вул. Пам’яті укладено плитки 232 м² на загальну суму 167 506, 74 грн.;

-    вул. Б. Хмельницького укладено плитки 691 м² на загальну суму 576 631,49 грн.;

-    вул. Благовіщенська до вул. Богдана Хмельницького укладено 20,4 м² на загальну суму 15 994,75 грн.;

-    вул. Гришина до тонеля укладено 66 м² на загальну суму 49 972,69 грн.;

 

 

-    перехід від вул. Шевченко до вул. Пушкіна укладено 70 м² на загальну суму 59 831,00 грн.;

-    вул. Славгородська укладено 264 м² плитки на суму 234 911грн.;

-    парк Чайковського вихід до ДНЗ « Калинка» укладено 126 м² плитки на суму 49 980 грн.;

-    вул. Чорногірська укладено 100 м² плитки  на загальну суму 74 767 грн.;

-    вул Вознесенська від мін вод на суму 37 554 грн. та укладено плитки 60 м²;

-    вул. Татаренко 3а укладено 68 м² на суму 37 545грн.;

-    вул. Луніна укладено 115 м² на загальну суму 76704 грн.

            Проведено благоустрій зупинки по вул. Кузьми Скрябіна та зупинки по вул. Б. Хмельницького на загальну суму 18 000 грн. Продовжуються роботи по благоустрою зупинок по вул. Радомлянській та вул. Кеніга.

Закінчені роботи по благоустрою місць відпочинку на річці Боромля, а саме:

            встановлені вісім альтанок чотири альтанки на загальну суму 758 973,40 грн.;

            встановлені бетонні художні композиції в кількості 5 шт на загальну суму 100 000 грн.;

            встановлені містки в кількості 2 шт. на загальну суму 83 000 грн.;

            проведено освітлення території на загальну суму 49 275,04 грн.;

            влаштовано пішохідних доріжок з клумбами на загальну суму 116 308,50 грн.;

            встановлені камери спостереження на загальну суму 70,6 тис. грн.;

            проведено обстеження акваторії дна водного об’єкту на загальну суму 5 125,0 грн.

            По місту проведено благоустрій прибудинкових територій за адресами вул. Набережна, 10а укладена плитка встановлені лавки на загальну суму 43 949,68 грн, по вул. Відродження, 4а на загальну суму 123 978,15, по вул. Татаренка, 3а на суму 243 950 грн., по вул. Татаренка, 5а на загальну суму 12 866,81 грн., а також, встановлені альтанки на прибудинкових територіях на загальну суму 270 000 грн.

            Проводились роботи по чистці канав по місту на загальну суму 35 000 грн. та було почищено 750 м.п.

         В небезпечних містах по Тростянецькій міській ОТГ проведено роботи по установленню 91 м огорожі  на загальну суму 91 027,84 грн.    

            По житловому фонду діє програма 70×30, по капітальному ремонту житлового фонду виконано робіт на загальну суму 184 310,47 грн. із яких кошти міського бюджету становлять 129 017,0 грн. Решта коштів 55 293,17 сплачена мешканцями.

Комунальне підприємство «Тростянецькомунсервіс» та його дочірні підприємства «Екосервіс», «Готель Тростянець», «Добробуд», «Зеленбуд-2»,  «Тростянецьпастранс» в місті Тростянець здійснюють надання житлово-комунальних послуг, забезпечують місто водопостачанням, здійснюють водовідведення, надають послуги по вивезенню та утилізації твердих і рідких  побутових відходів, виконують роботи по благоустрою міста, надають послуги з перевезення пасажирів.

На балансі комунального підприємства «Тростянецькомунсервіс» знаходиться 11 водозаборів, 19 артезіанських свердловин, із яких 14 станом на сьогодні працює. Підприємство обслуговує 7 каналізаційно - насосних станцій, центральні очисні споруди, встановлена потужність яких 2,8 тис. м³ на добу та очисні споруди на вис. Веселе зі встановленою потужністю 1,3 тис. м³ на добу. Підприємство обслуговує 34,4 км водопровідних мереж та 9,7 км каналізаційних мереж.

           

            На 01.10.2020 року в КП «Тростянецькомунсервіс» функціонують наступні підрозділи водопостачання, водовідведення, саночищення – вивезення рідких побутових відходів, вуличне освітлення, автомобільні послуги, інші послуги.

Станом на 01.10.2020 року на підприємстві зареєстровано 4 768 абонентів, в т.ч. населення – 4 582. Забезпечено приладами обліку споживання води 4 019 абонентів, що становить 89,8% від загальної кількості зареєстрованих абонентів - водокористувачів. Протягом звітного періоду було встановлено 28 приладів обліку холодної води.

Знос основних виробничих засобів станом на 01.10.2020 року складає 49,3%, в тому числі водопровідних мереж 46,1%, каналізаційних – 51,3%.

Тростянецька міська рада постійно сприяє впровадженню заходів, що спрямовані на енергозбереження та безперебійне забезпечення населення централізованим водопостачанням та водовідведенням.

Протягом звітного періоду за кошти місцевого бюджету було здійснено:

  • придбання  насосного обладнання на суму 197,2 тис. грн.;

  • капітальний ремонт артсвердловин – 380,0 тис. грн.;

  • капітальний ремонт самоплинного колектору – 149,8 тис. грн.;

  • придбання станції управління насосом вартістю 139,0 тис. грн.;

  • придбання проводу на суму 37,1 тис. грн.;

  • придбання регулятору тиску вартістю 19,0 тис. грн.;

  • капітальний ремонт насосного обладнання – 204,6 тис. грн.


Протягом січня - вересня 2020 року комунальним підприємством  «Тростянецькомунсервіс» надано комунальних послуг та виконано робіт на суму 8 540,0 тис. грн., вартість яких складає 9 670,0 тис. грн. Очікувана сума збитку становить 1 130,0 тис. грн. (за відповідний період минулого року сума збитків – 1 369,3 тис. грн.). Найбільша сума збитків по дільниці «Водовідведення» та «Водопостачання» – 1303,1 тис. грн. та 555,4 тис. грн. відповідно, які виникли в зв’язку з тим, що фактична собівартість наданих послуг не відшкодовується затвердженим тарифом. Так, діючий тариф на централізоване водопостачання для населення відшкодовує 78,4% фактичної собівартості, а тариф на водовідведення – 61,3%. Збитковість дільниці «Автомобільні перевезення» (82,2 тис. грн.) пояснюється недостатніми обсягами надання автомобільних послуг (екскаватор, ЗІЛ та ін.).

 

Очікувані показники КП «Тростянецькомунсервіс» по підрозділах

 
































































































Показники Доходи,

тис. грн.
Витрати,

тис. грн.
Прибуток / збиток, тис. грн.
9    місяців 2019р. 9    місяців  2020р. 2020 до

2019,

тис. грн.
9    місяців 2019р. 9    місяців  2020р. 2020 до

2019,

тис. грн.
9    місяців 2019р. 9    місяців  2020р.
Водомережа 2166,2 2201,9 +35,7 2660,6 2757,3 +96,7 -494,4 -555,4
Водовідведення 3152,3 3099,5 -52,8 3901,9 4402,6 +500,7 -794,6 -1303,1
Саночищення 438,2 350,7 -87,5 416,6 316,9 -99,7 +21,6 +33,8
Інші послуги 900,0 1713,0 +813,0 820,5 936,1 +115,6 +79,5 +776,9
Вуличне освітлення 970,2 1024,5 +54,3 970,2 1024,5 +54,3 0,0 0,0
Автомобільні перевезення 316,7 150,4 -166,3 543,1 232,6 -310,5 -226,4 -82,2
ВСЬОГО: 7943,6 8540,0 +596,4 9312,9 9670,0 +357,1 -1369,3 -1130,0

 

 

Фонд споживання КП «Тростянецькомунсервіс»

 



































Показники 2016 р. 2017 р. 2018 р. 2019 р. 2020 р.
Фонд оплати праці штатних працівників (тис. грн.) 2 117,1 3 434,7 4 141,7 4 986,9 4 275,0
Середньооблікова чисельність штатних працівників (чол.) 70 74 73 69 70
Середньомісячна заробітна плата одного штатного працюючого (грн.) 2 520,4 3 867,9 5 070,4 6 022,8 6 785,7



 

В доходах підприємства найбільшу питому вагу займають доходи, отримані від надання комунальних послуг населенню. Саме тому, рівень оплати послуг населенням є надзвичайно важливим фактором в діяльності підприємства для забезпечення стабільності його роботи.

 

Оплата населенням наданих послуг з водопостачання та водовідведення

КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» протягом 2018 – 2020 рр.

 
















































































































































































Місяць 2018 рік 2019 рік 2020 рік
Нарах. Оплач. %

оплати
Нарах. Оплач. %

оплати
Нарах. Оплач. %

оплати
січень 111 216 107 934 100,6 214 971 219 604 104,5 445 383 380 863 92,3
лютий 114 264 117 281 105,5 260 042 216 360 100,6 419 140 438 074 98,4
березень 213 359 112 804 98,7 267 295 242 726 93,3 413 242 381 820 91,1
квітень 49 234 107 978 50,6 298 615 233 985 87,5 421 664 383 342 92,8
травень 221 556 139 714 283,8 279 535 318 414 106,6 430 452 395 380 93,8
червень 226 724 198 982 89,8 381 301 336 128 120,2 471 564 396 834 92,2
липень 251 305 233 868 103,2 444 674 359 669 94,3 411 175 443 343 94,0
серпень 266 306 247 076 98,3 459 233 363 410 81,7 445 744 430 973 104,8
вересень 267 012 265 259 99,6 452 034 411 581 89,6 440 080 442 094 99,2
жовтень 256 496 271 994 101,9 529 556 405 701 89,8      
листопад 219 315 248 733 97,0 357 686 400 777 75,7      
грудень 210 199 224 737 102,5 412 471 386 689 108,1      
Всього: 2 304 107 2 276 360 98,8 4 155 141 3 895 044 93,7 3 870 835 3 692 723 95,4

                                      

Протягом січня – вересня 2020 року середній показник з оплати наданих послуг населенням склав 95,4%. Підприємством постійно вживаються різноманітні заходи по стягненню заборгованості за спожиті послуги та проводиться робота з боржниками.

            Протягом звітного періоду КП «ТКС» було піднято 230,2 тис. м3 води. Реалізовано води за цей період – 149,7 тис. м3. Втрати води за звітний період складають 80,5 тис. м3 або 35,0%. Причиною втрат є пориви, кількість яких за звітний період - 69 та нераціональне використання питної води споживачами, що не мають засобів обліку споживання води. Підприємством вживаються різноманітні заходи щодо виявлення порушників, які нераціонально використовують воду, а саме проводиться подвірний обхід споживачів послуг. Крім того, ведеться роз’яснювальна робота щодо необхідності встановлення лічильників для облікового водокористування.

 

 

Водопостачання

Аналіз показників витрат електроенергії по водопостачанню

 
































Показники 9 місяців      2019р. Кількість поривів 9 місяців      2020р. Кількість поривів
Піднято води тис. м3 236,4  

61

 
230,2  

69
Реалізовано води, тис. м3 157,2 149,7
Витрати електроенергії на 1м3 реалізованої води 1,00 1,00
Витрати електроенергії на 1м3 піднятої води 0,66 0,65



 

Таким чином, основним завданням КП «Тростянецькомунсервіс» є якісне та своєчасне водопостачання споживачів з максимальною економією коштів, недопущення розкрадання води через споживання без обліку.

З метою зменшення втрат води та поліпшення її якості протягом січня– вересня 2020 року працівниками підрозділу «Водопостачання» проводилися наступні роботи:

  • здійснено заміну 537,5 метрів аварійних дільниць водомережі:




  • с.Кам'янка, вул. Молодіжна,№30-№61 – 406 м (Ø40мм);

  • вул. Шевченка, 120 – 24 м (Ø32мм);

  • водозабір с.Камянка (вул. Молодіжна) – 20 м (Ø50мм);

  • вул. Б.Хмельницького, 15 – 12 м (Ø50мм);

  • вул. Сосновий бір,8 – 10 м (Ø50мм);

  • вул. Миру, 2 – 10 м (Ø100мм);  

  • вул. Л.Татаренка, 8 – 9 м (Ø50мм);

  • вул. Сосновий бір, 12 – 8 м (Ø32мм);

  • провул. Тихий, №1 - №3 - 8 м (Ø50мм);

  • пров. Гаївський, 1 – 6 м (Ø50мм);

  • вул. Ювілейна, 29 – 6 м (Ø25мм);

  • вул. Шевченка, 9 – 5 м (Ø50мм);

  • пров. Фадєєва, 2Г – 5 м (Ø25мм);

  • вул. Комарова, 7 – 4 м (Ø50мм);

  • вул. Машинобудівна, 4 – 2,5 м (Ø50мм);

  • пров. Разіна, 29 – 2 м (Ø40мм).




  • проведено капітальний ремонт свердловини №1 та №2 по вул. Татаренка та свердловини по вул.Шевченка,120, який включає обстеження свердловин за допомогою телеінспекційної системи контролю свердловин, вимірювання рівня води та фактичної глибини свердловин, очищення трубопроводів із застосуванням гідромоніторної установки;

  • здійснено заміну глибинного насосу на водозаборі по вул. Гурського та                  вул. Шевченка, 120;

  • проведено заміну задвижки по вул. Калинова, 3;

  • відремонтовано 2 неробочі задвижки в водопровідних колодязях по вул. Заводська, 6 та в районі гаражів «Зарой»;

  • проведено дезінфекцію 17-ти свердловин;

  • здійснено ремонт водонапірної башти водозабору по вул. Шевченка, 9;


 

 

  • проведено ремонт 145 м² покрівлі приміщення «майстерня-склад» на виробничій базі по вул. Шевченка, 120;

  • замінено пожежний гідрант по вул. Вознесенська;

  • ліквідовано 69 аварійних поривів водомережі;

  • очищено від засмічення 4 водопровідних колодязя по вул. Відродження України, 4а, вул. Машинобудівна, 16, вул. Татаренка, 1а та на водозаборі по вул. Гурського;

  • встановлено кришку люка на водопровідний колодязь по вул. Машинобудівна, 16;

  • виконано 2 рейди по перевірці абонентів, в результаті чого виявлено 1 порушення);

  • підключено 3 нових абоненти (пров. Татаренка, пров. Разіна, 42, пров. Славгородський,29);

  • провели відключення 1 аварійної врізки по вул. Заводська,10;

  • встановлено та опломбовано 28 лічильників холодної води та переопломбовано 55 лічильників.


 

Водовідведення

            Підрозділ «Водовідведення» займається обслуговуванням 2-х очисних споруд та 7-ми каналізаційних насосних станцій. Протягом 9 місяців 2020 року прийнято та очищено стоків  – 141,5 тис. м3, в т.ч. від:

- населення – 70,3 тис. м3;

- бюджетних установ – 1,8 тис. м3

- інших споживачів – 69,4 тис. м3, в т.ч. ПрАТ «Монделіс Україна» – 52,6 тис. м3.

            За аналогічний період минулого року було прийнято та очищено 147,5 тис. м3 стоків. Обсяг стоків зменшився на 6,0 тис.м3 або 4,9%. 

            За звітний період працівниками підрозділу водовідведення виконано наступні роботи:

1. Очисні споруди


  • зварювальні роботи по ремонту технологічних труб І та ІІ ліній біоочистки;

  • ремонт компресора 23ВФ (демонтаж, ел.зварювальні роботи, токарні роботи, заміна підшипників, шестернів, втулок, монтаж та запуск компресора);

  • ремонт мулового насосу СД 80-18а;

  • ремонт дренажного насосу;

  • заміна задвижки Ø150;

  • демонтаж ерліфта ІІ лінії біоочистки (заміна труби та підключення до системи подачі повітря);

  • збирання жирових відходів.


2. КНС – 1 (вул. Відродження)


  • ремонт задвижок  Ø150;

  • ремонт насосу №2 типу СМ (зварювальні роботи по заміні кріплення);

  • ремонт і очистка шибера;

  • змащування підшипників І – ІV насосів;

  • ремонт решітки-ловушки на самотічному колекторі до приймального резервуару;

  • ремонт сальникової коробки;

  • встановлення спускового крану стоків насосу №2.


3. КНС – 2 (вул. Миру)


  • змащування підшипників насосу типу СД 80 - 18а;

  • очищення приймального резервуару від жирових відходів.


 

4. КНС – 3 (вул. Набережна)


  • змащування підшипників насосу типу СД 80-18а;

  • ремонт задвижки Ø100.


5. КНС – 4 (вул. Шкільна)


  • ремонт насосу №2 типу СД (демонтаж, заміна підшипників, захисної втулки, монтаж та запуск);

  • ремонт резервного насосу №1 типу СД 80-18а (демонтаж, заміна підшипників, захисної втулки, монтаж);

  • заміна задвижки Ø100;

  • встановлення решітки-ловушки приймального резервуару;

  • очищення приймального резервуару.


6. КНС – 5 (вул. Благовіщенська)


  • ремонт насосу типу СД;

  • ремонт сальникової коробки насосу №2;

  • очищення робочого колеса насосу типу СД.


7. КНС – 6 (ДНЗ «Білочка»)


  • очищення клапану приймального резервуару.


8. КНС – 7 (Насіннєвий завод)


  • відкачування стічних вод асенізаційним автомобілем до приймального резервуару.


9. Каналізація


  • капітальний ремонт самоплинного колектору шляхом прочищення каналізаційних колекторів каналопромивальною машиною та гідродинамічною установкою високого тиску на базі спецавтомобіля для очищення трубопроводів. Роботи проведені на каналізаційних мережах протяжністю 624 метри по вулиці Л.Татаренка, а також проведено прочищення 19-ти каналізаційних оглядових колодязів;

  • ремонт самотічного колектору по вул. Б. Хмельницького,15 та вул. Б. Хмельницького, 31 – КНС по вул. Б. Хмельницького, вул. Татаренка;

  • пробивання, промивання, очищення каналізаційної мережі за допомогою автомобіля МАЗ та асенізаційними автомобілями по вул. Благовіщенська, 16, 46, 48, 52, 52а, 52б, 53; вул. Б. Хмельницького, 15-ЕПП-33; вул. Відродження, 2а, 4а, 6а; вул. Воровського; вул. Енергетиків; вул. Кеніга, 32, 34; вул. Комарова; вул. Ломоносова, 1 – вул. Заводська, 2а; вул. Машинобудівна, 16, 19, 21; вул. Миру, 12, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 30; вул. Набережна, 11; вул. Л. Татаренка, 1а, 3, 3а, 7а, 9а, 11а, 14, 75, 77; вул. Радянська, 2а; вул. Шкільна, 9а; вул. Олексія Братушки;

  • ліквідація пориву напірного колектору по вул. Нескучанська;

  • прокладання труб самотічного колектору по вул. Б. Хмельницького, 31 до КНС №7;

  • проведено ремонт дерев'яних кришок каналізаційних люків по                     вул. Відродження – 3 шт. та по вул. Енергетиків – 5 шт.;


ремонт каналізаційних колодязів по вул. Благовіщенська, 48 – 1 шт.,                              вул. Благовіщенська, 52 – 3 шт., вул. О.Братушки – 2 шт., вул. Енергетиків – 1 шт.,               вул. Кеніга – 2 шт. та вул. Набережна, 35 – 1 шт.

 

Дочірнє підприємство «Екосервіс» визначено виконавцем послуг із вивезення побутових відходів на території Тростянецької міської ОТГ.

На підприємстві діють  підрозділи:

- санітарне очищення (збирання, вивезення та захоронення  побутових  відходів);

- шляхова дільниця (надання транспортних послуг  з благоустрою міста);

Для надання послуг на підприємстві задіяні  12 одиниць транспортних засобів а саме:            

Сміттєвози - (ГАЗ 3309 - 2 од.; ГАЗ-53 - 1 од.);  трактора Т- 40 – 1 од.; МТЗ – 82.1– 3 одиниці; ЮМЗ- 6 (потребує ремонту); автонавантажувач Т – 150 К; бульдозер ДТ-75; автомобілі: ЗІЛ - 130 КДМ; ГАЗ-53 самоскид, причепи тракторні 2ПТС - 5 одиниць. Трактори МТЗ – 82.1 укомплектовані відвалами для чищення снігу, в наявності щітка дорожня та косарка роторна, дане обладнання застосовується для догляду за дорогами.

За бюджетні кошти для підприємства було придбано причіп легковий - вартість якого становить 17 891,00 грн. з ПДВ. Причіп задіяний для перевезення малогабаритних вантажів, дорожнього обладнання.

Фактична середньо облікова чисельність працюючих на підприємстві складає – 28 чоловік. Фонд заробітної плати за 9 місяців 2020 року становить –    1 616,4 тис. грн.

Середньомісячна заробітна плата одного працюючого за звітний період склала – 6 414,30 грн. (за 9 міс. 2019 року цей показник становив – 5 493,68 грн.). Зростання відбулось на 16,8 % за рахунок підвищення мінімальної заробітної плати та зміни розміру прожиткового мінімуму.

Підприємством за 9 місяців 2020 року від виробничої діяльності отримано доходів 3 334,4 тис. грн. (за 9 міс. 2019 року цей показник становив 3 247,8 тис. грн.) Ріст виробництва виконано на 102,7% до показників минулого року.

Дохід від безоплатно одержаних активів склав – 148,4 тис. грн.

Всього  отримано доходів – 3 482,8 тис. грн.

Загальні витрати за 9 міс. 2020 року склали – 3 608,9 тис. грн. 

Підприємство спрацювало зі збитком 126,1 тис. грн.

Підприємство збільшує обсяги наданих послуг, але по причині  застосування старих тарифів на послуги з поводження з відходами отримало збитки. Тариф, який на даний час діє, вступив в дію з 11.01.2019 року тобто діє майже 2 роки, за цей період зросли ціни на запчастини, матеріали, змінилася заробітна плата з 4 173,0 грн. до 5 000,00 грн.  Застаріла та зношена  спецтехніка, а саме сміттєвози ГАЗ 33-09 та ГАЗ -53,  постійно потребують значних матеріальних витрат на ремонт. За звітний період на придбання запчастин саме для сміттєвозів  витрачено 59,1 тис. грн. а загалом витрачено 118,6 тис. грн. в т.ч. на шини 11,7 тис. грн.

В зв’язку з карантином в I кварталі не працювали заклади харчування,  промислові магазини, тому послуги з вивозу сміття їм не надавались, що зменшило дохід підприємства.

Всі ці фактори негативно вплинули на отримання позитивного результату виробничої діяльності.

Надані послуги по дільницях:

- шляхова дільниця та благоустрій – 703,3 тис. грн.; (за 9 міс. 2019 року було 857,2 тис. грн.) обсяг послуг виконано на 82,0%;             

- санітарне очищення – 2 631,1 тис. грн. (за 9 міс. 2019 року було 2 390,6 тис. грн.) виконання обсягу послуг відбулося на 110,0%

- дохід від безоплатно одержаних активів становить – 148,4 тис. грн.

Дебіторська заборгованість за надані послуги станом на 01.10.2020 року становить – 321,2 тис. грн. Загальна сума поточної дебіторської заборгованості по підприємству утворилася за рахунок несплати за послуги населенням 147,7 тис. грн., підприємствами – 173,5 тис. грн.

            Кредиторська заборгованість за роботи і послуги на 01.10.2020 року становить – 177,1 тис. грн. (на 01.10.2019 року  цей показник складав – 127,3 тис. грн.), в т.ч.:

- КП «ТКС» - 41,7 тис. грн.;

- інші - 135,4 тис. грн.

          Прострочена заборгованість по податках станом на 01.10.2020 року відсутня. Заборгованість по заробітній платі відсутня.

Послугою централізованого вивезення твердих побутових відходів станом на 01.10.2020 року користуються 12 578 чол., (це 4 277 абонентів в багатоквартирному житловому фонді та 8 301 абонент у приватному секторі з них 317 чоловік сільського населення), що становить майже 62,0 % від загальної кількості проживаючих. Кількість споживачів з початку  року  зменшилась на 123 чоловіка. Основною причиною зменшення кількості споживачів є зміна правил призначення субсидії, проходе постійне поновлення довідок про склад родини та актів обстеження. Також зменшення кількості проживаючих в родинах по причині виїзду за межі міста, згідно довідок від голів вуличних комітетів.

Послуга з вивезення сміття надається на 172-х вулицях міста, це 92,5 % від загальної кількості вулиць, їх по місту налічується 186. В сільській місцевості  маршрутами по вивозу сміття охоплено 14 вулиць.

На даний час укладено договори на вивезення сміття з жителями сіл Тростянецької ОТГ Лучка, Зарічне, Кам’янка. Всього обслуговується 317 сільських абонентів. Робота по укладанню договорів триває, в планах підприємства до послуги з вивозу сміття залучити мешканців села Кам’янецьке.

Послугами по збиранню та захороненню ТПВ користується 296 установ, підприємств та організацій, а саме:

- бюджетні установи уклали - 35 договорів;

- інші споживачі (підприємства та організації) - 197 договір;

- захоронення ТПВ (самовивезення) - 64 договорів.

В розрізі всіх категорій споживачів за 9 місяців 2019 – 2020 рр. було вивезено та утилізовано  побутових відходів по місту:

 













































Категорія споживача Обсяг ТПВ                       (тис./ м3)

за  9 міс. 2019 р.
Питома вага в (%) Обсяг ТПВ

(тис./ м3)

за 9 міс.2020 р.
Питома вага в (%)
Населення 15,9 63,9 15,5 46,6
Бюджетні установи 4,2 16,9 4,3 12,9
Інші споживачі 2,3 9,2 2,3 6,9
Захоронення (самовивезення) 2,5 10,0 11,2 33,6
Всього: 24,9 тис. м3 100 % 33,3 тис. м3 100%



 

Всього підприємством за 9 місяців 2020 року зібрано та вивезено на захоронення – 33,3 тис. м3 твердих побутових відходів, що на 8,4 тис. м3 більше ніж за звітний період 2019 року. Збільшення обсягів відбулось за рахунок зростання виробництва на підприємствах ТОВ «ТД Ельдорадо», ТОВ «Кононівський елеватор», ПП «Лімік», ФОП Поляковський,  які проводили

 

захоронення ТПВ. Заключено договір з новим підприємством ТОВ «Хозхімсервіс», яке проводило захоронення відходів на полігоні, що утворилися  від реставрації дорожнього полотна на трасі Суми – Полтава у кількості 6,8 тис. м3.

 

Обсяги вторинної сировини за 2015 - 2019 роки, зданої на переробку

 



































Вид вторинної сировини 2015 р. 2016р. 2017р. 2018 р. 2019 р.
1. Пляшки поліетиленові (кг) 260,0 416,0 510,0 645,0 780,0
2. Склобій (кг) 1040,0 1248,0 1370,0 1520,0 1690,0
Всього на суму ( тис. грн.) 1,0 1,4 2,9 4,3 6,2



 

Обсяг кількості вивезених ТПВ (тис. м3) та кількість абонентів (тис. чол.)

за 2012 - 2019 роки та план на 2020 рік

 

 

 



За 9 місяців 2020 року ДП «Екосервіс» виконано робіт та послуг:


  1. Проводилось вивезення сміття по замовленню міської ради з парку ім. П.І. Чайковського, парку Благовіщенський, вул. Благовіщенська, урочища «Нескучне», з території садиби Л.Є.Кеніга, пл. 40-ї Армії, вул. Миру, вул. Кеніга,  вул. Набережна, вул. Вознесенська, вул. Б.Хмельницького (Медвежа галявина).


Вивезено 2,6 тис. м3 твердих відходів на суму – 333,9 тис. грн.

2. Проводилося очищення доріг міста від снігу на загальну суму – 47,3 тис. грн.

3. Посипано доріг піщано-сольовою сумішшю на суму – 63,5 тис. грн. Підсипались підйоми по вулицях Набережна, Нескучанська, Заводська, Пам’яті, Луніна та центральні вулиці міста: Миру, Кеніга, К.Скрябіна, Л.Татаренка, Набережна, Гришина, Б.Хмельницького, Сосновий бір та селах Зарічне, Лучка, Кам’янка.

Заготовлено пісчано - сольової суміші на 2020 - 2021 рік - 240 м3.

4. На підсипку дороги щебенем та іншими будматеріалами по квартальним комітетам  надано  послуг на суму 202,0 тис. грн.

Проводились роботи по к/к «Цукрозаводський» підсипалась будматеріалами вул. Енергетиків, підсипано щебенем вулиці Гурського та Ювілейну – 6,4 м3.

Проводилась підсипка щебенем по к/к «Вознесенський», завезено 47,2 м3 щебеню.

             Підсипались вул.: Чкалова, Лермонтова, провулки: Братський, Лучанський.

             По к/к «Шевченківський» підсипалися вулиці Пушкіна, Супруна, Радіщева,  Радомлянська, Шевченка, провулки Шевченківський, П. Куліша завезено 59,2 м3 щебеню.

             По к/к «Чорногірський» підсипано – 57,6 м3. Підсипались вул.: Озерянка, Володимира Великого, Чорногірська,Чорновола, Пролетарська, Жовтнева, провулки Жовтневий, Пролетарський.

             По к/к «Центральний» підсипано – 51,2 м3. Підсипались вулиці: Покровська, Островського, дорога по вул. Б.Хмельницького – Благовіщенська в районі заводу «Електроприлад».

             Загалом підсипано 328,8 м3 щебеню

5. Проведено ліквідацію стихійних сміттєзвалищ на суму – 74,3 тис. грн. Всього вивезено 583,0 м3 сміття з вулиць: Відродження; Нескучанська; Пам’яті; Комарова (Липки); Шевченка; Будівельна, 2; пров. Гаївський; вулиць Чорногірська; Машинобудівна, Сорочин яр, в т.ч. ліквідовано сміттєзвалище в селі Кам’янка, вивезено 220,0 м3 сміття.

6. По утриманню вулично - дорожньої мережі надано послуг на суму – 79,7 тис. грн.

7. Надавались транспортні послуги на поточний ремонт шахтних  колодязів по квартальних комітетам на суму – 1,5 тис. грн.

8. Виконувались роботи по грейдування доріг на суму – 66,3 тис. грн.

Проведено грейдування по

к/к «Вознесенський» вул. Чкалова, Грушевського, Чехова, Л.Толстого, Чайковського,  Франка, пров. Вознесенський;

к/к «Центральний» вул. Б.Хмельницького;

к/к «Смородинський» вул. Смородинська, Підлісна, Лугова;

к/к «Цукрозаводський» вул. Челюскіна, 8 Березня;

к/к «Чорногірський» вул. Озерянка, Чорногірська, Жовтнева,

к/к «Шевченківський» вул. Сосновий бір, Докучаєва, Радомлянська, Пушкіна, Радіщева, Павлова, Гоголя, Чернишевського, пров. Радомлянський ;

к/к «Першотравневий» пров. Разіна, Партизанський, вул. Разіна, Шкільна;

к/к «Деповський» вул. Л.Українки, пров. Славгородський, Нахімова,Коцюбинського, Новоселівка,;

к/к «Кам’янський»;

9. Надавались послуги по встановленню дорожніх знаків по вул. А. Мельника, К. Скрябіна, Благовіщенська (райвідділ поліції), Б. Хмельницького ( Медвежа галявина), с. Кам’янка на суму – 9,7 тис. грн.;

10. Проведено поточний ремонт 3-х ЕПЗШ (лежачих поліцейських) по вулицях: Комарова (Липки), Машинобудівна, Відродження (СШ№5) на суму – 1,2 тис. грн.;

11. Проведено влаштування, облаштування майданчиків для збору ТПВ по вул. Благовіщенська, 46, 53, парк Чайковського, вул. Б.Хмельницького, 24, Енергетиків, Пам’яті та в місцях відпочинку на річці Боромля – Медвежа галявина  на суму – 90,2 тис. грн.

             Придбано 9 шт. металевих контейнерів для заміни зношених на суму 40,5 тис. грн., та 2 металевих бака на суму 6,1 тис. грн.;

 

 

             Проведено поточний ремонт майданчиків для збирання ТПВ на суму – 9,9 тис. грн.;

             12. Надавались послуги по розмітці вулиць по місту, фарбування пішохідних переходів біля АТБ, Прокуратури, д/с «Білочка», місце відпочинку на р. Боромля  на суму – 89,3 тис. грн.;

             13. Надавались послуги з підмітання доріг та зрізування узбіч на суму – 33,7 тис. грн.;

             14. Надавались послуги по улаштуванню водовідведення дощових вод по                квартальному комітету «Кам’янський» на суму 7,0 тис. грн.

 

Загальна сума виконаних робіт  та послуг становить – 1 156,1 тис. грн.

                                                                    

Дочірнє підприємство «Готель Тростянець»

надає в місті готельні послуги. На підприємстві працює 5 осіб. Середньомісячна заробітна плата за звітний період склала 5 881 грн.

            Всього в наявності підприємство має 11 номерів на 20 ліжко - місць. Завантаженість номерів за січень – вересень 2020 р. склала 20,3%.

            За звітний період підприємством надано 1240 ліжко-місця. В порівнянні з відповідним періодом 2019 року, кількість ліжко - місць зменшилась на 30,3% (на 539 ліжко - місць).                   За 9 місяців 2020 року ДП «Готель Тростянець» за результатами фінансової діяльності отримав доходів на суму 439,3 тис.грн., витрати склали 518,2 тис. грн.

            Сума збитку складає 78,9 тис. грн., який пояснюється зменшенням доходів від основної діяльності (зменшенням кількості ліжко - місць на 539, або на 30,3% в порівнянні з відповідним періодом минулого року).

            Доходи від основного виду діяльності отримано підприємством від надання ліжко-місць представлені в наступній таблиці:

 























Клас номера Ліжко-місця, кількість Доходи, тис. грн.
Стандарт 456 (36,8%) 73,5 (25,6%)
Поліпшені 784 (63,2%) 214,1 (74,4%)
Всього: 1240 287,6



       

         Також, протягом січня-вересня 2020 року підприємство отримало доходів у сумі 127,5 тис. грн. від надання приміщень в оренду, відшкодування комунальних послуг та інших послуг. Станом на 01.10.2020 року ДП «Готель Тростянець» не має заборгованості з оплати праці та заборгованості по податках і зборах.

            Загальна дебіторська заборгованість станом на 01.07.2020 року складає 38,4 тис. грн., в т.ч. орендна плата – 31,8 тис. грн.

            Кредиторська заборгованість складає 76,0 тис. грн. (опалення – 75,9 тис. грн.).

          Протягом звітного періоду було придбано та встановлено 5 кондиціонерів на суму 45,9 тис. грн., касовий апарат за 6,5 тис. грн. за кошти бюджету Тростянецької міської ОТГ, також проведено капітальний ремонт входу в будівлю готелю (вартість робіт - 113,2 тис. грн.).

 

 

 

 

 

 

Динаміка надання ліжко - місць з січня 2018 року по вересень 2020 року

 



 

         Доходи від основного виду діяльності отримано підприємством від надання ліжко - місць представлені в наступній таблиці:

 























Клас номера Ліжко-місця, кількість Доходи, тис. грн.
Стандарт 456 (36,8%) 73,5 (25,6%)
Поліпшені 784 (63,2%) 214,1 (74,4%)
Всього: 1240 287,6



       

         Для того, щоб привабити більшу кількість проживаючих, і відповідно отримати більше доходів, головним завданням підприємства є продовження проведення ремонтних робіт в кімнатах та будівлі готелю, доведення його послуг до вимог сучасних стандартів.

 

 

 

Комунальне підприємство Тростянецької міської ради <br />
«Чисте місто»

має два підрозділи: благоустрій і ремонтна дільниця.

Загальна кількість працюючих 16 чоловік, які займались зрізуванням дерев, розпилюванням дров, чищенням мережі водовідведення для стоку води, ремонтом шахтних колодязів, проводилися роботи по встановленню дитячих майданчиків та надавало інші послуги. Підприємство орендує один автотранспортний засіб в КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» (ГАЗ - 66).

Балансова вартість основних фондів підприємства становить 8 370 847 грн. із них: тротуари – 1 669 747 грн., містки – 405 024 грн., колодязі – 383 штуки на суму 221 014 грн., дерев на суму 354 388 грн. та інші 5 720 674 грн.

Підприємством за 9 місяців 2020 року було надано послуг на суму 2 743,2 тис. грн., вартість наданих послуг становить 2 743,2 тис. грн.      

Прибуток на підприємстві складає 0,5 тис. грн.

Станом на 01.10.2020 року прострочена заборгованість з оплати праці  відсутня.

Прострочена заборгованість по податках станом на 01.10.2020 року також,  відсутня.

По підприємству за 9 місяців 2020 року фонд споживання складає 1 286,1 тис. грн.

Середня заробітна плата по підприємству становить 7 557,0 грн.

Дебіторська заборгованість складає 122,1 тис. грн., кредиторська – 102,9 тис. грн.

За звітний період надійшло від населення 89 заяв з питань ремонту колодязів, виділення відер, тросу, цепків, спилення дерев, з них: 60 виконано, 29 заяв залишається на контролі.

За звітний період було відремонтовано шахтних колодязів 26 шт.  на суму  236,7 тис. грн.:

Деповський к-т 5 шт

(в. Кутузова 23, Кутузова 10, Локомотивна 15, Локомотивна 37, Луніна 58)

Вознесенський к-т 5 шт

(в. Козацька 5,  Козацька 22,  Лермонтова 9,  Ковпака 16,  Зарічна 128.)

Шевченківський к-т  6 шт

(в. Павлова 15; пр.Радомлянський 28; пр. Матросова 4, Дачна 1, Дачна 15, в.Супруна,8)

Смородянськи к-т 3шт

(в. Лугова, 13, Лугова, 129, Зелена 20)

Першотравневий к-т 2 шт

(пров. Ягідний, Тихий)

Кам’янський к-т 4 шт  

(в. Садова 3, Садова 94, Гагаріна 32, Півненківська 36)

Цукрозаводський к-т 1 шт     

(в. Комарова).

За звітний період вуличним комітетам були виділені – 78 відер,

тросів -169 м, цепків – 13,5 м, а саме:

Деповський комітет: відро - 11шт, трос – 25 м, цеп – 3 м

(вул. Луніна 58, вул. Матросова 2, провул.Матросова 3)

Першотравневий комітет:  відро 6шт, цеп – 5м (1 Травня 26)

Чорногір’я к-т: відро - 15шт, трос – 25м

 

(вул. Боєва 30, Жовтнева, 48, Озерянка, 3, Озерянка, 19, Озерянка, 62)

Камянський к-т: відро – 9 шт, трос – 10 м, цеп – 1 м (вул. Молодіжна, 18)

Зарічненський к-т: відро - 2шт, трос – 45 м (вул. Лісна, 32)

Шевченківський к-т: відро – 13 шт, трос – 40 м (вул. Герцена, 11)

Вознесенський к-т: відро – 8 шт, цеп – 4,5 м

Цукрозаводський к-т: відро – 9 шт

Смородянський к-т: відро – 4 шт, трос – 24 м

Центральний к-т: відро – 1 шт.

Відремонтовано колодязь в с.Новоселівка за кошти політичної партії

«Сила людей» на суму 7,2 тис. грн

Проведені лабораторні дослідження питної води із шахтних колодязів  Зарічненський к-т 4 шт. на загальну суму 0,7 тис. грн.

(в с.Лучка по вул. Центральна, 4; вул. Вєдяєва, 65; вул. Лісна, 10; вул. Садова, 20)

Камянський к-т 8 шт на загальну суму 0,5 тис. грн.

(вул. Півненківська, 10, 36; вул. Вокзальна, 32, вул. Гагаріна, 107, 120; вул. Центральна, 12, 9; вул. Молодіжна, 18)

Шевченківський к-т 4 шт. (вул. Дачна, 4, 15; пров. Радомлянський, 28; вул. Павлова, 15); Деповський к-т 6 шт. (вул. Локомотивна, 15, 37; вул. Луніна, 58; пров. Матросова, 4; вул. Кутузова, 10, 26) на загальну суму 0,6 тис. грн.

Також, виконувались роботи по заявам он-лайн платформи «Відкрите місто»: звернення відсутні.

За звітний період 2020 року зрізано 150 дерев і підрізано 134 шт. на суму 441,7 тис. грн. по слідуючим квартальним комітетам: Центральний 25,1 тис. грн., Шевченківський 29,0 тис. грн., Цукрозаводський 32,0 тис. грн., Вознесенський 6,1 тис. грн., Першотравневий 6,1 тис. грн., Деповський 2,6 тис. грн., Чорногірський 4,2 тис. грн., Кам’янський 15,4 тис. грн., Зарічненський 59,8 тис. грн., також, були зрізані дерева в ВО дитсадок «Казка» та на кладовищах міста, проводилась також підрізка омели на деревах в парку ім. Чайковського та вулицях міста.

В результаті спилення дерев було отримано 150 с/м дров, які були завезені у, КП «Тростянецькомунсервіс» 67 с/м, ДП «Екосервіс» 83,0 с/м.

Проводилась розпиловка дров в Цукрозаводському клубі на суму 24,8 тис. грн, Радомлянському клубі на суму 4,2 тис. грн., Смородянській бібліотеці на суму 1,8 тис. грн., дитячому закладі «Калинка» на суму 5,5 тис. грн..

Проводився  благоустрій місць відпочинку на водоймі урочище «Нескучне»,   надано послуг на суму 25,9 тис. грн.. 

Надавались послуги по благоустрою місць відпочинку на р.Боромля на суму 126,2 тис. грн., на р. Ворскла с. Климентове на суму 36,8 тис. грн..

Надані послуги по благоустрою парку імені Чайковського на суму 39 тис. грн. та садиби Кеніга на суму 32,6 тис. грн..

Протягом звітного періоду утримувалися в належному стані парки, дороги, тротуари, проводилося чищення доріг від снігу на суму 191,6 тис. грн..

Були надані послуги Відділу Освіти ТМР по встановленню обладнання дитячих майданчиків на суму 0,9 тис. грн. та по комітетах на суму 165 746 грн а саме:

- Першотравневий к-т  вул. Б.Хмельницького            на суму  12 096 грн.

                                       с.Рупино                                 на суму  49 812 грн.

- Вознесенський к-т     вул. Л.Татаренка, 3а                на суму  15 188 грн.

 

- Деповський к-т           вул. Калнишевського              на суму   18 648 грн.

- Смородянський к-т    вул. Смородянська 151,153    на суму   30 744 грн.

- Цукрозаводський к-т вул. Нескучанська 15              на суму   12 096 грн.

                                        вул. Відродження 2а               на суму   12 096 грн.

- Квадрат                        вул. Заводська                         на суму    7 966 грн.

вул. Благовіщенська, вул. Кеніга, п.ім.Чайковського  на суму   7 100 грн.

Виконувались роботи по поточному ремонту дитячих майданчиків в парку імені Чайковського на суму 3,9 тис. грн

Проводились роботи по чищенню мереж дощової каналізації на суму 8,8 тис. грн. , проводились роботи по чищенню канав на суму 30,2 тис. грн

Надавались послуги по косінню трави на суму 289,5 тис. грн

Виконувались роботи по озелененню міста та догляд за озеленювальними та вулично дорожньої мережі на суму 288,7 тис. грн.

Проводився покіс трави на газонах, в парках, скверах, по вулицях міста, дитячих майданчиках. Надавались послуги по ліквідації надзвичайних ситуацій на суму 52,4 тис. грн. (COVID 19).     

За звітний період проведено поточний ремонт огорожі по вул. Миру, Л. Татаренка та Відродження на суму 3,1 тис. грн., вул. Жовтнева, 60 - 62 на суму 2,5 тис. грн., вул. Козацька, на суму 1,5 тис. грн., вул. Б.Хмельницького на суму 6,4 тис. грн., вул. Благовіщенська на суму 10,0 тис. грн., р.Боромля на суму 25,3 тис. грн.

Надавались послуги по зведенню огорожі металевих поручнів с.Лучка дорога серпантин 20,1 тис. грн. Були виконані роботи по встановленню перил на загальну суму 31,8 тис. грн. в с.Кам’янка (Камянський комітет) на суму 26,4 тис. грн., по вул. Новоселівка (Деповський комітет) на суму 5,4 тис. грн. Виготовлено металеві конструкції (встановлення причала на р.Боромля) на суму 7,4 тис.грн. Проводились роботи по ремонту та обслуговуванню міських туалетів на суму 2,9 тис. грн. Надавалися послуги по ремонту автобусних зупинок на суму 9,8 тис. грн. Проводився ремонт клумби по вул. Благовіщенська (Центральний квартальний комітет) на суму 2,4 тис. грн.

З початку цього року був запущений у виробництво новий деревообробний цех. Встановлено стрічкопильний верстат та комплектуючі до нього вартістю 160,6 тис. грн., придбаний за кошти міської Ради, який буде надавати послуги підприємствам і жителям Тростянецько] ТГ. 

За звітний період (9 місяців 2020 року) було зроблено 23 альтанки.

Вісім з яких встановлено на зоні відпочинку по вул. Б. Хмельницького (р.Боромля), три на базі відпочинку «Академії спорту» в с.Климентове (р.Ворскла), 9 шт. встановлено по мікрорайонах міста (багатоквартирний житловий фонд, зони відпочинку тощо), 3 шт. в старостинських округах с.Кам’янка та с.Лучка. Загальна вартість виконаних робіт становить 1 306,1 тис. грн.

Також, підприємство приймає замовлення від населення на виготовлення виробів із деревини. За звітний період, для населення, було виготовлено виріб із деревини - баню. Від реалізації було отримано кошти в сумі 93 461,5 грн.

В урочищі Нескучному біля криничок виконувались роботи до Чину великого освячення води на суму 1,7 тис. грн.

Надані послуги по демонтажу новорічної ялинки на суму 4,8 тис. грн.

Були виконані роботи по встановленню та демонтажу стовпа при підготовці площі для свята Масляної на суму 4,0 тис. грн.

 

 

ДП «Тростянецьпастранс» КП ТМР «ТКС»

Підприємство створене з метою забезпечення потреб населення у наданні послуг з перевезення пасажирів міським наземним автомобільним транспортом, підвищення якості транспортних послуг, забезпечення належного функціонування міського наземного транспорту загального користування та створення сприятливих умов для його розвитку.

            ДП «Тростянецьпастранс» КП ТМР «ТКС» має основний вид діяльності: перевезення пасажирів міського сполучення. Підприємство орендує 5 автобусів в КП ТМР «Тростянецькомунсервіс»: Рута - 22 - 2 од., ПАЗ - 4234 – 2 од. АТАМАН А092 - Н6 Всі автобуси обладнані системами GPS - трекером та автоматичною системою обліку пасажирів (валідатором). Підприємство здійснює перевезення по 7-ми маршрутах Тростянецької ТГ в т.ч. с. Кам‘янка, с. Кам’янецьке, с. Лучка, с. Зарічне. Облікова кількість штатних працівників - 10 чол.

            Підприємством за 9-ть місяців 2020 року було надано послуг на суму 1 164,5 тис. грн. із них:

        



























  Надано послуг за 9-ть

місяців 2020 року
Очікувана кіл-ть за 9-ть місяців 2020 р Різниця
перевезено платних пасажирів 73,2 тис. пасажирів на суму 467,3 тис. грн. 126,9 тис. пасажирів на суму 880,2 тис. грн. Перевезено менше на 53,7 тис. пасажирів  412,9 тис. грн.
перевезено пільгових пасажирів 85,8 тис. пасажирів на суму 614,6 тис. грн. 143,8 тис. пасажирів на суму 1 022,1 тис. грн. Перевезено менше на 58 тис. пасажирів 407,5 тис. грн.
Всього пасажирів 159 тис. пасажирів на суму 1 081,9 тис. грн. 270,7 тис. пасажирів на суму 1 902,3 тис. грн. Мінус 111,7 тис пасажирів на суму 820,4 тис. грн.



 

           Інші послуги: 82,6 тис. грн.

              За 9 місяців 2020 року підприємство спрацювало з збитком 699,8 тис. грн.

Основними причинами отримання збитків стало:

  • запровадження карантинних заходів по обмеженню міських перевезень  та введення обмежень стосовно кількості пасажирів до 10 пасажирів в автобусі під час перевезення в умовах пандемії;

  • для забезпечення якісного та своєчасного надання медичної допомоги в умовах карантинних обмежень здійснювалось безкоштовне перевезення працівників медичних закладів та працівників критичної інфраструктури;

  • на виконання рішення спільного засідання оперативного штабу та комісії ТЕБ та НС було припинено перевезення пасажирів пільгової категорії громадян протягом квітня - травня місяця 2020 року, а після пом’якшення карантинних заходів обмеження пересування пільговиків в години пік до 8-30 ранку.

  • на час карантину було введено заборону на проведення культурно-масових заходів в місті, таких як концерти, фестивалі, екскурсії внаслідок чого зменшився пасажиропотік, та  замовлення автобусів для перевезень на заходах.

  • припинення на час карантину навчального процесу в школах призупинило підвезення дітей з с.Кам’янецьке, с.Зарічне та с.Лучка до загально-освітніх закладів.


 

 

Протягом всього періоду карантину підприємство в межах наявних можливостей надавало послуги з перевезення пасажирів по місту навіть після  припинення перевезень за маршрутами приватними перевізниками, на найбільш складних напрямках, де було необхідно забезпечити підвезення громадян міста на роботу, до соціально значимих та інших об’єктів інфраструктури міста.

Виконавчим комітетом Тростянецької міської ради невідкладно було надано дозвіл на перевезення ДП «Тростянецьпастранс» пасажирів по маршрутах на яких відмовились надавати послуги приватні перевізники.

Не маючи відповідних фінансових надходжень, підприємство вимушене було звернутись до Тростянецької міської ради за фінансовою підтримкою в розмірі 461 тис. грн.

Не менш важливим завданням для підприємства стало підвезення учнів шкіл Тростянецької ТГ до місць здачі ЗНО за межі міста Тростянець до інших міст Сумської області так, як альтернативи окрім, як задіяти комунальних автобусів не було.

Після припинення перевезень по маршрутах приватними перевізниками постало питання організації підвезення пасажирів з мікрорайонів, які залишились без даної послуги.

Наявний транспортний парк підприємства, який за останні роки суттєво збільшився не дає змоги забезпечити перевезення пасажирів на маршрутах де приватні перевізники відмовились від надання послуги. Саме тому, були переглянуті графіки і маршрути руху. В вересні було прийнято на роботу ще одного водія, для збільшення кількості рейсів по маршруту №1 Смородине-Радомля та по центру міста.

            В 1-му кварталі 2020 року за кошти Тростянецької міської ради завершено ремонт покрівлі на боксах, де розташована техніка підприємства.

            Сума витрачених коштів склала 103 тис. грн.

Це дало змогу в більш якісних умовах зберігати та обслуговувати техніку підприємства, що на пряму впливає на своєчасність та якість виконання поставлених перед підприємством завдань та продовження терміну експлуатації транспортних засобів.

 

КП ТМР «Енерголюкс»

створено 1 липня 2014 року, займається технічним обслуговуванням та  утриманням в належному стані систем вуличного освітлення міста, світлофорних об’єктів та декоративного підсвічення архітектурних споруд.

Підприємством за 9 місяців 2020 ріку надано послуг на суму 726,1 тис. грн., вартість наданих послуг склала 725,9 тис. грн. Прибуток складає 0,2 тис. грн.

Станом на 01.10.2020 року прострочена заборгованість з оплати праці  відсутня.

Прострочена заборгованість по податках станом на 01.10.2020 року відсутня.

За 9 місяців 2020 року фонд споживання підприємства складає 426,7 тис. грн. На підприємстві працює 4 чоловік та 4 чоловіки за сумісництвом. Середньомісячна  заробітна плата склала 7 902 грн. 

Дебіторська заборгованість складає 53,0 тис. грн. кредиторська – 37,0 тис. грн.

На балансі підприємства знаходяться повітряні ліхтарні лінії електропередач, розташовані по вулицях Благовіщенська, Відродження, Миру, Кузьми Скрябіна, Зарічна, Руднєва, Баумана, Підлісна, Вознесенська, Луніна, 8-го Березня, Володимира Великого, Локомотивна, Ювілейна, Кеніга, Машинобудівна, Гаївська, Супруна, Шевченка, Л. Татаренка, Б. Хмельницького, Вишнева, лінія електропередач до Круглого двору, а також обладнання декоративного підсвічення Альтанки, садиби Л. Кеніга, Круглого двору.

 

 

Світлофорні об’єкти на перехресті вулиць Благовіщенська – Набережна – Олексія Братушко та вулиць Вознесенська – Грушевського – Л.Татаренка.

За 9 місяці 2020 ріку до підприємства надійшло 30 заяви, 25 виконані, 5 знаходяться на контролі. За допомогою он-лайн платформи «Відкрите Місто» було подано 6 заяви, 4 – виконана, 2 заяви лишається на контролі. Також підприємством було виконано 305 усних звернень.

За звітній період 2020 року міська рада придбала ліхтарі та інше електротехнічне обладнання на суму 149,8 тис. грн

Так станом на 30.09.2020 року були проведені наступні роботи:

1. Встановлено 83 ліхтарі за адресами:

Вул. Островського 16-18 – 1 шт., Чорногірська 17, 20 – 2 шт., вул. Зарічна 134, 137 – 2 шт., пр. Калиновий 1 – 1 шт., вул. Смородянська 120 – 1 шт., Ягідна 15 – 1 шт., пров. Ягідний 3, 20 – 2 шт., вул. Хвильового 60 – 1 шт., вул. Чехова 1В, 1, 5, 9 – 4 шт., вул. Смородянська 23, 87, 90 – 3 шт., вул. Космонавтів 27 – 1 шт., вул. Челюскіна 19 – 1 шт., вул. Чорногірська оп. 13/89 – 1 шт., вул. К. Левадної оп. 22, 24 – 2 шт., вул. Лугова 89, 93, 175 – 3 шт., вул. Весела 22 – 1 шт.

2. Замінено 388 ламп  вуличного освітлення за такими адресами:

Вул. Нахімова 1, 5 – 2 шт.,  Пушкіна 62, 73, 83 – 3 шт., вул. Разіна 1, 3, 13 – 3 шт., пр. Радомлянський 44 – 1 шт., З. Лучко 6 – 1 шт., вул. Гайдара 8 – 1 шт., пров. Лучанський 21А – 1 шт., вул. Зелена 27 – 1 шт., вул. Залізнична 35, 42 – 2 шт, вул. Ватутіна 51 – 1 шт., вул. Лермантова 51, 63 – 2 шт., вул. Дачна 36 – 1 шт., вул. Радомлянська 64 – 1 шт., вул. Братська 31 – 1 шт., та за іншими адресами.

  1. Виконано ремонт щитової вуличного освітлення на підстанції по вул. Набережна, вул. Б. Хмельницького, вул. Л. Татаренка, Зарічна.

  2. Виконувався ремонт світильників центральних доріг.

  3. Виконувався ремонт електромережі освітлення парку ім. Чайковського


Вартість вище перелічених робіт склала  762,3 тис. грн.


  1. По частині вул. Благовіщенська виконано заміну 23 натрієвих ліхтарі на сучасні світлодіодні ліхтарі та додано ще 4 нових світлодіодних ліхтарі. Загалом встановлено 27 світильників на суму 199,3 тис. грн. Вартість робіт по їх встановленню склала 13,80 тис. грн. В результаті рівень освітлення на поверхні проїзної частини збільшився у 10 раз. Рівень комфорту та безпеки також збільшився. Частина демонтованих ліхтарів встановлена по вул. Лісна та вул. Б. Хмельницького. Решта будуть встановлені по вул. Нескучанська , Б. Хмельницького.

  2. Змонтовано лінію освітлення до «Криничок», де було встановлено 7 ліхтарів.

  3. Ремонтувалось освітлення у парку ім. Чайковського, садиби Кеніга, біля Благовіщенської церкви на суму 10,0 тис. грн

  4. Вартість ремонту декоративного підсвічення пам’яток архітектури склала 9,9 тис. грн.

  5. Автовежа надавалася ДП «Ремсервіс» для ремонту Круглого Двору. Вартість робіт склала 4,2 тис. грн. Та для ремонту будинку Л. Є. Кеніга. Вартість робіт склала 12,5 тис. грн.

  6. Вартість робіт по електрозабезпеченню камер відеоспостереження по місту склала 30,5 тис. грн.

  7. Забезпечено освітлення місця відпочинку на р. Боромля. Вартість робіт слала 49,3 тис. грн.

  8. Значна увага приділялася зрізуванню дерев. Так, нашим підприємством надавалася автовежа комунальному підприємству «Чисте Місто» для ліквідації аварійних дерев та підрізці дерев. Було виконано 138 заяв громадян по видаленню дерев та 47 заяв з питань підрізування гілля. Роботи проводились по вулиці Миру, Радомлянська, Кеніга, Радіщева, пров. Радіщева, вул. 1 Травня, Кузьми Скраябіна, Шкільна, Будівельна, Гурського, Смородянська, Нескучанська, Боєва, пров. Тихий та інші. Вартість наданих послуг склала 34,8 тис. грн. На території ЗДО «Казка». Вартість робіт склала 1,8 тис. грн. На території кладовища №2. Вартість робіт склала 7,2 тис. грн. Велика увага була надана питанню видалення омели по вул. Луніна, Кеніга, Відродження, у парку ім. Чайковського, на території школи №5. Вартість робіт склала 21 тис. грн.

  9. Проводився ремонт вуличного освітлення у с.Кам’янка по вулицях Півненко, Молодіжна , Гагаріна, Центральна , Садова, Вокзальна та у с.Кам’янецьке по вулиці Ватутіна. Замвнено 50 ламп та встановлено 6 ліхтарів. Виконано роботи по монтажу ліній вуличного освітлення у с.Кам’янецьке по вулиці Зарічна та Партизанська. Вартість робіт склала 102,6 тис. грн.

  10. Роботи по ремонту вуличного освітлення у с.Зарічне та с.Лучка проведені на суму 14,1 тис. грн. У с.Лучка додано 3 ліхтарі.

  11. Виконано роботи по монтажу лінії електропередач до клубу у с.Зарічне. Вартість робіт склала 14,8 тис. грн.


Забезпечено електропостачання та чергування під час проведення  свята Нового Року, чину Великого освячення води (Водохреща), Тростянецької масляної, Дня прапору, Дня міста.

 

КП Тростянецьке «ЖЕУ»

створено 02.02.2006 року. Підприємство виконує роботи по утриманню, поточному ремонту житлового фонду та з вересня місяця 2015 року роботи по опаленню бюджетних установ міста.

На балансі комунального підприємства «Тростянецьке житлово-експлуатаційне управління» станом на 01.10.2020 року знаходиться 221 будинок балансовою вартістю 163 545 932 грн., із них 96 будинків (4 групи капітальності), розірвали договір на обслуговування, 125 будинків є абонентами підприємства, які налічують 2 132 квартири загальною площею 96,4 тис. м2.

Із них:

- 56 будинків 1 - 2 групи капітальності, площею 79,5 тис. м2;

- 32 будинки 3-ї групи капітальності площею 8,7 тис. м2;

- 37 будинків 4-ї групи капітальності площею 8,2 тис. м2.

В цих будинках обладнано водопроводом 2 117 квартир, системою каналізації – 1 803 квартири. Всі квартири переведені на індивідуальну систему опалення. Загальна довжина водопроводів складає 18,1 км, із них замінено на пластикові 9,178 км. Система каналізації - 17,3 км, із них замінено на пластикові 5,427 км. Загальна площа м’яких покрівель складає 20,3 тис. м2, капітально відремонтовано 19,1 тис. м2, площа шиферних покрівель 25,2 тис. м2, замінено шиферних покрівель 12,8 тис. м2.

В житловому фонді, що перебуває в комунальній власності міста, проживає близько 7 тис. чоловік. За 9 місяців 2020 року КП «ТЖЕУ» разом із дочірніми підприємствами одержало 7 776,9 тис. грн. надходжень (квартирна плата, теплопостачання, орендна плата, капітальний ремонт та інше). Витрати склали 8 554,3 тис. грн.

За сукупним показником разом із дочірніми підприємствами одержано 777,4 тис. грн. збитку.

 

 

Комунальне підприємство «Тростянецьке житлово-експлуатаційне управління» має в своєму складі такі підрозділи: ДП «Будинкоуправління» та ДП «Ремсервіс», які виконують роботи по капітальному ремонту житлового фонду, ремонту дитячих садків, благоустрою міста, а також заявки населення по заміні та влаштуванню нових інженерних мереж в квартирах, а також ДП «Комунжитло» та ДП «Елегія».

ДП «Комунжитло» виконує поточне утримання та поточний ремонт гуртожитку по вул. Заводська, 1.

ДП «Елегія» виконує роботи по утриманню кімнат поліпшеного проживання за адресою вул. Заводська, 1.

 

Динаміка зміни кількісного складу по КП «ТЖЕУ»

 



































Показник 2016 р. 2017 р. 2018 р. 2019 р. 2020 р.
Середньооблікова чисельність, чол. 58 63 56 56 56
Із них: по утриманню будинків 30 30 23 23 23
Із них: по теплопостачанню 28 33 33 33 33



 

Кількість працюючих на підприємстві 56 чоловік, із них - 33 на обслуговуванні котелень. Заборгованість по заробітній платі відсутня.

Згідно рішень сесії Тростянецької міської ради №289 від 04.08.2014 року та №268 від 14.07.2016 року було передано на баланс КП «ТЖЕУ» котельні за адресами: вул. Л. Татаренка, 1б, Комарова, 25, Шевченка, 11, Благовіщенська 3, Відродження України, 5, по вул. Л. Татаренка, 5а, Благовіщенська, 13.

Станом на 1 жовтня 2020 року  підприємством вжиті заходи з підготовки до опалювального періоду 2020 - 2021 рр., а саме:

- проведено ТО котельного обладнання;

- перевірено тиск теплової мережі;

- проведено навчання робітників та ІТР;

- проведено державну повірку лічильників газу,манометрів,сигналізаторів  загазованості та іншого обладнання;

- проведено  пуско-налагоджувальні роботи.

 

Інформація щодо заготівлі та плану використання дров на

опалювальний період 2019-2020 роки

 

































Адреса План використання дров

2019-2020 роки
Залишок дров на 01.10.2020 р.
вул. Л.Татаренка, 1б 1369,8м3 377,8 м3
вул. Комарова, 25 908 м3 24 м3
вул. Шевченка, 11в 582 м3 7 м3
вул. Відродження, 5 1150 м3 26,5 м3
Всього: 4 009,8 м3 435,3 м3



 

За 9 місяців 2020 року КП «ТЖЕУ» отримало збитку 757,5 тис. грн. із них збиток  по квартирній платі 33,2 тис. грн. та по теплопостачанню 724,3 тис. грн. збитку. Збиток по теплопостачанню в розмірі 724,3 тис. грн. виник у зв’язку з невиконанням плану по

 

 

виробництву теплової енергії по котельням. Збиток по квартирної платі 33,2 тис. грн. виник за рахунок підвищення прожиткового мінімуму.

 

Виробничі показники по КП «ТЖЕУ» за 9 місяців  2017-2020 років

 


























































Показник План 2017 р.                                      тис. грн. Факт

2017 р.

тис. грн.
План 2018 р.                                      тис. грн. Факт

2018 р.

тис. грн.
План 2019 р.                                      тис. грн. Факт

2019 р.

тис. грн.
План 2020 р.                                      тис. грн. Факт

2020 р.

тис. грн.
Доходи 5778,7 5660,2 6143,0 6142,1 7940,4 6383,0 7941,0 5767,0
Витрати 5100,8 5373,4 5420,0 6332,8 7073,8 7253,2 7074,0 6524,5
Прибуток 677,9 286,8 723,0 866,6 867,0  
Збиток       -190,7   -870,2   - 757,5

Загальна дебіторська заборгованість по підприємству КП «ТЖЕУ» станом на 01.10.2020 року склала 1 127,0 тис. грн., у тому числі заборгованість населення по сплаті квартирної плати 847,1 тис. грн., пільги та субсидії – 0,0 тис. грн., надання послуг по опаленню інших споживачів – 75,0 тис. грн., по опаленню населення 91,9 тис. грн.

Дебіторська заборгованість станом на 01.10.2019 року складала 907,4 тис. грн., у тому числі заборгованість населення по сплаті квартирної плати складала 718,6 тис. грн., пільги та субсидії – 16,2 тис. грн., інша заборгованість 52,8 тис. грн. надання послуг по опаленню населенню 81,9 тис. грн., бюджетних установ та інші 38,0тис. грн.

З наведеного порівняння видно, що дебіторська заборгованість станом на 01.10.2020 року на 219,6 тис. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.

Кредиторська заборгованість по КП «ТЖЕУ» станом на 01.10.2020 року складає 370,0 тис. грн., (з них за поставку дров 246,0 тис. грн.) станом на 01.10.2019 року складала 2 039,0 тис. грн., що на 1 669,0 тис. грн. менше, ніж за відповідний період минулого року.

Дії в напрямку зменшення заборгованості населення за спожиті послуги.

Підприємством систематично проводиться робота з боржниками, а саме:

- рознесено 750 попереджень боржникам;

- проведено особисті роз’яснення з 55 абонентами;

- укладено 1 угоду щодо погашення заборгованості;

- проведено 2 зібрання з мешканцями будинків, які є абонентами  підприємства;

- оплачено добровільно після судових засідань 20 058,0 грн.

- розміщено інформацію на під'їздах про стан заборгованості 150 оголошень.

Виконання робіт по поточному ремонту житлового фонду за 9 місяців  2020 р.

Забезпечено безперебійне надання послуг по утриманню внутрішньо –будинкових систем водопостачання, електропостачання, водовідведення. Підприємство основну увагу приділяє поточному ремонту житлового фонду.

Проведено ремонт і часткова заміна каналізації та водопроводів в житлових будинках.

Частково замінено та відремонтовано каналізації 64,4 м.п. за адресами:

вул. Благовіщенська, 53, вул. Б. Хмельницького, 15, вул. Л.Татаренка, 11а, вул. Заводська, 2а, вул. Машинобудівна, 6, вул. Л.Татаренка, 1а, 5а, 75, вул. Машиобудівна, 16а. (9 будинків)

Частково замінено та відремонтовано водопроводу 39 м.п. за адресою: вул. Набережна, 10а, вул. Машинобудівна, 16а, вул. Заводська, 2а, вул. Благовіщенська, 52а. (4 будинка)

 

 

Поточний ремонт електромережі:

За 9 місяців 2020 року виконано 665 заявок населення по заміні електроламп, автоматичних вимикачів, датчиків руху тощо. Проводилась профілактична робота в РЩ в будинках по вул. Б.Хмельницького, 31, 33 вул. Л.Татаренка, 1а, 3, 3а, 5а, 9а, 11, 75, вул. Благовіщенська, 16, 22, 53, 42, 40, вул. Машинобудівна, 16, 16а, вул. Шкільна, 9а, вул. Набережна, 10, вул. Гришина, 11, вул. Ломоносова, 1а, вул. Миру, 21, 19, вул. Нескучанська 52, вул. Відродження, 4а, вул. Покровська, 2а. (25 будинків)

Ремонт електропроводки в підвальних приміщеннях вул. Покровська, 2а, вул. Нескучанська, 52, вул. Відродження, 4а, вул. Машинобудівна, 16а. (4 будинка)

Проведена профілактична робота електрощитових, очищення від бруду пилу, перевірка контактів в котельнях вул. Л. Татаренка, 1а, вул. Відродження, 5, вул. Шевченка, 3,7,вул.Шевченко 120 б,120 в (6 будинків)

 

Показники оплати населенням квартирної плати

 
















































































































































































Місяць 2018 р. 2019 р. 2020 р.
Нарах Перерах %

опл
Нарах Перерах %

опл
Нарахов. Перерах %

опл.
Січень 290496 285254 99 340169 357158 105 382905 381312 99,6
Лютий 290804 282010 97 342158 220946 64 381883 373998 97,9
Березень 291177 283668 97 339355 299336 88 382900 356584 93,1
Квітень 332946 264119 80 338766 305438 90 381065 384689 100,1
Травень 336187 179284 54 337743 344366 102 381402 368149 96,5
Червень 335845 274889 82 443652 308 270 69 386668 357768 92,5
Липень 337960 363801 108 270 485 381 879 141 386485 400595 103,7
Серпень 335353 322908 97 348 139 289 064 83 386627 357123 92,4
Вересень 336765 334965 99 366 752 359 537 98 386267 385095 99,7
Жовтень 333313 334094 100 368 977 367 486 99      
Листопад 338467 373360 110 381 990 346 633 90      
Грудень 340349 360106 106 377 128 357 521 95      
Всього: 3 899 662 3 658 458 94 3 127 219 2 865 994 94 3456202 3365313 97,3



 

Прочищення каналізації (в 28 будинках):

вул. Шевченка, 120, 120б, вул. Л.Татаренка, 75, 3, 3а, 5а, 7а, 11а, вул. Покровська, 2,            вул. Машинобудівна, 16, 16а, 10, 12, 19, вул. Заводська, 2а, вул. Миру, 28, 30, 19, 15, 10, 23, 12а, вул. Шкільна, 9а, вул. Ломоносова, 1а, вул. Б.Хмельницького, 15, 31, 33, вул. Набережна, 10а, вул. Шевченко, 120 в, 120 б. (28 будинків).

Ремонт дверей (в 11 будинках):

вул. Відродження, 6а, вул. Л. Татаренка, 3,5а,11 вул. Машинобудівна, 16а, вул. Покровська, 2а, вул. Благовіщенська 16, 36,вул.Миру 10,19,15.

Ремонт тамбурів та стелі в тамбурі:

вул. Набережна, 10а, вул. Л.Татаренка, 5а,3,3а. (4 будинка)

Ремонт вентиляційних каналів (в 8 будинках):

вул. Л.Татаренка, 5а, 9а, 75, вул. Кеніга, 42, вул. Машинобудівна, 16а, вул. Нескучанська, 52, вул. Покровська, 2а, вул. Благовіщенська, 100.

Ремонт покрівлі (в 3 будинках):

 

Л.Татаренка, 3 - (3м2), вул. Шевченка, 120б - (4м2), Л.Татаренка, 5а - (2м2).

Встановлення почтових  скриньок: вул. Шевченка, 120в - 16шт.

Проводиться профілактичні заходи з недопущення поширення  COVID-19: дезінфекція під’їздів житлового фонду площею 9 277 м2 згідно графіку.

 

Динаміка виконання основних видів робіт по

КП «Тростянецьке ЖЕУ» по поточному утриманню житлового фонду

за 9 місяців 2019-2020 років

 


































































Проведені роботи 2017 р. 2018 р. 2019 р. 2020 р.
Ремонт під'їздів, шт. 17 30 17 -
Ремонт покрівель, кількість будинків 26 7 2 3
м. кв. 68 81,4 67 9
Заміна водопроводів, квартир 104        83 83 40
метрів погонних 32 27 32 39
Заміна каналізації, квартир 26 30 93 53
метрів погонних 28 105 50 64,4
Виконання заявок населення 1 532 1 548 1 563 1 571

 

Економія витрат по електроенергії

місць загального користування житлового фонду

 



 

Умовна економія на одному ліхтарі складає: 524,6 кВт в рік.

989 шт. х 524,6 кВт/12*9міс = 389122 кВт год * 1,68 = 653 725 грн.

 

 

 

Витрати електричної енергії на освітлення місць загального користування (кВт*год)

 

 

 

 

Порівняння фактичних (за звітами в «Енергозбут») витрат електричної енергії на внутрішньобудинкові потреби за 2017 - 2020 роки, кВт*год.

 


























































































 № Розрахунковий період 2017 р. 2018 р. 2019 р. 2020 р.
1. Січень 16 328 9 000 16 453 6 647
2. Лютий 15 417 10 400 1 939 9 849
3. Березень 14 528 8 055 7 034 7 415
4. Квітень 10 391 8 923 8 600 7 532
5. Травень 6 864 6 488 6 035 5 857
6 Червень 7 589 5 863 5 436 4 943
7 Липень 6 350 4 401 4 617 5 199
8 Серпень 6 394 5 500 4 628 4 231
9 Вересень 5 856 5 608 4 720 5 542
Всього: 89 717 64 238 59 462 57 215

 

 

 



 

Виробничі показники по «ДП Будинкоуправління»та »ДП Ремсервіс»

за 9 місяців 2018-2020 років

 





















































Показники 2018 р., тис. грн. 2019 р., тис. грн. 2020 р., тис. грн.
план факт план факт план факт
Доходи 735,0 734,2 546,0 545,8 637,8 603,6
Витрати 729,5 729,2 537,0 537,1 628,8 628,8
Прибуток 5,5 5,0 9,0 8,7 9,0  
Збиток -       - 25,2

 

 

 

 

За 9 місяців 2020 року ДП «Будинкоуправління» отримало збитку  в розмірі 7,8 тис. грн. та ДП» Ремсервіс « в розмірі 17,4  тис. грн.. за рахунок малих обсягів робіт 

 

Виконані роботи згідно плану

соціально-економічного розвитку на 2020 рік

 

































































































































































































































































































































Адреса будинку Перелік робіт Місяць Освоєно коштів, грн.
1. Капремонт житлового фонду:      
  Заміна дверей:      
  вул. Кеніга, 7 (2шт) Заміна дверей лютий 12 598,16
  вул. Ломоносова, 1а  (2шт) Заміна  дверей березень 17 757,77
  вул. Благовіщенська, 16 (1шт) Заміна дверей березень 9 822,83
  вул. Відродження, 4  (5шт) Заміна дверей квітень 41 392,48
  вул. Л.Татаренка  75 Заміна дверей липень 25 845,79
  вул.Благовіщенська 36 Заміна дверей липень 13 164,83
Всього: 10шт   120 581,86
  Заміна вікна :      
  вул. Л.Татаренка, 9а кв.51 Заміна вікна лютий 4 481,88
  Всього 1шт   4 481,88
  Заміна електромережі      
  вул. Сосновий бор, 21 Заміна електромережі березень 7 942,47
  вул. Машинобудівна, 20 Заміна електромережі травень 9 089,04
  Всього     17 031,51
  вул.Миру 17 Ремонт відмостки вересень 4 916,58
  вул.Л,Татаренка 3 Влаштування парапету вересень 7 589,07
2. Інші ремонтні роботи:      
  Ремонт ДЮСШ Ремонт  приміщення січень 51 692,45
  Поточний ремонт

ДНЗ "Ромашка"
Поточний ремонт лютий 3 4411,68
  вул. Заводська, 1( 3 поверх) Поточний ремонт лютий 42 566,73
  вул. Заводська, 1 ( 4 поверх) Поточний ремонт березень 39 327,92
  Бігборд  8березня   березень 500,0
  Бігборд " День гідності"   березень 500,0
  Вул.Заводська 1 (5 поверх) Поточний ремонт квітень 42 347,73
  Меморіали  пам'ятники Поточний ремонт травень 29 457,46
  Пам'ятник  с.Зарічне Поточний ремонт травень 6 745,24
  Благоустрій автобусної зупинки

Л.Скрябина
Благоустрій червень 9 036,05
  Благоустрій автобусної зупинки

Л.Скрябина
Благоустрій червень 9 036,05
  Меморіал «Недоспівана пісня» Благоустрій червень 4 484,8
  Бігборди   червень 1 800,0
  Б.Хмельницького 24 Влаштування  майданчику для сміття липень 15 684,87
  Л.Кенега Влаштування  майданчику для сміття липень 13 464,48
  ЗОШ №1 Поточний ремонт липень 33 185,98
  ЗОШ №5 Поточний  ремонт серпень 12 747,63
  ЗОШ №5 Поточний  ремонт серпень 8 233,95
  ЗДО «Калинка» Поточний  ремонт серпень 5 617,14
  ЗДО «Ромашка» Ремонт підлоги вересень 6 999,31
  Поточний  ремонт садиби Л.Є.Кеніга Поточний  ремонт вересень 39 846,53
  Смородянський клуб Поточний  ремонт вересень 16 000,0
  Академія спорту Ремонт  катку вересень 11 870,0
  Відділ культури ТМР Встановлення дверей вересень 13 398,68
  Всього:     448 954,68
Всього: 603 555,58



 

Динаміка виконання робіт по капітальному ремонту та благоустрою

міста за 9 місяців 2017-2020 рр. (тис. грн.)

 































Проведені роботи 2017 р. 2018 р. 2019 р. 2020 р.
Капітальний ремонт житлового фонду, тис. грн. 551,7 836,3 33,4 154,6
Благоустрій міста, тис. грн. 139,7 59,6 241,0 63,0
Інші ремонтні роботи, тис. грн. 595,9 363,6 271,8 386,0



 

 

Виконання ремонтних робіт по м. Тростянець



 

 

 

Дочірнє підприємство «Елегія»

Основним видом економічної діяльності підприємства є надання житлово – комунальних послуг, комунально побутових послуг, ремонтно будівельних та інших послуг, а саме:

  • організація експлуатації та утримання гуртожитку та кімнат поліпшеного проживання, нарахування, отримання та розподілення плати за поточне утримання;

  • капітальний та поточний ремонт кімнат поліпшеного проживання;

  • будівельно-монтажні та ремонтні роботи по замовленню місцевих органів виконавчої влади;

  • надання послуг мобільного харчування;

  • надання пральних послуг;

  • інші роботи, які не заборонені законами України. 


За даними виробничих показників за 9 місяців 2020 року підприємство отримало прибуток у сумі 67,5 тис. грн проти збитку 57,8 тис. грн. за аналогічний період минулого року.

Прибуток отриманий за рахунок збільшення завантаженості номерів (в порівнянні з попереднім періодом минулого року – на 810 л/м більше).

Кількість працюючих на підприємстві 9 чоловік, середня заробітна плата складає 5 110,30 грн. Заборгованість по заробітній платі станом на 01.10.2020  року відсутня. За звітний період підприємством надано 3 317 ліжко - місць на суму 640,5 тис. грн. без ПДВ, а в минулому році за 9 місяців 2019 року – 2 507 ліжко-місць на суму 651,0 тис. грн.  Наповнюваність номерів за 9 місяців 2020 року склала 13,3 % проти 8,7 % у звітному періоді минулого року.

Підприємство має в наявності:

  • 5 номерів «Євро» - вартість номеру складає 870 грн.;

  • 3 номера «Прайм поліпшений» - вартість номеру складає 790,0 грн.;

  • 1 номер «Сімейний» - вартість номеру складає 700,0 грн.;

  • 8 номерів «Напівлюкс» - вартість номеру складає 690,0 грн.;

  • 10 номерів «Прайм» - вартість проживання за 1- л/м складає 225 грн.;

  • 11 номерів «Стандарт» - вартість проживання за 1 л/м складає 195 грн.;

  • 3 номера «Економічний» - вартість проживання за 1 л/м складає 100 грн.


Всього в наявності підприємство має 41 номер на 89 ліжко - місць.

За 9 місяців 2020 року виконано роботи:

за бюджетні кошти:


  • капітальний ремонт 4-го поверху (санвузла, коридору та 6-ти кімнат відпочинку) – 517,9 тис. грн.;

  • придбання та встановлення 4-х металопластикових вікон – 25,0 тис. грн.;

  • придбання 8-ми телевізорів для відремонтованих кімнат – 39,9 грн;

  • придбання 2-х холодильників для кімнат ЄВРО – 6,0 тис. грн.;

  • придбання 5 кондиціонерів – 49,8 тис. грн.;

  • придбання корпусних меблів – 179,2 тис. грн.;

  • капітальний ремонт 4-го поверху – 137,5 тис. грн.;

  • оплата заборгованості за теплопостачання – 25,0 тис. грн.;

  • придбання постільної білизни для відремонтованих кімнат 4-го поверху – 12,3 тис. грн.;


 

 

  • придбання 2-х телевізорів – 18,0 тис. грн.;

  • капітальний ремонт вузла обліку води в підвальному приміщенні – 19,2 тис. грн.


Загальна сума витрат склала – 1 029,8 тис. грн.

за власні кошти:


  • заміна дверей у підвальному приміщенні – 1,1 тис. грн;

  • реставрація дивану для холу – 2,3 тис. грн.;

  • облаштування запасних (пожежних) виходів з приміщення, та перевірка (на придатність до роботи) гідравлічних кранів на воду у підвальному приміщенні – 0,6 тис. грн.;

  • облаштування сушильної кімнати – 0,4 тис. грн.;

  • утримання кімнат відпочинку (заміна кранів, дверних замків, електроламп) – 2,6 тис. грн.;

  • поточний ремонт сантехніки – 2,5 тис. грн.;

  • придбання миючих засобів – 8,8 тис. грн.;

  • придбання постільної білизни, тюлі, штор, пледів та наматрацників – 15,5 тис. грн.;

  • придбання побутової техніки (пральна машина, пилосос, праска, 2 ел.чайника, 2 фена, роутер) – 16,6 тис. грн.;

  • придбання меблів (4 тумби приліжкових) – 7,3 тис. грн.;

  • придбання кронштейнів (7 шт. кріплень для телевізорів) – 3,5 тис. грн.;

  • реконструкція подушок (8 шт.) – 0,9 тис. грн.;

  • поточний ремонт цоколя з торцевої сторони будівлі – 5,6 тис. грн.;

  • придбання лічильника води для СК «Самбіст» - 0,5 тис. грн.;

  • придбання світильників для коридорів 1-го поверху – 0,6 тис. грн.;


Разом за поточні ремонти та утримання кімнат – 68,8 тис. грн.

Дебіторська заборгованість станом на 01.10.2020 року складає 40,9 тис. грн., в т.ч. заборгованість населення – 11,2  тис. грн.

Кредиторська заборгованість по ДП «Елегія» станом на 01.10.2020 р.

складає 2,4  тис. грн.

 

Виробничі показники по ДП «Елегія»

за 9 місяців 2020 року

 























































п.н.
Дохід від надання послуг Сума доходу

тис. грн. (без ПДВ)
1. Кімнати по договору найму 94,2
2. Проживання в готелі 640,5
3. Тренажерний зал (абонемент 79 шт.) 4,2
4. Відшкодування ком. послуг КЗ ТМР «ДЮСШ»; ДУ «Центр пробації» 17,4
5. Послуги прання 1,1
7. Харчування 52,6
8. Оренда кухні та обідньої зали 11,0
9. Інші доходи 0,2
  Разом: 821,2



 

 

 

 

КП «Тростянецький ринок»

         В 2016 році зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району до комунальної власності територіальної громади м. Тростянець було передано комунальне підприємство «Тростянецький ринок».

КП Тростянецької міської ради «Тростянецький ринок» займається здачею в оренду й експлуатацією власного чи орендованого нерухомого майна. За 9 місяців 2020 року підприємство отримало дохід від надання послуг в сумі 531,2 тис. грн., а саме:

- з основного виду діяльності в сумі 488,7 тис. грн.;

- від відшкодування витрат за електроенергію в сумі – 16,7 тис. грн.;

- інші доходи - 25,8 тис. грн. (фінансова підтримка від засновника).

Витрати підприємства за 9 місяців 2020 року склали 641,8 тис. грн.

По результатам роботи за 9 місяців 2020 року підприємство отримало збиток у сумі 110,6 тис. грн., який пояснюється зменшенням доходів від наданих послуг в порівнянні з відповідним періодом минулого року на 132,9 тис. грн. в зв'язку з призупиненням діяльності через карантинні обмеження.

Станом на 01.10.2020 року поточна заборгованість з оплати праці становить 13,3 тис. грн. (заробітна плата за червень 2020 року). Заборгованість по податках станом на 01.10.2020 року відсутня. Дебіторська заборгованість за товари, роботи складає 4,7 тис. грн. На підприємстві працює 8 осіб, середньомісячна заробітна плата за 9 місяців 2020 року склала – 5 163,77 грн.

 

Надходження коштів від послуг, які надаються

КП ТМР «Тростянецький ринок» за січень - вересень 2019 - 2020 рр.

 



 

 

 

 

 

 

 

ДП «Ринок Європейський»

Рішенням 17 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 23.12.2016 року «Про погодження створення дочірнього підприємства «Ринок Європейський» комунального підприємства Тростянецької міської ради Тростянецький ринок», було створено дочірнє підприємство «Ринок Європейський». ДП «Ринок Європейський» КП ТМР «Тростянецький ринок» (єдиний майновий комплекс), який розташований за адресою: 42600, Сумська обл., м. Тростянець, вул. Вознесенська, 3; ЄДРПОУ 41079611.

ДП «Ринок Європейський» КП ТМР «Тростянецький ринок» займається здачею в оренду й експлуатацією власного чи орендованого нерухомого майна. Підприємством за 9 місяців 2020 року було надано послуг на суму 639,1 тис. грн., а саме:

- орендна плата – 292,6 тис. грн.;

- кошти отримані від відшкодування електроенергії в сумі – 341,2 тис. грн.;

- дохід від безоплатно отриманих основних засобів в сумі 5,3 тис. грн.

Відповідно витрати підприємства за 9 місяців 2020 року – 638,5 тис. грн. По результатам роботи за 9 місяців 2020 року підприємство отримало прибуток в сумі – 0,6 тис. грн. На підприємстві працює 4 особи, середньомісячна заробітна плата за 2020 рік склала – 5273,63 грн. Заборгованість по заробітній платі відсутня. Заборгованість по податках станом на 01.10.2020 року відсутня.

 

КП «Міська ритуальна служба»

Метою діяльності підприємства є організація поховань та надання пов’язаних з ними послуг. Працюючих на підприємстві, згідно штатного розкладу, 6 чоловік. Основним завданням КП «Міська ритуальна служба» є:

  • утримання в чистоті міських кладовищ (№1 по вул. Пам’яті, №2 по вул. Луніна, №3 по вул. Радомлянській, №4 по вул. Смородянській в с.Кам’янка, с.Кам’янецьке та с.Зарічне). Загальна площа всіх кладовищ складає 21га.


На утримання в належному стані кладовищ комунальному підприємству «Міська ритуальна служба» Тростянецькою міською радою були виділені кошти в сумі 584,9 тис. грн., згідно кошторису витрат.

            Оформлено договорів - замовлень на поховання від населення – 254 шт., на суму – 11,1  тис. грн.

За прибирання 219  шт індивідуальних могил від населення надійшло 19,7 тис. грн.

Загальна сума склала: 615,7  тис. грн. Вказані кошти було витрачено на:

  • заробітну плату з нарахуваннями – 410,5 тис. грн.;

  • заробітну плату (громадські роботи) – 35,9 тис. грн;

  • загально - цехові та загальновиробничі витрати – 168,9 тис. грн.


Разом: 615,3 тис. грн.

Прибуток на підприємстві за 9 місяців 2020 року складає – 0,4 тис. грн. Середньомісячна заробітна плата підприємства – 4,7 тис. грн. Заборгованість по податках та заробітній платі відсутня. Всього проведено 254 поховань.

 

Послуги на поховання надавали:

ПП «Коррунд» -  213 поховань;                         Кладовище №1 – 127  поховань;

ПП «Арсенова» - 33 поховань;                           Кладовище №2 – 80  поховань;

 

 

ПП «Баранюк» -  5  поховань;                            Кладовище №3  – 8  поховань;

ФОП Сушко    - 3 поховання;                             Кладовище №4 – 13 поховання;                                              

                                                                               Кам’янка            - 21 поховання;

                                                                               Камянецьке        - 3 поховання;

                                                                               Зарічне                - 2 поховань.

 

 

 



 

 

Показники роботи комунального підприємства «Міська ритуальна служба»

протягом 9 місяців 2020 р. в порівнянні з 2020 р.

 

























































Основні види робіт 2019 рік 2020 рік
1. Вивезення сміття :

 

- вивіз сміття ФОП «Коррунд» спонсорська допомога;

- ДП «Екосервіс»;     

- КП «Тростянецькомунсервіс».                                                       
253 м. куб.

 

48 м.куб.

181 м.куб.

24 м.куб.
339 м. куб.

 

24 м.куб.

315 м.куб

-.
2. Спилювання аварійних дерев:

  • кладовище №1;

  • кладовище №2;

  • кладовище №3;

  • кладовище №4.


9

2

7

-

-
34

7

26

1

-
3. Косіння трави 29,9 га 39,8 га
4. Прибирання індивідуальних могил:

  • кладовище №1;

  • кладовище №2;

  • кладовище №3;

  • кладовище №4.


158шт.

127

21

-

10
219шт.

183

33

             -          

3
5. Завезення піску на всі міські кладовища 60 т. 60 т.
7. Поховання воїнів АТО 1 чол. -.
8. Поховання безрідних                4 чол. -.
9. Всього поховань 265 254



 

 

За звітний період виконані наступні роботи:

- в зимовий період на всіх кладовищах чистилися від снігу заїзди та доріжки (транспортні послуги надавало ДП «Екосервіс»);

- проводилося підсипання доріжок на території кладовищ піщано - сольовою сумішшю;

- вивезли 339  м3 сміття;

- на кладовищі №1, №2, №3,№4 спиляли тридцять чотири аварійних дерева;

- впорядковано могили воїнів АТО, героїв Радянського Союзу;

- ведеться активна робота по прибиранню могил на замовлення та прибиранню покинутих могил.

- заасфальтовано та облаштовано три заїзди на кладовищі №1 по вул. Пам’яті.

- пофарбовано близько 160 м  огорожі  на кладовищі №1 по вул. Пам’яті.

- встановлено додатково 5 контейнерів для сміття на кладовищі №2 по вул. Луніна.

-встановлено нові ворота  на кладовищі в с.Кам’янка.

 

КП ТМР «Бюро технічної інвентаризації» 

займається обліком нерухомого майна та наданням послуг по технічній інвентаризації фізичним і юридичним особам незалежно від форми їх власності.

Підприємством за 9 місяців 2020 року було надано послуг на суму 191,2 тис. грн., витрати підприємства за відповідний період – 200,0 тис. грн., по результатам роботи за 9 місяців 2020 року підприємство отримало збиток в сумі 8,8 тис. грн. Зазначені збитки виникли в зв'язку зі зменшенням отримання доходів на 28,3 тис. грн. в порівнянні з минулим роком, пов'язаних з карантинними заходами.

Станом на 01.10.2020 року заборгованість з оплати праці відсутня.

Кредиторська та дебіторська заборгованість станом на 01.10.2020 - відсутні.

На підприємстві працює 3 особи, середньомісячна заробітна плата за 9 місяців 2020 року склала – 5 117,49 грн. 

За 9 місяців 2020 року до підприємства надійшло 163 заяви, із них всі виконані. Населенню видано:

  • довідок-характеристик в кількості 151 шт. на суму – 6,8 тис. грн.;


довідок про відсутність забудов в кількості  5 шт. на суму - 0,5 грн.

 

КУ ТМР «Тростянецький трудовий архів»

Згідно штатного розпису Комунальна установа Тростянецької міської ради «Тростянецький трудовий архів» складається з двох осіб:

1) директор;

2) провідний бухгалтер, провідний архівіст.

Відповідно до функцій та обов’язків, визначених Статутом Комунальної установи Тростянецької міської ради «Тростянецький трудовий архів» у звітному періоді працівниками установи велася робота з укомплектування, зберігання, обліку та використання архівних документів.

Станом на 1 жовтня 2020 року на зберіганні в Комунальній установі Тростянецької міської ради «Тростянецький трудовий архів» знаходиться 125 фондів ліквідованих

 

 

 

підприємств, установ, організацій, які налічують 10242 справ.  У порівнянні з минулим роком на 13 фондів більше (за 9 місяців 2019 року - 113 фондів ліквідованих підприємств, установ,

організацій, які налічують 13116 справ). Зменшення кількості справ пов’язана з передачею 7 фондів у кількості 2695 справ до Боромлянської сільської ради.

Також, надавалися методичні рекомендації ліквідаційним комісіям та ліквідаторам з питань упорядкування документів, складання описів справ з кадрових питань (особового складу) для подальшої їх передачі до Комунальної установи Тростянецької міської ради «Тростянецький трудовий архів». У звітному періоді до установи було прийнято на зберігання 1 фонд у кількості 55 справ.                                                                   

У звітному періоді працівниками установи здійснювалась робота по виконанню соціально-правових запитів юридичних та фізичних осіб. За 9 місяців 2020 року розглянуто 537 звернень, які стосувалися документів із кадрових питань (особового складу) ліквідованих юридичних осіб. У порівнянні з 2019 роком на 360 звернення менше (за 9 місяців 2019 року – 897 звернень). За зазначеними документами видано:

- архівні довідки про підтвердження трудового стажу;

- архівні довідки про заробітну плату;

- довідки про перейменування та реорганізацію підприємств;

- архівні копії;

- архівні витяги.

Надання архівних довідок, копій або витягів на запити фізичних та юридичних осіб соціально-правового характеру, здійснюється архівною установою безоплатно.

У звітному періоді було продовжено контракт з директором установи.

У березні прийнято участь у засіданні колегії  Державного архіву Сумської області.

За звітний період Управлінням Пенсійного фонду України в Тростянецькому районі проведено 13 перевірок достовірності даних виданих заявникам, архівних довідок.

Директором установи ведеться пошук приміщення для більш економічно утримання Трудового архіву, з можливістю зручного прийому громадян з обмеженими можливостями.

Працівниками архівної установи забезпечується належний облік, упорядкування, зберігання, переміщення документів в архівосховищах. Постійно проводиться знепилення поверхні картонажу та ведеться контроль за температурним режимом та вологості повітря в архівосховищах.

 

КП ТМР «Агенція місцевого розвитку»

Метою створення та діяльності підприємства є залучення інвестицій в економіку Тростянецької міської ТГ, забезпечення сприятливих умов для функціонування та розвитку промислових підприємств, малого та середнього підприємництва, поліпшення інвестиційного іміджу, забезпечення економічного розвитку та підвищення конкурентоспроможності території.

Підприємство було зареєстровано 18.12.2019 року, проте, враховуючи кінець бюджетного року й новорічні свята процедура реєстрації фактично завершилась 28.01.2020 року відкриттям рахунків в УДКС України у Тростянецькому районі.

Відповідно до фінансових результатів за 9-ть місяців 2020 року доходи склали –147,6 тис. грн., витрати – 147,6 тис. грн.

Станом на 01.10.2020 року дебіторська та кредиторська заборгованість відсутні.

Заборгованість по податках станом на 01.10.2020 року відсутня.

 

 

На підприємстві працює 2 особи (1,25 штатних одиниць), середньомісячна заробітна плата у звітній період склала 9 000,00 грн. 20.02.2020 року Тростянецькою міською радою було оголошено конкурс з обрання керуючої компанії, в результаті якого 21.04.2020 року комунальне підприємство Тростянецької міської ради «Агенція місцевого розвитку» набуло статус керуючої компанії промислового (індустріального) парку «Тростянець».

 

ДП «Комунжитло»

Кількість житлових кімнат – 68 шт., загальною площею 1 059,2 м2. Кількість проживаючих в гуртожитку - 116 осіб. Кімнати повністю заселені. Серед проживаючих сироти дитинства - 10 осіб, пенсіонери - 6 осіб, одинокі матері - 24 особи, учасники бойових дій АТО – 5 осіб. Кількість працюючих на підприємстві – 7 чоловік. Середня заробітна плата складає 3 316,11 грн. (неповний робочий день). Заборгованість по заробітній платі відсутня. 

 

Показники діяльності підприємства

 










































Показники 9 місяців 2019 р. (тис. грн.) 9 місяців 2020 р. (тис. грн.)
План Факт План Факт
Доходи 378,0 379,0 465,0 463,9
Витрати 372,6 393,3 461,4 526,1
Прибуток 5,4   3,6  
Збиток   -14,3   -62,2



 

Збиток виник за рахунок нарахування єдиного соціального внеску до мінімальної заробітної плати чергових гуртожитку при фактичному відпрацюванні не повної робочої норми годин чергових гуртожитку та неповної завантаженості кімнат.

Загальна дебіторська заборгованість по підприємству на 01.10.2020 року складає  237,3 тис. грн.:                                                                                                                                                                                                                                              

  • заборгованість населення по гуртожитку - 225,9 тис. грн.;

  • ДП «Елегія - 2» - 11,4 тис., грн., що на 49,6 тис. грн. більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року.


 




















9 місяців 2019 року 9 місяців 2020 року
загальна населення загальна населення
187,7 175,6 237,3 225,9



 

Загальна кредиторська заборгованість по підприємству  на 01.10.2020 року  складає 48,9 тис. грн.

  • КП «ТКС» (водопостачання та водовідведення) 48,9 тис.грн.,


що на 30,7 тис. грн. більше  в порівнянні з відповідним періодом минулого року.

 











9 місяців 2019 року 9 місяців 2020 року
  18,2 тис. грн. 48,9 тис.грн.

 

 

 

 

Динаміка                                                                                                              заборгованості населення за воду та водовідведення (тис. грн.)

 





















































Місяці 2019 рік 2020 рік
Січень 62,1 33,3
Лютий 69,7 35,2
Березень 76,1 33,9
Квітень 82,8 40,2
Травень 89,1 43,5
Червень 0,0 49,3
Липень 6,0 52,5
Серпень 12,0 58,4
вересень 18,2 48,9

 

Заборгованість населення за воду та водовідведення на 01.10.2020 року збільшилась на 30,7 тис.грн. в порівнянні з відповідним періодом минулого року в зв’язку з низькою платоспроможністю населення.

 

Динаміка

заборгованості населення за теплопостачання (тис. грн.)

 





















































Місяці 2019 рік 2020 рік
Січень 0 63,9
Лютий 0 83,3
Березень 0 70,8
Квітень 0 78,5
Травень 0 1,6
Червень 0 0
Липень 0 0
Серпень 0 0
Вересень 0 0

 

Заборгованість населення за теплопостачання на 01.10.2020 р. відсутня.

Заборгованість населення за житлово – комунальні послуги зросла на 50,3 тис. грн. в порівнянні з відповідним періодом минулого року, в зв’язку з низькою платоспроможністю населення.

Шляхи вирішення проблем дебіторської та кредиторської                             заборгованості:

• проведення бесід з боржниками по питанню своєчасної оплати за житлово - комунальні послуги;                                                                                                             

• надання інформаційної та практичної  допомоги в оформленні пільг та субсидій – 30 особам;                                                                                                             

• на виконанні в виконавчій службі  6  позовів  на суму 58,0 тис. грн.;

• стягнуто виконавчою службою 23,6 тис. грн.

 

Динаміка заборгованості населення за житлово – комунальні послуги (тис. грн.)

 





















































Місяці 2019 рік 2020 рік
Січень 138,4 229,8
Лютий 154,7 240,3
Березень 155,0 225,6
Квітень 155,1 237,6
Травень 159,2 227,3
Червень 160,4 236,5
Липень 172,3 228,9
Серпень 171,6 228,4
вересень 175,6 225,9

 

Виконані роботи за 9 місяців 2020 року

За власні кошти:

- заміна електричних ламп:

○ звичайних: 50 шт. на суму 0,33 тис. грн .

- ремонт каналізаційного стоку на суму 0,04 тис. грн.

- ремонт умивальників 7 шт. та душу на суму 0,48 тис. грн.

- перезарядка вогнегасників 10 шт. на суму 0,88 тис. грн.

- лабораторні вимірювання електрообладнання приміщень на суму 0,45 тис. грн.

- придбання касового апарата на суму 6,5 тис. грн.

- косметичний ремонт в коридорах та прибудові до гуртожитку 0,21 тис. грн.

За бюджетні кошти:

- заміна вхідних дверей в кімнатах 5 шт. – на суму 26,4 тис. грн.;

вікна в кімнатах малозабезпечених верств населення 10 шт.- на суму 51,5 тис. грн.;

- фінансова підтримка для виплати заробітної плати на суму 20,0 тис. грн.;    

- фінансова підтримка на погашення заборгованості з теплопостачання в сумі – 70.8 тис. грн.;

- фінансова підтримка на придбання антисептичної рідини для обробки рук працівників та населення (для використання під час карантинних заходів) на суму 3,7 тис. грн.;

- фінансова підтримка для придбання засобів особистого захисту працівників, дезінфікуючих засобів та інвентаря для прибирання (для використання під час карантинних заходів) на суму 10,3 тис. грн.;

- фінансова підтримка на погашення заборгованості по водозабезпеченню та водовідведенню у сумі 12,8 тис. грн.

За кошти житлового фонду:

 капітальний ремонт 4 та 5 поверхів гуртожитку на суму 80,0 тис.

 

ДП «Зеленбуд»

Загальна  кількість працюючих 11 чоловік, які займались чищенням доріг від снігу, посипанням тротуарів піщано сольовою сумішшю, утримання в належному стані парків, скверів, доріг, чищенням мережі водовідведення для стоку води, озелененням міста, благоустроєм місць відпочинку та іншим.

 

Підприємством за 9 місяців 2020 року було надано послуг на суму 735,8 тис. грн., вартість наданих послуг становить 732,7 тис. грн.      

Прибуток на підприємстві складає 0,7 тис. грн.

Станом на 01.10.2020 року прострочена заборгованість з оплати праці відсутня. Прострочена заборгованість по податках станом на 01.10.2020 року також, відсутня. По підприємству за 9 місяців 2020 року фонд споживання складає 581,6 тис. грн. Середня заробітна плата по підприємству становить 6 834,50 грн.

Дебіторська заборгованість складає 28,9 тис. грн., кредиторська – 164,6 тис. грн. Проводився благоустрій місць відпочинку на водоймі урочище «Нескучне» на суму 3,8 тис. грн., на річці Боромля надано послуг на суму 10,0 тис. грн. 

Протягом звітного періоду утримувалися в належному стані парки, дороги, тротуари. Проводилося чищення пішохідних доріжок від снігу та їх посипання піщано-сольовою сумішшю під час ожеледиці, було надано послуг на суму 209,0 тис. грн.

Проводились роботи по благоустрою автобусних зупинок на суму 1,3 тис. грн. Виконувались роботи по обслуговуванню та влаштуванню міських туалетів на суму 3,1 тис. грн. Надавалися послуги по ремонту шахтних колодязів на суму 3,5 тис. грн. Проводилися роботи по чищенню шахтних колодязів в кількості 13 шт. по комітетах, а саме:

Шевченківський комітет (вул. Гоголя, 7) - 2 тис. грн.;

Чорногір’я (вул. Боєва, 16, 44, вул. Озерянка, 5) – 8,7 тис. грн.;

Першотравневий комітет (пров. 1-го Травня, 2, вул. Шкільна, 50, вул. Лозова, 16) –     8,7 тис. грн.;

Смородянський комітет (вул. Смородянська, 62) – 2,9 тис. грн.;

Деповський комітет (вул. Будівельна, 2) – 2,9 тис. грн.;

Кам’янецький комітет (вул. Зарічна, 2, вул. Ватутіна, 33) – 5,8 тис. грн.;

с.Кам’янка (в. Молодіжна 18, в. Центральна 61) – 5,8 тис. грн..

Виконувалися роботи по будівництву колодязя в кількості 2 шт.:

Квадрат (вул. Л.Татаренка, 7а) на суму 19,4 тис. грн.,

Першотравневий комітет (вул. Б.Хмельницького, 37) на суму 16,6 тис. грн..

Проводилися роботи по чищенню мереж дощової каналізації на суму 1,3 тис. грн., та чищення канав (в. Жовтнева, пров. Лучанський, в.В.Великого) на суму 3,1 тис. грн..

Проводилися ремонтні роботи майданчиків прибудинкових територій на суму 2,5 тис. грн. Проводилися роботи по зрізуванню дерев (пров. Вербовий 7-9) на суму 12,1 тис. грн. та зрізування омели на деревах на суму 61,0 тис. грн. (п. Чайковського, вул. Б. Хмельницького р. Боромля, п. Голіцина).

Виконувалися роботи з утримання зелених насаджень та вулично-дорожньої мережі на суму 25 тис. грн..

Були здійснені роботи по озелененню міста та догляд за озеленювальними та декоративними насадженнями (п. Голіцина, Алея Закоханих та ін.) на суму 63,2 тис. грн., було висаджено троянд 45 шт., бархатці 670 шт., агератум 200 шт., чорнобривці 460 шт.,  петуній 11720 шт., газанія 100 шт., пеларгонія 51 шт. В міському садку було висаджено саджанці аличі 3 шт., абрикос 4 шт., яблунь 3, груші 5, яблуні Недзведського 15 шт., яблуні Роялта 5 шт. По вулиці Л.Татаренка висаджено ялинок 3 шт., блакитних ялинок 2 шт., ялівець козацький 5 шт.

Головам вуличних комітетів видано 23 відра, цепка 5,0 м., тросу 15 м., на загальну суму 1,6 тис. грн.

 

 

КП ТМР «ТРК ТРОСТЯНЕЦЬ»

ДОБРЕ РАДІО. На хвилі 105,4 FM здійснюється радіомовлення спільно з радіо «Промінь». Власне мовлення складає 3 години 20 хвилин щодня. Це новини про Тростянецьку громаду та новини Сумщини, тематичні програми різного жанрового спрямування. За звітний період в ефір на радіостанції «Добре радіо» 105,4 FM всього створено радіопрограм 3974. З них:

  1. Новини – 1096;

  2. Гість в студії – 185;

  3. Поетична сторінка (культурно-мистецькі передачі) – 42;

  4. Нескучні прогулянки по рідному місту (науково-просвітницькі) – 24;

  5. Про рідний край (події, люди) (науково-просвітницькі) – 70;         

  6. Будь здоровий (науково-просвітницькі) – 105;

  7. Добрий ранок, Добрий день, Добрий вечір (розважальні) – 912;

  8. Вітаю, Кохаю, Бажаю на радіо (привітання) (розважальні) – 296;

  9. Музичний календар (розважальні)     - 168;

  10.  Час на зміни.                           


Радіостанція «Добре радіо» 105,4 FM працювала згідно розкладу.                  

 

























































































































































































































































































































































































Квоти

 національної ради
 

Назва радіопередач

Добре радіо 105,4 FM
Ведучі.

Звукорежисер

Дмитро Юсупов
Час трансляції Кількість трансляцій за звітний період Загальна кількість




Інформаційно-аналітичні та публіцистичні передачі Новини Олена Смілянська 08:00

13:00

14:00

17:00
274

274

274

274
1096




  Погода Олена Смілянська 08:05

13:05

14:05

17:05
274

274

274

274
1096




  Гість в студії       185




  1. Бова Ю.

Голова Тростянецької міської ради
Олена Смілянська 13:30 10  




  2. Чухно О.

Інспектор праці Тростянецької міської ради
Олена Смілянська 13:30 5  




   3. Саєнко К.

Майор внутрішньої служби начальник тростянецького районного сектору філії державної установи Центр пробації в Сумській  області
Олена Смілянська 13:30 5  




  4. Бова Р.

керівник громадської організації «Спорт Тростянеччини»
Олена Смілянська 13:30 5  




  5. Білейчук С.  

Заступник командира в/ ч  2276 Нац. гвардії України майор.  
Олена Смілянська 13:30 5  




  6. Отець Олександр, настоятель Вознесенського храму  Протоієрей Олена Смілянська 13:30 25  




  9. Швайкус С.

Воєнком
Олена Смілянська 13:30 15  




  10. Лобода С.

Головний лікар Тростянецького центру первинної медичної допомоги
Олена Смілянська 13:30 25  




  11. Заяць Ю.

Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою, транспорту та зв’язку

ремонт багатоквартирних будинків
Олена Смілянська 13:30 5  




  12. Цибулько Д. 

Начальник відділу з питань економічного розвитку, міжнародної діяльності та залучення інвестицій Тростянецької міської ради
Олена Смілянська 13:30 5  




  13. Красніков М.

Помічник лісничого Нескучанського лісництва Державного підприємства «Тростянецький лісгосп» питомник 
Олена Смілянська 13:30 25  




  14. Буряк Оксана (Амброзія). 

Головний  спеціаліст відділу карантину рослин,  головного управління держпродсвожив служби в Сумський області.
Олена Смілянська 13:30 5  




  17. Григор’єва  Світлана

Начальник Тростянецького сервісного центру  Пенсійного фонду України
Олена Смілянська 13:30 25  




  18. Заступник начальника Управління поліції охорони в Сумській області підполковник поліції ЧИРВА Андрій Васильович

та  начальник центру технічної  охорони Сумської області підполковник

ФЕДОРОВ  Андрій Валерійович.
Олена Смілянська 13:30 10  




  19. Буряк О. (АБМ). 

Головний  спеціаліст відділу карантину рослин,  головного управління держпродсвожив служби в Сумський області.
Олена Смілянська 13:30 5  




  20. Зубко В.

Директор Державного підприємства «Тростянецький лісгосп»
Олена Смілянська 13:30 5  




  21.Заяц О. та учасниці конкурсу

«Місс Тростянець 2020»
Олена Смілянська 13:30 5  




  Час на зміни (с Хоруженко) Аліна Гребенькова 13:30   12




Культурно-мистецькі передачі 1. Поетична сторінка Олена Смілянська 08:30

13:30

17:30
  35




Науково-просвітницькі передачі 1. Нескучні прогулянки по рідному місту Олена Смілянська 08:45

17:45
  25




  2. Про рідний край (події, люди)                       Олена Смілянська 08:45

17:45
  50




  5. Будьте здорові       105




  1. Позитивний погляд Олена Смілянська 08:45

13:45
10  




  2. Позитивний погляд Олена Смілянська 08:45

17:45
10  




  3. Аїр 5:00 Олена Смілянська 08:45

17:45
10  




  4. Правила поводження на воді Олена Смілянська 08:45

13:45
10  




  5. Теплий одяг Олена Смілянська 08:45

17:45
10  




  6. Тепла їжа Олена Смілянська 08:45

13:45
10  




  7. Як бути бадьорим цілий день Олена Смілянська 08:45

17:45
10  




  8. Правильне харчування Олена Смілянська 08:45

13:45
10  




  9. Кава Олена Смілянська 08:45

17:45
10  




  10. Шкідливість  паління трави Олена Смілянська 08:45

13:45
15  




Розважальні передачі

Текст + музика
1. Добрий ранок на Доброму радіо Олена Смілянська 08:00 274 274




  2. Добрий день на Доброму радіо Дмитро Юсупов 13:00 274 274




  3. Добрий вечір на Доброму радіо Олена Смілянська

Дмитро Юсупов
17:00 274 274




  4. Вітаю, Кохаю, Бажаю

Передача привітань
Олена Смілянська

 
14:00 274 274




  5. Астрологічний прогноз Олена Смілянська 08:04 274 274




Всього радіопередач 3974

 

         За звітний період нагороджено Смілянську Олену Вікторівну редактора «Добре радіо» грамотою міського голови Тростянецької міської ОТГ Юрія Бови за вагомий особистий внесок у розвиток інформаційної сфери Тростянецької міської ОТГ, плідну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди святкування Дня журналіста України.

            Подано радіопередачу «Про рідний край. Події. Люди.»  автор та ведуча Олена Смілянська, звукорежисер Дмитро Юсупов на Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

      ТЕЛЕКАНАЛ TVT. Телерадіокомпанія «Тростянець» транслює  ефір цифрового мовлення  в радіусі 60 кілометрів від міста Тростянець і має порядковий номер 32 у цифровому пакеті Т2. Логотип телеканалу TVT. Забезпечуємо щоденне 24-х годинне мовлення. Представляємо глядачам каналу повний спектр телепрограм – від новин, суспільно-політичних програм до розважальних. У сітці мовлення каналу – мультфільми, кращі зразки зарубіжного та вітчизняного кінематографа. Серед власних програм щоденно 9 разів на добу виходять новини, та транслюються тематичні програми різної тематики. Так в період з 1 січня по 30 вересня 2020 року на телеканалі TVT вийшло в ефір 41 програма  «Новини тижня», в які увійшло 529 новинних сюжетів. Кожного дня по будням з 19 години сюжетні новини оновлюються. Середній проміжок часу трансляції новин 15 – 30 хвилин, починаючи з 19 години п’ятниці до 19 години понеділка транслюються новини тижня, середній проміжок часу трансляції 45 хвилин). Кожного дня по будням  в телевізійному ефірі транслюються новини, які оновлюються щоденно і включають в себе новини по Тростянецькій ОТГ (2-3 сюжети), новини по Сумщині, новини Уряду України, новини поліції, МЧС та інших державних структур. Після новин телеглядачі мають змогу переглянути тематичні програми нашого каналу, які стосуються різної тематики: втілення реформ в Тростянецькій громаді, життя селян Тростянецького району, аналітичні сюжети, розвиток спорту  ті інші теми (наприклад: «Підсумки футбольного сезону», «Відверто про головне з головою Тростянецької ОТГ, Юрієм Бовою», «Якісні дослідження на сучасному ренген апараті», «Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики», «Громадські слухання у селах Білка, Криничне та Люджа», «30 тисяч – не межа. Скільки отримують сільські голови Тростянецького району?», «В яких умовах навчаються діти Тростянецької ОТГ», «Тростянець. Хроніка незалежної країни»,  « Життя як воно є...», «Час на реформи» та інші). Протягом звітного періоду в ефір вийшло 126 тематичних програм. Підтримуємо  співпрацю і з іншими містами Сумщини, завдяки чому в ефір виходять регіональні новини, так за звітній період  вийшло 58 сюжетів про життєдіяльність Лебединщини. Налагоджено співпрацю з лісовим господарством Сумщини, завдяки чому вийшло в ефір 6 сюжетів про їх роботу. Постійно працюємо над розробкою нових програм. Так  з’явилися нові рубрики: «Хвилинка позитиву», «Церковні свята та народні традиції» «Урядові новини», «Вітаю, Кохаю, Бажаю». Розробляється нове подання дитячої програми «Веселий соняшник», за участі вихованців  Палацу дітей та юнацтва.  Крім трансляції в телевізійному ефірі наші сюжети та програми кожен бажаючий може переглянути в Інтернеті на сторінці Телерадіокомпанії у Facebook та YouTube.

 

Звіт виходу сюжетів та програм в телевізійному ефірі

за січень – жовтень 2020 року




















































































































































































































Назва Кількість Загальна

кількість
Програма Сюжет Тижневих новинних програм Сюжетів
Новини тижня 41
Новини Тростянеччини 539
Фото – відео регіональні  90
Фото- відео Тростянеччини 200
Фото – відео Сумщини 100
Фото – відео Урядові 300
13 1229
Влада, бізнес, громада Відверто про головне 3
Підсумки 7
Гість в студії 7
Аналітика 1
Громадські слухання 1
Життя, як воно є… 3
Децентралізація 6
Адмін. порушення, корупція, кримінал 1
Лісове господарство 6
Вітання 8
Моє рідне місто 4
Веселий сонях 4
Вітаю, кохаю, бажаю 27
Хвилинка позитиву 5
Церковні свята та народні традиції 1
Актуальне інтерв’ю 5
Поради психолога 1
Поринь у минуле Тростянеччини 5
Звернення 3
Робота медиків 1
Про розвиток Тростянецького футболу 3
Тростянець. Хроніка незалежної країни 13
Час на реформи 13
128
Всього сюжетів за звітній період 2037

 

         Отже, не дивлячись на невеликий штат, а це 11 працівників, ми намагаємось тримати руку на пульсі і інформувати громадськість про події, які відбуваються, як в Тростянецькій громаді, регіоні так і в Україні в цілому.

 

 

 

 

 

 

 

 

Фінансовий звіт

ТРК «Тростянець» за дев'ять місяців поточного року:

 



































































































































































Фінансування міської ради

              (грн.)
1322956,40  
Заробітна плата 978355,26  
Нарахування на ЗП 216977,19  
Канцтовари 1912,4  
Обладнання 66700  
Ремонт покрівлі 14999,72  
Телекомунікаційні послуги 28127,83  
Інтернет 8684,00  
Охорона     7200,00  
 
Залишок на початок періоду 1402,69  
Власні надходження 161145,00  
Заробітна плата 7329,21  
Нарахування на ЗП 4255,71  
Канцтовари 4035,20  
Обладнання 31943,00  
Банер 1150,00  
Бейджи 1500,00  
Радіочастот.моніторинг 588,48  
Рентна плата 817,88  
Телеком.послуги 50550,48  
Послуги банку 3086,33  
Ремонт і облугов.обладнання 29726,00  
Поштові витрати 160,50  
Відрядні 12080,00  
Заявка, збір 685,00  
Залишок на кінець 14639,90  
Заборгованість ТРК «Тростянець» перед ТОВ «Зеленбуд» за послуги 2019 рік 121926,32 грн.
2020 рік 116290,96 грн.



 

Впродовж звітного періоду в умовах загальнодержавного карантину колектив телерадіокомпанії працював і працює у штатному режимі без зупинки жодних проєктів та програм. Оперативно та у повному обсязі у телерадіоефірі представлено всі засідання оперативного штабу Тростянецької міської ТГ.

Колектив ТРК «ТРОСТЯНЕЦЬ» розпочав роботу над проєктом прямих трансляцій всіх домашніх футбольних матчів на футбольних полях Тростянця. Програма телебачення, контакти редакції привітань на радіо і телебаченні постійно друкуються на шпальтах місцевих газет.



 

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ

 

КНП «Тростянецький ЦПМД»ТМР

В процесі реформування галузі «Охорона здоров’я» в 2020 році первинна ланка повністю відділена від профільної стаціонарної медичної допомоги і представлена КНП «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради, мережа якого складається з 5 амбулаторій загальної практики сімейної медицини (в т.ч. 4 по місту) на 227 відвідувань в зміну та 9 фельдшерських (в т.ч. 1 по місту) і 1 фельдшерсько - акушерського (по селу) пунктів.

Медичне обслуговування населення Тростянецької ОТГ на первинному рівні забезпечують 14 лікарів та 48 середніх медпрацівників.

За 9 місяців 2020 року з міського бюджету профінансовано: 1 446,6 тис. грн., в т.ч. за договорами про співробітництво з сільськими радами: 534,2 тис. грн.

Витрачено: на оплату праці – 363,7 тис. грн., нарахування на заробітну працю 109,3 тис. грн., медикаменти – 104,1 тис. грн., оплата послуг зв’язку - 4,0 тис. грн., відрядні - 1,6 тис. грн., енергоносії - 159,3 тис. грн., страхування працівників 16,4 тис. грн., медичне обладнання 19,9 тис. грн., господарчі товари 1,8 тис. грн.

Для забезпечення безкоштовного лікування пільгового контингенту, використано 666,3 тис. грн. в т.ч. 586,1 тис. грн. на орфанні захворювання, 46,2 тис. грн. захворювання нирок; 34,0 тис. грн. онкологічні захворювання

Підприємство з 01.10.2018 року розпочало фінансування за принципом «гроші ходять за пацієнтом». На 01.10.2020 р. з НСЗУ на рахунок підприємства надійшло 9 287,6 тис. грн.

 
















































Назва показника Кількість 9 місяців   2020 р.
Забезпеченість лікарями на 10 тис. населення 14 осіб 6,0
Забезпеченість середніми медпрацівниками на 10 тис. населення 49 осіб 21,2
Народжуваність на 1тис. населення 128 осіб 5,5
Загальна смертність на 1тис. населення 291 осіб 12,6
Малюкова смертність на 1тис. народжених живими 0 дітей  
Смертність від туберкульозу на 100 тис. населення 3 особи 13,0
Захворюваність на туберкульоз на 100 тис. населення 7 осіб 30,2
Діти інваліди на 1тис. дитячого населення 97 26,9



 

Проведено поточний ремонт системи освітлення АЗПСМ №1 на суму 2,2 тис. грн., системи водопостачання на 4,1 тис. грн., ремонт стіни амбулаторії с.Кам’янка 12,3 тис. грн., поточні ремонти для підтримання будівлі в робочому стані 6,2 тис. грн., капітальний ремонт вхідної групи 75,8 тис. грн.

Задля покращення матеріально-технічної бази КНП «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради за 9 місяців поточного року придбано:

  • медичне обладнання на суму 7,0 тис. грн.

  • 1 багатофункціональний пристрій на суму 5,2 тис. грн.


На запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію коронавірусної хвороби (COVID-19) було закуплено:


  • Миючі, чистячі засоби, рушники паперові на суму 6,6 тис. грн.;


 


  • Медичне обладнання – 35,7 тис. грн.;

  • Лікарські засоби - 0,2 тис. грн.;

  • Антисептики та дезинфекційні засоби – 35,6 тис. грн.;

  • Медичні вироби та розхідні матеріали – 31,2 тис. грн.;

  • Засоби індивідуального захисту – 169,3 тис. грн.


Всього на суму 278,6 тис. грн.

Для реагування на гостру респіраторну хворобу COVID - 19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, в закладі утворені дві мобільні бригади. 

Укладений договір з НСЗУ про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій пакет 29 «Медична доплата, яка надається мобільними бригадами, що створені для реагування на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2». Мобільні бригади виїжджають до пацієнтів з підозрою на COVID-19, щоб узяти зразки для досліджень у лабораторії.

 











Кількість відборів зразків біологічних матеріалів для тестування на SARS-CoV-2 методом ПЛР Вартість наданих медичних послуг, грн.
Квітень – 22

Травень – 79

Червень – 436

Липень – 101

Серпень – 124

Вересень - 203
38 206,54

38 206,54

114 619,61

38206,54

38206,54

76413,08

 

На виконання постанови КМУ від 24.04.2020 р. №331 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення державних фінансових гарантій медичного обслуговування пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, та належної оплати праці медичних та інших працівників , які надають медичну допомогу таким пацієнтам» за звітний період члени мобільних бригад отримали доплати розміром до 300%.

Активно ведеться робота по підписанню декларацій з населенням  на медичне обслуговування. Станом на 01.10.2020 року підписано 22 003 декларації, що становить 104% від населення Тростянецької ОТГ або 66 % від всього приписного населення Тростянецького району.

 

КНП «Тростянецька центральна міська лікарня»

Лікувально-профілактичним закладом на вторинному рівні є КНП «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради з поліклінікою на 470 відвідувань в зміну та стаціонаром на 170 ліжок.

Медичне обслуговування населення району забезпечують 59 лікарів та 150 середніх медпрацівників.

За січень - вересень 2020 року профінансовані видатки на галузь в сумі            32 906,7 тис. грн. Показник витрат бюджетних коштів на охорону здоров’я з розрахунку на 1-го мешканця складає 979,24 грн. Загалом фінансування поточного року складає 99,8% до затверджених видатків на звітний період.

Поряд з цим, продовжується робота по залученню позабюджетних коштів. За 9 місяців поточного року отримано 12 908,6 тис. грн. проти 9 655,8 тис. грн. за аналогічний період 2019 року. При цьому від страхових компаній отримано кошти в сумі 676,5 тис. грн.

 

Забезпеченість лікарями по району складає 24,99 на 10 тис. населення. Ситуація в цьому питанні поліпшилося (24,35).

 















































































































№ з/п Показник Од. виміру 2018 рік

факт
2019 рік

Факт
2020 рік прогноз 9 міс. 2020р.
1 Забезпеченість лікарями на 10 тис. населення осіб 25,15 24,35 24,35 24,99
2 Забезпеченість середніми медпрацівниками на 10 тис. населення осіб 68,80 63,66 64,0 64,57
3 Кількість лікарняних ліжок од. 170 170 170 170
4 Народжуваність на 1000 нас. осіб 4,88 5,57 7,0 5,05
5 Загальна смертність на 1000 населення осіб 17,86 18,07 15,0 13,09
6 Малюкова смертність на 1000 народжених живими дітей 5,53 5,26 0 0
7 Смертність від туберкульозу на 100000 населення осіб 2,89 17,60 0 14,87
8 Захворюваність на туберкульоз на 100000 населення осіб 40,47 52,80 47,0 29,75
9 Кількість пролікованих хворих з підозрою на короновірусну хворобу (COVID-19)  осіб       297
10 Первинний вихід на інвалідність серед дорослого населення 10000 дорослого населення осіб 36,91 31,46 31,0 25,58
11 Витрати бюджетних коштів з розрахунку на 1 мешканця грн. 1 159,52 1 125,77 1 222,0 979,24



 

З метою надання стаціонарної медичної допомоги на рівні західних стандартів у 2020 році виконано ремонт на загальну суму 1 908,3 тис. грн, зокрема:

  • ремонт кабінету ультразвукової діагностики на загальну суму близько 199,5 тис. грн.

  • капітальний ремонт системи опалення, холодного та гарячого водопостачання та каналізації другої частини терапевтичного відділення з неврологічними ліжками на загальну суму – 155,9 тис. грн;

  • заміна електропроводки та заміна світильників другої частини терапевтичного відділення з неврологічними ліжками – 239,5 тис. грн;

  • капітальний ремонт приміщення другої частини терапевтичного відділення з неврологічними ліжками 1 313,4тис.грн


З метою впровадження енергозберігаючих заходів та покращення надання медичної допомоги проведено заміну 23 віконних блоків в УЗД кабінеті, неврологічному та педіатричному відділенні на суму 119,2 тис. грн.

Задля покращення матеріально-технічної бази КЗ «Тростянецька центральна районна лікарня» за 9 місяців поточного року виконано:

  • на оновлення кабінету ультразвукової діагностики придбано обладнання та меблі на суму близько 93,7 тис. грн, зокрема:

    • меблі медичні та загального призначення 73,8 тис. грн;

    • штори, диспенсер та інше 19,9 тис. грн.



  • на оновлення другої частини терапевтичного відділення з неврологічними ліжками придбано обладнання та меблі на суму близько 1 519,8 тис. грн., зокрема:


 


  • мікрохвильові печі – 2 шт, телевізори - 10 шт., холодильники - 12 шт та інше – 78,9 тис. грн;

  • меблі медичні (ліжка медичні - 25 шт, шафи медичні, кушетки та інше)– 580,4 тис. грн;

  • медичне обладнання (опромінювач - 2 шт, пульсоксиметр, дозатор лікувальних речовин, монітор пацієнта та інше) – 142,7 тис. грн;

  • меблі загального призначення - 410,7 тис. грн;

  • постільні комплекти - 31,3 тис. грн;

  • встановлені душові кабінки, унітази та сантехнічне обладнання - 132,6 тис. грн

  • інші предмети та інструментарій – 143,2 тис. грн.




  • з метою своєчасної медичної допомоги придбано сучасний санітарний автомобіль та укомплектовано відповідним медичним обладнанням на суму 1 310,0 тис. грн.

  • придбано стіл операційний з пристосуванням ортопедичним та рентген захистом на суму 482,8 тис. грн.


Відповідно до заходів щодо запобігання та недопущення поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом СОVID - 19 проведено оновлення матеріально-технічного забезпечення КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР на суму 5 241,0 тис. грн., зокрема:

- виконано поточний ремонт кисневої лінії інфекційного відділення 193,3 тис. грн.;

- закуплено та безкоштовно надано лікарські, антисептичні та дезінфікуючі засоби – 416,5 тис. грн;

- закуплено та безкоштовно надано засоби індивідувального захисту- 1 647,8тис.грн

- придбано апарат ШВЛ, ліжко медичне, витратомір кисневий та інше медичне обладнання – 1 553,1 тис. грн.;

- за кошти БФ «Доброта» придбано дефібрилятор, насос інфузійний та монітор пацієнта, концентратор кисню, комплект апаратів ШВЛ 3 шт., тест системи – 1 566,1 тис. грн.;

- ПрАТ «Монделіз Україна» придав відеобронхоскоп вартістю 432,0 тис. грн;

- ТОВ «Якобс Дау Егберте Україна» придав пульсоксиметр - 2 шт., монітор піцієнта - 2 шт. та насос шприцевий інфузійний - 5 шт. вартістю 838,6 тис. грн.

 

ОСВІТА

 

Мережа закладів освіти Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади складається із:

6 закладів дошкільної освіти: двох закладів – «Казка» та «Ромашка» зі статусом ясла – садок, чотирьох закладів – «Калинка», «Білочка», «Веселка», «Дубравушка» - дитячий садок;

4 закладів загальної середньої освіти: закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Тростянецької міської ради; закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради з філією (Тростянецька філія №4 І-ІІ ступенів закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради); закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 Тростянецької міської ради з двома філіями (Тростянецька філія №1 І-ІІ ступенів закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 Тростянецької міської ради та Смородинська філія І-ІІ ступенів закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 Тростянецької міської ради); Кам’янського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Тростянецької міської ради;

2 закладів позашкільної освіти: Палацу дітей та юнацтва та дитячо-  юнацької спортивної школи;

Інклюзивно-ресурсний центр.

            З метою забезпечення рівного доступу до якісної освіти діють два освітні округи (Рішення 10 сесії 7 скликанняТростянецької міської ради №417 від 20.04.2018 року «Про створення освітніх округів») а саме: освітній округ №1 на базі Тростянецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 Тростянецької міської ради та освітній округ №2 на базі Тростянецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради.

З метою надання сучасних, новітніх, якісних освітні послуг та забезпечення Державного стандарту освіти в Тростянецькій об’єднаній територіальній громаді функціонують два опорні заклади загальної середньої освіти: заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради з філією (Тростянецька філія №4 І-ІІ ступенів закладу загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів № 3 Тростянецької міської ради); заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів №5 Тростянецької міської ради з двома філіями (Тростянецька філія №1 І - ІІ ступенів закладу загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів №5 Тростянецької міської ради та Смородинська філія І-ІІ ступенів закладу загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів №5 Тростянецької міської ради).

 

Дошкільна освіта

 

За звітний період різними формами дошкільної освіти охоплено 766 дітей, із них 697 вихованців відвідують заклади дошкільної освіти, 69 дітей охоплені соціально - педагогічним патронатом та консультаційними групами «Разом з мамою». Відсоток охоплення дошкільною освітою складає 91%. Діти старшого дошкільного віку охоплені на 100%. Середній показник відвідування дітей за звітний період склав 70,3%. В порівнянні з минулим роком цей показник зменшився на 7 %.

Протягом 6 місяців 2020 року вартість харчування в середніх і старших дошкільних групах усіх закладів дошкільної освіти становила 22.00 грн., у молодших 20.00 грн. за 1 день; батьківська плата становить 60% від вартості харчування.

За І півріччя 2020 року пільгами по харчуванню користувалися 126 дітей (В розмірі 50%: діти із багатодітних сімей – 55 особи; в розмірі 100%: діти-інваліди – 4 особи, із малозабезпечених сімей – 23 осіб,  діти позбавлені батьківського піклування – 15 осіб, діти, батьки яких є учасниками АТО – 29 осіб, з 01.06.2020 року 1 дитина з числа внутрішньо переміщених осіб).

Виконання норм харчування по закладам дошкільної освіти Тростянецької ОТГ становить 86%.

            Із початку нового 2020 - 2021 навчального року різними формами дошкільної освіти охоплено 723 дитини, із них 623 вихованця відвідує заклади дошкільної освіти, 58 дітей охоплено соціально-педагогічним патронатом та 42 дитини консультаційними групами «Разом з мамою». Відсоток охоплення дошкільною освітою складає 91%. Діти старшого дошкільного віку охоплені на 100%. Середній показник відвідування дітей за звітний період склав 70%.

         Пільгами по харчуванню користувалися 110 дітей (у розмірі 50%: діти із багатодітних сімей – 43 особи; у розмірі 100%: діти-інваліди – 3 особи, із малозабезпечених сімей – 25 осіб, діти позбавлені батьківського піклування – 8 осіб, діти, батьки яких є учасниками АТО – 27 осіб, з 01.06.2020 року 4 дитини з числа внутрішньо переміщених осіб). Виконання норм харчування по закладам дошкільної освіти Тростянецької ОТГ становить 86%.

 

Початкова освіта

 

Початковою освітою охоплено 947 дітей. Рішенням виконавчого комітету Тростянецької міської ради від сплати за харчування звільнено всіх дітей закладів загальної середньої освіти пільгових категорій згідно з чинним законодавством, а саме: дітей із малозабезпечених сімей, діти, батьки яких є учасниками АТО, діти сироти.Вартість харчування становить 12 грн. за 1 день, батьківська плата учнів 1-4 класів становить – 60 % від вартості харчування.

Із початку нового 2020 - 2021 навчального року функціонує 10 перших класів, у них навчається 218 учнів.

На виконання програми Нова Українська школа вчителі 10 класів креативно та творчо використовують освітній простір, мобільні парти-трансформери, які дають змогу організовувати групові заняття в класах,змінюється постановка парт кожного тижня. Установлені мультимедійні комплекси використовуються на кожному уроці. Закуплені набори дидактичного матеріалу застосовуються кожного дня. Пробкові та маркерні дошки слугують дітям, як помічники. Установлено та функціонує програмне забезпечення, «Дидактичний мультимедійний контент для початкових класів» видавництва «Країна мрій», який належить до категорії мультимедійних електронних освітніх ресурсів. Це навчальний комплекс з 7 освітніх галузей: мовно-літературної, математичної, технологічної, мистецької, природничої, громадянсько-історичної, соціальної та оздоровчої.

Забезпечено підвищення кваліфікації вчителів, які навчають учнів 1-х класів у 2020 - 2021 навчальному році.

 

Загальна середня освіта

 

Із початком 2020 - 2021 нового навчального року у закладах загальної середньої освіти навчається 2 293 учні у 114 класах.

Продовжується робота з покращення матеріально-технічного забезпечення закладів загальної середньої освіти нашої громади. В серпні 2020 року облаштовано два лінгафонних кабінети в закладах загальної середньої освіти I-III ступенів №3 та №2. Це програмний продукт для перетворення комп’ютерного класу в інтерактивне мультимедійне середовище, який використовується для широкого спектра предметів. В Кам’янському закладі загальної середньої освіти  облаштовано комп’ютерний клас. Використовується програмне забезпечення  «MozaBook» у кабінетах біології, географії, хімії, фізики. Учні долучаються до роботи з 3-D моделями, що посилює пізнавальний ефект  під час проведення занять. Для впровадження електронного щоденника, придбано програмне забезпечення  інформаційної системи «Моя школа» від литовської компанії «NEVDA». Система охопила 100% учнів, учителів та батьків. З метою модернізації освітнього процесу у закладах освіти та пілотного запуску  функціоналу онлайн-уроків для дистанційного навчання у системі «Моя школа» з серпня 2020 року впроваджується II етап пілотного проекту  національного рівня «Система управління навчального процесу та дистанційним навчанням»

 

Участь учнів у конкурсах:

Учні закладів освіти Тростянецької міської ради взяли участь в наступних конкурсах та турнірах:

  • дистанційному Всеукраїнському проєкті «МІШЕЧОК», організатором якого виступила Громадська організація «Міжнародний молодіжний рух «SchoolRecyclingWorld»;

  • онлайн - конкурси дитячих малюнків «Країна моїх прав» Координаційного центру з наданняправовоїдопомоги.


 

Робота з обдарованими учнями

За підсумками 2019 - 2020 навчального року відділом освіти Тростянецької міської ради було сформовано банк даних обдарованої учнівської молоді закладів освіти Тростянецької громади. Загальна кількість учнів, яка увійшла до банку – 313. З них:

  • кількість переможців ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських          олімпіад – 74,

  • кількість слухачів МАН – 4; 

  • кількість переможців ІІ етапу Конкурсу-захисту наукових робіт            МАН – 1;

  • кількість вихованців гуртків, переможців конкурсів (художньо-естетичного, літературного напрямів тощо) – 201;

  • кількість переможців спортивних змагань – 37.


 

Нагородження учнів:

На 35 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 17.06.2020 №248 було затверджено список з 11 обдарованих учнів закладів загальної середньої освіти Тростянецької міської ради на отримання одноразової грошової винагороди. Для цього з місцевого бюджету було виділено 15 тис. грн.

6 учнів закладів освіти Тростянецької міської ради були нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації переможців III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

 

Участь в опитуваннях:

З метою визначення потреб педагогів Сумської області щодо забезпечення освітнього процесу засобами дистанційного навчання, заклади загальної середньої освіти Тростянецької міської ради взяли участь в моніторинговому дослідженні, організованому Комунальним закладом Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти щодо дистанційного навчання.

Усі заклади освіти громади проводили навчання із застосуванням інформаційно-комунікативних технологій (передача відео-, аудіо-, графічної,текстової інформації), надавали консультації щодо опрацювання підручниківчерез засоби мобільного зв’язку, інформували учнів про необхідність перегляду телеуроків. Педагоги переважно використовували такі форми онлайн-комунікаційяк чати в соціальних мережах, месенджерах, електронну пошту та електронний щоденник «Моя школа». Найпопулярнішими сервісами для онлайн-спілкування були: Facebook,  Zoom, Viber, Skype. Усі заклади освіти зазначили, що найбільш доцільно розміщувати навчальну інформацію для учнів в електронному щоденнику «Моя школа».

 

Дотримання освітнього законодавства

 

У закладах загальної середньої освіти навчаються діти з особливими освітніми потребами: 16 із них охоплені індивідуальною формою навчання, 14 учнів навчається в інклюзивних класах.

У 2020 - 2021 навчальному році функціонують класи з інклюзивною формою навчання:

Тростянецька Філія №1 І-ІІ ступенів закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 (3 і 9 кл.);

ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 (2 кл.);

Тростянецька Філіїя №4 І-ІІ ступенів  закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 (5 і 6 класи);

ЗЗСО І-ІІІ ст. №5 (1 і 2 класи).

В інклюзивних класах працює 8 асистентів вчителя.

У комунальному закладі «Інклюзивно - ресурсний центр» Тростянецької міської ради навчається 32 дітей. Станом на 01.09.2020 року комплексне психолого-педагогічне оцінювання розвитку дитини пройшло 156 дітей.

Відповідно до пунктів 4,5 «Порядку надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку», за кошти місцевого бюджету 2 дитини отримали одноразову допомогу на загальну суму 3 620,0 грн.

Організованим підвезенням до місця навчання охоплено 100% школярів, а саме:

до Тростянецької філії №1 І-ІІ ступенів закладу загальної середньої освіти №5 підвозиться 10 учнів із с.Зарічне і с.Лучки та 4 учні із с.Мащанка;

до закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 – 9 учнів, із с.Криничне і с.Лісне та 1 учень із с.Лучки;

до Кам’янського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – 10 учнів із с.Кам’янецьке.

 

Виховна робота

 

З метою відзначення Дня Європи в Україні у 2020 році, у кожному закладі загальної середньої освіти Тростянецької міської ради було розроблено та затверджено наказом керівника закладу освіти План заходів щодо відзначення Дня Європи у 2020 році. У зв’язку з дією карантину, всі заходи було заплановано та проведено у дистанційному режимі через мережу Інтернет. Проведені заходи були висвітлені на веб-сайтах закладів освіти Тростянецької міської ради.

Активізовано краєзнавчо - екскурсійну діяльність (90% дітей здійснили екскурсії рідним краєм). Розвиток музейної справи та волонтерського руху, відзначення пам’ятних дат, проведення краєзнавчих конференцій посідають чільне місце серед напрямків роботи закладів освіти.

 

Позашкілля

 

У 2019 - 2020 навчальному році 120 групах Палацу навчається 1 920  гуртківців віком від 4 до 21 року. Для реалізації інтересів, здібностей та нахилів дітей забезпечена робота 4-х відділів – художньо - естетичного виховання (30 гуртків, 548 вихованців), декоративно - прикладного мистецтва (30 гуртків, 474 вихованці), спортивно-масової роботи (30 гуртків, 456 вихованців), технічної творчості (30 гуртків, 442 вихованці). Гуртківці протягом звітного періоду взяли участь у обласних та міжнародних конкурсних змаганнях, фестивалях.

З вересня 2020 року у 120 групах Палацу навчається 1 920 гуртківців віком від 4 до 21 року. Для реалізації інтересів, здібностей та нахилів дітей забезпечена робота 4-х відділів – художньо-естетичного виховання (30 гуртків, 495 вихованців), декоративно-прикладного мистецтва (30 гуртків, 479 вихованці), спортивно - масової роботи (30 гуртків, 463 вихованців), технічної творчості (30 гуртків, 483 вихованці). Гуртківці протягом звітного періоду взяли участь у 1 Міжнародному, 6 Всеукраїнських та 1 обласному конкурсах.

КЗ ТМР «Тростянецька дитячо-юнацька спортивна школа» виховує 190 спортсменів, які навчаються у 19 групах за напрямками «Дзюдо», «Бокс», «Легка атлетика», «Панкратіон».

У 2020-2021 навчальному році КЗ ТМР «Тростянецька дитячо - юнацька спортивна школа» прийняла 222 учня, які навчаються у 22 групах за напрямками «Дзюдо», «Бокс», «Легка атлетика», «Панкратіон».

 

Матеріально-технічне забезпечення

 

З метою покращення матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти за залишки освітньої субвенції (3,02 млн. грн.) за ІІІ квартали  2020 року використано 2 376 409 грн. на придбання:

- комплект (парти, стільці) для НУШ (211 шт) – 45 600 грн.;

- шафи для НУШ (10 шт) – 18 510 грн.;

- дидактичний мультимедійний контент для початкових класів для 1 - 3х       класів Нової Української Школи «Країна мрій» (10 шт) – 55 022 грн.;

- 310 економних світильників (ЗЗСО №1, 2, 4, 5) – 94 860 грн.;

- комплекс "лінгафонний кабінет" (ЗЗСО №2, 3) – 618 036 грн.;

- мультимедійні комплекти (19 шт) - 735 300 грн.;

- мультимедійні комплекси (без ноутбука) (5 шт, ЗЗСО №1) – 163 250 грн.;

- персональні комп’ютери (Кам’янська ЗОШ) – 157 600 грн.;

- ноутбуки (13 шт) (ЗЗСО №1, 3, 4, 5) – 129 454 грн.;

- маркерних та пробкових дошок – 11 036 грн.;

- БФП (7шт), принтеру – 71 600 грн.;

- ламінаторів (2 шт) – 2 000 грн.;

- меблів(диванчики, пуфи, стільці, столи) (ЗЗСО №2, 5) – 41 158 грн.;

- стінка для кабінетів(ЗЗСО №4) – 13 800 грн.;

- комплект комп'ютерні меблі (Кам’янська ЗОШ) – 34 950 грн.;

- музичне обладнання(ЗЗСО №4) – 13 260 грн.;

- музична апаратура (ЗЗСО №2)– 19 988 грн.;

- спортивний інвентар (ЗЗСО №1, 2, 3, 4, 5, Смородинську філію) – 90 426 грн.;

- набори обладнання для кабінетів хімії, біології, фізики – 9 412 грн.;

- засоби навчання та обладнання – 9 997 грн.;

- ліса будівельні (2 шт) (ЗЗСО №2, 3) – 19 950 грн.;

- килими, пилосмок (ЗЗСО №2, 3) – 8 259 грн.;

- холодильник(ЗЗСО №3) – 9 070 грн.;

- швейна машина (ЗЗСО №4) – 3 871 грн.

За ІІІ квартал 2020 року для закладів загальної середньої освіти відповідно до кошторисних призначень придбано за кошти міського бюджету миючі засоби, медикаменти на загальну суму 50,5 тис. грн. Для проведення ремонтних робіт було придбано будівельні матеріали (фарби, ґрунтовка, пігмент, шпаклівка) на загальну суму 77,8 тис. грн., а також протипожежне обладнання (вогнегасники), розетки, замки, лампочки, господарчий інвентар, посуд та інші матеріали на суму 428,05 тис. грн.

Для Смородинської філії було придбано холодильник на суму 9 тис. грн.

Також, на співфінансування на придбання предметів та обладнання (дидактика, шафи, парти, стільці) для НУШ з місцевого бюджету витрачено коштів на суму 37,4 тис. грн.

У ЗЗСО №2 облаштовано спортивний майданчик (орбітрек, гойдалку-балансир, лижнік) на суму 43 тис. грн.

За рахунок місцевого бюджету проведено поточний ремонт зовнішньої та внутрішньої тепло системи в закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 (45,05 тис. грн.), також відбулися роботи по заміні світильників електричних: у ЗЗСО №5 (73,2 тис. грн.),ЗЗСО №4 (14,9 тис. грн.), ЗЗСО №2 (24,5 тис. грн.),ЗЗСО №1 (20,7 тис. грн.), проведений ремонт мережі водопостачання у ЗЗСО №2 (13,15 тис. грн.), проведений ремонт ремонт тиру у ЗЗСО №1 (33,2 тис. грн.).

Оплачено за кошти міського бюджету у закладах загальної середньої освіти послуги з використання програмного забезпечення електронного щоденника «Моя школа» на суму - 45 тис. грн., також оплачені послуги «MozaBook» - 43,8 тис. грн.

Загалом на послуги та ремонтні роботи використано 968,9 тис. грн., на придбання матеріалів використано 554,8 тис.грн.

З метою покращення матеріально – технічної бази у закладах дошкільної освіти за ІІІ квартали 2020 року відповідно до кошторисних призначень придбано за кошти міського бюджету миючі та дезінфікуючі засоби, одноразові рушники та рукавички медичні, медикаменти, на загальну суму 80 тис. грн. Для проведення ремонтних робіт було придбано будівельні матеріали (фарби, ґрунтовка, пігмент) на загальну суму 53,4 тис. грн., та  канцтовари 11,7 тис. грн., м’який інвентар на суму 23,6 тис. грн., а також протипожежне обладнання (вогнегасники, кошма, багор), лампочки, праска, господарчий інвентар та інші матеріали на загальну суму 171,2 тис. грн.

За рахунок місцевого бюджету проведено поточний ремонт тепло системи каналізації та ремонт підлоги у ЗДО «Ромашка» на загальну суму 51,2 тис. грн,  відбулися роботи по заміні світильників електричних у ЗДО «Казка» (9,9тис.грн.).

Для закладів дошкільної освіти  було придбано обладнання на загальну суму 97,2 тис. грн., а саме:

котли (ЗДО «Білочка» (2шт),ЗДО «Дубравушка» (1 шт)) – 68,35 тис. грн.;

швейна машина ( ЗДО «Ромашка») – 8 тис. грн.;

холодильник, пральна машина (ЗДО «Дубравушка») – 14,2 тис. грн. ;

пральна машина( ЗДО «Калинка») – 6,7 тис. грн.

Загалом на послуги та ремонтні роботи в закладах дошкільної освіти використано 390,5 тис. грн., на придбання матеріалів використано 335,1 тис. грн.

На запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію коронавірусної хвороби (COVID - 19) за ІІІквартал 2020 року у заклади освіти придбано 30 безконтактних термометрів на загальну суму 49,8 тис. грн. також закуплено дезінфікуючі та антисептичні засоби на 66,0 тис. грн. Також були закуплені7739 захисних масок на загальну суму 43,5 тис. грн.

 

КУЛЬТУРА, МОЛОДІЖНА ПОЛІТИКА ТА ТУРИЗМ

            В підпорядкуванні відділу культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради перебувають  клубні заклади:

  1. Міський клуб «Ветеран»;

  2. Цукрозаводський клуб;

  3. Радомлянський клуб;

  4. Смородинський клуб;

  5. Лучанський сільський клуб;

  6. Кам’янський сільський будинок культури;

  7. Гаївський клуб (наразі не працює).

  8. Кам’янецький сільський клуб (наразі не працює).


А також, комунальні заклади:


  • «Тростянецька публічна бібліотека»;

  • «Тростянецька дитяча музична школа імені П.І. Чайковського»;

  • «Музейно-виставковий центр «Тростянецький»;

  •  Спортивний клуб «Академія спорту».


 

Клубний заклад відділу культури, туризму, молоді та спорту

Тростянецької міської ради «Міський клуб «Ветеран»

 

У клубному закладі «Міський клуб «Ветеран» функціонують 7 клубних формувань, з них 5 колективів художньої самодіяльності та 2 клуби любителів шашок та шахів.

  1. Народний хор «Ветеран»       -    22 особи;

  2. Чоловічий ансамбль               -    8 осіб;

  3. Жіночий ансамбль                  -    12 осіб;

  4. Соло-вокальний гурток          -    16 осіб;

  5. Ансамбль української пісні   -    10 осіб;

  6. Клуб любителів шахів            -    11 осіб;

  7. Клуб любителів шашок          -    10 осіб.


Заняття та репетиції проводяться згідно графіків та планів роботи.

Творчі колективи беруть участь у проведенні всіх міських та районних мистецьких свят, мітингів та фестивалів. Ведеться постійна робота по організації дозвілля літніх людей: щоденний перегляд телепрограм, ігри в більярд, доміно, настільні ігри. У клубі є необхідні матеріально-технічні засоби.

У звітному періоді клубним закладом було проведено 15 культурно-мистецьких заходів, участь в яких прийняли 957 осіб. 

Проведено  електро-лабораторні випробування на суму – 1 094,00 грн.

          Виконані проектні роботи по підвищенню потужності лічильника –                   2 942 грн. Закуплені  антисептики на суму - 335 грн.

         

Клубний заклад відділу культури, туризму, молоді та спорту

Тростянецької міської ради «Цукрозаводський клуб»

 

            У клубному закладі функціонує 5 клубних формувань: (2 колективи художньої самодіяльності та 3 гуртки):

  1. Вокальний ансамбль «Душі криниця" - 13 осіб;

  2. Жіночий ансамбль «Тростянчаночка» - 9 осіб;

  3. Гурток крою та шиття – 10 осіб;

  4. Гурток декоративно-прикладного мистецтва - 12 осіб;

  5. Хореографічний ансамбль «Асорті» - 15 осіб.


За звітний період 2020 року було придбано:


  • тепло та гідроакамулятори на суму - 38 376,00 грн.;

  • шафа-купе на суму – 29 755,00 грн.;

  • столи на суму – 11 178,00 грн.;

  • канцелярські товари на суму – 459,25 грн.;

  • проведено розпиловку дров на суму  – 18 836,17 грн.;

  • закуплені двері і вікно на суму – 10 956,00 грн.




  • господарчі товари на суму – 7 065,00 грн.;

  • тканеві ролети на суму – 1 335,00 грн.;

  • металева підставка під велосипеди на суму – 1 457,00 грн.;

  • прапор на суму – 450 грн.;

  • таблички інформаційні на суму – 256,00 грн.




  •  антисептики на суму - 335 грн.;




  • мікшер, радіосистема на суму - 9 600 грн.;


Проведено електро - лабораторні випробування на суму – 1 768,00 грн.

            У звітному періоді було проведено поточний ремонт будівлі, (сходовий марш в приміщення, кабінет гурткової роботи, на суму – 47 059,00 грн., кап.ремонт туалетів на суму – 303 152,00 грн.

            Заняття та репетиції проводяться згідно графіків та планів роботи. Творчі колективи беруть участь у проведенні всіх міських та районних мистецьких свят, мітингів та фестивалів.

У звітному періоді клубним закладом було проведено 11 культурно-мистецьких заходів, участь у яких прийняли 872 особи.

 

Клубний заклад відділу культури, туризму, молоді та спорту

Тростянецької міської ради «Радомлянський клуб»

 

            У клубному закладі функціонує 5 клубних формувань (2 колективи художньої самодіяльності та 3 гуртки), а саме:

  1. Вокальний колектив «Червоні маки» - 10 осіб;

  2. Драматичний гурток - 12 осіб;

  3. Гурток виразного читання - 7 осіб;

  4. Фольклорний гурт «Берегиня» - 7 осіб;

  5. Гурток «Умілі руки» – 12 осіб.


Заняття та репетиції проводяться згідно графіків та планів роботи. Творчі колективи беруть участь у проведенні всіх міських та районних мистецьких свят, мітингів та фестивалів.

Участь в обласному відбірковому конкурсі читців присвяченого пам’яті Т.Г.Шевченка (дистанційно).

За звітний період було придбано:

  • ноутбук на суму – 8 000,0 грн.;

  • канцелярські товари на суму – 461,0  грн.;

  • електро-лабораторні випробування на суму – 652,0 грн.;

  • розпиловка дров на суму – 4 172,0 грн.;

  • господарчі товари на суму – 1658,5 грн,

  • антисептики на суму – 335 грн.


У звітному періоді  клубним закладом було проведено 35 культурно-мистецьких  заходів, участь у яких прийняли 1 144 особи.         

 

Клубний заклад відділу культури, туризму, молоді та спорту

Тростянецької міської ради «Смородинський клуб»

 

У клубному закладі функціонує 6 клубних формувань (3 колективи художньої самодіяльності та 3 гуртки):

  • Жіночий вокальний ансамбль «Зорецвіт» - 12 осіб;

  • Дитячий фольклорний ансамбль «Квіти життя» - 10 осіб;

  • Жіночий вокальний ансамбль «Солодка ягода» - 6 осіб;

  • Гурток декоративно – прикладного мистецтва – 10 осіб;         

  • Гурток художнього читання – 6 осіб;

  • Драматичний (театральний) гурток - 8 осіб.


Зайняття та репетиції проводяться згідно графіків роботи клубу. Творчі колективи беруть участь у проведенні всіх міських та районних мистецьких свят, мітингів та фестивалів.

За звітний період 2020 року було придбано:

  • канцелярські товари на суму – 826,0 грн.

  • відремонтовано музичну апаратуру на суму – 1 750,0 грн.

  • електрокоса на суму – 2 970,0 грн.

  • електричний подовжувач на суму – 700,0 грн.

  • ремонт мікрофону на суму – 1 000,0 грн.;

  • господарчі товари на суму – 3330,0 грн.

  • вхідні двері на суму – 13 398,68 грн.,

  • антисептики на суму – 335,00 грн.;

  • ремонт порогу на суму – 16 000,0 грн.


Послуги по благоустрою території на суму – 1 750, 31 грн.;

Проведено електро-лабораторні випробування на суму – 1 075,0 грн.

У звітному періоді клубним закладом було проведено 27 культурно-мистецьких заходів,  участь у яких прийняли 374 особи. 

Взяли участь в обласному відбірковому конкурсі читців присвяченого пам’яті Т.Г.Шевченка (дистанційно) та у районному конкурсі-фестивалі «Пісенне літо» (дистанційно).    

 

Клубний заклад відділу культури, туризму, молоді та спорту

Тростянецької міської ради «Лучанський сільський клуб»

 

            У клубному закладі функціонує 2 клубних формування:

  1. Клуб любителів настільних ігор - 7 осіб;

  2. Гурток дитячої творчості - 8 осіб.


            Заняття гуртків проводяться щотижня. Заняття по ліпленню з пластиліну та модульного оригамі проводиться кожної п’ятниці. Відвідують їх 7 дітей. В суботу та неділю проходять заняття з більярду, настільного тенісу, шахів та шашок.

            За звітний період 2020 року було придбано:

  • ноутбук на суму – 8 000, 0 грн.;

  • господарчі товари на суму – 182 грн.;

  • підключений Інтернет;

  • канцтовари на суму – 448,0 грн.;

  • таблички інформаційні – 426,01 грн.;

  • антисептики на суму – 335 грн.;

  • проведено капітальний  ремонт покрівлі клубу на суму 149 647,0 грн.

  • пожежний інвентар на суму – 3 450,00 грн.;

  • електро-лабораторні випробування на суму – 836,0 грн.


Виготовлена експертна оцінка будівель – 3 400,0 грн. Виготовлено техпаспорт на складську споруду, башту, клуб на суму – 1156,73 грн.

У звітному періоді було проведено 8 культурно-мистецьких заходів, участь у яких прийняли 297 осіб.         

 

Клубний заклад відділу культури, туризму, молоді та спорту

Кам’янський сільський будинок культури

            У клубному закладі функціонує 4 клубних формування (2 колективи 

  1. Ансамбль української пісні – 14 осіб;

  2. Гурток сольного співу (дитячий) - 8 осіб;

  3. Театральний гурток - 15 осіб;

  4. Чоловічий ансамбль - 6 осіб.


Кожну суботу – в будинку культури проводиться дискотека.

За звітний період 2020 року придбано:

  • канцелярські товари на суму – 174,0 грн.;

  • роутер на суму – 590,0 грн.;

  • господарчі товари на суму – 1 611,0 грн.


Проведено електро - лабораторні випробування на суму 3 119,0 грн., здійснено ремонт електроосвітлення на суму – 1 054,0 грн.

            У звітному періоді колективом Кам’янського СБК було проведено 18 культурно - мистецьких заходів, участь у яких прийняли 1 025 осіб.         

 

Комунальний заклад Тростянецької міської ради

«Тростянецька публічна бібліотека»

Бібліотечно-інформаційне обслуговування населення Тростянецької міської ОТГ здійснюють 6 бібліотек: 2 сільські філії, 3 міські та Тростянецька публічна бібліотека на правах головної.

З метою оптимального доступу жителів віддалених мікрорайонів міста до інформаційних ресурсів з 1 лютого 2020 року розпочав роботу бібліотечний пункт Тростянецької публічної бібліотеки в приміщенні клубного закладу «Радомлянський». З книгосховища центральної публічної бібліотеки до пункту було передано близько тисячі примірників книг, переважно художніх. З 1 квітня 2020 року передплачено періодичних видань на суму – 3 274 грн. Відтепер мешканці радомлянського мікрорайону мають можливість задовольняти свої читацькі потреби в своїй бібліотеці. З часу відкриття бібліотечного пункту зареєстровано 169 читачів, серед них – 55 дітей, кількість книговидач становить – 3 000. Для дітей працюють 2 гуртки – гурток «Виразне читання» та «Умілі руки», які відвідують близько 20 дітей. За 9 місяців 2020 року бібліотечним обслуговуванням в громаді вже охоплено 5 847 користувачів (за 9 місяців 2019 року – 4 932), з них дітей – 2 882 користувачі (в 2019 році – 1 862).

 

Виконання основних планових показників:

 























   План на 2020 рік Виконано за 9 місяців

2020 року
Читачі 6 000 5 847
Книговидача 60 000 42 102
Відвідування  30 000 21 997



 

На сьогодні в місті працює 3 модернізовані бібліотеки. З початку 2020 року в Тростянецькій публічній бібліотеці вже налічується 3 878 користувачів, за аналогічний період 2019 року – 2 853, з них дітей – 2 975 (за 2019 рік – 1 862). Кількість відвідувань: з початку 2020 року становить – 23 974 (2019 рік – 15 504).

І це при тому, що в цьому році є карантинні обмеження і бібліотека більше двох місяців не обслуговувала користувачів. З початку 2020 року тільки в центральній бібліотеці вже пройшло більше 150 культурно-масових заходів, які відвідали близько 3 000 чоловік. 1 червня 2020 року урочисто була відкрита трансформована міська бібліотека-філія Цукрозаводського мікрорайону. Лише за 4 місяці з часу відкриття закладу, незважаючи на карантинні обмеження, оновлену бібліотеку вже відвідало 759 користувачів (345 дітей та 414 дорослих).

За 9 місяців 2019 року -670 (з них 360 дітей та 310 дорослих).

 

 

Стан бібліотечних фондів:

 















Було на 01.01.2020 року Надійшло за 9 місяців 2020 р. (всього) В т. ч книг На суму
55 371 прим. 1 247 1 247 60 656 грн.

 

Вибуло з початку року 4 058 прим., на суму 5 330 грн. Бібліотечний фонд на 01.10.2020 р. становить 52 560 прим.

У I півріччі зроблена передплата періодичних видань на суму 42,8 тис. грн. Всього передплачено 77 назв і 166 примірників друкованих видань.

На оновлення міської бібліотеки - філії Цукрозаводського мікрорайону з міського бюджету було використано понад 700 тис. грн.:

- меблі (стелажі, столи, стільці) – 105 607,0 грн.;

- м’які меблі (дивани, стільці, пуфи) -51 560,0 грн.;

- комп’ютери (5 штук) – 73 000,0 грн.;

- орг. техніка (проєктор, екран, сканер, відео-камери ) – 51 000,0 грн.;

- послуги проведення Інтернет – 3 800,0 грн.;

- інше обладнання ( штори, світильники, інф. таблички) –28 992,0 грн.;

- капітальний ремонт приміщення – 400 000,0 грн.;

- інше обладнання – 20 600,0 грн.

У центральну публічну бібліотеку в I кварталі придбаний пилосос, на суму 1 850,0 грн. Для центральної бібліотеки було придбано 10 стільців на суму майже на 8 тис. грн.

 

Соціокультурні заходи:

 

За 9 місяців 2020 року в бібліотечних закладах Тростянецької міської ОТГ пройшло близько 200 культурно – масових заходів, які відвідали майже 3 000 осіб до знаменних та пам’ятних дат (День пам’яті Героїв Небесної Сотні, День Соборності України, День пам’яті героїв Крут, ювілейні дати поетів та письменників); екскурсії до бібліотеки; кіноперегляди; воркшопи; презентації; Школа естетичного виховання «Школярка - панянка»; майстер - класи; бізнес-зустрічі; засідання ДДР; заняття на курсах робототехніки; в групі «Здоров’я»; любительському об’єднанні по рукоділлю «Позитив»; засідання поетичного клубу «Ліра»; фокус - груп «Вивчення потреб жителів громад у соціальних послугах»; зустрічі молодих лідерів з різних регіонів України.

Протягом багатьох років Тростянецька публічна бібліотека тісно співпрацює з Гетьманським національно - природним парком, з його провідними спеціалістами. Резонансним став цьогорічний фестиваль біологічних колекцій «Природа навколо нас», ініційований Гетьманським НПП.

Успішно стартував фестиваль у бібліотеці і продовжувався цілий тиждень. На захід завітали гості з сусідніх районів – вихованці Великописарівської станції юних натуралістів та вихованці гуртка фізичного виховання Охтирського МЦПО "Мала академія наук".

У лютому бібліотека долучилася до національного проєкту «Дія. Цифрова освіта». Працівники бібліотеки пройшли тест на загальну цифрову грамотність і отримали свої сертифікати.

На базі Інтернет-центру бібліотеки були організовані курси з комп’ютерної грамотності та основ роботи на смартфоні. Навчання пройшли дві групи, а це 14 осіб, бажаючих навчитися або вдосконалити базові навички роботи з комп’ютером та смартфоном.

Тростянецька бібліотека стала переможцем IV раунду проєкту ПУЛЬС та взяла участь в роботі консультаційного пункту «Децентралізація – унікальна можливість покращити життя громади», який пройшов у двох населених пунктах – селах Буймер та Семереньки Тростянецького району.

Незважаючи на карантинні обмеження в роботі бібліотечних закладів, Тростянецька бібліотека була активним учасником різноманітних конкурсів та проєктів. Зокрема:

  • Міжнародний проєкт «Твори культуру: бібліотечні інноваційні послуги»;

  • Всеукраїнський конкурс «Бібліотека + громада: разом до успіху»;

  • Конкурс «Творчий злет: молодий бібліотекар 2020 року», куди була відправлена онлайн-заявка бібліотекаря Альони Корнієнко.


Бібліотека втілює в життя закладу проєкт «Культурний карантин або бібліотека, як багатофункціональна платформа об’єднання та згуртованості громади». Щоб відповідати суспільному запиту в умовах розповсюдження  коронавірусу, бібліотека буде трансформуватись і розширювати спектр бібліотечних послуг, доповнивши його он-лайн режимом.

Загальний бюджет проєкту складає 77 727 грн, які бібліотека отримає у дві черги. Станом на сьогодні реалізовано перший етап проєкту і освоєно більшу частину коштів – 60 399 грн.

За ці кошти придбано: надсучасний фотоапарат зі штативом, професійні мікрофони, потужний персональний комп’ютер (частково), інформаційні носії.  Така техніка дозволить, користуючись відкритими безкоштовними засобами комунікацій (Facebook, Skype, Zoom, MS Team) проводити в режимі он-лайн відкриті зустрічі, обговорення, тематичні заняття, конкурси, консультації, відеоперегляди тощо. Новий формат роботи дасть можливість Тростянецькій публічній бібліотеці здійснювати дистанційне обслуговування, розширити сферу своєї діяльності, задовольнити цільову аудиторію та згуртувати громаду.

Бібліотека увійшла до переліку відібраних бібліотек України, що отримають поповнення фондів від Українського інституту книги у 2020 році. Наразі книги вже відібрані. Це більше 1 000 книг для дорослих та дітей різноманітної тематики.

Тростянецька бібліотека увійшла в десятку кращих інформаційно-культурних та дозвіллєвих центрів громади в Україні.

Дитяча бібліотека взяла участь в обласному турі Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання», який проходив з липня по серпень 2020 р. Тимур Усманов, читач дитячої бібліотеки, представив на конкурс буктрейлер на улюблену книгу та був відзначений обласним журі.

У серпні в центральній бібліотеці пройшла презентація збірок поезії лауреатки першої премії «Коронація слова-2020» у номінації "Романи" молодої талановитої поетеси Ольги Саліпи.

У липні бібліотечні працівники громади пройшли тренінги з комунікацій від PR-менеджера та журналістки Лесі Шелест.

В публічній бібліотеці відбулося:

- екскурсій бібліотекою – 12 (197 чол.);

- засідань розмовного англійського клубу – 13;

- засідань клубу квітникарів – 10;

- клубу «Ліра» - 5.

З серпня на базі бібліотеки запрацював клуб з вивчення англійської мови для дітей. Заняття проходять 2 рази на тиждень.

З вересня в Інтернет-центрі двічі на тиждень проходять курси програмування для користувачів різних вікових категорій.

Напередодні професійного свята працівників бібліотечної сфери Українською бібліотечною асоціацією почесний титул «Бібліотека року - 2020» в номінації «Малі бібліотеки» присуджено нашій Тростянецькій публічній бібліотеці за проєкт «Інформаційно-культурний та дозвіллєвий центр громади».⠀

 

Комунальний заклад Тростянецької міської ради

«Тростянецька дитяча музична школа імені П.І. Чайковського»

 

У закладі працює 21 особа, з них: 18 – викладацького складу, в числі них директор, заступник директора (0,5 ставки); 2 – техпрацівника-чергових; 1 – завгосп (0,5 ставки).

            Основними пріоритетами  навчального закладу є: естетичне виховання дітей та молоді, пошук та залучення до навчання обдарованих і талановитих дітей, робота з обдарованою молоддю, розвиток і підтримка їх здібностей, підґрунтя для занять мистецькою творчістю, а для найбільш обдарованих учнів – до вибору професії в галузі культури та мистецтва.

            З метою виконання завдань, які стоять перед школою та забезпечення найбільш сприятливих умов для розвитку інтересів і здібностей учнів у закладі створено 3 відділи: фортепіанний відділ - завідуюча Самойлова Юлія Олегівна , відділ народних інструментів - завідуюча Івашина Тетяна Анатоліївна, оркестровий відділ - завідуюча Мельник Любов Борисівна.

            Контингент дитячої музичної школи  на перше вересня становить 181 учень, отримують початкову мистецьку освіту 175 дитини Тростянецької ОТГ, 6 - Боромлянської ОТГ, навчаючись по класам фортепіано, скрипки, духових та ударних інструментах, гітари, баяна, акордеона, домри та вокала. На фортепіанному відділі навчається – 81 учень, відділі народних інструментів - 55 учнів, оркестровому відділі - 45 учнів.

Батьківська плата за навчання в школі становить :

Вокал – 160 грн.;

Фортепіано, гітара –150 грн.;

Скрипка, домра – 120 грн.;

Баян, акордеон, духові та ударні інструменти – 120 грн.

Пільги по батьківській платі мають:

100% звільнені від оплати

Діти учасників АТО – 3;(додаткова пільга)

Діти з багатодітних сімей – 30;(обов’язкова пільга)

Діти - сироти та діти під опікою – 5; (обов’язкова пільга)

Діти - інваліди – 3; (обов’язкова пільга).

Всього – 41 учень.

В школі створені оптимальні умови для розвитку творчого потенціалу учнів, розкриття їх талантів. За звітний період в закладі проводилися звітні концерти відділів, святкові концерти, концерти-лекції, виховні заходи, фольклорно - обрядові дійства, інтелектуально - розважальні ігри тощо. Протягом звітного періоду учні та викладачі брали активну участь у творчих заходах міста та району, в тому числі он-лайн.

Навчально - виховна та методична робота проводилася згідно плану роботи закладу. Педагогічні працівники пройшли курси підвищення кваліфікації, брали участь у семінарах, вебінарах, майстер - класах, конференціях, в тому числі он-лайн.

            Основні культурно-мистецькі, освітні, просвітницькі заходи за 9 місяців 2020 року, які підготував і де був учасником учнівський та педагогічний колектив школи:

1. Виховний захід «Барокко як стиль мистецтва і стиль життя»;

2. Святковий концерт «Різдвяні зустрічі з випускниками школи»;

3. Концерт учнів та батьків «Ти і я музична сім’я»;

4. Виховний захід «Лунають щедрівки у Вознесенському храмі» (концерт ансамблю скрипалів «Елегія»);

5. Народно - обрядове дійство «Лунають щедрівки по всій Україні» (різдвяно-новорічні вітання у РДА, міській раді, відділу культури міської ради, Публічній бібліотеці, дитячому садочку «Калинка»);

6. Районний фестиваль народного мистецтва «Від Різдва до Водохреща»;

7. Звітний концерт фортепіанного відділу «Палітра яскравих мелодій»;

8. Звітний концерт класу викладача духових інструментів Маснухи І.І.;

9. Виховна година «Крізь пекло афганської війни»;

10. Виховний захід із вшанування Подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні «Герої такі не вмирають»;

11. Звітний концерт відділу народних інструментів;

12. Урок-реквієм,  присвячений пам’яті композитора В. Івасюка;

13. Відкритий захід, присвячений ювілею композитора М.Вербицького «Стежками духовності»;

14. Відкритий академічний концерт фортепіанного відділу «Весняні мелодії даруємо мамі»;

15. Відкритий академічний концерт відділу народних інструментів «На мамине свято приходить весна»;

16. Відкритий академічний концерт оркестрового відділу «Музичні промінчики до свята»;

17. Концерт камерної музики учнів класу викладача Карташової І.М.;

18. Святковий концерт до Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення;

19. Віртуальна музична подорож країнами світу (он-лайн захід до Дня Європи);

20. Свято Випускників.

21. Святкування Дня Конституції (он-лайн захід).

22. Концерт учнів та викладачів в рамках міського Випускного вечора.

23. Концерт учнів та викладачів «Музика серця» в міському парку ім. П.І. Чайковського.

24. Концерт  викладачів в міському парку ім. П.І. Чайковського.

25. Концерт учнів та викладачів, присвячений 360-й річниці заснування міста «Даруємо музику тобі, найкраще місто на землі».

26. Святкова програма до Дня села Семереньки.

27. Посвята в першокласники, святковий концерт до Міжнародного дня музики.

            Всього: 27 заходів

Велика увага у звітному періоді приділялась конкурсній діяльності, участі у дистанційних творчих змаганнях різного рівня від районного до Міжнародного. Колектив має такі творчі здобутки :

1. Всеукраїнський мистецький фестиваль-конкурс «Grand Fest – Дивоцвіт Карпат» ( ) 1учасник, 1 переможець:

1. Кальченко Ангелiна 2 кл. ( вокал), 2 мiсце (викладач Книшенко Н.П.).

2. Дистанційний Всеукраїнський фестиваль - конкурс інструментального виконавства «ЗЛАТОГРАЙ» (м. Миколаїв) 4 учасники, 4 перемоги:

1. Задніпровська Марія 3 кл. (ф-но), 1 місце  (викладач Колодяжна М.В.);

2. Дробітько Мирослава 5 кл. (ф-но), 2 місце (викладач Призенко О.В.);

3. Камерний ансамбль у складі Раєвської Аї 8 кл. (скрипка)  та Арутюнової Єлизавети 6 кл. (ф-но), 2 місце (викладачі Петренко І.В., Колодяжна М.В.);

4. Шевяков Назар 3 кл. (ф-но), 3 місце (викладач Призенко О.В.).

3. IV обласний дитячий інтернет-фестиваль-конкурс джазової музики «Джаз-Вітраж» (м. Суми) 9 учасників, 5 переможців:

1. Задніпровська Марія 3кл. (ф-но), 2 місце (викладач Колодяжна М.В.);

2. Фортепіанний дует у складі Близнюк Поліни 5 кл. та Липової Вікторії 5 кл., 2 місце (викладач Рубан Т.М.);

3. Камерний ансамбль у складі Раєвської Аї 8 кл. та Арутюнової Єлизавети 6 кл., 2 місце (викладачі Петренко І.В., Колодяжна М.В.);

4. Дует гітаристів у складі Злобін Богдан 7кл. Кочуров Данило 6кл. , 2 місце (викладач Карташова І.М.);

5. Ансамбль скрипалів «Елегія» , 3 місце (керівник Петренко І. В., концертмейстер Кварта О. Ю.);

6. Близнюк Поліна 5 кл. (ф-но), диплом за участь (викладач Рубан Т.М.);

7. Липова Вікторія 5 кл., (ф-но), диплом за участь (викладач Рубан Т.М.);

8. Шевяков Назар 3 кл., (ф-но), диплом за участь (викладач Призенко О.В.);

9. Дробітько Мирослава 5 кл. (ф-но ), диплом за участь (викладач Призенко О.В.).

4. І Міжнародний дистанційний конкурс «Мистецтво без обмежень» ( м. Пісочин, Харківська обл.) 14 учасників, 9 переможців:

піаністи:

1. Арутюнова Єлизавета 6 кл., 3 місце (викладач Колодяжна М.В.);

2. Задніпровська Марія 3 кл., 3 місце (викладач Колодяжна М.В.);

3. Петренко Єлизавета 4.кл, сертифікат учасника (викладач Колодяжна М.В.);

4. Іванова Марія 4 кл., сертифікат учасника (викладач Колодяжна М.В.).

вокал:

1. Шматенко Вiкторiя 1 кл., 2 місце (викладач Книшенко Н.П.);

2. Бабкова Олександра 3 кл., 2 місце (викладач Книшенко Н.П.);

3. Рябуха Анастасiя 1 кл., сертифікат учасника (викладач Книшенко Н.П.);

4. Таранено Софiя 3 кл., сертифікат учасника (викладач Книшенко Н.П.);

5. Близнюк Полiна 3 кл.,сертифікат учасника (викладач Книшенко Н.П.).

народні інструменти:

1. Вовк Захар 2кл. (баян), 2 місце Рубан З.М.

2. Тарануха Денис 4 кл. (акордеон), 3 місце (викладач Галушкіна С.О.);

3. Гудкова Юліана 4 кл. (домра), 1 місце (викладач Карташова І. М.);

4. Кочуров Данило 6 кл. (гітара), 1 місце (викладач Карташова І. М.);

5. Злобін Богдан 7кл. (гітара), 1 місце (викладач Карташова І. М.).

5. Всеукраїнський дистанцiйний фестиваль - конкурс «Гармонiя мистецтв» (м. Хмельницький)  1 учасник, 1 переможець:

1.Кальченко Ангелiна 2 кл. ( вокал), 2 мiсце (викладач Книшенко Н.П.).

6. І Всеукраїнський фестиваль-конкурс творчості«Soul of VOICE» (м.       Одеса) 1 учасник, 1 переможець:

1.Кальченко Ангелiна 2 кл. (вокал),1 мiсце (викладач Книшенко Н.П.).

7. Дистанційний конкурс юних виконавців на народних інструментах «Online Талант» (м. Кам’янське, Дніпропетровська обл.) 3 учасника, 2 переможця:

1. Гудкова Юліана 4 кл. (домра), 2 місце (викладач Карташова І. М.);

2. Злобін Богдан 7кл. (гітара), 2 місце (викладач Карташова І. М.);

3. Кочуров Данило 6 кл. (гітара), диплом за участь (викладач Карташова І. М.).

8. ІІ Відкритий обласний конкурс юних піаністів ім. Д.С. Бортнянського (м. Глухів) 4 учасника:

1. Семеніхіна Вікторія 8 кл., диплом за участь  (викладач Рубан Т.М.);

2. Арутюнова Єлизавета 6 кл., дилом за участь (викладач Колодяжна М.В.);

3. Мунтяну Анастасія 7 кл., диплом за участь (викладач Колодяжна М.В.);

4. Близнюк Поліна 5 кл., (диплом за участь викладач Рубан Т.М.).

9. Всеукраїнський дистанційний вокальний фестиваль-конкурс народної творчості  « Співоча птаха 2020 » (м. Олешки, Херсонська обл.) 1 учасник, 1 переможець:

1.Кальченко Ангелiна 2 кл. (вокал),2 мiсце (викладач Книшенко Н.П.).

10. ІІ Дистанційний Всеукраїнський фестиваль-конкурс талантів «Чарівний світ» (м.Київ) 1 учасник, 1 переможець:

1. Тараненко Софія 3 кл. (вокал), 1 місце (викладач Книшенко Н.П.).

11. ІІІ Дистанційний Міжнародний  фестиваль-конкурс  інструменталь-ного, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтва та театру мод «Простір майбутнього» (м. Київ) 1 учасник, 1 переможець:

1. Рябуха Анастасія 1 кл. (вокал), 2 місце (викладач Книшенко Н.П.).

12. Перший дистанційний Всеукраїнський багатожанровий фестиваль - конкурс дитячої та юнацької творчості «Формат. UA» (м. Слов’янськ) 5 учасників, 5 переможців:

1. Мунтяну Анастасія 8 кл. (ф-но), 1 місце (викладач Колодяжна М.В.);

2. Яксон Ірина І. М. 6 кл. (ф-но), 1 місце (викладач Призенко О.В.);

3. Іщенко Максим 8 кл. (ф-но), 3 місце (викладач Рубан Т.М.);

4. Семеніхіна Вікторія 8 кл. (ф-но), 2 місце (викладач Рубан Т.М.);

5. Фортепіанний дует у складі Близнюк Поліни 5 кл. та Липової Вікторії 5 кл., 1 місце (викладач Рубан Т.М.).

13. Всеукраїнський конкурс виконавцiв на класичнiй гiтарi «La CVart Classical Guitar Competitions” (м. Львів) 2 учасника, 2 переможця:

1. Злобін Богдан 7кл. (гітара), 2 місце (викладач Карташова І. М.);

2. Дует гітаристів Злобін Богдан 7 кл, Кочуров Данило 6.кл., 2 місце (викладач Карташова І. М.).

14. Районний фестиваль-конкурс виконавців української сучасної естрадної пісні «Пісенне літо-2020» (м. Тростянець) 2 учасника, 1 переможець:

1. Богдан Приходько 6 кл. (вокал) дипломант (викладач Книшенко Н.П.);

2. Софія Тараненко 3 кл. (вокал) 3 місце (викладач Книшенко Н.П.).

15. Міжнародний конкурс виконавців на народних інструментах «Арт-Домінінта» (м. Харків) 5 учасників, 5 переможців:

1. Дует гітаристів Злобін Богдан 7 кл,, Кочуров Данило 6. кл., 2 місце (викладач Карташова І. М.);

2. Дует гітаристів Гуков Кіріл 3 кл,, Гуков Даніл 3.кл., дипомант (викладач Івашина т.А.);

3. Гудкова Юліана 4 кл. (домра), дипломант (викладач Карташова І. М.);

4. Кочуров Данило 6 кл. (гітара), 3 місце (викладач Карташова І. М.);

5. Тарануха Денис 4 кл. (акордеон), дипломант (викладач Галушкіна С.О.):

16. Всеукраїнський дистанційний фестиваль - конкурс Злата Фест Золоті Таланти Незалежної України (м. Київ) 2 учасника, 2 переможці:

1. Шматенко Вікторія 2 кл. (вокал) 1 місце (викладач Книшенко Н.П.);

2. Тараненко Софія 3 кл. (вокал) 2 місце (викладач Книшенко Н.П.).

Всього: 16 конкурсних заходів Міжнародного, Всеукраїнського, обласного, регіонального та районного рівнів, 56 учасників, 41 переможець.

За сумлінну працю, високу професійну майстерність, за вклад у розвиток Тростянецької громади : нагрудним знаком «За заслуги перед Тростянецькою громадою» ІІІ ступеня нагороджено директора школи Галушкіну С.О.; Почесною грамотою Тростянецької міської ради нагороджено викладача школи , керівника ансамблю скрипалів «Елегія» Петренко І.В.; занесено на Дошку пошани викладача школи, керівника ансамблю гітаристів Карташову І.М.

Придбано господарських та канцелярських  товарів, будівельних матеріалів на загальну суму 14 236,35 грн., дезінфікуючих засобів на суму 2 007, 20 грн..

На придбання основних засобів витрачено 23 472,0 грн.:

  • установлено металеву лавку (5 600,0 грн.);

  • штендер (2 шт.), банер (2 шт.) (2042,0 грн.);

  • стільці Visitor (15 шт.) (6750,0 грн.);

  • пюпітри для нот (10 шт.) (2490,0 грн.);

  • велопарковка металева (1 550,0 грн.);

  • акустична система (1 250,0 грн.);

  • стіл учнівський (2 шт.) (1 800,0 грн.);

  • прапор міста  (450,0 грн.).

  • термометр інфрачервоний (1 540,0 грн.)


За рахунок надходжень за надання платних послуг було придбано товарів на суму 2 260,0 грн. ( стіл офісний, WI-FI роутер TP-LINK та свіч TP-LINK).

Зроблено упорядкування території школи  на суму 4 600,0 грн.

 

Комунальний заклад Тростянецької міської ради

«Музейно-виставковий центр «Тростянецький»

 

Комунальний заклад ТМР «Музейно-виставковий центр «Тростянецький» за звітний період провів певний обсяг робіт згідно наступних напрямків діяльності:

  • науково-дослідницька, краєзнавча робота, музеєзнавча та пам’яткоохоронна діяльність;

  • проведення екскурсійного та індивідуального обслуговування;

  • впровадження та реалізація спільного з Міністерством юстиції України пілотного проєкту «Шлюб за добу» та урочистих шлюбних церемоній;

  • реалізація сувенірної продукції;

  • проведення вечорів класичної музики;

  • участь у підготовці загальноміських свят.


 

Порівняльна таблиця

реалізації сувенірної продукції за 9 місяців 2019-2020 рр., грн.

 





































































Місяць 2019 р. 2020 р.
1 Січень - 3098,00
2 Лютий - 1196,00
3 Березень 7612,00 3232,50
4 Квітень 11210,00 -
5 Травень 9554,00 2724,00
6 Червень 24128,00 3802,00
7 Липень 13978,00 22778,00
8 Серпень 24916,00 8384,00
9 Вересень 18281,00 15664,00
  Всього 109679,00 60878,50



 

Реалізація сувенірної продукції 2019 - 2020 рр.

 



 

Сувенірної продукції за 9 місяців 2020 року реалізовано  на суму – 60 878,50 грн., в порівнянні за 9 місяців 2019 року менше на 48 800,50 грн. у зв’язку з запровадженням карантинних заходів з метою недопущення поширення COVID 19 на території Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади, зменшення потоку туристів внаслідок запровадження карантинних обмежень в інших областях України.

 

Порівняльна таблиця та динаміка Платних послуг по

 МВЦ «Тростянецький» за 2019-2020 рр., грн.

 











































Назва послуги 2019 рік

Одиниця виміру, к-сть, грн.
2020 рік

Одиниця виміру,

к-сть, грн.
Вхідний квиток на відвідування МВЦ - «Краєзнавча експозиція»:    
Дорослий 241х15=3615,00 95х15=1425,00

33х20=660
Дитячий 155х8=1240,00 19х8=152,00

17х10=170,00
Пенсійний 58х8=464,00 8х8=64

0х10=0
Безоплатний 188 175
Всього відвідувачів 642 347
на загальну суму 5319,00 2471,00

 



 

Порівнюючи кількість відвідувачів з минулим роком, у цьому році на 295 відвідувача менше. Відповідно сума за звітний період «Музейно-виставковим центром «Тростянецьким» отримана на 2 848,00 грн. менше у зв’язку з запровадженням карантинних заходів з метою недопущення поширення COVID 19 на території Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади.

 






































Вхідний квиток на відвідування МВЦ – експозиція «Музей шоколаду та кави»: 2019 рік

Одиниця виміру, к-сть, грн.
2020 рік

Одиниця виміру,

к-сть, грн.
Дорослий 1098х30=32940,00 397х30=11910,00

358х35=12530,00
Дитячий 587х15=8805,00 104х15=1560,00

75х18=1350,00
Пенсійний 171х15=2565,00 41х15=615,00

16х15=240
Безоплатний 370 331
Всього відвідувачів 2226 1322
на загальну суму 44310,00 28205,00

 



 

Порівнюючи кількість відвідувачів з минулим роком, у цьому році на 904 відвідувача менше. Відповідно сума за звітний період «Музейно-виставковим центром «Тростянецьким» отримана на 16 105,00 грн. менша у запровадженням карантинних заходів з метою недопущення поширення COVID 19 на території Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади.

 






































Вхідний квиток на відвідування МВЦ -«Головний будинок Леопольда Кеніга»: 2019 рік

Одиниця виміру, к-сть, грн.
2020 рік

Одиниця виміру,

к-сть, грн.
Дорослий 469х30=14070,00 197х30=5910,00

96х35=3360,00
Дитячий 209х15=3135,00 29х15=435,00

17х18=306,00
Пенсійний 117х15=1755,00 29х15=435,00

12х18=216,00
Безоплатний 423 194
Всього відвідувачів 1218 574
на загальну суму 18 960,00 10 662,00

 



 

Порівнюючи кількість відвідувачів з минулим роком, у цьому році на 644 відвідувача менше. Відповідно сума за звітний період «Музейно-виставковим центром «Тростянецьким» отримана на 8 298,00 грн. менша у зв’язку з запровадженням карантинних заходів з метою недопущення поширення COVID 19 на території Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади.

 













































































Вхідний квиток на відвідування МВЦ - «Пам’ятка архітектури «Круглий двір» 2019 рік

Одиниця виміру, к-сть, грн.
2020 рік

Одиниця виміру,

к-сть, грн.
Дорослий 198х15=2970,00 87х15=1305,00

72х20=1440,00
Дитячий 211х8=1688,00 20х8=160,00

13х10=130,00
Пенсійний 28х8=224,00 17х8=136,00

4х10=40,00
Безоплатний 57 126
Всього відвідувачів 494 339
на загальну суму 4882,00 3211,00
Вхідний квиток на комплексне відвідування «МВЦ «Тростянецький» 2019 рік

Одиниця виміру, к-сть, грн.
2020 рік

Одиниця виміру,

к-сть, грн.
Дорослий 1941х70=135870,00 581х70=40670,00

674х80=53920,00
Дитячий 1718х35=60130,00 91х35=3185,00

112х40=4480,00
Пенсійний 259х35=9065,00 188х35=6580,00

50х40=2000,00
Всього відвідувачів 3918 1696
на загальну суму 205065,00 110835,00
 

Екскурсійне обслуговування у приміщенні «МВЦ «Тростянецький» для груп відвідувачів (до 10 осіб включно)
2019 рік

Одиниця виміру, к-сть, грн.
2020 рік

Одиниця виміру,

к-сть, грн.
260х100=26000,00 166х100=16600,00

 



 

Порівнюючи кількість відвідувачів з минулим роком, у цьому році на 94 екскурсійних групи менше. Відповідно сума за звітний період «Музейно-виставковим центром «Тростянецьким» отримана на 9 400,00 грн. менша у зв’язку з запровадженням карантинних заходів з метою недопущення поширення COVID 19 на території Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади.

 








Загальна кількість відвідувачів за звітний період: 8 758 4 273

 



 

Порівнюючи кількість відвідувачів з минулим роком, у цьому році загальна кількість відвідувачів на 4 485 менше. Відповідно сума за звітний період «Музейно-виставковим центром «Тростянецьким» отримана на 132 852,00 грн. менша у зв’язку з запровадженням карантинних заходів з метою недопущення поширення COVID 19 на території Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади.

 





























Всього на суму: 304 836,00 171 984,00
Інші послуги  
Вартість фото -, відеозйомки  в приміщенні та на території «МВЦ «Тростянецький» в т.ч.: 2019 рік

Одиниця виміру, к-сть, грн.
2020 рік

Одиниця виміру,

к-сть, грн.
 


  • фотографування


1051х20=21020 243х20=4860,00  


  • фотосесія в приміщенні з можливістю користування меблями (до 5 осіб)


58х150=8700 19х150=2850



 








Оренда приміщення, території «МВЦ «Тростянецький» для проведення обрядових та інших заходів, в т.ч.:

  • для жителів ОТГ;

  • для мешканців інших міст;

  • додаткові послуги:


оренда обладнання

надання послуг ведучої

індивідуальне використання МАФу «Карета»

надання послуги «Проведення обрядового заходу одруження»
 

 

4х300=1200,00

3х200=600,00

2х400=800,00

 

 
 

 

2х100=200,00

1х300=300,00

1х400=400,00

 

3х100=300,00

4х160=640,00

1х50=50,00

1х1100=1100,00



 

 

 

 

 

 

 













Надання послуг з проведення культурно-масових та наукових  заходів некомерційного та неполітичного призначення в приміщенні та на території «МВЦ «Тростянецький»  в т.ч.:

  •  для проведення культурно-масових та наукових заходів некомерційного та неполітичного призначення;

  • для проведення культурно-масових та наукових заходів комерційного призначення (крім організації торгівлі);

  • для проведення заходів політичного та агітаційного характеру.


 

17х100=1700,00

 

 

1х500=500,00
5х500=2500,00
Послуги з організації та проведення державної реєстрації шлюбу в рамках реалізації Пілотного проекту «Шлюб за добу» «МВЦ «Тростянецький»:

  • для жителів ОТГ

  • для іногородніх


70х1000=70000,00

 
25х1000=25000,00

 

 

 

6х1300=7 800,00

13х1400=18 200,00



 


















Концерти класичної музики   5 095,00
Загальна сума доходу від надання інших послуг: 104 520,00 69 295,00
Всього за 9 квартал платних послуг надано на суму: 409 356,00 302 157,50



 

 






















































Загальний порівняльний аналіз зароблених коштів, грн.
№ п/п Назва послуги 2019 рік 2020 рік
1. Відвідування експозиції «Музей шоколаду», краєзнавчої експозиції, головної садиби Леопольда Кеніга, Круглого Двору та комплексне відвідування 278 536,0 157 404,0
2. Екскурсійне обслуговування 26000,0 16600,0
3. Додаткові послуги 104520,0 69295,0
4. Шлюб за добу 70000,0 51000,0
5. Реалізація сувенірної продукції 109679,0 60878,50
6. Концерти класичної музики   5095,0
  ВСЬОГО: 588 735,0 360 272,50



 



 

За звітний період було надано платних послуг Музейно - виставковим центром «Тростянецький» на суму 360 272,50 грн., що в порівнянні з минулим роком менше на 228 462,50 грн. у зв’язку з запровадженням карантинних заходів з метою недопущення поширення COVID 19 на території Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади.

Замовлено та придбано сувенірної продукції на суму 69 030,40 грн.

За звітний період проведено ремонт краєзнавчої експозиції зали №2 «Археологічна Тростянеччина» на суму 15 955,68 грн.

Для покращення матеріально - технічної бази придбано матеріалів на суму 170 208,00 грн., а саме:

  • «Карету» на суму 108 000,0 грн.,

  • Фасадна вивіска та інформаційні таблички на суму 1 156,0 грн.

  • Навісні замки на суму 156,0 грн.

  • Прожектор (світлодіодний) на суму 240,0 грн.

  • Автоматичнимй вимикач на суму 937,0 грн.

  • Канцелярські товари на суму 1 544,0 грн.

  • Дезінфікуючі та миючі засоби на суму 487,0 грн.

  • Тример ручний (газонокосарка) на суму 2428,0 грн.

  • Придбання установки для карбування «Сувенірних монет» на суму              7 330,0 грн;

  • IP відеокамера HIK vision DS-2 CD2663 G1-IZ на суму 8 531 грн.;

  • Ноутбук Lenovo Ideal Pad S-145-15(81MX0034RA) на суму 10 000 грн.;

  • накопитель SSD2,5’’512 GB LEVEN (JS600SSD512GBPRO) на суму            1 600 грн.;

  • Процессор AMD Ryzen 5 1600(YD1600BBM61AF) на суму 3 200 грн.;

  • Материнська плата ASUSPRIME B-450-PLUS на суму 3 030 грн.;

  • Модуль памяти для компьютера DDR4 16GB 2400 MHz  Elite Team на суму 1 900 грн.;

  • Видеокарта MSI Radeon RX 550 2048 Mb LP OC (RX 550 2 GT LP OC) на суму 2 500,0

  • Монітор PHILIPS 200 V4LAB2/01 на суму 2 050,0 грн.;

  • Монітор на суму 2 100,0 грн.;

  • Комплект Genius KM-160 Black Ukr (31330001419) на суму 400,0 грн.;

  • Кулер для процессора Vinga CL3010 на суму 320,0 грн.;

  • корпус Vinga CS104B на суму 830,0 грн.;

  • кольчуга (репліка) на суму 4 600,0 грн.;

  • койф кольчужний (сучасний) на суму 1 200 грн.;

  • печатка на суму 480,0 грн.;

  • жалюзі горізонтальні білі 140*200 см на суму 4 764 грн.;

  • жалюзі горізонтальні білі 140*165 см на суму 664 грн.;

  • жалюзі горізонтальні білі 90*168 см на суму 1 353 грн.;

  • стенд інформаційний мобільний (герб міста) на суму 2 455 грн.;

  • ZL 5006 Настольн. Лампа 6W на суму 356 грн.;

  • ZL 50102 Настольн. Лампа 9W на суму 341 грн.;


З метою недопущення поширення інфекції COVID 19 серед відвідувачів закладу придбана санітарно-гігієнічні засоби та обладнання на загальну суму


  • термометр інфрочервоний YT-1 на суму 1 490 грн.;

  • антисептик (3 шт. по 1 л.) на суму 1 011 грн.;

  • антисептик з дозатором (4 шт. по 1 л.) на суму 1 280 грн.;

  • септомакс (1 кг.) на суму 475 грн.


В червні 2020 року в с.Зарічне (Боголюбове) Тростянецької ОТГ археологічною експедицією Інституту археології Національної академії наук України проведено розкопки на городищі часів Київської Русі. В ній приймали участь і співробітники КЗ ТМР «Музейно-виставковий центр «Тростянецький».

За цей час науковцями знайдено наступні історичні артефакти – жіночу прикрасу (підвіску) у формі грифона вирізаного з кістки, Х – ХI ст.; кістяну проколку, пряслиця, фрагменти кераміки, кістяні залишки тварин, наконечник стріл, кремнієвий різець.

Також, досліджено фрагменти залишків жител. В одному знайдено фрагмент печі з залишками керамічних виробів літописних сіверян.

Досліджено ряд зернових та сміттєвих ям, де знайдено численні фрагменти кераміки. У одному з розкопів досліджено можливі залишки оборонних споруд – рів XII ст.

У 2020 році розпочато співпрацю з КЗ Сумської обласної ради «Сумський обласний художній музей ім. Н.Х. Онацького» в плані експонування творів живопису з фондів вищезазначеного музею в Музейно-виставковому центрі «Тростянецький».

У березні проведено виставку робіт «Люди. Квіти. Птахи та звірі Марії Приймаченко», у вересні 2020 року до 360-ї річниці м.Тростянець відкрито виставку робіт початку ХХ ст. художника Костянтина Власовського «Художник з провінції».

У вересні 2020 року також розпочато співпрацю з  художниками аматорами  щодо експонування їх робіт. Протягом вересня в залах «Картинної галереї» експонувалась виставка робіт «Краса рідної землі» художниці Євгенії Смецької з Одеси.

Протягом 9 місяців 2020 року проведено ряд тематичних виставок з використанням музейних експонатів з фондів МВЦ:

до Дня пам’яті та примирення «Тростянчани – долі,  опалені війною»;

до дня вишиванки етнографічна «Промовляє історія вишитими рядками»;

до 77-ї річниці визволення м.Тростянець від нацистських загарбників «Війна не має винятків: жіночі історії другої світової війни»;

до дня вшанування героїв АТО облаштування виставки,  присвяченої Героям АТО «Учасники АТО – наші земляки» (Борика Роман, Зашуга Євген, Клейменов Євген, Міщан Віталій, Нагорський Роман, Самойленко Сергій, Сенченко Володимир, Сітенко Євген, Тутов Роман);

до Дня Державного Прапора України та Незалежності України книжкова виставка «Шлях через терни: батько української незалежності), присвяченої Левку Лук’яненку (24 серпня 2020 року);

облаштування тематичної виставки археологічних артефактів,  присвячених історії існування та розвитку Зарічненського археологічного комплексу «Сторінками історії середньовіччя» (скіфи, хозари, слов’янські племена, Київська Русь, Велике Князівство Литовське) в рамках проведення ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Історико-краєзнавчі дослідження Тростянецької громади: стратегія побудови туристично-рекреаційного кластеру Сумщини».

Протягом 2020 року підготовлено та надруковано в обласному щотижневику «Круглий двір» та газеті «Новини Тростянеччини» цикл статей, присвячених подіям Другої світової війни на Тростянеччині науковим співробітником комунального закладу Тростянецької міської ради «Музейно-виставковий центр «Тростянецький»» Шевляковою Н.А.

В серпні 2020 року МВЦ «Тростянецький» було відібрано для участі в проєкті підтримки регіональних музеїв «Музей відкрито на ремонт 2020». В рамках проєкту підписано договір про співрацю щодо інформаційної та методичної підтримки.

Співробітниками МВЦ «Тростянецький» розроблено та надруковано ряд науково-методичних статей. Зокрема, робота старшого наукового співробітника Медведєва І.А. «Система фестивальних заходів як механізм інвестиційної політики (на прикладі Тростянецької ОТГ Сумської області)» надрукована у методичному посібнику для ОТГ України, рекомендованому Міністерством культури та інформаційної політики України.

Наукова робота за авторством міського голови Бови Ю.А. та старшого наукового співробітника Медведєва І.А. «Організаційні заходи по розвитку музейної справи» надрукована у збірнику матеріалів 4-ї Міжнародної наукової конференції «Історико-краєзнавчі дослідження: традиції та інновації» (м.Суми).

Стаття «Активізація розвитку туристично-рекреаційної галузі на місцевому рівні» надрукована у збірнику тез та доповідей Міжнародної науково-практичної конференції «Економіка, облік, фінанси та право: аналіз тенденцій та перспектив розвитку» (м.Полтава).

Проводиться активна науково-практична співпраця з Сумським державним педагогічним університетом ім. А.С.Макаренка. Зокрема, в травні 2020 року прийнято участь у написанні колективної монографії «Пізнавально-творча і професійна самореалізація особистості в еврестичній освіті».

Працівники закладу прийняли участь у щорічній науково-практичній конференції Національного музею історії України з доповіддю «Специфічні особливості музейно - виставкових центрів та комплексів (на прикладі КЗ ТМР «Музейно-виставковий центр «Тростянецький»);

- у міжнародній інтернет-конференції «Особливості історичних досліджень Західної та Східної Європи» (м. Вітебськ, Республіка Білорусь; м. Полтава) з презентацією матеріалів використання історичної спадщини Великого князівства Литовського на прикладі Зарічненського археологічного комплексу (Тростянецька ОТГ Сумської області);

- у обласному семінарі «Особливості наукових досліджень спектрального аналізу в музейно-виставковій діяльності» на базі КЗ СОР «Сумський обласний краєзнавчий музей» та Інституту прикладної фізики НАН України.

- у підсумковій конференції Українського культурного фонду (м. Київ) з метою удосконалення та активізації проєктної діяльності.

За 9 місяців 2020 року до фондів музейно - виставкового центру громадянами, краєзнавцями та меценатами передано 869 експонатів, серед яких елементи озброєння, господарське приладдя, нумізматичні предмети, фото та документи.

 



 

Святкові заходи

 

Впродовж звітного періоду 2020 року Тростянецькою міською радою було проведено низку святкових заходів, а саме:

  • Розпорядженням міського голови №4 від 10.01.2020 року «Про нагородження грамотами виконавчого комітету Тростянецької міської ради» було відзначено військовослужбовців військової частини 2276 з нагоди 27-ї річниці створення Національної гвардії України;




  • Рішенням виконавчого комітету №8 від 14.01.2020 року «Про проведення Чину великого освячення води на криничках в урочищі Нескучному» організовано та проведено Чин великого освячення води на криничках;

  • Розпорядженням міського голови №10 від 16.01.2020 року було  відзначено кращих спортсменів та тренерів КЗ «Тростянецька ДЮСШ»;

  • Розпорядженням міського голови №17 від 06.02.2020 року «Про проведення святкової дискотеки  до Дня закоханих» для Дитячої дорадчої ради  в приміщенні Районного будинку культури організовано та проведено дискотеку;

  • Рішенням виконавчого комітету №50 від 11.02.2020 року «Про проведення концерту класичної музики за участю лауреатів міжнародних конкурсів Михайла Левандовського та Олега Шейни 22 лютого 2020 року в приміщенні КЗ ТМР «Музейно-виставковий центр «Тростянецький» проведено вечір класичної музики;

  • Рішенням виконавчого комітету №51 від 11.02.2020 року були затверджені заходи «Про відзначення на території Тростянецької ОТГ Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 31-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан», організовано покладання квітів до пам’ятного знаку воїнам афганцям за участю представників органів місцевого самоврядування та  представників громадських організацій 15 лютого 2020 року;

  • Розпорядженням міського голови №22 від 18.02.2020 року «Про заходи з нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» проведено вечір – реквієм в Районному будинку культури, а також організовано покладання квітів до пам’ятного знаку «Захисникам України» делегацією з числа представників органів місцевого самоврядування, органів місцевої влади, представників громадських організацій, підприємств та установ міста;

  • Рішенням виконавчого комітету №72 від 28.02.2020 року «Про проведення урочистих заходів з нагоди 8 березня - Міжнародного жіночого дня у 2020 році» були затверджені заходи по вшануванню жінок бюджетних установ, дошкільних навчальних закладів міста, комунальних підприємств, голів вуличних комітетів, апарату міської ради, тощо;

  • Рішенням виконавчого комітету №71 від 28.02.2020 року було затверджено проведення свята «Тростянецька масляна» та традиційного народного святкування проводів зими, участь у якому взяли самодіяльні колективи міста і району, підприємства торгівлі тощо;

  • Розпорядженням міського голови №26 від 05.03.2020 року «Про участь у відзначенні 206-ї річниці з дня народження видатного українського поета Т.Г. Шевченка», організовано покладання квітів до погруддя Т.Г. Шевченка делегацією з числа представників органів місцевого самоврядування, органів місцевої влади, представників громадських організацій;

  • Розпорядженням міського голови №30/1 від 19.03.2020 року «Про нагородження грамотами виконавчого комітету Тростянецької міської ради» були відзначені військовослужбовці військової частини 2 276 з нагоди 6-ї річниці створення Національної гвардії України;

  • Розпорядженням міського голови №39 від 10.04.2020 року в                           м. Тростянець були відзначені Пасхальні свята, розміщено вітальний постер;

  • Рішенням виконавчого комітету №125 від 23.04.2020 року «Про відзначення 34-ї річниці Чорнобильської катастрофи», було здійснено покладання квітів;

  • Рішенням виконавчого комітету №138 від 28.04.2020 року «Про відзначення 8 та 9 травня на території Тростянецької ОТГ, присвячених Дню памяті та примирення і 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій  війні, було здійснено покладання квітів до пам‘ятників та пам‘ятних знаків;

  • Рішенням виконавчого комітету №178 від 04.06.2020 року «Про нагородження грамотами виконавчого комітету Тростянецької міської ради» відбулися заходи з нагоди відзначення професійного свята Дня журналіста України.

  • Рішенням виконавчого комітету №194 від 17.06.2020 року «Про відзначення професійного свята «День медичного працівника», було нагороджено почесними грамотами медичних працівників.

  • Розпорядженням міського голови №65 від 19.06.2020 року «Про відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, було здійснено покладання квітів до меморіалу «Недоспівана пісня» та пам’ятного знаку «Захисникам України»;

  • Розпорядженням міського голови №68 від 24.06.2020 року «Про відзначення Дня Конституції України», було здійснено покладання квітів до погруддя Т.Г. Шевченка.

  • Розпорядженням міського голови №83 від 10.08.2020 року «Про створення фан-зони на території фортеці Круглий двір, відбулася трансляція матчу «Шахтар» - « Базель».

  • Рішенням виконавчого комітету №260 від 27.07.2020 року були затверджені заходи «Про відзначення Дня села Камянка та Камянецьке на території Тростянецької  міської ОТГ у 2020 році.

  • Рішенням виконавчого комітету № 282 від 12.08.202 року були занесені кращі люди Тростянецької міської ОТГ на Дошку пошани.

  • Рішенням виконавчого комітету №285 від 12.08.2020 року були затверджені заходи по підготовці і проведенню II науково - практичної конференції «Історико-краєзнавчі дослідження Тростянецької громади: стратегія побудови туристично- рекреаційного кластеру Сумщини».

  • Рішенням виконавчого комітету №284 від 12.08.2020 року було


 визначено порядок відзначення 77 - ї річниці визволення міста Тростянець від нацистських загарбників у 2020 році.


  • Розпорядженням міського голови №93 від 17.08.2020 року «Про нагородження грамотами виконавчого комітету Тростянецької міської ради» було відзначено військовослужбовців війської частини 2 276 Національної гвардії України.

  • Рішенням виконавчого комітету №294 від 21.08.2020 року були


 затверджені заходи щодо відзначення Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці Незалежності України В Тростянецькій міській ОТГ у 2020 році.


  • Рішенням виконавчого комітету №309 від 31.08.2020 року були затверджені урочисті заходи з нагоди відзначення Дня підприємця в Тростянецькій міській ОТГ.

  • Рішенням виконавчого комітету №311 від 09.09.2020 року було 


затверджено заходи, програму, кошторис на організацію та проведення святкових заходів  з нагоди відзначення 360-ї річниці заснування міста Тростянець у 2020 році.


  • Розпорядження міського голови №95 від 25.08.2020 року було


визначено план заходів щодо відзначення Дня  пам’яті захисників України у 2020 році.


  • Рішенням виконавчого комітету №342 від 18.09.2020 року було взято


участь у проведенні всеукраїнського фізкультурного- оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру» з нагоди Європейського тижня спорту на території Тростянецької ОТГ.


  • Рішенням виконавчого комітету №343 від 18.09.2020 року розпочався


живописний пленер «Мальовнича Тростянеччина - 2020» у місті Тростянець.


  • Розпорядженням міського голови №97 від 26.08.2020 року були


затверджені заходи щодо відзначення Дня села Лучка та Зарічне на території Тростянецької ОТГ у 2020 році.


  • Рішенням виконавчого комітету №352 від 25.09.2020 року були


затверджені заходи щодо відзначення Дня мікрорайону Смородине на території Тростянецької ОТГ у 2020 році.


  • Рішенням виконавчого комітету №385 від 30.09.2020 року були


затверджені  урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівників освіти в навчальних закладах Тростянецької міської ОТГ.

 

МОЛОДІЖНА ПОЛІТИКА

 

При міському голові Тростянецької міської ради діє Дитяча дорадча рада, основним завданням якої є забезпечення прав і свобод дітей відповідно до положень міжнародних нормативно - правових актів та чинного законодавства України, підтримка громадських ініціатив, спрямованих на поліпшення становища дітей та підвищення їх ролі у суспільстві, залучення дітей до державотворчих процесів та становлення громадянського суспільства в Україні, підвищення дитячої активності та вивчення, аналіз і прогнозування соціальних, морально-етичних і політичних процесів у дитячому середовищі.

З початку звітного періоду, до запровадження карантинних заходів раз на місяць відбувалися зустрічі з Дитячою дорадчою радою при міському голові на базі «Тростянецької публічної бібліотеки» - молодіжний простір. На засіданнях було обговорено план заходів на рік, розвиток міста в напрямку, який відповідав би молодіжним потребам та інтересам, створення ХАБУ та відродження спортивного комплексу в дендропарку Нескучне. Обговорювали питання участі у різноманітних всеукраїнських та міських проєктах. З початком карантину були призупинені всі масові заходи та особисті зустрічі. Рада збиралася на онлайн засідання, де обговорювали участь учасників у житті міста в обмежених умовах.

Протягом звітного періоду проведено: вечір настільних ігор «Time to kill»,  святкова дискотека до Дня закоханих, перегляд фільмів на базі «Тростянецької публічної бібліотеки», участь у проєкті «Школярка, панянка», участь у ярмарку до святкування Тростянецької Масляної. В рамках проекту «Кіно під відкритим небом» відбувся перегляд чотирьох фільмів. Команда Дитячої дорадчої ради при міському голові грала в Тростянецькій публічній бібліотеці в настільну інформаційно-просвітницьку гру «Ліза та її друзі подорожують світом». Гру, яка навчає правилам безпечної поведінки під час подорожі та працевлаштування за кордоном, гру приурочили до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, який щорічно відзначається 30 липня.

 

Туризм

 

         Одним із основних пріоритетів економічного розвитку міста Тростянець є розвиток відпочинкового туризму.

            Враховуючи, що територією Тростянеччини протікає найчистіша річка України – Ворскла,  було започатковано новий вид туристичних послуг –  сплави на байдарках та розроблено чотири  маршрути територією Гетьманського національного парку:

  1. Кам’янка – Климентове – 20 км;

  2. Кам’янка – Чернеччина – 40 км;

  3. Зарічне – Климентове – 10 км;

  4. Кам’янка – Буймерівка – 45 км.


Всього скористалося цим видом послуг 311 осіб, було орендовано 25 трьохмісних байдарок та 118 двомісних байдарок. Здійснені одноденні та дводенні сплави.

Продовжується робота по облаштуванню в с.Зарічне музею скіфської культури. Перекрито покрівлю колишнього клубу (на суму 299 991,71 грн.), встановлено вікна (на суму 180 000 грн.). За 9 місяців 2020 року до фондів музейно-виставкового центру громадянами, краєзнавцями та меценатами передано 869 експонатів, серед яких елементи озброєння, господарське приладдя, нумізматичні предмети, фото та документи.

Експедицією Інституту археології НАН проведені археологічні розкопки  на території Зарічненського археологічного комплексу (вартість 180,00 тис. грн.), під час яких знайдено унікальні артефакти, зокрема кістяну проколку, пряслиця, фрагменти кераміки, кістяні залишки тварин, наконечник стріл, кремнієвий різець, жіночу прикрасу (підвіску) у формі грифона вирізаного з кістки, Х – ХI ст. в добре збереженому стані, яка стане одним із ключових елементів майбутньої експозиції музею після дослідження в Інституті археології НАН. Також, досліджено фрагменти залишків жителів. В одному знайдено фрагмент печі з залишками керамічних виробів літописних сіверян.

Досліджено ряд зернових та сміттєвих ям, де знайдено численні фрагменти кераміки. У одному з розкопів досліджено можливі залишки оборонних споруд – рів XII ст.

Всі знахідки будуть передані до КЗ «Музейно-виставковий центр  «Тростянецький»,  про що отримане погодження від Міністерства культури та інформаційної політики України.

 В серпні 2020 року спільно з Інститутом археології НАНУ, Сумським державним педагогічним університетом ім.А.С.Макаренка проведено науково-практичну конференцію «Історико-краєзнавчі дослідження Тростянецької громади: стратегія побудови туристично-рекреаційного кластеру Сумщини», в якій прийняло участь 22 доповідачі з Сум, Харкова, Полтави, Чернігова.

На конференції обговорені основні знахідки Зарічненської археологічної експедиції 2020 року, розвиток краєзнавства, джерелознавства та туризму, а також значення вищезазначених факторів для успішного соціально-економічного розвитку Тростянецької ОТГ.

            За звітний період Тростянеччину відвідали туристи з Києва, Харкова та Харківської області, Сум, Охтирки, Лебедина, Краснопілля та Недригайлова.

Карантин вплинув на приток туристів, які могли б відвідати фестивальні заходи, які проводилися традиційно в цей період: «Чайковський-фест», «Стара фортеця. Подорож крізь сторіччя».

Загалом порівнюючи кількість відвідувачів з минулим роком, у цьому році було на 94 екскурсійних групи менше. Відповідно сума за звітний період «Музейно-виставковим центром «Тростянецьким» отримана на 9 400,0 грн. менша у зв’язку з запровадженням карантинних заходів з метою недопущення поширення COVID 19 на території Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади. Порівнюючи кількість відвідувачів з минулим роком, у цьому році загальна кількість відвідувачів на 4485 менше. Відповідно сума коштів за звітний період «Музейно-виставковим центром «Тростянецьким» отримана на 132 852,0 грн. менше.

Розроблений велосипедний маршрут по дендропарку «Нескучне». Створено  туристичний сайт Travel.trostyanets.com (10,0 тис. грн.), зайшовши на який кожен зможе знайти для себе необхідну інформацію.

12-13 вересня 2020 року Тростянець відсвяткував 360-ту річницю заснування міста Тростянець із дитячою розважальною програмою та святковим тортом, спортивною та музичною програмою, урочистою ходою та святковою концертною програмою. Ще однією цікавинкою в День народження Тростянця став патріотичний автопробіг на ретро-автомобілях. Тростянчани та гості свята також мали можливість переглянути концерт на великому екрані, встановленому біля Круглого двору. Під час вечірньої частини відбувсь ювілейний п’ятий конкурс краси «Міс Тростянець - 2020». За титул переможниці конкурсу змагалося 12 чарівних тростянецьких дівчат. Яскравим завершенням свята став виступ відомого кавер-гурту «Dance band» (м. Суми) та концерт за участі Сергія Міхалка і оркестру Ляпіс 98. Музиканти виконали танцювальні хіти найвідоміших виконавців та задали тон святковому й запальному настрою та святковий феєрверк. Захід відвідали гості з міст Суми, Охтирка, Харків, Київ, Ромни та інших.

 

 

 

 

 

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ

 

Одним з пріоритетних питань соціально – економічного розвитку громади є розвиток фізичної культури і спорту. Фізкультурно-оздоровча діяльність є невід’ємною складовою здорового способу життя, залучення до спорту всіх  вікових категорій, проведення спортивних заходів різних напрямків, участь спортсменів у Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях та популяризація досягнень  спортивної  Тростянеччини. Так, на початку року за високі досягнення у минулому році було нагороджено чотири тренера та двадцять п’ять спортсменів Тростянецької дитячо-юнацької спортивної школи.

З метою популяризації здорового та активного способу життя, збільшення рухової активності засобами фізичної культури та спорту, зокрема легкою атлетикою на території міста було проведено 19 вересня всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід «Європейський пробіг заради миру» з нагоди Європейського тижня спорту в рамках всесвітнього заходу «World Harmony and Peace Run». У марафоні взяли участь вихованці КЗ ТМР ДЮСШ секції легка атлетика. Вогонь через місто Тростянець разом з міським головою Юрієм Бовою проніс Микола Немченко. 

З метою популяризації лижного спорту в Україні, підвищення рівня фізичної загартованості та зміцнення здоров’я спортсменів-ветеранів (на лижоролерах), з 04 по 06 вересня 2020 року на території міста пройшов відкритий чемпіонат України з лижного спорту серед ветеранів (на лижоролерах). У перегонах класичним стилем взяли участь 12 осіб з 1936 – 1958 років народження. Учасники з міста Харків, м. Київ, Сумської та Київської обл. У перегонах вільним стилем взяли участь 27 учасників 1960 – 1991 років народження. Учасники з міста Харків, м. Київ, м. Чернігів, Сумської, Рівненської, Івано-Франківської, Закарпатської, Вінницької та Київської областей.

Із 15 по 18 вересня 2020 року в місті Кропивницький відбулися фінальні змагання ХХУІІ Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» серед дітей з інвалідністю, присвячені 29-й річниці незалежності України. У змаганнях із легкої атлетики брали участь спортсмени з ураженням ОРА, вадами зору, вадами слуху та ВРФР .

До збірної Сумської області увійшли  вихованці КЗ ТМР ДЮСШ (тренер Гребіник Т.В.). Діти змагалися з різних видів легкої атлетики, а саме: біг 60м, 100м, 200м, 400м, 800м, метання малого м’яча, стрибки в довжину з розбігу. Переможці та призери змагання: Халєєв Максим – 3 золоті медалі; Сторожева Дар’я – 1 золота, 2 срібні медалі; Краєнко Андрій – 1 срібна, 2 бронзові медалі.

Задля розвитку фізичної культури і спорту громади, продовжує свою роботу комунальний заклад Тростянецької міської ради «Спортивний клуб «Академія спорту»,  на базі якого здійснюється навчально-тренувальна робота з футболу, волейболу, баскетболу, гирьового спорту, лижних гонок та біатлону. Тренування та змагання проходять на стадіоні ім. Куца, у спортивному залі «Локомотив», на території урочища Нескучне та міському парку ім. П.І. Чайковського. Заклад налічує 9 тренерів.

У комунальному закладі протягом звітного періоду тривали тренування з футболу, волейболу, баскетболу, гирьового спорту та біатлону. Здійснено добори дітей в навчально-тренувальні групи. Розроблено режим роботи об’єктів, складений графік тренувань з різних видів спорту.

Заклад відвідує 205 дітей. Секції з гирьового спорту відвідує 10 дітей 2004 та 2009 р.н., з біатлону – 30 дітей 2006 та 2012 р.н., з баскетболу – 12 дітей          2003 – 2007 р.н., з волейболу 28 дітей 2003 – 2006 р.н., з футболу 18 дітей 2013 – 2014 р.н., 34 дітей 2011 – 2012 р.н., 32 дітей 2009 – 2010 р.н., 26 дітей 2006 – 2008 р.н., 15 дітей 2004 – 2006 р.н.

У зв’язку з плануванням участі у чемпіонаті України з футболу серед команд 2 ліги було приведено в належний стан документи необхідні для заявки.

За звітний період комунальним закладом були проведені спортивні заходи з різних видів спорту:

У січні проведений відкритий турнір з волейболу серед чоловічих команд. У турнірі взяли участь 4 команди -  м. Тростянець "Академія Спорту", м. Охтирка "Нафтовик", м. Суми 2 команди - СНАУ "Ветерани" та ВК "Суми". І місце – ВК "Суми", ІІ місце Охтирка "Нафтовик", ІІІ місце Тростянець "Академія Спорту" та  ІV місце Суми СНАУ "Ветерани". Переможці отримали кубок, медалі та грамоти, призери були нагороджені медалями та грамотами. Також грамотами відзначені найкращі гравці турніру: Бало А. СНАУ "Ветерани", Горовецький В. "Нафтовик", Коробуто А. ВК "Суми".

У лютому було проведено турнір з баскетболу серед чоловічих дорослих команд на призи СК «Академія спорту». Шість команд взяли участь у змаганнях, команда «Теаm Охтирка» з міста Охтирка та п’ять місцевих команд: «БК Тростянець», «СК Академія Спорту», «Монделіс Україна», «Вуглик», «Молодь». І місце у «Теаm Охтирка», ІІ місце «СК Академія Спорту» та ІІІ місце «Монделіс Україна». У номінації найкращій бомбардир визначено Безбожного Максима з команди «Теаm Охтирка».

У лютому на стадіоні ім. В. Куца відбулися товариські матчі між командами "Академія спорту" та ДЮСШ-Охтирка команди 2006-2008 рр. народження та 2004-2005 рр. народження. Перша гра завершилась перемогою ДЮСШ-Охтирка з рахунком 1:2. У другому матчі була зафіксована бойова нічия 2:2.

            Згодом на стадіоні ім. В. Куца було зіграно два товариських матчі, між командою СК "Академії спорту" та ДЮСШ-Охтирка. Перемогу здобула ДЮСШ-Охтирка з рахунком 4:1. Команда "Академії спорту" 2004-2005 рр., одержала перемогу з рахунком 6:4.

Спільно з Сумським обласним осередком «Союз гирьового спорту України» був проведений чемпіонат області з гирьового спорту. У змаганнях взяли участь близько 40 учасників. Чемпіонат відбувся за підтримки управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації та ГО «Спорт Тростянеччини». В естафеті перемогу здобули спортсмени з Полтавської обл., 2 місце у спортсменів Тростянецької ОТГ, 3 місце у спортсменів з смт. Кириківка. У своїх вагових та вікових категоріях переможцями стали: - серед чоловіків: Хочин Віталій, Сердюк Сергій, Гончаров Денис (м. Суми); - серед юнаків: Ханін Богдан, Суковатіков Данил, Голець Максим, Катриченко Єгор – спортсмени Тростянецької ОТГ; Петренко Віталій (смт. Кириківка), Дендебера Владислав, Кононенко Олександр – спортсмени з Полтавської обл.; серед дівчат – Різник Анастасія з смт. Кириківка.

У чемпіонаті України  з гирьового спорту серед всіх вікових груп взяли участь вихованці КЗ «СК «Академія спорту» - Богдан Ханін, Ігор Суковатіков та тренер Віталій Черкашин. Змагання проходили в Палаці спорту м. Київ за участі спортсменів всіх регіонів України.  У своїх вагових та вікових категоріях посіли: Віталій Черкашин 1 місце в дисципліні півмарафон, поштовх гирі 24 кг за 30 хв. – 580 підйомів, Богдан Ханін – 2 місце в двоборстві з гирями 16 кг зафіксував у поштовху 90 та ривку 245 підйомів.

До Дня Незалежності були проведені  спортивні змагання за Кубок Незалежності 2020 з пляжного футболу, великого тенісу, баскетболу, волейболу, гирьового спорту, шахів та показові бої вихованців ДЮСШ з секцій бокс, дзюдо, панкратіон.

У змаганні з пляжного футболу взяли участь 40 дітей.

З гирьового спорту взяли приймали участь 36 дітей з м.Тростянець, смт. Кириківка, м. Дніпропетровськ. У своїх вагових категоріях перемогу отримали: Олексій Кундіс, Віталій Хочин, Ігор Суковатіков, Богдан Ханін, Юля Доля, Владислав Хочин.

У змаганні з великого тенісу було 10 чоловік, перемогу здобув Роман Гончаренко, призер Руслан Шевяков.

У турнірі з шахів серед чоловіків взяли участь 8 осіб, перше місце здобув Петро Педоряка, ІІ місце - Віктор Прокопченко м.Лебедин, ІІІ місце – Анатолій Заяц.

Спортивні змагання за Кубок Незалежності 2020 з волейболу серед дорослих та студентів. Загальна кількість учасників 30 осіб. Перемогу здобула команда «Академія спорту», срібло у команди «Вітерець» та трете місце у команди «Юлія».

У змаганнях з баскетболу серед дорослих взяли участь команди з міста Тростянець, було представлено 48 учасників змагань. І місце «Вуглик», ІІ -  «Академія спорту», ІІІ – «Будівельник».

До Дня міста були проведені відкриті спортивні змагання за Кубок Тростянця 2020 з пляжного футболу, великого тенісу, волейболу, гирьового спорту, футболу, пляжного волейболу та шахів. Вихованці КЗ ТМР ДЮСШ провели показові бої з боксу, дзюдо, панкратіону, козацького двобою. Діти з секції легка атлетика пробігли символічний крос навколо парку ім. П.І. Чайковського.

У спортивних змаганнях з пляжного футболу взяли участь команди з комунальних закладів загальної освіти. Загальна кількість учасників змагання 55 осіб. Перше місце посів комунальний заклад загальної освіти №5, друге місце  КЗЗО №3 та трете місце КЗЗО № 2.

У спортивних змаганнях з волейболу взяли участь команди з міста Тростянець, м. Суми, м. Охтирка, загальна кількість учасників 36 чоловік, перемогу здобула команда з м. Охтирка «Город 312», срібні призери з м. Суми, бронза у м. Охтирка команда «Ворскла».

У спортивних змаганнях з пляжного волейболу серед чоловіків та змішаних команд взяли участь команди з міста Тростянець,  загальна кількість учасників 30 осіб, 15 команд.

У змаганні з гирьового спорту взяли участь 48 дітей з м.Тростянець, смт.Кириківка, м.Охтирка. У своїх вагових категоріях перемогу отримали: Віталій Хочин, Ігор Суковатіков, Данил Суковатіков, Владислав Кудлай, Анастасія Резнік, Юля Доля, Максим Голець.

У турнірі з футболу серед дорослих взяли участь шість команд, загальна кількість учасників 77 осіб. І місце у команди «Ветеран», ІІ місце – команда «ДЮСШ», ІІІ – команда «Солдатське».

У змаганні з великого тенісу взяли участь 10 чоловік, перемогу здобув Роман Гончаренко, призер Руслан Шевяков. У турнірі з шахів серед дорослих взяли участь 6 осіб, перше місце здобув Петро Педоряка, ІІ місце - Віктор Прокопченко м.Лебедин, ІІІ місце – Анатолій Заяц. Серед дітей взяли участь 9 осіб, перше місце здобув Самара Мажід, друге – Дмитро Давидов, трете – Артем Шульга. Серед жінок та дівчат взяли участь 6 осіб, перше місце Еліна Радченко м. Суми, друге – Діана Самара, трете – Людмила Герасименко.

Згідно наказу управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, Юрію Кузьміну та Мадіж Самарі було присвоєно перший спортивний розряд з шахів за виконання норм і вимог Єдиної спортивної класифікації України, затвердженої наказом Міністерством молоді та спорту України.

ФК «Тростянець» займає 1 місце Вищої ліги Сумщини,  вдруге поспіль виборов кубок Сумщини, увійшов у фінал суперкубку Сумської області, зайняв 4 місце у чемпіонаті України серед аматорів. Переможці та призери чемпіонату нагороджені кубками, медалями та грамотами.

На стадіоні ім. В. Куца встановлена огорожа та частково основа під штучне покриття. Власними силами здійснене підсівання, піскування та вичісування трави на футбольному полі розміром «30х50». Завершені роботи по будові шести фундаментів під мачтою освітлення та встановлений лічильник, відновлено основне поле та тренувальне поле зі штучним покриттям «40х20». Тривають роботи по реконструкції стадіону та завершуються роботи зі встановлення тренувального поля «60х40». Встановлені сходи та поручні з нержавіючого матеріалу на стадіоні до футбольного поля. Придбано дві лави запасних. Покладено 60 кв.м тротуарної плитки під лави запасних, встановлено 120 м бордюра. Завезена земля на клумби і засіяно газонною травою. Встановлено 12 рекламних банера. Відремонтовано частково бетонні східці на трибунах, накрито металопрофілем бокові стінки та верха трибуни. Демонтована нижня сходинка трибуни та встановлена нова. Здійснювалася обробка полів гербіцидами та фунгіцидами, ремонт поля,  підсівання газону.

Проведена робота з прийому автомобілів,  переданих КЗ ТМР «Спортивний клуб «Академії спорту» за рішенням сесії міської ради. Налагоджена робота з доставки байдарок до місця сплаву та від місця завершення подорожі, проведена рекламна кампанія даного виду послуг. Облаштована база відпочинку на р. Ворскла, було встановлено  три дерев'яні альтанки та приведені в належний стан три кімнати відпочинку, закуплене обладнання та постільна білизна. 

За 9 місяців 2020 року КЗ ТМР «Спортивним клубом «Академія спорту»» було впроваджено нові платні послуги з прокату лижного спорядження та з відпочинку в будиночку на березі р. Ворскла. Комунальним закладом за звітний період було надано наступні послуги:

  • з прокату лиж на суму 6 950,00 грн.;

  • з оренди спортивного залу «Локомотив» на суму 6 300,00 грн.;

  • користування тренажерним залом на суму 3 000,00 грн.;

  • великий теніс на суму 9 750,00 грн.;

  • прокат сап дошки 160,00 грн.;

  • прокат катамаранів 5 500,00 грн.;

  • оренда кімнати відпочинку 9 300,00 грн.;

  • оренда альтанки на суму 1 220,00 грн.;

  • оренда навісу на суму 2 180,00 грн.;

  • прокат чоловічих, жіночих та дитячих ковзанів за перше півріччя скористалось 41 чол. на суму 820,00 грн.;

  • транспортні послуги з перевезення байдарок на суму 11 468,00 грн.;

  • прокат байдарок на суму 51 750,00 грн. скористалися 311 осіб, було орендовано 25 трьохмісних байдарок та 118 двомісних байдарок. Були здійснені одноденні та дводенні сплави. Загальна сума наданих послуг склала: 108 398,00 грн.


Оренда залу «Локомотив» за 9 місяців 2020 року, 120 грн/год.

 



 

Всього за 9 місяців 2020 року платних послуг з оренди залу отримано на суму 6 300 грн, що в порівнянні з минулим роком більше на 1 020 грн. 

 

Тренажерний зал за 9 місяців 2020 року, 15 грн/год.

 



 

Всього за 9 місяців 2020 року платних послуг з оренди тренажерного залу отримано на суму 3 000 грн, що в порівнянні з минулим роком менше на 930 грн у зв'язку з карантинними обмеженнями спричиненими пандемією гострої респіраторної хвороби COVID-19.

 

Великий теніс за 9 місяців 2020 року, 50 грн/год.

 



 

Всього за 9 місяців 2020 року платних послуг з прокату тенісного майданчику отримано на суму 9 750 грн, в порівнянні з минулим роком сума збільшилася на 5 300 грн.

 

 

 

 

 

Прокат ковзанів за 9 місяців 2020 року, 20 грн/ 15 хв.

 



 

Всього за 9 місяців 2020 року платних послуг з прокату ковзанів отримано на суму 820 грн,  що в порівнянні з минулим роком значно менше у зв’язку з відсутністю льодового покриття та погодних умов.

 

Прокат байдарок за 9 місяців 2020 року, 250, 300 грн/год.

 



Всього за 9 місяців 2020 року платних послуг з прокату байдарок отримано на суму 51 750 грн, в порівнянні з минулим роком сума збільшилася на 46 150 грн.

 

Прокат катамаранів у 2020 році, 15 грн/20 хв.



Всього за 9 місяців 2020 року платних послуг з прокату катамаранів отримано на суму 5 500 грн, що в порівнянні з минулим роком більше на 5 500 грн.

Заклад отримав 9 300 грн. від осіб, котрі скористалися знижкою 50 % з карткою мешканця. За цей період скористалося цією послугою 31 особа, в той час, коли за 9 місяців 2019 року до передачі цієї бази на баланс КЗ «СК «Академія спорту» було 11 осіб які, користувалися будиночками на безкоштовній основі.

КЗ ТМР «Спортивний клуб «Академія спорту» за 9 місяців 2020 року за кошти Тростянецької міської ради було проведено поточний ремонт душової та МАФу в урочищі Нескучне на суму 84 433 грн.

На стадіоні ім. В. Куца були проведені роботи по реконструкції та з благоустрою прилеглої теритодії до трибун і їх ремонт, здійснені послуги по аерації, скарифікації, піскування футбольного поля на суму 262 392,65 грн. Поточний ремонт трибун 22 545 грн, поточний ремонт будівлі насосної станції 38 743 грн, поточний ремонт системи зовнішнього водопостачання 43 944 грн.

 

Будиночки на березі р. Ворскла у 2020 році, 100 та 150 грн./добу

 



 

КЗ ТМР «СК«Академія спорту» закуплено меблі та побутову техніку на загальну суму 165 715 грн. Поточний ремонт покрівлі у приміщенні будівлі по вул. Кеніга, 7 на суму 21 892,2 грн.

Придбано господарське обладнання, добрива, насіння трави, гербіциди та необхідний інвентар для обслуговування стадіону ім. В. Куца на суму 379275,85 грн.

Закуплена сітка футбольна, табло зміни гравців, м'ячі adidas, відбивач ударів, футбольна форма та спортивна форма на загальну суму 299 253 грн.

Придбані господарчі товари на загальну суму 163 283 грн.

Встановлені огорожа та ворота на суму 56 000 грн.

Для проведення спортивних змагань було витрачено 2 040 грн. на придбання нагороджувальної атрибутики.

Закуплені м’ячі (баскетбольні, волейбольні) на суму 6 000 грн. також придбане лижне спорядження, а саме: лижі, палиці, черевики на суму 198 915 грн.

Придбане туристичне обладнання – байдарки, жилети страхувальні, каремати, палатки на загальну суму 253 740 грн.

Задля благоустрою відпочинкової бази на березі р. Ворскла було закуплено подушки, комплекти постільної білизни, мангал, сушка, бак для білизни, пральна машина, холодильник, встановлена огорожа, ворота та три дерев’яні альтанки на загальну суму 140 264 грн.

 

 

 

РОЗВИТОК ПАРТНЕРСТВА ТА МІЖНАРОДНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

 

         З метою обміну досвідом у сфері муніципального управління, освіти, медицини, спорту, культури та туризму, молодіжній політиці, комунальному господарстві,  тощо у жовтні місяці 2013 року було підписано угоду про партнерську співпрацю між гміною Богухвала (Польща) і містом Тростянець (Україна), у серпні 2014 року із гміною Кужухів (Польща).

У 2016 році на сесії міської ради була прийнята міська Програма розвитку партнерства та міжнародної діяльності в місті Тростянець на 2017-2020 роки.

Дана Програма направлена на:

  • розвиток партнерських відносин, а також пошук нових іноземних партнерів: органів місцевого самоврядування закордонних міст, громадських об’єднань, закладів науки та освіти, підприємств та організацій для впровадження спільних проєктів, спрямованих на обмін управлінським досвідом та покращення життєвого рівня населення міста Тростянець;

  • організацію прийому у місті Тростянець представників офіційних закордонних делегацій;

  • роботу в спільних проєктах з органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями інших міст України та іноземних держав.


В рамках програми розвитку партнерства та міжнародної діяльності протягом 2019 року відбувалися візити між містами-партнерами.

           Так, у червні місяці делегація з  м. Тростянець відвідали гміну Богухвала у рамках   святкування Днів Богухвали. З цього приводу в місті проводилися святкові заходи, під час яких делегація з м. Тростянець привітала місто-побратим зі святом, а також обговорили подальшу співпрацю.

У червні місяці до нас завітали делегація із гміни Кожухув (Республіка Польща) на чолі з бургомістром Pawel Jagasek. Делегація відвідала фестиваль історичної реконструкції «Стара Фортеця. Подорож крізь століття» та обмінялися досвідом у проведенні культурно-мистецьких заходів.

            У вересні місяці на 359-му річницю заснування міста Тростянець до нас завітала делегація із гміни Богухвала на чолі з секретарем ради Krzysztof Lassota. В рамках святкування Дня міста Тростянець разом з іноземними делегаціями було відкрито сучасний Інклюзивно-роесурсний центр для дітей з особливими, освітніми потребами та 

 

відремонтованого, сучасного акушерсько-гінекологічного (пологового)  відділення КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР.

В результаті співпраці з вищевказаними містами-партнерами, в Тростянецькій міський ОТГ реалізовано наступні проєкти.

В серпні 2019 році за підтримки Міністерства молоді та спорту було реалізовано спільний проєкт «Польський досвід у галузі професійно-технічної освіти: Уроки для України».

Метою проєкту є обмін досвідом та налагодження контактів соціального партнерства між молоддю України та Польщі, знайомство української сторони з основними методологіями та головними тенденціями системи професійно-технічної освіти Польщі, а саме в гміні Богухвала, впровадження в Україні набутих знань і досвіду.

Актуальність реалізації проєкту обумовлена прагненням освітнього закладу до розвитку та зростання в умовах, які диктує ринкова економіка. Для навчального закладу  надзвичайно важливим є досвід країни-побратима, яка набагато раніше почала свій шлях реформації, і на даний момент володіє неоціненним вантажем знань та практиками.

В результаті:

- відбувся обмін напрацюваннями та баченням розвитку системи освіти, досвідом організації освітнього процесу, принципами, формами та моделями професійно-технічної освіти, а також підходами до викладання в освітніх закладах, знайомство з матеріально-технічною базою;

- відбулось знайомство з європейськими нормами та стандартами отримання освіти, усвідомлення необхідності реформації та пошук шляхів до модернізації як закладу, так і системи освіти в цілому;

- підвищився рівень згуртованості та відповідальності молоді, розширився світогляд, відбулося переосмислення цінностей;

- встановлено тісні зв’язки між молоддю країн-побратимів;

- розроблено модель модернізації навчального закладу, стратегічний план та концепцію розвитку закладу.

До реалізації проєкту було залучено 32 особи по 16 з кожної країни. Активними учасниками проєкту були молодь віком 18-35 років. Їхня участь у даному проєкті сприяла налагодженню дружніх та партнерських відносин.

Також у 2019 році було налагоджено партнерство між Литвою та Україною.

В серпні 2019 було реалізовано спільний українсько-литовський проєкт «Культурно-історична спадщина – як основа розвитку сталих дружніх українсько-литовських відносин» за фінансування Міністерства молоді та спорту.

Метою проєкту було налагодження тісних дружніх стосунків з містом-партнером для спільної роботи у напрямі розвитку історичних надбань, збереження та популяризації спільної історичної спадщини, пошуку шляхів спільного розвитку та інтеграції національної культури на території країни-партнера. Проєкт сприятиме зміцненню єдиного культурного простору між Україною і Литвою, освоєнню нових напрямів і форм культурного обміну, а також підвищенню рівня культури серед молоді.

Актуальність даного проєкту обумовлена історичним підґрунтям, наявним потенціалом та послідовним прагненням міст-партнерів до спільного розвитку у сучасній демократичній європейській родині. Існує низка чинників, що сприяють близькості культур України та Литви, які виступають фундаментальною основою для подальшого розширення міжнаціональних зав’язків, особливо у культурно-історичному просторі. Першочерговими чинниками виступають спільна історична та культурна спадщина.

В результаті:

- поглиблено двостороннє партнерство між Литвою та Україною за рахунок зміцнення та створення нових мереж комунікацій і взаєморозуміння між молоддю обох країн;

- проведено обмін історичними відомостями та обговорено шляхи подальшої роботи над відродженням та збереженням культурних пам’яток, їх популяризацію як об’єктів культурного туризму;

- сформовано передумови для інтеграції української культури у загальноєвропейський простір шляхом формування сталих партнерських відносин між представниками ініціативної молоді України;

- сформовано передумови для зростання рівня розвитку культурного туризму в Тростянецькій громаді, створення нового заходу на території Тростянецької ОТГ присвяченого українсько-литовській культурі, підґрунтям якого стала епохальна подія 1399 року – Битва на Ворсклі;

- підвищено соціальну роль культури в житті молоді та зміцнено культурний простір між країнами-партнерами.

До реалізації проєкту було залучено 24 особи по 12 з кожної країни. Активними учасниками проєкту були молодь віком 18-35 років. Їхня участь у даному проєкті сприяла налагодженню дружніх та партнерських відносин з литовською молоддю.

         У 2019 році, також було налагоджено співпрацю між містом Bystrice nad Pernstejnem (Чехія). В рамках співпраці  було розроблено проєкт біатлонної бази «Нескучне».

Проєкт розроблений одними з кращих спеціалістів з проєктування біатлонних комплексів, авторами спорткомплексу в м. Nove Mesto (Чехія), за участю різних технічних європейських консультантів та співпраці з проектним інститутом "Сумбудпроект".

 

СПРИЯННЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЮ ЗАКОННОСТІ ТА ПРАВОПОРЯДКУ

Належна охорона громадського порядку є одним з пріоритетних напрямів діяльності держави та суспільства загалом.

Першочерговими завданнями державної влади та громадських організацій стали охорона і захист прав і свобод людини та громадянина, їхнього життя, здоров’я, честі й гідності від злочинних та інших протиправних посягань.

Конституційні права і свободи людини захищаються як державою, так і суспільством. Чим тіснішою буде взаємодія між гілками влади й суспільством, тим якіснішими будуть правоохоронні послуги.

З цією метою в 2018 році в Тростянецькій міській ОТГ було створено дієвий  Центр громадської безпеки громадського формування з охорони громадського порядку «Сила і Честь», який оснащенню системою відеоспостереження. По місту було встановлено 19 відеокамер, з них: них 11 відеокамер за рахунок коштів МФ «Відродження»,  а 8 за рахунок міського бюджету. Також за кошти  МФ «Відродження» придбано 2 монітори для відеоспостереження. Данам система відеоспостереження паралельно працює і в районному відділку поліції.

Слід звернути увагу, що за 9 місяців кропіткої роботи Центром громадської безпеки ГФ "СІЧ" з охорони громадського порядку було проведено 172 патрулі в нічний та вечірній час. За різні правопорушення  в Тростянецьке відділення поліції членами ГФ "СІЧ" було доставлено 46 правопорушника. Окрім того, ГФ «СІЧ» проводились зустрічі з метою попередження злочинів та правопорушень, а саме: 49 зустрічей з групами людей в установах, організація та на підприємствах  (292особи), з 24 вуличкомами, з 2 головами ОСББ.

ГФ «СІЧ» роздано більше 4000 флаєрів, прийнято і передано в Тростянецьке відділення поліції 9 заяв і звернень громадян. Члени ГФ "СІЧ" приймали активну участь з охорони громадського порядку на всіх заходах, які проводилися в місті, і приємно відмітити, що на цих заходах не було допущено скоєння злочинів і адмінпорушень громадського порядку.

 

Бюджет функціонування Центру громадської безпеки та громадського формування з охорони громадського порядку «СІЧ» за 2014- 2020 року
































































































Найменування заходів, що фінансувались Загальна вартість

(тис. грн)
Джерела фінансування
Міський бюджет (тис.грн) Кошти Міжнародного фонду «Відродження» (тис. грн) Кошти  ІСАР «Єднання» Благодійний фонд «Доброта»
1. Придбання камер та встановлення їх по місту 230,9 134,9 96,0 - -
2. Заробітна плата членам ГФ «Січ» 205,5 173,5 32,0 - -
3. Придбання спецодягу 168,5   67,4 - 101,1
4. Ремонт приміщення Центру громадської безпеки та інші поточні витрати 100 100 - - -
5. Проходження членами  ГФ «Січ» курсів надання першої медичної допомоги 8,0 - - 8,0 -
6. Придбання обладнання та меблів в центр громадської безпеки 49,8 14,8 35,0 - -
7. Матеріальне забезпечення центру громадської безпеки 16,1 11,6 4,5 - -
8. Придбання причепу, човна та двигуна для човна, для здійснення рейдів по виявленню браконьєрів 40,9 - - - 40,9
Всього: 819,7 434,8 234,9 8,0 142,0

 



Надпись:                        Надпись:

3.1. Податково – бюджетна політика

Описание: 1-1 



Податково - бюджетна політика ТГ ґрунтується на підставі норм Податкового                      і Бюджетного кодексів України та інших законодавчих актів, що стосуються місцевих бюджетів, проекту Основних напрямів бюджетної політики на 2021 рік

Основною метою податкової політики є підвищення ефективності та полегшення податкового адміністрування з мінімізацією можливостей для зловживань, з одного боку, та як наслідок, збільшення податкових надходжень до бюджету громади, а з іншого – збільшення обсягів власних коштів підприємств, які вони можуть спрямувати на інвестиційні цілі.

Основною метою діяльності міської влади у сфері бюджетної політики є формування достатніх ресурсів для фінансування пріоритетних напрямів соціально – економічного розвитку громади та підвищення ефективності використання бюджетних коштів.

Сутність податково - бюджетної політики є поєднання конкретних цілей та відповідних заходів, за допомогою яких вирішуються поставлені завдання.

 

Проблемні питання:


  • нестабільність розвитку економіки;

  • недостатня забезпеченість коштами;

  • нестабільність бюджетного та податкового законодавства;

  • наявність податкового боргу зі сплати до бюджету громади податків і зборів.


 

Пріоритетні завдання розвитку у 2021 році (додаток 4 до Програми):


  • підвищення рівня платіжної дисципліни та скорочення обсягів податкового боргу за рахунок посилення контролю за додержанням податкового законодавства, правильністю обчислення, повнотою і своєчасністю сплати до бюджетів податків і зборів (обов’язкових платежів);

  • продовження процесу легалізації тіньової економіки, дотримання законодавства про працю на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності, зокрема, з питань належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками, офіційного оформлення виплати заробітної плати та сплати до бюджету ТГ податку на доходи фізичних осіб;

  • збільшення надходжень до бюджету ТГ шляхом забезпечення ефективного управління майновими та земельними ресурсами, що належать територіальній громаді міста;

  • забезпечення дотримання вимог частини 4 статті 77 Бюджетного кодексу України (потреба в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами);

  • забезпечення безумовного дотримання вимог статті 26 Бюджетного кодексу України (організація ефективної системи внутрішнього фінансового контролю та аудиту на всіх стадіях бюджетного процесу), відкритості та прозорості фінансів;

  • забезпечення участі жителів громади у бюджетному процесі.


 

Кількісні та якісні показники ефективності реалізації

 































Показники Од. виміру 2019

звіт
2020

очік.
2021

проект
Обсяг надходжень податків і зборів, обов’язкових платежів, що зараховуються до доходної частини бюджету міста*, в т. ч.: тис. грн. 119829,11 125458,5 223643,23
до загального фонду тис. грн. 112258,82 119627,3 206476,93
до спеціального фонду тис. грн. 7570,29 5831,2 17266,3



 

Примітка:

* Без офіційних трансфертів. До складу джерел доходів бюджету міста зараховуються податки і збори, передбачені статтями 64, 69, 69¹, 71 Бюджетного кодексу України.

 

Очікувані результати:


  • забезпечення виконання запланованих показників, обрахованих відповідно до норм Податкового та Бюджетного кодексів України.


 

3.2. Розвиток підприємництва та регуляторна політика

На сучасному етапі підприємництво виконує провідну роль у розвитку приватного сектору економіки, створенні додаткових робочих місць, реалізації нових бізнес-проектів, забезпеченні підґрунтя для добробуту громадян нашого міста.

Проводиться робота з поліпшення бізнес-клімату, створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього підприємництва, запровадження механізму співпраці виконавчого органу Тростянецької міської ради та суб’єктів малого і середнього підприємництва.

 

Проблемні  питання:


  •  обмеженість власних матеріально-фінансових ресурсів у суб’єктів малого і середнього підприємництва, підвищена чутливість до зміни цін;

  •  низький рівень оплати праці, що сприяє відтоку кваліфікованих кадрів;

  •  наявність «тіньової» складової в діяльності суб'єктів підприємництва;

  •  низька інноваційна активність малого і середнього.


 

Пріоритетні завдання розвитку у 2021 році (додаток 1 до Програми):


  • наявність «тіньової» складової в діяльності суб'єктів підприємництва;

  •  поліпшення бізнес-клімату, сприяння розширенню міжрегіональних зв’язків, створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього підприємництва;

  •  створення в Тростянецькій  територіальній громаді сучасного бізнес-центру;

  •  залучення до міста інноваційних технологій;

  •  надання з міського бюджету фінансової підтримки на відшкодування частини відсотків за кредитами, грантів, безповоротної фінансової допомоги суб’єктам малого і середнього підприємництва;

  •  сприяння участі суб’єктів господарювання в ділових переговорах, бізнес-зустрічах, форумах, семінарах та виставкових заходах.


Сьогодні саме з малим та середнім підприємництвом держава пов’язує надію на швидкі позитивні структурні зміни в економіці, вихід з економічної кризи та створення умов для розширення впровадження ринкових реформ. Великою мірою роль підприємництва полягає у вирішенні питання зайнятості, що проявляється, насамперед, у здатності малого та середнього бізнесу створювати нові робочі місця і поглинати надлишкову робочу силу. Особливо це стосується нинішнього стану справ як в Україні в цілому, так і в нашій громаді. Зокрема, коли йде процес скорочення робочих місць на великих підприємствах, малі фірми не тільки зберігають, але й створюють нові робочі місця.

 

Кількісні та якісні показники ефективності реалізації*

 











































































Показники Од. виміру 2019

факт
2020

9 місяців

 
2020

очік
2020/

2019,%
Кількість зареєстрованих малих та середніх суб’єктів господарської діяльності всього, в тому числі: одиниць 1502 1423 1441 95,93
- зареєстрованих СПД - юридичних осіб одиниць 560 560 561 100,17
- зареєстрованих фізичних осіб - підприємців одиниць 942 863 880 93,42
Кількість зайнятих працівників у суб’єктів малого та середнього підприємництва осіб 568 746 750 132,04
Кількість платників єдиного податку, в т.ч.: одиниць 867 832 839 96,77
- юридичні особи одиниць 186 179 179 96,23
- фізичні особи одиниць 681 653 660 96,91
Надходження єдиного податку до бюджету міста  тис. грн. 11 028,01 9 116,02 12 595,0 114,21

* показники в цілому по Тростянецькому району

Очікувані результати


  • збільшення кількості діючих платників єдиного податку;

  •  збільшення обсягу надходжень до бюджету громади єдиного податку.




Надпись:

4.1. Управління комунальним майном та земельні відносини

 

Перелік об’єктів нерухомого майна комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади налічує 1 379 одиниць загальною площею 342,4 тис. м2.

Станом на 01.10.2020 року перебуває в орендному користуванні 2773,37 кв. м (39 договорів), з них 15 договорів укладено з бюджетними установами, що сплачують орендну плату в розмірі 1 грн. на рік.

 

Проблемні питання:


  • недоотримання коштів від використання нерухомого комунального майна внаслідок значної питомої ваги площ, що передані в оренду за 1 гривню на рік бюджетним установам та організаціям, які фінансуються з державного чи місцевого бюджету, у загальній структурі орендованих площ;

  • несвоєчасна сплата орендної плати орендарями комунального майна.


 

Кількісні та якісні показники ефективності реалізації

 


































































Показники Од. виміру 2019

звіт
2020

Очік.
2021

проект
2022 проект 2023

проект
Кількість приватизованих об’єктів комунальної власності одиниць -   3 3 3
Загальна площа об’єктів комунальної власності, що приватизовані тис. кв. м - 0,192 1,226 0,250 0,300
Кількість договорів оренди комунального майна/ в т.ч. з розміром річної орендної плати 1 гривня одиниць 40/16 39/15 40/16 45/17 47/83
Загальна площа об’єктів комунальної власності, що перебувають в оренді станом на кінець звітного періоду/ в т.ч. з розміром річної орендної плати 1 гривня тис. кв. м 2,949/

2,478
2,773/

2,109
3,009/

2,491
3,245/ 2,500 3,505/ 2,500
Обсяг надходжень коштів до місцевого бюджету від приватизації комунального майна тис. грн. - 112,45 542,00 140,00 145,00
Обсяг надходжень до місцевого бюджету  за оренду комунального майна тис. грн. 15, 29 16,70 19,90 19,91 19,91

 

Пріоритетні завдання розвитку у 2021 році (додаток 1 до Програми):


  • забезпечення оперативного управління та ефективного використання комунального майна з метою виконання запланованих показників дохідної частини бюджету ОТГ від надходжень за оренду та відчуження комунального майна;

  • ініціювання продажу на аукціонах об’єктів нерухомості, подальше перебування в комунальній власності яких є економічно недоцільним;

  • своєчасне вжиття заходів до боржників з оплати оренди комунального майна.


 

Очікувані результати:

Забезпечення надходжень коштів до бюджету ОТГ від приватизації комунального майна за 2020 рік в сумі 120,45 тис. грн. та плати за оренду комунального майна в сумі 19,81 тис. грн.

 

4.2. Земельні відносини

 

У 2020 році планується провести аналіз вільних земельних ділянок по всій Тростянецькій міській ОТГ, їх використання та провести земельні торги щодо передачі права оренди на них. Одним з пріоритетних напрямків роботи міської ради в 2020 році буде створення бази даних вільних земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва по всій новоствореній громаді, що дасть можливість мешканцям громади отримати у власність під ІЖБ землю та фактично покращити свої житлово-побутові умови.

            Окрім того, в 2020 році заплановано провести інвентаризацію всіх земельних ділянок на території старостинських округів, укласти договори оренди на ті земельні ділянки, які наразі використовуються без правовстановлюючих документів, та оновити нормативно-грошову оцінку тих земельних ділянок, на яких нормативна грошова оцінка або взагалі не проводилась, або застаріла.

            Також особлива увага буде приділена розширенню меж міста Тростянець та відповідно їх затвердження на сесії міської ради. Аналогічне питання необхідно буде вирішити і по приєднаним до міста селам.

У сфері земельних відносин постійно проводиться значна робота щодо організації обліку земель, які надані в оренду, постійне користування та власність. Загальна площа Тростянецької міської ТГ складає 788 кв. км.

З метою створення умов для збільшення  надходжень плати за землю до бюджету Тростянецької ОТГ, встановлення рівних  прав та обов’язків для всіх суб’єктів  господарювання, які користуються земельними ділянками комунальної власності Тростянецькою міською радою прийнято рішення від 30.01.2018 №256 «Про затвердження Положення про справляння плати за землю на території Тростянецької міської ОТГ з 01.02.2018 року».

На 2020 рік попередньо планується подати 7 позовних заяв, щодо земельних ділянок комунальної форми власності:

- 2 позовні заяви про стягнення збитків за користування 1,5833 га земельними ділянками на суму 139180,71 грн.;

- 5 позовів щодо визнання спадщини відумерлою.

 

Проблемні питання:


  • використання земельних ділянок без правовстановлюючих документів та сплати за їх користування;

  • наявність вільних земельних ділянок виробничо - комерційного призначення, на які відсутні заяви щодо їх використання.


 

Пріоритетні завдання розвитку на 2021 рік (додаток 1 до Програми):


  • проведення контролю за станом сплати за землю та роз’яснювальної роботи з суб’єктами підприємницької  діяльності щодо необхідності повного i своєчасного розрахунку за користування земельними ділянками, що знаходяться у комунальній власності міста;




  • проведення земельних аукціонів;

  • максимальне залучення суб’єктів господарювання до розширення виробництва на


вільних земельних ділянках та вільних виробничих об’єктах і площах;

 

  • проведення робіт по затвердженню меж населених пунктів Тростянецької міської ОТГ;

  • затвердження нормативно-грошової оцінки землі тих земельних ділянок, на яких нормативна грошова оцінка або взагалі не проводилась, або застаріла;

  • оновлення нормативно-грошової оцінки по місту Тростянець;

  • здійснення постійного моніторингу щодо використання земель Тростянецької міської ради, недопущення їх використання без правовстановлюючих документів, або їх безоплатного використання;

  • проведення інвентаризації земель у громаді з метою їх залучення до комерційного, або промислового використання;

  • створення реєстру вільних земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва;

  • проведення підготовчих робіт по створенню електронної карти по використанню земель Тростянецької міської ради. 

  • впровадження GIS технологій та програм;

  • розробка документації із землеустрою щодо встановлення водоохоронних зон та прибережних захисних смуг вздовж річок навколо озер та інших водойм;

  • підготовка лотів для продажу на аукціоні;

  • проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок які пропонуються для продажу.


 

Кількісні та якісні показники ефективності реалізації

 


































































Показники Од. виміру 2019

звіт
2020

очік
2021

проект
Кількість укладених договорів оренди земельних ділянок з землекористувачами станом на кінець періоду, всього одиниць 267 314 400
Надходження орендної плати за землю до бюджету ТГ тис. грн. 9624,42 9086,5 30500
Надходження земельного податку до бюджету ТГ тис. грн. 4958,78 4815,0 10600
Плата за землю (разом) до бюджету ТГ тис. грн. 14583,2 13901,5 41100
Кількість/площа проданих земельних ділянок од/кв. м. 2/3907 9/25536 4/114858
у тому числі через аукціони од/кв. м. 2/3907 9/25536 4/114858
Надходження до бюджету ТГ коштів від продажу землі тис. грн. 352,54 2410,8 12735
у т. ч. через аукціони тис. грн. 352,54 2410,8 12735



 

Очікувані результати


  • збільшення надходжень  до бюджету міста від плати за землю на 295,6%;

  • виконання планових показників надходжень від продажу земельних ділянок в сумі 12735,00 тис. грн.




Надпись:                   <br />
<br />

Тростянецька міська рада постійно проводить політику всебічного сприяння і підтримки потенційних інвесторів у визначених сферах діяльності.

Така підтримка дозволила лідеру промисловості міста компанії ПрАТ «Монделіс Україна» залучити в будівництво нового цеху з виробництва бісквітного печива в 2011 році прямих іноземних інвестицій на суму 40 млн. дол. США. Незважаючи на економічну кризу, ПрАТ «Монделіс Україна» продовжувало розвиватись і далі, про що свідчать освоєні потягом 2010 – 2020 років підприємством інвестиції  в шоколадну фабрику в сумі 172,8 млн. дол. США. З початку 2020 року освоєно 82 167 тис. грн. капітальних інвестицій.

ТОВ «Якобз Дау Егбертс Україна», яке належить нідерландський Jacobs Douwe Egberts International B.V. (JDE) з 2016 року активно розбудовує завод з пакування кави Україна, який розташований у м. Тростянець. За цей час було інвестовано понад 15,8 млн дол.

Компанія «УКРТАУЕР», якій Тростянецька міська влада створила максимально комфортні умови для роботи в нашій громаді, збудувала у Смородинському мікрорайоні вежу мобільного зв’язку, загалом було інвестовано близько 2 000 тис. грн. У 2021 планується будівництво ще однієї вежі у с. Кам’янка.

Новоутворене підприємство ТОВ "Тростянець рибресурс" у травні 2020 року взяло в оренду земельну ділянку площею 3,0 га, кадастровий номер: 5925010100:00:012:0515. У 2021 році на даній ділянці планується реалізувати проєкт рибного господарства.

 



У зв‘язку з тим, що по інвестиційному проекту «Промислова зона «Тростянець», який був розроблений в 2011 році, залишились невирішеними питання земельних відносин зі Станівською сільською радою, зазначений проект міською радою до врегулювання цих питань був призупинений.

Проте, 18 липня 2014 року на 47 сесії 6 скликання Тростянецької міської ради рішенням №247 «Про Концепцію промислового парку «Тростянець» була затверджена Концепція промислового парку «Тростянець», а рішенням №248 «Про створення промислового парку «Тростянець» був створений  промисловий парк «Тростянець» на земельних ділянках: кадастровий номер 5925010100:00:001:0139, площею 8,3704 га та кадастровий номер 5925010100:00:001:0141, площею 31,5852 га - усього загальною площею 39,9556 га у м. Тростянець по вулиці Набережна, терміном на 30 років.

 



 

14 жовтня  2014 року Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України зареєструвало за №12 промисловий парк «Тростянець» в Національному реєстрі індустріальних (промислових) парків України.

Відповідно концепції промислового парку «Тростянець» на території парку можуть бути створені підприємства харчової, або ж легкої промисловості. З метою створення промислового кластеру навколо  ПрАТ «Монделіс України»  пріоритет буде надаватися підприємствам харчової та переробної промисловості з виробництва цукру, переробки молока та яєчного меланжу.

В результаті повноцінного функціонування промислово парку «Тростянець» буде створено 3200 робочих місць, а підприємства, які будуть функціонувати на території промислового парку, стануть постійним джерелом наповнення місцевого та державного  бюджетів.

В цілому функціонування промислового парку «Тростянець» матиме такі позитивні наслідки:

  • створить сприятливі умови для розміщення нових підприємств, у тому числі з іноземним капіталом;

  • активізує процеси залучення в економіку зовнішніх та внутрішніх інвестицій;

  • збільшить надходження до бюджетів усіх рівнів податків, зборів та обов’язкових платежів;

  • здійснить технічне переоснащення підприємств;

  • забезпечить випуск конкурентоспроможних товарів;

  • забезпечить ефективне використання потенціалу існуючих підприємств;

  • збільшить регіональні темпи зростання промислового виробництва;

  • збільшить кількість зайнятого населення і, як наслідок, призведе до покращення соціальних стандартів та економічної ситуації, як у місті, так і в районі, і у регіоні в цілому;

  • забезпечить зростання рівня заробітної плати, підвищення рівня і якості життя населення;

  • мінімізує негативний вплив кризи та її наслідків на економіку регіону.


 

В 2017 році завершено роботи по будівництву інженерних мереж водопостачання та водовідведення до індустріального парку "Тростянець", а саме: водопровідної мережі (1320 м), каналізаційної мережі (2200 м), каналізаційно-насосної станції потужністю 2800 м3 на добу (вказані роботи розпочались в жовтні 2016 року після проведення відповідного тендеру). Загальна вартість будівництва склала 3 288,3 тис. грн. Фінансування даних робіт проводилось за рахунок ДФРР (розпорядження КМУ від 8 червня 2016 р. № 432-р) з залученням співфінансування з місцевого бюджету Тростянецької міської ради (у 2016 році освоєно коштів з державного бюджету – 2,88 млн. грн., з місцевого бюджету – 445 тис. грн., та у 2017 році – 92,5 тис. грн. (місцевий бюджет).

Наприкінці 2018 року Тростянецька міська рада розірвала договір з керуючою компанією промислового парку «Тростянець» ТОВ «Екобау Сервіс Ост» та відповідно почала пошук нової керуючої компанії

20.02.2020 року Тростянецькою міською радою було оголошено новий конкурс з обрання керуючої компанії, в результаті якого 21.04.2020 року Комунальне підприємство Тростянецької міської ради «Агенція місцевого розвитку» набуло статус керуючої компанії промислового (індустріального) парку «Тростянець».

У першому півріччі 2020 року Тростянецькою міською радою за рахунок власних коштів було розроблено проектно-кошторисну документацію «Будівництво інженерних мереж електрозабезпечення до КНС промислового парку «Тростянець» в місті Тростянець Сумської області» на загальну суму 33 934,0 грн. та проектно-кошторисну документацію на «Реконструкція дороги від вул. Набережна до промислового парку "Тростянець" в м. Тростянець Сумської області» на загальну суму 64 484,0 грн.

У листопаді 2020 року підготовлено та подано проєкт регіонального розвитку «Облаштування інженерної інфраструктури промислового (індустріального) парку «Тростянець», загальний бюджет проєкту склав 12 260,0 тис. грн.

На 2021 заплановано розпочати роботи по облаштуванню промислового парку.

За результатами перемовин потенційним учасником парку ТОВ "Індичка" планується будівництво заводу з переробки м'яса індички (планується взяти в оренду земельну ділянку площею 9,1 га) з орієнтовною кількістю нових робочих місць – 300. Наразі підприємство займається проектуванням відповідного виробництва.

Враховуючи той факт, що концепцією промислового парку «Тростянець» передбачено створення промислового кластеру навколо ПрАТ «Монделіс Україна», то у 2021 році буде продовжено пошук інвесторів для будівництва заводу з переробки молока на території промислового парку. Таке підприємство, з одного боку, зможе задовольнити потреби ПрАТ «Монделіс Україна» в сухому молоці, з іншого – забезпечити дитячі садочки, школи та лікарню району молочними продуктами (сметана, сир, йогурт), які будуть виготовлені в процесі виробництва сухого молока. На даний молокозавод готова встановити високотехнологічне обладнання французька компанія SIT, яка на сьогоднішній день зарекомендувала себе, як одна з ведучих компаній в світі, що виготовляє комплексні установки та модульні виробничі лінії по виготовленню молочних та кисломолочних продуктів (сухого, пастеризованого молока, йогуртів з фруктами та без, десертів, сирів та інше). До речі, компанія SIT є партнером ПрАТ «Монделіс Україна», що в свою чергу гарантує можливість подальшої співпраці двох компаній в даному напрямку.

Паралельно вже вивчається питання розміщення на території промислового парку виробництва яєчного меланжу та заводу мінеральних вод.

Окрім того, міська рада планує розробити детальний інвестиційний паспорт Тростянецької міської територіальної громади, в який окрім земельних ділянок промислового парку обов’язково будуть включені і інші інвестиційно привабливі земельні ділянки - greenfield, а також земельні ділянки на яких розміщені виробничі потужності промислових підприємств, які знаходяться в скрутному фінансовому становищу і фактично шукають інвеститорів (ТОВ «Тростянецький електрозавод», ТОВ «Тростянецький машинобудівний завод», ТОВ «Тростянецька вода»).

В 2017 році Тростянецька міська рада передала ТОВ «Глобал Грін Енерджі Солар І»  три земельних ділянки загальною площею 9,08 га для розміщення на них сонячних електростанцій. В серпні 2018 року компанія отримала дозвіл на початок будівельних робіт, а саме будівництво сонячної електростанції загальною потужністю 5,8 МВт розпочалося у жовтні 2020 року. Загальна сума прямих іноземних інвестицій станом на 2020 рік склала  5 759,7 тис. дол. США.

 

Схема розміщення земельних ділянок, які входять до

промислового парку «Тростянець»



 

Окрім того, в 2021 році ТОВ «Глобал Грін Енерджі Солар І», після розроблення відповідного проекту землеустрою, планує взяти в оренду ще 14 га землі для розміщення сонячних та вітрових  електростанцій. Сума інвестицій на ІІ етап розміщення сонячних електростанцій потужністю н 8,96 МВт складатиме 20,7 млн. дол.

 

 

Схема розміщення земельних ділянок під розміщення сонячних електростанцій

 



 

            У зв’язку з придбанням в 2017 році у ПрАТ «Монделіс Україна» гаражів, земельна ділянка кадастровий номер 5925010100:00:003:0154, загальною площею 10,86 га, на якій розміщений цей об’єкт нерухомості, автоматично була передана Тростянецькій міській раді. Враховуючи, що дана земельна ділянка межує з територією шоколадної фабрики, поруч з нею проходять основні інженерні комунікації та знаходиться в промисловій зоні, визначеній генеральним планом міста та зонінгом, то ділянка фактично є інвестиційно привабливою і, як варіант, на ній також може бути розміщені підприємства по наданню супутніх послуг шоколадній фабриці. Саме тому в 2021 році міською радою буде проведено комплекс заходів з пошуку інвесторів на цю територію.

 

Схема розміщення земельних ділянок кадастровий номер 5925010100:00:003:0166 та кадастровий номер 5925010100:00:003:0166

 



Крім зазначених інвестиційних проектів, міською радою ще в 2016 році було розроблено окремий презентаційний пакет документів щодо створення виробничих потужностей на території колишнього деревообробного комбінату. Для цих цілей сформовані дві земельні ділянки загальною площею 10,1881 га для промислового використання, а саме: земельна ділянка кадастровий номер 5925010100:00:002:0152, площею 4,2571 га та земельна ділянки кадастровий номер 5925010100:00:002:0151, площею 5,931 га.

Перша частина цього інвестиційного проекту почала реалізуватися в 2017 році шляхом продажу незакінченого будівництвом нежитлового приміщення готовністю 47%, загальною площею 2510,9 м2,  вартістю  335950,0 грн. ТОВ «Лімік Енерджи Солюшнс» і, як резульатат, передача в оренду земельної ділянки кадастровий номер 5925010100:00:002:0152, площею 4,2571 га, на якій розміщено дане майно. На цій території ТОВ «Лімік Енерджи Солюшнс» році планує розмістити енергогенеруюче підприємство. Розмір інвестицій складе орієнтовно 1 млн. дол., на новому виробництві планується  створити 16 нових робочих місць.

Другий етап реалізації цього проекту було розпочато навесні 2018 року, і як результат ТОВ «Універсальний зерновий комплекс» придбало  нежитлові будівлі, загальною площею 212,7 м2 (будівля очисних споруд, площею 159,7 м2, нежитлова будівля площею 53,0 м2, споруди №1, №2, №3), які розміщені на земельній ділянці кадастровий номер 5925010100:00:002:0151, площею 5,931 га. На цій земельній ділянці заплановано побудувати комплекс по прийому та відвантаженню зернових культур. Заготівельна потужність комплексу на 2021 рік буде становити 30 тис. тон. В 2021 році запланована сума інвестицій на реалізацію цього проекту складає 27 млн. грн. (1 млн. дол.). На підприємстві буде створено 50 нових робочих місць.

 

Схема розташування земельних ділянок по вул. Благовіщенська, 98

 



Вищезазначені напрямки, цілі та завдання щодо залучення інвестицій в економіку міста хоча і є визначальними на 2021 рік для міської ради, але їх перелік ще не є остаточним. На даний час міська рада вже оформляє землевпорядну документацію на ряд перспективних земельних ділянок, на яких можливе створення в подальшому нових промислових та комерційних об’єктів, а саме:

  • земельна ділянка по пров. Гаївському (поруч з ПрАТ «Хлібозавод «Залізничник»), орієнтовною площею 2 га, для промислового використання;

  • земельна ділянка по вул. Шевченка (напроти АЗС ПП «Компанія «Надєжда»), орієнтовною площею 0,3 га для комерційного використання;


У 2021 році по цим земельним ділянкам, після виготовлення землевпорядної документації, будуть розроблені необхідні пакети презентаційних матеріалів, які будуть запропоновані потенційним інвесторам.

Крім зазначеного, завданням на 2021 рік в сфері залучення інвестицій залишається також повноцінне відновлення роботи заводу мінеральних вод, власником виробничої бази якого наразі є ТОВ «Тростянецьке джерело», а також пошук інвесторів для ТОВ «Тростянецький машинобудівний завод» та ТОВ «Тростянецький електрозавод».

Проблемні питання:


  • низький рівень інвестиційної активності внаслідок політичної та економічної нестабільності в державі та географічного розташування регіону;

  • негативний вплив на інвестиційний ринок пандемії коронавірусної інфекції;

  • скорочення обсягу іноземних інвестицій;

  • обмеженість внутрішніх інвестиційних ресурсів;

  • недостатній рівень та складні механізми державної підтримки реалізації інвестиційних проектів.


 

Пріоритетні завдання розвитку на 2021 рік (додаток 1 до Програми):


  • збільшення обсягу іноземних інвестицій в економіку міста;

  • залучення інвестицій у розвиток міської інфраструктури;

  • розвиток промислового парку «Тростянець»;

  • пошук інвесторів на підприємства, що знаходяться в скрутному фінансовому стані;

  • розвиток міжнародної співпраці.

  • оцінка рейтингу інвестиційної привабливості Тростянецької міської ТГ рейтинговою компанією IBI RATING;

  • розробка та поширення інвестиційного паспорту Тростянецької міської ТГ;

  • реалізація Плану місцевого економічного розвитку Тростянецької міської ТГ;

  • налагодження співпраці з міжнародними фінансовими та донорськими організаціями в напрямку залучення кредитних, грантових та інших альтернативних ресурсів для реалізації проектів розвитку міста;

  • забезпечення промоції та подальшої роботи в напрямку розвитку промислового парку «Тростянець».


 

Очікувані результати:


  • збільшення на обсягу прямих іноземних інвестицій в економіку Тростянецької міської ОТГ у порівнянні з попереднім роком на 20%;

  • залучення інвесторів в промисловий парк «Тростянець»;

  • збільшення обсягу коштів, що залучаються на реалізацію проектів розвитку міста з альтернативних джерел (кредитні, грантові ресурси, тощо).


 

 

 



Надпись:                              6. РОЗВИТОК РЕАЛЬНОГО СЕКТОРУ ЕКОНОМІКИ<br />
<br />

6.1. Промисловість

 

Виробництво промислової продукції Тростянецької міської територіальної громади представлено 7 підприємствами: ПрАТ «Монделіс Україна», ТОВ «Якобс Дау Егбертс Україна», ТОВ “ТД Ельдорадо”, ДП "Тростянецький лісгосп", ТОВ «Дека-хліб», ПрАТ «Хлібозавод «Залізничник», ТОВ ВТФ «Тростянецька цегла».

У структурі промислового виробництва громади провідною галуззю залишається харчова промисловість.

За січень-вересень 2020 року по ПрАТ «Монделіс Україна» спостерігається зростання обсягів виробництва. У порівнянні з відповідним періодом минулого року обсяги виробленої товарної продукції збільшились на 733 945 тис грн або ж на 18,5%, на 24,1% зросли обсяги реалізованої товарної продукції та на 25,5% - обсяги реалізованої товарної продукції на експорт.

Заборгованості із виплати заробітної плати працівникам економічно активних підприємств по громаді станом на 1 жовтня 2020 року не має. Середньомісячна заробітна плата штатних працівників у IIІ кварталі 2020 року склала 11 929 грн – найбільший показник у Сумській області.

 

Проблемні питання:


  • пандемія covid 19 та її економічні наслідки,

  • нестабільна політична ситуація, необхідність заміщення ринків збуту продукції та завоювання їх в інших країнах світу;

  • необхідність розширення переліку продукції промислових підприємств та підвищення її якості та конкурентоспроможності;

  • значне зростання цін на енергоносії та обмеження їх споживання;

  • неспроможність банківської системи забезпечити підприємства позиковими коштами та занадто високі ставки за кредитами.


 

Пріоритетні завдання розвитку на 2021 рік(додаток 1 до Програми):


  • створення умов для збереження економічного потенціалу міста;

  • залучення інвесторів у промисловість міста;

  • переорієнтація на нові ринки збуту продукції;

  • нарощування обсягів виробництва конкурентоспроможної продукції, розширення її асортименту та підвищення якості, застосування нових технологій та адаптація до вимог світових стандартів, комплексної механізації та автоматизації трудомістких процесів.


 

Очікуваний результат:

- збільшення обсягів реалізованої промислової продукції на 10%.

 

 

 

 

 

 

6.2. Енергоефективність та енергозбереження

 

термомодернізацію будівлі стаціонару Тростянецької центральної районної лікарні, яка передбачає наступні заходи:

  • 1-158-890x395підсилення огороджувальних конструкцій;

  • термосанація стін;

  • заміна вікон на енергоефективні;

  • утеплення технічного поверху;

  • встановлення індивідуального теплового пункту (ІТП);

  • утеплення теплотраси від котельні.


Загальна вартість проекту – 15,509 млн. грн., із них кошти NEFKO – 12,974 000 млн. грн. та співфінансування громади – 2,535 млн. грн.

 

Проекти спрямовані на енергозбереження та енергоефективність:

  • реконструкція котельні по вул. Гагаріна, 145 в с. Кам’янка Тростянецького 


району Сумської області;


  • капітальний ремонт Тростянецької міської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5


(термомодернізація);


  • капітальний ремонт закладу дошкільної освіти «Ромашка» (термомодернізація);

  • капітальний ремонт частини фасаду будівлі КЗ «Тростянецька дитяча музична школа ім. П.І. Чайковського» (термомодернізація).


 

Для залучення додаткових коштів на впровадження енергоефективних заходів,

Тростянецька міська ОТГ є членом ряду асоціацій діяльність яких спрямована на підвищення рівня енергоефективності громад, які входять до їх складу.

 

Проблемні питання:


  • надлишкове споживання енергоресурсів об’єктами бюджетної сфери;




  • не достаток бюджетних коштів на впровадження потрібного обсягу заходів з енергозбереження;

  • відсутність передових технологій в галузі енергозабезпечення громадської сфери в місті та селах об’єднаної територіальної громади.


 

            Пріоритетні завдання на 2020 рік (додаток 1 до Програми):


  • зменшення споживання енергоресурсів об’єктами бюджетної сфери - 7,5 %

  • залучення кредитних та грантових коштів на впровадження потрібного обсягу заходів з енергозбереження – 14 млн. грн.

  • залучення коштів державних фондів – 25 млн. грн..

  • впровадження передових технологій в галузі енергозабезпечення громадської сфери в місті та селах об’єднаної територіальної громади.


 

6.3. Транспорт і зв’язок

Структура пасажирського транспорту в Тростянецькій міській ОТГ представлена автотранспортом приватної та комунальної форми власності.

У сфері надання телекомунікаційних послуг (аналогове, цифрове, HD-телебачення, Інтернет, радіо «105,4 FM»)  у м. Тростянець працює 5 провайдерів: ТОВ «Тростянецькі комп’ютерні мережі», КП ТМР «ТРК «Тростянець», ФОП Мунтян, ФОП Зубко, ТОВ «СІТБ+».

Основним оператором електрозв’язку в місті є Сумська філія ПАТ «Укртелеком» СЛД №4 м. Тростянець РЦТ № 316. На сьогоднішній день оператором пропонується для своїх абонентів найширше коло послуг - вiд традиційних (телефонія, документальний електрозв’язок) до найсучасніших (послуги доступу до мережі Інтернет, Wi-Fi, тощо).

Послуги поштового зв’язку в місті надаються Сумською дирекцією Українського державного підприємства поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта», що нараховує 3 відділення поштового зв’язку в місті Тростянець.

            У 2020 році для контролю за дотриманням графіків руху, отримання достовірної аналітики, створення ефективної маршрутизації міського транспорту заплановано продовжувати впровадження системи GPS моніторингу.

            Для вирішення питання компенсації підприємствам та приватним підприємцям втрат доходів від пільгових пасажирських перевезень буде продовжено видачу електронної картки пільговика «Картка мешканця Тростянецької ОТГ».

 

         Проблемні питання:


  • повільні темпи оновлення рухомого складу транспорту комунальної форми власності;

  • недосконалість економічних відносин та конкурентного середовища на ринку транспортних послуг;

  • недостатнє забезпечення безпечної роботи транспорту, енергозберігаючих технологій, транспортного обслуговування;

  • відсутність постійно діючих автобусних маршрутів між містом та селами, що планують приєднатись до об’єднаній територіальній громаді;

  • недостатній рівень якості міських пасажирських перевезень;

  • недостатня можливість швидкої заміни автобусу у разі виникнення аварійних ситуацій в зв’язку з відсутністю резервного транспорту;

  • незадовільне або відсутнє покриття мобільними операторами населених пунктів об’єднаної територіальної громади;

  • відсутні телекомунікаційні послуги (інтернет) в деяких населених пунктах об’єднаної територіальної громади.


 

Пріоритетні завдання розвитку у 2021 році (додаток 4 до Програми):


  • підвищення ефективності та надійності функціонування громадського транспорту;

  • забезпечення належної якості обслуговування пасажирів, впорядкування паркування транспортних засобів  та надання послуг зв’язку;

  • розміщення зручних для населення інформаційних носіїв з графіками руху;

  • удосконалення конкурентного середовища на ринку транспортних послуг;

  • продовження оновлення основних виробничих фондів усіх видів транспорту;

  • забезпечення безпечної роботи транспорту, впровадження енергозберігаючих технологій;

  • виявлення та усунення порушень правил пасажирських перевезень;

  • встановлення обладнання відеоспостереження в салонах автобусів;

  • продовження розробки та впровадження постійно діючих автобусних маршрутів між містом та селами, що приєднаються до об’єднаної територіальної громади;

  • впровадження передових технологій в галузі транспорту в місті та селах об’єднаної територіальної громади;

  • встановлення веж мобільного зв’язку (базових станцій);

  • проведення мережі інтернет до населених пунктів де він наразі відсутній.


 

Очікувані результати:


  • забезпечення стабільного функціонування і динамічного розвитку транспорту, підвищення якості та безпеки транспортних послуг, поліпшення екологічного стану в громаді за рахунок оновлення парку автобусів;

  • збільшення перевезених пасажирів комунальним транспортом на 6,1%.


 

 

6.4. Споживчий ринок

 

 Стратегічною метою розвитку споживчого ринку є покращення рівня життя населення.

Тростянецька міська територіальна громада має розвинену мережу суб’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та суб’єктів по наданню побутових послуг населенню на території міста Тростянець, а саме: 220 одиниць, у тому числі: по реалізації продовольчих товарів – 84 (із них: супермаркет – 1) та по реалізації непродовольчих товарів – 136 одиниць. На території міста здійснюють господарську діяльність з надання побутових послуг населенню понад 54 суб’єкта господарювання. В місті працює 2 ринка, на яких облаштовано 658 торгових місць. 

 

            Проблемні питання:


  • відсутність торгівельних  об’єктів по сільським населеним пунктам;

  • відсутність належного контролю за якістю товарів, що надходять у продаж;

  • висока плинність кадрів, особливо молоді;

  • порушення тиші на прилеглих до об’єктів торгівлі території в нічні часи;

  • наявність стихійної торгівлі на вулицях міста;

  • необхідність в проведенні благоустрою території  ринку по вул. Набережна,  8А


 

Пріоритетні завдання розвитку у 2021 році (додаток 1 до Програми):


  • сприяння товарному насиченню споживчого ринку продукцією місцевих товаровиробників;

  • підвищення рівня освіченості населення з питання захисту прав споживачів;

  • зменшення кількості осередків стихійної торгівлі на території міста Тростянець;

  • впорядкування механізму здійснення сезонної роздрібної  торгівлі;

  • впровадження на території територіальної громади державної  політики щодо упорядкування продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв;

  • придбання комп’ютерної техніки.


 

Кількісні та якісні показники ефективності реалізації

 





























































































Показник Один.

виміру
2019

факт
2020

очік
2021

проект
2022

проект
2023

проект
Кількість суб’єктів роздрібної торгівлі, всього, в т.ч. од. 220 236 260 265 265
- продовольчі од. 84 96 110 115 115
- з них супермаркети од. 1 1 1 1 1
- непродовольчі од. 136 140 150 150 150
- з них супермаркети од. - 1 1 1 1
Кількість суб’єктів ресторанного господарства: од. 20 23 25 25 25
Кількість ринків од. 2 2 2 2 2
Кількість суб’єктів по наданню побутових послуг населенню, всього, в т.ч. од. 54 57 63 63 63
- лазні, сауни од. 1 1 1 2 2

 

Очікувані результати:


  • відкриття нових торгівельних точок в сільських населених пунктах;

  • насиченість споживчого ринку високоякісними товарами;

  • популяризація товарів місцевих товаровиробників;

  • недопущення стихійної торгівлі на вулицях міста та впорядкування сезонної роздрібної торгівлі баштанними культурами, безалкогольними напоями, штучними квітами, товарами до Пасхальних, Новорічних та Різдвяних свят, тощо;

  • сприяння дотриманню суб’єктами господарювання Податкового законодавства, збільшенню надходжень до бюджету;

  • зменшення кількості порушень громадського порядку та забезпечення прав мешканців на відпочинок в вечірні та нічні часи.




Надпись:                              7. СОЦІАЛЬНИЙ ТА ГУМАНІТАРНИЙ РОЗВИТОК<br />
<br />

7.1. Зайнятість населення та ринок праці

 

Через пандемію коронавірусу в 2020 році змінилося життя всіх без винятку. Безробітними стали як представники інтелектуальної праці, так і найпростіших професій. Проте, робота у сфері зайнятості населення спрямована на реалізацію чинного законодавства щодо забезпечення соціального захисту населення. Сучасний ринок праці  характеризується наявністю комплексу проблем, серед яких: скорочення пропозиції робочої сили та зростання попиту на неї, низький рівень заробітної плати, брак високопродуктивних робочих місць, невідповідність професійних та загальних компетентностей працівників потребам роботодавців, тіньова зайнятість населення тощо.

Аби допомогти підприємцям та зберегти якомога більше робочих місць, держава запровадила механізм підтримки  малого та середнього бізнесу. Тим, хто змушений був зупинити чи скоротити роботу, надавалася допомога по частковому безробіттю. Так, за період з березня по вересень 2020 р. таку допомогу отримали 287 роботодавців нашої громади. Кількість працівників, щодо яких прийнято рішення про надання допомоги по частковому безробіттю, становила за цей період 181 особу. Допомога встановлюється за кожну годину, на яку працівникові було скорочено тривалість робочого часу, із розрахунку двох третин тарифної сітки або окладу.

Незважаючи на те, що останнім часом чисельність штатних працівників міста дещо зменшується, рівень зайнятості населення залишається досить високим.

 

Проблемні питання:


  • кваліфікаційний дисбаланс попиту та пропозиції робочої сили на ринку праці;

  • низька конкурентоспроможність жінок на ринку праці;

  • обмеження можливості створення нових робочих місць на більшості підприємств внаслідок спаду обсягів виробництва та реалізації послуг, що викликано відсутністю необхідної кількості замовлень та інвестицій;

  • ліквідація робочих місць, викликана сезонним характером будівельних робіт, припиненням в холодну пору діяльності літніх торгівельних майданчиків та лотків;

  • низький рівень заробітної плати заявлених роботодавцями вакансій на кваліфіковані робочі місця;

  • обмежений перелік роботодавців соціальної сфери, які можуть залучати безробітних до громадських робіт;

  •  поширення неформальної та тіньової зайнятості;

  • необхідність підвищити рівень професійної освіти, професійного навчання працівників, що забезпечує їхню конкурентоспроможність відповідно до сучасних умов розвитку економіки і структурних зрушень, що відбуваються на ринках товарів (послуг).


 

Пріоритетні завдання розвитку у 2021 році (додаток 1 до Програми):


  • розвиток  економіки як основи для забезпечення продуктивної зайнятості та створення нових робочих місць;

  • стимулювання розвитку підприємництва та самозайнятості;

  • забезпечення створення гідних умов праці та детінізація відносин у сфері зайнятості населення;

  • сприяння повній, продуктивній та вільно обраній зайнятості населення, спрямованій на підвищення рівня його життя;

  • забезпечення збереження ефективно функціонуючих і створення нових робочих місць з належними умовами та гідною оплатою праці;

  • забезпечення розвитку інклюзивного ринку праці. Сприяння зайнятості молоді;

  • створення умов та сприяння підвищенню конкурентоспроможності робочої сили.


 

Очікувані результати:


  • формування сприятливого оподаткування та регуляторного режиму;

  • сприяння самостійної зайнятості, розвитку підприємницької ініціативи громадян, у тому числі безробітних;

  •  створення умов для легалізації зайнятості та доходів населення;

  • удосконалення законодавства про працю з урахуванням міжнародних стандартів та посилення контролю за його дотриманням;

  •  удосконалення системи професійного навчання на виробництві;

  • розвитку інклюзивного ринку праці для створення нових і збереження існуючих робочих місць;

  • стимулювання партнерства між органами влади, роботодавцями та закладами освіти на ринку праці;

  • сприяння зайнятості молоді, її кар’єрному розвитку;

  • збільшення кількості та покращення якості робочих місць з гідними умовами праці;

  • зменшення масштабів тіньової економіки та обсягів неформальної зайнятості населення;

  • зниження рівня безробіття, зокрема серед молоді;

  • збільшення кількості громадян, зайнятих економічною діяльністю;

  • підвищення професійного рівня та конкурентоспроможності вітчизняної робочої сили;

  • удосконалення державного регулювання внутрішніх і зовнішніх міграційних переміщень робочої сили.


 

7.2. Доходи населення

 



             Ступінь розвитку і задоволення фізичних, духовних і соціальних потреб населення, а також умови в суспільстві для розвитку і задоволення цих потреб відображає соціально - економічна категорія - рівень життя населення. Підвищення рівня життя сприяє поліпшенню якості життя, тобто умов існування людини. Разом з цим є чимало питань і проблем, які досить гостро стоять на повістці сьогодення.

              На сьогоднішній день головним пріоритетом соціально-економічного розвитку  є підвищення рівня та якості життя населення. За останні два роки рівень доходів більшості населення в громаді практично не змінювався, проте ціни на продовольчі та непродовольчі товари, навпаки, зросли у декілька разів. Що стосується структури доходів населення громади, то більшість  отримують дохід із заробітної плати, на соціальну допомогу припадає майже третина доходів, незначний дохід отримується від продажу товарів власного виробництва При цьому основне джерело витрат  населення – це придбання товарів та послуг

           Саме тому моніторинг причин і тенденцій зменшення рівня доходів населення набуває особливої актуальності. Але події 2020 року, спричинені коронавірусом SARS-CoV-2 гострої респіраторної хвороби COVID-19, внесли суттєві корективи у показники соціально-економічного розвитку  громади і України в цілому.

           Проблемні питання:


  • запровадження карантинних обмежень одразу позначилося саме на заробітній платі. кількість найманих працівників  знизилася на чверть. Третина населення повністю втратила дохід або роботу, в більш як третини зменшився регулярний дохід родини.;

  • побоювання другої хвилі пандемії короновірусу стримуватиме відновлення робочих місць. Зростання зарплат після зняття карантинних обмежень малоймовірне.  Скоротиться й дохід фізичних осіб-підприємців, що наразі формує майже чверть наявного доходу населення;

  • нарахування заробітної плати за кваліфіковану працю в мінімальному розмірі, застосування праці в скороченому режимі робочого часу, приховування і видача заробітної плати в «конвертах»;

  • звільнення найманих працівників під час карантину;

  • недодержання окремими роботодавцями законодавства про працю в частині забезпечення найманим працівникам мінімальних гарантій в оплаті праці.


 

Пріоритетні завдання розвитку у 2021 році:


  • запровадження нових механізмів відновлення виробництва, зокрема забезпечення  ефективної зайнятості населення шляхом створення життєспроможних підприємств;

  • створення умов для гідної праці, в тому числі забезпечення поваги та дотримання прав людини у сфері праці;

  • реалізація в кризових умовах короткострокових заходів з надання  невідкладної допомоги найбільш вразливим верствам населення;

  • запровадження дієвого механізму надання молоді, насамперед випускникам вищих учбових закладів, першого місця роботи;

  • зростання доходів мешканців громади, поліпшення матеріального та соціального становища працюючих громадян;

  • забезпечення неухильного додержання роботодавцями громади мінімальних гарантій в оплаті праці та конституційних прав найманих працівників на своєчасне отримання заробітної плати.


 

Кількісні та якісні показники ефективності реалізації

 











































































Показники Од. виміру 2019

факт
2020

9 місяців
2020

очік
2020/

2019,%
Чисельність наявного  населення Тростянецької міської ОТГ станом на кінець року осіб 21 493 21 223 29 019 135,02
Середній розмір заробітної плати працівників підприємств, установ, організацій грн. 7 980,82 9 697,20 8 392,64 105,16
Середньооблікова кількість працівників підприємств, установ, організацій осіб 6 832 5 996 7166 104,88
Фонд оплати праці працівників підприємств, установ, організацій тис

грн.
654,3 523,3 721,7 110,3
Загальна заборгованість із виплати заробітної плати (на 31 грудня звітного року), всього тис. грн. - - - -
у тому числі на економічно активних підприємствах тис. грн. - - - -
на підприємствах-банкрутах тис. грн. - - - -
на економічно неактивних підприємствах тис. грн. - - - х



2 Дані підготовлено за результатами державного статистичного спостереження "Обстеження підприємств із питань статистики праці", яким охоплені юридичні особи та відокремлені підрозділи юридичних осіб

Очікувані результати:


  • забезпечення неухильного додержання роботодавцями громади мінімальних державних гарантій в оплаті праці;

  • поліпшення матеріального становища та підвищення рівня соціального захисту працюючих громадян;

  •  запобігання виникненню заборгованості із заробітної плати.


 

 

 

 

7.3. Соціальний захист населення

 



З метою підтримки гідного рівня життя населення громади продовжуватиметься виконання державних програм в частині надання усіх видів соціальної допомоги, в тому числі і житлових субсидій. Поряд з цим з метою посилення адресності  соціальної підтримки найбільш вразливих верств населення, підвищення рівня їх соціальної захищеності на розв’язання соціальних проблем  реалізовуватимуться міські проекти соціального захисту окремих категорій громадян, а саме:

- «Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг»;

- «Картки мешканця Тростянецької міської ОТГ»;

- «Доступний дитячий майданчик» за програмою «Сприяння інтеграційній політиці та послугам для людей з інвалідністю»;

 

 

«Модернізація системи соціальної підтримки населення України» та заходу «Удосконалення адміністрування виплат і послуг».

 

Проблемні питання:


  • низький рівень платоспроможності сімей у зв’язку з постійним зростанням тарифів та цін на житлово – комунальні послуги, товари повсякденного вжитку, продукти харчування

  • відсутність «Електронної черги», яка б впорядкувала роботу персоналу, створила зручні та врівноважені умови перебування відвідувачів, сприяла попередженню та врегулюванню конфліктних ситуацій;

  • збільшення вартості лікарських засобів та препаратів медичного призначення, відсутність коштів в достатньому обсязі для безкоштовного вирішення оперативного лікування, зокрема, онкозахворювань, заміни суглобів тощо, збільшує кількість звернень мешканців, які опинилися в складних життєвих обставинах, для отримання матеріальної допомоги, в тому числі збільшується кількість звернень учасників антитерористичної операції та членів їх сімей щодо отримання матеріальної допомоги;


 

Пріоритетні завдання розвитку у 2021 році:


  • реалізація конституційних гарантій та прав громадян на соціальний захист, забезпечення адресності та матеріальної підтримки малозабезпечених сімей, непрацездатних осіб, громадян похилого віку, сімей з дітьми, дітей з інвалідністю, осіб з обмеженими фізичними можливостями, внутрішньо переміщених осіб, учасників антитерористичної операції й членів їх сімей, та інших осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах.


 

Кількісні та якісні показники ефективності реалізації















































































































































Показник Од.

виміру
2018

звіт
2019

очік.
2020

проект
2020/

2019,%
Соціальне забезпечення
Кількість сімей, які отримують допомогу сім’ям з дітьми чол. 1576 1263 1478 117,0
Кількість сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям чол. 267 204 228 111,7
Кількість осіб, які отримують державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю чол. 329 341 367 107,6
Кількість сімей, які отримують субсидію на житлово-комунальні послуги чол. 9179 8895 7800 87,7
Кількість внутрішньо переміщених осіб, які отримали відповідні довідки та перебувають на обліку в департаменті соціального захисту населення чол. 291 277 277 100
Кількість пільговиків , в т.ч.          
- ветеранів війни чол. 639 693 705 101,7


  • учасників бойових дій з числа учасників АТО


чол. 144 168 170 101,2
- ветеранів військової служби чол. 8 8 8 100,0
- осіб постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС чол. 117 120 120 100,0
- багатодітних сімей сімей 92 111 111 100,0
Кількість осіб, які отримали соціальні послуги в комунальній установі «територіальний центр соціального обслуговування чол. 1027 211 220 104,3
Кількість осіб, які отримали соціальні послуги в Центрі реінтеграції бездомних осіб чол. - - - -
Кількість осіб, які отримали допомогу в  «Центрі надання допомоги учасникам  антитерористичної операції та членам їх сімей чол. 72 120 150 125,0
Загальна кількість пенсіонерів, що отримують пенсію *     осіб 10618 6240 6240 100,0
Середній розмір пенсії*     грн. 1717,78 1734,92 1734,92 100,0

 

Загальна кількість пенсіонерів, що отримують пенсію * за 2017 рік  в цілому по Тростянецькому району.

Середній розмір пенсії* за 2017 рік  в цілому по Тростянецькому району.

 

Очікувані результати:

підтримка гідного рівня життя населення міста шляхом виконання державних та міських програм в частині надання усіх видів соціальної допомоги, житлових субсидій та пільг; охоплення максимальної кількості сімей, які потребують підтримки держави та місцевої влади.

 

Квартирний облік

 

Розуміючи важливість даного питання міською радою приділяється належна увага вирішенню питань пов’язаних з наданням соціального житла громадянам міста та його поліпшення. Важливим завданням на 2021 рік є початок роботи соціального гуртожитку для людей похилого віку по вул. Кеніга, 7 (центр реабілітації людей похилого віку).  Проблема полягає в тому, що в місті є достатньо велика кількість одиноких громадян похилого віку, які не взмозі обслуговувати себе належним чином, тому потребують сторонньої допомоги. Вирішенням цієї проблеми у 2021 році стануть наступні кроки по створенню і облаштуванню соціального гуртожитку.

 

Проблемні питання:


  • виявлення пустуючих квартир, безгоспних житлових будинків, нежитлових приміщень (проведення їх переобладнання), оформлення документів з подальшим  розподілом  громадянам, згідно списків квартирної черги Тростянецького міськвиконкому;

  • перевірка житлових умов громадян, які обліковуються на квартирній черзі позачергового, першочергового отримання житла та загальної черги;

  • формування списків соціальної квартирної черги загального, першочергового та позачергового отримання житла;

  • щомісячне проведення засідань громадської комісії з житлових питань при міськвиконкомі, на яких будуть вирішуватися питання про:


– постановку громадян на квартирний облік, зняття із нього;

– одержання громадянами ордерів на житлові приміщення (квартири);

–   інші нагальні питання  по поліпшенню житлових умов громадян                                   м. Тростянець;

- проводити роботу по впорядкуванню заселення кімнат в гуртожитку по                  вул. Заводській, 1.

 

Пріоритетне завдання на 2021 рік:


  • проведення повної інвентаризації квартирної черги;

  • виявлення пустуючих квартир, безгоспних житлових будинків, нежитлових приміщень (проведення їх переобладнання), оформлення документів з подальшим  розподілом  громадянам, згідно списків квартирної черги Тростянецького міськвиконкому.


 

Кількісні та якісні показники ефективності реалізації

 



























































Показники Од. виміру 2018

звіт
2020

очік.
2021

проект
2021/

2020,%
Житлова політика          
Кількість осіб, що перебувають на квартирному/кооперативному обліку при виконавчому комітеті Тростянецької міської ради, в т.ч.: чол. 433/76 447/76 461/76 1,03
- осіб, які користуються правом першочергового надання житла; чол. 75 79 85 1.07
- осіб, які користуються правом позачергового надання житла; чол. 24 28 30 0.93
- за загальною чергою чол. 334 342 350 1,02
Кількість осіб, які отримали житло чол. 0 2 3 1,5



 

Очікувані результати:


  • покращення житлових умов населення громади;

  • сприяння залученню коштів на будівництво, реконструкцію чи добудову житлових будинків в т.ч. кредитних ресурсів;

  • сприяння реалізації програм будівництва житла для населення. 


 

7.4. ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

 

КНП «Тростянецький ЦПМД»ТМР

В ОТГ триває процес реформування галузі «Охорона здоров’я». Сформовано центр первинної медичної допомоги (КНП «ЦПМД» ТМР). Первинна ланка повністю відділена від профільної стаціонарної медичної допомоги. Всього з початку приписної компанії у Тростянецькій міській ОТГ укладено 21 104  декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу (КНП «ЦПМД» ТМР), що становить 96,6% приписного населення міста.

 

Проблемні питання:


  • недостатня кількість сучасного діагностичного обладнання у медичних закладах ускладнює ранню діагностику захворювань;

  •  недостатнє забезпечення хворих Тростянецької громади необхідними виробами медичного призначення та медикаментами (для дітей з орфанними захворюваннями, хворих з патологією нирок, засобів знеболення для онкологічних хворих та інших);

  • значна частина приміщень медичного закладу потребують ремонту;

  • незабезпечення житлом молодих спеціалістів;

  • забезпеченість сучасними телекомунікаційними засобами та обладнанням  КНП «Тростянецький ЦПМД»ТМР;

  • високі показники малюкової смертності та смертності населення у працездатному віці від серцево-судинних, судинно-мозкових та онкологічних захворювань;

  • недостатній рівень знань у населення з питань здорового способу життя та профілактики захворювань.


 

Пріоритетні завдання розвитку у 2020 році (додаток 1, 4 до Програми):


  • проведення капітальних та поточних ремонтів;

  • впровадження енергозберігаючих заходів та зменшення споживання енергоресурсів;

  • розвиток інформаційних технологій для автоматизації робочих місць медичних працівників;

  • придбання медичного обладнання, інструментарію, санітарного автотранспорту відповідно до табелю оснащення;

  • проведення заходів по мотивації сімейного лікаря до роботи в сільській місцевості (забезпечення житлом);

  • підвищення професійної підготовки медичних працівників;

  • лікування пільгових категорій населення;

  • проведення заходів по протидії захворюванню на туберкульоз;

  • заходи по профілактиці інфекційних захворювань;

  • пропаганда здорового способу життя, профілактика серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань;

  • забезпечення ранньої діагностики цукрового діабету та лікування хворих;

  • покращення ранньої діагностики онкологічних захворювань та лікування онкологічних хворих;

  • забезпечення медикаментами, перев′язувальним матеріалом, виробами медичного призначення.


 

                  Кількісні та якісні показники ефективності реалізації

 


































































Показники Од. виміру 2018

звіт
2019

очік.
2020

проект
2021

проект
2022

проект
Кількість медичних закладів од. 1 1 1 1 1
Кількість поліклінічних відвідувань відвід. - 45052 45052    
Кількість відвідувань вдома відвід. - 7529 7529    
Забезпеченість лікарями на 10 тис. населення осіб - 6,4 6,5    
Забезпеченість середніми медпрацівниками на 10 тис. населення осіб - 21,7 21,5    
Витрати бюджетних коштів в розрахунку на 1 мешканця грн. - 688,28 631,92    

 

            Очікувані результати:


  • покращення якісного, своєчасного, кваліфікованого надання медичних послуг первинного рівня населенню ОТГ;

  • покращення інформованості населення щодо профілактики серцево-судинних захворювань, інфекційних захворювань;

  • підвищення обізнаності населення в питаннях збереження та зміцнення здоров'я, профілактики та ранньої діагностики хвороби;

  • покращення тривалості та якості життя населення, забезпечення якісного медикаментозного лікування пільгових категорій населення, забезпечення безкоштовного надання невідкладної медичної допомоги;

  • покращення обліку диспансерних хворих, контроль своєчасного обстеження та лікування;

  • підвищення рівня кваліфікації медичних працівників;


мотивація сімейного лікаря до роботи в сільській місцевості.

 

КНП «Тростянецька центральна міська лікарня»

На 2021 рік планується впровадження реформи на вторинному рівні надання медичної допомоги.

 

Проблемні питання:


  • низький рівень здоров’я населення та недостатній рівень відповідальності населення за своє здоров’я;

  • недостатній рівень фінансового та нормативно-правового забезпечення медичної галузі, доступність медичних послуг;

  • значні витрати міського бюджету на заробітну плату та оплату енергоносіїв у закладах охорони здоров’я ОТГ.

  • недостатня кількість сучасного медичного обладнання;

  • значна частина приміщень медичного закладу потребують ремонту.


 

В 2021 році пріоритетними завданнями є (додаток 1, 4 до Програми):


  • впровадження проекту термомодернізації будівлі стаціонару КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР з залученням кредитних коштів Східно Європейської фінансової корпорації НЕФКО;

  • проведення капітального ремонту другої частини терапевтичного відділення з неврологічними ліжками;

  • проведення капітального ремонту відділення профілактичних оглядів;

  • проведення капітального ремонту стіни інфекційного корпусу;

  • проведення капітального ремонту 2-х пасажирських  ліфтів;

  • проведення поточного ремонту приміщення діагностичних кабінетів;

  • підготовка медичних кадрів за міською цільовою комплексною програмою «Медичні кадри 2018-2022 років».


 

Кількісні та якісні критерії ефективності реалізації

 























































































































































































№ з/п Показник Одиниці виміру 2018 рік

факт
2019 рік

Факт
2020 рік прогноз 9 міс. 2020р. 2021 рік прогноз
1 Забезпеченість лікарями на 10 тис. населення осіб 25,15 24,35 24,35 24,99 24,99
2 Забезпеченість середніми медпрацівниками на 10 тис. населення осіб 68,80 63,66 64,0 64,57 64,57
3 Кількість лікарняних ліжок одиниць 170 170 170 170 170
4 Забезпеченість стаціонарними ліжками на 10000 нас. Осіб 49,14 49,86 49,60 50,58 50,58
5 Кількість пологів дітей 143 190 250 214 260
6 Народжуваність на 1000 нас. Осіб 4,88 5,57 7,0 5,05 7,0
7 Загальна смертність на 1000 населення Осіб 17,86 18,07 15,0 13,09 15,0
8 Малюкова смертність на 1000 народжених живими дітей 5,53 5,26 0 0 0
9 Смертність від туберкульозу на 100000 населення осіб 2,89 17,60 16,0 14,87 16,0
10 Захворюваність на туберкульоз на 100000 населення осіб 40,47 52,80 47,0 29,75 47,0
11 Огляди населення з метою виявлення хворих на туберкульоз на 1000 населення осіб 618,18 603,10 580,0 288,17 580,0
12 Кількість пролікованих хворих на Covid-19 та підозрою на короновірусну хворобу  осіб     500 297 800
13 Первинний вихід на інвалідність серед дорослого населення 10000 дорослого населення осіб 36,91 31,46 31,0 25,58 31,0
14 Кількість лабораторних  досліджень досліджень 713540 804661 780000 582305 782000
15 Кількість УЗД досліджень досліджень 11692 14059 15600 11696 15600
16 Витрати бюджетних коштів з розрахунку на 1 мешканця гривень 1159,52 1125,77 1222,0 979,24 1250,0
17 Позабюджетні надходження на 1 мешканця гривень 197,15 603,81 573,50 430,12 560,00



 

 

 

Очікуваний результат:


  • підвищення ефективності роботи закладів охорони здоров’я;

  • забезпечення надання населенню доступних та високоякісних медичних послуг на всіх рівнях медичної допомоги;

  • покращення демографічної ситуації: підвищення рівня народжуваності та зниження рівня загальної смертності, і в першу чергу, серед осіб працездатного віку, недопущення випадків малюкової та материнської смертності;

  • зниження рівня захворюваності та ускладнень по основним нозологіям: хвороби системи кровообігу, туберкульозу, злоякісних новоутворень, цукрового діабету;

  •  зменшення споживання енергоресурсів закладом.


                                                     

 

78929_original7.5. ОСВІТА

 

У закладах освіти Тростянецької міської ОТГ продовжується впровадження ключових ідей Нової української школи, створення нового освітнього простору, що максимально мотивує дітей до навчання та особистісного розвитку, а педагогічний колектив – до використання ефективної системи новітніх інформаційно-методологічних способів організації освітньої діяльності, що сприяє розвитку та успішному функціонуванню всіх складових галузі «Освіта». Заклади забезпечують якісну і доступну освіту, виховання здорової та компетентної особистості, інноваційне середовище.

Початкова освіта

З 1 вересня 2020 року функціонує 10 перших класів у них навчається 218 учнів. Закуплені меблі, мультимедійне обладнання та засоби навчання для 1-х класів для забезпечення освітньо-розвивального середовища за рахунок державної субвенції та міського бюджету. У кожен 1-й клас установлені мультимедійні дошки, дидактичні матеріали. На 1 вересня 2021 року відкрито 18 груп подовженого дня для навчання 486 учнів. У травні-червні 2021 року державну підсумкову атестацію буде складати 236 учнів.

Загальна середня освіта

У 2020-2021 навчальному році кількість школярів у закладах загальної середньої освіти складає  2293 особи.

У 2021 році планується збільшити кількість учасників різноманітних конкурсів на 2%. Державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання у травні-червні 2021 року складатимуть 130 учнів.

У 2021 році документи про базову загальну середню освіту (свідоцтва) отримають 180 випускників, атестати про повну загальну середню освіту – 130.

2020 року за підсумками І семестру закладами загальної середньої освіти буде визначено претендентів на нагородження медалями.

Дотримання освітнього законодавства

У 2021 році планується виплатити одноразову допомогу після досягнення 18-річного віку 3 дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування відповідно чинному законодавству. З метою забезпечення роботи 1 інклюзивної групи планується введення 1 додаткової посади асистентавихователя у ЗДО (ясла-садок) «Казка».

У 2021 році планується забезпечити комплексною оцінкою дітей, які мають проблеми розвитку, визначити наявність особливих освітніх потреб та  забезпечити раннє втручання та корекцію розвитку таких дітей. Буде забезпечена тісна співпраця працівників інклюзивно-ресурсного центру з педагогічними працівниками закладів освіти та батьками дітей з особливими освітніми потребами.

В організованих підвезеннях учнів з початку нового 2020 - 2021 навчального року охоплено 100% школярів, а саме:

 до Тростянецької філії № 1 І-ІІ ступенів закладу загальної середньої освіти № 5 підвозиться 10 учнів із с. Зарічне і с. Лучки та  4 учні із с. Мащанка;

до закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 – 9 учнів, із с. Криничне і с. Лісне та 1 учень із с. Лучки;

 до Кам’янського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – 10 учнів із с. Кам’янецьке.

Виховна робота

У 2021 році планується активізація краєзнавчо - екскурсійної діяльності містами України з метою формування в молодого покоління високої патріотичної свідомості, виховання любові до рідного краю та формування моральної активності особистості шляхом участі і конкурсах різних рівнів.

Оздоровлення

У 2021 році планується робота 11 пришкільних таборів, я яких – 2 мовні, 1 –профільний табір, 1 – праці та відпочинку. Прогнозована кількість, які будуть охоплені оздоровленням становить 1 000 дітей. Табори працюватимуть 14 днів за п’ятиденним режимом.

Планується охоплення оздоровчими та відпочинковими послугами дітей з числа пільгових категорій, талановитих та обдарованих не нижче 55%.

Позашкілля

Вихованці КЗ ТМР «Палацу дітей та юнацтва» та КЗ ТМР «Тростянецької дитячо-юнацької спортивної школи» протягом 2021 року планують брати участь у обласних, усеукраїнських, міжнародних конкурсах, змаганнях, фестивалях та здобувати перемоги. Планується розробка нових екскурсійних маршрутів, водних та пішохідних ступеневих та категорійних походів, розширення цільової аудиторії  (діти із соціально незахищених категорій, студентська молодь, інклюзивна освіта).

Матеріально-технічна база

У 2021 році для усіх закладів освіти  відповідно до кошторисних призначень планується придбання за кошти міського бюджету миючі та дезінфікуючі засоби, медикаменти, канцтовари на загальну суму близько 583,0 тис. грн., а також крейду для класних дошок, фарбу, цемент, посуд, придбання холодильного обладнання та медичного обладнання, пральної машини.

Планується заміна світильників 285 шт., планується часткова замінена водопровідних та каналізаційних систем, ремонт систем опалення та теплопостачання.

У 2021 році планується забезпечення закладів освіти предметами та матеріалами для проведення поточних ремонтних робіт в повному обсязі.

На 2021 рік заплановано встановлення 32 вікон та 14 дверей у всіх закладах освіти.

На 2021 рік заплановано утеплення дошкільних закладів «Казка» та  «Калинка».

Планується придбання комп’ютерного, музичного та мультимедійного обладнання, придбання обладнання для харчоблоків, спортивного обладнання, меблів для класів.

Планується проведення поточних та капітальних ремонтів  усіх кабінетів перших класів, ремонти санітарних кімнат відповідно до вимог Санітарного регламенту, проведення капітального ремонту комп’ютерного класу по філії №1, проведення капітального ремонту покрівлі по ЗЗСО №5, проведення капітальних ремонтів коридорів ЗЗСО №5 та філії №4.

 

Кількісні та якісні показники ефективності реалізації

 



































































































































Показники Од. виміру 2020

звіт.
2021

очік.
2022

проект
2021/

2020,%
Постійно діючі заклади дошкільної освіти/

з них комунальної форми власності
одиниць 6/6 9/9 9/9 100/100
Кількість дітей у закладах дошкільної освіти всього / з них комунальної форми власності чол. 623/623 818/818 825/825 99,5/99,7
Охоплення дітей дошкільного віку дошкільною освітою % 91 99,5 99.7 99,5/99,7
Кількість груп у комунальних дошкільних навчальних закладах/ з них компенсуючого типу одиниць 28/0 32/0 32/0 100/100
Заклади загальної середньої освіти / з них комунальної форми власності одиниць 4/4 9/9 99 100/100
Кількість учнів у закладах загальної середньої освіти/

із них комунальної форми власності
чол. 2293/2293 2580/2580 2580/2580 100/100
у тому числі, які навчаються у другу зміну чол. 103 100 90 100/100
Відсоток учнів, які навчаються на достатньому та високому рівні % 67 70 70 70/70
Відсоток дітей шкільного віку, які охоплені навчанням % 100 100 100 100/100
Здобуття призових місць у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських  олімпіад  чол. - - - -
Здобуття призових місць у ІV  етапі Всеукраїнських учнівських  олімпіад  чол. - - - -
Загальна кількість комунальних закладів позашкільної освіти одиниць 2 2 2 100/100
Кількість учнів, охоплених позашкільною освітою одиниць 2142 2200 2230 98/98
Рівень охоплення учнів позашкільною освітою % 97 98 98 98/98
Частка школярів, зайнятих у спортивно-масовій роботі % 100 100 100 100/100

 

Проблемні питання:


  • надання кваліфікованої допомоги дітям з особливими освітніми потребами;

  • недостатнє забезпечення закладів спортивно-ігровим обладнанням;

  • необхідність створення освітньо - розвивального середовища в закладах загальної середньої освіти відповідно до Державної програми Нова Українська школа;

  • забезпечення соціального захисту дітей соціально - незахищених категорій та дітей учасників АТО

  • недостатній рівень матеріально технічної бази усіх закладів Тростянецької ОТГ;




  • необхідність налагодження партнерських відносин у співпраці шкіл із батьківською громадою щодо спільного вибору підходів до навчання та виховання дітей;

  • надлишкове споживання енергоресурсів.


 

У 2021 році пріоритетними завданнями є (додаток 1 до Програми):


  • охоплення дітей дошкільною освітою на рівні 99,5%;

  • забезпечення кваліфікованою допомогою дітей з особливими освітніми потребами шляхом залучення до роботи в Інклюзивно-ресурсному центрі та створення відповідних умов в інклюзивних класах закладів загальної середньої освіти;

  • залучення до участі в спортивно - масових, фізкультурно - оздоровчих заходах до активних занять спортом дітей та молоді, у тому числі дітей з особливими освітніми потребами;

  • забезпечення безкоштовним харчуванням дітей пільгових категорій;

  • забезпечення оздоровчими та відпочинковими послугами дітей пільгових категорій та обдарованих дітей, що проживають на території Тростянецької ОТГ;

  • впровадження в освітній процес інформаційно-комунікаційних, мультимедійних та ігрових технологій, технологій інтегрованого виховання;

  • активне застосування виїзних форм навчання (навчально-польові практики, експедиційна діяльність, навчальні екологічно-краєзнавчі дослідження (позашкільна робота);

  • активна участь закладів міста в обласних та міжнародних конкурсах;

  • упровадження нових технологій співробітництва з ВИШами, громадськими об’єднаннями, волонтерськими організаціями, музейно-архівними установами, літературними видавництвами;

  • розширення міжнародного партнерства;

  • проведення заходів по термомодернізації ЗЗСО №5;

  • проведення заходів по забезпеченню закладів освіти відповідності Санітарному регламенту;

  • проведення цілеспрямованої роботи по забезпеченню відповідності температурного режиму у закладах;

  • економія бюджетних коштів на енергоносії до 25%.


 

Очікувані результати:


  • подальше покращення матеріально- технічної бази закладів освіти;

  • оптимізація мережі закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти;

  • забезпечення інклюзивним навчанням та рівним доступом до освіти дітей з особливими освітніми потребами;

  • покращення матеріально-технічного оснащення навчальних кабінетів;

  • зменшення споживання енергоресурсів закладами освіти.


 

 



7.6. КУЛЬТУРА, МОЛОДІЖНА ПОЛІТИКА ТА ТУРИЗМ

 

У Тростянецькій міській ОТГ функціонує 16 закладів культури, які утримуються за рахунок коштів бюджету міста, зокрема:

  1.  КЗ ТМР «Тростянецька дитяча музична школа ім. П.І. Чайковського».

  2. КЗ ТМР «Тростянецька публічна бібліотека та 5 бібліотек- філій.

  3. КЗ ТМР «Музейно- виставковий центр «Тростянецький».

  4. 8 клубних закладів, два з яких не функціонує (Гаївський та Кам’янецький).


В 2021 році мережа закладів культури збільшиться за рахунок приєднання колишнього районного будинку культури та 17 клубних закладів (10 будинків культури, 6 сільських клубів, 1 об’єкт дозвіллєвої роботи)

Кожного року в місті проходить значна кількість загальноміських культурно -мистецьких заходів.

         Так, у 2021 році робота «Міського клубу «Ветеран» буде спрямована на подальший розвиток аматорського народного мистецтва та організацію змістовного відпочинку літніх людей. Крім існуючих колективів художньої самодіяльності планується організація гуртка художнього читання. Клубом будуть проведені 40 тематичних заходи. Продовжать працювати клуби любителів шашок та шахів, більярду та доміно.

         Творчі колективи братимуть участь у проведенні всіх міських та районних мистецьких свят, мітингах та фестивалях, а також народний хор «Ветеран» візьме участь у Всеукраїнському фестивалі «Боромля».

В 2021 році «Цукрозаводський клуб» планує розширити спектр надання послуг, таких як:

- проведення публічних заходів (публічні обговорення, громадські слухання, семінари);

- депутатські зустрічі та прийоми громадян;

- зустрічі представників громадських організацій з жителями мікрорайонів;

- виставки картин, фотографій місцевих художників, аматорів;

- діяльність бюро послуг (ксерокопіювання, доступ до мережі інтернет).

В 2021 році колективом планується проведення 45 культурно-мистецьких та просвітницьких заходів. Художній колектив братиме участь в концертах, фестивалях та конкурсах, міських та районних заходах.

«Радомлянський клуб» на 2021 рік планує продовження роботи гуртків, а також проведення 68 культурно-масових заходів, що задовольнятимуть потреби населення в організації дозвілля: тематичні концерти, театралізовані свята, вечори відпочинку для молоді, спортивно-масові заходи. Відродити обряд весілля для фольклорного колективу «Берегиня», взяти участь у конкурсі «Пісенне літо».

«Смородинський клуб» в 2021 році планує провести 75 культурно-масових заходів, які задовільнять потреби населення в організації дозвілля: тематичні концерти, театралізовані свята, вечори відпочинку для молоді, спортивно-масові заходи. Візьмуть участь у фестивалі фольклорного мистецтва «Від Різдва до Водохреща», в театралізованому святі «Тростянецька масляна», у Всеукраїнському фестивалі «Боромля», у фестивалі- конкурсі драматичних колективів «Котилася торба».

«Лучанський сільський клуб» в 2021 році проведе 20 культурно-мистецьких заходів, які задовольнятимуть потреби населення в організації дозвілля: тематичні концерти, театралізовані свята, вечори відпочинку для молоді, спортивно-масові заходи.

«Кам’янський сільський будинок культури» в 2021 році проведе 35 культурно-мистецьких заходи, які задовольнятимуть потреби населення в організації дозвілля: тематичні концерти, театралізовані свята, вечори відпочинку для молоді, спортивно-масові заходи.

«Гаївський клуб» та «Камянецький клуб»  не функціонує, оскільки приміщення клубу потребує капітального ремонту. Спеціалістами міської ради та будівельної організації проведено обстеження приміщення з метою визначення першочергових заходів з відновлення роботи клубу.

Колишній районний будинок культури в 2021 році планується реорганізувати в Центр культурних послуг з широкою мережею клубних закладів-філій. Планується проведення загально громадських заходів з участю колективів всіх закладів культури: «Тростянецька масляна», фольклорний фестиваль «Від Різдва до Водохреща», звіт громади «Весняний заспів Тростянеччини», фестиваль-конкурс «Тростянеччина сміється», конкурс виконавців української сучасної естрадної пісні «Пісенне літо», фестиваль-конкурс драматичних колективів та інш.

 КЗ ТМР «Музейно- виставковий центр «Тростянецький» планує продовжити надання послуг з реєстрації шлюбу в пілотному проекті Міністерства юстиції України «Шлюб за добу», пілотний проект Міністерства юстиції України «Ювілейні шлюби», організація виїзних шлюбних церемоній,  оренда приміщення для проведення шлюбних обрядів, фото та відео зйомок, вечорів класичної музики, виставок картин місцевих, вітчизняних та закордонних художників, реалізацію сувенірної продукції, участь у проведенні  загальноміських культурно-мистецьких заходів. Планується створення експозиційних кімнат у підвальному приміщенні, участь у створенні книги- фотоальбому про м. Тростянець, до Дня міста. У 2021 р. буде продовжена робота по розробці нових інформаційно - промоційних матеріалів про м. Тростянець, його історію та архітектурну спадщину, наукова робота та опрацювання матеріалів. Будуть проводитися розкопки у с. Зарічне (Боголюбове), Ніцахі, Мащанці.  Планується створити у с. Зарічне музей, робота якого буде спрямована на вивчення та збереження історичної матеріальної спадщини, що знаходиться на території Тростянецької територіальної  громади.

 

КЗ ТМР «Тростянецька дитяча музична школа ім. П.І. Чайковського працюватиме на збереження кількості учнів, які отримують мистецьку освіту на рівні 2020 року та поступове їх збільшення до 195.

До мережі  Тростянецька публічної бібліотеки у 2021 році приєднається 17 сільських бібліотек-філій. Планується  проведення наочного брендування (візуалізація) приміщення центральної публічної бібліотеки шляхом встановлення внутрішніх та зовнішніх інформаційних банерів;

- проведення ремонтних робіт по модернізації Смородинської, Ніцахської, Солдатської та Люджанської бібліотек-філій (ремонт, комп’ютеризація, проведення мережі Інтернет, оновлення бібліотечного фонду, автоматизація процесів бібліотечної роботи (програма Koha) ;

-  придбання додаткового комп’ютера для Кам’янської сільської бібліотеки – філії та інших сільських бібліотек як за кошти місцевого бюджету, так і за кошти з альтернативних джерел фінансування.

 

Проблемні питання для вирішення у 2021 році:


  • недостатній рівень матеріально – технічної бази та стану приміщень закладів культури;

  • недостатні обсяги фінансування закладів культури, виділення коштів на проведення капітального ремонту Гаївського клубу;

  • недостатні обсяги фінансування музейних закладів, виділення коштів на проведення ремонту підвального приміщення садиби Л. Є. Кеніга;

  •  фінансування проведення мережі Інтернет та придбання комп’ютерної техніки для бібліотек-філій.

  • повна автоматизація бібліотечних процесів в бібліотеках Тростянецької територіальної громади;

  • створення в с. Зарічне музейно- культурного комплексу;

  • проведення археологічних досліджень на пам’ятці археології «Городище та поселення» в с. Зарічне, с.Ніцаха, с.Мащанка.


 

Кількісні та якісні показники ефективності реалізації

 




















































































































































































Показники Од. виміру 2020

звіт
2021

проект
2021

2020,%
Комунальні заклади культури
Школи естетичного виховання дітей:        
Кількість закладів одиниць 1 1 100
Контингент учнів чол. 181 195 108
Охоплення дітей шкільного віку позашкільною мистецькою освітою % 181 195 108
Кількість випускників шкіл, що продовжили мистецьку освіту у вищих навчальних закладах чол. 3 3 100
Бібліотеки:        
Кількість: одиниць 6 23 383
Кількість читачів       чол. 6574 10000 152
Відсоток жителів ОТГ, охоплених бібліотечними послугами % 22,2 27,3 123
Інші комунальні заклади культури: одиниць      
 муніципальна галерея одиниць      
Кількість закладів іншого підпорядкування
Театри одиниць - -  
Філармонія одиниць - -  
Музеї одиниць 1 1 100
Кінотеатри одиниць 1 1 100
Парки одиниць 1 1 100
Клубні установи одиниць 8 26 325
- в них клубних формувань одиниць 29 399 85,3
Організація та проведення загальноміських культурно-мистецьких заходів
Кількість заходів одиниць 25 68 272
у тому числі:        
ен- міжнародного рівня одиниць - 4 100
Кількість жителів ОТГ, охоплених заходами тис. чол. 21430 21430 100
Відсоток жителів міста, охоплених заходами % 100 100 100



 

В 2021  році пріоритетними завданнями є (додаток 1 до Програми):


  • збільшення послуг, що надаються клубними закладами в сфері відпочинку, дозвілля та підвищення якості надання цих послуг;

  • придбання звукової апаратури для технічного забезпечення в клубах;

  • ремонтні роботи в Лучанському сільському клубі;




  • збільшення кількості ігрового обладнання в клубних закладах міста;

  • створення музейно - культурного комплексу городище та поселення Роменської культури;




  • створення археологічної експозиції та її розміщення в селі Зарічному;




  •  створення музейної експозиції в баштах «Круглого Двору»;


проведення реекспозиції в залах «Археологічна Тростянеччина» та «Наш край у XVIII-XIX ст.»;


  • створення експозиції «Винний погрібець» та «Ремесла Тростянеччини» в підвальному приміщенні будинку Л.Є. Кеніга.


 

Очікувані результати:


  • збереження діючої мережі закладів культури міста;

  • охоплення бібліотечними послугами більшої кількості населення міста;

  • збереження контингенту учнів шкіл естетичного виховання дітей шкільного віку позашкільною мистецькою освітою;

  • збільшення відсотку паспортизованих об’єктів культурної спадщини від загальної кількості об’єктів.


Молодіжна політика

 

У 2021 році планується залучати Дитячу дорадчу раду та молодь громади до розвитку національно патріотичного, туристичного та культурного напрямку.

Створення молодіжного культурно-освітнього центру (ХАБу) на базі колишньої їдальні.

В наступному році планується продовжувати свою діяльність Дитяча дорадча рада, активно приймає участь у заходах міста, а саме: новорічні та різдвяні свята, кубок міського голови КВК, свято Івана Купала, Хеллоувін тощо.

 

 

Проблемні питання для вирішення у 2021 році:


  • потреба залучення представників дитячої дорадчої ради до розробки місцевої політики;

  • недостатнє спілкування з представниками влади, щодо поліпшення становища дітей, та захисту їх прав;

  • потреба в розробці альтернативних проектів міських програм та заходів;

  • недостатнє проведення інформаційно-просвітницьких та благодійних заходів               (з екологічної тематики та культурно-історичних цінностей) за участю членів ДДР;

  • потреба в навчально-інформаційних заходах для членів молодіжних організацій;

  • відсутність контактів з дитячими дорадчими радами з інших міст України для обміну досвідом;

  • потреба в капітальному ремонті приміщення під ХАБ, придбання оргтехніки, меблів та ін.


 

В 2021 році пріоритетними завданнями є (додаток 1 до Програми):


  • проведення просвітницьких екологічних акцій, залучення молоді до благоустрою місць відпочинку та дозвілля у місті;

  • залучення громади до збереження культурної спадщини;

  • участь у формуванні міської політики щодо дітей та молоді;

  • участь в організації культурного життя міста;

  • розвиток лідерських навичок членів «Молоді» та ДДР (тренінги, неформальні дискусії тощо);




  • більш активне залучення представників дитячої дорадчої ради, молодіжних організацій, школярів до розробки місцевої політики;

  • підвищення рівня проведення інформаційно-просвітницьких та благодійних заходів (з екологічної тематики, культурно-історичних) за участю членів ДДР та молодіжних організацій;

  • проведення навчально-інформаційних заходів для самих членів дитячої дорадчої ради з використанням сучасних інтерактивних методів роботи;

  • налагодження контактів з дитячими дорадчими радами, молодіжними організаціями з інших міст України для обміну досвідом.


 

Розвиток туризму

 

З метою сприяння розвитку відпочинкового туризму в територіальній  громаді ініціюється формування туристичного простору високої привабливості шляхом розроблення та впровадження конкурентоспроможного туристичного продукту на основі наявних туристичних та рекреаційних ресурсів, визначаються земельні ділянки для створення відповідної туристичної інфраструктури, у тому числі для будівництва готелів,

 мотелів, парків розваг із залученням інвестиційних проектів. Одним із таких заходів стала розробка проекту розвитку парку П.І. Чайковського. В основу концепції розвитку парку покладено не лише поліпшення його благоустрою, а й створення додаткових атракціонів, місць для відпочинку та занять спортом, цікавих в архітектурному плані куточків.

Ведеться робота по оновленню інформаційно - промоційних матеріалів по всім архітектурним та визначним пам’яткам громади.

У 2021 році з метою використання садибного комплексу в цілому, планується розпочати проведення реконструкції фортеці Круглий двір та садиби Л.Є. Кеніга та проведення ремонту та облаштування підвального приміщення цієї будівлі.

Також, враховуючи збільшення культурно – мистецьких заходів та  збільшення туристично - привабливих об’єктів у 2021 році має розширитися асортиментний перелік сувенірної продукції та збільшитися виготовлення інформаційно - промоційних матеріалів про Тростянецьку громаду. Ще однією складовою по проведенню промоційних заходів є участь у туристичних виставках, презентаціях, тощо, що дасть змогу популяризувати наш туристичний продукт на теренах країни.

Наразі розроблена  програма розвитку туризму на 2019-2023 роки з врахуванням нових об’єктів та територій, що перейшли до Тростянецької територіальної громади. Адже Зарічненський , Кам’янський та інші старостинські округи  мають чудову зону відпочинку на березі річки Ворскла. Зелений туризм на Тростянеччині має всі шанси стати одним із провідних напрямків у туристичній сфері Східної України. На території села Зарічне розташований Тростянецько-Ворсклянський національний парк та насипні скіфські кургани, які є історичною пам’яткою та охороняються державою. Все це дає нові можливості розвитку зеленого та сільського туризму на території Зарічненського та Кам’янського старостинських округів.

На 2021 рік заплановані культурно-мистецькі події, в тому числі фестиваль-конкурс класичної музики «Чайковський Fest», міжнародний фестиваль історичної реконструкції «Стара фортеця. Подорож крізь століття», Істироко- культурний фестиваль  «Сторінками історії Середньовіччя», спортивний фестиваль «Нескучний Вело-Fest», міжнародний молодіжний музичний фестиваль «Схід-рок», міжнародний художній пленер «Мальовнича Тростянеччина», День міста Тростянець. Вперше у 2021 році планується проведення військово–патріотичного зльоту «Нащадки» та міжнародні змагання з боксу. Під час цих заходів планується залучити до 50 тисяч туристів.

Значна увага приділяється збереженню, відновленню та популяризації пам’яток історії та архітектури, шляхом проведення поточних ремонтних робіт, проведення на базі пам’яток культурно – мистецьких заходів, урочистих шлюбних обрядів, обслуговування екскурсійних груп.

 

Кількісні та якісні показники ефективності реалізації

 





































































Туризм
Кількість заходів з популяризації туристичного потенціалу Тростянецької міської територіальної громади одиниць 8 18 225
Кількість об’єктів культурної спадщини одиниць 35 35  
у тому числі паспортизованих:   5 5 100


  • археології


одиниць 6 6 100


  • історії


одиниць 14 14 100


  • монументального мистецтва


одиниць 2 2 100


  • садово-паркового мистецтва


одиниць 1 1 100


  • науки і техніки


одиниць - -  
Кількість об’єктів архітектури та містобудування одиниць 12 12 100

 

Проблемні питання для вирішення у 2021 році:


  • недостатня кількість тематичних напрямків туризму, зокрема культурно та історико – пізнавальних, зеленого туризму;

  • відсутність програми залучення до відвідування міста туристичних груп із інших міст України та закордону;

  • відсутність стимулювання попиту на використання наявної інфраструктури міста туристами;

  • відсутність  координації дій та організації роботи в галузі туризму.


 

В 2021 році пріоритетними завданнями є (додаток 1 до Програми):

 

  • проведення ремонту в підвальному приміщенні садиби Л.Є. Кеніга і залучення його до туристичної діяльності;

  • розробити мобільний дадаток із визначенням туристичних маршрутів екскурсій;

  • систематизувати роботу по розробцi та випуску інформаційно – промоційних матеріалів та сувенірної продукції про Тростянецьку громаду;

  • посилити заходи по промоції міста на державному рівні через розміщення інформації у регіональних та національних ЗМІ;

  • провести в квітні ХІІ1 міжнародний художній пленер «Мальовнича Тростянеччина»;

  • провести в травні фестиваль - конкурс класичної музики «Чайковський Fest»;

  • провести в червні фестиваль історичної реконструкції «Стара фортеця. Подорож крізь століття»;

  • провести в липні спортивний фестиваль «Нескучний ВелоFEST»;

  • провести в серпні молодіжний музичний фестиваль «Схід - рок»;

  • провести міжнародні змагання з боксу;

  • провести в серпні історико-культурний фестиваль «Сторінками історії Середньовіччя»;

  • провести в рамках святкування Дня міста фестиваль кави та шоколаду;

  • взяти участь у туристичних виставках, презентаціях, тощо;

  • розпочати роботу по облаштуванню в с. Зарічне музейно-культурного комплексу;

  • проводити  сплави по річці Ворскла;

  • вивчити наявні міські ресурси для залучення в туристичну iнфраструктуру;


Очікувані результати:


  • збільшення кількості туристів;




  • поява нових та відновлення існуючих об’єктів туристичної інфраструктури;




  • наявність чіткої стратегії туристичного розвитку;




  • проведення нових святкових заходів та фестивалів.


 

 

7.7. ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ

 

123445В 2021 році планується нове будівництво біатлонного комплексу «NESKUCHNE» з багатофункціональними спортивно оздоровчими об’єктами по вул. Лісна яка стане найкращою базою для тренувань, проведення змагань з біатлону та лижного спорту. Відродження зимових видів спорту,  розвиток футболу, легкої атлетики, боксу та інші види спортивної діяльності задля отримання більш якісного рівня спортсменів міста. Забезпечення участі спортсменів у обласних, Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях та удосконалення системи дитячо-юнацького та масового спорту.

Розпочати роботи по будівництву мультиспортивного комплексу Н20 по вул. Л.Є. Кеніга, який включатиме в себе спортивні зали з футболу, баскетболу, бігові доріжки, басейн та інше.

Галузь представлена 2 закладами, які утримуються за рахунок місцевого бюджету (Комунальний заклад Тростянецької міської ради «Спортивний клуб «Академія спорту» та Комунальний заклад Тростянецької міської ради «ДЮСШ» та громадські організації «Спорт Тростянеччини», «Самбіст»).

У 2021 році КЗ ТМР «Спортивний клуб «Академія спорту» заплановано продовження робіт по реконструкції стадіону ім. В. Куца за рахунок державного бюджету, внаслідок чого будуть створені комфортні умови для гравців та глядачів змагань. Участь ФК «Тростянець» та ФК «Тростянець-2» в обласних першостях вищої та першої ліги, участь ФК «Тростянець» у чемпіонаті України серед аматорів. Поїздка до Європи однієї з дитячих груп для обміну тренерським досвідом та тренувань. Участь у обласних та Всеукраїнських турнірах та чемпіонатах з футболу, баскетболу, волейболу, гирьового спорту, легкої атлетики, боксу, панкратіону та дзюдо. Продовження робіт спортивних секцій.

 

Кількісні та якісні показники ефективності реалізації КЗ ТМР «СК Академія спорту»

 























































































Показник Од. виміру 2020

звіт.
2021 проект 2021/

2020,%
Кількість осіб, які займаються фізичною культурою та спортом        осіб 215 300 139,53
Кількість фахівців фізичного виховання, що працюють за спеціальністю осіб 12 14 116,66
Кількість спортивних об’єктів:   9 11 122,22
Стадіони   1 1 100,0
Спортзали шт. 1 1 100,0
Плавальні басейни шт. - 1 200,0
Площинні спортивні споруди шт. 7 8 114,29
Кількість фізкультурно-спортивних клубів (громадські організації) одиниць 3 3 100,0
Кількість загальноміських спортивно-масових заходів одиниць 10 45 450,0
Кількість учасників змагань одиниць 500 800 160,0
Кількість призових місць, отриманих у змаганнях вищого рівня одиниць 18 50 278

 

 

Проблемні питання для вирішення у 2021 році:


  • недостатня кількість спортивних об’єктів для занять фізичною культурою та спортом за місцем проживання;

  • недостатній рівень матеріально-технічної бази для забезпечення фізкультурно-оздоровчої діяльності потребам населення за місцем проживання;

  • потреба у подальшій реконструкції стадіону ім. В. Куца.


 

Кількісні та якісні показники ефективності реалізації КЗ ТМР «ДЮСШ»

 























































































Показник Од. виміру 2020

звіт
2021 проект 2020/

2019,%
Кількість осіб, які займаються фізичною культурою та спортом  осіб 222 250 112,61
Кількість фахівців фізичного виховання, що працюють за спеціальністю осіб 8 8 100,0
Кількість спортивних об’єктів:   2 2 100,0
Кількість фізкультурно-спортивних клубів (громадські організації)в т. ч. одиниць      


  • за місцем проживання


       
Кількість ДЮСШ, СДЮШОР, в т. ч. одиниць 1 1 100,0
утримуються  або отримують фінансову підтримку з міського бюджету   1 1 100,0
Кількість загальноміських спортивно-масових заходів одиниць 18 40 222,22
Кількість учасників змагань одиниць 96 215 223,96
Кількість спортсменів, які входять до складу збірних команд України чол. - -  
Кількість призових місць, отриманих у змаганнях вищого рівня одиниць 61 100 163,94

 

 

В 2021 році пріоритетними завданнями є (додаток 1 до Програми):

•   проведення масових фізкультурно-спортивних заходів для населення

Тростянецької територіальної громади;

•   розвиток біатлону в Тростянецькій територіальній громаді, закупка обладнання та спортивного інвентарю, залучення необхідних тренерів та спеціалістів;

•   забезпечення роботи на базі ДЮСШ оздоровчого табору для вихованців

дитячо-юнацької спортивної школи з метою продовження навчально-тренувальної роботи під час літніх шкільних канікул;

•   забезпечення участі спортсменів у обласних, Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях;

  • розпочати нове будівництво біатлонного комплексу «NESKUCHNE»;

  • розвиток біатлонного спорту на місцевому рівні шляхом створення гуртків з біатлону в різних мікрорайонах територіальної громади;

  • збільшення попиту на платні послуги з оренди байдарок та створення баз в с. Кам’янка, с. Климентове, с. Зарічне;

  • розвиток легкої атлетики шляхом будівництва бігових доріжок, освітлених в нічний час, на стадіоні ім. Куца;

  • розпочати роботи по будівництву мультиспортивного комплексу Н20;


•   удосконалення системи дитячо-юнацького та масового спорту;

•   реконструкція стадіону ім. В. Куца.

 

Очікувані результати:

•   призові місця спортсменів у змаганнях вищого рівня в обласних, Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях;

  • поетапне відновленню біатлонної бази в Нескучному;

  • проведення міжнародних змагань з біатлону в Нескучному;

  • підвищення рівня охопленості громадян фізкультурно-оздоровчою та спортивно масовою роботою;

  • збільшення спортсменів біатлонного спорту на місцевому рівні в різних мікрорайонах територіальної громади;

  • розвиток легкої атлетики та проведення Чемпіонатів області;

  • поліпшити умови для проведення міських, всеукраїнських та інших спортивних змагань, фізкультурно-оздоровчої та реабілітаційної роботи і навчально-тренувального процесу вихованців ДЮСШ, СК «Академія спорту»

  • поступово оновити спортивну матеріально-технічну базу закладів фізичної культури і спорту;

  • зростання бюджету громади;


•   розвиток дитячо-юнацького та масового спорту.

 

 



Надпись:                        8. РЕГІОНАЛЬНИЙ РОЗВИТОК, МІСТОБУДУВАННЯ ТА                                 <br />
                                                       АРХІТЕКТУРА, ПРОЕКТНА ДІЯЛЬНІСТЬ                      <br />
                                                    <br />

Заходи щодо реалізації пріоритетних цілей представлено в додатку 1 до Програми.

 

 

Проблемні питання:


  • недосконала система надання державних субвенцій та будівництво важливих об‘єктів, які неможливо виконати за рахунок міського бюджету;

  • аварійний стан очисних споруд і КНС колишнього заводу «Електропобутприлад», що може погіршити екологічний стан в береговій зоні р. Боромля;




  • відсутність централізованого водопостачання та водовідведення мікрорайонів міста;




  • відсутність містобудівної документації приєднаних сіл;

  • розробка пріоритетного плану із залучення грантових коштів для розвитку громади;

  • посилення співпраці з європейськими грантодавцями (ЄББР, Європейська комісія, U-LEAD, USAID, МФ «Відродження», Посольством Федеративної республіки Німеччина, НЕФКО тощо);

  • покращення кооперації з громадськими сектором у напряму мобілізації спільних зусиль для реалізації суспільно важливих програм та проєктів.


 

В 2021 році пріоритетними завданнями є:


  • реконструкція системи водовідведення з центральної частини м. Тростянець (завершення будівництва КНС та напірного колектора) по вулиці Б. Хмельницького;




  • будівництво мережі вуличних водопроводів виселку «Чорногорія»;




  • будівництво та капітальний ремонт доріг до сіл Тростянецької територіальної громади, ремонт доріг по вулицям міста;

  • реконструкція стадіону ім. В. Куца;

  • реконструкція мереж вуличного освітлення;

  • виготовлення необхідної містобудівної документації;

  • прийняти участь у підготовці не менш ніж 50 конкурсних заявок;

  • продовжити реалізацію проєкту центр громадської безпеки у м. Тростянець, який діє з метою залучення громади до виявлення і вирішення проблем безпеки у громаді;

  • підготувати проєктні заявки на отримання фінансування від Державного фонду регіонального розвитку;

  • продовжити співпрацю з міжнародними інституціями з метою залучення додаткових ресурсів, у т.ч. фінансових, для розвитку Тростянецької міської територіальної громади.


 



Надпись:                9. ЖИТЛОВО – КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО ТА БЛАГОУСТРІЙ

Житлово-комунальне господарство є провідною галуззю, оскільки забезпечує життєдіяльність міста. Повний перелік пріоритетних завдань ЖКГ на 2021 рік представлений в додатку 1 до Програми та інформація про діяльність комунальних підприємств в Тростянецькій міській ОТГ в додатку 2 до Програми.

 

КП «ТРОСТЯНЕЦЬКОМУНСЕРВІС»

Основним завданням в 2021 році КП «Тростянецькомунсервіс» є якісне та своєчасне водопостачання споживачів з максимальною економією коштів, недопущення розкрадання води.

 

Проблемні питання:


  • міські очисні споруди потребують проведення ремонтних робіт;

  • необхідність у проведенні гідродинамічного очищення системи централізованого водовідведення;

  • необхідність проведення автоматизації на водозаборах старостинських округів;

  • значні втрати питної води при транспортуванні та кількості поривів мереж шляхом заміни зношених (ветхих та аварійних) мереж;

  • відсутність необхідного обладнання для проведення ремонтних робіт (течешукача; генератора, помпи, газосигналізатора);

  • необхідність в оновленні існуючого обмінного фонду глибинних насосів;

  • застаріла спецтехніка (асенізаційні автомобілі 1984 року випуску; автомобіль ЗІЛ 1989 року; екскаватор 1989 року);

  • контролювати оплату наданих послуг споживачам;

  • забезпечення беззбиткової роботи підприємства.


 

В 2021 році пріоритетними завданнями є (додаток 1 до Програми):


  • заміна аварійних дільниць централізованої водомережі;

  • капітальний ремонт насосного обладнання;

  • гідродинамічне очищення системи водовідведення;

  • придбання необхідної техніки та обладнання.


 

 

ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО «ГОТЕЛЬ ТРОСТЯНЕЦЬ»

Для того, щоб привабити більшу кількість проживаючих і відповідно отримати більше доходів, головним завданням підприємства у 2021 році є продовження проведення ремонтних робіт в кімнатах та будівлі готелю, доведення його послуг до вимог сучасних стандартів.

 

Проблемні питання:


  • недостатньо енергоефективне приміщення готелю (необхідно провести ремонт системи опалення готею), потребує утеплення тильна сторона готелю.


 

            В 2021 році пріоритетними завданнями:


  • беззбиткова робота підприємства;

  • продовжити утеплення фасаду будівлі;

  • встановити камери зовнішнього спостереження, облаштування клумби;

  • продовжити рекламну компанію задля збільшення кількості проживаючих шляхом реєстрації на сайтах в інтернет ресурсах


 

ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО «ЕКОСЕРВІС»

Основне завдання на 2020 рік для підприємства - це продовження активної роботи зі своїми споживачами, розширення зони централізованого вивезення сміття. Планується  включити в графік маршрутів вулиці Грабовського, Чехова. Постійно проводити інвентаризацію, щодо кількості проживаючих по діючим договорам. Проводити роз’яснювальну роботу з боржниками та з мешканцями, які ухиляються від складання  договорів. Провести роботу з приватними підприємствами щодо укладання договорів на вивезення ТПВ. Продовжувати роботу по роздільному збору сміття. Облаштувати майданчики для роздільного збору ТПВ по вулицях: Машинобудівна,16; Миру,28; Благовіщенська,42. також в селах Лучка та Кам’янка. Загалом планується  п’ять майданчиків для роздільного збору скла та поліетиленових пляшок.

На 2020 рік підприємство планує зібрати та захоронити 33,0 тис.м3 ТПВ та надати послуги 13,1 тис. абонентам.  За вісім років  роботи підприємство збільшило обсяги збору та захоронення ТПВ на 10,2 тис.м3 та на 2,9 тис. абонентів. Зростання обсягів планується провести за рахунок збільшення кількості споживачів послуг по збиранню ТПВ від сільського населення, складання договорів з новоствореними підприємствами торгівлі та послуг, збільшення обсягів робіт  по благоустрою міста та сіл в межах громади.

 

Проблемні питання:


  • закінчення терміну експлуатації міського полігону ТПВ;

  • невідповідність стану полігону Правилам експлуатації полігонів;

  • відсутність необхідної кількості техніки для утримання доріг;

  • застарілі та фізично зношені транспортні засоби (потреба в ремонті грейдера ДЗ -143, трактора Т-150 гусеничного, сміттєвоза).


 

В 2020 році пріоритетними завданнями є (додаток 1 до Програми):


  • забезпечити беззбиткову роботу підприємства;




  • провести роботи по приведенню діючого полігону ТПВ до нормативних вимог у сфері його експлуатації, провести ревізію паспорта Полігону ТПВ;

  • виготовити  правовстановлюючі  документи на землю під полігоном ТПВ;

  • розширювати систему роздільного збору побутових відходів в густонаселеному багатоквартирному сектор, та селах громади;

  • створити майданчик для сортування та зберігання вторинної сировини


на полігоні ТПВ;


  • максимально охопити послугою збору ТПВ всі підприємства, та заклади по місту;

  • розширити зону надання послуг централізованого вивезення ТПВ (залучити  до послуг по вивезенню ТПВ жителів громади та доопрацювати діючі маршрути);




 

  • проводити роботу по виявленню абонентів, які ухиляються від сплати послуг;

  • освітлювати в ЗМІ основні досягнення та недоліки в роботі підприємства;

  • підвищити  якість надання послуг;

  • вдосконалити графіки роботи транспорту по санітарному очищення території Тростянецької ОТГ, з врахуванням  пропозицій від споживачів;

  • проводити ремонт встановлених елементів примусового зменшення швидкості на вулицях, проводити роботи по благоустрою та утриманню в чистоті доріг в межах громади.


 

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЧИСТЕ МІСТО»

Основне завдання на 2020 рік для підприємства – це утримання в чистоті парків, доріг, тротуарів, проводити ремонт та встановлювати огорожі по місту, ремонтувати  шахтні колодязі (по комітетам), благоустрій мереж дощових каналізацій по місту, посадка та утримання зелених насаджень, посадка квітів, догляд за квітами, газонами, косіння трави та ін.

 

Проблемні питання:


  • застаріла матеріально – технічна база;

  • необхідність у придбанні мінімашини для полива квітників та газонів та кентавра для чищення снігу.


 

В 2020 році пріоритетними завданнями є (додаток 1 до Програми):


  • оновлення матеріально – технічної бази;

  • придбання мінімашини для полива квітників та газонів, кентавра для чищення снігу;

  • продовжити благоустрій місць відпочинку по вулицях Леніна, урочище «Нескучне», «Червоне», Веселе;

  • влаштування додаткових дорожніх знаків;

  • збільшення клумб для висадки квітів та їх різноманітність;

  • догляд за трояндами в парку ім. Чайковського, на площі 40-ї Армії та в центрі міста;

  • утримувати в належному стані парки, тротуари та зелені насадження.


 

ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО «ТРОСТЯНЕЦЬПАСТРАНС»


  • Підприємство створене з метою забезпечення потреб населення у наданні послуг з перевезення пасажирів міським наземним автомобільним транспортом, підвищення якості транспортних послуг, забезпечення належного функціонування міського наземного транспорту загального користування та створення сприятливих умов для його розвитку.


  • Проблемні питання:

  • відсутність резервного автобуса;

  • висока вартість палива;

  • недостатнє оповіщення населення щодо змін в графіках руху транспорту;

  • необлаштовані зупинки;

  • відсутність водіїв з категорією «Д»


  • В 2021 році пріоритетними завданнями є (додаток 1 до Програми):

  • придбання автобусів на нові маршрути;

  • обладнання автобусів приладами зчитування карток мешканця та GPS-трекерами;

  • обладнання місць зупинок навісами та графіками руху;

  • грейдування та підсипання місць розвороту та зупинок.


 

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТРОСТЯНЕЦЬКЕ ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ надає послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, по опаленню бюджетних установ міста та  має у своєму складі такі підрозділи:

ДП «Будинкоуправління», ДП «Ремсервіс» виконує роботи по капітальному ремонту житлового фонду, ремонту дитячих садків, благоустрою міста,  а також заявки населення по заміні та улаштуванню нових інженерних систем в квартирах.

ДП «Комунжитло» виконує поточне утримання та поточний ремонт гуртожитку по вул. Заводська, 1.

ДП «Елегія» виконує  роботи  по утриманню кімнат поліпшеного проживання  за адресою вул. Заводська 1.

Пропозиції щодо усунення проблемних питань по вищезгаданих комунальних підприємствах див. у додатку 1 до Програми

 

Проблемні питання:


  • проведення інвентаризації джерел викидів та розробка матеріалів для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин від 4-х котелень;

  • заміна мережевого насосу на котельні по вул.Відродження 5а

  • придбання бензопил

  • придбання теплових лічільників

  • виготовлення навісу під дрова на котельні по вул.Відродження 5а




  • необхідність у завершенні реконструкції котелень;

  • придбання водяної помпи ;

  • Заміна котлів на котельні по вул.Татаренка 1б;

  • необхідність у ремонті навісу для дров на ЗОШ №2.

  • придбання АКБ для генераторів

  • заміна електричних лічільників по житловаму фонду 8 шт


 

В 2021 році пріоритетними завданнями є:


  • проведення інвентаризації джерел викидів та розробка матеріалів для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин від 4-х котелень;

  •  придбати теплові лічільники




  • завершити  реконструкції котелень

  • влаштувати навіс під дрова на котельні по вул.Відродження 5а

  • ;

  • провести заміну котлів на  котельні вул. Л. Татаренка 1б;

  • провести капремонт навісу для дров на ЗОШ №2;

  • проведення бесід з боржниками – постійно;

  • підготовка матеріалів та подача до суду на боржників на відшкодування заборгованості за житлово-комунальні послуги – постійно;

  • надання допомоги населенню в підготовці документів для отримання субсидії - постійно.


 

КП «ЕНЕРГОЛЮКС»

У 2020 році планується часткова заміна натрієвих світильників на світлодіодні, що дозволить отримати на багато більший рівень освітлюваності при збереженні рівня витрат на електроенергію.

Також перспективним напрямком розвитку підприємства може бути впровадження системи диспетчеризації вуличного освітлення. Таке впровадження є якісним переходом на новий рівень керування вуличним освітленням. По-перше: дозволить контролювати час роботи освітлення у найбільш раціональний спосіб одночасно по всім шафам обліку. По-друге: керувати рівнем освітлюваності, в той час, коли рух мешканців та транспорту по місту мінімальний, що дозволить економити видатки на електроенергію. По-третє: самостійно виявляти яка з ліній вуличного освітлення не працює та який ліхтар на лінії не працює. По-четверте: надає інформацію про рівень споживання електроенергії, показники лічильника електроенергії.

 

Проблемні питання:


  • необхідність продовження встановлення шаф обліку  електроенергії та монтажу ліхтарного проводу;

  • необхідність у переході від використання газорозрядних ламп до світлодіодних ламп, прожекторів, світильників;

  • необхідність впровадження систем керування вуличним освітленням для економного використання електроенергії;

  • потреба у ремонті світлофорного об’єкту на перехресті вулиць Благовіщенська – Набережна – О. Братушко.


 

В 2020 році пріоритетними завданнями є (додаток 1 до Програми):


  • продовження робіт по монтажу ліхтарного проводу та встановленню шаф обліку споживання електроенергії  вуличного освітленні міста;

  • збільшити кількість встановлених ліхтарів вуличного освітлення в ОТГ на          100 шт.;

  • проведення робіт по заміні електроламп, ремонту ліхтарів, шаф керування вуличним освітленням та іншого електроустаткування;

  • участь у роботі по благоустрою парку ім. Чайковського та садиби Л. Є. Кеніга;

  • утримання у належному стані декоративного підсвічування пам’яток архітектури;

  •  утримання у належному стані світлофорних об’єктів;

  • впровадження сучасних технологій по використанню відновлювальних джерел електричної енергії та запровадження їх у системі вуличного освітлення.




 

КП «ТРОСТЯНЕЦЬКИЙ РИНОК» ТА ДП «РИНОК ЄВРОПЕЙСЬКИЙ»

 

Проблемні питання:


  • необхідність в капітальному ремонті молочного та в м’ясному павільйоні;

  • необхідність в капітальному ремонті офісного приміщення;

  • необхідність в проведенні благоустрою території ринку.


 

В 2021 році пріоритетними завданнями є (додаток 1 до Програми):


  • провести капітальний ремонт молочного та м’ясного павільйону;

  • провести благоустрій сільськогосподарського майданчику;

  • провести капітальний ремонт офісного приміщення;

  • продовжити облаштування території ринку тротуарною бруківкою.




  • покращення благоустрою «Ринок Європейський»;

  • придбання комп’ютерної техніки.


 

КП «МІСЬКА РИТУАЛЬНА СЛУЖБА»

 

Проблемні питання:


  • обмежена площа земельної ділянки центрального кладовища по вул. Пам’яті для подальшого його розширення;

  • незадовільний стан дороги до кладовища, розташованого у вис. Смородине.


 

В 2021 році пріоритетними завданнями є (додаток 1 до Програми):


  • виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування під існуючими кладовищами; (кладовище №1 по вул. Пам’яті, №1 по вул. Луніна, №3 по вул. Радомлянській, №4 по вул. Смородянській, Кладовище с. Кам’янка, кладовище с. Кам’янецьке, кладовище с. Зарічне);

  • завершення робіт по встановленню огорожі на кладовищі №1 по вул. Братська; по вул. Пам’яті;


 

 

КП «АГЕНЦІЯ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ»

 

Проблемні питання:


  • необхідність у придбанні комп’ютерної та організаційної техніки.


 

В 2021 році пріоритетними завданнями є (додаток 1 до Програми):


  • початок робіт по облаштуванню промислового парку «Тростянець»

  • розробка промоційних матеріалів для просуавння промислового парку «Тростянець»; формування та розміщення інформації щодо інвестиційно привабливих земельних ділянок у засобах масової інформації та мережі інтернет;

  • пошук та залучення потенційних учасників (резидентів) промислового парку «Тростянець»; пошук та залучення коштів на облаштування інженерної інфраструктури промпарку

  • комплекс заходів по підвищенню інвестиційного та інституційного рейтингу громади;


 

 

 

КУ «ТРОСТЯНЕЦЬКИЙ ТРУДОВИЙ АРХІВ»

У зв’язку зі збільшенням одиниць зберігання, з метою більш якісного та швидкого опрацювання соціально-правових запитів громадян та надання платних послуг юридичним та фізичним особам у 2021 році необхідно збільшити чисельність працюючих, а саме до штатного розпису внести 1,0 ставки спеціаліста архіву.

 

Проблемні питання:


  • проведенні ремонтних робіт в архівних приміщеннях для безпечного функціонування установи;

  • приведення електромережі архівних кімнат до технічних норм;

  • відсутність пожежної сигналізації;

  • відсутність сигналізації для охорони приміщення;

  • відсутність металевих стелажів;

  • відсутність архівних коробок для документів;

  • відсутність жалюзі для затемнення архівосховищ.


 

В 2021 році пріоритетними завданнями є (додаток 1 до Програми):


  • покращення якості надання послуг громадянам;

  • проведення ремонтних робіт в приміщеннях для функціонування установи;

  • встановлення пожежної сигналізації;

  • встановлення сигналізації для охорони приміщення;

  • придбання металевих стелажів;

  • придбання архівних коробок для документів;


придбання жалюзі для затемнення архівосховищ.

 

КП «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ТРОСТЯНЕЦЬ»

 

Проблемні питання:


  • недостатнє технічне забезпечення ТРК: технологічне обладнання для подальшого забезпечення телерадіовиробництва згідно Ліцензії та загально прийнятих стандартів в Україні;

  • недостатнє кадрове забезпечення для організації  безперебійного функціонування ТРК;

  • відсутність стабільного фінансування безперервного процесу телерадіовиробництва для забезпечення умов поступового переходу ТРК на самоокупність та прибутковість;

  • відсутність стабільне та незалежне енергозабезпечення і швидкісний інтернет з резервом для  забезпечення життєво важливих процесів діяльності ТРК.


 

В 2021 році пріоритетними завданнями є (додаток 1 до Програми):


  • покращення якості надання послуг;

  • придбання необхідної техніки для подальшого розвитку – розширення потужностей ТРК;

  • подальше будівництво телестудії, радіостудії  згідно технології для забезпечення  телерадіовиробництва за Ліцензією;

  • набір спеціалістів згідно штатного розкладу, навчання спеціалістів;

  • придбання контенту та створення продукту власного виробництва для роботи в ефірі у цілодобовому режимі;

  • придбання меблів та створення робочих місць;

  • придбання автомобілю для забезпечення виробничого процесу ТРК;

  • підключення індивідуального – незалежного енергоживлення для безперебійної роботи ТРК з обов’язковою системою стабілізації напруги.


 

 

Кількісні та якісні показники ефективності реалізації

 



















































































































































































































































































































































































































































































Показники Од. виміру 2019

звіт
2020

очік.
2021

проект
2021/

2020,%
Житловий фонд міста          
Кількість будинків, одиниць        
в т.ч. комунальної форми власності одиниць 228 228 228 100
Площа будинків, тис. кв.м        
в т.ч. комунальної форми власності тис. кв.м 2,2 2,2 2,2 100
Кількість об’єднань співвласників багатоповерхових будинків/органів самоорганізації населення одиниць ОСББ/

одиниць ОСН
3/0 3/0 3/0 100
Теплопостачання          
Загальна протяжність централізованих теплових мереж по Тростянецької міської ОТГ км 2,6 2,6 2,6 100
Кількість діючих централізованих котелень по Тростянецької міської ОТГ одиниць 8 8 8 100
Реконструкція/капітальний ремонт теплових мереж км 0 0 0,04  
Рівень  охоплення населення послугою централізованого теплопостачання %        
Тверді побутові відходи          
Загальна кількість контейнерів для збору ТПВ всього в місті контейнерів 104 110 115  
Кількість контейнерів для роздільного збору ТПВ контейнерів 8 8 8 100
Об’єм захоронених ТПВ тис. куб. м 34,7 41,5 42,0 101,2
Рівень охоплення послугою з вивозу ТПВ мешканців багатоквартирних будинків % 92,7 90,8 94,0 103,5
Рівень охоплення послугою з вивозу ТПВ мешканців приватних будинків % 55,9 55,2 65,0 117,5
Зелене господарство          
Загальна площа зелених насаджень в місті га 6026,2 6026,6 6027,0 100
Площа зелених насаджень, охоплених доглядом всього га 1021,0 2021,0 2021,4 100
Кількість висаджених дерев одиниць 158 111 100 90,1
Кількість висаджених троянд одиниць 126 45 50 111
Площа газонів,  охоплених доглядом га 0,5 0,5 0,6 120
Площа квітників, охоплених доглядом га 0,7 0,7 0,8 114,3
Площа парків, скверів, охоплених доглядом га 0,8 0,8 1,0 125
Зовнішнє освітлення          
Загальна протяжність мереж зовнішнього освітлення км 41,1 43,4 44,9 103,4
Реконструкція/капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення км 0 0 17,82  
Кількість світлоточок в мережі зовнішнього освітлення одиниць 1750 1864 1964 105,4
в т.ч. енергозберігаючих одиниць 1750 1864 1964 105,4
Водопостачання/водовідведення          
Загальний обсяг реалізованої води, тис. куб.м 207,9 203,0 211,0 103,9
в т.ч. населенню: тис. куб.м 188,6 186,0 192,0 103,2
Відведено (скинуто) стічних вод всього, тис. куб.м 198,4 193,5 197,0 101,8
в т.ч.  населенню тис. куб.м 97,1 94,0 97,0 103,2
Загальна протяжність мережі водопостачання км  

34,4
 

34,4
 

38,0
110,5
Загальна протяжність мережі водовідведення км  

9,7
 

9,7
 

9,7
100
Показники втрат води в мережах, в т.ч.          
нормативні % 28,0 28,0 28,0 100
фактичні % 32,1 35,0 30,0 85,7
Реконструкція/капітальний ремонт мереж водопостачання км  

0,66
 

0,6
 

0,8
133,3
Реконструкція/капітальний ремонт мереж водовідведення км  

2,1
 

0,6
 

1,0
166,7
Інше          
Кількість/площа кладовищ, що обслуговуються од./га 7/20 53/80,8 53/80,8 100
Площа тротуарів/пішохідних доріжок з твердим покриттям, відремонтованих капітальним ремонтом, в т.ч. з урахуванням улаштованих велодоріжок кв.м 1189 1643 1800 109,5
Дорожнє господарство          
Загальна протяжність вулично-дорожньої мережі в межах територіальної громади, всього км 127,1 127,1 180 141,6
Загальна площа вулично-дорожньої мережі в межах територіальної громади всього тис.кв.м 539,1 539,1 900 166,9
Загальна кількість вулиць одиниць 206 206 383 185,9
Кількість світлофорних об’єктів/тих, що обслуговуються комунальними службами одиниць 2 2 2 100
Загальна протяжність мостів та шляхопроводів км 0,48 0,48 0,6 125
Площа відремонтованих доріг, вулично-дорожньої мережі та прибудинкових доріг капітальним ремонтом тис.кв.м 0,7 - 10,0  
Площа відремонтованих доріг поточним ремонтом тис.кв.м 7,3 14,0 19,0 135,7
Будівництво доріг тис.кв.м 0 0 0  
Реконструкція доріг тис.кв.м 0 0 0  
Протяжність мережі з асфальтно-бетонним покриттям км 27,8 28,8 30,0 104,2
Протяжність мережі, обладнаної закритою дощовою каналізацією км 0,72 0,72 0,8 111

 

 

 

Очікувані результати:


  • збільшення площі відремонтованих доріг, вулично-дорожньої мережі та прибудинкових доріг;

  • реконструкція/капітальний ремонт теплових мереж;

  • збільшення кількості контейнерів для роздільного збору ТПВ;

  • збільшення кількості висаджених дерев;

  • збільшення реконструкції/капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення;

  •  збільшиться реконструкція капітальний ремонт мереж водовідведення, водопостачання.


 

Тарифна політика

У 2021 році у громаді тарифна політика здійснюватиметься на підставі існуючого розмежування повноважень щодо встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги між державними органами та органами місцевими самоврядування.

 











































































































Назва підприємства-надавача послуги Вид послуг роки
 

2019
 

2020
2021 2022 2023
КП ТМР «Тростянецькомун сервіс» Тариф водопостачання для

 населення, за 1 м³

бюджетні установи, за 1 м³

інші споживачі, за 1 м³
 

17,32

19,91

22,51
 

17,32

19,91

22,51
 

20,78

24,00

27,00
 

23,00

26,6

28,00
 

24,7

28,00

30,00
Тариф водовідведення для,

населення, за 1 м³

бюджетні установи, за 1 м³

інші споживачі, за 1 м³
 

22,90

26,33

29,76
 

22,90

26,33

29,76
 

28,00

33,00

37,2
 

31,00

36,00

41,00
 

35,10

40,30

45,60
Тариф на послуги із вивезення рідких побутових відходів для

населення, 1 м³

бюджетні установи, 1 м³

інші споживач

автомобілем  МАЗ 5340С2

населення, 1 м³

бюджетні установи, 1 м³

інші споживач

 
 

40,00

41,89

43,80

 

41,27

43,24

45,19
 

40,00

41,89

43,80

 

41,27

43,24

45,19
 

44,00

46,08

48,18

 

45,40

47,56

49,71
 

 

44,00

46,08

48,18

 

45,40

47,56

49,71

 
 

49,72

52,07

54,44

 

51,30

53,74

56,17
Тариф на послуги із вивезення та розміщення шламу від очищення вод  стічних неспецифічних промислових, 1 м³

автомобілем МАЗ 5340С2

 
105,90

 

 

107,29
105,90

 

 

107,29
130,00

 

 

132,00
130,00

 

 

133,00
133,00

 

 

135,00
КП ТМР «Тростянецьке ЖЕУ» Тариф на послуги з централізованого опалення для

  • населення, за 1 Гкал

  • бюджетні споживачі та інші, за 1Гкал


 

1526,41

2268,48
 

1526,41

2268,48
- - -
Тариф на послуги з централізованого опалення для

  • населення, за1 м2

  • бюджетні споживачі та інші, за 1 м2


 
 

20,27

56,76
 

20,27

56,76
- - -
 Тарифи на теплову енергію її виробництво, транспортування та постачання:

Котельні вул. Л Татаренка,1б, вул. Шевченка,11в, вул. Відродження 5а, вул. Комарова,25

  • бюджетні споживачі

  • інші ен бюджетні споживачі


 Котельні вул.Заводська,1, вул

                   вул. Благовіщенська,13

                    вул. Благовіщенська,3

                    вул. Л. Татаренка,5а

 

 
     

 

2282,41

2282,41

1711,86

2301,88

2160,61

2190,17
 

 

2282,41

2282,41

1711,86

2301,88

2160,61

2190,17
 

 

2282,41

2282,41

1711,86

2301,88

2160,61

2190,17
Тарифи на відшкодування експлуатаційних витрат,  пов’язаних з наданням послуг з утримання будинків і споруд, за 1 м2

 
мін.1,87

макс. 4,04
мін.1,87

макс. 4,04
     
ДП «Екосервіс» КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» Збирання, вивезення  та захоронення ТПВ

  в розрахунку на 1 особу (багатоквартирний будинок)

                                            ( приватний сектор)
 

15,70

17,02
 

15,70

17,02
21,00

 

23,00
23,50

 

25,00
25,00

 

27,00
Збирання, вивезення та захоронення ТПВ, , за 1 м³

 (багатоквартирний будинок)

 (приватний сектор)

 (бюджетні установи)

 (бюджетні установи, без послуг вантажника)

  ( інших споживачів)
 

121,62

121,62

127,40

112,08

144,78
 

121,62

121,62

127,40

112,08

144,78
 

165,40

165,40

173,00

15240

196,90
 

165,40

165,40

173,00

152,40

196,90
 

198,00

198,00

207,60

182,88

236,00
ДП «Комунжитло» КП ТМР «Тростянецьке ЖЕУ» Проживання у гуртожитку, за 1 м2

 

 
5,41

 

 
5,41

 
7,20

 
8,0

 
8,50

 



Надпись:     10. РОБОТА ЗІ ЗВЕРНЕННЯМ ГРОМАДЯН. ПРОЗОРІСТЬ ТА ВІДКРИТІСТЬ РАДИ

У процесі складання Стратегічного плану розвитку територіальної громади                   м. Тростянець одним із пріоритетних напрямків розвитку міста тростянчанами було визначено розвиток інституційної спроможності місцевої влади, в якому неабияку  роль відіграє рівень роботи зі зверненнями громадян.

Під терміном «відповідальна влада» слід розуміти не лише виконання міським головою та його командою своїх передвиборчих обіцянок, але і те, що діяльність апарату міської ради має бути прозорою, етичною та ефективною, зосередженою на задоволенні потреб громади та громадянина.

В цьому напрямку Тростянецькою міською радою вже зроблені певні кроки: засновані та діють при Тростянецькому міськвиконкомі громадська рада, дитяча дорадча рада, проводяться громадські слухання на яких розглядаються питання щодо плану соціально-економічного розвитку та бюджету на майбутній рік, а також звіти міського голови перед громадою про виконану роботу за рік попередній.

Окрім цього у Тростянецькій громаді створені органи самоорганізації населення (ОСН), які діють відповідно до місцевих нормативно-правових актів. В місті створено та легалізовано 220 вуличних та будинкових комітетів, які об’єднані у 9 квартальних комітетів: 7 квартальних комітетів у м. Тростянець та 2 квартальних комітети с. Кам’янка, Кам’янецьке та с. Зарічне, Лучка. Відповідно до «Положення про Громадський бюджет у Тростянецькій міській ОТГ» при формуванні бюджету проводяться збори в кварталах, де голови вуличних та будинкових комітетів надають свої пропозиції до міського бюджету в частині благоустрою міста та здійснюють розподіл коштів громадського бюджету, який склав у 2019 році по м. Тростянець 1,3 млн грн., по Кам‘янському старостинському округу – 1,2 млн грн., по Зарічанському старостинському округу – 872 тис. грн. Загальний обсяг громадського бюджету розподіляється пропорційно між кварталами з урахуванням кількості населення та наявності і стану комунальної інфраструктури із застосуванням коефіцієнтів для кожного кварталу. На зборах, шляхом голосування, голови вуличних та будинкових комітетів визначаються з проведенням необхідних робіт на наступний рік на своїй території. Відібраними до реалізації вважаються ті пропозиції, які набрали найбільшу кількість голосів учасників зборів. До того ж голови вуличних та будинкових комітетів мають право координувати роботу комунальних служб на своїй території, наділені правом контролю всіх робіт в межах громадського бюджету та прийомки роботи після її виконання. Квартальні комітети 2 рази на рік контролюють виконання громадського бюджету також шляхом заслуховування звітів про об`єм робіт та використання коштів на ті чи інші заплановані роботи на загальних зборах.

У зв’язку з цим, у 2020 році завданням є продовження постійного діалогу міської ради та його підвідомчих підприємств із громадянами щодо місцевого розвитку та використання власної моделі Громадського бюджету у Тростянецькій об’єднаній територіальній громаді.

Крім цього, голови вуличних та будинкових комітетів, а також громадяни міста мають можливість надіслати свої звернення з поточними проблемами через веб-платформу «Відкрите місто». Дана платформа контролюються постійно модератором, який щотижня надає інформацію до міської ради про кількість зареєстрованих, прийнятих у роботу та виконаних заявок. За 11 місяців 2019 року через «Відкрите місто» надійшло 62 заяви щодо проблем у місті, із яких 41 вже виконано, ще 21 – знаходиться у роботі (адже чимало із цих проблем потребують значного бюджетного фінансування). Відкрита платформа дає можливість всім, хто заходить на неї, бачити, як вирішується проблема, яка комунальна служба, чи фахівець міськради зволікає із вирішенням того, чи іншого питання, що само по собі дисциплінує. В 2020 році планується продовжити роботу у даному напрямку.

До того ж в Тростянецькій міській раді впроваджена і діє Єдина система місцевих петицій. Дана система створена в рамках програми “Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади” (EGAP), що фінансується Швейцарською Конфедерацією та виконується Фондом Східна Європа, Фондом InnovaBridge у партнерстві з Державним агентством з питань електронного врядування. Дана система дає можливість громадянам звернутися до органу місцевого самоврядування з електронними петиціями через офіційний веб-сайт органу, якому вона адресована. Петиція має набрати не менше 100 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Тростянецької міської ради. За 11 місяців 2019 року надійшло - 4 петиції. Дані петиції не набрали необхідну кількість голосів. Петиції були розглянуті, як звернення громадян та повідомлені згідно законодавства заявника.

З метою відкритості та прозорості у прийнятті рішень у 2015 року було прийнято рішення «Про затвердження Положення про он-лайн трансляцію засідань Тростянецької міської ради». Положення поширює свою дію на висвітлення діяльності Тростянецької міської  ради, виконавчого комітету, депутатів, Тростянецького міського голови, виконавчих органів і посадових осіб Тростянецької міської  ради, органів самоорганізації населення під час засідань. З прийняттям рішення, сесії міської ради відбуваються відкрито та забезпечений вільний вхід громадян. На сесії крім 26 депутатів, членів виконавчого комітету, працівників апарату, на засідання сесій запрошуються представники громадських організацій, голови вуличних та будинкових комітетів, жителі міста. Вони можуть ставити питання, виступати з того чи іншого питання. Втім, аби бути в курсі процесу прийняття управлінського рішення, не обов’язково бути присутнім у залі засідань. Всі сесії та планові засідання виконавчого комітету транслюються он-лайн в мережі Інтернет і кожен бажаючий, сидячи вдома може, відкрити офіційну сторінку міської ради та переглянути засідання сесії чи виконавчого комітету в режимі он-лайн. А також можна переглянути архівні записи он-лайн трансляцій засідань колегіального органу, які зберігаються від початку запровадження такої практики. Така практика використовується з 2015 року і буде продовжувати свою роботу і надалі.

До речі, така практика була запроваджена завдяки участі Тростянецької міської ради у проекті «Школа демократичних правил та процедур для органів місцевого самоврядувая України», що реалізовується Західноукраїнським ресурсним центром за фінансової підтримки Фонду Демократіїї ООН (UNDEF).

 

Центр надання адміністративних послуг

Відповідно до рішення 19 сесії 7 скликання  Тростянецької міської ради №132 від 25.06.2019 року «Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» апарату Тростянецької міської ради та розпорядження голови Тростянецької районної державної адміністрації №248 від 30.09.2019  «Про припинення надання адміністративних послуг»  з 1 жовтня 2019 року розпочав свою діяльність спільний,  міськрайонний Центр надання адміністративних послуг Тростянецької міської ради (далі – ЦНАП), який створений за принципом «єдиного вікна» та відкритого простору.

Протягом 2019 року Тростянецькою міською радою спільно з Тростянецькою районною державною адміністрацією та Програмою «U-LEAD – з Європою» проведено ряд важливих заходів, які позитивно вплинули на розвиток у сфері надання якісних та прозорих адміністративних послуг для мешканців Тростянецької міської об’єднаної громади та інших мешканців Тростянецького району,  а саме:

  • забезпечення ЦНАП належним приміщенням - створено комфортні умови, як для відвідувачів, так і для працівників ЦНАПу, у тому числі з комфортною зоною обслуговування та очікування, туалетною кімнатою загального користування, в тому числі для осіб з обмеженими фізичними можливостями, з обладнаним столиком для пеленання, дитячим куточком та місцем для візочків. Зону очікування та інформування облаштовано вільним робочим місцем з виходом у мережу Інтернет;

  • робочі місця працівників ЦНАПу повністю облаштовані меблями та необхідною комп’ютерною технікою;

  • облаштування прилеглої території до приміщення ЦНАПу без бар’єрним доступом для осіб з обмеженими можливостями та для осіб з додатковими потребами, батьків з візочками;

  • проведено ряд навчальних тренінгів для працівників ЦНАПу з питань покращення якості надання адміністративних послуг для населення;

  • створено одне віддалене робоче місце в с. Кам’янка та залучено до надання окремих адміністративних послуг старосту округу;

  • запроваджено  143 виду адміністративних послуг, які надаються суб’єктам звернення безпосередньо в приміщенні ЦНАП та 62 виду  послуг, які надаються у віддаленому робочому місці для мешканців Кам’янського старостинського округу;

  • запроваджено послугу «SMS – повідомлення» задля повідомлення суб’єктів звернення про готовність (відмову) результату адміністративної послуги.


З метою створення для суб’єктів звернення ефективних механізмів доступу до адміністративних послуг, прозорості та легкості їх отримання, Тростянецькою міською радою підписано меморандуми з суб’єктами надання адміністративних послуг про співробітництво у сфері надання адміністративних послуг містобудування та архітектури, соціального захисту населення, пенсійного забезпечення, земельних відносин, з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності та послуг з оформлення паспорта громадянина України, через ЦНАП.

Крім цього, для зручності та скорочення часу обслуговування суб’єктів звернення з надання платних адміністративних послуг, обговорюється питання щодо встановлення платіжного POS – терміналу на рецепції в зоні очікування та інформування, до кінця 2019 року.

Для виявлення суспільної думки щодо ефективності роботи ЦНАП та вивчення очікування і задоволення якості наданих адміністративних послуг запроваджено проведення соціального опитування шляхом анонімного анкетування.

Також необхідно відзначити, що протягом жовтня – листопада 2019 року адміністраторами ЦНАПу          прийнято 3 472 заяви від суб’єктів звернення для отримання адміністративних послуг, надано 3 159 послуг або 91% від  загальної кількості зареєстрованих заяв/звернень, надано 3 588 консультацій. Інші звернення 7,42% знаходять на контролі, в процесі обробки суб’єктами надання адміністративних послуг. Протягом звітного періоду  від загальної кількості звернень  зареєстровано 55 відмов щодо надання адміністративних послуг, що складає  1,58%.

Для підвищення рівня комфортності для відвідувачів  та безпечних умов праці працівників, в приміщенні ЦНАПу у 2020 році  планується проведення будівельно – монтажних робіт по встановленню навісу над центральним ґанком приміщення, вартість даних робіт складає – 65 тис. грн., також встановлення металопластикових дверей до центрального входу приміщення та  встановлення металопластикових вікон в кімнатах для зберігання архівних справ на суму 25 тис. грн.. Задля забезпечення захисту приміщення від несанкціонованого доступу та безперебійної роботи  ЦНАПу планується встановлення  та обслуговування системи охоронної сигналізації, вартість відповідних послуг складає – 35 тис. грн. на рік.

До того ж у 2020 році в планах Тростянецької міської ради - закупівля спеціального обладнання для видачі паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. На спеціальне обладнання та обслуговування лінії доступу планується передбачити в бюджеті на 2020 рік суму близько 298,6 тис. грн. та введення в структуру ЦНАП ще однієї одиниці адміністратора  з метою належного обслуговування суб’єктів звернення з питань оформлення та видачі паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. А також для підвищення ступеню ефективності проведення автентичності документів, перевірки паспорта на факт його дійсності та відсутності візуальних ознак підробки, виправлень -  планується  придбати ультрафіолетову лампу  на суму  2 тис. грн. та придбання відповідного обладнання і програмного забезпечення UAID Reader, призначеного для зчитування інформації з безконтактного електронного носія паспорта громадянина України у формі ID-картки, його вартість складає 1,5 тис. грн. Обслуговування оргтехніки ЦНАП (поточний та капітальний ремонт, регенерація та заправка картриджів) на суму 12,5 тис. грн..

З метою безперебійної роботи та належного обслуговування відвідувачів ЦНАП необхідно передбачити кошти на забезпечення персоналу ЦНАП канцелярськими товарами на сумі  30 тис. грн. та 10,5 тис. грн. на забезпечення санітарно – гігієнічного стану приміщення ЦНАП.

 Працівники ЦНАП (адміністратори) повинні буди «універсалами», тобто бути компетентними у різних сферах адміністративних послуг  чи принаймні групах послуг. Тому необхідно приділяти увагу щодо підготовки персоналу, підвищення його кваліфікаціє. Проведення регулярних тренінгів, навчань та стажувань. Для цих заходів доцільно передбачити кошти з місцевого бюджету в розмірі 7,5 тис. грн.

 

Забезпечення роботи відділів апарату міської ради

У 2020 році в структурі апарату міської ради планується передбачити спеціаліста архіваріуса та спеціаліста по тендерних закупівлях, планується їм придбати комп’ютерну техніку та оргтехніку. До того ж у 2020 році планується оновити застарілу комп’ютерну та організаційну техніку для спеціалістів апарату міської ради.

Встановити в міській раді камеру відеоспостереження – 4,6 тис. грн. Провести капітальний ремонт внутрішнього фасаду  приміщення та ганку фінансового управління міської ради на суму 180 тис. грн. та ремонт даху цього приміщення на суму 690 тис. грн.; провести ремонтні роботи в каб. №5, №13, №14, архівної кімнати адміністративного приміщення міської ради на суму - 100 тис. грн.; заміну опалювальної системи, вікон (12 шт.), ремонт стіни та панелей в сесійній залі на суму 120 тис. грн.; заміну вікон (24 шт.) на енергозберігаючі в приміщенні міської ради на суму 140 тис. грн.; провести ремонт сходів (центральний вхід) до міської ради на суму 150 тис. грн. та сходів (аварійний вихід) міської ради на суму 5 тис. грн. Виготовити та розмістити стенди – візуалізацію «Майбутнє нашої громади» на суму 10 тис. грн. Поповнити матеріально-технічну базу в апараті міської ради: стільці в кабінети №№21, 22, 24 в кількості 14 шт. на суму 9 тис. грн.; жалюзі в кабінети №№2, 21, 23, 24 на суму 6,5 тис. грн.

Для роботи відділу житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою та енергетичного менеджменту необхідно придбати вимірювальні інструменти (нівелір, штатив, рейка та рулетку 50 м.) на суму 10 тис. грн.

 

Проблемні питання:


  • відсутність спеціального обладнання для видачі паспорта громадянина України, паспорта громадянина України для виїзду за кордон та обладнання для видачі посвідчення водія і реєстрації транспортних засобів;

  • відсутність системи охоронної сигналізації в ЦНАП;

  • розширення площ приміщення ЦНАПу з метою збільшення  спектру адміністративних послуг, які плануються у майбутньому надаватися безпосередньо в приміщенні ЦНАПу (послуги з оформлення та видачі  паспорта громадянина України, та паспорта громадянина України для виїзду за кордон та видача посвідчення водія, реєстрація транспортних засобів);

  • відсутність в ЦНАП можливості видачі адміністративних послуг в електронному вигляді;

  • відсутність ремонтних робіт в адміністративній будівлі міської ради (каб. №№ 5, 13, 14, архів);

  • застаріла система опалення в залі засідань міської ради, яка не є ефективною;

  • значні тепловтрати через віконні отвори;

  • потреба в проведенні ремонту даху приміщення фінансового управління міської ради;

  • сходи центрального входу та аварійного виходу потребують ремонту;

  • не естетичний вигляд приміщення фінансового управління міської ради;

  • застаріла комп’ютерна та організаційна техніка для спеціалістів міської ради, а також відсутня комп’ютерна та організаційна техніка для спеціалістів на вакантні посади;

  • відсутність камери відеоспостереження в міській раді;

  • не достатнє інформування населення про плани громади на майбутнє;

  • недостатня матеріально-технічна база апарату міської ради;

  • відсутні вимірювальні інструменти для ефективної роботи комунального відділу.


 

Пріоритетні завдання на 2020 рік:


  • продовження діалогу міської ради та його підвідомчих підприємств із громадянами щодо місцевого розвитку через платформу «Відкрите місто»;

  • максимальне залучення громади до участі в плануванні бюджету міста (стаття благоустрій);

  • надання інформаційної, консультаційної та практичної допомоги фізичним та юридичним особам в отриманні адміністративних послуг, у тому числі документів дозвільного характеру;

  • розробка та впровадження заходів для спрощення механізмів і скорочення термінів надання адміністративних послуг у ЦНАП;

  • проведення навчання та підвищення кваліфікації працівників апарату міської ради, адміністраторів Центру;

  • проведення соціального опитування шляхом анонімного анкетування клієнтів ЦНАП щодо вивчення очікування і задоволення якості наданих адміністративних послуг;

  • проведення будівельно – монтажних робіт по встановленню навісу над центральним ґанком приміщення ЦНАП;

  • встановлення металопластикових дверей до центрального входу приміщення ЦНАП та  встановлення металопластикових вікон в кімнатах для зберігання архівних справ;




  • встановлення та обслуговування системи охоронної сигналізації в приміщенні ЦНАП;

  • обслуговування оргтехніки ЦНАП (поточний та капітальний ремонт, регенерація та заправка картриджів);

  • забезпечення персоналу ЦНАП канцелярськими товарами;

  • забезпечення санітарно – гігієнічного стану приміщення ЦНАП;

  • проведення регулярних тренінгів, навчань та стажувань для адміністраторів ЦНАП;

  • придбання спеціального обладнання для видачі паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон;

  • придбання необхідного обладнання для автентичності документів та зчитування інформації з безконтактного електронного носія паспорта громадянина України у формі ID - картки;

  • запровадження в ЦНАП видачу адміністративних послуг в електронному вигляді;

  • оновлення застарілої комп’ютерної та організаційної техніки для спеціалістів міської ради, придбання техніки для спеціалістів на вакантні посади на суму;

  • придбання камери відеоспостереження в міській раді;

  • проведення ремонтних робіт в адміністративній будівлі міської ради (каб. №5, №13, №14, архівна кімната;

  • заміна опалювальної системи в сесійній залі, заміна вікон (12 шт.) на енергозберігаючі, ремонт стіни та панелей в сесійній залі; 

  • заміна вікон (24 шт.) на енергоефективні в приміщенні міської ради;

  • потреба в проведенні ремонту даху приміщення фінансового управління міської ради;

  • проведення ремонту сходів центрального входу та аварійного виходу;

  • проведення капітального ремонту внутрішнього фасаду приміщення та ганку фінансового управління міської ради;

  • інформування населення про плани громади на майбутнє;

  • поповнення матеріально-технічної бази для апарату міської ради;

  • придбання вимірювальних інструментів для ефективної роботи комунального відділу.


 

Очікувані результати:


  • налагоджений діалог міської ради та його підвідомчих підприємств із громадянами щодо місцевого розвитку через платформу «Відкрите місто»;

  • максимально залучено громаду до участі в плануванні бюджету міста (стаття благоустрій);

  • забезпечено прозорість та відкритість міської ради;

  • для громадян та суб’єктів господарювання – отримання усіх (більшості) необхідних адміністративних послуг в громаді, в комфортних, доступних та без бар’єрних умовах в належному ЦНАП;

  • для працівників ЦНАП та інших посадових осіб долучених до надання адміністративних послуг – належні умови роботи, регулярні заходи з підвищення кваліфікації;

  • для громади загалом – прозорі умови надання адміністративних послуг, покращений інвестиційний клімат, максимальні надходження до місцевого бюджету за надання адміністративних послуг;




  • створення належних умов для функціонування відділів апарату міської ради;




  • ефективне використання системи опалення  залі засідань міської ради, яка не є ефективною;

  • вирішено питання щодо тепловтрати через віконні отвори;

  • естетичний вигляд внутрішнього фасаду приміщення та ганку фінансового управління міської ради та входу до міської ради;

  • підвищення безпеки працівників міської ради;

  • проінформовано населення щодо планів на майбутнє нашої громади;

  • ефективна робота комунального відділу.


 

 

 

 

 

 



Надпись:              11. СПРИЯННЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЮ ЗАКОННОСТІ ТА ПРАВОПОРЯДКУ

В 2021 році планується продовжити роботу по розширенню системи відеоспостереження в громаді шляхом встановлення відеокамер в найбільш необхідних місцях (ЦРЛ, школи, дитячі садки та ін.). Планується збільшити кількість патрулювань членами громадського формування «СІЧ» по місту у вечірній час у всіх мікрорайонах міста.

 

Проблемні питання:


  • існування суспільно небезпечного явища – злочинність;

  • недостатній рівень оперативності розкриття злочинів.


 

Пріоритетні завдання у 2021 році є (додаток 1 до Програми):


  • зниження рівня злочинності, створення безпечних умов життя громадян міста, захист їх прав, свобод та законних інтересів;

  • усунення причин і умов, що сприяють втягненню молоді та підлітків у протиправну діяльність;

  • підвищення ефективності заходів щодо профілактики правопорушень, протидії злочинності та усунення причин і умов, що сприяють вчиненню протиправних дій;

  • створення умов для проведення ефективної правової та виховної роботи серед населення;

  • сприяння в роботі правоохоронним органам в питаннях підвищення правосвідомості водіїв та пішоходів на дорогах та вулицях міста;

  • залучення громадян міста до охорони громадського порядку.


 

Кількісні та якісні показники ефективності реалізації




































































№ п/п Показники 2018 року очікуване 2019року проект 2020 року 2020 р. /

2019 р., %
1 Крадіжки в багатоповерхівках 64 41 35 85,4
2 По Статті 173 КпАП (Дрібне хуліганство) 83 73 64 87,7
3

По Статті 178 КпАП (Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді)


307 284 253 89,1
4 Злочини 195 166 151 91,0
5 Кількість членів громадського формування 41 45 53 117,8
6 Кількість проведених патрулювань по місту 20 197 240 121,8
7 Кількість проведених рейдів з виявлення браконьєрів на водоймах 6 7 12 171,0



 

Очікувані результати


  • зменшення кількості правопорушень та злочинів в середньому на 11,7%;

  • створення максимально безпечного середовища для життя, роботи та відпочинку на території Тростянецької міської ОТГ.



Надпись:       12. МОНІТОРИНГ ТА ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО – ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ТГ ЗА 2021 РІК

Моніторинг Програми здійснюється відділом економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності Тростянецької міської ради.

Щоквартально здійснюється збір інформації щодо відстеження ходу реалізації Програми. З метою виявлення відхилень від сформованих заходів та завдань, за результатами моніторингу відділ економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності Тростянецької міської ради готує узагальнений звіт та подає його на розгляд сесії.

Моніторинг досягнення основних пріоритетів здійснюється відповідно до таких визначених пріоритетів:

1. Розвиток економічного потенціалу громади.

2. Підвищення якості життя мешканців громади.

3. Ефективне управління громадою.

Загальний моніторинг досягнення визначених пріоритетів відбувається на основі моніторингу реалізації кожного з переліку проектів в рамках відповідного пріоритету.

Організація виконання реалізації Програми покладається на секретаря Тростянецької міської ради, заступника міського голови з економічного розвитку, заступника міського голови з питань ЖКХ, заступника міського голови з питань регіонального розвитку.

 

  










  Додаток 1

до Програми економічного і соціального   розвитку Тростянецької міської ТГ на 2021 - 2023 роки



 

Заходи щодо реалізації Програми економічного і соціального розвитку Тростянецької міської ТГ на 2021 - 2023 роки



































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































№ з/п Заходи Відповідальний виконавець Джерела та обсяги фінансування, тис. грн. Очікувані результати виконання заходу  
2021 2022 2023  
БВР[1] МБ[2] ІД[3] БВР МБ ІД БВР МБ ІД  
3. ПОДАТКОВО-БЮДЖЕТНА ПОЛІТИКА  
Завдання 3.1. Забезпечення виконання бюджету Тростянецької міської ОТГ  
1. Забезпечення виконання заходів щодо виконання доходної частини бюджету Тростянецької міської ОТГ Розпорядники бюджетних коштів - - - - - - - - - Виконання запланованих показників доходної частини бюджету ТГ  
2. Виконання заходів, спрямованих на посилення контролю за дотриманням фінансової дисципліни, економією бюджетних коштів, в першу чергу на адміністративні витрати, та ефективним використанням енергоресурсів у бюджетних установах Розпорядники бюджетних коштів - - - - - - - - - Економія бюджетних коштів, покращення фінансової дисципліни  
3.2. Розвиток підприємництва та регуляторна політика  
1. Планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів та їх оприлюднення Розробники регуляторних актів - - - - - - - - - Дотримання принципів прозорості та врахування громадської думки  
2. Проведення відстежень результативності регуляторних актів та оприлюднення звітів про відстеження Розробники регуляторних актів - - - - - - - - - Оцінка стану впровадження регуляторних актів та досягнення ними цілей, задекларованих при їх прийнятті.  
3. Своєчасне оновлення на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних на офіційних сайтах Тростянецької міської ради інформації щодо здійснення регуляторної діяльності Розробники регуляторних актів - - - - - - - - - Дотримання принципів прозорості та врахування громадської думки  
4. Організація та проведення навчання, семінарів, консультацій для суб’єктів малого і середнього підприємництва та працівників відповідних виконавчих органів Тростянецької міської ради   - У межах витрат галузі - - - - - - - Надання можливості суб’єктам малого та середнього  підприємництва міста отримати безкоштовну інформаційно-консультативну допомогу  
5. Надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва з бюджету Тростянецької міської ОТГ Розпорядник бюджетних коштів - У межах витрат галузі - - - - - - - Розвиток бізнесу в пріоритетних для ОТГ напрямках.  
4. 1. УПРАВЛІННЯ ОБ’ЄКТАМИ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ  
4.1. Управління земельними ресурсами  
1. Проект землеустрою, щодо встановлення меж м. Тростянець Відділ комунальної власності і земельних відносин - 175 - - - - - - - Поповнення бюджету ТГ  
2. Технічна документація розрахунку нормативно грошової оцінки м. Тростянець Відділ комунальної власності і земельних відносин - 140 - - - - - - - Поповнення бюджету ТГ  
3. Розробка проектів землеустрою під об`єктами комунальної власності, щодо відведення земельних ділянок Відділ комунальної власності і земельних відносин - 360 - - 360 - - 360 - Поповнення бюджету ТГ  
4. Розробка технічної документації із землеустрою, щодо інвентаризації польових доріг Відділ комунальної власності і земельних відносин - 240 - - 120 - - - - Поповнення бюджету ТГ  
5. Розробка проектів землеустрою, щодо зміни цільового призначення земельних ділянок, для містобудівних потреб Відділ комунальної власності і земельних відносин - 180 - - 180 - - 180 - Поповнення бюджету ТГ  
6. Відшкодування втрат сільськогосподарського призначення, у разі виведення земель із с/г обробітку Відділ комунальної власності і земельних відносин - 150 - - 150 - - 150 - Дотримання норм чинного законодавства  
7. Розробка проектів землеустрою під водними об`єктами та встановлення водоохоронних меж. Відділ комунальної власності і земельних відносин - 240 - - 200 - - 80 - Поповнення бюджету ТГ  
8. Витрати на публікації оголошень, пов`язаних із передачею нерухомого майна в оренду, проведення незалежної оцінки вартості об`єкта оренди, нотаріальне посвідчення договорів Відділ комунальної власності і земельних відносин - 30 - - 30 - - 30 - Дотримання норм чинного законодавств. Інформування населення  
9. Виготовлення технічної документації на нерухоме майно Відділ комунальної власності і земельних відносин - 150 - - 150 - - 150 - Реєстрація права власності  
10. Проведення заходів, пов`язаних з приватизацією, згідно «Програми приватизації майна комунальної власності Тростянецької міської об`єднаної територіальної громади на 2019 -2021 роки» на 2021 рік Відділ комунальної власності і земельних відносин - 120 - - - - - - - Поповнення бюджету ТГ  
11. Оновлення топографічної основи території ТГ (ортофотознімки) Відділ комунальної власності і земельних відносин - 520 - - 520 - - 520 - Поповнення бюджету ТГ  
12. Оновлення топографічної основи території ТГ (картографічна основа масштабу 1:10000) Відділ комунальної власності і земельних відносин - 1200 - - - - - - - Поповнення бюджету ТГ  
13. Замовлення топографічної основи масштабу 1:2000 (основа для генеральних планів населених пунктів) Відділ комунальної власності і земельних відносин - 300 - - 300 - - 300 - Поповнення бюджету ТГ  
14. Замовлення схем та планів картограм ґрунтів та видів угідь на території старостинських округів Відділ комунальної власності і земельних відносин - 200 - - 150 - - 150 - Поповнення бюджету ТГ  
15. Розробка проектів встановлення меж населених пунктів ТГ Відділ комунальної власності і земельних відносин - 500 - - 400 - - 300 - Поповнення бюджету ТГ  
16. Розробка технічної документації щодо розрахунку нормативно грошової оцінки земель населених пунктів Відділ комунальної власності і земельних відносин - 500 - - 400 - - 300 - Поповнення бюджету ТГ  
17. Розробка технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель колективної власності ліквідованих с/г підприємств Відділ комунальної власності і земельних відносин - 300 - - 300 - - 300 - Поповнення бюджету ТГ  
Білківський старостинський округ:  
1 Проект землеустрою, щодо встановлення меж населеного пункту Відділ комунальної власності і земельних відносин - 80 - - 80 - - 80 - Поповнення бюджету ТГ  
2 Технічна документація розрахунку нормативно грошової оцінки населеного пункту Відділ комунальної власності і земельних відносин - 75 - - 75 - - 75 - Поповнення бюджету ТГ  
3 Розробка проектів землеустрою під об`єктами комунальної власності, щодо відведення земельних ділянок Відділ комунальної власності і земельних відносин - 30 - - 30 - - 30 - Поповнення бюджету ТГ  
4 Розробка проектів землеустрою під водними об`єктами та встановлення водоохоронних меж. Відділ комунальної власності і земельних відносин - 50 - - 50 - - 50 - Поповнення бюджету ТГ  
5 Виготовлення технічної документації на нерухоме майно комунальної власності Відділ комунальної власності і земельних відносин - 25 - - 25 - - 25 - Поповнення бюджету ТГ  
Буймерський старостинський округ:  
1 Проект землеустрою, щодо встановлення меж населеного пункту Відділ комунальної власності і земельних відносин - 80 - - 80 - - 80 - Поповнення бюджету ТГ  
2 Технічна документація розрахунку нормативно грошової оцінки населеного пункту Відділ комунальної власності і земельних відносин - 75 - - 75 - - 75 - Поповнення бюджету ТГ  
3 Розробка проектів землеустрою під об`єктами комунальної власності, щодо відведення земельних ділянок Відділ комунальної власності і земельних відносин - 30 - - 30 - - 30 - Поповнення бюджету ТГ  
4 Розробка проектів землеустрою під водними об`єктами та встановлення водоохоронних меж. Відділ комунальної власності і земельних відносин - 50 - - 50 - - 50 - Поповнення бюджету ТГ  
5 Виготовлення технічної документації на нерухоме майно комунальної власності Відділ комунальної власності і земельних відносин - 25 - - 25 - - 25 - Поповнення бюджету ТГ  
Дернівський старостинський округ:  
1 Проект землеустрою, щодо встановлення меж населеного пункту Відділ комунальної власності і земельних відносин - 80 - - 80 - - 80 - Поповнення бюджету ТГ  
2 Технічна документація розрахунку нормативно грошової оцінки населеного пункту Відділ комунальної власності і земельних відносин - 75 - - 75 - - 75 - Поповнення бюджету ТГ  
3 Розробка проектів землеустрою під об`єктами комунальної власності, щодо відведення земельних ділянок Відділ комунальної власності і земельних відносин - 30 - - 30 - - 30 - Поповнення бюджету ТГ  
4 Розробка проектів землеустрою під водними об`єктами та встановлення водоохоронних меж. Відділ комунальної власності і земельних відносин - 50 - - 50 - - 50 - Поповнення бюджету ТГ  
5 Виготовлення технічної документації на нерухоме майно комунальної власності Відділ комунальної власності і земельних відносин - 25 - - 25 - - 25 - Поповнення бюджету ТГ  
Зарічненський старостинський округ:  
1 Проект землеустрою, щодо встановлення меж населеного пункту Відділ комунальної власності і земельних відносин - 80 - - 80 - - 80 - Поповнення бюджету ТГ  
2 Технічна документація розрахунку нормативно грошової оцінки населеного пункту Відділ комунальної власності і земельних відносин - 75 - - 75 - - 75 - Поповнення бюджету ТГ  
3 Розробка проектів землеустрою під об`єктами комунальної власності, щодо відведення земельних ділянок Відділ комунальної власності і земельних відносин - 30 - - 30 - - 30 - Поповнення бюджету ТГ  
4 Розробка проектів землеустрою під водними об`єктами та встановлення водоохоронних меж. Відділ комунальної власності і земельних відносин - 50 - - 50 - - 50 - Поповнення бюджету ТГ  
5 Виготовлення технічної документації на нерухоме майно комунальної власності Відділ комунальної власності і земельних відносин - 25 - - 25 - - 25 - Поповнення бюджету ТГ  
Кам’янський старостинський округ:  
1 Проект землеустрою, щодо встановлення меж населеного пункту Відділ комунальної власності і земельних відносин - 80 - - 80 - - 80 - Поповнення бюджету ТГ  
2 Технічна документація розрахунку нормативно грошової оцінки населеного пункту Відділ комунальної власності і земельних відносин - 75 - - 75 - - 75 - Поповнення бюджету ТГ  
3 Розробка проектів землеустрою під об`єктами комунальної власності, щодо відведення земельних ділянок Відділ комунальної власності і земельних відносин - 30 - - 30 - - 30 - Поповнення бюджету ТГ  
4 Розробка проектів землеустрою під водними об`єктами та встановлення водоохоронних меж. Відділ комунальної власності і земельних відносин - 50 - - 50 - - 50 - Поповнення бюджету ТГ  
5 Виготовлення технічної документації на нерухоме майно комунальної власності Відділ комунальної власності і земельних відносин - 25 - - 25 - - 25 - Поповнення бюджету ТГ  
Криничанський старостинський округ:  
1 Проект землеустрою, щодо встановлення меж населеного пункту Відділ комунальної власності і земельних відносин - 80 - - 80 - - 80 - Поповнення бюджету ТГ  
2 Технічна документація розрахунку нормативно грошової оцінки населеного пункту Відділ комунальної власності і земельних відносин - 75 - - 75 - - 75 - Поповнення бюджету ТГ  
3 Розробка проектів землеустрою під об`єктами комунальної власності, щодо відведення земельних ділянок Відділ комунальної власності і земельних відносин - 30 - - 30 - - 30 - Поповнення бюджету ТГ  
4 Розробка проектів землеустрою під водними об`єктами та встановлення водоохоронних меж. Відділ комунальної власності і земельних відносин - 50 - - 50 - - 50 - Поповнення бюджету ТГ  
5 Виготовлення технічної документації на нерухоме майно комунальної власності Відділ комунальної власності і земельних відносин - 25 - - 25 - - 25 - Поповнення бюджету ТГ  
Люджанський старостинський округ:  
1 Проект землеустрою, щодо встановлення меж населеного пункту Відділ комунальної власності і земельних відносин - 80 - - 80 - - 80 - Поповнення бюджету ТГ  
2 Технічна документація розрахунку нормативно грошової оцінки населеного пункту Відділ комунальної власності і земельних відносин - 75 - - 75 - - 75 - Поповнення бюджету ТГ  
3 Розробка проектів землеустрою під об`єктами комунальної власності, щодо відведення земельних ділянок Відділ комунальної власності і земельних відносин - 30 - - 30 - - 30 - Поповнення бюджету ТГ  
4 Розробка проектів землеустрою під водними об`єктами та встановлення водоохоронних меж. Відділ комунальної власності і земельних відносин - 50 - - 50 - - 50 - Поповнення бюджету ТГ  
5 Виготовлення технічної документації на нерухоме майно комунальної власності Відділ комунальної власності і земельних відносин - 25 - - 25 - - 25 - Поповнення бюджету ТГ  
Мартинівський старостинський округ:  
1 Проект землеустрою, щодо встановлення меж населеного пункту Відділ комунальної власності і земельних відносин - 80 - - 80 - - 80 - Поповнення бюджету ТГ  
2 Технічна документація розрахунку нормативно грошової оцінки населеного пункту Відділ комунальної власності і земельних відносин - 75 - - 75 - - 75 - Поповнення бюджету ТГ  
3 Розробка проектів землеустрою під об`єктами комунальної власності, щодо відведення земельних ділянок Відділ комунальної власності і земельних відносин - 30 - - 30 - - 30 - Поповнення бюджету ТГ  
4 Розробка проектів землеустрою під водними об`єктами та встановлення водоохоронних меж. Відділ комунальної власності і земельних відносин - 50 - - 50 - - 50 - Поповнення бюджету ТГ  
5 Виготовлення технічної документації на нерухоме майно комунальної власності Відділ комунальної власності і земельних відносин - 25 - - 25 - - 25 - Поповнення бюджету ТГ  
Мащанський старостинський округ:  
1 Проект землеустрою, щодо встановлення меж населеного пункту Відділ комунальної власності і земельних відносин - 80 - - 80 - - 80 - Поповнення бюджету ТГ  
2 Технічна документація розрахунку нормативно грошової оцінки населеного пункту Відділ комунальної власності і земельних відносин - 75 - - 75 - - 75 - Поповнення бюджету ТГ  
3 Розробка проектів землеустрою під об`єктами комунальної власності, щодо відведення земельних ділянок Відділ комунальної власності і земельних відносин - 30 - - 30 - - 30 - Поповнення бюджету ТГ  
4 Розробка проектів землеустрою під водними об`єктами та встановлення водоохоронних меж. Відділ комунальної власності і земельних відносин - 50 - - 50 - - 50 - Поповнення бюджету ТГ  
5 Виготовлення технічної документації на нерухоме майно комунальної власності Відділ комунальної власності і земельних відносин - 25 - - 25 - - 25 - Поповнення бюджету ТГ  
Печинський старостинський округ:  
1 Проект землеустрою, щодо встановлення меж населеного пункту Відділ комунальної власності і земельних відносин - 80 - - 80 - - 80 - Поповнення бюджету ТГ  
2 Технічна документація розрахунку нормативно грошової оцінки населеного пункту Відділ комунальної власності і земельних відносин - 75 - - 75 - - 75 - Поповнення бюджету ТГ  
3 Розробка проектів землеустрою під об`єктами комунальної власності, щодо відведення земельних ділянок Відділ комунальної власності і земельних відносин - 30 - - 30 - - 30 - Поповнення бюджету ТГ  
4 Розробка проектів землеустрою під водними об`єктами та встановлення водоохоронних меж. Відділ комунальної власності і земельних відносин - 50 - - 50 - - 50 - Поповнення бюджету ТГ  
5 Виготовлення технічної документації на нерухоме майно комунальної власності Відділ комунальної власності і земельних відносин - 25 - - 25 - - 25 - Поповнення бюджету ТГ  
Семеренківський старостинський округ:  
1 Проект землеустрою, щодо встановлення меж населеного пункту Відділ комунальної власності і земельних відносин - 80 - - 80 - - 80 - Поповнення бюджету ТГ  
2 Технічна документація розрахунку нормативно грошової оцінки населеного пункту Відділ комунальної власності і земельних відносин - 75 - - 75 - - 75 - Поповнення бюджету ТГ  
3 Розробка проектів землеустрою під об`єктами комунальної власності, щодо відведення земельних ділянок Відділ комунальної власності і земельних відносин - 30 - - 30 - - 30 - Поповнення бюджету ТГ  
4 Розробка проектів землеустрою під водними об`єктами та встановлення водоохоронних меж. Відділ комунальної власності і земельних відносин - 50 - - 50 - - 50 - Поповнення бюджету ТГ  
5 Виготовлення технічної документації на нерухоме майно комунальної власності Відділ комунальної власності і земельних відносин - 25 - - 25 - - 25 - Поповнення бюджету ТГ  
Ницахський старостинський округ:  
1 Проект землеустрою, щодо встановлення меж населеного пункту Відділ комунальної власності і земельних відносин - 80 - - 80 - - 80 - Поповнення бюджету ТГ  
2 Технічна документація розрахунку нормативно грошової оцінки населеного пункту Відділ комунальної власності і земельних відносин - 75 - - 75 - - 75 - Поповнення бюджету ТГ  
3 Розробка проектів землеустрою під об`єктами комунальної власності, щодо відведення земельних ділянок Відділ комунальної власності і земельних відносин - 30 - - 30 - - 30 - Поповнення бюджету ТГ  
4 Розробка проектів землеустрою під водними об`єктами та встановлення водоохоронних меж. Відділ комунальної власності і земельних відносин - 50 - - 50 - - 50 - Поповнення бюджету ТГ  
5 Виготовлення технічної документації на нерухоме майно комунальної власності Відділ комунальної власності і земельних відносин - 25 - - 25 - - 25 - Поповнення бюджету ТГ  
Станівський старостинський округ  
1 Проект землеустрою, щодо встановлення меж населеного пункту Відділ комунальної власності і земельних відносин - 80 - - 80 - - 80 - Поповнення бюджету ТГ  
2 Технічна документація розрахунку нормативно грошової оцінки населеного пункту Відділ комунальної власності і земельних відносин - 75 - - 75 - - 75 - Поповнення бюджету ТГ  
3 Розробка проектів землеустрою під об`єктами комунальної власності, щодо відведення земельних ділянок Відділ комунальної власності і земельних відносин - 30 - - 30 - - 30 - Поповнення бюджету ТГ  
4 Розробка проектів землеустрою під водними об`єктами та встановлення водоохоронних меж. Відділ комунальної власності і земельних відносин - 50 - - 50 - - 50 - Поповнення бюджету ТГ  
5 Виготовлення технічної документації на нерухоме майно комунальної власності Відділ комунальної власності і земельних відносин - 25 - - 25 - - 25 - Поповнення бюджету ТГ  
Солдатський старостинський округ  
1 Проект землеустрою, щодо встановлення меж населеного пункту Відділ комунальної власності і земельних відносин - 80 - - 80 - - 80 - Поповнення бюджету ТГ  
2 Технічна документація розрахунку нормативно грошової оцінки населеного пункту Відділ комунальної власності і земельних відносин - 75 - - 75 - - 75 - Поповнення бюджету ТГ  
3 Розробка проектів землеустрою під об`єктами комунальної власності, щодо відведення земельних ділянок Відділ комунальної власності і земельних відносин - 30 - - 30 - - 30 - Поповнення бюджету ТГ  
4 Розробка проектів землеустрою під водними об`єктами та встановлення водоохоронних меж. Відділ комунальної власності і земельних відносин - 50 - - 50 - - 50 - Поповнення бюджету ТГ  
5 Виготовлення технічної документації на нерухоме майно комунальної власності Відділ комунальної власності і земельних відносин - 25 - - 25 - - 25 - Поповнення бюджету ТГ  
ВСЬОГО Відділ комунальної власності і земельних відносин: - 8 945,0 - - 6 900,0 - - 6 460,0 -    
5. ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ  
Завдання 5.1. Створення іміджу міста зі сприятливим інвестиційним кліматом, промоція інвестиційного потенціалу міста  
1. Оцінка рейтингу інвестиційної привабливості ОТГ Відділ економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності - 50,0 - - 40,0 - - 45,0 - Підвищення рівня обізнаності потенційних інвесторів про можливості для ведення бізнесу в ОТГ  
2. Промоція Індустріального парку «Тростянець» Відділ економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності - 100,0 - - 50,0 - - 30,0 - Поширення інформації про індустріальний парк «Тростянець», його переваги та інвестиційну привабливість  
3. Оновлення іміджевого інформаційного комплекту «Інвестиційний паспорт Тростянецької міської ОТГ» (англійською та українською мовами) Відділ економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності - 10,0 - - - - - - - Підвищення рівня обізнаності потенційних інвесторів про можливості для ведення бізнесу в ОТГ, рівня ділової активності  
4. Проведення Інвестиційного форуму «Тростянець – територія нових можливостей» Відділ економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності - 10,0 - - 10,0 - - 10,0 - Залучення інвестиційних ресурсів, альтернативних джерел фінансування, реалізація інвестиційних проектів  
5. Забезпечення співпраці з донорами, міжнародними фінансовими організаціями в напрямку залучення грантових, кредитних ресурсів для реалізації проектів розвитку міста Проектний відділ - - - - - - - - - Залучення інвестиційних ресурсів, альтернативних джерел фінансування, реалізація інвестиційних проектів  
6. Формування нових інвестиційних майданчиків в ОТГ Відділ економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності - - - - - - - - - Залучення інвестиційних ресурсів  
7. Участь у співфінансуванні інвестиційних проектів в рамках Ініціативи «Мери за економічне зростання» у разі фінансової допомоги Секретаріатом програми за участю Світового банку Відділ економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності - У межах витрат галузі - - - - - - - Залучення інвестиційних ресурсів  
8. Забезпечення технічного перекладу з/на іноземну мову документів у рамках участі у грантових, кредитних та інших проектах, з метою залучення коштів  на реалізацію проектів розвитку ОТГ Проектний відділ, відділ економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності - У межах витрат галузі - - - - - - - Поширення інформації про інвестиційну та економічну привабливість ОТГ  
9. Поглиблення співпраці з іноземними дипломатичними представництвами в Україні та дипломатичними представництвами України за кордоном, спрямованої  на сприяння пошуку інвесторів, залучення інвестицій в економіку ОТГ Проектний відділ, відділ економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності - - - - - - - - - Поширення інформації про інвестиційну та економічну привабливість ОТГ  
ВСЬОГО відділ економічного розвитку: - 170,0 - - 100,0 - - 85,0 -  
6.1. ПРОМИСЛОВІСТЬ  
Завдання 1. Збереження промислового потенціалу міста  
1. Щомісячний моніторинг обсягів промислового виробництва Відділ економічного розвитку, промислові підприємства - - - - - - - - - Зростання обсягів виробництва та реалізації промислової продукції  
6.2. ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ  
1. Приведення точок обліку електричної енергії у відповідність (роботи з приєднання, монтажні роботи, лабораторні вимірювання, матеріали Головний спеціаліст з енергоменеджменту - 19,4 - - 32,0 - - 40,0 - Надання якісних та енергоефективних послуг  
2. Проведення енергетичних аудитів  бюджетних закладів, виготовлення енергетичних сертифікатів будівель Головний спеціаліст з енергоменеджменту - 44,0 - - 176,0 - - 88,0 - Надання якісних та енергоефективних послуг  
3.

  • Розробка технічного завдання для проведення енергетичного обстеження систем       постачання,передачі,розподілення та споживання енергетичних ресурсів


 Кам’янського та Зарічненського старостинських округів
Головний спеціаліст з енергоменеджменту - 8,7 - - - - - - - Надання якісних та енергоефективних послуг  
  Проведення енергетичного обстеження систем постачання, передачі, розподілення та споживання енергетичних ресурсів Тростянецької ОТГ (співфінансування) Головний спеціаліст з енергоменеджменту - 90,0 - - - - - - -    
4. Сплата членських внесків:    
  МАОМС «Асоціація відкритих міст» Головний спеціаліст з енергоменеджменту - 3,0 - - 3,5 - - 4,0 - Підтвердження статусу члена організації  
  ВАОМС «Асоціація міст України» Головний спеціаліст з енергоменеджменту - 8,3 - - 9,0 - - 10,0 - Підтвердження статусу члена організації  
  Асоціація «Енергоефективні міста України» Головний спеціаліст з енергоменеджменту - 4,0 - - 4,5 - - 5,0 - Підтвердження статусу члена організації  
  АОМС «Асоціація ОТГ» Головний спеціаліст з енергоменеджменту - 15,0 - - 16,0 - - 17,0 - Підтвердження статусу члена організації  
ВСЬОГО енергоефективність та енергозбереження: - 192,4 - - 241,0 - - 164,0 -    
6.4. СПОЖИВЧИЙ РИНОК  
КП ТМР «ТРОСТЯНЕЦЬКИЙ РИНОК»  
Завдання 6.4.1. Розвиток інфраструктури споживчого ринку, здатної забезпечувати рівень обслуговування населення відповідно до його потреб  
1. Капітальний ремонт м’ясного павільйону:

- ремонт торгівельних прилавків у павільйоні (заміна покриття столів)     30 м. погонних
КП ТМР «Тростянецький ринок» -  

 

-

 

 
- - - - - 170,0 - Розвиток інфраструктури

споживчого ринку
 
2. Будівництво автомийки КП ТМР «Тростянецький ринок» - 1 500,0 - - - - - - - Розвиток інфраструктури

споживчого ринку
 
3. Благоустрій території ринку:

 - укладання тротуарної плітки площею 400 м2 ;

 - укладання асфальту на автостоянці площею 1800 м2;

 - укладанню асфальту на        сільгоспмайданчику площею 2200 м2.
КП ТМР «Тростянецький ринок» -  

-

 

-

 

500,0
-

 

-

 

-
-

 

-

 

-
 

-

 

400,0

 

-
- - 200

 

 

 

 
-

 

-

 

-
Розвиток інфраструктури

споживчого ринку
 
ДП «РИНОК ЄВРОПЕЙСЬКИЙ»  
1. Благоустрій території ринку:  
  встановлення металевого навісу над торгівельними рядами КП ТМР «Тростянецький ринок» - 15,0 - - - - - - - Розвиток інфраструктури

споживчого ринку
 
  Виготовлення металевих торгівельних рядів КП ТМР «Тростянецький ринок» - 49,0 - - - - - - - Розвиток інфраструктури

споживчого ринку
 
   

  • -  асфальтування території 450 м2;


 
КП ТМР «Тростянецький ринок» - - - -  

 

225,0
- - - - Розвиток інфраструктури

споживчого ринку
 
2. Оформлення технічної документації на земельні ділянки КП ТМР «Тростянецький ринок» - 50,0 - - - - - - - Розвиток інфраструктури

споживчого ринку
 
3. Вирівнювання території, встановлення бордюр, цегляна кладка, бетонування, частковий монтаж тротуарної плитки КП ТМР «Тростянецький ринок» - - - - 25,5 - - - - Розвиток інфраструктури

споживчого ринку
 
ВСЬОГО споживчий ринок: - 2 114,0 - - 650,5 - - 370,0 -    
7.1. ЗАЙНЯТІСТЬ НАСЕЛЕННЯ ТА РИНОК ПРАЦІ  
1. Забезпечення підвищення рівня зайнятості Центр зайнятості, роботодавці - - - - - - - - - Працевлаштування на нові робочі місця. Охоплення навчанням, перенавчанням та підвищення кваліфікації.  
2. Проведення роботи щодо виявлення фактів тіньової зайнятості та вжиття заходів по її легалізації Комісія з питань легалізації зайнятості та заробітної плати - - - - - - - - - Додержання роботодавцями трудового законодавства  
7.2. ДОХОДИ НАСЕЛЕННЯ  
1. Проведення моніторингу додержання роботодавцями ОТГ законодавства про працю в частині забезпечення найманим працівникам мінімальних гарантій в оплаті праці. Управління з питань праці - - - - - - - - - Забезпечення неухильного додержання роботодавцями міста мінімальних державних гарантій в оплаті праці.

Підвищення рівня соціального захисту працюючих громадян.
 
7.3. СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ТА СОЦІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ  
1. Виконання міських програм соціальної направленості Відділи Тростянецької міської ради - В межах коштів, передбачених в бюджеті ОТГ - - - - - - - Сприяння наданню додаткових пільг та соціальних гарантій за рахунок коштів бюджету ОТГ відповідно до міських програм  
2. Відкриття соціальної аптеки Відділи Тростянецької міської ради - - - - 500,0 - - - - Доступні ціни на ліки для населення  
Придбання обладнання:  
3. Крісло перукаря Територіальний центр соціального обслуговування - - - - - - - - - Належне матеріально-технічне забезпечення  
4. Стіл з дзеркалом Територіальний центр соціального обслуговування - 5,0 - - - - - - - Належне матеріально-технічне забезпечення  
5. Мийка перукарська Територіальний центр соціального обслуговування - 4,5 - - - - - - - Належне матеріально-технічне забезпечення  
6. Обладнання для взуттьовика Територіальний центр соціального обслуговування - 4,0 - - - - - - - Належне матеріально-технічне забезпечення; розширення надання соціальних послуг  
7. Інструменти (ножиці, машинка для стрижки, стерилізатор) Територіальний центр соціального обслуговування - 4,0 - - - - - - - Належне матеріально-технічне забезпечення  
8. Придбання машинки швейної Територіальний центр соціального обслуговування - 9,8 - - - - - - - Належне матеріально-технічне забезпечення  
9. Заміна вікон та дверей Територіальний центр соціального обслуговування - 77,0 - - - - - - -    
10. Перекриття даху Територіальний центр соціального обслуговування - 163,0 - - - - - - -    
11. Придбання Ноутбук Територіальний центр соціального обслуговування - - - - 17,0 - - - - Належне матеріально-технічне забезпечення  
Білківський старостинський округ  
1 Крісло перукаря           3,0         Належне матеріально-технічне забезпечення; розширення надання соціальних послуг  
2 Стіл з дзеркалом           5,0          
3 Мийка перукарська           4,5          
4 Інструменти (ножиці, машинка для стрижки, стерилізатор)           4,0          
Буймерський старостинський округ  
                           
Дернівський старостинський округ  
                           
Зарічненський старостинський округ  
                           
Кам’янський старостинський округ  
                           
Криничанський старостинський округ  
                           
Люджанський старостинський округ  
1 Крісло перукаря                 3,0   Належне матеріально-технічне забезпечення; розширення надання соціальних послуг  
2 Стіл з дзеркалом                 5,0    
3 Мийка перукарська                 4,5    
4 Інструменти (ножиці, машинка для стрижки, стерилізатор)                 4,0    
Мартинівський старостинський округ  
                           
Мащанськийстаростинський округ  
                           
Печинський старостинський округ  
                           
Семеренківський старостинський округ  
1 Крісло перукаря           3,0         Належне матеріально-технічне забезпечення; розширення надання соціальних послуг  
2 Стіл з дзеркалом           5,0          
3 Мийка перукарська           4,5          
4 Інструменти (ножиці, машинка для стрижки, стерилізатор)           4,0          
Станівський старостинський округ  
                           
Солдатський старостинський округ  
1 Крісло перукаря           3,0         Належне матеріально-технічне забезпечення; розширення надання соціальних послуг  
2 Стіл з дзеркалом           5,0          
3 Мийка перукарська           4,5          
4 Інструменти (ножиці, машинка для стрижки, стерилізатор)           4,0          
ВСЬОГО ТерЦентр: - 267,3     566,5     16,5      
7.4. ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ  
КНП «ТРОСТЯНЕЦЬКИЙ ЦПМД»ТМР  


  1. Кадрове забезпечення:


 
1. Підвищення професійної підготовки медичних працівників КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 29,0 - - 30,0 - - 31,0 - Надання якісних медичних послуг  


  1. Серцево-судинні та судинно-мозкові захворювання, пропаганда здорового способу життя:


 
2.1 Пропаганда здорового способу життя, як профілактика серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань. КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 3,0 - - 2,0 - - 2,0 - Покращення поінформованості населення щодо профілактики серцево-судинних захворювань  
2.2 Формування реєстру хворих на серцево-судинні захворювання, в т. ч. осіб, що підлягають коронарокардіографії та його програмне забезпечення. КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 2,0 - - 1,0 - - 1,0 - Покращення обліку диспансерних хворих, контроль своєчасного обстеження та лікування  
2.3 Забезпечення дистанційної передачі електрокардіограм:

- придбанняЕКГ плівки
КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 3,5 - - 3,5 - - 4,0 - Покращення діагностики серцево-судинної патології  
2.4 Придбання та підключення   ЕКГ апаратів (Юкард – 100) до дистанційної передачі. КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 50,0 - - - - - 52,0 - Покращення діагностики серцево-судинної патології  
2.5 Забезпечення безкоштовними контрацептивами осіб з важкою екстрагенітальною патологією, в тому числі серцево-судинною КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 3,5 - - 4,0 - - 4,5 - Планування сім’ї, як заходи попередження інвалідності та смертності у осіб з важкою екстрагенітальною патологією  


  1. Протидія захворюванню на туберкульоз:


 
3.1 Забезпечення структурних підрозділів КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР одноразовими контейнерами для збору та доставки мокротиння в лабораторію КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 4.0 - - 4,0 - - 4,2 - Покращення ранньої діагностики туберкульозу шляхом обстеження мокротиння  осіб із груп ризику та флюорографічного обстеження підлягаючих контингентів  
3.2 Забезпечення бланками направлень для мікроскопічного обстеження мокротиння КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 3.0 - - 3,5 - - 3,8 - Покращення ранньої діагностики туберкульозу шляхом обстеження мокротиння  осіб із груп ризику та флюорографічного обстеження підлягаючих контингентів  
3.3 Забезпечити структурні підрозділи КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР  необхідною кількістю туберкуліну для своєчасного проведення туберкулінодіагностики дитячого населення. КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 135,0 - - 140,0 - - 150,0 - Проведення діагностики туберкульозу у дитячого населення  
3.4 Забезпечити дотримання вимог інфекційного контролю щодо туберкульозу в структурних підрозділах КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР:

- придбання бактерицидних ламп для ДОТ-кабінетів;

- забезпечення медичних працівників первинної ланки індивідуальними засобами захисту населення (респіратори, маски, рукавички)
КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 20,0 - - 24,0 - - 24,0 - Попередження інфікування медичних працівників при роботі з хворими на туберкульоз  
3.5 Придбання деззасобів для ДОТ-кабінетів та роботи в тубвогнищах КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 10,0 - - 11,0 - - 12,0 - Проведення профілактичних заходів з метою попередження інфікування  
3.6 Проведення санітарно-просвітницької роботи КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 3,5 - - 3,5 - - 3,5 - Підвищення обізнаності населення щодо захворюваності на туберкульоз  


  1. Профілактика інфекційних захворювань:


 
4.1 Забезпечення роботи кабінетів щеплень: придбання одноразових шприців, рукавичок,  деззасобів. КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 29,0 - - 32,0 - - 34,0 - Профілактика грипу та ГРВІ у осіб підвищеного ризику  
4.2 Проведення санітарно-просвітницької роботи серед населення району з питань імунопрофілактики. КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 3,0 - - 3,5 - - 3,8 - Підвищення кваліфікації медичного персоналу.

Підвищення обізнаності населення в питаннях збереження та зміцнення здоров’я, профілактики та ранньої діагностики хвороб
 
4.3 Обстеження осіб із груп ризику інфікування ВІЛ- інфекцією (придбання тест-смужок). КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 22,0 - - 25,0 - - 25,0 - Забезпечення ранньої діагностики ВІЛ-інфекції  
4.4 Забезпечення захисту медичних працівників закладу від інфікування ВІЛ-інфекцією. КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 3,0 - - 3,1 - - 3,2 - Попередження захворюваності медичного персоналу  
4.5 Здійснення заходів з профілактики передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини шляхом забезпечення адаптованими  молочними сумішами для дітей першого року життя, народжених ВІЛ-інфікованими матерями. КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 18,0 - - 19,5 - - 20,0 - Профілактика ВІЛ-інфекції у новонароджених дітей від ВІЛ-інфікованих матерів  
5. Цукровий та нецукровий діабети:  
5.1 Створення реєстру хворих на цукровий діабет І таІІ типу та його програмне  забезпечення. КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 3,5 - - 1,5 - - 2,0 - Забезпечення 100% огляду хворих на цукровий діабет  
5.2 Забезпечення структурних підрозділів КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР   глюкометрами  для діагностики  цукрового діабету. КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 3,0 - - 4,0 - - 2,0 - Забезпечення ранньої діагностики цукрового діабету у населення  
5.3 Забезпечення структурних підрозділів КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР  тест – смужками для ранньої  діагностики цукрового  діабету. КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 20,0 - - 22,0 - - 23,0 - Забезпечення 100% огляду хворих на цукровий діабет  


  1. Онкологія:


 
6.1 Забезпечення ранньої діагностики раку шийки матки, молочної  залози,

- забезпечення одноразовими пакетами для огляду жінок із багатодітних та малозабезпечених сімей;

- забезпечення оглядових кабінетів бланками направлень на цитологічне обстеження
КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 18,0 - - 20,0 - - 21,0 - Покращення ранньої діагностики онкологічних захворювань  
6.2 Забезпечення онкохворих знеболюючими  лікарськими препаратами, в т.ч. які містять наркотичні  речовини. КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 150,0 - - 150,0 - - 150,0 - Покращення якості життя та досягнення ефективного знеболення пацієнтів у термінальній стадії  


  1. Лікування  пільгових  категорій  населення:


 
7.1 Забезпечення інвалідів та дітей-інвалідів виробами медичного призначення (підгузники, калоприймачі, сечоприймачі та інше) КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 17,0 - - 20,0 - - 20,0 - Покращення тривалості та якості життя населення, забезпечення якісного медикаментозного лікування пільгових категорій населення, забезпечення безкоштовного надання невідкладної медичної допомоги  
7.2 Забезпечення хворих на орфанні захворювання, рідкісні ендокринні хвороби. КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 700,0 - - 750,0 - - 800,0 -  
7.3 Забезпечення ліками хворих, що перенесли трансплантацію нирок КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 130,0 - - 150,0 - - 160,0 -  
7.4 Забезпечення антикоагулянтами  хворих, що перенесли операцію на серці (заміна клапану) КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 10,0 - - 10,0 - - 10,0 -  


  1. Місцеві стимули:


 
8.1 Забезпечення житлом медичних працівників КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР, залучення до співпраці «Фонду сприяння будівництву та інвестиціям» КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 500,0 - - 500,0 - - 500,0 - Мотивація сімейного лікаря до роботи в сільській місцевості  
8.2 Вирішення питання забезпечення медичних працівників земельними ділянками під забудову та ведення домашнього господарства відповідно до потреби. КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - - - - - - - - -  


  1. Поліпшення матеріально – технічної бази структурних підрозділів КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР:


 
9.1 Приміщення АЗПСМ №1 КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 350,0 - - 350,0 - - 400,0 - Поліпшення надання якісної первинної медичної допомоги  
9.2 Заміна ламп розжарювання на енергозберігаючі лампи. КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 2,0 - - 2,0 - - 2,0 - Забезпечення підвищення енергоефективності та економії коштів на оплату електроенергії та опалення  
9.3 Заміна вікон та вхідних дверей на енергозберігаючі у всіх закладах, які цього потребують. КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 30,0 - - - - - - -  
9.4 Проведення модернізації котельні та системи опалення КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 720,0 - - - - - - -  
9.5 Ремонт кабінетів та коридорів АЗПСМ №1 КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 500,0 - - 500,0 - - 500,0   Поліпшення надання якісної первинної медичної допомоги  
10. Розвиток інформаційних технологій:  
10.1 Придбання комп’ютерних комплексів для забезпечення медичних працівників автоматизованими робочими місцями КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 80,0 - - 20,0 - - 20,0 - Забезпечення комп’ютерною технікою автоматизованих робочих місць згідно табеля оснащення  
10.2 Придбання комп’ютерних програм та їх обслуговування КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 120,0 - - 120,0 - - 120,0 -  
11. Придбання медичного обладнання, інструментарію відповідно до табелю оснащення:  
11.1 Придбання  інструментарію для амбулаторій Центру відповідно до табеля оснащення. КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 55,0 - - 60,0 - - 60,0 - Забезпечення якісного, повного лабораторного обстеження населення з метою своєчасного виявлення хвороб та попередження ускладнень  
11.2 Проведення поточних ремонтів та повірки  функціонуючого медичного обладнання. КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 50,0 - - 55,0 - - 55,0 -  
11.3 Передбачити кошти для забезпечення структурних підрозділів КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР» медикаментами , перев’язувальним матеріалом, виробами медичного призначення та інше, що фінансується згідно КЕКВ 2220 «Медикаменти та перев’язувальні матеріали», в т.ч.: КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 280,0 - - 307,0 - - 321,0 - Забезпечення своєчасного надання

прикріпленому

населенню невідкладної медичної допомоги, обслуговування викликів
 
 

  • лікарські засоби для надання невідкладної допомоги


КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 50,0 - - 55,0 - - 57,0 -  
 

  • витратні матеріали та вироби медичного призначення


КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 180,0 - - 200,0 - - 210,0 -  
 

  • дезінфекційні засоби


КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 50,0 - - 52,0 - - 54,0 -  
11.4 Придбання відео-комплексів для демонстрації освітніх відеоматеріалів з метою проведення  якісної санітарно – освітньої  роботи  в  амбулаторіях. КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 20,0 - - - - - - - Підвищення обізнаності населення в питаннях збереження та зміцнення здоров’я, профілактики та ранньої діагностики хвороб  
11.5 Оплата послуг забезпечення функціонування наявних комп’ютерних програм (кадрових, фінансових) КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 16,5 - - 17,0 - - 17,5 -  

Забезпечення якісного кваліфікованого надання медичних послуг, покращення умов медичного обслуговування пацієнтів
 
11.6 Поступова заміна застарілих меблів у амбулаторіях. КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 120,0 - - 100,0 - - 50,0 -  
11.7 Проведення поточних ремонтів наявного автотранспорту та технічне обслуговування КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 50,0 - - 55,0 - - 60,0 - Забезпечення своєчасного надання невідкладної медичної допомоги, обслуговування викликів, забезпечення виїздів вузьких спеціалістів в села  
11.8 Забезпечення санітарних автомобілів паливно-мастильними матеріалами. КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 340,0 - - 350,0 - - 360,0 -  
12. Оплата енергоносіїв:  
12.1 Оплата водопостачання та водовідведення КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 70,9 - - 76,6 - - 81,2 - Забезпечення належного функціювання Тростянецького центру первинної медичної допомоги та його структурних підрозділів  
12.2 Оплата електроенергії КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 195,0 - - 210,6 - - 223,4 -  
12.3 Оплата природного газу КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 302,0 - - 326,2 - - 346,1 -  
12.4 Оплата інших енергоносіїв КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 95,0 - - 102,6 - - 108,9 -  
Білківський старостинський округ  
1 Придбання медичного обладнання відповідно до табеля оснащення КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 35,5 - - 15,0 - - 15,0 - Надання якісних медичних послуг  
2 Ноутбук DELL inspiron 15 КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 20,0 - - - - - - - Надання якісних медичних послуг  
3 Зимова гума на автомобіль КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 10,0 - - - - - - -    
4 Придбання меблів (стільці офісні,

Вішалка для одягу)
КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 8,6 - - - - - - - Покращення умов медичного обслуговування пацієнтів  
5 Мікрохвильова піч КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 3,0 - - - - - - -    
6 Придбання лінолеуму для полу 205 м2 КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 45,0 - - - - - - - Покращення умов медичного обслуговування пацієнтів  
7 Урни для сміття, інформаційні щити КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 1,1 - - - - - - -    
8 Оплата електроенергії КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 20,0 - - 22,0 - - 24,0 - Забезпечення належного функціювання амбулаторії та ФП  
9 Оплата природного газу КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 15,0 - - 17,0 - - 19,0 -  
10 Оплата інших енергоносіїв КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 30,0 - - 32,0 - - 34,0 -  
      - 188,2 - - 86,0 - - 92,0 -    
Буймерський старостинський округ  
  Ремонт приміщення ФАП (заміна вікон, дверей, ремонт покрівлі КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 99,1 - - 197,4 - - - - Покращення умов медичного обслуговування пацієнтів  
  Медикаменти для надання невідкладної допомоги КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 15,0 - - 15,0 - - 15,0 - Забезпечення своєчасного надання

прикріпленому

населенню невідкладної медичної допомоги, обслуговування викликів
 
  Дезінфекційні засоби КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 2,5 - - 2,5 - - 2,5 -  
  Засоби індивідуального захисту (захисні костюми) КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 2,5 - - 2,5 - - 2,5 -  
  Медичне обладнання (пульсоксиметр, глюкометр ) та медінструментарію КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 3,6 - - 1,0 - - - -  
  Оплата електроенергії КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 1,9 - - 2,1 - - 2,2 - Забезпечення належного функціювання ФП  
  Оплата інших енергоносіїв (дрова) КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 17,9 - - 19,4 - - 20,6 -  
  Господарський інвентар КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 0,5 - - 0,5 - - 0,5 -    
  Озеленення території (газонна трава) КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 1,0 - - - - - - -    
      - 144,0 - - 240,4 - - 43,3 -    
Дернівський старостинський округ  
1. Заміна вікон та дверей  на енергозберігаючі у всіх закладах Які цього потребують. КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР
- 10,0 - - 5,0 - - - - Забезпечення підвищення енергоефективності та економії коштів на оплату електроенергії та опалення  
2. Проведення модернізації системи опалення КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР
- 100,0 - - 100.0 - - - - Забезпечення підвищення енергоефективності та економії коштів на оплату електроенергії та опалення  
3. Підключення до швидкісної мережі інтернет КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР
- 10,0 - - 10.0 - - - - Забезпечення комп’ютерною технікою автоматизованих робочих місць згідно табеля оснащення  
4. Придбання комп’ютерних комплексів для забезпечення медичних працівників автоматизованими робочими місцями КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР
- 20,0 - - 20.0 - - - - Забезпечення комп’ютерною технікою автоматизованих робочих місць згідно табеля оснащення  
5 Придбання комп’ютерних програм та їх обслуговування КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР
- 20,0 - - 20,0 - - - - Забезпечення комп’ютерною технікою автоматизованих робочих місць згідно табеля оснащення  
6. Проведення поточних ремонтів мед.обладнання КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР
- 10,0 - - 10,0 - - - - Забезпечення якісного  кваліфікаційного надавання медичних послуг  
7. Витрати на матеріали,дез.засоби.,лікарські засоби для надання невідкладної  допомоги,перев язувальні матеріали КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 50,0 - - 40,0 - - 40,0 - Забезпечення якісного  кваліфікаційного надавання медичних послуг    
8. Поступова заміна застарілих меблів КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 20,0 - - 30,0 - - - - Забезпечення якісного  кваліфікаційного надавання медичних послуг    
9 Оплата електроенергії КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 10,0 - - 15,0 - - 15,0 - Забезпечення  належного функціювання ФП 

 
 
10. Оплата інших енергоносіїв КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 10,0 - - 10,0 - - 10,0 -  
      - 260,0 - - 260,0 - - 65,0 -    
Кам’янський старостинський округ  
1. Влащтування пандуса амбулаторія с.Кам’янка КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР
- 100,0 - - - - - - - Для створення доступності мобільних груп населення  
2. Заміна електропроводки амбулаторія с.Кам’янка КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР
- 20,0 - - - - - - - Забезпечення  належного функціювання амбулаторії  
3. Ремонт гаража для санітарного автомобіля с.Кам’янка КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР
- 70,0 - - - - - - - Забезпечення  належного функціювання амбулаторії  
4. Поточний ремонт кабінетів та коридору І поверху амбулаторія с.Кам’янка КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР
- 100,0 - - - - - - - Забезпечення  належного функціювання амбулаторії  
5. Оплата електроенергії КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 25,0 - - 30,0 - - 35,0 - Забезпечення  належного функціювання ФП 

 
 
6 Оплата інших енергоносіїв КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 20,0 - - 20,0 - - 20,0 -  
7 Витрати на матеріали,дез.засоби.,лікарські засоби для надання невідкладної  допомоги,перев язувальні матеріали КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 30,0 - - 32,0 - - 35,0 - Забезпечення якісного  кваліфікаційного надавання медичних послуг    
      - 365,0 - - 82,0 - - 90,0 -    
Криничанський старостинський округ  
1 Заміна вікон та дверей в ФП Лісне та ФП Криничне КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 44,0 - - - - - - - Забезпечення  належного функціювання ФП  
2 Капітальний ремонт прибудови ФП Криничне КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 15,0 - - - - - - - Забезпечення  належного функціювання ФП  
3 Поточний ремонт приміщень ФП, ремонт плити ФП Лісне КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 4,0 - - 2,0 - - 2,0 - Забезпечення  належного функціювання ФП  
4 Господарське приладдя КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 2,0 - - - - - 2,0 - Забезпечення  належного функціювання ФП  
5 Придбання обладнання відповідно до табеля оснащення КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 10,0 - - 5,0 - - - - Надання якісних медичних послуг  
6 Придбання медикаментів, ЗІЗ, деззасобів КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 20,0 - - 22,0 - - 25,0 - Надання якісних медичних послуг  
7 Придбання вогнегасників КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 2,0 - - - - - - -    
8 Оплата електроенергії КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 8,0 - - 9,0 - - 10,0 - Забезпечення належного функціювання ФП  
9 Оплата інших енергоносіїв КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 20,0 - - 22,0 - - 24,0 -  
        125,0     60,0     63,0      
Люджанський старостинський округ  
  Ремонт водогону КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР
- 50,0 - - - - - - - Забезпечення  належного функціювання амбулаторії  
  Будівництво пандусу КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР
- 100,0 - - - - - - - Для створення доступності мобільних груп населення  
  Будівництво туалету в приміщенні амбулаторії з облаштуванням каналізації КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР
- 100,0 - - - - - - - Забезпечення  належного функціювання амбулаторії  
  Капітальний ремонт кабінету фельдшера КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР
- 20,0 - - - - - - - Забезпечення  належного функціювання амбулаторії  
  Реконструкція приміщення гаража КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР
- 50,0 - - - - - - - Забезпечення  належного функціювання амбулаторії  
  Капітальний ремонт вуличного туалету КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР
- 15,0 - - - - - - - Забезпечення  належного функціювання амбулаторії  
  Зовнішнє утеплення приміщення амбулаторії КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР
- 200,0 - - - - - - - Забезпечення  належного функціювання амбулаторії  
  Будівництво МАФ с.Верхолюджа КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР
- 250,0 - - - - - - - Надання первинної медичної допомоги  
  Оплата електроенергії КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР
- 5,0 - - 5,5 - - 6,0 - Забезпечення належного функціювання ФП  
  Оплата інших енергоносіїв КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР
- 30,0 - - 32,0 - - 34,0 -  
  Медикаменти, вироби мед.призначення,деззасоби, засоби індивідуального захисту КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР
- 25,0 - - 30,0 - - 35,0 - Надання первинної медичної допомоги  
      - 845,0 - - 67,5 - - 75,0 -    
Мартинівський старостинський округ  
1 Поточний ремонт приміщень ФП сіл Мартинівка та Артемо-Растівка КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР
- 20,0 - - 5,0 - - - - Забезпечення  належного функціювання ФП  
2 Придбання скутера КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР
- 25,0 - - - - - - - Надання первинної медичної допомоги населенню  
3 Облаштування внутрішнього туалету КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР
- 30,0 - - - - - - - Забезпечення  належного функціювання ФП    
4 Оплата електроенергії КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР
- 4,0 - - 4,5 - - 5,0 - Забезпечення належного функціювання ФП  
5 Оплата інших енергоносіїв КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР
- 15,0 - - 16,0 - - 17,0 - Забезпечення належного функціювання ФП  
  Медикаменти, вироби мед.призначення,деззасоби, засоби індивідуального захисту КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР
- 25,0 - - 30,0 - - 35,0 - Надання первинної медичної допомоги  
      - 119,0 - - 55,5 - - 57,0 -    
Мащанський старостинський округ  
1  Придбання телемедичного обладнання КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 150,0 - - - - - - - Надання якісних медичних послуг  
2 Придбання медикаментів, ЗІЗ, деззасобів КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 20,0 - - 22,0 - - 25,0 - Надання якісних медичних послуг  
3 Оплата електроенергії КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 5,0 - - 5,0 - - 5,0 - Забезпечення належного функціювання ФП  
4 Оплата інших енергоносіїв КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 10,0 - - 10,0 - - 10,0 -  
      - 185,0 - - 37,0 - - 40,0 -    
Печинський старостинський округ  
1 Підключення електричної енергії в приміщенні ФП КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 15,0 - - - - - - - Поліпшення надання якісної первинної медичної допомоги  
2 Придбання обладнання відповідно до табеля оснащення КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 20,0 - - 5,0 - - - - Надання якісних медичних послуг  
3 Поточний ремонт приміщення ФП КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 10,0 - - 5,0 - - - - Надання якісних медичних послуг  
4 Придбання госп.інвентарю КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 5,0 - - 1,0 - - - - Забезпечення належного функціювання ФП  
5 Придбання меблів (столи, стільці, шафи) КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 20,0 - - 5,0 - - - - Забезпечення належного функціювання ФП  
6 Придбання медикаментів, ЗІЗ, деззасобів КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 20,0 - - 22,0 - - 25,0 - Надання якісних медичних послуг  
7 Оплата електроенергії КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 25,0 - - 27,0 - - 29,0 - Забезпечення належного функціювання ФП  
      - 115,0 - - 65,0 - - 54,0 -    
Семеренківський старостинський округ  
  ФП с. Семереньки(придбання фарби, крейди, вапна та  інше) КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 3,0 - - 1,5 - - 2,0 - Поліпшення надання якісної первинної медичної допомоги  
  ФП с. Поляне ( придбання фарби, швабра, віник, лінолеум та інше) КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 10,0 - - 2,0 - - 2,0 -  
  Заміна ламп розжарювання на енергозберігаючі лампи ФП Поляне КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 1,5 - - 2,0 - - 2,0 - Забезпечення підвищення енергоефективності та економії коштів на оплату електроенергії та опалення  
  Ремонт сходин та обкладання плиткою Семереньківський ФП КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 10,0 - - - - - - -  
  Повірка вогнегасників ФП Семереньки та ФП Поляне КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 2,0 - - 2,0 - - 2,0 -  
  Придбання та встановлення туалету дерев’яного для Семереньківського ФП, Полянського ФП КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 20,0 - - - - - - - Поліпшення надання якісної первинної медичної допомоги  
  Ремонт сходин та обкладання плиткою Полянський ФП КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 10,0 - - - - - - -  
   Придбання шафи книжкової – 2 штуки, стільців «visit» - 6 штук, вішалка для одягу, електрочайник для Полянського ФП КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 10,0 - - - - - - -  
  Придбання комп’ютера та принтера для забезпечення медичних працівників автоматизованими робочими місцями Полянський ФП КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 20,0 - - - - - - - Забезпечення комп’ютерною технікою автоматизованих робочих місць згідно табеля оснащення  
  Придбання інформаційних стендів для ФП Семереньки та ФП Поляне – 4 штуки КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 20,0 - - - - - - -  
  Підключення до швидкісної мережі ІНТЕРНЕТ  ФП Семереньки та ФП Поляне. КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 10,0 - - 5,0 - - 5,0 -  
  Придбання  інструментарію маніпулятор ний столик,тонометр механічний, дитяча манжетка на тонометр, пульсоксиметр сумка медичної сестри) для Полянського ФП. КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 5,0 - - 5,0 - - 5,0 - Забезпечення якісного, повного обстеження населення з метою своєчасного виявлення хвороб та попередження ускладнень  
  Передбачити кошти для забезпечення Семереньківський ФП та Полянський ФП медикаментами , перев’язувальним матеріалом, виробами медичного призначення та інше, що фінансується згідно КЕКВ 2220 «Медикаменти та перев’язувальні матеріали», в т.ч.: КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 10,0 - - 10,0 - - 10,0 - Забезпечення своєчасного надання

прикріпленому

населенню невідкладної медичної допомоги, обслуговування викликів
 
  лікарські засоби для надання невідкладної допомоги КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 6,0 - - 6,0 - - 6,0 -  
  витратні матеріали та вироби медичного призначення КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 3,0 - - 3,0 - - 3,0 -  
  дезінфекційні засоби КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 1,0 - - 1,0 - - 1,0 -  
  Поступова заміна застарілих меблів у  Полянський ФАП, Семереньківський ФП . КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 10,0 - - 12,0 - - - -    
  Оплата електроенергії КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 5,0 - - 5,0 - - 5,0 - Забезпечення належного функціювання ФП  
  Оплата інших енергоносіїв КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 10,0 - - 10,0 - - 10,0 -  
      - 156,5 - - 54,5 - - 43,0 -    
Станівський старостинський округ  
1.  Будівництво МАФу під ФП КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 500,0 - - - - - - - Надання якісних медичних послуг  
2.  Оформлення землі під МАФ КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 3,5 - - - - - - - Надання якісних медичних послуг  
3.  Утримання фельдшерського пункту (витрати ел.енергію, водопостачання та ін..) КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 100,0 - - 110,0 - - 112,0 - Надання якісних медичних послуг  
4.  Придбання комп’ютеру та принтеру для покращення умов праці в ФАП КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - - - - 20,0 - - - - Надання якісних медичних послуг  
5.  Придбання телемедичного обладнання КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - - - - 150,0 - - - - Надання якісних медичних послуг  
6. Придбання обладнання відповідно до табеля оснащення КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 100,0 - - 50,0 - - - - Надання якісних медичних послуг  
7. Придбання медикаментів, ЗІЗ, деззасобів КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР - 40,0 - - 42,0 - - 45,0 - Надання якісних медичних послуг  
      - 743,5 - - 372,0 - - 157,0 -    
Солдатський старостинський округ  
  Підведення проточної води до ФП с. Крамчанка та ФП с.Солдатське КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 25,0 - - - - - - - Надання якісних медичних послуг  
  Проведення мережі інтернет до Крамчанського ФП, ФП Солдатське, ФП с.Ницаха КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 4,0 - - - - - - -    
  Оплата мережі інтернет КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 7,2 - - 7,2 - - 7,3 -    
 

 
Придбання комп'ютерної техніки комплектуючими для ФП, КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 16,0 - - 17,0 - - - - Забезпечення комп’ютерною технікою автоматизованих робочих місць  
  Поточний ремонт приміщення Крамчанського ФП (заміна дверей, вікон) та ФП с.Солдатське КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 120,0 - - 6,0 - - 6,0 - Надання якісних медичних послуг  
  Придбання медикаментів та мед обладнання КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 90,0 - - 75,0 - - 70,0 - Надання первинної медичної допомоги  
  Встановлення бетонної огорожі КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 100,0 - - - - - - -    
  Облаштування території Солдатського ФП КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 60,0 - - - - - - -    
  Поточний ремонт Новоукраїнського ФП (заміна вікон, дверей) КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 40,0 - - 3,0 - - 3,0 - Забезпечення належного функціювання ФП  
  Проведення проточної води до Новоукаїнського ФП КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 10,0 - - - - - - - Забезпечення належного функціювання ФП  
  Поточний ремонт ФП с.Ницаха КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 40,0 - - 5,0 - - 5,0 - Забезпечення належного функціювання ФП  
  Проведення проточної води до ФП с.Ницаха КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 10,0 - - - - - - - Забезпечення належного функціювання ФП  
  Оплата електроенергії КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 20,0 - - 22,0 - - 24,0 - Забезпечення належного функціювання ФП  
  Оплата інших енергоносіїв КНП

«Тростянецький ЦПМД»ТМР

 
- 30,0 - - 32,0 - - 34,0 -  
      - 572,2 - - 167,2 - - 149,3 -    
ВСЬОГО КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР : - 10 293,3 - - 6 136,2 - - 5 719,7 - -  
КНП «ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» ТМР  
1 Проведення капітального ремонту стіни інфекційного корпусу КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - 180,0 - - - - - - - Підвищення рівня та якості медичних послуг  
2 Проведення капітального ремонту інфекційного (боксованого) відділення КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - 4800,0 - - - - - - - Підвищення рівня та якості медичних послуг  
3 Проведення капітального ремонту кабінетів ендоскопії КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - 370,0 - - - - - - - Підписання додаткових пакетів з НСЗУ  
4 Обладнання площадки (приміщення)

для установки кріоциліндрів
КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - - 200,0 - - - - - - Підвищення рівня та якості медичних послуг  
5 Капітальний ремонт приміщень частини 4 поверху стаціонарного корпусу КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - 1300,0 - - - - - - - Підвищення рівня та якості медичних послуг  
6 Проведення капітального ремонту відділення профілактичних оглядів КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - - - - 1300,0 - - - - Підвищення рівня та якості медичних послуг  
7 Проведення поточного ремонту приміщення діагностичних кабінетів КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - - 200,0 - - 300,0 - - 300,0 Підвищення рівня та якості медичних послуг  
8 Капітальний ремонт анестезіологічного відділення з ліжками інтенсивної терапії КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - - - - 2000,0 - - - - Підвищення рівня та якості медичних послуг  
9 Капітальний ремонт жіночої консультації КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - - - - - 500,0 - - - Підписання додаткових пакетів з НСЗУ  
10 Капітальний ремонт відділення реабілітації КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - - - - 2700,0 - - - - Підписання додаткових пакетів з НСЗУ  
11 Капітальний ремонт флюорографічного кабінету

 
КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - - - - - - - - 400,00 Підвищення рівня та якості медичних послуг  
12 Капітальний ремонт травматологічного відділення КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - - - - - - - - 2500,0 Підвищення рівня та якості медичних послуг  
13 Капітальний ремонт операційного блоку КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - - - - - - - - 2000,0 Підвищення рівня та якості медичних послуг  
14 Капітальний ремонт приймально-діагностичного відділення невідкладної допомоги КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - - - - - - - - 2500,0 Підвищення рівня та якості медичних послуг  
15 Придбання апаратури та меблів для кабінетів ендоскопічного дослідження КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - - 590,0 - - - - - - Підписання додаткових пакетів з НСЗУ  
16 Придбання меблів та апаратури для інфекційного (боксованого) відділення КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - 1700,0 - - - - - - - Підвищення рівня та якості медичних послуг  
17 Придбання меблів та апаратури для  відділення (4 поверх) КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР   1000,0 - - - - - - - Підвищення рівня та якості медичних послуг  
18 Придбання 1 фотометру для клініко-діагностичної лабораторії з бактеріальним відділом КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - - 120,0 - - - - - - Підвищення рівня та якості медичних послуг  
19 Придбання 5 помп ( пристосувань) для ентерального харчування хворих з витратними матеріалами КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - - 150,0 - - - - - - Підписання додаткових пакетів з НСЗУ  
20 Придбання 4 моніторів для неінвазивного моніторингу АТ ЧСС ЕКГ-сатурації крові КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - - 200,0 - - - - - - Підписання додаткових пакетів з НСЗУ  
21 Придбання багатофункціональної лапараскопічної стійки Karl Stors з набором інструментів КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - - 3500,0 - - - - - - Впровадження сучасний мало травматичних операцій  
22 Придбання та щомісячне обслуговування медичного програмного забезпечення для лікарів (МІС) КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - - 550,0 - - - - - - Підписання  пакетів з НСЗУ  
23 Проведення заміни пасажирського ліфту стаціонарного корпусу КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - - 1200,0 - - - - - - Підвищення рівня та якості медичних послуг  
24 Придбання пересувної амбулаторії/стоматологічного кабінету КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - - 2500,0 - - - - - - Наближення спеціалізованої медичної допомоги  до жителів сільської місцевості  
25 Придбання радіохвильового

коагулятора
КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - - 125,0 - - - - - - Лікуванні передпухлинних захворювань шийки матки, профілактика онкозахворювань у жінок  
26 Придбання кольпоскопу з відео системою та програмним забезпечення КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - - 210,0 - - - - - - Лікуванні передпухлинних захворювань шийки матки, профілактика онкозахворювань у жінок  
27 Придбання портативного апарату ультразвукової діагностики з двома датчиками КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - - 2000,0 - - - - - - Підвищення рівня та якості медичних послуг  
28 Придбання на 21 пальчикових пульсоксиметрів КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - - 15,0 - - - - - - Підвищення рівня та якості медичних послуг  
29 Придбання 7 автоматичних дозаторів рідин КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - - 390,0 - - - - - - Підвищення рівня та якості медичних послуг  
30 Придбання 7 кисневих (однопотокових) концентраторів КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - - 320,0 - - - - - - Підвищення рівня та якості медичних послуг  
31 Придбання ультразвукової мийки для м’яких ендоскопів КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - - 500,0 - - - - - - Дотримання вимог інфекційного контролю, безпеки пацієнтів при проведенні обстежень  
32 Придбання фетального монітору з автоматичної роз шифровкою результатів для жіночої консультації КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - - 60,0 - - - - - - Підписання додаткових пакетів з НСЗУ  
33 Придбання апарату штучної вентиляції легень з опцією для новонароджених КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - - 600,0 - - - - - - Підписання додаткових пакетів з НСЗУ  
34 Придбання 4 кріоциліндрів на 480,0 л КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - - 1600,0 - - - - - - Підвищення рівня та якості медичних послуг  
35 Придбання 4-х канального коагулометр-агрегометра КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - - 60,0 - - - - - - Підписання додаткових пакетів з НСЗУ  
36 Придбання пересувного рентген апарату з С-подібнім штативом КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - - - - - 2600 - - - Розширення переліку медичних послуг  
37 Придбання рН-метра для кабінету ендоскопії КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - - 20,0 - - - - - - Підписання додаткових пакетів з НСЗУ  
38 Придбання стерилізатору парового об’ємом 100л  2 шт. КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - - - - - 430,0 - - - Підвищення рівня та якості медичних послуг  
39 Придбання авторефрактометру КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - - - - - 180,0 - - - Підвищення рівня та якості медичних послуг  
40 Обладнання автоматичної пожежної сигналізації з виведенням сигналу на пульт централізованого спостереження в поліклінічному відділенні КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - - - - 670,0 - - - - Підвищення рівня та якості медичних послуг  
41 Придбання гладильного пресу в пральну лікарні КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - - - - - 110,0 - - - Дотримання вимог інфекційного контролю  
42 Придбання автоматики перекачки нечистот  каналізаційно-насосною станцією лікарні КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - - 30,0 - - - - - - Дотримання вимог інфекційного контролю  
43 Підготовка медичних кадрів за міською цільовою комплексною програмою «Медичні кадри 2018-2022 років» КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - 67,0 - - 25,0 - - 25,0 - Підвищення рівня та якості медичних послуг  
44 Придбання житла для лікарів КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР - 1 000,0 - - 1 000,0 - - 1 000,0 - Забезпечення якісними умовами праці  
ВСЬОГО КНЗ «Тростянецька міська лікарня» ТМР: - 10 417 15 140 - 7 695 4 120 - 1 025 7 700    
7.5. ОСВІТА  
1 Поточні ремонтні роботи:

ЗДО:

встановлення паркану;

ремонт коридорів;

ремонт ігрових та спальних кімнат;

ремонт харчоблоку;

поточний ремонт цоколя;

поточні ремонтні роботи покрівлі;

 
Відділ освіти -  

 

 

 

 

375,3

 

 

 

 
- -  

 

 

 

 

320,0

 

 

 

 
- -  

 

 

 

 

330,0

 

 

 

 
- Створення сприятливих умов навчання  
ЗЗСО:

поточні ремонтні роботи кабінетів 1 класів;

ремонт приміщення харчоблоку;

облаштування вело-стоянки;

заміна огорожі;

ремонт порогів та сходів;

поточні ремонти приміщень закладів;

поточні ремонтні роботи даху.
Відділ освіти    

 

 

342,9

 

 

 

 

 

 
     

 

 

360,0

 

 

 

 

 

 
     

 

 

380,0

 

 

 

 

 

 
   
ПД та Ю:

Поточний ремонт туалетної кімнати
Відділ освіти -  

40,0

 
- - - - -  

-

 
-  
ДЮСШ:

Поточний ремонт роздягальні
Відділ освіти - 30,0 - - - - - - -  
2. Капітальні ремонтні роботи

ЗЗСО:

капітальні ремонтні роботи кабінетів 1-класів;

коридорів, центрального та пожежних виходів;

комп’ютерного класу;

капітальні ремонти покрівлі, даху;

Комплексна термомодернізація  будівль;

Капітальний ремонт даху;

Капітальний ремонт котелень;

Реконструкція корпусу № 2 ЗЗСО № 4.

 
Відділ освіти 28000 ,0  

 

 

 

 

 

6700,0

 

 

 

 

 

 
  23000,0  

 

 

 

 

    5200,0

 

 

 

 

 
- 34000,0  

 

 

 

 

5300,0

 

 

 

 

-
- Створення сприятливих умов навчання  
ЗДО:

Комплексна термомодернізація будівль

Капітальний ремонт даху;

Реконструкція басейну ЗДО «Ромашка»
Відділ освіти   1320,0   12000,0 1900,0   14000,0 2100,0    
ІРЦ:

Облаштування вхідного накриття;

Облаштування пожежного виходу.
Відділ освіти   120,0                
3.  Закупівля меблів, мультимедійного обладнання та засобів навчання для 1-х класів Відділ освіти 434,2 982,7 - 434,2 1020,0 - 434,2 1060,0 - Створення сприятливих умов навчання  
4. Відкриття 2 додаткових інклюзивних класів, введення 2 посад асистентів вчителя Відділ освіти - У межах витрат галузі - - - - - - - Створення сприятливих умов навчання  
5. Проведення заходів по забезпеченню закладів освіти відповідності санітарного регламенту:

 - ремонт санітарних кімнат;

 - ремонт системи електропостачання
Відділ освіти -  

 

397,2

 

 
- -  

      330,0

 
- -  

    380,0

 
- Створення сприятливих умов навчання  
6.  Забезпечення відповідності температурного режиму в закладах освіти :

Встановлення енергозберігаючих вікон, дверей
Відділ освіти - 667,8 - - 700,0 - - 735,0 - Створення сприятливих умов навчання  
7. Поповнення матеріально-технічної бази сучасним обладнанням усіх закладів освіти :

ЗДО

Холодильне обладнання

Медичне обладнання

Швейна машина,

Комп’ютерне обладнання, телевізори

Придбання меблів
Відділ освіти -  

 

 

300,0

 

 

 
- -  

 

 

324,0

 

 

 
- -  

 

 

343,8

 

 

 
- Створення сприятливих умов навчання  
ЗССО

Придбання комп’ютерного, музичного та мультимедійного обладнання

Придбання обладнання для харчоблоків

Придбання спортивного обладнання;

Придбання меблів для класів
Відділ освіти -  

 

 

 

 

 

261
- -  

 

 

 

 

 

282,3
- -  

 

 

 

 

 

300
-  
ПДтаЮ

Придбання музичного обладнання, фотоапарату, спортивного інвентаря
Відділ освіти -  

 

80,7
- -  

 

87,2
- -  

 

92,5
-  
ДЮСШ

Придбання спортивного інвентаря;

Придбання меблів;
Відділ освіти - 105,5 - - 113,9 - - 120,9 -  
8. Проведення оздоровчо-відпочинкової кампанії Відділ освіти - 289,0 - - 312,1 - - 331,1 - Створення сприятливих умов навчання  
9. Підвезення учнів сільської місцевості Відділ освіти - 77,0 - - 83,16 - - 88,23 - Створення сприятливих умов навчання  
10. Забезпечення безкоштовним харчуванням учнів 1-4 класів та пільгових категорій Відділ освіти - 2070,4 - - 2235,8 - - 2372,3 - Створення сприятливих умов навчання  
11. Виплата одноразової грошової премії Тростянецької міської ради обдарованим учням Відділ освіти - 16,0 - - 17,0 - - 18,0 - Створення сприятливих умов навчання  
12. Залучення учнівської молоді до занять спортом ДЮСШ, ПДтЮ Відділ освіти - 220,0 - - 220,0 - - 230,0 - Створення сприятливих умов навчання  
13. Виплата одноразової допомоги дітям- сиротам Відділ освіти - 10,86 - - 16,29 - - 18,1 - Створення сприятливих умов навчання  
14. Облаштування освітнього середовища для дітей з особливими потребами Відділ освіти 53,9 - - 58,2 - - 61,8 - - Створення сприятливих умов навчання  
15 Заходи з обстеження технічного стану корпусу №1 Полянського НВК Відділ освіти - 40,0 - - - - - - -    
16 Заходи з розробки технічної документації  на землю 6-ти закладів освіти. Відділ освіти - 70,0 - - -   - -- -    
17 Заходи з розробки технічних паспортів  будівель закладів освіти Відділ освіти - 30,0 - - - - - - -    
ВСЬОГО освіта: 28 488,1 14 546,36 - 35 492,4 13 521,75 - 48496,0 14199,93 - 154 744,54  
7.6. КУЛЬТУРА, ТУРИЗМ, МОЛОДІЖНА ПОЛІТИКА  
Завдання 7.6.1. Проведення культурно-мистецьких та культурно - промоційних заходів та організація змістовного дозвілля  
1 Новорічні та різдвяні свята Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 250,0 - - 250,0 - - 260,0 - Проведення культурних заходів  
2 Фестиваль фольклорного мистецтва "Від Різдва до Водохреща" Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   10,0     11,0     !2,0   Проведення культурних заходів  
3 Чин великого освячення води на криничках в урочищі Нескучному Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 5,0 - - 6,0 - - 7,0 - Проведення культурних заходів  
4 День Соборності України Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 2,7 - - 4,0 - - 5,0 - Проведення культурних заходів  
5 27 річниця виведення військ з Афганістану (День вшанування учасників бойових дій на території інших держав) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 7,0 - - 8,0 - - 9,0 - Проведення культурних заходів  
6 Криничне -  День Святого Валентина Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   1,0     1.5     2,0   Проведення культурних заходів  
7 Заходи з нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 2,2 - - 4,0 - - 5,0 - Проведення культурних заходів  
8 Всеукраїнські змагання з біатлону серед юнаків та дівчат Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 20,0 - - 21,8 - - 23,0 - Проведення культурних заходів  
9 Відзначення кращих спортсменів Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 1,0 - - 1,5 - - 1,6 - Проведення культурних заходів  
10 27 річчя створення Нацгвардії Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 0,1 - - 0,2 - - - - Проведення культурних заходів  
11 Захід «Європа пробіг» Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 3,9 - - - - - - - Проведення культурних заходів  
12 Турнір з панни Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 0,6 - - - - - - - Проведення культурних заходів  
13 Кубок міського голови з КВК Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 6,0 - - 6,0 - - 7,0 - Проведення культурних заходів  
14 Міське свято «Тростянецька Масляна» Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 38,0 - - 40,0 - - 42,0 - Проведення культурних заходів  
15 Змагання серед учнівської молоді Тростянецької ОТГ Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 5,0 - - 7,0 - - 8,0 - Проведення культурних заходів  
16 Святкові заходи до Міжнародного жіночого дня

 

 

 

 
Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 40,0 - - 40,0 - - 42,0 - Проведення культурних заходів  
17 День народження

Т.Г. Шевченка
Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 0,8 - - 1,0 - - 1,5 - Проведення культурних заходів  
18 День ЖКГ Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 2,0 - - 4,0 - - 5,0 - Проведення культурних заходів  
19 Обласний турнір з дзюдо памяті Пісклова Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 7,0 - - 9,0 - - 10,0 - Проведення культурних заходів  
20 Звіт громади «Весняний заспів Тростянеччини» Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 39,0 - - 42,0 - - 43,0 - Проведення культурних заходів  
21 Конкурс «Тростянець – сміється» Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   6,0 - - 8,5 - - 9,5 - Проведення культурних заходів  
22 День вшанування пам’яті жертв  Чорнобильської трагедії Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 6,5 - - 7,5 - - 8,5 - Проведення культурних заходів  
23 День Святого Валентина Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   1,0 - - 4,0 - - 5,0 - Проведення культурних заходів  
24 Пасхальні свята Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 7,0 - - 8,0 - - 9,0 - Проведення культурних заходів  
25 Звіт музичної школи Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 2,0 - - 4,0 - - 5,0 - Проведення культурних заходів  
26 Художній пленер Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 115,3 - - 120,0 - - 122,0 - Проведення культурних заходів  
27 Змагання з легкоатлетичного чотироборства Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 2,0 - - 4,0 - - 5,0 - Проведення культурних заходів  
28 День памяті та примирення, День Перемоги Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 92,7 - - 98,0 - - 99,0 - Проведення культурних заходів  
29 Змагання "Тато, мама, Я" Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 4,5 - - 5,5 - - 6,0 - Проведення культурних заходів  
30 Фестиваль-конкурс класичної музики «Чайковський Fest» Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 510,0 - - 620,0 - - 630,0 - Проведення культурних заходів  
31 Звітні  концерти народних аматорських колективів Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 25,0 - - 28,0 - - 29,0 - Проведення культурних заходів  
32 День села Криничне Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 10,0 - - 11,0 - - 12,0 - Проведення культурних заходів  
33 День матері Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 7,0 - - 8,0 - - 9,0 - Проведення культурних заходів  
34 Відкритий міський турнір з боксу на призи міського голови Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 12,0 - - 14,5 - - 15,0 - Проведення культурних заходів  
35 День села Вишневе Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 7,5 - - 8,5 - - 9,0 - Проведення культурних заходів  
36 День села  Білка Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 11,0 - - 12,0 - - 13,0 - Проведення культурних заходів  
37 День Європи Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 11,0 - - 12,0 - - 13,5 - Проведення культурних заходів  
38  "Музика під відкритим небом" Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 20,0 - - 30,0 - - 31,0 - Проведення культурних заходів  
39 Святкування Дня села Білка Відділ культури, туризму, молоді та спорту ТМР - 11,0 - - 12,0 - - 13,0 - Проведення культурних заходів  
40 Святкування День села Кам’янка, Камянецьке Відділ культури, туризму, молоді та спорту ТМР - 20,9 - - 22,0 - - 23,0 - Проведення культурних заходів  
41 День молоді Відділ культури, туризму, молоді та спорту ТМР - 1,0 - - 1,5 - - 2,0 - Проведення культурних заходів  
42 Дитяча розважальна програма до Дня захисту дитини Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 2,5 - - 4,0 - - 4,5 - Проведення культурних заходів  
43 Військово-патріотичні збори «Нащадки» Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 12,0 - - 13,5 - - 14,0 - Проведення культурних заходів  
44 Міський випускний вечір Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 28,5 - - 34,0 - - 35,0 - Проведення культурних заходів  
45 День скорботи і вшанування жертв війни Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 0,6 - - 1,0 - -  

1,5
- Проведення культурних заходів  
46 День Конституції Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 2,5 - - 2,6 - - 3,0 - Проведення культурних заходів  
47 Фестиваль «Стара фортеця. Подорож крізь століття» Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 100,0 - - 120,0 - - 125,0 - Проведення культурних заходів  
48 Регіональні змагання по скандинавській ходьбі Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 5,0 - - 11,5 - - 12,0 - Проведення культурних заходів  
49 Свято «Івана Купала» Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 33,0 - - 35,0 - - 36,0 - Проведення культурних заходів  
50 День молоді Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 1,0 - - 2,0 - - 2,5 - Проведення культурних заходів  
51 Конкурс «Пісенне літо» Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 28,0 - - 30,0 - - 32,0 - Проведення культурних заходів  
52 День села  Станова Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 7,5 - - 8,5 - - 9,5 - Проведення культурних заходів  
53 День села  Буймер Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 11,0 - - 12,0 - - 13,0 - Проведення культурних заходів  
54 День села  Дернова Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 10,0 - - 11,0 - - 12,0 - Проведення культурних заходів  
55 День села  Олексино Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 7,5 - - 8,5 - - 9,5 - Проведення культурних заходів  
56 День села  Микитівка Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 8,5 - - 9,5 - - 10,0 - Проведення культурних заходів  
57 Всеукраїнські змагання з літнього біатлону серед юнаків та дівчат Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 15,0 - - 18,5 - - 19,0 - Проведення культурних заходів  
58 Фестиваль «Нескучний Вело-Fest» Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 62,0 - - 65,0 - - 67,0 - Проведення культурних заходів  
59 Чемпіонат України по лижеролерам серед ветеранів Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 9,5 - - 11,5 - - 12,0 - Проведення культурних заходів  
60 Кубок України по поліатлону - лижеролери витривалість Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 9,5 - - 11,5 - - 12,0 - Проведення культурних заходів  
61 Всеукраїнські змагання з літнього біатлону Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 13,0 - - 14,0 - - 15,0 - Проведення культурних заходів  
62 Святкування День мікрорайону Смородино Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 14,3 - - 15,0 - - 16,0 - Проведення культурних заходів  
63 Музичний фестиваль «Схід –рок» Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 460,0 - - 576,0 - - 580,0 - Проведення культурних заходів  
64 Святкування День села Лучка, Зарічне Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 9,1 - - 10,2 - - 11,0 - Проведення культурних заходів  
65 Фестиваль реконструкції подій Битви на р. Ворскла Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 320,0 - - 505,0 - - 520,0 - Проведення культурних заходів  
66 День визволення міста від німецько-фашистських загарбників Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 44,0 - - 45,0 - - 46,0 - Проведення культурних заходів  
67 27 річниця проголошення Незалежності України, День Державного прапору України Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 3,2 - - 3,5 - - 4,0 - Проведення культурних заходів  
68 День села  Мартинівка Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 10,0 - - 11,0 - - 12,0 - Проведення культурних заходів  
69 День села  Семереньки Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 7,5 - - 8,5 - - 9,5 - Проведення культурних заходів  
70 День села  Мащанка Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 7,5 - - 8,5 - - 9,5 - Проведення культурних заходів  
71 Оновлення Дошки Пошани Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 23,0 - - 14,0 - - 15,0 - Проведення культурних заходів  
72

 
Міжнародні змагання з боксу Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 55,0 - - 62,2 - - 65,0 - Проведення культурних заходів  
73 Видання книги-фотоальбому про м.Тростянець до Дня міста Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 220,0 - - - - - - - Проведення культурних заходів  
74 Святкування 361-річниці міста Тростянець Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 950,0 - - 520,0 - - 550,0 - Проведення культурних заходів  
75 Святкування День Захисника України Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 20,7 - - 21,0 - - 22,0 - Проведення культурних заходів  
76 День визволення України Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 0,8 - - 1,0 - - 1,5 - Проведення культурних заходів  
77 День партизанської слави Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 0,5 - - 0,8 - - 1,0 - Проведення культурних заходів  
78 День людей похилого віку Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 3,0 - - 4,0 - - 4,5 - Проведення культурних заходів  
79 День села  Печини Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 7,5 - - 8,5 - - 9,5 - Проведення культурних заходів  
80 День села  Ницаха Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 8,0 - - 9,0 - - 10,0 - Проведення культурних заходів  
81 Фест иваль «Котилася торба» Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 7,0 - - 8,0 - - 9,0 - Проведення культурних заходів  
82 Чемпіонат з легкоатлетичного кросу Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 8,0 - - 10,0 - - 11,0 - Проведення культурних заходів  
83 Святкування Дня гідності та Свободи Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 3,7 - - 4,0 - - 5,0 - Проведення культурних заходів  
84 Вшанування пам’яті померлих у голодоморі 1932-1933 р.р. Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 3,0 - - 3,5 - - 4,0 - Проведення культурних заходів  
85 Святкування Хеллоуіна Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 2,0 - - 3,5 - - 4,0 - Проведення культурних заходів  
86 Міжнародний день інвалідів Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 1,0 - - 1,8 - - 2,0 - Проведення культурних заходів  
87 День місцевого самоврядування Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 9,0 - - 10,0 - - 11,0 - Проведення культурних заходів  
88 Вшанування учасників ліквідації ЧАЕС Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 7,5 - - 8,0 - - 9,0 - Проведення культурних заходів  
89 День Святого Миколая Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 186,8 - - 200,0 - - 230,0 - Проведення культурних заходів  
90 Відкритий міський турнір з боксу Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 12,0 - - 13,5 - - 14,0 - Проведення культурних заходів  
91 Професійні свята (день працівників лісу,  енергетики та інше) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 30,3 - - 40,5 - - 42,0 - Проведення культурних заходів  
92 200 річчя Кеніга Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 24,0 - - - - - - - Проведення культурних заходів  
93 День медика Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 0,5 - - 1,0 - - 1,5 - Проведення культурних заходів  
94 День журналіста Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 0,4 - - 0,6 - - 1,0 - Проведення культурних заходів  
95 Дякую лікарям Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 2,1 - - 2,5 - - 3,0 - Проведення культурних заходів  
96 День підприємця Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 6,5 - - 7,5 - - 8,0 - Проведення культурних заходів  
97 День працівників освіти Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 12,7 - - 13,0 - - 14,0 - Проведення культурних заходів  
98 День працівників культури Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 7,0 - - 8,0 - - 9,0 - Проведення культурних заходів  
99 Діяльність Дитячої дорадчої ради (поліграфічна продукція, канцтовари та інше) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 0,3 - - 25,0 - - 26,0 - Проведення культурних заходів  
100 Розробка мобільного додатку та туристичного сайту Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 10,0 - - 20,0 - - 15,0 - Проведення культурних заходів  
101 Придбання додаткових елементів до мобільної сцени Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 200,0 - - - - - - - Проведення культурних заходів  
102 Виготовлення табличок до нових культурних об’єктів Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 50,0 - - 40,0 - - 15,0 - Проведення культурних заходів  
103 Витрати на «туристичну промоцію» Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 150,0 - - 170,0 - - 180,0 - Проведення культурних заходів  
104 Розробка іміджевої продукції Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 150,0 - - 180,0 - - 180,0 - Проведення культурних заходів  
105 Створення туристично-інформаційного центру Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 500,0 - - 500,0 - - - - Проведення культурних заходів  
106 Непередбачувані заходи Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 30,0 - - 35,0 - - 36,0 - Проведення культурних заходів  
  ВСЬОГО:   - 5 269,2 - - 5 048,2 - - 4 712,1 -    
Завдання 7.6.2. Модернізація матеріально-технічної бази закладів культури міста  
1. Придбання колісників до котла, антимоскітних сіток на вікна, запасних запчастин до бензопили (Кам’янський будинок культури) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   9,0 - - - - - - - Придбання обладнання, інвентарю  
2. Придбання прінтера, жалюзі на вікна та інше (Лучанський клуб) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   10,5 - - - - - - - Придбання обладнання, інвентарю  
3. Придбання  бензопили, музичних інструментів, штор для сцени, музичної апаратури та інше (Смородинський клуб) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради    

51,5
- - - - - - - Придбання обладнання, інвентарю, реквізиту  
4. Придбання костюмів сценічних, меблів, проектору та екрану  (Цукрозаводський клуб) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   24,0     50,0   - 30,0 - Придбання обладнання, інвентарю, реквізиту  
5. Придбання стільців офісних (Радомлянський клуб) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   3,0 - - - - - - - Придбання меблів  
6. Придбання сценічних костюмів (міський клуб «Ветеран») Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   - - - 50,0 - - - - Придбання обладнання,  реквізиту  
7 Придбання офісних та театральних стільців , тенісного та більярдного столів (Білківський СБК) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   68,5 - - - - - - - Придбання обладнання  
8 Придбання більярдного столу (Буймерівський СБК) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   11,6 - - - - - - - Придбання обладнання  
9 Придбання театральних стільців, тенісного та більярдного столів, письмового столу, спортінвентарю, ноутбуку та музичної апаратури (Олексинський клуб) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   54,9 - - - - - - - Придбання обладнання, інвентарю, меблів  
10 Придбання театральних стільців, тенісного столу, жалюзі, музичної апаратури та одягу  сцени  (Вишнівський клуб) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   46,1 - - - - - - - Придбання обладнання, інвентарю, реквізиту  
11 Придбання театральних стільців, тенісного та більярдного столів та музичної апаратури (Микитівський клуб) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   45,5 - - - - - - - Придбання обладнання, інвентарю, меблів  
12 Придбання театральних стільців, сценічних костюмів, фотоапарату, спортінвентарю, ноутбуку та музичної апаратури (Люджанський СБК) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   75,4 - - - - - - - Придбання обладнання, інвентарю, реквізиту  
13 Придбання меблів, сценічних костюмів, фотоапарату, спортінвентарю, ноутбуку, поектору, екрану, прінтеру, оздоблення для сцени та інше (Мартинівський СБК) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   25,0 - - 26,0 - - 15,0 - Придбання обладнання, інвентарю, реквізиту  
14 Придбання спортінвентарю (Артемо-Растівський клуб) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   0,4 - - 0,5 - - 0,6 - Придбання інвентарю  
15 Придбання запчастин до музичної апаратури, світильника, тенісного стола (Ніцахський клуб) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   5,5 - - 3,0 - - 4,0 - Придбання обладнання  
16 Придбання тенісного столу в Печинський клуб Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   3,1 - - - - - - - Придбання обладнання  
17 Придбання пожежного щита в комплекті, вогнегасників , ноутбуку, принтеру, сценічних костюмів та інше

 (Семереньківський СБК)
Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   17,0 - - 30,0 - - 2,09 - Придбання обладнання, реквізиту  
18 Придбання сценічних костюмів, музичної апаратури та інше (Солдатський СБК) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   16,0 - - 30,0 - - 15,0 - Придбання обладнання, інвентарю, реквізиту  
19 Придбання сценічних костюмів, більярдного стола, ноутбуку, прінтеру, музичної апаратури, вогнегасників та інше

 (Крамчанський ОДР)
Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   45,0 - - 30,0 - - 15,0 - Придбання обладнання, інвентарю, реквізиту  
21  Придбання опалювального котла для Крамчанського ОДР Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   30,0 - - - - - - - Придбання обладнання  
22 Придбання ноутбуку, принтеру, пожежного щита, шашок, шахмат, доміно, ламп для освітлення (Станівський СБК) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   21,7 - - - - - - - Придбання обладнання  
23 Придбання офісних стільців, вогнегасників, бензопили, жалюзі, ноутбуку, проектора та екрану (Криничанський СБК) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   41,3 - - - - - - - Придбання обладнання, інвентарю, меблів  
24  Придбання світильників, мікрофонів для Мащанського клубу Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   8,9               Придбання обладнання  
25 Придбання сценічних костюмів та взуття, сценічного обладнання, оверлоку, крісла для глядацької зали, комп’ютера, підсилювача та інше (Тростянецький міський БК) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   800,4 - - - - - - - Придбання обладнання, інвентарю, реквізиту  
26 Придбання обладнання, інвентарю, меблів клубним закладам Тростянецької ОТГ Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   - - - 1 692,1 - - 1 795,3 - Придбання обладнання, інвентарю, реквізиту  
27 Сувенірна продукція до святкових заходів Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   39,0 - - 42,1 - - 44,7 - Придбання промоційної атрибутики  
28 Заміна вікон та дверей (Цукрозаводський клуб, Лучанський клуб, Білківський СБК, Олексинський клуб, Буймерський СБК, Солдатський СБК, Крамчанський ОДР, Криничанський СБК та міський клуб «Ветеран») Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   304,0 - - 328,3 - - 348,3 - Облаштування будинків культури та клубів  
29 Придбання (канцтовари, господарчі товари, миючі засоби, матеріали для гуртків, періодичні видання) по всім клубним закладам Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   206,2 - - 222,7 - - 236,3 - Забезпечення господарчими, канцелярськими товарами  
30 Улаштування віконних та двірних відкосів, віконних відливів, поточний ремонт тамбура вхідних дверей, поточний ремонт приміщення, утеплення димохідної труби (Кам’янський будинок культури) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   250,0 - - - - - - - Відновлення приміщення  
31 Ремонт ганку  (Радомлянський клуб) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   10,0 - - - - - - - Відновлення приміщення  
32. Поточний ремонт приміщення (Міський клуб «Ветеран») Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   21,0 - - - - - - - Відновлення приміщення  
33 Капітальний ремонт даху (Смородинський клуб) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   200,0 - - - - - - - Відновлення приміщення  
34 Поточний ремонт огорожі, ганку, задньої стінки, при клубної кімнати (кінобудки) туалету, заміна електропроводки, виготовлення переносних східців (Смородинський клуб) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   170,0 - - - - - - - Відновлення приміщення  
35 Поточний ремонт приміщення (Цукрозаводський клуб) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   182,0 - - - - - - - Відновлення приміщення  
36 Поточний ремонт приміщення, проведення електропроводки, водопостачання та водовідведення (Зарічанський клуб) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   700,0 - - - - - - - Відновлення приміщення  
37 Побудова навісу для дров, збільшення електропотужностей (Лучанський клуб) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   18,0 - - - - - - - Відновлення приміщення  
38 Капітальний ремонт приміщення Лучанського клубу, покрівлі башти, погребу (Лучанський клуб) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   280,0 - - - - - - - Відновлення приміщення  
39 Послуги з приєднання до електросистеми башти (Лучанський клуб) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   21,0 - - - - - -   Покращення електропостачання  
40 Придбання дерев'яної конструкції (східці) (Зарічанський клуб) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   300,0 - - - - - - - Облаштування

території
 
41 Придбання обладнання для музею (Зарічанський клуб) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   300,0 - - 400,0 - - 450,0 - Зміцнення матеріально-технічної бази  
42 Послуги з виготовлення дизайн-проекту експозиції музею (Зарічненський клуб) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   150,0 - - - - - - - Покращення естетичного вигляду закладу  
43 Поточний ремонт приміщення (Білківський СБК) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   - - -  80,0 - - 100,0 - Відновлення приміщення  
44 Капітальний ремонт приміщення та системи опалення глядацької зали (Білківський СБК) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   - - - 1300,0 - - - - Відновлення приміщення  
45 Поточний ремонт глядацького залу (Вишнівський клуб) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   250,0 - - - - - - - Відновлення приміщення  
46  Поточний ремонт опалення Дернівського СБК Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 40,0 - - - - - - - Відновлення приміщення  
47 Поточний ремонт приміщення та освітлення Олексинського клубу Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   210,0 - - - - - - - Відновлення приміщення  
48 Поточний ремонт криші, фундаменту, східців, закладка цеглою дверних пройомів (Буймерський СБК) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   66,0 - - - - - - - Відновлення приміщення  
49 Поточний ремонт вхідних східців (Люджанський СБК) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   4,0 - - - - - - - Відновлення приміщення  
50 Поточний ремонт Ницахського клубу Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   50,0               Відновлення приміщення  
51 Обробка даху, заміна лічильника (Ніцахський клуб) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   5,4 - - - - - - - Відновлення приміщення  
52 Встановлення димохідної труби та поточний ремонт приміщення (Печинський СБК) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   94,0 - - - - - - - Відновлення приміщення  
53 Поточний ремонт освітлення, заміна ламп в приміщенні, збільшення потужностей електролічильника, заливка відмостки біля приміщення (Семереньківський СБК) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   60,0 - - - - - - - Відновлення приміщення  
54 Поточний ремонт приміщення, виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонт даху, оформлення технічного паспорта БТІ (Солдатський СБК) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   105,0 - - - - - - - Відновлення приміщення  
55 Капітальний ремонт даху , фасаду (утеплення) (Солдатський СБК) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   700 - - - - - - - Відновлення приміщення  
56 Побудова навісу для дров , обробка даху вогнезахисним розчином, поточний ремонт приміщень та облаштування туалетної кімнати , громоотводу, заміна вікон (Станівський клуб) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   15,0 - - 75,0 - - 30,0 - Відновлення приміщення  
57 Поточний ремонт підлоги в приміщенні, оформлення технічного паспорта БТІ (Крамчанський ОДР) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   165,0 - - - - - - - Відновлення приміщення  
58 Поточний ремонт покрівлі (частковий), освітлення сцени, аварійного виходу, улаштування віконних відкосів, встановлення димохідної труби (Криничанський СБК) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   115,0 - - - - - - - Відновлення приміщення  
59 Поточний ремонт Мартинівського СБК Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   15,0 - - - - - - - Відновлення приміщення  
60 Поточний ремонт Артемо-Рястівського СК Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   100,0 - - - - - - - Відновлення приміщення  
61  Капітальний ремонт Мащанського клубу Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   300,0 - - - - - - - Відновлення приміщення  
62 Капітальний ремонт ганку, пандусу, фойє та кулуарів, гримерок

(Тростянецький міський БК)
Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   560,0 - - 580,0 - - 700,0 - Відновлення приміщення  
63 Ремонт звукової музичної апаратури Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   8,8 - - 9,5 - - 10,1 - Відновлення апаратури  
64 Транспортні послуги для участі у конкурсах або концертах по всім клубним закладам Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   15,0 - - 16,2 - - 17,2 - Послуги підприємств  
65 Поточні ремонти клубних закладів Тростянецької ОТГ Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   - - - 2 099,9 - - 2 292,2 - Відновлення приміщення  
66 Інші послуги (зв’язку, інтернет, охорона, вивіз сміття, енергосервіс, комунальні, тощо) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   1 494,4 - - 1 614,0 - - 1 712,4 - Побутові та комунальні послуги  
67 Капітальні ремонти клубних закладів Тростянецької ОТГ Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради     - - 4 573,8 - - 4 852,8 - Відновлення приміщення  
68 Придбання меблів, драбини для  «Тростянецької дитячої музичної школи імені П.І.Чайковського» Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   21,7 - - 22,0 - - 23,0 - Створення сприятливих умов для праці  
69 Придбання музичних інструментів  та обладнання ( камертон, скрипка, маракаси, тамбурин, дзвони, мікшерний пульт, підсилювач звуку) «Тростянецької дитячої музичної школи імені П.І.Чайковського» Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   31,8 - - 32,0 - - 33,0 - Забезпечення необхідними муз. інструментами  
70 Інші послуги (зв’язку, інтернет, вивіз сміття, енергосервіс, комунальні, тощо) «Тростянецької дитячої музичної школи імені П.І.Чайковського» Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   229,5 - - 247,9 - - 263,0 - Створення сприятливих умов для праці та навчання  
71  Придбання цифрової техніки (фотоапарату та ноутбуку) КЗ ТМР «ТДМШ ім. П.І. Чайковського» Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   19,0 - - - - - - - Забезпечення обладнанням  
72 Придбання (канцтовари, господарчі товари, миючі засоби, періодичні видання, відрядження) «Тростянецької дитячої музичної школи імені П.І.Чайковського» Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   42,6 - - 46,0 - - 48,8 - Забезпечення господарчими товарами  
73 Облаштування внутрішнього туалету КЗ ТМР «ТДМШ ім. П.І. Чайковського» Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   80,0 - - - - - - - Покращення санітарних умов  
74 Ремонт покрівлі КЗ ТМР «ТДМШ ім. П.І. Чайковського» Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   800,0 - - - - - - - Відновлення приміщення  
75 Утеплення стіни приміщення КЗ ТМР «ТДМШ ім. П.І. Чайковського» Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   410,0 - - - - - - - Відновлення приміщення  
76 Придбання меблів, комп’ютерів та оргтехніки (Публічна бібліотека, Смородинська філія Солдатська бібліотека-філія, Ніцахська філія, Люджанська філія), Станівська та інші б-ки Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   235,5 - - 80,2 - - 50,9 - Забезпечення обладнанням  
77 Придбання (канцтовари, миючі та дезинфікуючі, господарчі товари, відрядження) (Публічна бібліотека) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   65,7 - - 67,5 - - 72,5 - Забезпечення господарчими товарами та обладнанням  
78 Придбання вікон (Публічна бібліотека, Смородинська бібліотека-філія) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   17,5 - - - - - - - Відновлення  приміщення  
79 Проведення поточного ремонту приміщення (Публічна бібліотека, Смородинська філія Солдатська бібліотека-філія, Ніцахська філія, Люджанська філія) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   396,1 - - - - - - - Відновлення  приміщення  
80 Встановлення автоматизованої системи КОХА(Публічна бібліотека) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   - - - 200,0 - - - - Створення сприятливих умов для праці  
81. Інші послуги (зв’язку, інтернет, вивіз сміття, комунальні, тощо) (Публічна бібліотека) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   375,4 - - 395,3 - - 420,8 - Побутові та комунальні послуги  
82. Поповнення бібліотечних фондів (періодичні  видання, худ. література, книги) (Публічна бібліотека) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   182,2 - - 98,2 - - 94,2 - Поява нових видань  
83 Укріплення стін будівлі Станівської бібліотеки, накриття центрального входу та облаштування будівлі відливами, поточний ремонт приміщень Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   - - - 70,0 - - - - Відновлення  приміщення  
1. Придбання колісників до котла, антимоскітних сіток на вікна, запасних запчастин до бензопили (Кам’янський будинок культури) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   9,0 - - - - - - - Придбання обладнання, інвентарю  
2. Придбання прінтера, жалюзі на вікна та інше (Лучанський клуб) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   10,5 - - - - - - - Придбання обладнання, інвентарю  
3. Придбання  бензопили, музичних інструментів, штор для сцени, музичної апаратури та інше (Смородинський клуб) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради    

51,5
- - - - - - - Придбання обладнання, інвентарю, реквізиту  
4. Придбання костюмів сценічних, меблів, проектору та екрану  (Цукрозаводський клуб) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   24,0     50,0   - 30,0 - Придбання обладнання, інвентарю, реквізиту  
5. Придбання стільців офісних (Радомлянський клуб) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   3,0 - - - - - - - Придбання меблів  
6. Придбання сценічних костюмів (міський клуб «Ветеран») Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   - - - 50,0 - - - - Придбання обладнання,  реквізиту  
7 Придбання офісних та театральних стільців , тенісного та більярдного столів (Білківський СБК) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   68,5 - - - - - - - Придбання обладнання  
Всього:   11 845,1 - - 14 443,2 - - 13637,4 -    
Завдання 7.6.3. Збереження культурної спадщини та розвиток туризму в Тростянецькій міській ОТГ  
1. Проведення археологічних досліджень на пам’ятці археології «Городище та поселення» в с. Зарічне (   МВЦ «Тростянецькій») Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   250, 0 - - 220,0 - - 200,0 - Отримання нових експонатів  
2. Інші послуги ( послуги по охороні, вивіз сміття, комунальні, тощо) (   МВЦ «Тростянецькій») Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   326,1 - - 352,2 - - 373,3 - Побутові та комунальні послуги  
Всього   576,1 - - 572,2 - - 573,3 -    
ВСЬОГО культура: - 17 690,4 - - 20 063,6 - - 18922,8 -    
7.7. ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ  
Завдання 7.7.1. Розбудова та поліпшення стану спортивної інфраструктури  
1. Реконструкції стадіону ім. В. Куца Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради В межах видатків галузі В межах видатків галузі - - - - - - - Комфортні умови для гравців та глядачів  
2. Проведення капітального ремонту спортивного залу «Локомотив» Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - - - - 600,0 - - - - Сприятливі умови для спортсменів  
3. Послуги по благоустрою бази на р.Ворскла Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 200,0 - - 250,0 - - 300,0 - Наявність необхідних документів  
4. Послуги по благоустрою стадіону та спортивної бази Нескучне Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 620,3 - - 2 045,0 - - 2 074,1 - Сприятливі умови  
5. Інші послуги (інтернет,зв’язку,  вивіз сміття, енергосервіс, комунальні, тощо) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 492,1 - - 503,1 - - 510,1 - Побутові та комунальні послуги  
6. Придбання обладнання та господарчих товарів (байдарок, дизельного генератора, камер відео нагляду, електричне табло, снігоходу, колонок та інш.) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради - 2456,5 - - 1 150,0 - - 1 204,4 - Забезпечення матеріально-технічною базою  
7. Ремонт та встановлення душових кабін, душової на стадіоні (роздягальня), ремонт туалету Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   71,0     -     -   Поліпшення умов для спортсменів  
8. Улаштування підлоги  в гаражі на стадіоні Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   15,0 - - - - - - - Відновлення приміщення  
9. Ремонт системи зовнішнього водопостачання та насосної на стадіоні, ремонт та встановлення  душових кабін , ремонт туалету Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   60,0 - - - - - -   Покращення умов для спортсменів  
10. Встановлення огорожі на стадіоні (плит) Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   40,0 - - - -- - - - Покращення умов для спортсменів  
11. Придбання меблів, жалюзі  та інш. обладнання в гуртожиток Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   139.3 - - 140,0 - - 142,0 - Покращення умов для спортсменів  
12. Придбання спортінвентарю, форми та інш. Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   222,0 - - 239,8 - - 254,4   Покращення умов для спортсменів  
13.  Підвищення кваліфікації тренерів з футболу Відділ культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради   15,0     -     -   Підвищення професійності тренерів  
ВСЬОГО фізична культура і спорт: - 4 331,2 - - 4 927,9 - - 4 485,0 -    
8. РЕГІОНАЛЬНИЙ РОЗВИТОК, МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРА, ПРОЕКТНА ДІЯЛЬНІСТЬ  
Завдання 8.1. Розвиток спорту  
1. Проектування будівництва багатофункціонального спортивно-оздоровчого комплексу за межами населених пунктів  в адміністративних межах Тростянецької ОТГ (Візуалізація в 3D зони проживання та рекреації, розробка детального графіку (черг та фін. плану) виконання проектних та будівельних робіт. Відділ капітального будівництва - 50,0 - - - - - - - Підвищення рівня фізичної культури населення, сприяння здоровому способу життя  
2. Проектування будівництва багатофункціонального спортивно-оздоровчого комплексу за межами населених пунктів  в адміністративних межах Тростянецької ОТГ (Траси) Відділ капітального будівництва - 2037,0 - - - - - - -  
3. Будівництво багатофункціонального спортивно-оздоровчого комплексу за межами населених пунктів  в адміністративних межах Тростянецької ОТГ (Траси) Відділ капітального будівництва 67 900,0 61110,0 6790,0 - - - - - - -  
4. Проектування будівництва багатофункціонального спортивно-оздоровчого комплексу за межами населених пунктів  в адміністративних межах Тростянецької ОТГ (Стрільбище) Відділ капітального будівництва - 4365,0 - - - - - - -  
5. Будівництво багатофункціонального спортивно-оздоровчого комплексу за межами населених пунктів  в адміністративних межах Тростянецької ОТГ (Стрільбище) Відділ капітального будівництва 145 600,0 131100,0 14560,0 - - - - - - -  
6. Проектування будівництва багатофункціонального спортивно-оздоровчого комплексу за межами населених пунктів  в адміністративних межах Тростянецької ОТГ (Трибуни) Відділ капітального будівництва - - - - 5396,0 - - - - Підвищення рівня фізичної культури населення, сприяння здоровому способу життя  
7. Будівництво багатофункціонального спортивно-оздоровчого комплексу за межами населених пунктів  в адміністративних межах Тростянецької ОТГ (Трибуни) Відділ капітального будівництва 179 900,0 - - - 161910,0 17990,0 - - - -  
8. Проектування будівництва багатофункціонального спортивно-оздоровчого комплексу за межами населених пунктів  в адміністративних межах Тростянецької ОТГ (Інфраструктура) Відділ капітального будівництва - - - - - - - 8671,0 -  
9. Будівництво багатофункціонального спортивно-оздоровчого комплексу за межами населених пунктів  в адміністративних межах Тростянецької ОТГ (Інфраструктура) Відділ капітального будівництва 215 900,0 - - - - - - 194310,0 21590,0 -  
10. Експертиза проекту «Будівництво спортивно-оздоровчого комплексу по вул. Кеніга в м. Тростянець Сумської області («Н2О-Maxi»)» Відділ капітального будівництва - 50,0 - - - - - - -  
11. Будівництво спортивно-оздоровчого комплексу по вул. Кеніга в м. Тростянець Сумської області («Н2О-Maxi»)» Відділ капітального будівництва

261 968,940
50000,0 5000,0 - 50000,0 5000,0 - 50000,0 5000,0 -  
12. Проектування реконструкції освітлення стадіону ім. Куца по вул. Кеніга в м. Тростянець Сумської області Відділ капітального будівництва - 100,0 - - - - - - -  
13. Реконструкція освітлення стадіону ім. Куца по вул. Кеніга в м. Тростянець Сумської області Відділ капітального будівництва

19 000,0
- - - 17100,0 1900,0 - - - -  
14. Реконструкція стадіону ім. Куца по вул. Кеніга

44 129,104/34 656,887/9 472,217
Відділ капітального будівництва 6630,551

4431,730
2841,666

6428,716
- - - - - - -  
15. Проектування реконструкції трибун стадіону ім. Куца по вул. Кеніга Відділ капітального будівництва - - - - 200,0 - - - - Підвищення рівня фізичної культури населення, сприяння здоровому способу життя  
16. Реконструкція трибун стадіону ім. Куца по вул. Кеніга Відділ капітального будівництва - - - - - - 10000,0 1000,0 -  
17. Будівництво спортивного майданчику по вул. Гагаріна, 149 в с. Кам’янка Відділ капітального будівництва 1797,695 898,847 898,848 - - - - - - -  
18. Проектування будівництва мультифунціонального майданчику на території ТФ № 1 ЗЗСО №5 Відділ капітального будівництва - - - - 60,0 - - - -  
19. Будівництва мультифунціонального майданчику на території ТФ № 1 ЗЗСО №5 Відділ капітального будівництва - - - - - - 1000,0 1000,0 -  
20. Проектування будівництва мультифунціонального майданчику на території ЗЗСО № 2 Відділ капітального будівництва - - - - 60,0 - - - -  
21. Будівництво мультифунціонального майданчику на території ЗЗСО № 2 Відділ капітального будівництва - - - - - - 1000,0 1000,0 -  
22. Проектування будівництва мультифунціонального майданчику на території ЗЗСО № 3 Відділ капітального будівництва - 60,0 - - - - - - -  
23. Будівництво мультифунціонального майданчику на території ЗЗСО № 3 Відділ капітального будівництва - - - - - - 1000,0 1000,0 -  
24. Проектування будівництва мультифунціонального майданчику на території ТФ № 4 ЗЗСО № 3 Відділ капітального будівництва - 60,0 - - - - - - -  
25. Будівництво мультифунціонального майданчику на території ТФ № 4 ЗЗСО № 3 Відділ капітального будівництва - - - - - - 1000,0 1000,0 -  
26 Проектування реконструкції футбольного поля по вулиці Сосновий бір в місті Тростянець Сумської області Відділ капітального будівництва - 200,0 - - - - - - -    
ВСЬОГО 254171,128 41354,230 - 229010,0 30606,0 - 258310 40261,0 - -  
Завдання 8.2. Дороги  
1. Реконструкція дороги від вул. Набережна до промислового парку «Тростянець» (ДФРР) Відділ капітального будівництва 10011,000 1112,333 - - - - - - -  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Покращення стану доріг Тростянецької територіальної громади
 
2. Проектування Капітальний ремонт дороги по вул. 1 Травня в м. Тростянець Сумської області Відділ капітального будівництва - 50,0 - - - - - - -  
3. Капітальний ремонт дороги по вул. 1 Травня в м. Тростянець Сумської області Відділ капітального будівництва 8000,0 - - - - - - 1783,5 -  
4. Проектування Капітальний ремонт дороги по вул. Славгородська м. Тростянець Сумської області Відділ капітального будівництва - 50,0 - - - - - - -  
5. Капітальний ремонт дороги по вул. Славгородська в м. Тростянець Сумської області Відділ капітального будівництва 8000,0 - - - - - - 3003,8    
6. Проектування Капітальний ремонт дороги по вул. Підлісна Відділ капітального будівництва - 50,0 - - - - - - -  
7. Капітальний ремонт дороги по

вул. Підлісна
Відділ капітального будівництва 8000,0 - - - - - - 2528,9 -  
8. Проектування Нове будівництво автомобільної дороги від села Олексине до Автомобільної дороги Н-12 Відділ капітального будівництва - 90,0 - - - - - - -  
9. Нове будівництво автомобільної дороги комунального значення по

с. Кам‘янка Тростянецького району  Сумської області(від вул. Садова до ПК19+11)
Відділ капітального будівництва - - - - 11603,4 - - - -  
10. Нове будівництво  автомобільної дороги комунального значення по

м. Тростянець Сумської області (від вул. Підлісна до ПК5 + 32)
Відділ капітального будівництва - - - - 3918,2 - - - -  
11. Капітальний ремонт дороги по вулицях Центральна та Лугова в с. Лучка Тростянецького району Сумської області Відділ капітального будівництва - - - - 2 141,4 - - - -  
12. Нове будівництво автомобільної дороги  комунального значення по

с. Кам‘янка Тростянецького району Сумської області (вул. Лісна) 
Відділ капітального будівництва - - - - 10192,1 - - - -  
13. Будівництво дороги від вул. Горького до вул. Набережна Відділ капітального будівництва - - - - - - - 28171,8 -  
14. Будівництво дороги по вул. Воровського Відділ капітального будівництва - - - - - - - 1191,4 -  
15. Будівництво об’їзної дороги від вул. Шевченка до вул. Набережна Відділ капітального будівництва - - - - - - 80000,0 18814,4 -  
ВСЬОГО 34 011,0 1 352,333 - - 27 855,1 - 80000,0 55493,800 -    
Завдання 8.3. Водопостачання, водовідведення  
1. Проектування будівництва артезіанської свердловини  по вул. Академіка Погребняка П.С. в м. Тростянець Сумської області Відділ капітального будівництва - 330,0 - - - - - - - Розширення мереж водопостачання  
2. Будівництво артезіанської свердловини  по вул. Академіка Погребняка П.С. в м. Тростянець Сумської області Відділ капітального будівництва

15 000,0
- - - 13500,0 1500,0 - - - -  
3. Будівництво водопроводу по вулиці Пушкіна та вулиці Герцена в м. Тростянець Сумської області Відділ капітального будівництва - 2879,159 - - - - - - -  
4. Коригування проекту будівництва водопроводу по вул. Пролетарська, Енгельса, Комінтерна, Жовтнева, З. Лучко, пров. Горний, Пролетарський, Жовтневий, в м. Тростянець Сумської області – І-а черга Відділ капітального будівництва - 50,0 - - - - - - -  
5. Будівництво водопроводу по вул. Пролетарська, Енгельса, Комінтерна, Жовтнева, З. Лучко, пров. Горний, Пролетарський, Жовтневий, в м. Тростянець Сумської області - І черга Відділ капітального будівництва - 1250,0 - - - - - 1614,5 -  
6. Будівництво водопроводу по вул. К.Маркса, Озерянка, Півненка, Дімітрова, Олімпійська, пров. Півненка, Дімітрова, Островського в м. Тростянець Сумської області Відділ капітального будівництва - - - - - - - 1437,7 -  
7. Проектування капітального ремонту водопроводу по вул. Благовіщенська в м. Тростянець Сумської області (Н-12) Відділ капітального будівництва - 150,0 - - - - - - -  
8. Капітальний ремонт водопроводу по вул. Благовіщенська в м. Тростянець Сумської області (Н-12) Відділ капітального будівництва - 1700,0 - - - - - - -  
9. Реконструкція  водопроводу по вул. Нескучанська та вул. Гурського в м. Тростянець Сумської області Відділ капітального будівництва - 256,955 - - - - - - -  
10. Реконструкція очисних споруд по вул. Набережна в м. Тростянець Сумської області Відділ капітального будівництва

72 775,734
- - - 65000,0 7775,734 - - - - Підвищення ефективності очищення стічних вод до встановлених норм  
11. Проектування реконструкції очисних споруд по вул. Б. Хмельницького в м. Тростянець Сумської області Відділ капітального будівництва - - - - 1000,0 - - - -  
12. Будівництво каналізаційної мережі центральної частини міста (вулиця Благовіщенська, вулиця Богдана Хмельницького) Відділ капітального будівництва - - - - 1637,524 - - - - Розширення мереж водопостачання  
13. Капітальний ремонт каналізаційної мережі по вул. Відродження Відділ капітального будівництва - - - - 2500,316 - - - -  
14. Коригування проекту будівництва каналізаційного самопливного колектора по вул. Миру № 8,10,12 в м. Тростянець Відділ капітального будівництва - - - - 100,0 - - - -  
15. Коригування проекту реконструкції каналізаційної мережі по вул. Енергетиків в м. Тростянець Відділ капітального будівництва - - - - 100,0 - - - -  
ВСЬОГО - 6359,159 - 78500,0 14613,574 - - 3052,2 - -  
Завдання 8.4. Культура  
1. Реставрація комплексної пам‘ятки архітектури національного значення «Садиба Л.Є. Кеніга» Відділ капітального будівництва

150 356,705
8638,0 1816,0 - 50000,0 5000,0 - 76246,0 8472,0 - Відновлення

пам‘ятки архітектури
 
2. Реконструкція їдальні-кафе з прибудовою під освітньо-культурний центр по вул. Благовіщенська, 56 б

(проект Сучасний ХАБ задля підтримки розвитку малого бізнесу)
Відділ капітального будівництва

33 118,619
4948,0 7791,605

502,706
  -  7791,605 - - 7791,605 - Підтримка розвитку малого бізнесу  
3. Візуалізація інтер’єрів та айдентика освітньо-культурного центру по вул. Благовіщенська, 56 б Відділ капітального будівництва - 50,0 - - - - - - - Підтримка розвитку малого бізнесу  
ВСЬОГО 13586,000 10160,311 0,000 50000,0 12791,605 0,000 76246,0 16263,605 -    
Завдання 8.5. Термомодернізація  
1. Капітальний ремонт (термомодернізація) Центральної районної лікарні по                                     вул. Нескучанська, 7 Відділ капітального будівництва - 265,744  

7784,4

1297,4
- 5000,0 - - 5000,0 - Скорочення споживання

теплової енергії
 
2. Капітальний ремонт (термомодернізація) спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 по вул. Миру, 32 Відділ капітального будівництва

33 560,404
26847,4 6713,0 - - - - - - -  
3. Капітальний ремонт приміщення (утеплення бокової стіни) музична школа Відділ капітального будівництва - 402,0 - - - - - - -  
4. Проектування капітального ремонту (термомодернізації) спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 по вул. Шевченка Відділ капітального будівництва - - - - 300,0 - - - -  
5. Проектування капітального ремонту (термомодернізація) будівлі по вул. Заводська, 1 Відділ капітального будівництва - 200,0 - - - - - - -  
6. Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі по вул. Заводська, 1 Відділ капітального будівництва - - - - 1500,0 15000,0 - - -  
7. Проектування капітального ремонту (термомодернізація) будівлі Будинку побуту по вул. Горького, 10 Відділ капітального будівництва - - - - 200,0 - - - -  
8. Проектування капітального ремонту (термомодернізація) будівлі по вул. Миру, 4 (паспортний стіл) Відділ капітального будівництва - 100,0 - - - - - - -  
9. Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі по вул. Миру, 4 (паспортний стіл) Відділ капітального будівництва - 500,0 - - 1500,0 - - - -  
ВСЬОГО 26847,4 8180,744 9081,8 - 8500,0 15000,0 - 5000,0 -    
Завдання 8.6. Газопостачання  
1. Проектування будівництва газопроводу до с. Кам‘янка Відділ капітального будівництва - 650,0 - - - - - - - Розширення мереж газопостачання  
2. Проектування реконструкції мережі газопостачання по вул. Кеніга Відділ капітального будівництва - 50,0 - - - - - - -  
3. Проектування реконструкції мережі газопостачання по вул. Енергетиків Відділ капітального будівництва - 50,0 - - - - - - -  
ВСЬОГО - 750,0 - - - - -   -    
Завдання 8.7. Електрозабезпечення  
1. Будівництво інженерних мереж електрозабезпечення до КНС промислового парку «Тростянець» Відділ капітального будівництва - - - - 1137,242 - - - - Розширення мереж електрозабезпечення  
2. Будівництво мережі вуличного освітлення по вул.  Зоряна, Куца, Остапа Вишні, Академіка Погребняка, Лісна Відділ капітального будівництва - - - - - - - 2049,0 -  
3. Реконструкція мережі вуличного освітлення по вул. Чорногірська, Чорновола, Пролетарська, З. Лучко, Жовтнева, пров. Жовтневий Відділ капітального будівництва - - - - 689,7 - - - -  
4. Реконструкція мережі вуличного освітлення по вул. Комунальна, Грабовського, Тімірязєва, Л. Українки, Луніна в м. Тростянець Відділ капітального будівництва - - - - 314,5 - - - -  
5. Реконструкція мережі вуличного освітлення по вул. Ватутіна, 1 Травня, Садова, Мічуріна, Разіна, Гришина, пров. 1 Травня, Разіна, Пугачова, Тихий в м. Тростянець Відділ капітального будівництва - - - - 1343,1 - - - -  
6. Реконструкція мережі вуличного освітлення по вул. Залізнична, Славгородська, Шевченка, Будівельна, Гришина, Нахімова, Коцюбинського, Кутузова, пров. Славгородський, Луніна, Кутузова в м. Тростянець Відділ капітального будівництва - - - - - - - 886,4 - Розширення мереж електрозабезпечення  
7. Реконструкція мережі вуличного освітлення по вул. вул. Островського, Грушевського, Гагаріна, Чайковського, Л. Толстого, Маяковського Відділ капітального будівництва - - - - - - - 736,2 -  
8. Реконструкція мережі вуличного освітлення по вул. Докучаєва, Кошового, Дачна, Сосновий бір, Героїв Крут, І. Ярмош, пров. Сосновий бір Відділ капітального будівництва - - - - - - - 929,6 -  
9. Експертиза проектно-кошторисної документації «Будівництво мережі електропостачання по вул. Кеніга» Відділ капітального будівництва - 20,0 - - - - - - -  
10. Будівництво мережі електропостачання по вул. Кеніга в м. Тростянець Сумської області Відділ капітального будівництва - - - - - - - 2376,448 -  
11. Проектування мережі вуличного освітлення с. Мащанка (3,5 км) Відділ капітального будівництва - - - - 59,0 - - - -  
12. Будівництво мережі вуличного освітлення с. Мащанка (3,5 км) Відділ капітального будівництва - - - - 350,0 - - - -  
13. Проектування лінії вуличного освітлення у с. Машкове (800 м) Відділ капітального будівництва - - - - 21,0 - - - -  
14. Проектування лінії вуличного освітлення у с. Криничне, вул. Б.Хмельницького (400 м) Відділ капітального будівництва - - - - 12,0 - - - -  
15. Будівництво лінії вуличного освітлення у с. Машкове (800 м) Відділ капітального будівництва - - - - 80,0 - - - -  
16. Будівництво лінії вуличного освітлення у с. Криничне, вул. Б.Хмельницького (400 м) Відділ капітального будівництва - - - - 40,0 - - - -  
17. Проектування вуличного освітлення с. Люджа вул. Гагаріна, Польова, Червоногвардійська, Чкалова, пров. Червоногвардійський (4680 м) Відділ капітального будівництва - - - - 77,0 - - - - Розширення мереж електрозабезпечення  
18. Будівництво  вуличного освітлення с. Люджа вул. Гагаріна, Польова, Червоногвардійська, Чкалова, пров. Червоногвардійський (4680 м) Відділ капітального будівництва - - - - 468,000 - - - -  
19. Проектування вуличного освітлення по вул..Сонячна, вул. Гагаріна в с. Печини Відділ капітального будівництва - - - - 50,0 - - - -  
20. Будівництво вуличного освітлення по вул..Сонячна, вул..Гагаріна в с. Печини Відділ капітального будівництва - - - - 50,0 - - - -  
21. Проектування лінії вуличного освітлення на спуску в с. Станова

(700 м)
Відділ капітального будівництва - - - - 17,0 - - - -  
22. Проектування лінії освітлення на ділянці дороги від села Станова до міста Тростянець протяжністю орієнтовно (3000 м) Відділ капітального будівництва - - - - 51,0 - - - -  
23. Будівництво лінії вуличного освітлення на спуску в с. Станова

(700 м)
Відділ капітального будівництва - - - - 70,0 - - - -  

24.

Будівництво лінії освітлення на ділянці дороги від села Станова до міста Тростянець протяжністю орієнтовно (3000 м) Відділ капітального будівництва - - - - 300,0 - - - -  
ВСЬОГО - 20,000 - - 5129,542 - - 6977,648 -    
Завдання 8.8. Теплопостачання  
1. Експертиза проектно-кошторисної документації «Будівництво тепломережі по вул. Кеніга» Відділ капітального будівництва - 20,0 - - - - - - - Розширення мереж теплопостачання  
2. Будівництво тепломережі по

вул. Кеніга в м. Тростянець Сумської області».
Відділ капітального будівництва - - - - 3344,059 - - - - Розширення мереж теплопостачання  
3. Реконструкція котельні по вул. Гагаріна, 145 в с. Кам’янка Тростянецького району Сумської області Відділ капітального будівництва - - - - 1258,3 900,0 - - - Оптимізація систем теплопостачання  
4. Реконструкція котельні по вул. Шевченка, 11 в м. Тростянець Сумської області. (Встановлення резервного котла) Відділ капітального будівництва - - - - - - - 980,2 - Підвищення рівня надійності роботи системи теплопостачання  
ВСЬОГО - 20,0 - - 4602,359 900,0 - 980,2 -    
Завдання 8.9. Інші об’єкти  
1. Коригування проекту Будівництво вхідної групи до парку

ім. П.І. Чайковського збоку

вул. Л. Татаренка
Відділ капітального будівництва - 50,0 - - - - - - - Облаштування території парку  
2. Будівництво вхідної групи до парку

ім. П.І. Чайковського збоку

вул. Л. Татаренка
Відділ капітального будівництва - 4099,2 - - - - - - -  
ВСЬОГО - 4149,2 - - - - - - - -  
Завдання 8.10 Забезпечення територіальної громади оновленою містобудівною документацією (6 164,885 тис. грн)  
  Розроблення містобудівної документації «Комплексний план просторового розвитку території Тростянецької міської територіальної громади» Відділ містобудування та архітектури - - - - 3 000,0 - - - - Відповідність містобудівному законодавству  
  Експертиза містобудівної документації

«Комплексний план просторового розвитку території Тростянецької міської територіальної громади»
Відділ містобудування та архітектури - - - - 500,0 - - - - Відповідність містобудівному законодавству  
Зарічненський старостинський округ  
  Послуги по виготовленню містобудівної документації (розроблення схем планування та забудови території): «Генеральний план з планом зонування території с. Лучка Тростянецького району Сумської області». Відділ містобудування та архітектури - 58,973 - - - - - - - Відповідність містобудівному законодавству  
  Розроблення містобудівної документації: «Генеральний план с. Мащанка Тростянецької міської

територіальної громади»
Відділ містобудування та архітектури - - - - - - - 110,0 - Відповідність містобудівному законодавству  
  Розроблення містобудівної документації: «Генеральний план с. Братське Тростянецької міської

територіальної громади»
Відділ містобудування та архітектури - - - - - - - 30,0 - Відповідність містобудівному законодавству  
Кам'янський старостинський округ  
  Послуги по виготовленню містобудівної документації (розроблення схем планування та забудови території): «Генеральний план з планом зонування території с. Кам’янецьке Тростянецького району Сумської області». Відділ містобудування та архітектури - 43,912 - - - - - - - Відповідність містобудівному законодавству  
Білківський старостинський округ  
  Розроблення містобудівної документації: «Генеральний план с. Білка Тростянецької міської

територіальної громади»
Відділ містобудування та архітектури - 120,0 - - - - - - - Відповідність містобудівному законодавству  
  Розроблення містобудівної документації: «Генеральний план с. Вишневе Тростянецької міської

територіальної громади»
Відділ містобудування та архітектури - - - - - - - 60,0 - Відповідність містобудівному законодавству  
  Розроблення містобудівної документації: «Генеральний план с. Грузьке Тростянецької міської

територіальної громади»
Відділ містобудування та архітектури - - - - - - - 45,0 - Відповідність містобудівному законодавству  
  Розроблення містобудівної документації: «Генеральний план с. Микитівка Тростянецької міської

територіальної громади»
Відділ містобудування та архітектури - - - - - - - 50,0 - Відповідність містобудівному законодавству  
  Розроблення містобудівної документації: «Генеральний план с. Новоселівка Тростянецької міської

територіальної громади»
Відділ містобудування та архітектури - - - - - - - 30,0 - Відповідність містобудівному законодавству  
  Розроблення містобудівної документації: «Генеральний план с. Олексине Тростянецької міської

територіальної громади»
Відділ містобудування та архітектури - - - - - - - 40,0 - Відповідність містобудівному законодавству  
  Розроблення містобудівної документації: «Генеральний план с. Хвощова Тростянецької міської

територіальної громади»
Відділ містобудування та архітектури - - - - - - - 30,0 - Відповідність містобудівному законодавству  
Мартинівський старостинський округ  
  Розроблення містобудівної документації: «Генеральний план с. Артемо-Растівка Тростянецької міської

територіальної громади»
Відділ містобудування та архітектури - 87,0 - - - - - - - Відповідність містобудівному законодавству  
  Розроблення містобудівної документації: «Генеральний план с. Мартинівка Тростянецької міської

територіальної громади»
Відділ містобудування та архітектури - - - - 76,0 - - - - Відповідність містобудівному законодавству  
  Розроблення містобудівної документації: «Генеральний план с. Золотарівка Тростянецької міської

територіальної громади»
Відділ містобудування та архітектури - - - - - - - 30,0 - Відповідність містобудівному законодавству  
Печинський старостинський округ  
  Розроблення містобудівної документації: «Генеральний план с. Печини Тростянецької міської

територіальної громади»
Відділ містобудування та архітектури - 108,0 - - - - - - - Відповідність містобудівному законодавству  
  Розроблення містобудівної документації: «Генеральний план с. Савелове Тростянецької міської

територіальної громади»
Відділ містобудування та архітектури - - - - - - - 30,0 - Відповідність містобудівному законодавству  
Станівський старостинський округ  
  Розроблення містобудівної документації: "Генеральний план с. Станова Тростянецької міської

територіальної громади"
Відділ містобудування та архітектури - - - - 150,0 - - - - Відповідність містобудівному законодавству  
  Розроблення містобудівної документації: "Генеральний план с. Оводівка Тростянецької міської

територіальної громади"
Відділ містобудування та архітектури - - - - - - - 30,0 - Відповідність містобудівному законодавству  
  Розроблення містобудівної документації: "Генеральний план с. Тучне Тростянецької міської

територіальної громади"
Відділ містобудування та архітектури - - - - - - - 30,0 - Відповідність містобудівному законодавству  
Люджанський старостинський округ  
  Розроблення містобудівної документації: «Генеральний план с. Люджа Тростянецької міської

територіальної громади»
Відділ містобудування та архітектури - - - - 126,0 - - - - Відповідність містобудівному законодавству  
Солдатський старостинський округ  
  Розроблення містобудівної документації: «Генеральний план с. Солдатське Тростянецької міської

територіальної громади»
Відділ містобудування та архітектури - - - - 77,0 - - - - Відповідність містобудівному законодавству  
  Розроблення містобудівної документації: «Генеральний план с. Крамчанка Тростянецької міської

територіальної громади»
Відділ містобудування та архітектури - - - - - - - 56,0 - Відповідність містобудівному законодавству  
Буймерський старостинський округ  
  Розроблення містобудівної документації: «Генеральний план с. Буймер Тростянецької міської

територіальної громади»
Відділ містобудування та архітектури - - - - 70,0 - - - - Відповідність містобудівному законодавству  
  Розроблення містобудівної документації: «Генеральний план с. Зубівка Тростянецької міської

територіальної громади»
Відділ містобудування та архітектури - - - - - - - 50,0 - Відповідність містобудівному законодавству  
  Розроблення містобудівної документації: «Генеральний план с. Виноградне Тростянецької міської

територіальної громади»
Відділ містобудування та архітектури - - - - - - - 50,0 - Відповідність містобудівному законодавству  
  Розроблення містобудівної документації: «Генеральний план с. Скрягівка Тростянецької міської

територіальної громади»
Відділ містобудування та архітектури - - - - - - - 50,0 - Відповідність містобудівному законодавству  
Дернівський старостинський округ  
  Розроблення містобудівної документації: «Генеральний план с. Дернове Тростянецької міської

територіальної громади»
Відділ містобудування та архітектури - - - - - - - 37,0 - Відповідність містобудівному законодавству  
  Розроблення містобудівної документації: «Генеральний план с. Рябівка Тростянецької міської

територіальної громади»
Відділ містобудування та архітектури - - - - - - - 30,0 - Відповідність містобудівному законодавству  
м. Тростянець  
  Внесення змін до містобудівної документації «Генеральний план м. Тростянець Сумської області» Відділ містобудування та архітектури - - - - 500,0 - - - - Відповідність містобудівному законодавству  
  Розроблення містобудівної документації «Детальний план території комплексної забудови по вул. Енергетиків біля будинків № 9, 10, 16 в м. Тростянець» Відділ містобудування та архітектури - - - - - - - 60,0 - Відповідність містобудівному законодавству  
  Розроблення містобудівної документації «Детальний план території площею 2,3 га по вул. Підлісна в м. Тростянець Сумської області (ділянка №5)». Відділ містобудування та архітектури - - - - - - - 60,0 - Відповідність містобудівному законодавству  
  Розроблення містобудівної документації «Детальний план території площею 4,0 га по вул. Відродження України в м. Тростянець Сумської області (ділянка №1)». Відділ містобудування та архітектури - - - - - - - 60,0 - Відповідність містобудівному законодавству  
  Розроблення містобудівної документації «Детальний план території площею 2,3 га по вул. Набережна в м. Тростянець Сумської області (ділянка №2)». Відділ містобудування та архітектури - - - - - - - 60,0 - Відповідність містобудівному законодавству  
  Розроблення містобудівної документації «Детальний план території площею 26,0 га в межах вул. Благовіщенська та

вул. Набережна в м. Тростянець Сумської області (ділянка №3)».
Відділ містобудування та архітектури - - - - - - - 100,0 - Відповідність містобудівному законодавству  
  Розроблення містобудівної документації «Детальний план території площею 42,8 га в межах вул. Хвильового та вул. Гетьмана Мазепи в м. Тростянець Сумської області (ділянка №4)». Відділ містобудування та архітектури - - - - - - - 120,0 - Відповідність містобудівному законодавству  
Завдання 8.11 Забезпечення територіальної громади містобудівним кадастром (900,0 тис. грн)  
1. Впровадження геоінформаційної системи містобудівного кадастру Відділ містобудування та архітектури - 500,0 - - 300,0 - - 100,0 - Підвищення якості й ефективності інформаційної підтримки щодо сталого розвитку громади у сфері містобудівної діяльності  
ВСЬОГО містобудування та архітектура: - 917,885 - - 4 799,0 - - 1 348,0 -    
Завдання 8.12. Активізація пошуку донорів з метою залучення інвестиційних ресурсів  
1. Забезпечення співпраці з донорами, міжнародними фінансовими організаціями в напрямку залучення грантових ресурсів для реалізації проектів розвитку ОТГ Проектний відділ - - - - - - - - - Залучення інвестиційних ресурсів, реалізація інвестиційних проектів  
2. Забезпечення технічного перекладу з/на іноземну мову документів у рамках участі у грантових, кредитних та інших проектах, з метою залучення коштів  на реалізацію проектів розвитку ОТГ Проектний відділ - У межах витрат галузі - - - - - - - Залучення інвестиційних ресурсів, реалізація інвестиційних проектів  
3. Сприяння підготовці заявок та відповідного пакету документів на участь у конкурсах з залучення грантових та інших коштів на реалізацію проектів розвитку ОТГ (в т. ч. оплата послуг експертної  допомоги з розробки та супроводу інвестиційних проектів, консалтингових послуг, тощо) Проектний відділ - У межах витрат галузі - - - - - - - Залучення інвестиційних ресурсів, реалізація інвестиційних проектів  
4. Поглиблення співпраці з іноземними дипломатичними представництвами в Україні та дипломатичними представництвами України за кордоном, спрямованої на сприяння пошуку інвесторів, залучення інвестицій в економіку ОТГ Проектний відділ - У межах витрат галузі - - - - - - - Поширення інформації про інвестиційну та економічну привабливість ТГ за кордоном  
Завдання 8.13. Проєкти, що потребують співфінансування на 2021-2022 роки  
1 Розвиток та диверсифікація сільськогосподарського виробництва шляхом створення етнографічно-туристичного осередку та елементів зеленого туризму Проектний відділ 12629,090 1743,720 - 296,900 325,480 - - - - Створення нової туристичної локації «Етно-село»  
2 Розвиток малонаселених сільських територій Тростянецької ОТГ через стимулювання МСП в туристичній сфері Проектний відділ 5118,036 2723,954 25,000 - - - - - - Створення мережі туристичних локацій на території сільської місцевості  
3 Створення сучасного освітньо-культурнуго центру (ХАБу) для сприяння місцевого розвитку Проектний відділ 6000,0 8861,156 - - 8513,659 - - - - Створення інфраструктурного об’єкту для підтримки МСП  
4 Створення навчально-виставкового центру сільськогосподарського розвитку у рамках портфелю проєктів "Еко-парк "Едем" Проектний відділ 20400,0 3500,000 - 155,600 190,000 - - - - Створення навчально-виставкового центру.  
5 Реставрація пам'ятки архітектури «Садиба Л.Є.Кеніга» (Перший пусковий комплекс) Проектний відділ 16000,0 16000,0 - - 16000,005 - - - - Реставрація пам'ятки архітектури  
6 Облаштування інженерної інфраструктури промислового (індустріального) парку «Тростянець» Проектний відділ, Агенція місцевого розвитку 12000,0 260,575 - - - - - - - Створення дорожньо-транспортної інфраструктури промпарку  
7 Створення навчального центру неформальної освіти за напрямком «Енергоефективність та Енергозбереження» в рамках реалізації портфелю проектів екологічного парку «Едем» Проектний відділ 8387,833 5637,169 4278,98 - - - - - - Будівництво навчального центру енергоефективного розвитку  
ВСЬОГО 80534,959 38726,574 4303,98 452,500 25029,144 - - - -    
9. ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО  
Завдання 9.1. Поточний, дрібний, середній ремонт доріг  
1. Поточний дрібний ремонт вул. Трикутна, пл. 40-й Армії, вул. Машинлбудівна вул.Лісна Комунальний відділ -  

120,0
- - 150,0 - - 170.0 - Покращення стану доріг на території ТГ  
2. Поточний дрібний ремонт вул.Б.Хмельницького, , вул. Підлісна Комунальний відділ - 120,0 - - 150,0 - - 160.0 - Покращення стану доріг на території ТГ  
3. Поточний дрібний ремонт дороги по вул. Пам'яті Комунальний відділ - 90,0 - - 90,0 - - 90,0 - Покращення стану доріг на території ТГ  
4. Поточний дрібний ремонт дороги по вул. Миру Комунальний відділ - 50,0 - - 60,0 - - 70,0 - Покращення стану доріг на території ТГ  
5. Поточний дрібний ремонт дороги по вул. К. Скрябіна Комунальний відділ - 50,0 - - 60,0 - - 70,0 - Покращення стану доріг на території ТГ  
6. Поточний дрібний ремонт дороги по вул. Кеніга Комунальний відділ - 60,0 - - 80,0 - - 100,0 - Покращення стану доріг на території ТГ  
7. Поточний дрібний ремонт дороги по вул. Луніна Комунальний відділ - 20,0 - - 30,0 - - 30,0 - Покращення стану доріг на території ТГ  
8. Поточний дрібний ремонт дороги по вул. Шкільна Комунальний відділ - 30,0 - - 40,0 - - 50,0 - Покращення стану доріг на території ТГ  
9. Поточний дрібний ремонт дороги по вул. Набережна, Татаренка, Нескучанська Комунальний відділ - 120,0 - - 150,0 - - 170,0 - Покращення стану доріг на території ТГ  
10. Поточний дрібний ремонт дороги по вул. Відродження, Комарова, Енергетиків Комунальний відділ - 40,0 - - 50,0 - - 60,0 - Покращення стану доріг на території ТГ  
11. Поточний дрібний ремонт дороги по вул.. Молодіжна ( с. Каменка) Комунальний відділ - 100,0 - - 120,0 - - 150,0 - Покращення стану доріг на території ТГ  
12 Поточний дрібний ремонт дороги по вул. Центральна ( с. Каменка) Комунальний відділ   100,0               Покращення стану доріг на території ТГ  
13 Поточний дрібний ремонт дороги по вул. Ватутіна  ( с. Кам’янецьке )  

Комунальний відділ
  25,0     30,0     40,0   Покращення стану доріг на території ТГ  
14 Поточний дрібний ремонт дороги по вул Грушевського Комунальний відділ   30,0     30,0     50,0   Покращення стану доріг на території ТГ  
15 Поточний дрібний ремонт дороги по вул Благовіщенська Комунальний відділ   30,0     35,0     45,0   Покращення стану доріг на території ТГ  
17 Поточний дрібний ремонт   вул.Чкалова по с.Тучне Комунальний відділ   30,0     35,0     30   Покращення стану доріг на території ТГ  
18 Поточний дрібний ремонт   вул.. Гагаріна  с. Семереньки Комунальний відділ   600,0               Покращення стану доріг на території ТГ  
19 Поточний дрібний ремонт   вул. Миру с. Поляне Комунальний відділ   800,0               Покращення стану доріг на території ТГ  
20 Поточний дрібний ремонт   вул. Сумська  с.Семереньки Комунальний відділ         700,0         Покращення стану доріг на території ТГ  
21 Поточний дрібний ремонт   вул. Лугова с. Поляне Комунальний відділ         600,0         Покращення стану доріг на території ТГ  
22 Поточний дрібний ремонт   вул. Вишнева с.Семереньки Комунальний відділ               600,0   Покращення стану доріг на території ТГ  
23 Поточний дрібний ремонт   вул. Славгородська с. Поляне Комунальний відділ   200,0     200,0     200,0   Покращення стану доріг на території ТГ  
24 Поточний Середній ремонт   між селами  Семереньки- Поляне (гребля) Комунальний відділ 300,0     400,0     500,0     Покращення стану доріг на території ТГ  
25 Поточний Середній ремонт  по с. Печини вул...(Центральна) Комунальний відділ   18,0               Покращення стану доріг на території ТГ  
26. Поточний середній ремонт дороги по вул. Зарічна Комунальний відділ 1 400 ,0 - - - - - -   - Покращення стану доріг на території ТГ  
27. Поточний середній ремонт дороги по вул. Чорногірській Комунальний відділ 300,0   - 300,0   - 300,0-   - Покращення стану доріг на території ТГ  
28. Поточний середній ремонт дороги по пров.Жовтневому до вул.. Чорновола Комунальний відділ 1000,0   - 900,0 - - -   - Покращення стану доріг на території ТГ  
29. Поточний середній ремонт дороги по вул. Сосновий бір Комунальний відділ 2 000,0                 Покращення стану доріг на території ТГ  
30. Капітальний ремонт дороги по вул. Славгородській Комунальний відділ 8 000,0                 Покращення стану доріг на території ТГ  
32. Капітальний ремонт дороги по вул. 1Травня Комунальний відділ 8 000,0                 Покращення стану доріг на території ТГ  
33 Поточний середній ремонт дороги по вул. Грушевського Комунальний відділ 49,0                 Покращення стану доріг на території ТГ  
34 Поточний середній ремонт доріг по пров. Горького (1200м); с. Люджа

    
Комунальний відділ 1 000,0     1 000,0     1000,0     Покращення стану доріг на території ТГ  
35 Капітальний ремонт доріг вул Горького (2300м), с. Люджа Комунальний відділ 300,0     400,0     500,0     Покращення стану доріг на території ТГ  
36 Капітальний ремонт доріг вул. Ватутіна (3000м с. Люджа Комунальний відділ 500,0     500,0     1000,0     Покращення стану доріг на території ТГ  
37 Поточний середній ремонт дороги по вул. Заводська Комунальний відділ 650,0                 Покращення стану доріг на території ТГ  
38 Поточний середній ремонт дороги по вул. Вокзальна (с. Каменка) Комунальний відділ 1000,0                 Покращення стану доріг на території ТГ  
39 Поточний середній ремонт дороги по вул.. Грушевського Комунальний відділ 49,0                 Покращення стану доріг на території ТГ  
40 Поточний середній ремонт під’їзної  дороги до будинків 31,31а по вул. Вознесенська Комунальний відділ 85,0                 Покращення стану доріг на території ТГ  
41 Поточний середній ремонт дороги вул. Арсения Мельника Комунальний відділ 70,0                 Покращення стану доріг на території ТГ  
42 Поточний середній ремонт дороги Пл. 40 й армії Комунальний відділ 5000,0                 Покращення стану доріг на території ТГ  
43 Поточний середній ремонт вул. Смородянська Комунальний відділ 300,0                 Покращення стану доріг на території ТГ  
44 Капітальний ремонт дороги по вул..Підлісна Комунальний відділ 4000,0     5000,0     5000,0     Покращення стану доріг на території ТГ  
45 Поточний середній ремонт доріг По вул.. С, Білка Комунальний відділ 1200,0     400,0     400,0     Покращення стану доріг на території ТГ  
46 Поточний середній ремонт дороги по вул. Радомлянській

 
Комунальний відділ 100,0     500,0     500,0     Покращення стану доріг на території ТГ  
ВСЬОГО 3 530,0 2 633,0   9 400,0 2 610,0   9200 2 085      
Завдання 9.2. Ремонт внутрішньо – дворових доріг  
1. Ремонт Внутрішньо-дворової дороги  Ломоносова 1а (асфальт) (390 м2 ) Комунальний відділ - 290,0 - - - - - - - Покращення стану дворових доріг на території ТГ  
2. Поточний середній ремонт внутрішньо-дворової дороги вул. Заводська 2а Комунальний відділ - 210,0 - - - - - - - Покращення стану дворових доріг на території ТГ  
3. Поточний середній ремонт внутрішньо-дворової дороги вул. Заводська 1а                  Комунальний відділ - 300,0 - - - - - - - Покращення стану дворових доріг на території ТГ  
4. Ремонт Внутрішньо-дворової Дороги вздовж будинку  по Вул. Відродження 4авиїзд на вул.Відродження

 
Комунальний відділ - 90,0 - - - - - - - Покращення стану дворових доріг на території ТГ  
5. Поточний середній ремонт внутрішньо-дворової дороги Татаренка, 77 Комунальний відділ - 400,00 - -   - - - - Покращення стану дворових доріг на території ТГ  
6. Поточний середній ремонт Внутрішньо-дворової Дороги по   вул. Набережна 10А Комунальний відділ - 382,5 - - - - - - - Покращення стану дворових доріг на території ТГ  
7. Поточний середній ремонт під’їзної дороги до будинків по вул. Б. Хмельницького 29, 31, 33, 37. Комунальний відділ - 140,0 - - - - - - - Покращення стану дворових доріг на території ТГ  
8 Поточний середній ремонт Внутрішньо-дворової дороги по вул. Миру 17-15 Комунальний відділ   273,0               Покращення стану дворових доріг на території ТГ  
9 Поточний середній ремонт Внутрішньо-дворової дороги по вул. Татаренко 1А.,3 Комунальний відділ   800,0               Покращення стану дворових доріг на території ТГ  
10 Поточний середній ремонт внутрішньо-дворової дороги по вул. Відродження 2а(Виїзд на( вул. Відродження) Комунальний відділ   200,0               Покращення стану дворових доріг на території ТГ  
Всього:   3085,5     199,0            
Завдання 9.3. Будівництво стоянок  
1. Будівництво автомобільної стоянки школа № 2 (плитка) (137м2) Комунальний відділ - 90 ,00 - - - - - - - Наявність стоянок  
2. Будівництво автостоянки по вул. Кеніга 7  (40 м2) (м2клуб цукрозвода) Комунальний відділ - 27 ,00 - - - - - - - Наявність стоянок  
3. Будівництво автостоянки по вул. Вознесннська(біля памятника)100м Комунальний відділ - 65,00 - - - - - - - Наявність стоянок  
4 Будівництво автомобільної стоянки по вул. 9 Травня (Станова). Комунальний відділ               90,0   Наявність стоянок  
5 Влаштування автостоянки по вул.. Татаренко 3 Комунальний відділ   210,0               Наявність стоянок  
6 Влаштування автостоянки по вул.Відродження 4а Комунальний відділ   137,0               Наявність стоянок  
7 Влаштування автостоянки по вул. Татаренко 75а Комунальний відділ   226,2               Наявність стоянок  
8 Влаштування автостоянки по вул. Татаренко 77 Комунальний відділ   102,00               Наявність стоянок  
9 Влаштування автомобільної стоянки по вул.. Миру с Поляне Комунальний відділ   30,0               Наявність стоянок  
10 Влаштування автомобільної стоянки по вул.Заводська 1 (Єлегия) Комунальний відділ   360,0               Наявність стоянок  
Всього: - 1 247,2 - - - - - 90 -    
9.4. Потреба будівництва тротуарів по місту  
1. Будівництво тротуару по вул. Богдана Хмельницького (372 м2) Комунальний

відділ
- 320,0 - - - - - - - Створення комфортних умов  
3. Будівництво тротуару по вул. Заводській (120м2) Комунальний

відділ
-   - - 90,0 - - - - Створення комфортних умов  
4. Будівництво тротуару  по вул. К.Скрябіна від магазину «Біле вітрило» (150м2) Комунальний

 відділ
-   - - - - - 120 ,0 - Створення комфортних умов  
5. Будівництво тротуару біля міської ради (70 м²) Комунальний

відділ
-   - - - - - 53 ,0 - Створення комфортних умов  
6. Будівництво тротуару  по вул. Славгородській Комунальний

відділ
- 230 ,0 - - 250 ,0 - - - - Створення комфортних умов  
7 Будівництво Тротуару по вул. Центральна орієнтовно 400 м (с. Станова) Комунальний

відділ
  280,0     200,0         Створення комфортних умов  
8 Будівництво тротуару по вул. Миру орієнтовно 1000 м( с. Станова) Комунальний

відділ
  300,0     300,0     200,0   Створення комфортних умов  
9 Влаштування  тротуару по вул. Кеніга (Техтротуар)  

Комунальний

відділ
  364,0               Створення комфортних умов  
10 Влаштування тротуару по вул. Челюскіна від ЗЗСО №2 до магазину «Катерина» Комунальний

відділ
  24,0               Створення комфортних умов  
11 Влаштування пішохідної доріжки по вул. Кеніга від буд №40 до дороги.№35 м2) Комунальний

відділ
        28,0         Створення комфортних умов  
12 Влаштування тротуару по вул. Шевченко 11 до ДЮСШ Комунальний

відділ
                  Створення комфортних умов  
13 Влаштування тротуару по вул. Шевченко 22 до  вул. Єсеніна Комунальний

відділ
                  Створення комфортних умов  
14 Влаштування пішохідної доріжки  школа  №2 Комунальний

відділ
  135,0               Створення комфортних умов  
Всього:   1653,0     868,0     373,0      
9.5. Потреба ремонту тротуарів по місту (поточний ремонт тротуарів)  
1. Ремонт Тротуару школа № 1 (плитка) 45 (212м2 ) Комунальний відділ - 39,0 - - - - - - - Відновлення тротуару  
2. Ремонт  Тротуару по вул.. Енергетиків

174м2
Комунальний відділ - 140,0 - - - - - - - Відновлення тротуару  
3. Ремонт Тротуару по вул. Благовіщенській (від Севар до налоговаї) Комунальний відділ - 190,0 - - - - - - - Відновлення тротуару  
4. Ремонт Тротуару по вул. Благовіщенська  (плитка) (від мельниці до Заправки) (110м2) Комунальний відділ -   - - 100,0 - - - - Відновлення тротуару  
5. Ремонт тротуару по вул. Кеніга  від будівлі №1 до будинку№13 (324м2) Комунальний відділ - 226,0 - - - - - - - Відновлення тротуару  
6. Ремонт тротуару по вул.. Пролетарській з огороджувальними елементами (240 м2) Комунальний відділ - 304,0 - - - - - - - Відновлення тротуару  
7. Поточний ремонт тротуару по вул. Черногірської Комунальний відділ

 
- 100,0 - - 100,0 - - - - Відновлення тротуару  
8. Ремонт тротуару по вул.. Вознесенській біля заїзду до будинків №31 №31а Комунальний відділ - 5,3 - - - - - - - Відновлення тротуару  
9. Поточний ремонт тротуару Нескучанська  900 м2 Комунальний відділ - 300,0 - - 300,0 - - 200,0 - Відновлення тротуару  
10. Поточний ремонт Ттротуару  Полянський ЗЗСО Комунальний відділ - 20,0 - - - - - - - Відновлення тротуару  
11. Ремонт  Тротуару по вул.Миру (від Аптеки до ПДтаЮ) Комунальний відділ - 80,0 - - - - - - - Відновлення тротуару  
12 Ремонт Тротуару по вул. Центральна (школа) 30 м( с. Станова) Комунальний відділ   24,0               Відновлення тротуару  
Всього:   1428,3     500     200      
9.6. Інші роботи з благоустрою  
1. Поточний ремонт Круглого двору Комунальний відділ - 40,0 - - 50,0 - - - - Створення комфортних умов  
2. Поточний ремонт будинку Л.Є. Кеніга Комунальний відділ - 50,0 - - 50,0 - - 50,0 - Створення комфортних умов  
3. Придбання обладнання, що підлягає встановленню («Альтанки» в парк ім. Чайковського, виготовлення металевих та дерев’яних конструкцій, фігури з пластика) Комунальний відділ - 50,0 - - 50,0 - - 80,0 - Створення комфортних умов  
4. Придбання дитячих та спортивних майданчиків Комунальний відділ - 200,0 - - 200,0 - - 00,0 - Створення комфортних умов  
5. Придбання огорожі для дитячих та спортивних майданчиків Комунальний відділ - 50,0 - - 50,0 - - 50,0 - Створення комфортних умов  
6. Придбання дорожніх знаків та комплектуючих (труби знаки) Комунальний відділ - 50,0 - - 50,0 - - 60,0 - Створення комфортних умов  
7. Встановлення дорожніх знаків Комунальний відділ - 40,0 - - 50,0 - - 60,0 - Створення комфортних умов  
8. Придбання фасадної фарби для Круглого двору та інших об’єктів Комунальний відділ - 50,0 - - 60,0 - - 70,0 - Створення комфортних умов  
9. Придбання фарби та інших матеріалів для розмітки вулиць Комунальний відділ - 45,0 - - 50,0 - - 60,0 - Створення комфортних умов  
10. Придбання огорожі Комунальний відділ - 150,0 - - 150,0 - - 250,0 - Створення комфортних умов  
11. Придбання (лавок, урн, фігур та ін.) Комунальний відділ - 100,0 - - 150,0 - - 250,0 - Створення комфортних умов  
12. Придбання та встановлення Цифрового табло на автобусних зупинках для громадського транспорту (4 табло) Комунальний відділ - 170,0 - - 250,0 - - 250,0 - Створення комфортних умов  
13. Придбання вимірювальних інструментів(курвімітер) Комунальний відділ - 10,00 - -   - - - - Створення комфортних умов  
14. Розробка проекту системи оповіщення населення Комунальний відділ - 50,0 - - 70,0 - - - - Створення комфортних умов  
15. Придбання та встановлення системи оповіщення населення Комунальний відділ - 190,0 - - 250,0 - - - - Створення комфортних умов  
16. Встановлення камер відеоспостереження по місту (біля шкіл, перехресть та по вулицях міста) для запобіганню та виявленню фактів хуліганства та викраденню дорожніх знаків Комунальний відділ - 50,0 - - 150,0 - - 150,0 - Створення комфортних умов  
17. Влаштування пішохідного переходу по вул. Миру (плитка) Комунальний відділ - 30,0 - - - - - - - Створення комфортних умов  
18. Чищення канав Комунальний відділ - 190,0 - - 190,0 - - 190,0 - Створення комфортних умов  
19. Благоустрій місць відпочинку, Комунальний відділ - 500,0 - - 650,0 - - 750,0 - Створення комфортних умов  
20. Облаштування перилами пішохідного містка по вул. Набережній Комунальний відділ - 10,0 - - - - - - - Створення комфортних умов  
21. Влаштування дорожньої розмітки по вулицях міста Комунальний відділ - 100,0 - - 150,0 - - 150,0 - Створення комфортних умов  
22. Благоустрій прибудинкових територій по вулицях міста Комунальний відділ - 185,0 - - 190,0 - - 195,0 - Створення комфортних умов  
23. Висадження зелених насаджень (25 каштанів по вул. Миру) (25 шт.) Комунальний відділ - 75,0 - - 100,0 - - 150,0 - Створення комфортних умов  
24. Благоустрій меморіалів та пам’ятників Комунальний відділ - 50,0 - - 60,0 - - 70,0 - Створення комфортних умов  
25. Ремонт та обслуговування  міських туалетів Комунальний відділ - 20,0 - - 30,0 - - 50,0 - Створення комфортних умов  
26. Благоустрій території садиби Л.Є. Кеніга Комунальний відділ - 40,0 - - 50,0 - - 60,0 - Створення комфортних умов  
27 Благоустрій території біля меморіального комплексу по вул. Вознесенська Комунальний відділ - 190,00 - - - - - - - Створення комфортних умов  
28. Благоустрій та облаштування мереж дощової каналізації Комунальний відділ - 30,0 - - 50,0 - - 60,0 - Створення комфортних умов  
29. Облаштування карманів для автобусів Комунальний відділ - 150,0 - - 150,0 - - 150,0 - Створення комфортних умов  
30. Благоустрій автобусних зупинок Комунальний відділ - 150,0 - - 150,0 - - 150,0 - Створення комфортних умов  
31. Встановлення автобусних зупинок (3шт.) Комунальний відділ - 65,0 - - 85,0 - - 50,0 - Створення комфортних умов  
32. Фінансування робіт по ліквідації стихійних явищ та наслідків надзвичайних ситуацій (підтоплення, пожежі та інше) Комунальний відділ - 150,0 - - 160,0 - - 170,0 - Створення комфортних умов  
33 Благоустрій прибудинкової території по вул. Миру 17 Комунальний відділ   27,0               Створення комфортних умов  
34 Благоустрій прибудинкової території по вул. Миру 13 Комунальний відділ   24,0               Створення комфортних умов  
35 Благоустрій прибудинкової території по вул. Татаренко 3 Комунальний відділ   103,0               Створення комфортних умов  
36 Благоустрій прибудинкової території по вул. Енергетиків 4 Комунальний відділ   148,0               Створення комфортних умов  
37 Благоустрій прибудинкової території по вул.  Миру Біля ПДтаЮ Комунальний відділ   226,0               Створення комфортних умов  
38 Благоустрій прибудинкової території по вул. Миру 28 Комунальний відділ   120,0               Створення комфортних умов  
Всього:   3 868,0     4 045,0     3525,0      
9.7. Придбання нової техніки для КП  
1. Придбання спецтехніки для КП (грейдер) Комунальний відділ - 4 200,0 - - - - -   - Наявність техніки для виконання виробничих задач  
2. Придбання спецтехніки для КП (комбінована машина самосвал, піско-солерозкидувач, відвал) Комунальний відділ - 3 300,0 - -   - - - - Наявність техніки для виконання виробничих задач  
3. Придбання спецтехніки для КП (екскаватор-навантажувач   3cx JCB) Комунальний відділ - 3 400,0 - -   - - - - Наявність техніки для виконання виробничих задач  
4. Придбання 2-х нових автобусів Комунальний відділ - 4 500,0 - - 2 400,0 - - 2500,0 - Наявність техніки для виконання виробничих задач  
5. Придбання навісного обладнання (дерево дробилки на трактор МТЗ) для комунального підприємства ТМР Комунальний відділ - 120,0 - - 120,0 - - 120,0 - Наявність техніки для виконання виробничих задач  
6 Придбання спецтехніки для КП (бульдозер)Станова Комунальний відділ               3000,0   Наявність техніки для виконання виробничих задач  
7 Придбання вакуумного автомобіля КО-503 Комунальний відділ   1100,0               Наявність техніки для виконання виробничих задач  
8 Придбання сміттєвоза  Маз-6904 с-С 3-015 На 22 м3 Комунальний відділ   3300,0               Наявність техніки для виконання виробничих задач  
ВСЬОГО Комунальний відділ:   19 920,0     2520,0     5620,0      
9.8. КП ТМР «ТРОСТЯНЕЦЬКОМУНСЕРВІС» (тис. грн)  
Дільниця «Водопостачання» (тис. грн): 8 600,0 1 760,0 - - 2 110,0 - - 780,0 -    
1. Будівництво свердловини на вис.Нескучне 1 шт. КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» 8 600,0 - - - - - - - - Підтримання в належному стані мереж водопостачання  
2. Глибинний насос на водозабір по вул.Гурського 2 шт. КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 180,0 - - 220,0 - - - - Підтримання в належному стані мереж водопостачання  
3. Придбання резервних погружних насосів КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 400,0 - - - - - - - Підтримання в належному стані мереж водопостачання  
4. Капітальний ремонт насосного обладнання КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 100,0 - - - - - - - Підтримання в належному стані мереж водопостачання  
5. Поточний ремонт водонапірної башти по вул.Гурського КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - - - - 500,0 - - - - Підтримання в належному стані мереж водопостачання  
6. Поточний ремонт водонапірної башти по вул.Шевченка,120 КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 200,0 - - - - - - - Підтримання в належному стані мереж водопостачання  
7. Капітальний ремонт свердловини водозабору по вул.Разіна КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - - - - 170,0 - - - - Підтримання в належному стані мереж водопостачання  
8. Капітальний ремонт свердловини та резервуара чистої води водозабора по вул.Б.Хмельницького КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 250,0 - - - - - - - Підтримання в належному стані мереж водопостачання  
9. Придбання течешукача 1 шт. КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - - - - 200,0 - - - - Підтримання в належному стані мереж водопостачання  
10. Придбання пожежних гідрантів для заміни існуючих 6 шт. КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 20,0 - - 20,0 - - 20,0 - Підтримання в належному стані мереж водопостачання  
11. Придбання пожежного гідранту з посадковим місцем для встановлення 3 шт.:

  • м.Тростянець вул.Докучаєва, 1


КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 10,0 - - - - - - - Підтримання в належному стані мереж водопостачання  
12. Капітальний ремонт (заміна водопровідних мереж трубами ППЕ):  
 



  - 600,0 - - 1 000,0 - - 760,0 -    
12.1 Придбання труби для заміни по вул.Машинобудівна, 20 (Ø63мм водозабір Татаренка) 60 м КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 50,0 - - - - - - - Придбання труби для заміни  
12.2 Придбання труби для заміни врізки від центральної труби до колодязя будинку по вул.Татаренка, 9а (Ø63мм водозабір Татаренка) 110 м КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 40,0 - - - - - - - Придбання труби для заміни  
12.3 Придбання труби для заміни частини аварійної ділянки від Алеї закоханих до будинку по вул.Миру, №28а (Ø63мм водозабір Татаренка) 100 м КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 30,0 - - - - - - - Придбання труби для заміни  
12.4 Придбання труби для заміни вул.Луніна (Ø110мм водозабір Разіна) 1000 м КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - - - - 500,0 - - - - Придбання труби для заміни  
12.5 Придбання труби для заміни вул.Благовіщенська (Ø100мм водозабір Татаренка) 1000 м КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - - - - 500,0 - - - - Придбання труби для заміни  
12.6 Придбання труби для заміни вул.Космонавтів (Ø110мм водозабір Фурманова) 1000 м КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - - - - - - - 500,0 - Придбання труби для заміни  
12.7 Придбання труби для заміни вул.Татаренка (Ø100мм водозабір Татаренка) 350 м КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 200,0 - - - - - - - Придбання труби для заміни  
12.8 Придбання труби для заміни вул.К.Левадної (Ø100мм водозабір Фурманова) 500 м КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - - - - - - - 260,0 - Придбання труби для заміни  
12.9 Капітальний ремонт водопроводу по вул.Миру (Ø100мм водозабір Татаренка) 500 м КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 280,0 - - - - - - - Підтримання в належному стані мереж водопостачання  
Дільниця «Водовідведення» (тис. грн): - 1 020,0 - - 630,0 - - 290,0 -    
1. Консольні насоси на КНС по                  вул. Відродження 2 шт КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 340,0 - - 340,0 - - - - Підтримання в належному стані мереж водовідведення  
2. Капітальний ремонт насосного обладнання 3 шт КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 150,0 - - - - - - - Підтримання в належному стані мереж водовідведення  
3. Гідродинамічна очистка каналізаційних колекторів КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 200,0 - - 200,0 - - 200,0 - Підтримання в належному стані мереж водовідведення  
4. Повітродувки типу ВФ 2 шт КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 180,0 - - - - - - - Підтримання в належному стані мереж водовідведення  
5. Капітальний ремонт повітродувок КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 90,0 -   90,0 - - 90,0 - Підтримання в належному стані мереж водовідведення  
6. Консольний насос на КНС ДНЗ «Білочка» 1 шт КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 30,0 - - - - - - - Підтримання в належному стані мереж водовідведення  
7. Консольний насос на КНС «Насіннєвий завод» 1 шт КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 30,0 - - - - - - - Підтримання в належному стані мереж водовідведення  
Дільниця «Саночищення» (тис. грн): 1 300,0 - - 1 300,0 - - 1 300,0 - -    
1. Асенізаційний автомобіль КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» 1 300,0 - - 1 300,0 - - 1 300,0 - - Виконання виробничих задач  
Дільниця «Автомобільні послуги» (тис. грн.): 2 900,0 - - 600,0 - - - - -    
1. Екскаватор GBC КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» 2 900,0 - - - - - - - - Виконання виробничих задач  
2. Автомобіль аварійно-ремонтної бригади КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - - - 600,0 - - - - - Виконання виробничих задач  
Білківський старостинський округ - 200,0 - - - - - - -    
1. Поточний ремонт водопровідної мережі КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 140,0 - - - - - - - Підтримання в належному стані мереж водопостачання  
2. Капітальний ремонт насосного обладнання КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 60,0 - - - - - - - Підтримання в належному стані мереж водопостачання  
Буймерський старостинський округ - 200,0 - - - - - - -    
1. Поточний ремонт водопровідної мережі КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 140,0 - - - - - - - Підтримання в належному стані мереж водопостачання  
2. Капітальний ремонт насосного обладнання КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 60,0 - - - - - - - Підтримання в належному стані мереж водопостачання  
Дернівський старостинський округ - 100,0 - - 300,0 - - 150,0 -    
1. Капітальний ремонт башні та свердловини на цегельному КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - - - - 200,0 - - 50,0 - Підтримання в належному стані мереж водопостачання  
2. Заміна труб від колодязя НВК до будівель НВК КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 100,0 - - 100,0 - - 100,0 - Підтримання в належному стані мереж водопостачання  
Зарічненський старостинський округ - 180,0 - - - - - - -    
1. Придбання труби для заміни с.Зарічне (Ø100мм водозабір с. Зарічне) 300 м. КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 170,0 - - - - - - - Придбання труби для заміни  
2. Придбання пожежного гідранту з посадковим місцем для встановлення:  

- водопровідний колодязь с.Зарічне, вул.Ведяєва, 1
КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 10,0 - - - - - - - Підтримання в належному стані мереж водопостачання  
Кам’янський старостинський округ - 150,0 - - - - - - -    
1. Придбання труби для заміни с.Кам'янка (Ø50мм водозабір с. Кам'янка) 500 м КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 80,0 - - - - - - - Придбання труби для заміни  
2. АСУ на водозабір у с.Кам'янка по вул.Молодіжна КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 60,0 - - - - - - -    
3. Придбання пожежного гідранту з посадковим місцем для встановлення:

  • водонапірна башта с.Кам’янка,  вул.Гагаріна


КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 10,0 - - - - - - - Підтримання в належному стані мереж водопостачання  
Криничанський старостинський округ - 500,00 - - - - - - -    
1 Ремонт водонапірної башти рожновського КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 500,0 - - - - - - - Підтримання в належному стані мереж водопостачання  
Люджанський старостинський округ - 200,0 - - - - - - -    
1. Поточний ремонт водопровідної мережі КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 140,0 - - - - - - - Підтримання в належному стані мереж водопостачання  
2. Капітальний ремонт насосного обладнання КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 60,0 - - - - - - - Підтримання в належному стані мереж водопостачання  
Мартинівський старостинський округ - 900,0 - - - - - - -    
1. Поточний ремонт артезіанських свердловин, 3 шт. КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 400,0 - - - - - - - Підтримання в належному стані мереж водопостачання  
2. Поточний ремонт башт Рожновського, 3 шт. КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 500,0 - - - - - - - Підтримання в належному стані мереж водопостачання  
Семеренківський старостинський округ - 1 300,0 - - 1 850,0 - - 2 250,0 -    
1. Виготовлення проекту капітального ремонта свердловини по вул. Славгородська, с. Поляне КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 200,0 - - - - - - - Підтримання в належному стані мереж водопостачання  
2. Капітальний ремонт свердловини по вул. Славгородська, с. Поляне КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - - - - 500,0 - - 500,0 - Підтримання в належному стані мереж водопостачання  
3. Капітальний ремонт водонапірної башти по вул. Гагаріна, 1 с. Семереньки КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 200,0 - - - - - - - Підтримання в належному стані мереж водопостачання  
  4.    Капітальний ремонт (заміна водопровідних мереж трубами ППЕ): - 900,0 - - 1 350,0 - - 1 750,0 -    
4.1 Будівництво водопроводу по вул.Миру, с.Поляне 1700 м. КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - - - - 450,0 - - 450,0 - Підтримання в належному стані мереж водопостачання  
4.2 Будівництво водопроводу по вул.Лугова, с.Поляне 1200 м. КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - - - - 400,0 - - 400,0 - Підтримання в належному стані мереж водопостачання  
4.3 Будівництво водопроводу по вул.Гагарін, с.Семереньки 1400 м. КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 900,0 - - - - - 500,0 - Підтримання в належному стані мереж водопостачання  
4.4 Будівництво водопроводу по вул.Сумська, вул.Вишнева, с.Семереньки 1700 м. КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - - - - 500,0 - - 400,0 - Підтримання в належному стані мереж водопостачання  
Станівський старостинський округ - 153,0 - - 225,0 - - 1 390,0 -    
1. Глибинний насос 2 шт. КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 20,0 - - 10,0 - - 10,0 - Підтримання в належному стані мереж водопостачання  
2. Асенізаційний автомобіль 1 шт. КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - - - - - - - 1 300,0 - Виконання виробничих задач  
3. Матеріали для ремонту водопроводів споживача (крани, фільтри, лічильники, тощо) КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 20,0 - - 25,0 - - 35,0 - Підтримання в належному стані мереж водопостачання  
4. Фільтр знезалізнення води КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 80,0 - - - - - - - Підтримання в належному стані мереж водопостачання  
5. Лабораторні дослідження води КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 6,0 - - 8,0 - - 10,0 - Підтримання в належному стані мереж водопостачання  
6. Оплата за електроенергію КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - 27,0 - - 32,0 - - 35,0 - Підтримання в належному стані мереж водопостачання  
7. Проведення водопроводу по вул. Щастя КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» - - - - 150,0 - - - - Підтримання в належному стані мереж водопостачання  
ВСЬОГО КП ТМР «Тростянецькомунсервіс»: 12 800,0 6 663,0 - 1 900,0 5 115,0 - 1 300,0 4 860,0 -    
9.9. ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО «ГОТЕЛЬ ТРОСТЯНЕЦЬ» (тис. грн)  
1. Ремонт цоколю будівлі ДП «Готель Тростянець» - 23,0 - - - - - - - Облаштування готелю  
2. Капітальний ремонт дворового фасаду (утеплення мінеральною ватою) ДП «Готель Тростянець» - 370,0 - - - - - - - Облаштування готелю  
3. Облаштувати будівлю готелю системою протипожежного захисту ДП «Готель Тростянець» - 140,0 - - - - - - - Облаштування готелю  
4. Капітальний ремонт підсобного приміщення (пральня) ДП «Готель Тростянець» - - - - 42,0 - - - - Облаштування готелю  
5. Кондиціонери 5 шт. ДП «Готель Тростянець» - - - - 60,0 - - - - Облаштування готелю  
6. Удосконалення системи опалення ДП «Готель Тростянець» - - - - - - - 84,0 - Облаштування готелю  
7. Ремонт кімнати №8 ДП «Готель Тростянець» - - - - - - - 93,0 - Облаштування готелю  
8. Облаштування кімнати №8 меблями ДП «Готель Тростянець» - - - - - - - 35,0 - Облаштування готелю  
9. Холодильник 4 шт. ДП «Готель Тростянець» - - - - - - - 16,0 - Облаштування готелю  
ВСЬОГО ДП «ГОТЕЛЬ ТРОСТЯНЕЦЬ» (тис. грн): - 533,0     102,0     228,0 -    
9.10. ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО «ЕЛЕГІЯ» (тис. грн)  
1.  Утеплення стін будівлі

  • термомодернізація


1 м2-700(800) грн.

 S для утеплення – 2750 м2
ДП «Елегія» - 750,00 - - 750,0 - - 750,0 - Облаштування готелю  
2. Відеонагляд (придбання та встановлення відеокамер) ДП «Елегія»                   Облаштування готелю  
3. Облаштування автостоянки ДП «Елегія»   150,0               Облаштування готелю  
4. Облаштування відкосів вікон будівлі:

  • 1-й поверх – 38 вікон;

  • 2-й поверх – 21 вікно;

  • 3-й поверх – 21 вікно;

  • 4-й поверх – 21 вікно;

  • 3 балк/пройоми

  • 17 шт х 7,25=123,25 м/п

  • 84 шт х 4,75=399,0 м/п

  • 3 шт х 12,7= 38,1 м/п


Разом: 560,35м/п*160 грн=89656 грн
ДП «Елегія» - 30,0 - - 30,0 - - 30,0 - Облаштування готелю  
5. Капітальний ремонт холу 1-го поверху:

- заміна старих дверних блоків (5шт – двойних; 9 шт. – одинарних) на нові пластикові 5*12 тис. = 60 тис.;

 9 * 8тис = 72 тис.  = 132 тис.

- ремонт штукатурки стін суцільною шпаклівкою;

- ремонт стелі та стін коридорів 1-го поверху загальна площа – 194,4 м2 * 1200 грн = 233 тис
ДП «Елегія» -  

365,0
- - - - - - - Облаштування готелю  
6. Капітальний ремонт 4 поверху (ліва сторона) ДП «Елегія» - - - - 183,0 - - - - Облаштування готелю  
7. Капремонт 5-го поверху, встановлення опалювальної системи ДП «Елегія»         -     200,0   Облаштування готелю  
8. Капітальний ремонт кімнати №1; №9

  • Ремонт кімнати №1 – 30,5 м2 *2700 грн. = 82,3 тис.грн.;

  • Ремонт кімнати №9 – 29,7 м2 *2700 грн. = 59,4 тис.грн.;

  • Придбання меблів та побутової техніки для вищезазначених номерів: 

  • ліжка (2 шт) – 20 тис

  • матраци (2 шт) – 10 тис

  • приліжкові тумби (4 шт) – 7 тис

  • крісла (2 шт) – 8 тис

  • диван (1 шт) – 9 тис

  • столики (2 шт) – 6 тис

  • вітальні (2 шт) – 8 тис

  • телевізори – 2 шт – 25 тис

  • холодильники – 2 шт – 10 тис


ДП «Елегія» - - - - 142,0 - - 103,0 - Облаштування готелю  
9. Заміна старих пластикових вікон на 5-му поверсі:

  • заміна 18 вікон та 1 балконного блоку

  • 2,63м2(S вікна) х 2,5 тис=6,6 тис

  • 6,6 тис х 18 вікон = 118,4 тис

  • балк/блок=15 тис.


ДП «Елегія» - - - - 45,0 - - 45,0 - Облаштування готелю  
10. Капітальний ремонт запасного (пожежного) виходу з II  по V поверхи ДП «Елегія» - - - - 80,0 - - - - Облаштування готелю  
11. Капітальний ремонт душової та вмивальної кімнати 1 поверху (ліва сторона) ДП «Елегія»   -     -     90,0 - Облаштування готелю  
12. Капремонт кімнати (прийому їжі) на 1-му поверсі ДП «Елегія»   -     -     20,0 - Облаштування готелю  
13. Поточний ремонт  санвузла, монтаж вентиляційної системи (СК Самбіст) ДП «Елегія»   80,0     -       - Облаштування готелю  
14. Капремонт водопроводу (заміна старих металевих труб на пластикові) ДП «Елегія»   45,0     -     - - Облаштування готелю  
ВСЬОГО ДП «Елегія»: - 1 420 - - 1 230 - - 1 238,0 -    
9.11. ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО «ЕКОСЕРВІС» (тис. грн)  
Роботи з утримання в чистоті доріг:  
1. Очищення доріг  від снігу  (по місту) ДП «Екосервіс» - 350,0 - - 380,0 - - 400,0 - Підтримка території ТГ в належному стані  
2.   По  старостинським округам ДП «Екосервіс»   150,0     180,0     190,0   Підтримка території ТГ в належному стані  
2. Посипання доріг піщано – сольовою сумішшю та інше   по місту                                ( приготування, навантаження, посипання, розвезення суміші) ДП «Екосервіс» - 120,0 - - 130,0 - - 140,0 - Підтримка території ОТГ в належному стані  
     По старостинським округам

     (розвезення  суміші)
 

     ДП «Екосервіс
  60,0     62,0     65,0      
3.   Закупівля піску з доставкою

2021 р. – 240,0 м3;

2022 р. – 240,0 м3;

2023 р. – 240,0 м3
Міська рада

Комунальний

відділ
- 100,0 - - 110,0 - - 115,0 - Підтримка території ОТГ в належному стані  
4. Закупівля солі з доставкою

2021 р. – 40,0 т;

2022 р. – 40,0  т;

2023 р. – 40,0 т.
Міська рада

Комунальний

відділ
- 90,0 - - 95,0 - - 100,0 - Підтримка території ОТГ в належному стані  
5. Послуги з підмітання доріг щіткою   та зрізування узбіч

 ( траса біатлону, центр міста,околиці міста, урочище Нескучне)
ДП «Екосервіс» - 30,0     45,0     50,0 - Підтримка території ОТГ в належному стані  
     Зрізування  узбіч (2 рази на сезон )                        
  По старостинським  округам   ДП «Екосервіс   100,0     105,0     110,0      
6.  Підсипання доріг щебенем                    та іншими будматеріалами (навантаження, розгортання щебеню, перевезення комунальним транспортом) по місту і  старост. округам) ДП «Екосервіс» -  

 

500,0

 

 

 
- - 500,0

 
- -  

500,0

 

 
- Підтримка території ОТГ в належному стані  
6.1    Придбання щебеню.

  (для міста і старостинських округів)
Міська рада

Комунальний

відділ
  700,0     700,0     730,0      
7. Грейдування доріг (по місту)

 
ДП «Екосервіс» - 120,0 - - 130,0 - - 140,0 - Підтримка території ОТГ в належному стані  
  По старостинським округам     180,0     190,0     190,0      
8.  

Придбання, монтаж нових ЕПЗШ

 по вул.  Миру ПДтаЮ – 1 шт.

вул. Відродження- СШ№5 – 1 шт. вул. Гришина Депо, водоканал – 2 шт.

Всього на 2021р. - 4 шт.

 на 2022 р. -  3 шт.

на 2023 р. – 3 шт.
Міська рада

Комунальний

відділ
- 60,0 - - 50,0 - -  

 

55,0

 
- Підтримка території ОТГ в належному стані  
9.   Поточний ремонт ЕПЗШ ДП «Екосервіс» - 15,0 - - 17,0 - - 20,0 - Підтримка території ОТГ в належному стані  
10.    Встановлення дорожніх знаків

 (роботи по встановленню)
ДП «Екосервіс» - 35,0 - - 45,0 - - 50,0 - Підтримка території ОТГ в належному стані  
  По старостинським округам ДП «Екосервіс»   40,0     25,0     30,0      
 11.   Придбання знаків,

  комплектуючих,

         (для міста)
Міська рада

Комунальний

відділ
- 40,0 - - 45,0 - - 50,0 - Підтримка території ОТГ в належному стані  
  По старостинським округам Міська рада

Комунальний

           відділ
  50,0     40,0     50,0      
12.        Розмітка вулиць

     (роботи по розмітці)
Виконавець

Лебедин

 

ДП «Екосервіс»
-  

110,0

 

10,0

 
- - 130,0 - - 140,0   Підтримка території ОТГ в належному стані  
Послуги з поводження з побутовими відходами:  
14.     Вивезення сміття

  (по місту,                

 з парків,скверів, місць відпочинку)
ДП «Екосервіс» - 650,0 - - 715,0 - - 785,0 - Підтримка території ОТГ в належному стані  
  По старостинським округам ДП «Екосервіс»   60,0                  
15.   Ліквідаціія

 стихійних сміттєзвалищ

 (місто, околиці)
ДП «Екосервіс» - 100,0 - - 105,0 - - 115,0 - Підтримка території ОТГ в належному стані  
  По старостинським округам     200,0     100,0     70,0      
16.   Облаштування міського

      полігону ТПВ

   Будівництво дезбар’єра
ДП «Екосервіс» - 80,0 - - - - - - - Підтримка території ОТГ в належному стані  
16.1    Облаштування майданчика

   для  вторинної сировини
ДП «Екосервіс» - 150,0     - - - - - Підтримка території ОТГ в належному стані  
17. Виготовлення правовстановлюючих документів на землю під Полігоном ТПВ  

Міська рада

 
- 30,0 - - - - - - - Підтримка території ОТГ в належному стані  
Влаштування  майданчиків для збирання ТПВ:  
18.   Придбання металевих  контейнерів для збору ТПВ

  ( заміна  зношених)

   2021р. – 10 шт.

                                            2022 р.- 10 шт.

                                           2023 р. – 10 шт.
Міська рада

Комунальний

відділ
- 50,0 - - 50,0 - - 52,0 - Підтримка території ОТГ в належному стані  
19.    Поточний ремонт майданчиків

    для збору ТПВ
ДП «Екосервіс» - 20,0 - - 22,0 - - 25,0 - Підтримка території ОТГ в належному стані  
           Всього робіт і послуг :     4230,0     4011,0     4222,0      
Послуги з благоустрою:  
1.   Придбання сміттєвоза

 марки МАЗ 6904 СЗ-015 на - 22 (м3)

механізоване завантаження, ущільнення,

розвантаження

(ціна УкрЄвроМАЗ на 13.12.20 р.)              
ДП «Екосервіс» - 3270,0 - -         - Підтримка території ОТГ в належному стані  
2. Придбання дорожньої комбінованої машини МКДЗ на шасі МАЗ – 5340 повнокомплектної з піскорозкидальним обладнанням та снігоочисним відвалом. ДП «Екосервіс» - 2700,0 - -   - - - - Підтримка території ОТГ в належному стані  
3. Автогрейдер ДЗ  ДП «Екосервіс» - 4300,0 - -   - - - - Підтримка території ОТГ в належному стані  
4. Трактор МТЗ -82.1 з причепом і навісним обладнанням ДП «Екосервіс» - 800,0 - - 800,0 - - 850,0 - Підтримка території ОТГ в належному стані  
5. Причіп  тракторний 2ПТС – 4,5

(для трактора МТЗ-80  Криничне)
ДП «Екосервіс»   170,0                  
6  Відвал для чищення снігу ДП «Екосервіс»   25,0                  
7.  Фінансова підтримка

 ( на ремонт трактора МТЗ -80  Криничне)
ДП «Екосервіс»   20,0                  
Послуги з благоустрою всього:   11 285,0     800,0     850,0      
ВСЬОГО ДП «Екосервіс»:   15 515,0     4 811,0     5072,0      
9.12. КП ТМР «ЕНЕРГОЛЮКС» (тис. грн)  
1. Утримання у належному стані мереж вуличного освітлення міста та щитів керування. Заміна аварійних опор ліхтарної повітряної лінії по вулицям Б. Хмельницького, Благовіщенська, Набережна, Нескучанська. КП «Енерголюкс» - 1400,0 - - 1450 - - 1490 - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
2 Придбання світильників, ламп, лічильників та іншого електротехнічного обладнання КП «Енерголюкс» - 200 - - 200 - - 200 - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
3. Утримання у належному стані світлофорних об’єктів на перехресті вулиць Набережна – Благовіщенська – О. Братушко, та вулиць Вознесенська – Грушевського – Л. Татаренка КП «Енерголюкс» - 70,0 - - 20 - - 20 - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
4. Утримання у належному стані декоративного підсвічення архітектурних споруд КП «Енерголюкс» - 80,0 - - 80 - - 100 - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
5. Придбання автопідйомника КП «Енерголюкс» - 2200,0 - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
6. Влаштування освітлення місць відпочинку біля р. Боромля по

вул. Б. Хмельницького
КП «Енерголюкс» - 150,0 - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
7. Забезпечення електропостачання для камер відеоспостереження місць відпочинку біля р. Боромля по вул. Б. Хмельницького КП «Енерголюкс» - 3,0 - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
8. Придбання світлодіодних ліхтарів для заміна натрієвих на центральних дорогах міста КП «Енерголюкс» - 750 - - 200 - - 200 - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
9. Забезпечення електропостачання для камер відеоспостереження по вулиці Шевченка, Набережна, Луніна, в. Б. Хмельницького

 
КП «Енерголюкс» - 50 - - 20 - - 10 - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
10. Поновлення дозволу використання обладнання автовежі КП «Енерголюкс» - 30 - - 20 - - 30 - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
Потреба у продовженні лінії вуличного освітлення:  
1. Вул. Гаївська КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
2. Вул. Вознесенська, пров. Лучанський

(освітлення ділянки дороги для мешканців с. Лучка)
КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
Потреба у встановленні ліхтарів вуличного освітлення (згідно пропозицій депутатів міської ради та заяв, що були подані від  мешканців міста) (тис. грн ):  
1. вул. Чорновола 42 (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
2. вул. Комунальна 31, 41, 47, 53, 63 (5 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
3. вул. Благовіщенська 36, 54 (2 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
4. вул. Шевченка біля ДЮСШ (1 шт) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
5. вул. Енергетиків (5 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
6. Вул. Гоголя 3 (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
7. вул. Кеніга 3, 5 (2 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
8. вул. Підлісна (4 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
9. вул. Сосновий Бір (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
10. вул. Пролетарська (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
11. вул. Борисенка (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
12. вул. Смородянська 161 (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
13. вул. Козацька 29 (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
14. вул. Смородянська 139, 207, 215 (3 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
15. вул. Луніна (15 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
16 вул. Весела 22 (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
17 вул. Кеніга пішохідний перехід біля школи №2 КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
18 вул. Шевченка (10 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
19 вул. Вознесенська за СТО на вул. Короленка (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
20 вул. Ціолковського (2 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
21 вул. Лугова 155 (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
22 вул. Новоселівка 22 (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
23 вул. Лугова 119 (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
24 вул. Глінки 10 (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
25 вул. Пролетарська 2, 9 (2 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
26 вул. Смородянська 18 (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
27 вул. Зелена 10 (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
28 пров. Кутузова 3 (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
29 вул. Лугова 119 (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
30 напроти пров. Матросова оп. 19/83 (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
31 пров. Руднєва ТП № 6 оп. 1/83 (л-1, л-2) оп. 1/83 (л-3, л-4) (2 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
32 В гору от маг-ну «Сорочин Яр» і аптеки оп. 3/83 (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
33 вул. Гетьмана Калнишевського 1  (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
34 Перехрестя вул. Лозова – пров. Вербовий (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
35 вул. Коцюбинського (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
36 вул. Маяковського 9, 19, 23 КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
37 вул. Козацька 66 (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
38 вул. Нескучанська – поворот на

вул. Гурського (1 шт.)
КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
39 вул. Ватутіна 35, 53 (2 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
40 вул. Надаржинського (2 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
41 вул. Славгородська  (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
42 вул. Дачна (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
43 пров. Луговий (2 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
44 вул. Пантелеймона Куліша (2 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
45 вул. Пушкіна (3 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
46 вул. Підлісна, 104 (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
47 вул. Арсенія Мельника (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
48 вул. Зарічна (8 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
49 вул. Чорногірська (3 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
50 пров. Пролетарський (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
51 вул. З.Лучко (2 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
52 пров. Луговий (навпроти, №6) (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
53 вул. Кошового, опори 9 та 13 (2 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
54 вул. Сосновий бір, 44 (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
55 вул. Славгородська (2 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
56 вул. Пролетарська 6, 22, 34 КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
57 вул. Радіщева 26 (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
58 вул. Славгородська 4 (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
59 вул. Залізнична 15, 21 КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
60 пров. Затишний 8 (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
61 вул. Чорновола 42 (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
62 пров. Зелений (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
63 вул. Героїв Крут (2 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
64 вул. Кутузова 2 (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
65 вул. Локомотивна  (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
66 вул. Смородянська 187, 206, 299, 235 КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
67 пров. Разіна біля водонапорної башти  (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
68 вул. Зарічна (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
69 вул. Пушкіна 53 (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
70 вул. Лугова опори 40, 45, 7/87 КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
71 пров. Партизанський 4 (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
72 вул. Космонавтів 6 (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
73 вул. Підлісна 14, 20 (2 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
74 вул. Смородянська 7, 39 (2 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
75 вул. Залізнична 4 (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
76 вул. Пам’яті (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
77 вул. Лугова 179, 157 (2 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
78 вул. Ковпака 2 (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
79 вул. Космонавтів 31 (1 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
80 Біля ЗДО «Веселка» (1 шт) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
81 вул. Чехова (2 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
82 вул. Радомлянська (2 шт.) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
 Пропозиції депутатів (тис. грн):  
1 вул. Покровська 17 (1 шт) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
2 вул. Сщсновий бір 20/1 КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
3 Вул. Жовтнева 61 (1 шт) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
4 пров. Луніна 22 (1 шт) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
5 вул. Гурського № 8 КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
6 вул. Калинова  № 18, 38 КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
7 вул. Вишнева (1 шт) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
8 вул. Ярослава Мудрого  № 19 КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
9 вул. Арсенія Мельника (1 шт) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
10 пров. Покровський  (на опорі 27/12  ктп  №97) (1 шт) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
11 вул. Раїси Кириченко (1 шт) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
12 пров. Супруна 1 (1 шт) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
13 вул. Коцюбинського (1 шт) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
14 пров. Затишний (1 шт) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
15 пров. Лозовий (1 шт) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
16 вул. Героїв Крут(1 шт) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
17 вул.Сосновий бір (1 шт) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
18 вул. Ломоносова (1 шт) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
19 вул. Славгородська (1 шт) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
20 пров. Радомлянський (1 шт) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
21 пров. Шевченка (1 шт) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
22 вул. Руднєва (1 шт) КП «Енерголюкс» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
Солдатський старостинський округ  
1 Утримання в належному стані мереж вуличного освітлення населених пунктів (придбання та заміна лам КП «Енерголюкс» - 150,0 - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
2 Придбання світильників ламп лічильників та іншого електрообладнання для вуличного освітлення КП «Енерголюкс» - 50,0 - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
Семеренківський старостинський округ  
1 Утримання у належному стані мереж вуличного освітлення сіл Семереньки та Поляне та щитів керування: продовження лінії вуличного освітлення по вул. Сумська, Садова с. Семереньки та вул.. Нова с. Поляне . КП «Енерголюкс» - 15,0 - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
2 Придбання світильників – 3 штуки, ламп - 50 штук та іншого електротехнічного обладнання КП «Енерголюкс» - 20,0 - - 20,0 - - 20,0 - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
3 Утримання у належному стані мереж вуличного освітлення сіл Семереньки та Поляне Тростянецької об’єднаної територіальної громади КП «Енерголюкс» - 20,0 - - 20,0 - - 20,0 - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
4 Влаштування освітлення місць відпочинку біля Семереньківського сільського будинку культури с. Семереньки КП «Енерголюкс» - 30,0 - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
5 Влаштування освітлення місць відпочинку центр с. Поляне КП «Енерголюкс» - - - - 30,0 - - 30,0 - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
Потреба у встановленні додаткових ліхтарів вуличного освітлення (Семеренківський старостинський округ) (тис. грн ):  
1 вул. Нова, 20 с. Поляне (1 шт.) КП «Енерголюкс» - 2,0 - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
2 Вул. Садова с. Семереньки (1 шт.) КП «Енерголюкс» - 2,0 - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
3 Вул. Сумська,38 с. Семереньки (1 шт.) КП «Енерголюкс» - 2,0 - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
Печінський старостинський округ  
1 Заміна плафонів на енергозберігаючі СБК КП «Енерголюкс» - 30,0 - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
Криничанський старостинський округ  
1 Утримання у належному стані мереж вуличного освітлення сіл Криничне, Лісне, Машкове КП «Енерголюкс» - 20,0 - - 25,0 - - 30,0 - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
2 Придбання світильників, ламп та іншого електротехнічного обладнання КП «Енерголюкс» - 4,0 - - 5,0 - - 6,0 - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
3 Монтаж лінії вуличного освітлення по вул. Братська КП «Енерголюкс» - 30,0 - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
Станівський старостинський округ  
1. Утримання у належному стані мереж вуличного освітлення та щитів керування КП «Енерголюкс» - 50,0 - - 50,0 - - 50,0 - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
2 Придбання світильників, ламп, лічильників та іншого електротехнічного обладнання КП «Енерголюкс» - 30,0 - - 30,0 - - 20,0 - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
3. Влаштування освітлення місць відпочинку КП «Енерголюкс» - 50,0 - - 50,0 - - 50,0 - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
4 Влаштування освітлення на території кладовища та ДНЗ КП «Енерголюкс» - 50,0 - - 50,0 - - -   Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
Потреба у встановленні ліхтарів вуличного освітлення  (тис. грн ):  
1. по вул. села Станова в кількості 180 шт. КП «Енерголюкс» - 40,0 - - 40,0 - - 30,0 - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
2. по вул. села Тучне в кількості 20 шт. КП «Енерголюкс» - 15,0 - - 5,0 - - 5,0 - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
Буймерський старостинський округ  
1 Утримання у належному стані мереж вуличного освітлення сел Буймер Скрягівка .(придбання світильників, ламп, лічильників та іншого електротехнічного обладнання, заміна ламп, встановлення ліхтарів, лічильників та іншого електротехнічного обладнання) КП «Енерголюкс» - 120,0 - - 120,0 - - 120,0 - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
Білківський старостинський округ  
1 Утримання в належному стані мереж вуличного освітлення сіл Білки, Микитівки, Вишневе, Олексини КП «Енерголюкс» - 50,0 - - 50,0 - - 50,0 - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
2 Придбання ламп для вуличного освітлення та лічильників КП «Енерголюкс» -       100,0 - - 100,0 - - 100,0 - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
3 Заміна ламп вуличного освітлення КП «Енерголюкс» - 70,0 - - 70,0 - - 70,0 - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
4 Встановлення ліхтарів вуличного освітлення КП «Енерголюкс» - 50 - - 50,0 - - 50,0 - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
Кам’янський старостинський округ  
1 Утримання мережі вуличного освітлення с.Кам’янка, с.Кам’янецьке, встановлення 10 шт. додаткових фонарів КП «Енерголюкс» - 100 - - - - - - - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
Зарічненський старостинський округ  
1 Утримання в належному стані мереж вуличного освітлення сіл Зарічне, Лучка, Мащанка (в тому числі придбання ліхтарів, ламп, лічильниуів та іншого електротехнічного обладнання) КП «Енерголюкс» - 80,0 - - 60,0 - - 60,0 - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
Мартинівський старостинський округ  
1 Утримання в належному стані мереж вуличного освітлення сіл Мартинівка, Артемо-Растівка (в тому числі придбання ліхтарів, ламп, лічильниуів та іншого електротехнічного обладнання) КП «Енерголюкс» - 40,0 - - 40,0 - - 40,0 - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
Дерновський старостинський округ  
1 Утримання в належному стані мереж вуличного освітлення сіл Дернове, Рябівка (в тому числі придбання ліхтарів, ламп, лічильниуів та іншого електротехнічного обладнання) КП «Енерголюкс» - 30,0 - - 30,0 - - 30,0 - Підтримка освітлення на території ТМТГ в належному стані  
ВСЬОГО КП «Енерголюкс» - 6 233     2 885     2881 -    
9.13. ПРОПОЗИЦІЇ КП «ТРОСТЯНЕЦЬКЕ ЖЕУ» ЩОДО ПОТРЕБИ В КАПІТАЛЬНОМУ РЕМОНТІ (співфінансування 70х30 в межах виділених коштів) (тис. грн)  
1. К/р покрівлі:   
1.1 вул..Комунальна 21 КП «Тростянецьке ЖЕУ» - 245,0 - - - - - - - Відновлення покрівель  
1.2 вул.Будівельна 3 КП «Тростянецьке ЖЕУ» - 245,0 - - - - - - - Відновлення покрівель  
1.3 вул.Будівельна 4 КП «Тростянецьке ЖЕУ» - 245,0 - - - - - - - Відновлення покрівель  
1,4 вул.Нескучанська 52 КП «Тростянецьке ЖЕУ» - 245,0 - - - - - - - Відновлення покрівель  
2.  К/р відмостки:  
2.1 вул.Л.Татаренка 11а КП «Тростянецьке ЖЕУ» - 80,0 - - - - - - - Відновлення відмостки  
3. К/р тамбуру та вхід в підвал:  
3.1 вул.. Благовіщенська 9(вхід в підвал) КП «Тростянецьке ЖЕУ» - 10,0 - - - - - - - Відновлення тамбуру  
3.2 вул. Л.Татаренка 5а(вхід в підвал) КП «Тростянецьке ЖЕУ» - 24,0 - - - - - - - Відновлення тамбуру  
3.3 вул. Л.Татаренка, 5а(тамбура) КП «Тростянецьке ЖЕУ» - 20,0 - - - - - - - Відновлення тамбуру  
3.4 вул.Гришина 11 КП «Тростянецьке ЖЕУ» - 15,0 - - - - - - - Відновлення тамбуру  
3.5 вул.Машинобудівна 17 КП «Тростянецьке ЖЕУ - 15,0 - - - - - - - Ремонт входу в підвал  
4. Заміна електричних лічильників  
4.1 вул.Сосновий бір 14 КП «Тростянецьке ЖЕУ» - 4,6 - - - - - - - Забезпечення належної роботи  
4.2 вул. Машинобудівна 20 КП «Тростянецьке ЖЕУ» - 4,6 - - - - - - - Забезпечення належної роботи  
4.3 вул. Шевченка 7б КП «Тростянецьке ЖЕУ» - 4,6 - - - - - - - Забезпечення належної роботи  
4.4 вул. Машинобудівна 16 КП «Тростянецьке ЖЕУ» - 4,6 - - - - - - - Забезпечення належної роботи  
4.5 вул. Благовіщенська 16 КП «Тростянецьке ЖЕУ» - 4,6 - - - - - - - Забезпечення належної роботи  
4.6 вул. Л.Татаренка 75 КП «Тростянецьке ЖЕУ» - 4,6 - - - - - - - Забезпечення належної роботи  
4.7 вул.Відродження 4а КП «Тростянецьке ЖЕУ» - 4,6 - - - - - - - Забезпечення належної роботи  
4.8 вул.Машинобудівна 19 КП «Тростянецьке ЖЕУ» - 4,6 - - - - - - - Забезпечення належної роботи  
4.9 Робота по встановленню лічільників КП «Тростянецьке ЖЕУ»   4,8 - - - - - - -    
1. Заміна котла вул.( Татаренка, 1б)

1 шт
КП «Тростянецьке ЖЕУ» - 750,0 - - - - - - - Забезпечення належної роботи  
2. Мережевий насос КП «Тростянецьке ЖЕУ» - 28,0 - - - - - - - Забезпечення належної роботи  
3. Бензопили КП «Тростянецьке ЖЕУ» - 49,0 - - - - - - - Забезпечення належної роботи  
4 Теплові лічільники (5 шт) КП «Тростянецьке ЖЕУ» - 100,0 - - - - - - - Забезпечення належної роботи  
5. Непередбачені роботи КП «Тростянецьке ЖЕУ» - 50,0 - - - - - - - Забезпечення належної роботи  
6. Компютери 2 шт

Принтер 1шт
КП «Тростянецьке ЖЕУ - 34,0 - - -         Забезпечення належної роботи  
7. Провести капремонт  навісу для дров   на ЗОШ №2 КП «Тростянецьке ЖЕУ» - 40,0 - - - - - - - Забезпечення належної роботи  
8. Робочій проект реконструкції Татаренка 1б КП «Тростянецьке ЖЕУ» - 140,0 - - -         Забезпечення належної роботи  
9. Водяна помпа КП «Тростянецьке ЖЕУ» - 17,0 - - - - - - - Забезпечення належної роботи  
10. Влаштування навісу для дров котельня Відродження 5а КП «Тростянецьке ЖЕУ»   50,0     - - - - - Забезпечення належної роботи  
11. Інвентирізація джерел викидів

(газові котельні) 4 шт
КП «Тростянецьке ЖЕУ   34,0     - - - - - Забезпечення належної роботи  
12. Придбання АКБ для генераторів 5шт КП «Тростянецьке ЖЕУ» - 8,0 - - - - - - - Забезпечення належної роботи  
ВСЬОГО КП «Тростянецьке ЖЕУ»: - 2 485,6 - - - - - - -    
9. 14. ДП «ТРОСТЯНЕЦЬПАСТРАНС» (тис. грн.)  
1. Придбання автобуса на нові маршрути: РУТА-22 розхід пального 18 л. Бензин

Пасажиромісткість 22
ДП «Тростянецьпастранс» - 2 200,00

(2-шт)
- - - - - 1 100,00

(1-шт)
- Розвиток транспортної інфраструктури  
2. Придбання автобуса на нові маршрути:

Атаман А092Н6 розхід пального 23,5 л. Пасажиромісткість 17/52 (двигун : ISUZU, Японія)
ДП «Тростянецьпастранс» - 2300,00

(1 шт)
- - -- - -   - Розвиток транспортної інфраструктури  
3. Придбання автобуса на нові маршрути: МАЗ-257 пасажиромісткість 30

 
ДП «Тростянецьпастранс» - - - - 2 400,00

(1-шт)
- - 2400,00(1-шт) - Розвиток транспортної інфраструктури  
4. Придбання РОS термінала та GPS ДП «Тростянецьпастранс» - 120,0

(4 к-ти)
- - 35,00

(1 к-т)
- - 35,00

(1 к-т)
- Розвиток транспортної інфраструктури  
5. Обладнання зупинок табло оповіщення

(зуп.БудПобуту;)
ТМР - - - - 100,00

(1к-т)
- - - - Розвиток транспортної інфраструктури  
6. Грейдування і підсипання щебнем зупинок та місць розвертання на кінцевих зупинках:

- вул. Радомлянська, Зарічна (дитмайданчик)зуп Дачна, зуп Вишнева зуп.Ягори
ДП «Тростянецьпастранс» - У межах витратгалузі - - У межах витратгалузі - - У межах витратгалузі - Розвиток транспортної інфраструктури  
7. Обладнання зупинок для пасажирів:

- вул.Набережна (сільгозп. техніка); 

- вул. Набережна (ринок);     - вул. Гришина (зуп.Першотравнева)
ДП «Тростянецьпастранс» - У межах витратгалузі - - У межах витратгалузі - - У межах витратгалузі - Розвиток транспортної інфраструктури  
8. Обладнання навісу для стоянки автобусів  на 7 місць ДП «Тростянецьпастранс» - - - - 800,00 - - - - Розвиток транспортної інфраструктури  
ВСЬОГО ДП «Тростянецьпастранс»: - 4 620,0 - - 7 955,0 - - 3 535,0 -    
9.15. ДП «КОМУНЖИТЛО»  
1.

 
Капітальний ремонт приміщень гуртожитку (умивальні кімнати) ДП «Комунжитло» - 80,0 - - 200,0 - - 250,0 - Створення комфортних умов  
2 Улаштування покриття плиткою в коридорах гуртожитку ДП «Комунжитло» - - - - 52,0 - - - - Створення комфортних умов  
3 Заміна раковин в умивальних кімнатах ДП «Комунжитло» - - - - - - - 12,0 - Створення комфортних умов  
4 Заміна змішувачів води ДП «Комунжитло» - 0,7 - - - - - 3,0 - Погашення боргів  
5 Заміна тротуарної плитки на вході до гуртожитку ДП «Комунжитло» - - - - - - - 15,0 - Забезпечення умов праці  
6 Перезарядка вогнегасників ДП «Комунжитло - 1,0 - - 1,5 - - 2,0 - Забезпечення умов праці  
7 Фінансова підтримка на придбання та заміну вікон в кімнатах гуртожитку на т/зб. ДП «Комунжитло - 51,5 - - 100,0 - - 100,0 - Забезпечення умов праці  
8 Фінансова підтримка на придбання та заміну дверей в кімнатах гуртожитку . ДП «Комунжитло - 26,4 - - 60,0 - - 70,0 - Забезпечення умов праці  
9 Фінансова підтримка ДП «Комунжитло - 83,6 - - 100,0 - - 250,0 - Забезпечення умов праці  
ВСЬОГО ДП «Комунжитло»: - 243,2 - - 513,5 - - 702,0 -    
9.16. КП «МІСЬКА РИТУАЛЬНА СЛУЖБА»  
Кладовище №1 (тис. грн):  
1. Встановлення бетонної огорожі  вул. Братська КП «Міська ритуальна служба» - 140,00 - - - - - - - Облаштування території  
2. Встановлення бетонної огорожі  (паралельно вул. Пам’яті) КП «Міська ритуальна служба» - - - - 200,0 - - 200,00 - Облаштування території  
3. Покласти тротуарну плітку біля стели для прощання та ремонт стели.(60кв.м) КП «Міська ритуальна служба» - 80,00 - -   - -   - Облаштування території  
4. Покласти асфальт на першому заїзді кладовища КП «Міська ритуальна служба» - 90,00 - -      - - - - - Облаштування території  
5.  Покласти асфальт на четвертому заїзді кладовища КП «Міська ритуальна служба» - 140,00 - - 25,0 - - 30,00 - Облаштування території  
6. Виготовлення технічної документації на зе мельні ділянки кладовищ КП «Міська ритуальна служба» - 30,00 - - - - - - -    
7. Встановити стелу для прощання на четвертому заїзді кладовища КП «Міська ритуальна служба»   80,00                  
Кладовище №2 (тис. грн):  
1. Спилювання аварійних дерев КП «Міська ритуальна служба» - 120,00 - - 25,00 - - 25,00 - Облаштування території  
Кладовище №3 (тис. грн):  
1. Встановлення громадського туалету КП «Міська ритуальна служба» - - - - 4,0 - - - - Облаштування території  
Кладовище №4 ( тис. грн):  
1. Ремонт дороги до кладовища (підсипка щебнем) КП «Міська ритуальна служба» - У межах витрат галузі - - - - - - - Облаштування території  
2. Спилювання аварійних дерев КП «Міська ритуальна служба» - 20,00 - - 8,00 - - 8,00 - Облаштування території  
Станівський старостинський округ  
1.  Спилювання аварійних дерев КП «Міська ритуальна служба»   10,00     15,00     15,00      
 2.  Утримання кладовищ (покіс трави) КП «Міська ритуальна служба»   15,00     15,00     15,00      
 3.  Виготовлення технічної документації КП «Міська ритуальна служба»   50,00     -     -      
 4.  Встановлення освітлення на кладовищі КП «Міська ритуальна служба»   25,00                  
Криничанський старостинський округ  
1.  Спилювання аварійних дерев КП «Міська ритуальна служба»   40,00     20,00     15,00      
 2.  Утримання кладовищ (покіс трави) КП «Міська ритуальна служба»   10,00     15,00     15,00      
 3.  Виготовлення технічної документації КП «Міська ритуальна служба»   36,00     -     -      
 4.  Завезення піску КП «Міська ритуальна служба»   10,00     10,00     10,00      
Солдатський старостинський округ  
 1. Спилювання аварійних дерев КП «Міська ритуальна служба»   145,00     50,00     30,00      
 2.  Утримання кладовищ (покіс трави) КП «Міська ритуальна служба»   50,00     50,00     50,00      
 3.  Виготовлення технічної документації КП «Міська ритуальна служба»   36,00     36,00     36,00      
 4  Встановлення туалету КП «Міська ритуальна служба»   20,00     10,00     10,00      
 5.  Завіз піску КП «Міська ритуальна служба»   8,00     8,00     8,00      
 6.   Встановлення битонної огорожі КП «Міська ритуальна служба»   200,00     100,00     100,00      
 7.  Встановлення металевих воріт КП «Міська ритуальна служба»   10,00                  
Дернівський старостинський округ  
 1. Спилювання аварійних дерев КП «Міська ритуальна служба»   8,00     5,00     5,00      
 2.  Утримання кладовищ (покіс трави) КП «Міська ритуальна служба»   15,00     10,00     10,00      
 3.  Виготовлення технічної документації КП «Міська ритуальна служба»   12,00     12,00     -      
 4.  Встановлення бетонної огорожі КП «Міська ритуальна служба»   40,00     30,00     30,00      
Камянський старостинський округ  
 1. Спилювання аварійних дерев КП «Міська ритуальна служба»   10,00     15,00     10,00      
2.  Утримання кладовищ (покіс трави) КП «Міська ритуальна служба»   10,00     10,00     10,00      
3.  Виготовлення технічної документації КП «Міська ритуальна служба»   12,00     12,00            
Буймерський старостинський округ  
 1. Спилювання аварійних дерев КП «Міська ритуальна служба»   10,00     10,00     10,00      
 2.  Утримання кладовищ (покіс трави) КП «Міська ритуальна служба»   15,00     15,00     15,00      
 3.  Установка воріт КП «Міська ритуальна служба»   40,00     -     -      
 4.    Ремонт стели для     80,00     -     -      
Білківський старостинський округ  
 1. Спилювання аварійних дерев КП «Міська ритуальна служба»   250,00     100,00     50,00      
 2.  Утримання кладовищ (покіс трави) КП «Міська ритуальна служба»   100,00     100,00     100,00      
 3.  Виготовлення технічної документації КП «Міська ритуальна служба»   80,00     40,00     20,00      
 4.  Встановлення контейнерів для сміття КП «Міська ритуальна служба»   50,00     30,00     10,00      
 5.  Ремонт пам’ятників КП «Міська ритуальна служба»   15,00     15,00     15,00      
 6.  Завезення піску КП «Міська ритуальна служба»   50,00     30,00     10,00      
Печінський старостинський округ  
 1. Спилювання аварійних дерев КП «Міська ритуальна служба»   18,00     15,00     15,00      
 2.  Утримання кладовищ (покіс трави) КП «Міська ритуальна служба»   10,00     10,00     10,00      
 3.  Виготовлення технічної документації КП «Міська ритуальна служба»   12,00     15,00     15,00      
 4.  Установка контейнерів для сміття КП «Міська ритуальна служба»   15,00     5,00     5,00      
Семереньківський старостинський округ  
 1. Спилювання аварійних дерев КП «Міська ритуальна служба»   20,00     15,00     15,00      
 2.  Утримання кладовищ (покіс трави) КП «Міська ритуальна служба»   15,00     15,00     15,00      
 3.  Виготовлення технічної документації КП «Міська ритуальна служба»   45,00   -   -          
 4.  Встановлення бетонної огорожі КП «Міська ритуальна служба»   80,00   -   -          
Зарічанський старостинський округ  
 1. Спилювання аварійних дерев КП «Міська ритуальна служба»   25,00     15,00     15      
 2.  Утримання кладовищ (покіс трави) КП «Міська ритуальна служба»   12,00     12,00     12      
 3.  Виготовлення технічної документації КП «Міська ритуальна служба»   38,00   -   -          
 4.  Встановлення бетонної огорожі КП «Міська ритуальна служба»   12,00     10,00     10,00      







Люджанський старостинський округ

 
 1. Спилювання аварійних дерев КП «Міська ритуальна служба»   45,00     25,00     20,00      
 2.  Утримання кладовищ (покіс трави) КП «Міська ритуальна служба»   20,00     20,00     20,00      
 3.  Виготовлення технічної документації КП «Міська ритуальна служба»   -     15,00     15,00      
Мартинівський старостинський округ  
 1. Спилювання аварійних дерев КП «Міська ритуальна служба»   10,00     8,00     8,00      
 2.  Утримання кладовищ (покіс трави) КП «Міська ритуальна служба»   10,00     10,00     10,00      
 3.  Виготовлення технічної документації КП «Міська ритуальна служба»   15,00     15,00     15,00      
ВСЬОГО КП «Міська ритуальна служба»: - 2 564,00 - - 1 204,00 - - 1 062,00 -    
9.17.  КП ТМР «ЦЕНТР КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ» (тис. грн)  
1.  

Відновлення теплопостачання, ремонт системи водопостачання та водовідведення, ремонт туалетних кімнат (3 шт.) будівлі Будинку побуту. Облаштування внутрішньої системи опалення
КП ТМР «Центр комунальних послуг» - У межах витрат галузі - - - - - - - Підтримання в належному стані будівлі  
2. Виготовлення проектної документації на здійснення капітального ремонту Будинкупобуту(заміна вікон, утеплення та облаштування фасаду, облаштування порогу, сходів та туалетних кімнат, встановлення пандусів) КП ТМР

«Центр комунальних послуг»
- - - - 200,0 - - - - Підтримання в належному стані будівлі  
3. Проведення капітального ремонту Будинку побуту (заміна вікон, утеплення та облаштування фасаду, облаштування порогу, сходів та туалетних кімнат, встановлення пандусів) КП ТМР «Центр комунальних послуг» - - - - 2000 - - 2000 - Підтримання в належному стані будівлі  
4. Завершення капітального ремонту будівлі (пенсійний фонд, управління соціального захисту) по вул. Миру, 2.

 
КП ТМР «Центр комунальних послуг» - - - - 500,0 - - - - Підтримання в належному стані будівлі  
5. Виготовлення проектної документації на здійснення капітального ремонту будівлі (паспортний стіл, відділ культури міської ради) по вул. Миру, 2 (заміна частини вікон, дверей, утеплення фасаду) КП ТМР «Центр комунальних послуг» - 100,0 - - - - - - - Підтримання в належному

стані будівлі
 
6. Проведення капітального ремонту будівлі (паспортний стіл, відділ культури міської ради) по вул. Миру, 2 (заміна частини вікон, дверей, утеплення фасаду) КП ТМР «Центр комунальних послуг» - 700,0 - - 800,0 - - - - Підтримання в належному

стані будівлі
 
7. Здійснення поточного ремонту приміщень КП ТМР «Центр комунальних послуг» (облаштування вигрібної ями, ремонт туалетної кімнати та холу, заміна системи водовідведення,облаштування підлоги, заміна електропроводки, заміна вікон 2 шт., поточний ремонт кабінетів) КП ТМР «Центр комунальних послуг» - 100,0 - - 120,0 - - - - Підтримання в належному стані будівлі  
8. Проведення капітального ремонту приміщення КП ТМР «Центр комунальних послуг» (перекриття даху, утеплення фасаду, облаштування цоколю і відмостки, впорядкування фронтонів) КП ТМР «Центр комунальних послуг» - - - - - - - 300,0 - Підтримання в належному стані будівлі  
ВСЬОГО КП ТМР «ЦКП»:   900     3 620,0     2 300,0      
9.18. КП «ЧИСТЕ МІСТО» ; ДП «ЗЕЛЕНБУД-2»; ДП «Добробут»  
1. Поточний ремонт пішохідних містків, парканів, лавочок (замість  зруйнованих) – МАФ  їх встановлення  та благоустрій КП «Чисте місто» - 200,0 - - 100,0 - - 100,0 - Покращення благоустрою території ТГ  
2. Поточний ремонт огорож по місту (встановлення та фарбування) КП «Чисте місто» - 100,0 - - 120,0 - - 120,0 - Покращення благоустрою території ТГ  
3. Поточний ремонт шахтних колодязів  по комітетам (60 шт.) КП «Чисте місто» - 300,0 627,0 - 300,0 205,0 - 300,0 120,0 Покращення благоустрою території ТГ  
4. Чищення канав: вул. Шевченка, пров. Лучанський, вул. Машинобудівна, Щербака, Чкалова, Пам’яті, Жовтнева, Короленка,  К.Маркса, вул. Шевченка (ДОК), пров. Горького, Фадєєва, Руднєва. КП «Чисте місто» - 100,0 - - 100,0 - - 100,0 - Покращення благоустрою території ТГ  
5. Благоустрій мереж дощових каналізацій по місту КП «Чисте місто» - 40,0 - - 40,0 - - 40,0 - Покращення благоустрою території ТГ  
6. Обслуговування міських туалетів(ремонт)

 
КП «Чисте місто» - 25,0 - - 25,0 - - 25,0 - Покращення благоустрою території ТГ  
7. Транквілізація бездомних тварин

 
КП «Чисте місто» - 100,0 - - 100,0 - - 100,0 - Покращення благоустрою території ТГ  
8. Озеленення міста (косіння трави) КП «Чисте місто» - 400,0 - - 500,0 - - 500,0 - Покращення благоустрою території ТГ  
9. Озеленення міста (посадка та утримання дерев, квітів, газонів)

 
КП «Чисте місто» - 350,0 - - 350,0 - - 350,0 - Покращення благоустрою території ТГ  
10. Зрізування  дерев по комітетам КП «Чисте місто» - 300,0 - - 300,0 - - 300,0 - Покращення благоустрою території ТГ  
11. Зрізування дерев по місту КП «Чисте місто» - 200,0 - - 200,0 - - 200,0 - Покращення благоустрою території ТГ  
12. Благоустрій місць відпочинку             р. Боромля, КП «Чисте місто» - 400,0 - - 400,0 - - 400,0 - Покращення благоустрою території ТГ  
13. Благоустрій місць відпочинку урочище Нескучне, озеро Сажалка, Червоне, Веселе КП «Чисте місто» - 200,0 70,0 - 200,0 30,0 - 200,0 15,0 Покращення благоустрою території ТГ  
14. Чищення шахтних колодязів КП «Чисте місто» - 100,0 169,0 - 100,0 34,0 - 100,0 34,0 Покращення благоустрою території ТГ  
15. Благоустрій та утримання в чистоті парків, доріг, тротуарів КП «Чисте місто» - 2 600,0 - - 2 000,0 - - 2 000,0 - Покращення благоустрою території ТГ  
16. Утримання та обслуговування в належному стані меморіалу «Недоспівана пісня» КП «Чисте місто» - 40,0 - - 20,0 - - 20,0 - Покращення благоустрою території ТГ  
17. Будівництво колодязя вул. 1 Травня, 26; Л. Татаренка, 1а КП «Чисте місто» - 40,0 - - 20,0 - - 20,0 - Покращення благоустрою території ТГ  
18. Встановлення туалету вул. Шевченко КП «Чисте місто» - 25,0 - - 25,0 - - 25,0 - Покращення благоустрою території ТГ  
19. Благоустрій автобусних зупинок (фарбування, ремонт) КП «Чисте місто» - 50,0 - - 50,0 - - 50,0 - Покращення благоустрою території ТГ  
20. Витрати на влаштування цеху по переробці деревини КП «Чисте місто» - 200,0 - - 40,0 - - 50,0 - Покращення благоустрою території ТГ  
21. Встановлення альтанок в місцях для відпочинку

 
КП «Чисте місто» - - 650,0 -   100,0 -   10,0 Покращення благоустрою території ТГ  
22 Встановлення системи полива парку ім. Чайковського

 
КП «Чисте місто» - 200,0 - - - - - - - Покращення благоустрою території ТГ  
23 Встановлення системи полива парку Голіцина КП «Чисте місто» - 80,0 - - - - - - - Покращення благоустрою території ТГ  
24 Встановлення системи полива площа 40-ї Армії КП «Чисте місто» - 80,0 - - - - - - - Покращення благоустрою території ТГ  
ВСЬОГО КП «Чисте місто»:   6  130,0 1 516,0   4 335,0 369,0   4 345,0 179,0    
9.18. КУ ТМР «ТРОСТЯНЕЦЬКИЙ ТРУДОВИЙ АРХІВ» (тис. грн)  
1. Заміна електромережі архівних приміщень КУ «Тростянецький трудовий архів» - 10,0 - - - - - - - Приведення електромережі до безпечних норм зберігання архівних документів  
2. Придбати ксерокс КУ «Тростянецький трудовий архів» - 50,0 - - - - - - - Забезпечення належних умов праці  
3. Придбати стелажі металеві КУ «Тростянецький трудовий архів» - 22,5 - - - - - - - Належне зберігання архівних документів  
4. Придбати стелажі металеві КУ «Тростянецький трудовий архів» - - - - 22,5 - - - - Належне зберігання архівних документів  
5. Придбати стелажі металеві КУ «Тростянецький трудовий архів» - - - - - - - 22,5 - Належне зберігання архівних документів  
6.  Придбати архівні коробки для документів КУ «Тростянецький трудовий архів» - 19,0 - - - - - - - Належне зберігання архівних документів  
7.  Придбати архівні коробки для документів КУ «Тростянецький трудовий архів» - - - - 19,0 - - - - Забезпечення належних умов праці  
8.  Придбати архівні коробки для документів КУ «Тростянецький трудовий архів» - - - - - - - 9,5 - Забезпечення належних умов праці  
9. Придбати жалюзі для затемнення архівосховищ КУ «Тростянецький трудовий архів» - 8,2 - - - - - - - Забезпечення належних умов праці  
10. Встановити сигналізацію для охорони приміщення КУ «Тростянецький трудовий архів» - 20,0 - - - - - - - Забезпечення належних умов праці  
11. Встановити пожежну сигналізацію КУ «Тростянецький трудовий архів» - - - - 200 - - - - Забезпечення належних умов праці  
ВСЬОГО КУ «Тростянецький трудовий архів»: - 129,7 - - 241,5 - - 32,0 -    
9.19. КП ТМР «ТРК ТРОСТЯНЕЦЬ» (тис. грн)  
1. Заробітна плата КП ТМР «ТРК Тростянець» - 1353,7 - - 1353,7 - - 1353,7 - Належні умови праці  
2. Нарахування на оплату праці КП ТМР «ТРК Тростянець» - 297,8 - - 297,8 - - 297,8 - Належні умови праці  
3. Телекомунікаційн послуги СФ Концерн РРТ КП ТМР «ТРК Тростянець» - 56,1 - - 56,1 - - 56,1 - Належне матеріально-технічне забезпечення  
4. Оплата послуг інтернет КП ТМР «ТРК Тростянець» - 3,4 - - 3,4 - - 3,4 - Належне матеріально-технічне забезпечення  
5. Оренда місця для обладнання в стійці КП ТМР «ТРК Тростянець» - 7,0 - - 7,0 - - 7,0 - Належне матеріально-технічне забезпечення  
6. Обслуговування обладнання КП ТМР «ТРК Тростянець» - 5,4 - - 5,4 - - 5,4 - Належне матеріально-технічне забезпечення  
7. Охорона КП ТМР «ТРК Тростянець» - 9,6 - - 9,6 - - 9,6 - Належне матеріально-технічне забезпечення  
8. Аудіоінтерфейс Focusrite SCARLETT 2I2 NEW - 2шт. КП ТМР «ТРК Тростянець» - 11,1 - - - - - - - Належне матеріально-технічне забезпечення  
9. Акустична панель (для навісної стелі) Радіо - 25 шт. КП ТМР «ТРК Тростянець» - 3,5 - - - - - - - Належне матеріально-технічне забезпечення  
10. Акустичний паралон для ТВ студії - 140 шт. КП ТМР «ТРК Тростянець» - 14,0 - - - - - - - Належне матеріально-технічне забезпечення  
11. Монітори- 3 шт. КП ТМР «ТРК Тростянець» - 10,2 - - - - - - - Належне матеріально-технічне забезпечення  
12. Кофр для відеокамери КП ТМР «ТРК Тростянець» - 1,5 - - - - - - - Належне матеріально-технічне забезпечення  
13. Рюкзак КП ТМР «ТРК Тростянець» - 1,3 - - - - - - - Належне матеріально-технічне забезпечення  
14. Крісла - 14 шт. КП ТМР «ТРК Тростянець» - 19,0 - - - - - - - Належне матеріально-технічне забезпечення  
15. Студійний монітор КП ТМР «ТРК Тростянець» - 4,2 - - - - - - - Належне матеріально-технічне забезпечення  
16. Навушники - 4 шт. КП ТМР «ТРК Тростянець» - 8,9 - - - - - - - Належне матеріально-технічне забезпечення  
17. Акустичний екран КП ТМР «ТРК Тростянець» - 3,6 - - - - - - - Належне матеріально-технічне забезпечення  
18. Аккумулятор TESLA BATTERIES AA 2400mAh NiMh 4шт - 5 уп. КП ТМР «ТРК Тростянець» - 2,1 - - - - - - - Належне матеріально-технічне забезпечення  
19. Зарядний пристрій для АА PowerEx MH-C800S на 8 АКБ АА - 2 шт КП ТМР «ТРК Тростянець» - 3,5 - - - - - - - Належне матеріально-технічне забезпечення  
20. Монітор Samsung S24F350F + HDMI to HDMI 2.0м v2.1 КП ТМР «ТРК Тростянець» - 3,7 - - - - - - - Належне матеріально-технічне забезпечення  
21. Мишка (Logitech M100) та клавіатура (Logitech K120) КП ТМР «ТРК Тростянець» - 0,5 - - - - - - - Належне матеріально-технічне забезпечення  
22. Комп’ютер КП ТМР «ТРК Тростянець» - 22,9 - - - - - - - Належне матеріально-технічне забезпечення  
23. Мікрофон «пушка» Rode NTG-1 - 2шт. КП ТМР «ТРК Тростянець» - 15,9 - - - - - - - Належне матеріально-технічне забезпечення  
24. Мікрофон RODE NT-USB студійний USB-мікрофон КП ТМР «ТРК Тростянець» - 6,7 - - - - - - - Належне матеріально-технічне забезпечення  
25. Мікрофон-Передатчик Sennheiser SKM 100 G4 КП ТМР «ТРК Тростянець» - 10,0 - - - - - - - Належне матеріально-технічне забезпечення  
26. Ноутбук КП ТМР «ТРК Тростянець» - 30,6 - - - - - - - Належне матеріально-технічне забезпечення  
27. Мережеве сховище КП ТМР «ТРК Тростянець» - 14,8 - - - - - - - Належне матеріально-технічне забезпечення  
28. Джерело безперебійного живлення КП ТМР «ТРК Тростянець» - 19,0 - - - - - - - Належне матеріально-технічне забезпечення  
ВСЬОГО КП ТМР «ТРК Тростянець»: - 1940,0 - - - - - - -    
10. ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ  
1. Придбання шафи-картотеки Розпорядники бюджетних коштів - 10,0 - - 12,0 - - 14,4 - Створення належних умов для функціонування відділів апарату міської ради  
2. Закупівля канцелярських товарів, паперу, заправка картриджів, придбання довідок Розпорядники бюджетних коштів - 15,0 - - 16,8 - - 20,1 - Створення належних умов для функціонування відділів апарату міської ради  
3. Марки, конверти Розпорядники бюджетних коштів - 6,0 - - 7,2 - - 8,7 - Створення належних умов для комфортного перебування відвідувачів  
4. Придбання штампів для реєстрації Розпорядники бюджетних коштів - 1,5 - - - - - - - Створення належних умов для комфортного перебування відвідувачів  
ВСЬОГО реєстраційна: - 32,5 - - 36,0 - - 43,2 -    
11. ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОБОТИ ВІДДІЛІВ АПАРАТУ МІСЬКОЇ РАДИ  
1. Проведення ремонтних робіт в адміністративній будівлі міської ради (каб. №5, №13, №14, архівна кімната Тростянецька міська рада - 110,0 - - - - - - - Створення належних умов для функціонування відділів апарату міської ради та забезпечення прозорості  
2. Заміна вікон (12 шт.), системи опалення, панелі, стіни Тростянецька міська рада - 125,0 - - - - - - - Підвищення енергоефективності в адміністративній будівлі міської ради  
3. Заміна вікон в адміністративній будівлі міської ради на енергозберігаючі (24 шт.) Тростянецька міська рада - - - - - - - 140,0 - Підвищення енергоефективності в адміністративній будівлі міської ради  
4. Проведення ремонтних робіт сходів (центральний вхід) та сходів аварійного виходу Тростянецька міська рада - 165,0 - - - - - - - Створення належних умов для відвідувачів  
5. Проведення капітального ремонту внутрішнього фасаду приміщення та ганку фінансового управління міської ради Тростянецька міська рада - 190,0 - - - - - - - Створення належного вигляду приміщення  
6. Проведення ремонту даху приміщення фінансового управління міської ради Тростянецька міська рада - - - - 700,0 - - - - Створення належних умов та забезпечення енергоефективності приміщення  
7. Поповнення матеріально-технічної бази для апарату міської ради, а саме придбання стільців, жалюзів, пилососу і т. д. Тростянецька міська рада - 43,0 - - - - - - - Створення належних умов для функціонування відділів апарату міської ради  
8. Придбання вимірювальних інструментів (вимірювальне колесо) Тростянецька міська рада - 10,0 - - - - - - - Створення умов для ефективної роботи відділу житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою та енергетичного менеджменту  
11. Канцелярські товари, ремонт та заправка картриджів, придбання хозтоварів на функціонування апарату міської ради Тростянецька міська рада - 561,0 - - 570,0 - - 600,0 - Створення умов для ефективної роботи відділів апарату міської ради  
12. Проведення ремонту 8 кімнат та коридору 2 поверху приміщення фінансового управління міської ради Тростянецька міська рада - - - - 420,0 - - - - Створення умов для ефективної роботи відділів апарату міської ради  
13. Проведення ремонту в приміщенні міської ради (вул. Благовіщенська, 3) Тростянецька міська рада - 300,0 - - 200,0 - - - - Створення умов для ефективної роботи відділів апарату міської ради  
1. Проведення ремонтних робіт в адміністративній будівлі міської ради (каб. №5, №13, №14, архівна кімната Тростянецька міська рада - 110,0 - - - - - - - Створення належних умов для функціонування відділів апарату міської ради та забезпечення прозорості  
2. Заміна вікон (12 шт.), системи опалення, панелі, стіни Тростянецька міська рада - 125,0 - - - - - - - Підвищення енергоефективності в адміністративній будівлі міської ради  
ВСЬОГО Апарат міської ради: - 1 504,0 - - 1  890,0 - - 740,0 -    
12. Центр надання адміністративних послуг апарату Тростянецької міської ради  
1. Встановлення вхідних металопластикових дверей до центрального входу приміщення ЦНАП та вікон в кімнатах для збереження архівних справ Відповідальна особа з координації роботи Центру - 30,0 - - - - - - - Належні та комфортні умови праці для працівника рецепції та учасників надання адміністративних послуг в приміщені  ЦНАП  
2. Виготовлення навісу та проведення будівельно-монтажних робіт по його встановленню над центральним  ґанком приміщення ЦНАП Відповідальна особа з координації роботи Центру - 125,0 - - - - - - - Облаштування комфортного та безпечного входу  до приміщення ЦНАП  
3. Встановлення та обслуговування системи охоронної сигналізації в приміщенні ЦНАП Відповідальна особа з координації роботи Центру - 42,0 - - 10,8 - - 12,0 - Забезпечення захисту приміщення від несанкціонованого доступу

Безперебійна робота та функціонування системи охоронної сигналізації
 
4. Проведення регулярних тренінгів, навчань та стажувань працівників ЦНАП Начальник відділу ЦНАП - 8,6 - - 8,0 - - 9,00 - Підготовки персоналу ЦНАП та  підвищення його кваліфікаціє  
5. Придбання спеціального обладнання для видачі паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон Відповідальна особа з координації роботи Центру - - - - 350,00 - - - - Отримання громадянами усіх (більшості) необхідних адміністративних послуг в громаді  
6. Придбання комп’ютерної техніки з урахуванням програмного забезпечення, периферійних пристроїв та приладів відображення інформації Відповідальна особа з координації роботи Центру - 51,6 - - - - - - - Покращення рівня надання адміністративних послуг соціального характеру  
7. Придбання офісних меблів

 
Відповідальна особа з координації роботи Центру - 12,5 - - - - - - - Комфортні умови для споживачів та учасників процесу надання адміністративних послуг соціального характеру  
8. Придбання антивірусного ліцензійного програмного забезпечення Відповідальна особа з координації роботи Центру - 5,0 - - 3,5 - - 3,5 - Захист програмного забезпечення  
Віддалене робоче місце Білківського старостинського округу       
1. Придбання комп’ютерної техніки з урахуванням програмного забезпечення, периферійних пристроїв та приладів відображення інформації Відповідальна особа з координації роботи Центру - 22,2 - - - - - - - Покращення рівня надання адміністративних послуг у віддаленому робочому місці  
Віддалене робоче місце Буймерського старостинського округу  
1. Придбання офісних меблів

 
Відповідальна особа з координації роботи Центру - 7,0 - - - - - - - Комфортні умови для споживачів та учасників процесу надання адміністративних послуг у віддаленому робочому місці  
2. Придбання комп’ютерної техніки з урахуванням програмного забезпечення, периферійних пристроїв та приладів відображення інформації Відповідальна особа з координації роботи Центру - 22,2 - - - - - - - Покращення рівня надання адміністративних послуг у віддаленому робочому місці  
Віддалене робоче місце Люджанського старостинського округу  
1. Придбання комп’ютерної техніки з урахуванням програмного забезпечення, периферійних пристроїв та приладів відображення інформації Відповідальна особа з координації роботи Центру - 22,2 - - - - - - - Покращення рівня надання адміністративних послуг у віддаленому робочому місці  
Віддалене робоче місце Печинського старостинського округу  
1. Придбання офісних меблів

 
Відповідальна особа з координації роботи Центру - 4,3 - - - - - - - Комфортні умови для споживачів та учасників процесу надання адміністративних послуг у віддаленому робочому місці  
2. Придбання комп’ютерної техніки з урахуванням програмного забезпечення, периферійних пристроїв та приладів відображення інформації Відповідальна особа з координації роботи Центру - 22,2 - - - - - - - Покращення рівня надання адміністративних послуг у віддаленому робочому місці  
Віддалене робоче місце Станівського старостинського округу  
 1. Придбання офісних меблів

 
Відповідальна особа з координації роботи Центру - 6,4 - - - - - - - Комфортні умови для споживачів та учасників процесу надання адміністративних послуг у віддаленому робочому місці  
2. Придбання комп’ютерної техніки з урахуванням програмного забезпечення, периферійних пристроїв та приладів відображення інформації Відповідальна особа з координації роботи Центру - 6,2 - - - - - - - Покращення рівня надання адміністративних послуг у віддаленому робочому місці  
Віддалене робоче місце Солдатського старостинського округу  
1. Придбання комп’ютерної техніки з урахуванням програмного забезпечення, периферійних пристроїв та приладів відображення інформації Відповідальна особа з координації роботи Центру - 22,2 - - - - - - - Покращення рівня надання адміністративних послуг у віддаленому робочому місці  
ВСЬОГО ЦНАП: - 409,6 - - 372,3 - - 24,5 -    
13. Відділ інформаційно-технічного забезпечення  
1 Встановлення відеокамер на території міської ради Відділ інформаційно-технічного забезпечення - 80,7 - - - - - - - Забезпечення безпеки  
2 Придбання комп’ютерів та комплектуючих Відділ інформаційно-технічного забезпечення - 451,1 - - 45,6 - - 32,0 - Забезпечення необхідних умов праці  
3 Придбання спеціалізованого обладнання (Камера-сканер, фотоапарат, комплект GNSS приймача та ін.) Відділ інформаційно-технічного забезпечення - 199,2 - - 45,5 - - - - Забезпечення обладнанням для спеціалізованих робіт  
4 Придбання принтерів та БФП Відділ інформаційно-технічного забезпечення - 180,9 - - 26 - - 20 - Забезпечення необхідним обладнанням  
5 Придбання плоттера, чорнил та паперу для нього Відділ інформаційно-технічного забезпечення - 89,4 - - 5,5 - - 6,5 - Забезпечення обладнанням для спеціалізованих робіт  
6 Придбання картриджів та фарб для принтерів Відділ інформаційно-технічного забезпечення - 7,4 - - 8,4 - - 8,4 - Забезпечення витратними матеріалами  
7 Придбання офісного обладнання (мережеві фільтри, флешки та ін.) Відділ інформаційно-технічного забезпечення - 3,5 - - 0,7 - - 0,7 - Забезпечення комфортних умов  
8 Придбання мережевого обладнання Відділ інформаційно-технічного забезпечення - 2,3 - - - - - - - Забезпечення необхідних умов праці  
9 Ремонт комп’ютерної та орг. техніки Відділ інформаційно-технічного забезпечення - 10,1 - - 8,5 - - 12,5 - Забезпечення необхідних умов праці  
10 Веб-сайт Відділ інформаційно-технічного забезпечення - 5,5 - - 6,0 - - 6,5 - Забезпечення інформування громадськості  
11 СМС-інформування Відділ інформаційно-технічного забезпечення - 3,5 - - 4,0 - - 4,5 - Забезпечення інформування громадськості  
12 Конференц-система у залі засідань Відділ інформаційно-технічного забезпечення - 270,0 - - - - - - - Забезпечення діяльності депутатів  
13 Придбання джерел безперебійного живлення Відділ інформаційно-технічного забезпечення - 9,8 - - 10,5 - - 8,3 - Забезпечення необхідних умов праці  
14 Планшети для депутатів Відділ інформаційно-технічного забезпечення - 154,4 - - - - - - - Забезпечення діяльності депутатів  
15 Програмні продукти Відділ інформаційно-технічного забезпечення - 104,2 - - 134,5 - - 180,2 - Забезпечення необхідних умов праці  
16 Встановлення відеокамер по місту Відділ інформаційно-технічного забезпечення - 82.6 - - 79.6 - - 65.5 - Забезпечення безпеки у місті  
17 Встановлення відеокамер в ДНЗ Відділ інформаційно-технічного забезпечення - 165 - - 67,5 - - 35,1 - Забезпечення безпеки у місті  
18 Встановлення відеокамер в ЗЗСО Відділ інформаційно-технічного забезпечення - - - - 42,5 - - 33,3 - Забезпечення безпеки у місті  
19 Відеокамери з функцією розпізнання автомобільних номерів (в напрямках: Суми, Охтирка, Лебедин) Відділ інформаційно-технічного забезпечення - - - - 109,8 - - - - Забезпечення безпеки у місті  
20 Серверне обладнання для відео нагляду Відділ інформаційно-технічного забезпечення - 10,4 - - 72,3 - - 20,8 - Забезпечення безпеки у місті  
21 Обслуговування / ремонт камер та мереж відеоспостереження Відділ інформаційно-технічного забезпечення - 15,0 - - 15,0 - - 15,0 - Забезпечення безпеки у місті  
22 Прокладання мережі інтернет в будівлі міської ради Відділ інформаційно-технічного забезпечення - 42,5 - - - - - - - Забезпечення необхідних умов праці  
23 Придбання вуличного туристичного сенсорного кіоску Відділ інформаційно-технічного забезпечення - 195,5 - - 196,5 - - 197,5 - Туристична привабливість громади  
24 Ремонт комп’ютерної та орг. техніки Відділ інформаційно-технічного забезпечення - 10,0 - - 10,0 - - 10,0 - Забезпечення необхідних умов праці  
25 Придбання мультимедійного обладнання для сесійної зали Відділ інформаційно-технічного забезпечення - 73,2 - - 32,0 - - - - Забезпечення депутатської діяльності  
26 Придбання мікрофонів та акустичної системи в сесійну залу Відділ інформаційно-технічного забезпечення - 300,0 - - - - - - - Забезпечення депутатської діяльності  
ВСЬОГО ІТЗ: - 2 383,6 - - 840,8 - - 591,3 -    
14. Загальний відділ  
1. Картка пільговика та мешканця ОТГ  Загальний відділ - 100,0 - - 75,0 - - 50,0 - Забезпечення комфортних умов  
2. Придбання прапорів на Європейський майданчик (28 шт.) та для встановлення біля міської ради Загальний відділ - 20,0 - - 23,0 - - 25,0 - Забезпечення необхідними матеріалами  
3. Придбання прапорів, флагштоки  в зал засідань та хол приміщення міської ради по вул. Благовіщенська, 3 (державний та міста) Загальний відділ - 10,0 - - - - - - - Забезпечення необхідними матеріалами  
4. Виготовлення герба та надпису «Тростянецька міська рада» в зал засідань приміщення міської ради по вул. Благовіщенська, 3 та виготовлення герба в хол адміністративного приміщення міської ради по вул. Благовіщенська, 3 Загальний відділ - 20,0 - - - - - - - Забезпечення необхідними матеріалами  
5. Виготовлення банерів Загальний відділ - 10,0 - - 10,0 - - 10,0 - Інформаційне забезпечення  
6. Передплата видання на міську раду на 2021-2023 роки Загальний відділ - 20,0 - - 24,0 - - 28,0 - Інформаційне забезпечення  
7. Передплата видання для голів вуличних та будинкових  комітетів на 2021-2023 роки Загальний відділ - 90,0 - - 100,0 - - 110,0 - Інформаційне забезпечення  
8. Оновлення стендів в холі приміщення  міської ради Загальний відділ - 10,0 - - 13,0 - - 15,0 - Інформаційне забезпечення  
9. Виготовлення стенду членів виконавчого комітету Загальний відділ - 15,0 - - - - - - - Інформаційне забезпечення  
10. Виготовлення стенду депутатів міської ради Загальний відділ - 15,0 - - - - - - - Інформаційне забезпечення  
11. Оновлення стендів депутатів міської ради та членів виконавчого комітету Загальний відділ - - - - 12,0 - - 14,0 - Інформаційне забезпечення  
12. Обслуговування транспортних засобів (ремонт, придбання запчастин, придбання бензину, переоформлення та інше.

Придбання обладнання дострокового користування
Загальний відділ -  2 100,0 - - 900,0 - - 950,0 - Забезпечення обслуговування  транспортних засобів  
13. Проведення тренінгів, навчань та стажувань працівників апарату міської ради Загальний відділ - 20,0 - - 25,0 - - 30,0 - Підвищення кваліфікації працівників апарату міської ради  
ВСЬОГО загальний відділ - 2 430,0 - - 1 182,0 - - 1 232,0 -    
15. СПРИЯННЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЮ ЗАКОННОСТІ ТА ПРАВОПОРЯДКУ  
1. Здійснення фінансової підтримки найбільш активних членів громадських формувань з охорони громадського порядку «СІЧ» Тростянецька міська рада - У межах витрат галузі - - - - - - - Стимулювання громадян до більш активної участі в заходах по охороні громадського порядку на території ОТГ  
2. Поточне утримання та поліпшення матеріально-технічної бази пунктів охорони громадського порядку Тростянецька міська рада - У межах витрат галузі - - - - - - - Створення належних умов, що сприяють профілактичні й роботі з мешканцями окремих районів міста  
3. Встановлення та підтримка сучасних систем відеоспостереження в закладах освіти міста Тростянецька міська рада - У межах витрат галузі - - - - - - - Забезпечення оперативного реагування на порушення громадського порядку  
КП ТМР «АГЕНЦІЯ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ»  
1. Заробітна плата КП ТМР «Агенція місцевого розвитку» - 165,4 - - - - - - - Належні умови праці  
2. Нарахування на оплату праці КП ТМР «Агенція місцевого розвитку» - 36,4 - - - - - - - Належні умови праці  
3. Відрядження КП ТМР «Агенція місцевого розвитку» - 3,2 - - - - - - - Належні умови праці  
4. Придбання та облаштування МАФу КП ТМР «Агенція місцевого розвитку» - 300,0 - - - - - - - Належне матеріально-технічне забезпечення  
5. Роботи по облаштуванню промислового парку «Тростянець» КП ТМР «Агенція місцевого розвитку» - 300,0 - - - - - - - Належне матеріально-технічне забезпечення  
6. Ноутбук – 1шт КП ТМР «Агенція місцевого розвитку» - 18,0 - - - - - - - Належне матеріально-технічне забезпечення  
7. Принтер-сканер (БФП) – 1шт КП ТМР «Агенція місцевого розвитку» - 10,0 - - - - - - - Належне матеріально-технічне забезпечення  
8. Програмне забезпечення (ведення бух. обліку) КП ТМР «Агенція місцевого розвитку» - 0,8 - - - - - - - Промоція інвестиційних майданчиків  
9. Рекламні буклети/матеріали КП ТМР «Агенція місцевого розвитку» - 5,0 - - - - - - - Промоція інвестиційних майданчиків  
10. Розміщення інформації на відповідних ресурсах (інвестсайтах) КП ТМР «Агенція місцевого розвитку» - 1,0 - - - - - - - Промоція інвестиційних майданчиків  
11. Оплата послуг банківського обслуговування КП ТМР «Агенція місцевого розвитку» - 2,2 - - - - - - - Розвиток МСП в ОТГ  
12. Заправка, регенерація катриджів для принтера КП ТМР «Агенція місцевого розвитку» - 0,3 - - - - - - - Належне матеріально-технічне забезпечення  
13. Канцтовари КП ТМР «Агенція місцевого розвитку» - 0,7 - - - - - - - Забезпечення листування з контрагентами та партнерами  
ВСЬОГО - 843,0 - - - - - - -    
ВІДДІЛ ПРАВОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АПАРАТУ МІСЬКОЇ РАДИ  
1. Сплата судового збору за подання позовних заяв до суду Відділ правового забезпечення апарату міської ради -     40,0 - - - - - - - Дотримання норм чинного законодавства  
2. Оплата нотаріальних послуг на посвідчення довіреностей Відділ правового забезпечення апарату міської ради -     5,0 - - - - - - - Дотримання норм чинного законодавства  
3. Проходження навчання у сфері публічних закупівель, оренди комунального майна, приватизації Відділ правового забезпечення апарату міської ради -     10,0 - - - - - - - Дотримання норм чинного законодавства  
4. Забезпечення сейфом Відділ правового забезпечення апарату міської ради - В межах витрат галузі - - - - - - - Належне зберігання архівних документів  
5. Придбання принтера зі сканером Відділ правового забезпечення апарату міської ради - 5,0 - - - - - - - Забезпечення належних умов праці  
6.  Придбання комп’ютера Відділ правового забезпечення апарату міської ради - 15,0 - - - - - - - Забезпечення належних умов праці  
7.  Придбання принтера Відділ правового забезпечення апарату міської ради - 2,0 - - - - - - - Забезпечення належних умов праці  
ВСЬОГО Відділ правового забезпечення апарату міської ради: - 77,0 - - - - - - -    
16. ТОВ «ТРОСТЯНЕЦЬКЕ АТП 15946» (тис. грн.)  
1. Придбання автобуса б/у  для заміщення ТОВ «Тростянецьке АТП 15946» - - 1000.00

(1 шт.)
- - - - - - Розвиток транспортної інфраструктури  
2. Ремонт покрівлі профілакторію №2(гараж з прибудовою) ТОВ «Тростянецьке АТП 15946» - - 350.00 - - - - - - Розвиток транспортної інфраструктури  
3. Ремонт покрівлі адміністративної будівлі ТОВ «Тростянецьке АТП 15946»     -   450,0         Розвиток транспортної інфраструктури  
4. Заміна вікон на пластикові у адміністративній будівлі ТОВ «Тростянецьке АТП 15946»     35.00

(8 шт.)
            Розвиток транспортної інфраструктури  
5. Оновлення офісного обладнання (придбання комп’ютера та принтера) ТОВ «Тростянецьке АТП 15946»     18.00             Розвиток транспортної інфраструктури  
6. Внутрішній поточний ремонт гаражів (штукатурка, фарбування стелі та стін) ТОВ «Тростянецьке АТП 15946»     50.00             Розвиток транспортної інфраструктури  
7 Придбання частки майна у статутному капіталі ТОВ «Тростянецьке АТП 15946»     1 062,5                  
ВСЬОГО - 1 062,5 1453,00 - 450,0 - - - -    
1 Придбання приміщення по вул. Татаренка     900                  
Всього   900                  

 

 

 
 


[1] Бюджети вищих рівнів (всього, в т.ч. державний та обласний бюджети)


[2] Місцевий бюджет


[3] Інші джерела




                                                                                                                                         Додаток 2 до

програми економічного і соціального розвитку

Тростянецької міської ТГ на 2021 рік

 

Інформація про діяльність комунальних підприємств в Тростянецькій міській ТГ

 













































































































































































































































































































Назва підприємства Середньооблікова кількість штатних працівників, чол. Середньомісячна номінальна заробітна плата одного штатного працівника, грн. Обсяг реалізації товарів, робіт, послуг (без ПДВ), тис. грн. Чистий фінансовий результат: прибуток/збиток,тис. грн. Відрахування до міського бюджету, тис. грн.
2019 2020 2021 2019 2020 2021 2019 2020 2021 2019 2020 2021 Податок на прибуток
2019 2020 2021
КП ТМР «Тростянець комунсервіс» 69 69 69 5870 6190 6800 9900,0 10800,0 11900,0 -970,0 -1100,0 0,0 0,0 0,0 0,0
ДП «Чисте місто» 25 16 53 6368 7557 8824 2691,9 3771,3 8667,5 2,2 0,2 3,0  0,5 - 0,5
ДП «Тростянець пастранс» 8 9 13 6000 7300 7500 1152.5 1546.6 2200.0 -134.4 -618.0 -800 0 0 0
ДП  Готель«Тростянець» 5 5 5 5640 5880 6470 530,0 670,0 760,0 4,0 10,0 3,0 0,7 1,8 0,5
ДП «Екосервіс» 29 28 32 5556,00 6480,0 8232,0 4244,2 4368,2 5100,0 -160,6 -120,0 2,8 0 0 0,5
КП ТМР «Тростянецьке БТІ» 3 3 3 5530 6210 6840 280,0 255,0 300,0 5,0 -2,5 1,0 0,9 0,0 0,2
КП ТМР «Енерголюкс» 4 4 8 6513 7902 8600 975,2 993,8 1700,0 -28,4 -63,6 30,6 - - 5,0
КП ТМР«Тростянецьке ЖЕУ» 48 46 47 6632 7454 7982 9261 8857 9500 -905,4 -844,4 582 37,9 10 10
ДП «Елегія» 8 8 8 4800 5495 6350 1084,0 1313,3 1530 -36,1 4,5 6,1 0 0,8 1,1
ДП «Комунжитло» 7 7 7 3427 5005 6363 570,3 643 680 -15,3 -76 6 0 4 4
КП ТМР«Тростянецький ринок» 9 9 9 4470 5340 5880 890,0 740,0 860,0 0,0 -55,0 1,0 0,0 0,0 0,2
ДП «Європейський ринок» 4 4 4 5110 5510 6070 460,0 840,0 930,0 1,0 -34,0 4,0 0,2 0,0 0,7
КП ТМР «Міська ритуальна служба» 6 6 6 4653 5090 6650 453,7 490,5 950,0 1,9 2,5 2,2 0,3 0,5 0,4
КП ТМР «Агенція місцевого розвитку» 2 2 2 6750 6750 6750 - - - - - - - - -
КП ТМР «Центр комунальних послуг» - - 5 - - 8600 - - 748 - - 48,3 - -  

 








Додаток 3

до Програми економічного і соціального    розвитку Тростянецької міської ТГ на 2021 рік

 

Показники доходної частини бюджету Тростянецької міської ТГ на 2021 рік

 

Зведені показники дохідної частини бюджету ТГ (тис. грн.)





















































Всього доходів у тому числі Питома вага доходів по загальному фонду у загальному обсязі, %
Дотації Субвенції Доходи до загального фонду Доходи до спеціального фонду
Очік.надх-ня за 2020 рік Проект на 2021 рік % 2021  до 2020 Очік.надх-ня за 2020 рік Проект на 2021 рік % 2021  до 2020 Очік.надх-ня за 2020 рік Проект на 2021 рік % 2021  до 2020 Очік.надх-ня за 2020 рік Проект на 2021 рік % 2021  до 2020 Очік.надх-ня за 2020 рік Проект на 2021 рік % 2021  до 2020 Очік.надх-ня за 2020 рік Проект на 2021 рік
184970,9 289781,1 156,7 659,4 -   58853,0 66137,91 112,4 119627,3 206476,93 172,6 5831,2 17166,3 294,4 64,7 71,2

 

 

Основні показники доходної частини бюджету на 2021 рік, тис. грн
























































































Показники Очікувані надходження за 2020 рік Проект на 2021 рік % 2021 до 2020
податок з доходів фізичних осіб 81945,1 124180,23 151,5
податок на прибуток підприємств комунальної власності 20,0 50,0 у 2,5 рази
рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів 1767,1 5951,7 більш ніж у 3 рази
акцизного податку з вироблених та ввезених в Україну підакцизних товарів (пального) 4350,0 4700,0 108,0
акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів 2700,0 3200,0 118,5
податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки 1448,0 2313,0 159,7
плати за землю (земельному податку та орендній платі) 13901,5 41100,00 більш ніж у 3 рази
єдиного податку 12050,0 23300,0 193,4
плати за надання адміністративних послуг 956,0 1155,0 120,81
державного мита 33,5 40,0 119,4
власні надходження бюджетних установ 3097,9 3029,3 97,78
екологічного податку 107,4 123,0 114,25
продажу земельних ділянок 2410,8 12735 більш ніж у 5 рази



 

 









               
Додаток 4

до Програми економічного і соціального розвитку Тростянецької міської ОТГ на  2021 рік та основних напрямів розвитку на 2021 - 2023 роки



 

Перелік міських цільових (комплексних) програм по галузях, фінансування яких у 2021 - 2023 рр. здійснюватиметься

за рахунок коштів міського бюджету та інших джерел фінансування

 







































































































































































з/п
Назва програми/яким документом затверджено Термін реалізації (початок/

закінчення),

роки
Обсяги фінансування передбачені програмою

на 2021-2023 роки

(окремо по державному (ДБ), міському (МБ), обласному (ОБ) бюджетах та інших джерелах), тис. грн.
Очікуваний результат

за підсумками 2021 року
РОЗВИТОК ПІДПРИЄМНИЦТВА
1. Програма підтримки малого і середнього підприємництва Тростянецької міської ОТГ на 2021-2023 роки (проект рішення) 2020-2021 в межах фінансування передбаченого програмою Дотримання принципів державної регуляторної політики; підвищення рівня інформованості суб'єктів підприємництва; вирішення проблемних питань започаткування бізнесу; поліпшення бізнес-клімату; розвиток бізнесу в пріоритетних для ОТГ напрямках; збільшення надходжень податків до бюджету ОТГ; активізація підприємницької діяльності; підвищення рівня ділової активності; популяризація досягнень кращих представників малого і середнього бізнесу.
ЕНЕРГОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ
2. План дій сталого енергетичного розвитку та клімату Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2030 роки

(рішення сесії ТМР №916

від 19.12.2018 року)
2018-2030 в межах фінансування передбаченого програмою Скорочення викидів CO2 щонайменше на 30% до 2030 року на території Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади, ефективного використання енергетичних ресурсів, енергозбереження, зменшення видатків на утримання бюджетних закладів.
МІСТОБУДУВАННЯ, ЖИТЛОВА ПОЛІТИКА
3. Програма по забезпеченню службовим житлом посадових осіб ТМР її виконавчих органів та працівників комунальних підприємств, установ, організацій (рішення сесії ТМР №1 від 07.02.2019 року) 2019-2021 в межах фінансування передбаченого програмою Поліпшення житлових умов населення Тростянецької міської ОТГ.
4. Програма забезпечення розроблення містобудівної документації населених пунктів Тростянецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки

(проект рішення)
2021-2023 в межах фінансування передбаченого програмою Спрямована забезпечити сталий містобудівний, економічний та соціальний розвиток Тростянецької міської територіальної громади та вирішити проблемні питання стимулювання, розвитку, раціонального використання територій, визначення черговості і пріоритетної забудови, створення належних умов для життєзабезпечення, уточнення планувальної структури та просторової композиції забудови територій, пріоритетних та допустимих видів використання і забудови територій, збереження історико-культурного середовища
СОЦІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
5. Програма соціального захисту населення Тростянецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки ( рішення сесії ТМР від 22.12.2020 року) 2021-2023 в межах фінансування передбаченого програмою Соціальний захист незахищених верств населення. Забезпечення безкоштовного проїзду пільгових категорій населення громади.
ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я
6. Програма розвитку комунального некомерційного підприємства «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради  на 2019-2021 роки (рішення сесії  ТМР №913 від 24.12.2018 року зі змінами) 2019-2021 в межах фінансування передбаченого програмою Забезпечення зниження рівня захворюваності, інвалідності та смертності населення шляхом формування і налагодження ефективного функціонування системи надання населенню доступної і високоякісної первинної медичної допомоги на засадах сімейної медицини.
7. Програма розвитку комунального некомерційного підприємства «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради на 2019-2021 роки (рішення сесії  ТМР № 912 від 24.12.2018 року зі змінами) 2019-2021 в межах фінансування передбаченого програмою Поліпшення якості та доступності надання спеціалізованої медичної допомоги населенню, укріплення та оновлення матеріально-технічної бази, підвищення престижу праці медичних працівників вторинної ланки надання медичної допомоги, покращення їх соціального та економічного становища.
8. Міська цільова комплексна Програму «Медичні кадри 2018-2022 років» (рішення сесії  ТМР №261 від 30.01.2018 року зі змінами) 2018-2022 в межах фінансування передбаченого програмою Цільова підготовка медичних кадрів для закладів охорони здоров’я з числа мешканців Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади та району в вищих навчальних медичних закладах України за рахунок коштів міського та районного бюджетів, покращення якості та доступності надання медичної допомоги населенню, закріплення медичних кадрів в місті та районі, надання житла медичним працівникам.
ОСВІТА
9. Комплексна  програма «Освіта Тростянецької об’єднаної територіальної громади у 2019-2021 роках» (рішення сесії ТМР №223 від 28.05.2019 року) 2019-2021 в межах фінансування передбаченого програмою Підвищення якості освіти, виховання, забезпечення інноваційного розвитку галузі в умовах розбудови Нової української школи через удосконалення системи управлінської діяльності, використання компетентнісного підходу, мотиваційної діяльності педагогів та учнів, педагогіки партнерства
КУЛЬТУРА
10. Програма розвитку культури, туризму та охорони культурної спадщини Тростянецької ОТГ на 2019-2021 роки (рішення сесії ТМР №225 від 28.052019 року) 2019-2021 в межах фінансування передбаченого програмою Збереження та розвиток існуючої мережі закладів культури міста; поліпшення стану матеріально-технічної  бази закладів культури міста; розвиток у місті професійного, народного та самодіяльного мистецтва, музейної, бібліотечної справи; забезпечення умов для творчого розвитку особистості, підвищення культурного рівня та естетичного виховання громадян; систематизація туристично-привабливих об’єктів культурної спадщини міста.
11. Програма розвитку фізичної культури та спорту Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки (рішення сесії ТМР  №226 від 28.05.2019 року) 2019-2021 в межах фінансування передбаченого програмою Збільшити кількість населення, яке займається фізичною культурою і спортом. Залучити до 35% дітей та молоді віком від 6 до 23 років до занять у дитячо-юнацьких спортивних школах, створити умови для розвитку резервного спорту та ефективного поповнення складу збірних команд міста, області та України. Зменшити кількість дітей, учнівської та студентської молоді, які віднесені за станом здоров’я до спеціальної медичної групи. Забезпечити належну підготовку та успішну участь спортсменів у змаганнях різних рівнів для збереження передових позицій та підвищення авторитету громади у всеукраїнському та світовому спортивному співтоваристві.

Поступово оновити спортивну матеріально-технічну базу закладів фізичної культури і спорту;

 
РОЗВИТОК ПАРТНЕРСТВА ТА МІЖНАРОДНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
12. Програма розвитку партнерства та міжнародної діяльності в місті Тростянець на 2021-2023 роки (проект рішення) 2021-2023 в межах фінансування передбаченого програмою Забезпечення розвитку партнерства та міжнародної діяльності.
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ДЕПУТАТСЬКОГО КОРПУСА ТА ОРГАНІВ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ
13. Програма забезпечення діяльності депутатів Тростянецької міської ради та органів самоорганізації населення на 2020-2023 роки (проект рішення) 2020-2023 в межах фінансування передбаченого програмою Забезпечення необхідних умов для ефективного здійснення депутатами міської ради та органами самоорганізації населення своїх повноважень.
ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА
14. Комплексна природоохоронна програма покращення екологічного стану Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади на 2021 – 2023 роки (проект рішення ) 2021-2020 в межах фінансування передбаченого програмою Поліпшення охорони довкілля за рахунок вдосконалення регулювання у використанні природних ресурсів, посиленням державного контролю за дотриманням природоохоронного законодавства, додаткового залучення коштів з різних джерел на здійснення заходів щодо охорони довкілля, координацію дій органів державної виконавчої влади в громаді та органів самоврядування.
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКОННОСТІ І ПРАВОПОРЯДКУ, ТЕХНОГЕННА БЕЗПЕКА
15. Програма «Безпечна громада» (проект рішення)

 
2021-2023 в межах фінансування передбаченого програмою Сприяння зменшенню кількості скоєних злочинів на території Тростянецької ОТГ, дорожньо-транспортних пригод, підвищенню рівня та оперативності розкриття злочинів.
УПРАВЛІННЯ ОБ’ЄКТАМИ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ
16. Програма приватизації майна комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 – 2021 роки (рішення  сесії ТМР №936 від 24.12.2018 року )

 

 
2019-2021 в межах фінансування передбаченого програмою Підвищення ефективності економіки громади  та посилення її конкурентоспроможності, збільшення надходження до місцевого бюджету коштів, одержаних від приватизації, придбання майна до комунальної власності, відчуження, передачі в оренду, іншого врегулювання майнових правовідносин шляхом підвищення конкурентності та прозорості продажу об’єктів приватизації та інших майнових операцій.
17. Програма фінансової підтримки, поповнення статутних фондів комунальних та дочірніх підприємств Тростянецької мської ради на 2021-2023 роки (рішення  сесії ТМР №__ від 22.12.20 року )

 

 
2021-2023 в межах фінансування передбаченого програмою Забезпечення стабільної роботи підпорядкованих міській раді комунальних та дочірніх підприємств  згідно їх функціональних призначень, посилення фінансово-бюджетної дисципліни, вжиття заходів з надання якісних, безпечних, безперебійних послуг населенню з метою створення сприятливих умов життєдіяльності Тростянецької міської територіальної громади і сприяння поліпшенню фінансово-господарської діяльності підприємств, виконання зобов’язань з виплати заробітної плати працівникам, забезпечення надійності та безпеки експлуатації будівель, споруд, інженерних мереж шляхом фінансової підтримки суб’єктів господарювання відповідно до цієї програми головним розпорядником надаються поточні трансфери у вигляді Фінансової підтримки на безповоротній основі та капітальні трансфери у вигляді внеску у статутний капітал підприємства.